Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

18:00
2 HF
90+
SL
FC COPENHAGEN
1
1
 
FC NORDSJAELLAND
6
2
 
0
1
1
2
TV
18:00
2 HF
90+
SL
FC MIDTJYLLAND
2
2
 
ESBJERG
3
3
 
1
2
1
2
TV
18:00
2 HF
90+
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
9
 
 
TARGU SECUIESC
10
 
 
1
1
1
2

18:00
2 HF
90+
3S3
FC VOLUNTARI II
12
 
 
VIITORUL DOMNESTI
16
 
 
1
2
2
2

18:15
2 HF
90+
PR
SLAVIA MOZYR
10
 
 
TORPEDO MINSK
16
 
 
1
0
2
0
18:30
2 HF
79'
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
 
SUTJESKA
1
 
 
0
1
0
1
TV

18:30
2 HF
79'
ISKRA DANILOVGRAD
5
 
 
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
4
0
5
0

18:30
2 HF
79'
OFK TITOGRAD PODGORICA
4
 
 
FK PETROVAC
6
 
 
0
0
0
0

18:30
2 HF
79'
ZETA
3
 
 
LOVCEN
9
 
 
0
1
2
2

18:55
H/T
H/T
1L
ALUMINIJ
6
 
 
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
 
1
0
1
0
18:55
H/T
H/T
1L
KRSKO
10
 
 
ND GORICA
9
 
 
1
1
1
1
19:00
H/T
H/T
URV
HK KOPAVOGUR
10
 
 
GRINDAVIK
6
 
 
0
0
0
0
19:00
H/T
H/T
A
FROSINONE
19
1
 
CHIEVO
20
1
 
0
0
0
0
TV
19:00
H/T
H/T
RPO
BISCEGLIE
 
 
PAGANESE
 
 
 
4
1
4
1
19:00
1 HF
45+
3R
FK NAVIGATORIAI VILNIUS
 
 
DZIUGAS
 
 
 
1
0

19:00
H/T
H/T
ELS
VALERENGA
3
1
 
LILLESTROM
13
1
 
0
1
0
1
TV
19:00
H/T
H/T
SD
SPORTING GIJON
10
 
1
ALBACETE
3
 
 
0
1
0
1
TV
19:00
H/T
H/T
ASV
HELSINGBORG
14
 
 
FALKENBERGS FF
16
2
 
0
1
0
1
TV
19:00
H/T
H/T
SL
KONYASPOR
8
 
 
AKHISAR BELEDIYE
18
 
 
0
0
0
0
TV
19:00
H/T
H/T
GS
PANAMA (U20)
4
 
 
MALI (U20)
1
 
 
0
1
0
1
TV
 
19:30
1 HF
35'
URV
KA AKUREYRI
7
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
 
0
0
19:30
1 HF
37'
3R
WAALWIJK
 
 
GO AHEAD EAGLES
 
 
 
0
0
TV
20:30
SCH
B
GUALACEO SC
8
 
 
LDU PORTOVIEJO
6
 
 

20:30
SCH
BUDAPEST HONVED
 
 
MOL VIDI FC
 
 
 
TV
20:45
SCH
PR
DINAMO BREST
3
 
 
FC NEMAN GRODNO
7
 
 
21:00
SCH
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
HNK RIJEKA
2
 
 
TV
21:00
SCH
RB LEIPZIG
 
 
BAYERN MUNICH
 
 
 
TV
21:00
SCH
URV
VIKINGUR REYKJAVIK
11
 
 
KR REYKJAVIK
4
 
 
21:00
SCH
EPL
DIBBA AL-FUJAIRAH
14
 
 
BANIYAS SC
6
 
 
21:00
SCH
EPL
EMIRATES CLUB
12
 
 
SHARJAH FC
1
 
 
21:00
SCH
EPL
SHABAB AL-AHLI DUBAI
2
 
 
FUJAIRAH SC
13
 
 
21:00
SCH
AP
DEFENSOR SPORTING
12
 
 
FENIX
2
 
 
21:00
SCH
AP
JUVENTUD
14
 
 
CA RIVER PLATE
13
 
 
21:00
SCH
AP
RAMPLA JUNIORS
10
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
4
 
 
TV
21:30
SCH
A
BOLOGNA
12
 
 
NAPOLI
2
 
 
TV
21:30
SCH
D1
LONGFORD TOWN FC
5
 
 
ATHLONE TOWN
9
 
 
21:30
SCH
GS
ARGENTINA (U20)
3
 
 
SOUTH AFRICA (U20)
4
 
 
TV
 
21:45
SCH
PD
ANTOFAGASTA
15
 
 
UNION LA CALERA
5
 
 
TV
21:45
SCH
3R
SPARTA ROTTERDAM
 
 
DE GRAAFSCHAP
 
 
 
TV
22:00
SCH
A
BOTAFOGO
7
 
 
PALMEIRAS
1
 
 
TV
22:00
SCH
SF
BENEVENTO
 
 
CITTADELLA
 
 
 
22:00
SCH
BARCELONA
 
 
VALENCIA
 
 
 
TV
22:30
SCH
B
PONTE PRETA
13
 
 
PARANA
9
 
 
22:30
SCH
B
SAO BENTO
16
 
 
OESTE
8
 
 
22:30
SCH
MLS
CHICAGO FIRE
9
 
 
NEW YORK CITY FC
6
 
 
TV
22:35
SCH
SF
SARMIENTO JUNIN
 
 
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
 
 
 
23:00
SCH
CPL
YORK 9 FC
7
 
 
FORGE FC
2
 
 
 

23:00
SCH
B
DEPORTES MELIPILLA
14
 
 
D. PUERTO MONTT
4
 
 

23:00
SCH
A
FUERZA AMARILLA
15
 
 
LDU QUITO
6
 
 
TV
23:00
SCH
B
CLAN JUVENIL
10
 
 
SANTA RITA
2
 
 

23:00
SCH
QF
ZULIA FC
 
 
CARACAS FC
 
 
 

23:30
SCH
CORTULUA
1
 
 
BARRANQUILLA
4
 
 

23:30
SCH
REAL CARTAGENA
3
 
 
LEONES FC
2
 
 

23:30
SCH
AP
AYACUCHO FC
10
 
 
UNIVERSITARIO
9
 
 
TV
FINISHED GAMES
23:30
FTR
L2
DEPORTIVO COOPSOL
11
 
 
SPORT LORETO
10
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:15
FTR
CGA
CONFIANCA-SE
7
 
 
NAUTICO RECIFE
3
 
 
Full Time Result Only
 

22:30
FTR
AL ANSAR
 
 
AL AHED
 
 
 
Full Time Result Only
 
 

22:30
FTR
AP2
REAL FRONTERA
 
 
GRAN VALENCIA
 
 
 
Full Time Result Only
 

22:30
FTR
AP2
YARACUY FC
 
 
UCV
 
 
 
Full Time Result Only
 

22:00
FTR
SD
GUAIRENA FC
11
 
 
RUBIO NU
13
 
 
Full Time Result Only
 

22:00
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
12
 
 
12 DE OCTUBRE
1
 
 
Full Time Result Only
 

21:15
FTR
L2
ALIANZA ATLETICO
6
 
 
LOS CAIMANES
5
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:15
FTR
L2
JUAN AURICH
12
 
 
SPORT VICTORIA
8
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
ALBION FC
8
 
 
CENTRAL ESPANOL
11
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
CERRITO
9
 
 
VILLA ESPANOLA
6
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
RENTISTAS
2
 
 
TACUAREMBO
10
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
SUD AMERICA
7
 
 
BELLA VISTA
12
 
 
Full Time Result Only
 
 

19:30
FTR
CTR
GRAZER AK
1
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
8
 
 
Full Time Result Only
 

19:05
FTR
SF
COLEGIALES
 
 
SAN TELMO
 
 
 
Full Time Result Only
 

19:00
FTR
WST
SV SEEKIRCHEN
6
 
 
FC DORNBIRN 1913
1
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
BSK BIJELO BRDO
11
 
 
KUSTOSIJA
9
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10
 
 
NK OSIJEK II
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
LUCKO
13
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
5
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
MEDJIMURJE
14
 
 
NK ZADAR
8
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
SESVETE
6
 
 
NK VARAZDIN
1
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
SIBENIK
2
 
 
DINAMO ZAGREB II
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
SOLIN
12
 
 
DUGOPOLJE
3
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
BERANE
10
 
 
FK DECIC
8
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
BOKELJ
3
 
 
KOM
2
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
IGALO
9
 
 
JEZERO
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
JEDINSTVO BIJELO POLJE
6
 
 
FK OTRANT OLYMPIC
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:30
FTR
MLADOST LJESKOPOLJE
1
 
 
ARSENAL TIVAT
5
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
WST
FC LANGENEGG
14
 
 
FC PINZGAU
15
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
WST
SCR ALTACH (AM)
11
 
 
TSV ST. JOHANN
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S1
FC BOTOSANI II
13
 
 
CSM FOCSANI 2007
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S1
SANATATEA DARABANI
15
 
 
METALUL BUZAU
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S2
AGRICOLA BORCEA
11
 
 
PROGRESUL SPARTAC
3
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S2
CS MEDGIDIA
9
 
 
FCSB II
13
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S2
FAUREI
10
 
 
SPORTUL CHISCANI
12
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S3
FC BRASOV
6
 
 
ATLETIC BRADU
13
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S3
FC PUCIOASA
8
 
 
UNIREA BASCOV
9
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S3
FLACARA HOREZU
3
 
 
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
7
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S4
ACS INDUSTRIA GALDA
11
 
 
CSM SCOLAR RESITA
1
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S4
GLORIA CERMEI
5
 
 
METALURGISTUL CUGIR
4
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S5
AVANTUL REGHIN
7
 
 
AFC HARMAN
12
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
3S5
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1
 
 
UNIREA DEJ
11
 
 
Full Time Result Only
 

17:30
FTR
2E
FK PARTIZAN OBRSANI
10
 
 
BREGALNICA STIP
4
 
 
Full Time Result Only
 

17:30
FTR
2W
FK GOBLEN
10
 
 
GOSTIVAR
6
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FIN
BL
RAPID VIENNA
1
1
 
SCR ALTACH
3
3
 
0
0
1
2
TV
18:00
FIN
BL
TSV HARTBERG
5
5
 
ADMIRA WACKER
4
3
 
1
0
3
1
TV
18:00
FIN
BL
WACKER INNSBRUCK
6
1
 
SV MATTERSBURG
2
 
 
2
0
4
0
TV
18:00
FIN
PR
FK TUZLA CITY
10
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
4
 
 
0
3
0
3

18:00
FIN
PR
FK ZVIJEZDA 09
9
 
 
ZRINJSKI
2
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
PR
GOSK GABELA
12
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 
0
1
0
2

18:00
FIN
PR
MLADOST DOBOJ KAKANJ
7
 
 
FK KRUPA
11
 
 
1
0
3
1

18:00
FIN
PR
NK CELIK ZENICA
5
 
 
SIROKI BRIJEG
3
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
PR
RADNIK BIJELJINA
6
 
 
SLOBODA TUZLA
8
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
D1
BOHEMIANS 1905
3
1
 
OPAVA
2
3
 
0
0
1
1
TV
18:00
FIN
D1
SLOVACKO
1
 
 
KARVINA
5
 
 
1
0
2
0
TV
18:00
FIN
NL
ALAND UNITED (W)
5
 
 
ILVES (W)
10
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
3S1
BUCOVINA RADAUTI
2
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
5
 
1
2
1
4
1

18:00
CANC
3S1
GLORIA BUZAU
1
 
 
CSM ROMAN
16
 
 

18:00
FIN
3S1
STIINTA MIROSLAVA
5
 
 
OTELUL GALATI
3
 
 
2
0
5
1

18:00
FIN
3S2
BRAGADIRU
15
 
 
DELTA TULCEA
16
 
 
0
0
3
0

18:00
FIN
3S2
CSM OLTENITA
14
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
3
 
 
0
2
1
4

18:00
FIN
3S4
CETATE DEVA
13
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
10
 
 
0
2
1
3

18:00
FIN
3S4
CRISUL CHISINEU CRIS
6
 
 
UNIREA ALBA IULIA
12
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
3S4
SOIMII LIPOVA
3
 
 
ACS GHIRODA
9
 
 
1
0
1
0

18:00
CANC
1L
PRIKARPATYE
10
 
 
KOBRA KHARKIV
16
 
 

18:00
CANC
1L
ZIRKA KIROVOHRAD
15
 
 
AHROBIZNES VOLOCHYSK
13
 
 

17:30
FIN
EST
SKN ST. POLTEN (AM)
14
 
 
SC-ESV PARNDORF
13
 
 
1
0
2
2

17:30
FIN
WST
SV WALS GRUNAU
12
 
 
FC KITZBUHEL
2
 
 
0
0
0
0

17:30
FIN
2E
BOREC VELES
1
 
 
FK TIKVES
2
 
 
1
1
3
1

17:30
FIN
2E
FK PLACKOVICA
7
 
 
FK KOZUV GEVGELIJA
3
 
 
0
0
2
0

17:30
FIN
2E
VARDAR NEGOTINO
9
 
 
FK KIT-GO PEHCEVO
5
 
 
1
1
1
2

17:30
FIN
2W
FK GENC KALEMLER
9
 
 
PELISTER
3
 
 
0
1
0
2

17:30
FIN
2W
FK KORABI
5
 
 
FK SKOPJE
4
 
 
2
1
2
1

17:30
FIN
2W
FK STRUGA
1
 
 
FK LABUNISHTA
2
 
 
3
0
6
1

17:30
FIN
2W
VELLAZERIMI 77
6
 
1
TETEKS
8
 
1
1
0
4
1

17:00
FIN
WST
SV GRODIG
9
 
 
VFB HOHENEMS
12
 
 
0
0
0
2

17:00
FIN
B
CORITIBA
5
 
 
CUIABA
6
 
 
1
0
2
1
17:00
FIN
NEWPORT COUNTY
 
1
TRANMERE
 
 
 
0
0
0
0
0
1
TV
17:00
FIN
VEI
HIFK
10
4
 
FC INTER
1
2
 
1
0
1
1
17:00
FIN
VEI
ROPS
9
2
 
SJK
5
2
 
0
1
1
1
17:00
FIN
YKK
AC KAJAANI
9
 
 
KTP
5
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
YKK
AC OULU
3
 
 
TPS
2
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
YKK
FF JARO
4
 
 
HAKA
1
 
 
1
1
1
3
17:00
FIN
YKK
MUSA
5
 
 
MYPA
10
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
KGA
FC VIIKINGIT
8
 
 
FC REIPAS
2
 
 
0
0
2
2
17:00
FIN
KGA
JIPPO
7
 
 
MP
1
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
KGA
MIPK
3
 
 
JAPS
8
 
 
2
1
4
1
17:00
FIN
KGA
VJS
6
 
1
PEPO
5
 
 
0
1
2
3
17:00
FIN
KGB
FC ESPOO
5
 
 
HONKA/AKATEMIA
6
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
KGB
ILVES/2
5
 
 
EPS
8
 
 
1
2
1
2
17:00
FIN
KGC
SC KUFU-98
2
 
 
VIFK
7
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
FRI
FRANCE (W)
 
 
THAILAND (W)
 
 
 
0
0
3
0
 

17:00
FIN
3R
TERA VILNIUS
 
2
BANGA GARGZDAI
 
 
 
0
1
0
2

17:00
POST
MSL
PAHANG
2
 
 
FELDA UNITED FC
12
 
 

17:00
FIN
MSL
PERAK
8
 
 
MELAKA UNITED
7
 
 
1
2
2
3

17:00
FIN
MSL
PKNS FC
6
 
 
PETALING JAYA CITY
9
 
 
0
0
3
0

17:00
FIN
PR
PENANG
7
 
 
SABAH
3
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
PR
SARAWAK
10
 
 
JOHOR D. TAKZIM II
2
 
1
1
0
1
1

17:00
FIN
PR
TERENGGANU II
4
 
 
KELANTAN
10
 
 
1
2
2
2

17:00
FIN
ND
CODRU LOZOVA
8
 
 
SPERANTA
3
 
 
0
1
1
3

17:00
FIN
R32
CS MOLDOVA-03 UNGHENI
 
 
SINGEREI
 
 
 
1
0
3
1

17:00
FIN
R32
FC EDINET
 
 
FC FLORESTI
 
 
 
0
0
1
1
1
1
3-1

17:00
FIN
R32
FC MAIAK CHIRSOVA
 
 
OLIMP COMRAT
 
 
 
1
0
2
0

17:00
FIN
R32
FC SLOBOZIA MARE
 
 
SIRETI
 
 
 
0
0
1
2

17:00
FIN
R32
FC TIGHINA
 
 
REAL SUCCES
 
 
 
2
0
5
0

17:00
FIN
2G1
BYASEN
12
 
 
NARDO
6
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
2G2
ASKER
12
 
1
BAERUM
5
 
 
0
2
0
4
17:00
FIN
HEART OF MIDLOTHIAN
2
 
CELTIC
 
1
 
0
0
1
2
TV
17:00
FIN
SD
RAYO MAJADAHONDA
19
 
 
CORDOBA
20
 
1
0
0
0
0
TV
17:00
FIN
ASV
HACKEN
4
2
1
IFK GOTEBORG
2
5
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
ASV
MALMO FF
1
 
 
AFC ESKILSTUNA
15
3
 
1
0
5
0
TV
17:00
FIN
SPR
HALMSTAD
11
 
 
DEGERFORS IF
6
 
 
2
0
3
0
17:00
FIN
SPR
IK FREJ
12
 
 
VARBERGS BOIS FC
1
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
SPR
SYRIANSKA FC
12
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
15
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
D1N
BODENS BK
16
 
 
CARLSTAD UNITED BK
5
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
D1N
IF SYLVIA
6
 
 
AKROPOLIS IF
3
 
 
1
3
1
3
17:00
FIN
D1N
KARLSTAD BK
7
 
 
GEFLE IF
10
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
D1N
SOLLENTUNA FK
14
 
 
BK FORWARD
15
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
D1S
ASSYRISKA TURABDIN
8
 
 
LJUNGSKILE SK
9
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
D1S
ATVIDABERGS FF
15
 
 
TVAAKERS IF
13
 
 
1
0
1
2
17:00
FIN
D1S
KRISTIANSTAD FC
16
 
 
IFK VARNAMO
11
 
 
0
1
3
2
17:00
FIN
D1S
UTSIKTENS BK
1
 
 
IK ODDEVOLD
10
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
PR
DESNA CHERNIHIV
1
4
 
ARSENAL KYIV
5
1
 
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
PR
KARPATY LVIV
4
1
 
OLIMPIK DONETSK
3
1
 
1
1
3
3
TV
17:00
FIN
PR
VORSKLA POLTAVA
2
1
1
CHORNOMORETS ODESA
5
3
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
1L
AVANHARD KRAMATORSK
4
 
1
METALIST 1925 KHARKIV
5
 
 
0
0
1
0

17:00
FIN
1L
HIRNYK-SPORT
12
 
 
VOLYN LUTSK
2
 
1
0
0
0
0

17:00
FIN
1L
KOLOS KOVALIVKA
3
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
6
 
 
1
1
3
2

17:00
FIN
1L
RUKH VYNNYKY
11
 
 
SUMY
14
 
 
2
1
10
1

17:00
FIN
SL
METALLURG BEKABAD
8
 
 
FC BUNYODKOR
4
 
 
0
1
0
2

16:50
FIN
SL
NAVBAHOR NAMANGAN
5
 
 
FK ANDIJAN
11
 
 
0
1
1
1

16:45
FIN
1L
NK DOMZALE
3
 
 
MARIBOR
1
 
 
2
1
2
1
TV
16:30
FIN
L1
PSS SLEMAN
4
 
 
SEMEN PADANG
11
 
 
0
1
1
1

16:30
FIN
D1
TROMSDALEN UIL
16
 
 
KFUM OSLO
3
 
 
0
2
2
3
16:30
FIN
D1
ULL/KISA
5
 
 
HAM-KAM
9
 
 
0
0
0
0
16:30
FIN
GS
PORTUGAL (U20)
1
 
 
SOUTH KOREA (U20)
4
 
 
1
0
1
0
TV
 
16:15
FIN
PR
FC MINSK
15
 
 
GORODEYA
9
 
 
0
1
0
3
16:05
FIN
D1
POSTA RANGERS FC
14
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
1
1
1
1

16:05
FIN
SD
VILLA TERESA
1
 
 
ATLETICO TORQUE
7
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
PR
GANDZASAR
7
 
 
LORI FC
5
 
 
0
1
1
1

16:00
FIN
D2
FK BANIK SOKOLOV
11
 
1
USTI NAD LABEM
5
 
 
0
2
1
5
16:00
FIN
D2
FK FOTBAL TRINEC
9
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
 
 
0
2
2
3
16:00
FIN
D2
HRADEC KRALOVE
4
 
 
TABORSKO
14
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
D2
MFK CHRUDIM
13
 
 
VIKTORIA ZIZKOV
14
 
 
1
2
1
2
16:00
FIN
D2
VARNSDORF
6
 
 
ZNOJMO
14
 
 
3
1
7
1
16:00
FIN
D2
VITKOVICE
8
 
 
PARDUBICE
7
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
D2
VLASIM
12
 
 
PROSTEJOV
11
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
D2
VYSOCINA JIHLAVA
2
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
3
 
 
1
3
1
6
16:00
FIN
2DP
BRONSHOJ
8
 
 
B93 COPENHAGEN
9
 
 
0
1
0
2
16:00
FIN
2DP
KOLDING FC
2
 
1
BRABRAND
3
 
 
0
1
0
2
16:00
FIN
VILDBJERG (W)
5
 
 
FARUM (W)
2
 
 
1
2
2
3

16:00
FIN
TRANS NARVA
 
 
KALJU NOMME
 
 
1
1
1
1
1
2
1

16:00
FIN
NL
HONKA (W)
2
 
 
JYPK (W)
7
 
 
2
0
2
0

16:00
FIN
NL
TIPS (W)
3
 
 
KUPS (W)
4
 
 
1
1
1
2

16:00
FIN
PL
SAMAWA
18
 
 
AL-ZAWRAA
4
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
VIR
SPARTAKS
4
 
 
FS METTA/LU
9
 
 
1
0
1
0
TV
16:00
FIN
2G1
BRATTVAG
5
 
 
FREDRIKSTAD
4
 
 
0
1
3
2
16:00
FIN
2G2
ELVERUM
11
 
 
ODD BALLKLUBB 2
7
 
 
1
1
3
1
16:00
FIN
2G2
OPPSAL
13
 
 
SOTRA
10
 
 
1
0
1
1
16:00
FIN
WST
LUKI-ENERGIYA
9
 
 
MUROM
8
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
RPO
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
3
 
 
ROYAL EAGLES
2
 
 
2
0
2
1
TV
 
16:00
FIN
D1S
OSKARSHAMNS AIK
7
 
 
LUNDS BK
13
 
 
3
1
5
1
16:00
FIN
PL
SUPHANBURI
13
 
 
PTT RAYONG
14
 
 
0
0
0
0

15:45
FIN
SL
DINAMO SAMARQAND
6
 
 
QIZILQUM ZARAFSHON
10
 
 
1
1
2
2

15:45
FIN
SL
FK TERMEZ SURKHON
3
 
 
KOKAND 1912
14
 
 
1
1
2
1

15:30
FIN
RPO
CUNEO
 
 
LUCCHESE
 
 
 
0
0
0
1
15:30
FIN
SL
TAMPINES ROVERS FC
4
 
 
GEYLANG INTERNATIONAL
8
 
 
1
1
1
1
 
15:30
FIN
SL
WARRIORS FC
7
 
 
HOUGANG UNITED FC
2
 
1
1
1
3
2
 
15:00
FIN
WST
SVG REICHENAU
10
 
 
USK ANIF
3
 
 
2
1
3
1

15:00
FIN
2DP
JAMMERBUGT FC
6
 
 
HIK
11
 
 
2
1
2
2
15:00
FIN
2DR
FC SYDVEST 05
7
 
 
KJELLERUP
11
 
 
1
2
1
2
15:00
FIN
2DR
FREM
1
 
 
MARIENLYST
12
 
 
0
1
1
2
15:00
FIN
NL
ONS (W)
8
 
 
IK MYRAN (W)
9
 
 
0
2
0
2

15:00
FIN
FRI
ENGLAND (W)
 
 
DENMARK (W)
 
 
 
1
0
2
0
 
15:00
FIN
D1
CHEMELIL SUGAR
15
 
 
MATHARE UNITED
5
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
6
 
 
ZIMBRU CHISINAU
7
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
FNL
BALTIKA
16
1
 
TYUMEN
20
4
 
1
0
1
1
15:00
FIN
FNL
FAKEL VORONEZH
17
3
1
TOM TOMSK
3
3
 
0
0
0
0
15:00
FIN
FNL
FC ARMAVIR
15
1
 
SKA-KHABAROVSK
6
2
 
0
0
2
0
15:00
FIN
FNL
KHIMKI
9
1
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
13
1
 
0
1
2
1
15:00
FIN
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
 
 
MORDOVIA SARANSK
13
 
 
2
0
3
1
15:00
FIN
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
11
5
 
CHERTANOVO MOSCOW
5
5
 
0
1
1
2
15:00
FIN
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
6
 
 
AVANGARD KURSK
8
1
 
3
1
4
2
15:00
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
14
1
 
PFC SOCHI
2
1
1
0
1
1
1
15:00
FIN
<