Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

05:00
2 HF
68'
R16
ATLETICO SAN LUIS
 
 
CLUB TIJUANA
 
 
 
0
0
0
0
TV
05:00
2 HF
68'
R16
GUADALAJARA-CHIVAS
 
 
DORADOS
 
 
 
0
1
0
2
TV
10:30
SCH
PO
LALENOK UTD FC
 
 
PSM MAKASSAR
 
 
 
11:00
SCH
QR2
FC BUNYODKOR
 
 
AL-ZAWRAA
 
 
 
11:15
SCH
A
NEPAL POLICE
5
 
 
MACHHINDRA FC
2
 
 
 
11:30
SCH
GS
DUKLA PRAHA
4
 
 
FK PRIBRAM
3
 
 
 
11:30
SCH
GS
DUNAJSKA STREDA
4
 
 
FC NITRA
1
 
 
 
12:00
SCH
FRC
BANIK OSTRAVA
 
 
MFK RUZOMBEROK
 
 
 
 
12:00
SCH
FRC
GKS JASTRZEBIE
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
 
 
 
 
12:00
SCH
GS
FC ZBROJOVKA BRNO
3
 
 
MFK SKALICA
2
 
 
 
12:00
SCH
GS
DRAVA PTUJ
4
 
 
KHANGARID FC
3
 
 
 
12:15
SCH
SF
SAUDI ARABIA (U23)
 
 
UZBEKISTAN (U23)
 
 
 
TV
13:00
SCH
PO
SVAY RIENG FC
 
 
MASTER 7 FC
 
 
 
13:00
SCH
FRC
ODENSE
 
 
HELSINGBORG
 
 
 
 
13:00
SCH
SF
PALESTINE
 
 
SEYCHELLES
 
 
 
13:00
SCH
R16
KASIMPASA
 
 
ALANYASPOR
 
 
 
TV
14:00
SCH
FRC
FK SENICA
 
 
MFK DUBNICA
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
RANDERS FC
 
 
VENDSYSSEL FF
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
SPARTA PRAHA
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
TSARSKO SELO
 
 
BOTEV GALABOVO
 
 
 
 
14:15
SCH
PO
INDERA SC
 
 
YANGON UNITED FC
 
 
 
14:30
SCH
FRC
SLOVAN LIBEREC
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
 
 
 
 
15:00
SCH
SL
LUFTETARI GJIROKASTER
9
 
 
FK KUKESI
1
 
 
TV
15:00
SCH
FRC
FC HEIDENHEIM
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
 
 
 
 
15:00
SCH
FRC
RIED
 
 
WSG WATTENS
 
 
 
 
15:00
SCH
SL1
LARISA
10
 
 
PANETOLIKOS
13
 
 
TV
15:15
SCH
SF
AUSTRALIA (U23)
 
 
SOUTH KOREA (U23)
 
 
 
TV
15:30
SCH
DEFENDERS FC
 
 
PARO FC
 
 
 
15:30
SCH
GS
INTER ZAPRESIC
2
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
1
 
 
 
15:30
SCH
CGC
PICERNO
16
 
 
CAVESE
9
 
 
15:30
SCH
NFS
REAL KINGS FC
7
 
 
AJAX CAPE TOWN
2
 
 
16:00
SCH
R16
OMONIA
 
 
ERMIS
 
 
 
TV
16:00
SCH
FRC
HNK RIJEKA
 
 
TRIGLAV KRANJ
 
 
 
 
16:00
SCH
ISL
BENGALURU FC
3
 
 
ODISHA FC
4
 
 
 
16:00
SCH
CGA
GOZZANO
18
 
 
ALESSANDRIA
8
 
 
16:00
SCH
CGA
JUVENTUS (U23)
9
 
 
NOVARA
5
 
 
16:00
SCH
CGA
PIANESE
16
 
 
PRO VERCELLI
14
 
 
16:00
SCH
CGA
RENATE
3
 
 
GIANA ERMINIO
20
 
 
16:00
SCH
CGC
CATANIA
8
 
 
AVELLINO
13
 
 
16:00
SCH
CGC
PAGANESE
11
 
 
VITERBESE CASTRENSE
10
 
 
16:00
SCH
R16
GOZTEPE
 
 
ANTALYASPOR
 
 
 
TV
17:00
SCH
R16
DOXA KATOKOPIAS
 
 
E.N. PARALIMNIOU
 
 
 
TV
17:00
SCH
FRC
DINAMO BUCURESTI
 
 
KRASNODAR
 
 
 
17:00
SCH
FRC
FCSB
 
 
JEONBUK MOTORS
 
 
 
 
17:00
SCH
CGA
ALBINOLEFFE
7
 
 
PISTOIESE
13
 
 
17:00
SCH
CGB
SUDTIROL
4
 
 
VIS PESARO
12
 
 
17:15
SCH
SL1
OFI
5
 
 
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
 
 
TV
17:15
SCH
SL1
VOLOS NPS
11
 
 
AEK ATHENS
3
 
 
TV
18:00
SCH
SL
TIRANA
4
 
 
BYLIS
2
 
 
TV
18:00
SCH
R16
KARMIOTISSA POLEMIDION
 
 
A. E. KITION LARNACA
 
 
 
TV
18:00
SCH
FRC
HOLSTEIN KIEL
 
 
FLORA TALLINN
 
 
 
 
19:00
SCH
R16
APOLLON LIMASSOL
 
 
APOEL
 
 
 
TV
19:00
SCH
CGA
OLBIA
19
 
 
ROBUR SIENA
6
 
 
19:00
SCH
CGC
TERAMO
7
 
 
CATANZARO
6
 
 
19:30
SCH
D1
AL AHLY CAIRO
1
 
 
ENPPI
7
 
 
19:30
SCH
SL1
PANATHINAIKOS
4
 
 
ATROMITOS ATHINON
7
 
 
TV
19:30
SCH
CGA
LECCO
15
 
 
AREZZO
10
 
 
19:30
SCH
CGA
PERGOLETTESE
17
 
 
COMO
11
 
 
19:30
SCH
CGB
CESENA
13
 
 
CARPI
3
 
 
19:30
SCH
CGB
IMOLESE
18
 
 
RIMINI
20
 
 
19:30
SCH
CGB
RAVENNA
16
 
 
FERMANA
14
 
 
19:30
SCH
CGC
BISCEGLIE
17
 
 
RENDE
18
 
 
19:30
SCH
CGC
VIBONESE
12
 
 
MONOPOLI
4
 
 
19:30
SCH
R16
HERACLES
 
 
VITESSE
 
 
 
TV
19:30
SCH
R16
BESIKTAS
 
 
ERZURUM BB
 
 
 
TV
20:00
SCH
FRC
NEUCHATEL XAMAX FC
 
 
FC LA CHAUX-DE-FONDS
 
 
 
 
20:00
SCH
BP
RAJA CASABLANCA
4
 
 
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
20:00
SCH
R32
ELCHE
 
 
ATHLETIC BILBAO
 
 
 
TV
20:00
SCH
R32
UD IBIZA
 
 
BARCELONA
 
 
 
TV
21:00
SCH
AP
AURORA
2
 
 
REAL POTOSI
10
 
 
 
21:00
SCH
AP
GUABIRA
6
 
 
CLUB ALWAYS READY
5
 
 
 
21:00
SCH
CAR
MACAE
4
 
 
BOAVISTA SPORT CLUB
2
 
 
 
21:00
SCH
CAR
VOLTA REDONDA
3
 
 
CABOFRIENSE
4
 
 
 
21:00
SCH
GS
EB/STREYMUR
7
 
 
B36 TORSHAVN
4
 
 
 
21:30
SCH
EPL
LEICESTER
3
 
 
WEST HAM
17
 
 
TV
21:30
SCH
EPL
TOTTENHAM
8
 
 
NORWICH
20
 
 
TV
21:45
SCH
SF
CLUB BRUGGE
 
 
ZULTE-WAREGEM
 
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
CHARLTON
19
 
 
FULHAM
3
 
 
TV
21:45
SCH
ECH
NOTTINGHAM FOREST
5
 
 
READING
16
 
 
21:45
SCH
CGA
CARRARESE
4
 
 
PONTEDERA
2
 
 
21:45
SCH
CGA
MONZA
1
 
 
PRO PATRIA
12
 
 
21:45
SCH
CGB
FERALPISALO
8
 
 
REGGIO AUDACE
2
 
 
21:45
SCH
CGB
L. R. VICENZA
1
 
 
MODENA
7
 
 
21:45
SCH
CGB
PADOVA
5
 
 
VIRTUS VERONA
11
 
 
21:45
SCH
CGB
SAMBENEDETTESE
9
 
 
FANO ALMA J.
17
 
 
21:45
SCH
CGC
BARI
2
 
 
SICULA LEONZIO
19
 
 
21:45
SCH
CGC
CASERTANA
14
 
 
POTENZA
5
 
 
21:45
SCH
CGC
REGGINA
1
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
15
 
 
21:45
SCH
CGC
TERNANA
3
 
 
RIETI
20
 
 
21:45
SCH
QF
JUVENTUS
 
 
ROMA
 
 
 
TV
21:45
SCH
R16
AJAX
 
 
SPAKENBURG
 
 
 
TV
21:45
SCH
R16
HEERENVEEN
 
 
WILLEM II
 
 
 
TV
21:45
SCH
SF
VITORIA GUIMARAES
 
 
FC PORTO
 
 
 
TV
21:45
SCH
SPL
ABERDEEN
4
 
 
MOTHERWELL
3
 
 
21:45
SCH
SPL
HIBERNIAN
6
 
 
HAMILTON ACADEMICAL
11
 
 
21:45
SCH
SPL
KILMARNOCK
7
 
 
CELTIC
1
 
 
TV
21:45
SCH
SPL
LIVINGSTON
5
 
 
ST JOHNSTONE
9
 
 
21:45
SCH
SPL
RANGERS
2
 
 
ST MIRREN
10
 
 
21:45
SCH
SPL
ROSS COUNTY
8
 
 
HEART OF MIDLOTHIAN
12
 
 
22:00
SCH
AP
BOLIVAR
4
 
 
ATLETICO PALMAFLOR
1
 
 
 
22:00
SCH
PAU
NOVORIZONTINO
4
 
 
OESTE
4
 
 
 
22:00
SCH
SF
REIMS
 
 
PARIS SAINT GERMAIN
 
 
 
TV
22:00
SCH
R32
BADALONA
 
 
GRANADA CF
 
 
 
22:00
SCH
R32
GIRONA
 
 
VILLARREAL
 
 
 
22:00
SCH
R32
REAL SOCIEDAD
 
 
ESPANYOL
 
 
 
TV
22:00
SCH
R32
TENERIFE
 
 
VALLADOLID
 
 
 
22:00
SCH
R32
UD LOGRONES
 
 
VALENCIA
 
 
 
TV
22:00
SCH
R32
UNIONISTAS DE SALAMANCA
 
 
REAL MADRID
 
 
 
TV
22:15
SCH
EPL
MANCHESTER UTD
5
 
 
BURNLEY
14
 
 
TV
23:00
SCH
CL
LIMON FC
12
 
 
CS HEREDIANO
4
 
 
23:00
SCH
CL
UNIV. DE COSTA RICA
11
 
 
LD ALAJUELENSE
5
 
 
23:00
SCH
CL
11 DEPORTIVO
9
 
 
MUNICIPAL LIMENO
10
 
 
 
23:15
SCH
CL
JOCORO FC
5
 
 
AD ISIDRO METAPAN
11
 
 
 
23:30
SCH
UNIVERSIDAD DE CHILE
 
 
COLO COLO
 
 
 
TV
23:30
SCH
CL
EL VENCEDOR
2
 
 
CHALATENANGO
8
 
 
 
FINISHED GAMES
17:40
FTR
D1
AL-ANSAR
18
 
 
OHOD
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
D2
AL-KHARAITIYAT
1
 
 
AL-MESAIMEER
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
D2
AL-MARKHIYA
3
 
 
AL-BIDDA
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
D2
LUSAIL SC
7
 
 
AL-SHAMAL
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
D2
MUAITHER
5
 
 
AL-WAAB SC
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
16:55
FTR
D1
AL-NAHDA
10
 
 
AL-BATEN
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:55
FTR
D1
AL-AIN ATAWLAH
2
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
15
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:40
FTR
D1
AL-BUKIRYAH
8
 
 
AL-JEEL
13
 
 
Full Time Result Only
 
 
14:35
FTR
D1
AL-KAWKAB
14
 
 
AL-TAEE
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
03:00
FIN
R16
CLUB QUERETARO
 
 
FC JUAREZ
 
 
 
1
1
3
2
TV
03:00
FIN
R16
VENADOS FC
 
 
PACHUCA
 
 
 
1
0
1
1
TV
02:30
FIN
AP
BLOOMING
2
3
 
REAL SANTA CRUZ
1
5
 
0
0
1
1
 
02:30
FIN
MIN
UBERLANDIA
12
 
 
ATLETICO MINEIRO
1
 
 
0
1
0
1
 
01:00
FIN
MIN
COIMBRA
2
 
 
URT
1
 
 
0
0
1
1
 
01:00
FIN
PER
RETRO FC BRASIL
2
 
 
SANTA CRUZ
1
 
 
1
0
1
2
 
00:15
FIN
1ST
CARABOBO FC
3
 
UNIVERSITARIO
 
2
 
0
0
1
1
TV
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score