Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:00
2 HF
89'
J2
AVISPA FUKUOKA
18
 
 
FAGIANO OKAYAMA
7
 
 
0
1
1
1
10:30
2 HF
61'
CSL
DALIAN YIFANG
8
 
 
SHENZHEN FC
14
 
 
1
0
1
0
TV
10:30
2 HF
53'
CL1
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
9
 
 
GUIZHOU HENGFENG
1
 
1
1
0
1
0
11:00
1 HF
45+
CL1
SICHUAN LONGFOR
13
 
 
NANTONG ZHIYUN
14
 
 
0
0
11:00
H/T
H/T
L2
CS MIOVENI
3
 
 
DUNAREA CALARASI
14
 
 
0
0
0
0
11:00
1 HF
45+
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
16
 
 
METALOGLOBUS
10
 
 
2
1
11:00
H/T
H/T
L2
PANDURII TG JIU
19
 
 
UTA ARAD
4
 
 
0
2
0
2
11:00
H/T
H/T
L2
SPORTUL SNAGOV
20
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
18
 
 
0
0
0
0
11:00
H/T
H/T
L2
VOINT TURNU MAGURELE
1
 
 
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
7
 
 
2
0
2
0
11:00
H/T
H/T
KL1
JEJU UNITED FC
12
 
 
SEONGNAM FC
9
 
 
1
0
1
0
11:00
H/T
H/T
KL1
POHANG STEELERS
8
 
 
FC SEOUL
3
 
 
0
0
0
0
11:15
1 HF
33'
D2
DUKLA PRAHA
4
 
 
USTI NAD LABEM
7
 
 
0
0
11:15
1 HF
34'
D2
FK FOTBAL TRINEC
9
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
5
 
 
2
0
11:15
1 HF
35'
D2
MFK CHRUDIM
11
 
 
VLASIM
14
 
 
1
0
12:00
SCH
J2
V-VAREN NAGASAKI
11
 
 
KYOTO SANGA
4
 
 
12:00
SCH
J2
VENTFORET KOFU
8
 
 
ALBIREX NIIGATA
13
 
 
12:00
SCH
JFL
TOKYO MUSASHINO
5
 
 
SONY SENDAI FC
3
 
 
12:00
SCH
PR
OKZHETPES
8
 
 
IRTYSH PAVLODAR
9
 
 
 
12:00
SCH
WST
OLIMP KHIMKI
7
 
 
ZENIT 2
1
 
 
12:30
SCH
CL1
XINJIANG TIANSHAN
12
 
 
SHANGHAI SHENXIN FC
16
 
 
12:30
SCH
1R
YUEN LONG FC
 
 
LEE MAN FC
 
 
 
12:30
SCH
L2
CONCORDIA
8
 
 
ARGES PITESTI
6
 
 
12:30
SCH
SL
HOME UNITED FC
6
 
 
GEYLANG INTERNATIONAL
5
 
 
 
13:00
SCH
ML
KALJU NOMME
4
 
 
TALLINNA KALEV
8
 
 
13:00
SCH
ML
PAIDE LINNAMEESKOND
3
 
 
TULEVIK VILJANDI
7
 
 
13:00
SCH
VEI
HONKA
4
 
 
HJK HELSINKI
5
 
 
TV
 
13:00
SCH
J2
ZWEIGEN KANAZAWA
10
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
14
 
 
13:00
SCH
A
FK RITERIAI
4
 
 
FK ZALGIRIS VILNIUS
1
 
 
TV
13:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
16
 
 
FC PORTO B
14
 
 
13:00
SCH
U-P
CHELYABINSK
2
 
 
LADA DIMITROVGRAD
5
 
 
13:00
SCH
KL1
SUWON BLUEWINGS
6
 
 
SANGJU SANGMU FC
7
 
 
13:00
SCH
KL2
SUWON FC
6
 
 
DAEJEON CITIZEN
10
 
 
13:00
SCH
CORUXO
10
 
 
UD IBIZA
2
 
 
13:00
SCH
VL1
SHB DA NANG
8
 
 
THANH HOA
13
 
 
14:00
SCH
ED
BRONDBY (W)
3
 
 
KOLDINGQ (W)
6
 
 
14:00
SCH
ED
FARUM (W)
1
 
 
BSF (W)
8
 
 
14:00
SCH
ED
ODENSE (W)
7
 
 
FORTUNA HJORRING (W)
2
 
 
14:00
SCH
2BL
FC NURNBERG
12
 
 
KARLSRUHER SC
9
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
SV SANDHAUSEN
7
 
 
VFL BOCHUM
17
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
SV WEHEN
18
 
 
ARMINIA BIELEFELD
3
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
VFB STUTTGART
1
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
5
 
 
TV
14:00
SCH
BLW
TURBINE POTSDAM (W)
3
 
 
VFL WOLFSBURG (W)
2
 
 
14:00
SCH
D1
MATHARE UNITED
11
 
 
ULINZI STARS
2
 
 
14:00
SCH
VIR
FK JELGAVA
7
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
2
 
 
TV
14:00
SCH
AKHMAT GROZNY
13
 
 
KRYLYA SOVETOV
14
 
 
TV
14:00
SCH
WST
ZNAMYA TRUDA
11
 
 
TORPEDO VLADIMIR
3
 
 
14:00
SCH
CTR
ARARAT MOSCOW
3
 
 
METALLURG LIPETSK
5
 
 
14:00
SCH
CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
14
 
 
FC KHIMIK-ARSENAL
9
 
 
14:00
SCH
U-P
NOSTA
8
 
 
TYUMEN
6
 
 
14:00
SCH
U-P
ZENIT-IZHEVSK
9
 
 
ZVEZDA PERM
11
 
 
14:00
SCH
PD
VILLARREAL
10
 
 
VALLADOLID
12
 
 
TV
14:00
SCH
PL
SUKHOTHAI FC
13
 
 
MUANGTHONG UNITED
5
 
 
14:00
SCH
1L
UMRANIYESPOR
1
 
 
BOLUSPOR
16
 
 
14:00
SCH
PR
FK LVIV
11
 
 
OLIMPIK DONETSK
12
 
 
TV
14:30
SCH
CL1
INNER MONGOLIA ZHONGYOU
8
 
 
MEIZHOU HAKKA
10
 
 
14:30
SCH
CL1
ZHEJIANG GREENTOWN
6
 
 
BEIJING BSU
5
 
 
14:30
SCH
EPL
LEICESTER
6
 
 
TOTTENHAM
4
 
 
TV
14:30
SCH
ECH
LEEDS
1
 
 
DERBY
19
 
 
TV
14:30
SCH
NL
ONS (W)
3
 
 
ILVES (W)
2
 
 
 
14:30
SCH
N/E
BISCHOFSWERDAER
18
 
 
SV LICHTENBERG 47
9
 
 
14:30
SCH
N/E
BSG CHEMIE LEIPZIG
13
 
 
HERTHA BERLIN II
3
 
 
14:30
SCH
N/E
VIKTORIA BERLIN
8
 
 
OPTIK RATHENOW
17
 
 
14:30
SCH
CTR
SOKOL SARATOV
2
 
 
KHIMKI 2
10
 
 
14:30
SCH
U-P
VOLGA ULYANOVSK
7
 
 
FC UFA 2
12
 
 
14:30
SCH
ASV
FALKENBERGS FF
14
 
 
OSTERSUNDS FK
11
 
 
TV
14:30
SCH
SPR
VARBERGS BOIS FC
4
 
 
SYRIANSKA FC
14
 
 
14:35
SCH
CSL
HEBEI CHINA FORTUNE
13
 
 
TIANJIN TEDA
7
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
SHANDONG LUNENG
4
 
 
SHANGHAI SHENHUA
12
 
 
TV
15:00
SCH
PR
ALASHKERT
5
 
 
GANDZASAR
8
 
 
15:00
SCH
PR
FC YEREVAN
10
 
 
FC URARTU
9
 
 
15:00
SCH
PR
SHIRAK FC
2
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
3
 
 
15:00
SCH
DERBY (U23)
5
 
 
MANCHESTER CITY (U23)
10
 
 
 
15:00
SCH
VEI
KPV
6
 
 
ROPS
4
 
 
 
15:00
SCH
YKK
FF JARO
3
 
 
TPV
9
 
 
15:00
SCH
YKK
MUSA
5
 
 
AC OULU
7
 
 
15:00
SCH
YKK
MYPA
10
 
 
KTP
4
 
 
15:00
SCH
NL
JYPK (W)
6
 
 
HONKA (W)
2
 
 
 
15:00
SCH
NL
TIPS (W)
3
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
 
15:00
SCH
EL
CHIKHURA SACHKHERE
7
 
 
DINAMO TBILISI
2
 
 
15:00
SCH
CHEMNITZER FC
19
 
 
CARL ZEISS JENA
20
 
 
15:00
SCH
FC KAISERSLAUTERN
15
 
 
FC MAGDEBURG
10
 
 
15:00
SCH
FC VIKTORIA KOLN
4
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
2
 
 
15:00
SCH
HALLESCHER FC
1
 
 
PREUSSEN MUNSTER
16
 
 
15:00
SCH
MSV DUISBURG
6
 
 
TSV 1860 MUNICH
12
 
 
15:00
SCH
SPVGG UNTERHACHING
3
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
18
 
 
15:00
SCH
NTH
HEIDER SV
18
 
 
FC ST. PAULI II
17
 
 
15:00
SCH
WST
ALEMANNIA AACHEN
8
 
 
ROT-WEISS OBERHAUSEN
5
 
 
15:00
SCH
WST
BORUSSIA DORTMUND II
6
 
 
SV RODINGHAUSEN
2
 
 
15:00
SCH
WST
SPORTFREUNDE LOTTE
12
 
 
SV LIPPSTADT 08
16
 
 
15:00
SCH
WST
TUS HALTERN
9
 
 
SG WATTENSCHEID 09
14
 
 
15:00
SCH
WST
VFB HOMBERG
19
 
 
FC KOLN II
4
 
 
15:00
SCH
S/W
BAHLINGER SC
12
 
 
FSV FRANKFURT
15
 
 
15:00
SCH
S/W
BAYERN ALZENAU
6
 
 
1899 HOFFENHEIM II
10
 
 
15:00
SCH
S/W
FC GIESSEN
14
 
 
FC SAARBRUCKEN
1
 
 
15:00
SCH
S/W
KICKERS OFFENBACH
9
 
 
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
18
 
 
15:00
SCH
S/W
SV ELVERSBERG
3
 
 
TSV STEINBACH
2
 
 
15:00
SCH
S/W
VFR AALEN
7
 
 
TSG BALINGEN
16
 
 
15:00
SCH
BAV
1896 RAIN AM LECH
18
 
 
FV ILLERTISSEN
11
 
 
15:00
SCH
BAV
FC SCHWEINFURT 05
1
 
 
FC AUGSBURG II
14
 
 
15:00
SCH
BAV
SCHALDING-HEINING
12
 
 
FC MEMMINGEN
15
 
 
15:00
SCH
BAV
SV HEIMSTETTEN
16
 
 
TSV BUCHBACH
8
 
 
15:00
SCH
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
3
 
 
SPVGG BAYREUTH
4
 
 
15:00
SCH
BAV
TSV AUBSTADT
7
 
 
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
2
 
 
15:00
SCH
BAV
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
10
 
 
VFR GARCHING
13
 
 
15:00
SCH
BAV
VFB EICHSTATT
9
 
 
TSV 1860 ROSENHEIM
17
 
 
15:00
SCH
ALG
FAJR SEPASI
1
 
 
ARMAN GOHAR
13
 
 
 
15:00
SCH
PR
FC KAYSAR
6
 
 
KAIRAT ALMATY
2
 
 
 
15:00
SCH
PR
TARAZ
10
 
 
FC ATYRAU
11
 
 
 
15:00
SCH
D1
KISUMU ALL STARS
16
 
 
NZOIA SUGAR
13
 
 
15:00
SCH
D1
WAZITO FC
12
 
 
AFC LEOPARDS
15
 
 
15:00
SCH
VIR
SPARTAKS
4
 
 
FK LIEPAJA
6
 
 
15:00
SCH
A
FK ZALGIRIS KAUNAS
3
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
2
 
 
TV
15:00
SCH
L1
FC VOLUNTARI
14
 
 
ACADEMICA CLINCENI
12
 
 
TV
15:00
SCH
FNL
NIZHNY NOVGOROD
11
 
 
AVANGARD KURSK
16
 
 
15:00
SCH
WST
LENINGRADETS
8
 
 
ZVEZDA ST PETERSBURG
14
 
 
15:00
SCH
STH
ANZHI
14
 
 
BIOLOG-NOVOKUBANSK
9
 
 
15:00
SCH
STH
LEGION-DYNAMO
13
 
 
DRUZHBA MAYKOP
2
 
 
15:00
SCH
STH
SKA ROSTOV
11
 
 
UROZHAY KRASNODAR
15
 
 
15:00
SCH
PL
SUPHANBURI
15
 
 
RATCHABURI
7
 
 
15:00
SCH
SL
KASIMPASA
18
 
 
ANTALYASPOR
11
 
 
TV
15:00
SCH
2LW
GUMUSHANESPOR
14
 
 
PENDIKSPOR
12
 
 
 
15:00
SCH
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
10
 
 
AMEDSPOR
16
 
 
 
15:00
SCH
VL1
SANNA KHANH HOA
14
 
 
NAM DINH
12
 
 
15:15
SCH
ALG
NAVAD URMIA
7
 
 
QASHQAI SHIRAZ
12
 
 
 
15:30
SCH
2L
FC LIEFERING
13
 
 
WACKER INNSBRUCK
8
 
 
15:30
SCH
ALG
GOL REYHAN ALBORZ
9
 
 
DAMASH GILAN
8
 
 
 
15:30
SCH
ALG
MES KERMAN
11
 
 
MALAVAN
15
 
 
 
15:30
SCH
ALG
MES RAFSANJAN
2
 
 
ELMO ADAB
18
 
 
 
15:30
SCH
2LW
1922 KONYASPOR
13
 
 
BAK SPOR KULUBU
7
 
 
 
15:30
SCH
2LW
HACETTEPE SK
17
 
 
KIRKLARELISPOR
15
 
 
 
15:30
SCH
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
9
 
 
INEGOLSPOR
8
 
 
 
15:30
SCH
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
1
 
 
ELAZIGSPOR
12
 
 
 
15:30
SCH
2LR
NIGDE ANADOLU
16
 
 
KASTAMONUSPOR
17
 
 
 
15:45
SCH
ALG
BAADRAAN TEHRAN
3
 
 
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
10
 
 
 
15:45
SCH
ALG
KHOOSHE TALAEI SAVEH
4
 
 
RAYKA BABOL
14
 
 
 
16:00
SCH
PR
FC SLUTSK
8
 
 
TORPEDO ZHODINO
5
 
 
16:00
SCH
ED
FC THY-THISTED (W)
4
 
 
VSK AARHUS (W)
5
 
 
16:00
SCH
D1
EL GEISH
7
 
 
AL MOKAWLOON
4
 
 
 
16:00
SCH
ML
FCI LEVADIA
2
 
 
TRANS NARVA
6
 
 
16:00
SCH
L2
CAEN
16
 
 
LENS
13
 
 
TV
16:00
SCH
ALG
SEPIDROOD RASHT
6
 
 
ALUMINIUM ARAK
5
 
 
 
16:00
SCH
A
UDINESE
17
 
 
BRESCIA
14
 
 
TV
16:00
SCH
B
BENEVENTO
3
 
 
COSENZA
17
 
 
16:00
SCH
B
CREMONESE
15
 
 
CROTONE
10
 
 
16:00
SCH
B
EMPOLI
9
 
 
CITTADELLA
16
 
 
TV
16:00
SCH
B
JUVE STABIA
18
 
 
ASCOLI
5
 
 
16:00
SCH
B
LIVORNO
19
 
 
PORDENONE
6
 
 
16:00
SCH
B
PESCARA
7
 
 
VIRTUS ENTELLA
1
 
 
16:00
SCH
B
SPEZIA
14
 
 
PERUGIA
4
 
 
16:00
SCH
CGA
PRO VERCELLI
10
 
 
GOZZANO
17
 
 
16:00
SCH
CGB
ARZIGNANO VALCHIAMPO
17
 
 
SUDTIROL
15
 
 
16:00
SCH
AW
AC MILAN (W)
1
 
 
OROBICA (W)
8
 
 
 
16:00
SCH
AW
AGSM VERONA (W)
7
 
 
CF FLORENTIA (W)
11
 
 
 
16:00
SCH
AW
EMPOLI (W)
10
 
 
INTER (W)
6
 
 
 
16:00
SCH
AW
SASSUOLO (W)
5
 
 
JUVENTUS (W)
3
 
 
 
16:00
SCH
AW
TAVAGNACCO (W)
9
 
 
PINK BARI (W)
4
 
 
 
16:00
SCH
QF
TERENGGANU
 
 
JOHOR DARUL TAKZIM
 
 
 
16:00
SCH
ND
CODRU LOZOVA
8
 
 
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 
16:00
SCH
BOREC VELES
10
 
 
FK RABOTNICKI
9
 
 
16:00
SCH
TS
ARNA-BJORNAR (W)
8
 
 
AVALDSNES (W)
6
 
 
16:00
SCH
TS
FL FART (W)
12
 
 
ROA (W)
5
 
 
16:00
SCH
TS
KOLBOTN (W)
7
 
 
STABAEK (W)
11
 
 
16:00
SCH
TS
LYN (W)
10
 
 
KLEPP (W)
4
 
 
16:00
SCH
TS
VALERENGA (W)
3
 
 
TRONDHEIMS-ORN (W)
9
 
 
16:00
SCH
EK
LKS LODZ
16
 
 
ARKA GDYNIA
15
 
 
TV
16:00
SCH
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
12
 
 
NEFTEKHIMIK
9
 
 
16:00
SCH
WST
PSKOV-747
5
 
 
KOLOMNA
13
 
 
16:00
SCH
CTR
SALYUT BELGOROD
12
 
 
KALUGA
8
 
 
16:00
SCH
STH
ALANIA VLADIKAVKAZ
4
 
 
INTER CHERKESSK
6
 
 
16:00
SCH
STH
SPARTAK NALCHIK
10
 
 
SPARTAK VLADIKAVKAZ
16
 
 
16:00
SCH
U-P
AKRON TOGLIATTI
3
 
 
URAL 2
4
 
 
16:00
SCH
PSL
CHIPPA UNITED
13
 
 
BLOEM CELTIC
9
 
 
16:00
SCH
PSL
POLOKWANE CITY
2
 
 
SUPERSPORT UNITED
4
 
 
TV
16:00
SCH
PSL
STELLENBOSCH FC
15
 
 
BLACK LEOPARDS
12
 
 
16:00
SCH
NFS
JDR STARS
1
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
7
 
 
16:00
SCH
NFS
ROYAL EAGLES
16
 
 
REAL KINGS FC
9
 
 
16:00
SCH
NFS
TS SPORTING
15
 
 
MBOMBELA UNITED
8
 
 
16:00
SCH
DS
DJURGARDENS IF (W)
11
 
 
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
4
 
 
16:00
SCH
DS
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
10
 
 
KRISTIANSTADS DFF (W)
3
 
 
16:00
SCH
PL
BANGKOK UNITED
4
 
 
CHIANGRAI UNITED
1
 
 
16:00
SCH
2LW
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
YENI CORUMSPOR
6
 
 
 
16:00
SCH
2LW
SARIYER
11
 
 
AFJET AFYONSPOR
2
 
 
 
16:00
SCH
2LR
BANDIRMASPOR
7
 
 
BAYBURT OZEL IDARSPOR
13
 
 
 
16:00
SCH
2LR
BB BODRUMSPOR
14
 
 
VAN SPOR FK
3
 
 
 
16:00
SCH
2LR
ERGENE VELIMESE SPOR
4
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
6
 
 
 
16:00
SCH
2LR
TUZLASPOR
2
 
 
SAKARYASPOR
15
 
 
 
16:00
SCH
2LR
USAKSPOR
9
 
 
ANKARA DEMIRSPOR
5
 
 
 
16:00
SCH
SL
METALLURG BEKABAD
8
 
 
PAKHTAKOR
1
 
 
16:00
SCH
SL
SOGDIANA JIZZAKH
4
 
 
NAVBAHOR NAMANGAN
7
 
 
16:30
SCH
PR
SUMQAYIT
6
 
 
SABAH FK
8
 
 
 
16:30
SCH
D2
A.E. ZAKAKIOU
8
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
5
 
 
 
16:30
SCH
D2
AKRITAS CHLORAKAS
7
 
 
ERMIS
6
 
 
 
16:30
SCH
D2
ASIL LISIS
6
 
 
OMONIA PSEVDA
2
 
 
 
16:30
SCH
D2
KARMIOTISSA POLEMIDION
4
 
 
ALKI OROKLINIS
8
 
 
TV
 
16:30
SCH
D2
OMONIA ARADIPPOU
3
 
 
A.O. AYIAS NAPAS
1
 
 
 
16:30
SCH
D2
PO XYLOTYMPOU 2006
4
 
 
DIGENIS AKRITAS M.
3
 
 
 
16:30
SCH
BL
BAYER LEVERKUSEN
8
 
 
UNION BERLIN
12
 
 
TV
16:30
SCH
BL
BAYERN MUNICH
5
 
 
FC KOLN
15
 
 
TV
16:30
SCH
BL
HERTHA BERLIN
18
 
 
SC PADERBORN 07
17
 
 
TV
16:30
SCH
BL
SC FREIBURG
4
 
 
FC AUGSBURG
14
 
 
TV
16:30
SCH
D1
KONGSVINGER
6
 
 
ULL/KISA
12
 
 
16:30
SCH
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
17
 
 
CSM SCOLAR RESITA
12
 
 
16:30
SCH
STH
VOLGAR ASTRAKHAN
1
 
 
MASHUK-KMV
8
 
 
16:30
SCH
1L
ALTAY
6
 
 
KECIORENGUCU
5
 
 
16:30
SCH
1L
OSMANLISPOR
14
 
 
ALTINORDU
13
 
 
16:30
SCH
WPL
BALA TOWN
6
 
 
CARDIFF METROPOLITAN
4
 
 
16:30
SCH
WPL
CARMARTHEN TOWN
10
 
 
THE NEW SAINTS
2
 
 
16:30
SCH
WPL
PENYBONT FC
12
 
 
AIRBUS UK BROUGHTON
11
 
 
16:40
SCH
OPL
MIRBAT
13
 
 
SOHAR
5
 
 
 
16:50
SCH
QSL
AL-RAYYAN SC
9
 
 
AL-KHOR
7
 
 
17:00
SCH
SL
PARTIZANI
5
 
 
BYLIS
4
 
 
TV
17:00
SCH
SL
SKENDERBEU KORCE
6
 
 
TEUTA DURRES
2
 
 
TV
17:00
SCH
PR
AL-NAJMA CLUB
6
 
 
AL-HALA
3
 
 
 
17:00
SCH
A
BOTAFOGO
10
 
 
SAO PAULO
6
 
 
TV
17:00
SCH
B
GUARANI CAMPINAS
20
 
 
PARANA
8
 
 
17:00
SCH
EPL
BURNLEY
14
 
 
NORWICH
13
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
EVERTON
10
 
 
SHEFFIELD UTD
15
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
MANCHESTER CITY
2
 
 
WATFORD
20
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
BIRMINGHAM
8
 
 
PRESTON
5
 
 
17:00
SCH
ECH
BRENTFORD
18
 
 
STOKE CITY
24
 
 
17:00
SCH
ECH
BRISTOL CITY
4
 
 
SWANSEA
2
 
 
17:00
SCH
ECH
CARDIFF
14
 
 
MIDDLESBROUGH
13
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
LUTON
16
 
 
HULL CITY
20
 
 
17:00
SCH
ECH
MILLWALL
15
 
 
QPR
7
 
 
17:00
SCH
ECH
NOTTINGHAM FOREST
10
 
 
BARNSLEY
22
 
 
17:00
SCH
ECH
READING
17
 
 
BLACKBURN
12
 
 
17:00
SCH
ECH
SHEFFIELD WED
9
 
 
FULHAM
11
 
 
17:00
SCH
ECH
WIGAN
21
 
 
CHARLTON
3
 
 
17:00
SCH
EL1
ACCRINGTON ST
20
 
 
BLACKPOOL
5
 
 
17:00
SCH
EL1
AFC WIMBLEDON
21
 
 
BRISTOL ROVERS
12
 
 
17:00
SCH
EL1
BOLTON
23
 
 
SUNDERLAND
4
 
 
17:00
SCH
EL1
DONCASTER
10
 
 
PETERBOROUGH
6
 
 
17:00
SCH
EL1
FLEETWOOD TOWN
7
 
 
ROCHDALE
16
 
 
17:00
SCH
EL1
GILLINGHAM
15
 
 
IPSWICH
2
 
 
17:00
SCH
EL1
LINCOLN
8
 
 
OXFORD UNITED
17
 
 
17:00
SCH
EL1
MILTON KEYNES DONS
11
 
 
SOUTHEND
22
 
 
17:00
SCH
EL1
ROTHERHAM
14
 
 
SHREWSBURY
13
 
 
17:00
SCH
EL1
TRANMERE
19
 
 
BURTON ALBION
9
 
 
17:00
SCH
EL1
WYCOMBE
3
 
 
PORTSMOUTH
18
 
 
17:00
SCH
EL2
BRADFORD
9
 
 
CARLISLE
17
 
 
17:00
SCH
EL2
CAMBRIDGE UNITED
8
 
 
SWINDON TOWN
4
 
 
17:00
SCH
EL2
COLCHESTER
13
 
 
LEYTON ORIENT
19
 
 
17:00
SCH
EL2
CREWE
2
 
 
SALFORD CITY
16
 
 
17:00
SCH
EL2
FOREST GREEN
5
 
 
STEVENAGE
24
 
 
17:00
SCH
EL2
GRIMSBY
11
 
 
MACCLESFIELD
14
 
 
17:00
SCH
EL2
NEWPORT COUNTY
6
 
 
EXETER
1
 
 
17:00
SCH
EL2
NORTHAMPTON
10
 
 
CRAWLEY TOWN
7
 
 
17:00
SCH
EL2
OLDHAM
21
 
 
MORECAMBE
22
 
 
17:00
SCH
EL2
PLYMOUTH
12
 
 
CHELTENHAM
3
 
 
17:00
SCH
EL2
PORT VALE
15
 
 
MANSFIELD
18