Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:00
2 HF
90+
1A
CERCLE BRUGGE
16
2
 
WAASLAND-BEVEREN
15
 
 
0
0
1
0
TV
21:00
2 HF
65'
1A
ST TRUIDEN
12
2
 
ZULTE-WAREGEM
10
 
 
0
0
0
0
TV
21:00
2 HF
90+
PR
SIROKI BRIJEG
9
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
2
 
 
3
1
3
3
21:00
2 HF
90+
L1
AMIENS
10
1
1
NANTES
14
1
 
0
0
1
2
TV
21:00
2 HF
90+
L1
DIJON
18
 
 
BORDEAUX
16
1
 
0
1
0
2
TV
21:00
2 HF
90+
SL1
ARIS THESSALONIKIS
9
1
 
OFI
10
4
 
0
1
1
1
TV
21:00
2 HF
86'
PL
BENFICA
1
 
 
FC PORTO
7
3
 
0
1
0
1
TV
21:00
2 HF
90+
L1
CFR 1907 CLUJ
2
2
 
FC BOTOSANI
6
2
 
3
0
4
1
TV
21:00
2 HF
90+
SL
FK VOZDOVAC
10
1
 
MLADOST LUCANI
9
2
 
1
0
2
0
21:00
2 HF
86'
SL
JAVOR
12
 
 
NAPREDAK
11
1
 
1
0
2
2
21:00
2 HF
90+
SL
PROLETER NOVI SAD
15
2
 
VOJVODINA
1
4
 
0
1
0
1
21:00
2 HF
90+
SD
ALCORCON
8
 
1
ELCHE
22
 
 
1
0
1
2
TV
21:00
2 HF
90+
CULTURAL LEONESA
12
 
 
AMOREBIETA
8
 
 
1
1
1
1
 
21:00
2 HF
90+
TI
BOSTON RIVER
7
 
 
PROGRESO
3
 
 
0
1
1
1
 
21:00
2 HF
89'
TI
CA RIVER PLATE
2
 
 
PENAROL
1
 
 
1
0
1
0
TV
21:00
2 HF
90+
TI
PLAZA COLONIA
3
 
 
CERRO LARGO
1
 
 
0
0
3
1
 
21:00
2 HF
90+
TI
RACING MONTEVIDEO
5
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
8
 
 
0
1
2
1
 
21:00
2 HF
88'
USL
OTTAWA FURY FC
8
 
 
SAINT LOUIS FC
11
 
1
2
0
2
1
21:15
2 HF
80'
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
 
NS MURA
3
 
1
0
0
1
1
TV
21:30
2 HF
65'
SL
VELEZ SARSFIELD
21
 
 
NEWELLS OLD BOYS
6
1
 
1
1
2
1
TV
21:30
2 HF
62'
PN
ATLANTA
1
 
 
ATLETICO MITRE
13
 
 
1
0
1
0
21:30
2 HF
61'
PN
BARRACAS CENTRAL
3
 
 
ALVARADO
12
 
 
1
2
1
2
21:30
2 HF
62'
PN
DEPORTIVO MORON
10
 
 
GUILLERMO BROWN
15
 
 
0
0
0
0
21:30
2 HF
64'
1A
OOSTENDE
9
 
 
KV MECHELEN
2
2
 
0
0
0
0
TV
21:30
2 HF
65'
SL1
OLYMPIAKOS PIRAEUS
6
 
 
ASTERAS TRIPOLIS
8
 
 
1
0
1
0
TV
21:30
2 HF
58'
PR
BALZAN FC
10
 
 
SLIEMA WANDERERS
11
 
 
1
0
1
0
21:30
2 HF
64'
OFK TITOGRAD PODGORICA
10
 
 
KOM
6
 
 
2
1
3
1
21:30
2 HF
63'
PONTEVEDRA
15
 
 
CORUXO
3
 
 
2
0
2
0
 
21:30
2 HF
64'
CD CALAHORRA
5
 
 
REAL UNION
15
 
 
1
0
1
0
 
21:30
2 HF
64'
SEVILLA ATLETICO
13
 
 
YECLANO DEPORTIVO
2
 
 
0
0
0
0
 
21:45
2 HF
47'
A
FIORENTINA
8
 
 
NAPOLI
13
3
 
1
2
1
2
TV
21:45
2 HF
49'
CGA
PONTEDERA
16
 
 
CARRARESE
4
 
 
1
1
1
1
21:45
2 HF
49'
CGB
REGGIO AUDACE
14
 
 
FERALPISALO
7
 
 
2
0
2
0
21:45
2 HF
48'
CGC
RIETI
14
 
 
TERNANA
19
 
 
1
2
1
2
21:45
2 HF
48'
ERD
HEERENVEEN
9
 
 
TWENTE
8
2
 
0
0
0
0
TV
21:45
H/T
H/T
SL
ALANYASPOR
5
1
 
KASIMPASA
11
2
 
1
1
1
1
TV
21:45
2 HF
47'
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
16
 
 
FENERBAHCE
1
 
 
1
0
1
0
TV
21:45
2 HF
48'
1L
ALTINORDU
13
 
 
FATIH KARAGUMRUK AS
3
 
 
0
1
0
1
21:45
H/T
H/T
1L
BALIKESIRSPOR
16
 
 
ERZURUM BB
10
 
 
1
0
1
0
22:00
1 HF
44'
L1
ASO CHLEF
14
 
 
HUSSEIN DEY
11
 
 
0
0
22:00
1 HF
45+
CL
SPORT BOYS WARNES
11
2
 
ROYAL PARI FC
10
1
 
1
0
TV
22:00
1 HF
45+
B
MAGALLANES
15
 
1
NUBLENSE
10
 
 
0
1
22:00
INT
INT
INTER ZAPRESIC
10
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
8
 
 
0
0
0
0
TV
22:00
H/T
H/T
B
ASCOLI
14
 
 
TRAPANI
17
1
 
1
0
1
0
22:00
H/T
H/T
B
CITTADELLA
7
1
 
SPEZIA
19
 
 
0
0
0
0
22:00
H/T
H/T
B
VENEZIA
15
1
 
CREMONESE
8
2
 
0
0
0
0
22:00
H/T
H/T
B
VIRTUS ENTELLA
16
 
 
LIVORNO
12
1
 
1
0
1
0
22:00
H/T
H/T
2R
SLIGO ROVERS
 
1
LIMERICK FC
 
 
1
3
2
3
2
22:00
H/T
H/T
PD
CELTA VIGO
19
 
 
VALENCIA
11
 
 
1
0
1
0
TV
22:00
H/T
H/T
PD
GETAFE
18
 
 
ATHLETIC BILBAO
6
1
 
1
1
1
1
TV
22:00
H/T
H/T
SD
MALAGA
6
 
 
LAS PALMAS
19
 
 
0
0
0
0
TV
22:00
H/T
H/T
SAN FERNANDO
12
 
 
RECREATIVO HUELVA
11
 
1
0
0
0
0
 
22:00
H/T
H/T
VILLARROBLEDO
16
 
 
REAL LINENSE
10
 
 
0
1
0
1
 
22:00
1 HF
45+
USL
LOUISVILLE CITY FC
7
 
 
NORTH CAROLINA FC
2
 
 
0
0
22:30
1 HF
22'
B
LONDRINA
9
 
 
SAO BENTO
19
 
 
0
0
22:30
1 HF
22'
B
OESTE
18
 
 
VILA NOVA
15
 
 
0
0
22:30
1 HF
22'
B
VITORIA
14
 
 
OPERARIO-PR
11
 
 
0
0
22:30
1 HF
22'
PD
PALESTINO
5
 
 
COLO COLO
2
1
 
1
0
TV
23:00
SCH
L1
ES SETIF
13
 
 
MC ORAN
5
 
 
23:00
SCH
L1
USM BEL ABBES
15
 
 
BORDJ BOU ARRERIDJ
9
 
 
23:00
SCH
PN
SAN MARTIN S.J.
9
 
 
ESTUDIANTES B.A.
6
 
 
23:00
SCH
A
GREMIO
13
 
 
ATLETICO PARANAENSE
9
 
 
TV
23:00
SCH
B
DEPORTES MELIPILLA
11
 
 
SANTIAGO MORNING
12
 
 
23:00
SCH
CL2
ATLETICO CALI
9
 
 
ORSOMARSO
16
 
 
23:00
SCH
A
DELFIN SC
5
 
 
DEPORTIVO CUENCA
9
 
 
TV
23:00
SCH
AP
DEPORTIVO UNIVERSITARIO
9
 
 
ALIANZA FC
10
 
 
23:00
SCH
CL
SOL DE AMERICA
10
 
 
DEPORTIVO CAPIATA
7
 
 
TV
23:00
SCH
CL
LALA FC
16
 
 
PORTUGUESA FC
12
 
 
23:15
SCH
CL
DEPORTIVO PASTO
13
 
 
UNION MAGDALENA
18
 
 
TV
23:15
SCH
CL
DEPORTIVO BINACIONAL
12
 
 
AYACUCHO FC
7
 
 
TV
23:30
SCH
PL
BOAVISTA
4
 
 
PACOS FERREIRA
18
 
 
TV
23:40
SCH
PN
GIMNASIA JUJUY
15
 
 
CHACARITA JUNIORS
8
 
 
23:45
SCH
SL
ROSARIO CENTRAL
5
 
 
PATRONATO
8
 
 
TV
FINISHED GAMES
23:00
FTR
CGA
FERROVIARIO
6
 
 
CONFIANCA-SE
4
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
GLOBO FC
9
 
 
ABC
10
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
NAUTICO RECIFE
2
 
 
SANTA CRUZ
5
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
SAMPAIO CORREA
1
 
 
IMPERATRIZ
3
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
CGA
TREZE
8
 
 
BOTAFOGO PB
7
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
ARAUCO PRADO
4
 
 
ATLETICO PALMAFLOR
2
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
UNIVERSITARIO DE SUCRE
6
 
 
WILSTERMANN COOPERATIVA
8
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
GRAN VALENCIA
5
 
 
YARACUYANOS FC
3
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
TITANES
4
 
 
CD HERMANOS COLMENAREZ
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
ULA FC
6
 
 
REAL FRONTERA
3
 
 
Full Time Result Only
 
22:30
FTR
CL2
YARACUY FC
4
 
 
PETARE FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
L2
JSM BEJAIA
11
 
 
WA TLEMCEN
9
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
L2
KHROUB
12
 
 
MO BEJAIA
13
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
L2
TADJENANT
8
 
 
USM ANNABA
10
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
SD
OVETENSE FC
13
 
 
GUAIRENA FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
COLEGIALES
13
 
 
CLUB COMUNICACIONES
3
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
FLANDRIA
2
 
 
DEFENSORES UNIDOS
4
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
SACACHISPAS
14
 
 
ALMIRANTE BROWN
5
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
L2
JUAN AURICH
7
 
 
SPORT LORETO
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
1L
FK TRAYAL
3
 
 
ZEMUN
15
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
1L
METALAC GM
10
 
 
BACKA
6
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
SD
ALBION FC
9
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
SD
CERRITO
6
 
 
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
SD
SUD AMERICA
8
 
 
ATLETICO TORQUE
3
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
SD
VILLA TERESA
7
 
 
TACUAREMBO
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:30
POST
SL
CRVENA ZVEZDA
3
 
 
CUKARICKI
6
 
 
21:00
FIN
PR
ZRINJSKI
10
 
 
FK BORAC BANJA LUKA
6
 
 
0
0
4
0
21:00
FIN
L1
ANGERS
12
1
 
METZ
5
2
 
2
0
3
0
TV
21:00
FIN
L1
STADE BRESTOIS 29
4
1
 
REIMS
7
1
 
0
0
1
0
TV
21:00
FIN
L2
ATLETICO GRAU
2
 
 
SPORT VICTORIA
12
 
 
0
0
3
0
21:00
FIN
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
11
2
 
LECH POZNAN
4
1
 
0
2
2
3
TV
21:00
FIN
SL
RAD
14
4
 
MACVA
16
5
1
1
0
2
0
20:50
FIN
SPL
AL-WEHDA CLUB
16
 
 
AL-ETTIFAQ
3
 
 
0
0
0
2
20:45
FIN
PR
DINAMO BREST
1
 
1
FC ENERGETIK-BGU MINSK
13
 
 
5
1
6
2
20:45
FIN
ERD
HERACLES
14
2
 
VITESSE
2
2
 
0
0
1
1
TV
20:45
FIN
1L
ODRA OPOLE
17
 
 
RADOMIAK RADOM
9
 
 
0
0
0
0
20:45
FIN
AE PRAT
3
 
 
HERCULES
2
 
 
0
0
1
1
 
20:30
FIN
PRR
AL-MERRIKH SC
 
 
JS KABYLIE
 
 
 
1
0
3
2
20:30
FIN
LEVSKI SOFIA
1
1
 
LOKOMOTIV PLOVDIV
3
5
 
0
0
1
0
TV
20:30
FIN
D1
SLAVIA PRAHA
1
3
 
BOHEMIANS 1905
11
4
1
1
0
4
0
TV
20:30
FIN
PL
SEKTZYA NESS ZIONA
14
 
 
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
0
2
0
2
TV
20:30
FIN
BARAKALDO
1
 
 
UNIONISTAS DE SALAMANCA
19
 
 
0
0
2
1
 
20:30
FIN
REAL SOCIEDAD B
4
 
 
BURGOS
3
 
 
1
0
1
1
 
20:15
FIN
LP
PENAFIEL
3
 
 
COVA DE PIEDADE
12
 
 
2
0
3
0
20:15
FIN
LP
SPORTING COVILHA
1
 
 
VILAFRANQUENSE
11
 
 
1
0
1
0
20:00
FIN
PRR
MAMELODI SUNDOWNS
 
 
AS OTOHO
 
 
 
4
0
4
0
20:00
FIN
PRR
CI KAMSAR
 
 
PARADOU AC
 
 
 
0
0
1
0
20:00
FIN
SL
SKENDERBEU KORCE
4
 
 
FLAMURTARI VLORE
8
 
1
0
0
1
0
TV
20:00
FIN
SL
TEUTA DURRES
5
 
 
BYLIS
7
 
 
1
0
1
0
TV
20:00
FIN
SL
TIRANA
1
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
10
 
 
3
0
3
0
TV
20:00
FIN
EST
LEOBENDORF
7
 
 
TEAM WIENER LINIEN
14
 
 
1
0
1
0
20:00
FIN
SAL
SV WALS GRUNAU
8
 
 
TSV ST. JOHANN
7
 
 
3
0
5
0
20:00
FIN
VIRGEN DE CHIJIPATA
6
 
 
DEPORTIVO ESCARA
5
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
PR
SLOBODA TUZLA
5
 
 
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
0
0
1
0
20:00
FIN
QF
FLAMENGO (W)
 
 
INTERNACIONAL (W)
 
 
 
2
0
2
0
20:00
FIN
MONTANA
4
 
 
BOTEV GALABOVO
10
 
 
1
0
3
0
20:00
FIN
S/W
SEPTEMVRI SIMITLI
7
 
 
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
14
 
 
0
0
2
2
20:00
FIN
NK SLAVEN BELUPO
6
 
 
NK VARAZDIN
9
 
1
0
0
1
1
TV
20:00
FIN
AP
SIQUINALA
9
 
1
COMUNICACIONES
4
 
 
0
1
0
2
20:00
FIN
PR
GUDJA UNITED
7
 
 
HIBERNIANS FC
4
 
 
0
0
1
1
20:00
FIN
ND
SHERIFF TIRASPOL
1
 
 
SFINTUL GHEORGHE
2
 
 
2
0
2
1
20:00
FIN
1L
CHROBRY GLOGOW
18
 
 
STOMIL OLSZTYN
6
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
SL
FK POHRONIE D. ZDANA
10
 
 
AS TRENCIN
3
 
 
0
2
0
4
20:00
FIN
SL
MFK RUZOMBEROK
8
 
 
SPARTAK TRNAVA
4
 
 
0
1
0
1
20:00
FIN
SL
ZEMPLIN MICHALOVCE
9
 
 
SKF SERED
7
 
 
1
1
1
1
20:00
FIN
PD
REAL MADRID
2
2
 
VALLADOLID
3
2
 
0
0
1
1
TV
20:00
FIN
SD
MIRANDES
16
 
1
CADIZ
1
 
 
0
0
1
2
TV
20:00
FIN
MARINO DE LUANCO
19
 
 
ATLETICO MADRID B
1
 
 
1
0
1
2
 
20:00
FIN
VILLARREAL B
1
 
 
LEVANTE B
20
 
 
1
1
2
1
 
20:00
FIN
SL
BSC YOUNG BOYS
1
1
 
FC ZURICH
6
4
 
1
0
4
0
TV
20:00
FIN
SL
NEUCHATEL XAMAX FC
10
 
 
FC BASEL 1893
2
3
 
0
0
0
3
TV
20:00
FIN
CHL
FC LAUSANNE-SPORT
1
 
 
FC AARAU
9
 
 
1
0
5
1
20:00
FIN
CHL
FC SCHAFFHAUSEN
6
 
 
FC STADE LS OUCHY
8
 
 
0
0
0
1
19:45
FIN
RAYO MAJADAHONDA
2
 
 
SPORTING GIJON B
20
 
 
0
0
1
0
19:30
FIN
GS
MALI (U20)
1
 
 
GHANA (U20)
3
 
 
2
0
4
2
 
19:30
FIN
GS
SENEGAL (U20)
2
 
 
BURUNDI (U20)
4
 
 
0
0
2
0
 
19:30
FIN
GS
CAMEROON (U20) (W)
1
 
 
SOUTH AFRICA (U20) (W)
3
 
 
0
0
1
0
 
19:30
POST
GS
ZAMBIA (U20) (W)
4
 
 
NIGERIA (U20) (W)
2
 
 
 
19:30
FIN
PD
COBRESAL
12
1
 
UNION LA CALERA
4
3
 
0
0
1
0
TV
19:30
FIN
EPL
LIVERPOOL
1
1
 
ARSENAL
2
1
 
1
0
3
1
TV
19:30
FIN
BL
FC SCHALKE 04
12
 
 
BAYERN MUNICH
4
 
 
0
1
0
3
TV
19:30
FIN
ND
UNION TITUS PETANGE
1
 
 
RODANGE 91
14
 
 
1
0
4
1
19:30
FIN
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
MOSTA FC
1
 
 
0
1
0
4
19:30
FIN
SUTJESKA
3
 
1
FK PODGORICA
4
 
 
0
1
1
2
19:30
FIN
ERD
WILLEM II
1
2
 
EMMEN
13
3
 
1
0
2
1
TV
19:30
FIN
PR
DYNAMO KYIV
3
3
1
OLIMPIK DONETSK
12
2
1
0
0
1
1
TV
19:20
FIN
NL
TORQUAY
7
 
 
ALDERSHOT TOWN
22
 
 
1
0
2
0
TV
19:15
FIN
SL
GIMNASIA LA PLATA
22
3
 
DEFENSA Y JUSTICIA
19
2
 
0
0
0
1
TV
19:15
FIN
SL
ANKARAGUCU
9
3
 
KAYSERISPOR
13
1
 
0
0
1
1
TV
19:05
FIN
PN
TEMPERLEY
11
 
 
NUEVA CHICAGO
7
 
 
0
0
1
1
19:05
FIN
SPL
AL-FAISALY FC
11
 
 
AL-FAYHA
10
 
 
0
0
0
0
 
19:00
FIN
PRR
PRIMEIRO DE AGOSTO
 
 
KMKM
 
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
PRR
ESAE
 
 
SNIM
 
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
2L
FC DORNBIRN 1913
8
 
 
KAPFENBERGER SV
15
 
1
3
0
6
1
19:00
FIN
SAL
SV SEEKIRCHEN
3
 
1
SAK 1914
1
 
 
1
1
1
2
19:00
POST
1A
CHARLEROI
11
 
 
CLUB BRUGGE
1
 
 
19:00
FIN
PR
FK SARAJEVO
1
 
 
VELEZ MOSTAR
11
 
 
0
1
2
1
19:00
FIN
SPARTAK VARNA
16
 
 
LOKOMOTIV SOFIA
3
 
 
1
0
1
0
19:00
FIN
S/E
SOZOPOL
2
 
 
SVILENGRAD 1921
7
 
 
1
0
2
0
 
19:00
POST
D1
A. E. KITION LARNACA
3
 
 
APOLLON LIMASSOL
10
 
 
19:00
POST
D1
APOEL
9
 
 
OLYMPIAKOS NICOSIA
5
 
 
19:00
FIN
D1
DOXA KATOKOPIAS
12
2
 
OMONIA
1
1
 
0
1
0
2
TV
19:00
FIN
B
ORENSE SC
1
 
 
CLAN JUVENIL
10
 
 
0
0
4
0
19:00
FIN
EL
DILA GORI
8
 
 
TORPEDO KUTAISI
5
 
 
1
2
2
2
19:00
FIN
SL1
LAMIA
2
2
 
PANATHINAIKOS
1
3
 
1
1
1
1
TV
19:00
FIN
NBI
BUDAPEST HONVED
11
 
 
DEBRECENI VSC
3
 
 
1
1
2
3
TV
19:00
FIN
NBI
DIOSGYORI VTK
10
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
2
 
 
0
0
0
3
19:00
FIN
NBI
KAPOSVAR
12
 
1
ZALAEGERSZEGI TE
7
 
 
0
2
0
4
19:00
FIN
NBI
KISVARDA FC
4
 
 
UJPEST
6
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
NBI
PAKS
5
 
 
MOL FEHERVAR FC
1
 
 
0
1
0
2
19:00
FIN
URV
IA AKRANES
6
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
 
1
0
2
1
19:00
FIN
1.D
NJARDVIK
12
 
 
MAGNI
11
 
1
0
0
2
1
19:00
FIN
1.D
THOR AKUREYRI
3
 
 
LEIKNIR REYKJAVIK
4
 
1
1
0
1
1
19:00
FIN
PL
HAPOEL HADERA
4
 
 
FC ASHDOD
3
 
 
0
1
1
1
TV
19:00
FIN
A
PARMA
20
2
 
JUVENTUS
1
3
 
0
1
0
1
TV
19:00
FIN
B
CROTONE
2
1
 
COSENZA
3
2
1
0
0
0
0
19:00
FIN
B
SALERNITANA
1
2
 
PESCARA
20
2
 
1
0
3
1
TV
19:00
FIN
VIR
FK LIEPAJA
6
 
 
FK VENTSPILS
3
 
 
0
1
1
2
TV
19:00
FIN
ELS
ROSENBORG
4
1
 
STABAEK
12
2
 
1
1
3
2
TV
19:00
FIN
2R
GLENDAG UNITED
 
 
WATERFORD FC
 
 
 
0
0
0
2
19:00
FIN
KRASNODAR
2
2
 
LOKOMOTIV MOSCOW
1
3
 
1
1
1
1
TV
19:00
POST
1L
NK DOMZALE
10
 
 
ALUMINIJ
1
 
 
TV
19:00
FIN
PSL
KAIZER CHIEFS
1
 
 
SUPERSPORT UNITED
8
 
 
1
0
1
1
TV
19:00
FIN
SD
OVIEDO
15
 
1
LUGO
10
 
1
1
0
1
1
TV
19:00
FIN
SD
RACING SANTANDER
17
 
 
ALMERIA
2
 
 
1
0
1
1
TV
19:00
FIN
SD LEIOA
20
 
 
GUIJUELO
2
 
 
0
0
0
1
 
19:00
FIN
1L
VOLYN LUTSK
9
 
 
CHORNOMORETS ODESA
11
 
1
3
1
3
2
18:50
FIN
SPL
AL-FATEH
12
 
 
AL-SHABAB RIYADH
5
 
 
0
1
1
2
18:45
FIN
IPL
SHAHIN BUSHEHR
16
2
 
SEPAHAN FC
1
2
 
0
0
0
3
18:30
FIN
PR
FC URARTU
9
 
 
GANDZASAR
8
 
 
0
0
1
1
18:30
FIN
EST
SV STRIPFING/WEIDEN
9
 
 
EBREICHSDORF
1
 
1
0
1
0
1
18:30
FIN
DUGOPOLJE
6
 
1
CROATIA ZMIJAVCI
1
 
 
0
1
0
2
18:30
FIN
HNK CIBALIA
2
 
 
NK DUBRAVA
16
 
 
1
1
3
1
18:30
FIN
ML
TRANS NARVA
6
 
 
FLORA TALLINN
1
 
 
0
0
0
1
18:30
FIN
KGA
MP
1
 
 
FC REIPAS
5
 
 
1
0
3
0
 
18:30
FIN
EK
LECHIA GDANSK
9
4
 
SLASK WROCLAW
1
1
 
0
1
1
1
TV
18:30
FIN
2L
GARBARNIA KRAKOW
2
 
 
LECH II POZNAN
11
 
 
0
0
1
0
18:30
FIN
CHL
FC WIL 1900
2
 
 
SC KRIENS
5
 
 
0
0
2
0
18:30
FIN
L1
CLUB AFRICAIN
1
 
 
STADE TUNISIEN
14
 
1
1
0
3
0
18:30
FIN
L1
JS KAIROUANAISE
12
 
 
AS SOLIMAN
2
 
 
1
1
1
2
 
18:30
FIN
L1
US TATAOUINE
13
 
 
ESPERANCE ST
3
 
 
0
0
0
1
18:00
FIN
PRR
ASHANTI GOLD SC
 
 
AKONANGUI
 
 
 
3
0
3
0
18:00
FIN
BL
RAPID VIENNA
5
2
 
LASK LINZ
1
1
 
0
1
1
2
TV
18:00
FIN
BL
SV MATTERSBURG
11
5
 
SKN ST. POLTEN
8
5
 
0
1
0
1
TV
18:00
FIN
BL
WOLFSBERGER AC
3
3
 
SCR ALTACH
10
2
 
3
1
5
2
TV
18:00
FIN
CTR
ATSV STADL-PAURA
16
 
 
SC KALSDORF
4
 
 
0
2
1
3
18:00
FIN
CTR
RIED (AM)
12
 
1
ATSV WOLFSBERG
10
 
1
1
0
2
0
18:00
FIN
SAL
FC PINZGAU
2
 
 
SV KUCHL
9
 
1
1
0
3
0
18:00
FIN
TIR
SV HALL
7
 
 
WACKER INNSBRUCK(AM)
9
 
 
5
1
6
1
18:00
FIN
VOR
FC WOLFURT
3
 
 
SCR ALTACH (AM)
2
 
 
3
0
5
1
18:00
FIN
VOR
SW BREGENZ
5
 
 
VFB HOHENEMS
4
 
 
0
3
1
3
18:00
FIN
PR
SUMQAYIT
3
 
 
SABAIL
1
 
 
0
1
0
3
 
18:00
FIN
PR
NK CELIK ZENICA
4
 
 
FK TUZLA CITY
3
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
PR
RADNIK BIJELJINA
7
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
8
 
1
1
0
3
0
18:00
FIN
BOTEV PLOVDIV
9
2
 
VITOSHA BISTRITSA
14
2
 
1
1
2
1
TV
18:00
FIN
POMORIE
14
 
 
LUDOGORETS II
8
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 
KARIANA ERDEN
6
 
 
2
1
3
2
18:00
FIN
STRUMSKA SLAVA
15
 
 
HEBAR PAZARDZHIK
5
 
 
1
0
2
1
18:00
CANC
VEREYA STARA ZAGORA
18
 
 
NEFTOCHIMIC BURGAS
7
 
 
 
18:00
FIN
N/E
KALIAKRA
5
 
 
BOTEV NOVI PAZAR
10
 
 
3
1
5
3
 
18:00
FIN
N/E
SEPTEMVRI TERVEL
8
 
 
USTREM DONCHEVO
4
 
 
0
0
0
1
 
18:00
FIN
N/E
SHUMEN 2007
7
 
 
HITRINO
1
 
 
1
0
1
2
 
18:00
FIN
N/E
SVETKAVITSA
2
 
 
BENKOVSKI BYALA
14