Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

07:00
2 HF
74'
AL
WESTERN UNITED
6
2
 
MELBOURNE VICTORY
9
2
 
3
1
3
1
07:00
2 HF
76'
WL
SYDNEY FC (W)
2
 
 
MELBOURNE CITY (W)
3
 
 
1
1
1
1
07:00
2 HF
78'
RPO
GYEONGNAM FC
 
 
BUSAN I PARK
 
 
 
0
0
0
0
09:00
SCH
AL
ADELAIDE UNITED
3
 
 
NEWCASTLE JETS FC
8
 
 
10:00
SCH
PF
MYANMAR (W)
 
 
PHILIPPINES (W)
 
 
 
 
10:30
SCH
L1
PERSERU BADAK LAMPUNG
17
 
 
PERSIJA JAKARTA
11
 
 
10:30
SCH
L1
PSIS SEMARANG
15
 
 
AREMA FC
7
 
 
11:30
SCH
2LR
SIVAS BELEDIYESPOR
10
 
 
BANDIRMASPOR
1
 
 
12:00
SCH
BOTEV VRATSA
13
 
 
SLAVIA SOFIA
6
 
 
TV
12:00
SCH
PDW
RAYO VALLECANO (W)
8
 
 
GRANADILLA TENERIFE (W)
9
 
 
12:00
SCH
2LW
GUMUSHANESPOR
16
 
 
SANLIURFASPOR
18
 
 
12:00
SCH
2LR
VAN SPOR FK
7
 
 
TUZLASPOR
2
 
 
12:30
SCH
GETAFE B
19
 
 
ATLETICO MADRID B
2
 
 
12:30
SCH
MELILLA
14
 
 
ATLETICO BALEARES
1
 
 
12:30
SCH
PENA DEPORTIVA
4
 
 
RACING DE FERROL
7
 
 
12:30
SCH
2LW
1922 KONYASPOR
17
 
 
SARIYER
12
 
 
12:30
SCH
2LW
AFJET AFYONSPOR
9
 
 
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
12:30
SCH
2LW
MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYE
1
 
 
INEGOLSPOR
10
 
 
12:30
SCH
2LW
PENDIKSPOR
7
 
 
HEKIMOGLU TRABZON
5
 
 
12:30
SCH
2LW
TARSUS IDMAN YURDU
8
 
 
ZONGULDAK KOMURSPOR
6
 
 
12:30
SCH
2LW
YENI CORUMSPOR
3
 
 
SAMSUNSPOR
2
 
 
12:30
SCH
2LR
ANKARA DEMIRSPOR
3
 
 
NIGDE ANADOLU
17
 
 
12:30
SCH
2LR
ERGENE VELIMESE SPOR
12
 
 
BB BODRUMSPOR
11
 
 
12:30
SCH
2LR
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
13
 
 
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
4
 
 
12:30
SCH
2LR
EYUPSPOR
16
 
 
ELAZIGSPOR
15
 
 
12:30
SCH
2LR
KASTAMONUSPOR
6
 
 
BAYBURT OZEL IDARSPOR
5
 
 
12:30
SCH
2LR
USAKSPOR
14
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 
13:00
SCH
PR
SUMQAYIT
4
 
 
QABALA
7
 
 
13:00
SCH
PR
ZIRA
5
 
 
SABAIL
8
 
 
13:00
SCH
RPO
FC DNEPR MOGILEV
 
 
FC RUKH BREST
 
 
 
13:00
SCH
SL
SILKEBORG
14
 
 
RANDERS FC
6
 
 
TV
13:00
SCH
L1
PERSEBAYA SURABAYA
9
 
 
BHAYANGKARA FC
5
 
 
13:00
SCH
L2
UTA ARAD
1
 
 
PETROLUL PLOIESTI
8
 
 
13:00
SCH
KRYLYA SOVETOV
14
 
 
URAL
11
 
 
TV
13:00
SCH
PD
EIBAR
16
 
 
GETAFE
8
 
 
TV
13:00
SCH
SD
GIRONA
5
 
 
LUGO
17
 
 
TV
13:00
SCH
CELTA VIGO B
17
 
 
OVIEDO B
9
 
 
13:00
SCH
LAS ROZAS
18
 
 
UD IBIZA
3
 
 
13:00
SCH
RAYO MAJADAHONDA
5
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
20
 
 
13:00
SCH
UP LANGREO
16
 
 
CORUXO
11
 
 
13:00
SCH
EJEA
13
 
 
AE PRAT
18
 
 
13:00
SCH
ESPANYOL B
6
 
 
HERCULES
17
 
 
13:00
SCH
GIMNASTIC
14
 
 
VILLARREAL B
11
 
 
13:00
SCH
UE OLOT
10
 
 
ORIHUELA
20
 
 
13:00
SCH
VALENCIA MESTALLA
12
 
 
BARCELONA B
5
 
 
13:00
SCH
YECLANO DEPORTIVO
5
 
 
VILLARRUBIA CF
16
 
 
13:00
SCH
PDW
ATLETICO MADRID (W)
2
 
 
ATHLETIC BILBAO (W)
5
 
 
13:00
SCH
PDW
BARCELONA (W)
1
 
 
BETIS (W)
15
 
 
13:00
SCH
SL
KONYASPOR
14
 
 
GAZIANTEP FK
12
 
 
TV
13:00
SCH
1L
OSMANLISPOR
15
 
 
ALTAY
10
 
 
13:00
SCH
2LW
AMEDSPOR
14
 
 
KIRKLARELISPOR
13
 
 
13:00
SCH
2LR
SAKARYASPOR
9
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
8
 
 
13:15
SCH
ERD
VITESSE
9
 
 
FEYENOORD
7
 
 
TV
13:15
SCH
LP
FEIRENSE
9
 
 
BENFICA B
14
 
 
13:30
SCH
FC SABURTALO
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
 
 
 
13:30
SCH
IL
MOHUN BAGAN
8
 
 
CHURCHILL BROTHERS
2
 
 
 
13:30
SCH
A
LECCE
16
 
 
GENOA
18
 
 
TV
13:30
SCH
AW
INTER (W)
7
 
 
AS ROMA (W)
4
 
 
 
13:30
SCH
R16
ARBERIA
 
 
PRISHTINA
 
 
 
13:30
SCH
R16
GJILANI
 
 
2 KORRIKU
 
 
 
13:30
SCH
R16
KF TREPCA
 
 
KF VUSHTRRIA
 
 
 
13:30
SCH
R16
LIRIA
 
 
FERIZAJ
 
 
 
13:30
SCH
EK
CRACOVIA KRAKOW
4
 
 
RAKOW CZESTOCHOWA
11
 
 
TV
13:45
SCH
GS
NEPAL (U23)
2
 
 
BANGLADESH (U23)
3
 
 
 
14:00
SCH
ECH
WEST BROM
2
 
 
SWANSEA
10
 
 
TV
14:00
SCH
WSL
CHELSEA (W)
3
 
 
MANCHESTER CITY (W)
2
 
 
14:00
SCH
WSL
MANCHESTER UTD (W)
5
 
 
EVERTON (W)
4
 
 
14:00
SCH
WALDHOF MANNHEIM
7
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
4
 
 
14:00
SCH
D1
KCB
5
 
 
POSTA RANGERS FC
8
 
 
14:00
SCH
FK RENOVA
9
 
 
FK RABOTNICKI
10
 
 
14:00
SCH
FK STRUGA
6
 
 
BOREC VELES
8
 
 
14:00
SCH
SHKUPI 1927
7
 
 
FK MAKEDONIJA G. P.
5
 
 
14:00
SCH
VARDAR SKOPJE
1
 
 
SHKENDIJA
2
 
 
TV
14:00
SCH
THAILAND (W)
 
 
VIETNAM (W)
 
 
 
 
14:00
SCH
LAS PALMAS ATLETICO
10
 
 
PONTEVEDRA
8
 
 
14:00
SCH
PDW
SEVILLA (W)
13
 
 
MADRID CFF (W)
12
 
 
14:00
SCH
PR
FC MARIUPOL
7
 
 
FK LVIV
10
 
 
TV
14:00
SCH
PR
KARPATY LVIV
11
 
 
DESNA CHERNIHIV
4
 
 
TV
14:15
SCH
ARDA KARDZHALI
7
 
 
CSKA-SOFIA
4
 
 
TV
14:15
SCH
HAUGESUND
 
 
VIKING
 
 
 
TV
 
14:30
SCH
SL
LACI
6
 
 
FLAMURTARI VLORE
10
 
 
TV
14:30
SCH
D2
ENY DIGENIS IPSONAS
7
 
 
A.O. AYIAS NAPAS
4
 
 
14:30
SCH
8R
LINAS MONTLHERY
 
 
EVREUX
 
 
 
14:30
SCH
8R
NANTERRE
 
 
BASTIA-BORGO
 
 
 
TV
14:30
SCH
8R
REIMS SAINTE-ANNE
 
 
DUNKERQUE
 
 
 
14:30
SCH
8R
SENLIS
 
 
LE PORTEL STADE
 
 
 
14:30
SCH
2BL
DYNAMO DRESDEN
18
 
 
SV SANDHAUSEN
8
 
 
TV
14:30
SCH
2BL
JAHN REGENSBURG
10
 
 
FC ST. PAULI
15
 
 
TV
14:30
SCH
2BL
SV WEHEN
17
 
 
SV DARMSTADT 98
13
 
 
TV
14:30
SCH
N/E
BSG CHEMIE LEIPZIG
13
 
 
WACKER NORDHAUSEN
5
 
 
14:30
SCH
N/E
GERMANIA HALBERSTADT
15
 
 
OPTIK RATHENOW
16
 
 
14:30
SCH
N/E
ROT-WEISS ERFURT
14
 
 
VIKTORIA BERLIN
8
 
 
14:30
SCH
N/E
SV BABELSBERG 03
17
 
 
BFC DYNAMO
7
 
 
14:30
SCH
N/E
SV LICHTENBERG 47
9
 
 
VFB AUERBACH
10
 
 
14:30
SCH
N/E
UNION FURSTENWALDE
6
 
 
ZFC MEUSELWITZ
12
 
 
14:30
SCH
SL
RAD
15
 
 
FK PARTIZAN
4
 
 
TV
14:45
SCH
8R
DIEPPE
 
 
LENS
 
 
 
15:00
SCH
GS
ENYIMBA
4
 
 
FC SAN PEDRO
3
 
 
 
15:00
SCH
GS
ESAE
4
 
 
DC MOTEMA PEMBE
3
 
 
 
15:00
SCH
GS
ZANACO
2
 
 
RENAISSANCE BERKANE
1
 
 
 
15:00
SCH
PR
SABAH FK
6
 
 
NEFTCHI BAKU
3
 
 
15:00
SCH
SL
AARHUS
3
 
 
LYNGBY
9
 
 
TV
15:00
SCH
SL
SONDERJYSKE
11
 
 
ESBJERG
13
 
 
TV
15:00
SCH
8R
OLYMPIQUE VALENCE
 
 
PARIS FC
 
 
 
15:00
SCH
MSV DUISBURG
1
 
 
BAYERN MUNICH II
15
 
 
15:00
SCH
NTH
VFL WOLFSBURG II
1
 
 
WERDER BREMEN II
6
 
 
15:00
SCH
WST
BORUSSIA DORTMUND II
9
 
 
ROT-WEISS ESSEN
3
 
 
15:00
SCH
S/W
SC FREIBURG II
13
 
 
SV ELVERSBERG
2
 
 
15:00
SCH
BLW
1899 HOFFENHEIM (W)
2
 
 
FF USV JENA (W)
12
 
 
15:00
SCH
BLW
BAYER LEVERKUSEN (W)
9
 
 
SGS ESSEN (W)
4
 
 
15:00
SCH
BLW
MSV DUISBURG (W)
10
 
 
FC KOLN (W)
11
 
 
15:00
SCH
BLW
SC SAND (W)
7
 
 
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 
15:00
SCH
SL1
LAMIA
10
 
 
OFI
4
 
 
TV
15:00
SCH
SL2
A.O. PLATANIAS
8
 
 
KERKYRA
12
 
 
15:00
SCH
SL2
APOLLON LARISSA FC
6
 
 
APOLLON PONTOU
11
 
 
15:00
SCH
SL2
APOLLON SMIRNIS
1
 
 
A.E. KARAISKAKIS
5
 
 
15:00
SCH
FL
EGALEO
11
 
 
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
7
 
 
15:00
SCH
FL
IALYSOS
14
 
 
VERIA
3
 
 
15:00
SCH
FL
IERAPETRA
8
 
 
THESPROTOS
13
 
 
15:00
SCH
FL
KAVALA
4
 
 
IONIKOS
2
 
 
15:00
SCH
FL
NIKI VOLOU
9
 
 
ASPROPIRGOS
6
 
 
15:00
SCH
FL
TRIGLIA PO
12
 
 
DIAGORAS RODOU
5
 
 
15:00
SCH
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
SIRENS
4
 
 
TV
15:00
SCH
PD
BETIS
13
 
 
ATHLETIC BILBAO
5
 
 
TV
15:00
SCH
L1
AS SOLIMAN
11
 
 
CS CHEBBA
8
 
 
15:00
SCH
L1
US TATAOUINE
14
 
 
JS KAIROUANAISE
10
 
 
15:30
SCH
BL
STURM GRAZ
5
 
 
SCR ALTACH
9
 
 
TV
15:30
SCH
BL
SV MATTERSBURG
12
 
 
ADMIRA WACKER
11
 
 
TV
15:30
SCH
1A
ROYAL EXCEL MOUSCRON
10
 
 
STANDARD LIEGE
4
 
 
TV
15:30
SCH
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
8
 
 
FK PRIBRAM
15
 
 
TV
15:30
SCH
D1
KARVINA
16
 
 
SIGMA OLOMOUC
10
 
 
TV
15:30
SCH
8R
AF VIROIS
 
 
VERSAILLES 78 FC
 
 
 
15:30
SCH
L1
BALI UNITED PUSAM
1
 
 
PERSIPURA JAYAPURA
3
 
 
15:30
SCH
CGC
AVELLINO
14
 
 
SICULA LEONZIO
19
 
 
15:30
SCH
ERD
GRONINGEN
10
 
 
UTRECHT
8
 
 
TV
15:30
SCH
ERD
WAALWIJK
18
 
 
HEERENVEEN
6
 
 
TV
15:30
SCH
PFC SOCHI
16
 
 
RUBIN
15
 
 
TV
15:30
SCH
PSL
POLOKWANE CITY
14
 
 
MARITZBURG UTD
11
 
 
TV
15:30
SCH
NFS
JOMO COSMOS
15
 
 
STEENBERG UNITED
6
 
 
15:30
SCH
NFS
TS GALAXY FC
13
 
 
UTHONGATHI FC
1
 
 
15:30
SCH
NFS
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
5
 
 
FREE STATE STARS
14
 
 
15:30
SCH
SL
ANTALYASPOR
16
 
 
TRABZONSPOR
5
 
 
TV
15:30
SCH
SL
DENIZLISPOR
10
 
 
ISTANBUL BASAKSEHIR
3
 
 
TV
15:30
SCH
1L
ALTINORDU
16
 
 
ADANASPOR AS
17
 
 
15:30
SCH
1L
BURSASPOR
4
 
 
GIRESUNSPOR
11
 
 
15:45
SCH
D1W
LYON (W)
1
 
 
METZ (W)
12
 
 
16:00
SCH
PR
FK BORAC BANJA LUKA
4
 
 
SLOBODA TUZLA
10
 
 
16:00
SCH
NK OSIJEK
6
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
 
 
TV
16:00
SCH
D1
OMONIA
2
 
 
DOXA KATOKOPIAS
12
 
 
TV
16:00
SCH
EPL
ASTON VILLA
17
 
 
LEICESTER
2
 
 
TV
16:00
SCH
EPL
NEWCASTLE
11
 
 
SOUTHAMPTON
18
 
 
TV
16:00
SCH
EPL
NORWICH
19
 
 
SHEFFIELD UTD
9
 
 
TV
16:00
SCH
WSL
LIVERPOOL (W)
12
 
 
WEST HAM (W)
8
 
 
16:00
SCH
WSL
TOTTENHAM (W)
7
 
 
BRIGHTON (W)
9
 
 
16:00
SCH
L1
REIMS
13
 
 
ST ETIENNE
7
 
 
TV
16:00
SCH
8R
LES HERBIERS
 
 
LE MANS
 
 
 
16:00
SCH
8R
STRASBOURG VAUBAN
 
 
NANCY
 
 
 
16:00
SCH
8R
TOURCOING
 
 
VALENCIENNES
 
 
 
16:00
SCH
ISL
HYDERABAD FC
10
 
 
FC GOA
5
 
 
 
16:00
SCH
A
SASSUOLO
15
 
 
CAGLIARI
6
 
 
TV
16:00
SCH
A
SPAL
19
 
 
BRESCIA
20
 
 
TV
16:00
SCH
A
TORINO
10
 
 
FIORENTINA
13
 
 
TV
16:00
SCH
B
JUVE STABIA
17
 
 
FROSINONE
11
 
 
TV
16:00
SCH
B
PISA
10
 
 
VIRTUS ENTELLA
13
 
 
TV
16:00
SCH
CGA
AREZZO
11
 
 
GOZZANO
17
 
 
16:00
SCH
CGA
JUVENTUS (U23)
10
 
 
CARRARESE
5
 
 
16:00
SCH
CGA
LECCO
16
 
 
OLBIA
19
 
 
16:00
SCH
CGA
PRO PATRIA
14
 
 
NOVARA
6
 
 
16:00
SCH
CGB
PADOVA
3
 
 
IMOLESE
18
 
 
16:00
SCH
CGB
PIACENZA
7
 
 
RIMINI
20
 
 
16:00
SCH
CGB
RAVENNA
13
 
 
SUDTIROL
5
 
 
16:00
SCH
CGC
CATANIA
7
 
 
RENDE
20
 
 
16:00
SCH
CGC
PICERNO
16
 
 
MONOPOLI
4
 
 
16:00
SCH
CGC
REGGINA
1
 
 
VITERBESE CASTRENSE
12
 
 
16:00
SCH
CGC
RIETI
18
 
 
BISCEGLIE
17
 
 
16:00
SCH
CGC
VIBONESE
8
 
 
TERAMO
9
 
 
16:00
SCH
CGC
VIRTUS FRANCAVILLA
15
 
 
CAVESE
11
 
 
16:00
SCH
EK
POGON SZCZECIN
2
 
 
PIAST GLIWICE
7
 
 
TV
16:00
SCH
SL
JAVOR
11
 
 
FK VOZDOVAC
6
 
 
16:00
SCH
SL
NAPREDAK
10
 
 
MACVA
16
 
 
16:00
SCH
SL
PROLETER NOVI SAD
13
 
 
CUKARICKI
3
 
 
16:00
SCH
SL
RADNICKI NIS
7
 
 
MLADOST LUCANI
9
 
 
16:00
SCH
SL
RADNIK SURDULICA
12
 
 
INDJIJA
14
 
 
16:00
SCH
SL
TSC BACKA TOPOLA
5
 
 
VOJVODINA
2
 
 
16:00
SCH
SL
FK SENICA
9
 
 
MSK ZILINA
3
 
 
TV
16:00
SCH
CHL
FC LAUSANNE-SPORT
1
 
 
FC VADUZ
6
 
 
16:00
SCH
CHL
FC WINTERTHUR
5
 
 
FC STADE LS OUCHY
9
 
 
16:30
SCH
LEVSKI SOFIA
2
 
 
VITOSHA BISTRITSA
14
 
 
TV
16:30
SCH
WSL
READING (W)
6
 
 
ARSENAL (W)
1
 
 
16:30
SCH
8R
SAINT-PIERROISE
 
 
THAON
 
 
 
16:30
SCH
BL
UNION BERLIN
12
 
 
FC KOLN
17
 
 
TV
16:30
SCH
R16
BATTEMBOURG
 
 
VICTORIA ROSPORT
 
 
 
16:45
SCH
NBI
FERENCVAROSI TC
1
 
 
PUSKAS ACADEMY
4
 
 
TV
17:00
SCH
1B
KVC WESTERLO
5
 
 
UNION SAINT-GILLOISE
6
 
 
17:00
SCH
SL
FC NORDSJAELLAND
8
 
 
FC COPENHAGEN
2
 
 
TV
17:00
SCH
WSL
BRISTOL CITY (W)
11
 
 
BIRMINGHAM (W)
10
 
 
17:00
SCH
ND
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
13
 
 
US HOSTERT
10
 
 
17:00
SCH
R16
FC KEHLEN
 
 
PROGRES NIEDERKORN
 
 
 
17:00
SCH
R16
MONDERCANGE
 
 
FOLA ESCH
 
 
 
17:00
SCH
R16
RACING FC UNION LUXEMBOURG
 
 
UNA STRASSEN
 
 
 
17:00
SCH
R16
SWIFT HESPERANGE
 
 
JEUNESSE CANACH
 
 
 
17:00
SCH
R16
US ESCH
 
 
FC DIFFERDANGE 03
 
 
 
17:00
SCH
PR
VALLETTA FC
3
 
 
HIBERNIANS FC
5
 
 
TV
17:00
SCH
PL
ABIA WARRIORS
6
 
 
AKWA STARLETS
3
 
 
 
17:00
SCH
PL
AKWA UNITED
17
 
 
ADAMAWA UNITED
12
 
 
 
17:00
SCH
PL
HEARTLAND
16
 
 
PLATEAU UNITED
1
 
 
 
17:00
SCH
PL
IFEANYI UBA
9
 
 
WIKKI TOURISTS
2
 
 
 
17:00
SCH
PL
KANO PILLARS
19
 
 
DELTA FORCE
13
 
 
 
17:00
SCH
PL
KATSINA UNITED
11
 
 
MFM FC
8
 
 
 
17:00
SCH
PL
SUNSHINE STARS
10
 
 
NASARAWA UNITED
20
 
 
 
17:00
SCH
PL
WARRI WOLVES
14
 
 
LOBI STARS
4
 
 
 
17:00
SCH
PL
PACOS FERREIRA
17
 
 
VITORIA SETUBAL
14
 
 
TV
17:00
SCH
PL
VITORIA GUIMARAES
8
 
 
PORTIMONENSE
16
 
 
TV
17:00
SCH
LP
ACADEMICA
16
 
 
CASA PIA
17
 
 
17:00
SCH
LP
LEIXOES
4
 
 
ACADEMICO VISEU
13
 
 
17:00
SCH
LP
MAFRA
8
 
 
ESTORIL
3
 
 
17:00
SCH
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
12
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
13
 
 
17:00
SCH
RANGERS
 
 
CELTIC
 
 
 
TV
17:00
SCH
PD
VALLADOLID
14
 
 
REAL SOCIEDAD
4
 
 
TV
17:00
SCH
SD
DEPORTIVO LA CORUNA
22
 
 
ZARAGOZA
6
 
 
TV
17:00
SCH
CADIZ B
7
 
 
MARBELLA FC
4
 
 
17:00
SCH
SL
FC BASEL 1893
2
 
 
FC SION
7
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC THUN
10
 
 
FC ST. GALLEN
3
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC ZURICH
4
 
 
SERVETTE FC
5
 
 
TV
17:00
SCH
PR
DYNAMO KYIV
2
 
 
ZORYA LUHANSK
3
 
 
TV
17:15
SCH
SL1
ASTERAS TRIPOLIS
12
 
 
LARISA
6
 
 
TV
17:30
SCH
SL
TEUTA DURRES
8
 
 
SKENDERBEU KORCE
5
 
 
TV
17:30
SCH
SL2
PAS GIANNINA
2
 
 
DOXA DRAMAS
7
 
 
17:30
SCH
L1
FC BOTOSANI
8
 
 
CFR 1907 CLUJ
1
 
 
TV
17:45
SCH
ERD
SPARTA ROTTERDAM
11
 
 
HERACLES
5
 
 
TV
18:00
SCH
GS
AL MASRY
2
 
 
ENUGU RANGERS
4
 
 
 
18:00
SCH
GS
DJOLIBA AC
1
 
 
BIDVEST WITS
3
 
 
 
18:00
SCH
GS
HOROYA AC
4
 
 
AL-NASR BENGHAZI
2
 
 
 
18:00
SCH
BAHRAIN
 
 
SAUDI ARABIA
 
 
 
TV
 
18:00
SCH
BL
RAPID VIENNA
4
 
 
AUSTRIA VIENNA
7
 
 
TV
18:00
SCH
D1
APOLLON LIMASSOL
5
 
 
A. E. KITION LARNACA
6
 
 
TV
18:00
SCH
D1
SPARTA PRAHA
6
 
 
MLADA BOLESLAV
3
 
 
TV
18:00
SCH
L1
NANTES
12
 
 
DIJON
16
 
 
TV
18:00
SCH
BP
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
FAR RABAT
6
 
 
 
18:00
SCH
SPARTAK MOSCOW
9
 
 
FC ROSTOV
5
 
 
TV
18:00
SCH
BARAKALDO
15
 
 
REAL UNION
11
 
 
18:00
SCH
CD CALAHORRA
7
 
 
TUDELANO
19
 
 
18:00
SCH
BADALONA
19
 
 
LEVANTE B
16
 
 
18:00
SCH
CASTELLON
2
 
 
FC ANDORRA
3
 
 
18:00
SCH
LA NUCIA
8
 
 
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
9
 
 
18:00
SCH
LLEIDA ESPORTIU
4
 
 
EBRO
15
 
 
18:00
SCH
ALGECIRAS
17
 
 
REAL LINENSE
8
 
 
18:00
SCH
BADAJOZ
3
 
 
GRANADA CF B
19
 
 
18:00
SCH
CORDOBA
6
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
12
 
 
18:00
SCH
SAN FERNANDO
2
 
 
DON BENITO
14
 
 
18:00
SCH
TALAVERA
15
 
 
AD MERIDA
18
 
 
18:00
SCH
PDW
CD TACON (W)
14
 
 
ESPANYOL (W)
16
 
 
18:00
SCH
SL
KASIMPASA
15
 
 
BESIKTAS
4
 
 
TV
18:00
SCH
1L
ADANA DEMIRSPOR
12
 
 
ERZURUM BB
3