Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:45
2 HF
90+
PL
PRACHUAP
13
 
 
BANGKOK UNITED
4
 
 
1
0
1
0
14:00
2 HF
77'
ED
BSF (W)
7
 
 
KOLDINGQ (W)
2
 
 
1
1
1
1
14:00
2 HF
77'
ED
FARUM (W)
4
 
 
VSK AARHUS (W)
8
 
 
1
1
1
2
14:00
2 HF
77'
NEWCASTLE (U23)
12
 
 
WEST HAM (U23)
3
 
 
1
2
1
2
 
14:00
2 HF
78'
2BL
ARMINIA BIELEFELD
12
 
 
ERZGEBIRGE AUE
3
2
 
1
0
2
1
TV
14:00
2 HF
76'
2BL
SV WEHEN
17
3
 
HANNOVER 96
13
1
 
0
1
0
2
TV
14:00
2 HF
77'
2BL
VFB STUTTGART
7
 
 
FC ST. PAULI
14
1
 
0
1
1
1
TV
14:00
2 HF
75'
NTH
HAMBURGER SV II
3
 
 
HANNOVERSCHER SC
17
 
 
0
1
1
1
14:00
2 HF
77'
NTH
HEIDER SV
18
 
 
HANNOVER 96 II
10
 
 
0
0
2
0
14:00
2 HF
77'
BLW
FF USV JENA (W)
7
 
 
1899 HOFFENHEIM (W)
3
 
 
0
3
0
5
14:00
2 HF
77'
BLW
SC FREIBURG (W)
9
 
 
BAYERN MUNICH (W)
5
 
 
1
1
1
3
14:00
2 HF
75'
PR
OKZHETPES
8
 
 
ORDABASY
4
 
 
0
2
0
4
 
14:00
2 HF
78'
PFL
GREEN ARCHERS UNITED
4
 
 
GLOBAL MAKATI
7
 
 
0
0
1
0
 
14:00
2 HF
73'
URAL
9
1
1
KRYLYA SOVETOV
14
3
 
0
1
0
1
TV
14:00
2 HF
79'
EST
IRTYSH OMSK
1
 
 
CHITA
3
 
 
0
0
1
0
14:00
2 HF
77'
PL
BURIRAM UNITED
1
 
 
RATCHABURI
8
 
 
2
0
4
0
14:00
2 HF
76'
PR
VORSKLA POLTAVA
9
2
 
DNIPRO-1
6
2
 
0
0
1
1
TV
14:00
2 HF
72'
VL1
VIETTEL
8
 
 
SAI GON
12
 
 
0
1
0
1
14:30
2 HF
46'
CL1
BEIJING BSU
5
 
 
CHANGCHUN YATAI
1
 
 
0
1
0
1
14:30
H/T
H/T
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
10
 
 
NANTONG ZHIYUN
13
 
 
2
1
2
1
14:30
H/T
H/T
CL1
GUIZHOU HENGFENG
4
 
 
HEILONGJIANG LAVA SPRING
8
 
 
1
0
1
0
14:30
H/T
H/T
CL1
SHANGHAI SHENXIN FC
16
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
9
 
 
0
2
0
2
14:30
H/T
H/T
CL1
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
6
 
 
QINGDAO HUANGHAI
2
 
 
0
0
0
0
14:30
2 HF
48'
EPL
ARSENAL
7
1
 
BURNLEY
5
 
 
1
1
1
1
TV
14:30
2 HF
48'
EL1
SUNDERLAND
15
 
 
PORTSMOUTH
9
 
 
2
1
2
1
TV
14:30
2 HF
48'
N/E
GERMANIA HALBERSTADT
10
 
 
BFC DYNAMO
2
 
 
1
1
1
1
14:30
2 HF
49'
N/E
SV LICHTENBERG 47
13
 
 
BERLINER AK 07
1
 
 
1
0
1
0
14:30
2 HF
51'
N/E
VSG ALTGLIENICKE
9
 
 
ZFC MEUSELWITZ
6
 
 
0
0
0
0
14:30
2 HF
47'
SPR
VASTERAS FK
9
 
 
HALMSTAD
10
 
 
0
2
0
2
15:00
1 HF
35'
NL
ONS (W)
9
 
 
KUPS (W)
4
 
 
2
1
15:00
1 HF
35'
FC VIKTORIA KOLN
6
 
 
SPVGG UNTERHACHING
5
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
FC WURZBURGER KICKERS
17
 
 
PREUSSEN MUNSTER
7
 
 
1
0
15:00
1 HF
35'
HANSA ROSTOCK
13
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
14
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
KFC UERDINGEN 05
12
 
 
FC INGOLSTADT 04
1
 
 
0
1
15:00
1 HF
32'
MSV DUISBURG
2
 
 
FSV ZWICKAU
8
 
 
0
0
15:00
1 HF
32'
TSV 1860 MUNICH
16
 
 
SV MEPPEN
15
 
 
0
0
15:00
1 HF
32'
NTH
VFB LUBECK
2
 
 
FC ST. PAULI II
13
 
 
2
0
15:00
1 HF
35'
WST
FC KOLN II
3
 
 
SPORTFREUNDE LOTTE
13
 
 
0
2
15:00
1 HF
35'
WST
SG WATTENSCHEID 09
6
 
 
BERGISCH GLADBACH 09
19
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
WST
SV LIPPSTADT 08
7
 
 
SC VERL
18
 
 
0
2
15:00
1 HF
35'
WST
SV RODINGHAUSEN
2
 
 
ROT-WEISS ESSEN
1
 
 
1
0
15:00
1 HF
35'
WST
TUS HALTERN
10
 
 
FORTUNA DUSSELDORF II
8
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
WST
VFB HOMBERG
12
 
 
WUPPERTALER SV
4
 
 
0
1
15:00
1 HF
35'
S/W
FC ASTORIA WALLDORF
1
 
 
FSV MAINZ 05 II
7
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
S/W
FK PIRMASENS
18
 
 
SC FREIBURG II
15
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
S/W
FSV FRANKFURT
10
 
 
BAYERN ALZENAU
5
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
S/W
TSG BALINGEN
16
 
 
FC SAARBRUCKEN
3
 
 
0
1
15:00
1 HF
35'
S/W
TSV STEINBACH
4
 
 
SSV ULM 1846
13
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
S/W
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
17
 
 
FC GIESSEN
14
 
 
0
0
15:00
1 HF
33'
BAV
FC NURNBERG II
3
 
 
SPVGG BAYREUTH
6
 
 
0
0
15:00
1 HF
29'
BAV
FV ILLERTISSEN
13
 
 
TURKGUCU-ATASPOR MUNCHEN
4
 
 
0
0
15:00
1 HF
31'
BAV
VFR GARCHING
16
 
 
WACKER BURGHAUSEN
11
 
 
0
1
15:00
1 HF
36'
PR
IRTYSH PAVLODAR
11
 
 
TOBOL KOSTANAY
1
 
 
0
0
 
15:00
1 HF
35'
TS
KOLBOTN (W)
6
 
 
ARNA-BJORNAR (W)
7
 
 
0
2
15:00
1 HF
34'
TS
LILLESTROM (W)
1
 
 
VALERENGA (W)
3
 
 
0
0
15:00
1 HF
35'
PL
CHAINAT HORNBILL
14
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
5
 
 
0
1
15:00
1 HF
35'
SL
KOKAND 1912
13
 
 
FK TERMEZ SURKHON
7
 
 
1
0
15:00
1 HF
35'
VL1
HO CHI MINH CITY
2
 
 
THAN QUANG NINH
3
 
 
2
1
15:15
1 HF
20'
GS
SABAH
4
 
 
PAHANG
1
 
 
0
1
 
15:30
1 HF
3'
L2
ARGES PITESTI
8
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
10
 
 
0
0
16:00
SCH
ED
FC THY-THISTED (W)
6
 
 
ODENSE (W)
5
 
 
16:00
SCH
ML
MAARDU LINNAMEESKOND
10
 
 
KURESSAARE
7
 
 
16:00
SCH
NL
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
ILVES (W)
8
 
 
16:00
SCH
NL
HONKA (W)
2
 
 
TPS (W)
7
 
 
16:00
SCH
NL
TIPS (W)
3
 
 
JYPK (W)
5
 
 
16:00
SCH
L2
LENS
4
 
 
LE HAVRE
10
 
 
TV
16:00
SCH
ALG
ALUMINIUM ARAK
14
 
 
FAJR SEPASI
1
 
 
 
16:00
SCH
ALG
QASHQAI SHIRAZ
10
 
 
MES KERMAN
5
 
 
 
16:00
SCH
ALG
RAYKA BABOL
11
 
 
DAMASH GILAN
17
 
 
 
16:00
SCH
PR
TARAZ
9
 
 
KAIRAT ALMATY
3
 
 
 
16:00
SCH
VIR
VALMIERAS
5
 
 
FK JELGAVA
7
 
 
16:00
SCH
GS
FELDA UNITED FC
4
 
 
MELAKA UNITED
2
 
 
 
16:00
SCH
GS
PERAK
2
 
 
PENANG
3
 
 
 
16:00
SCH
GS
TERENGGANU
1
 
 
NEGERI SEMBILAN
4
 
 
 
16:00
SCH
TS
AVALDSNES (W)
9
 
 
KLEPP (W)
4
 
 
16:00
SCH
TS
FL FART (W)
11
 
 
LYN (W)
10
 
 
16:00
SCH
TS
ROA (W)
5
 
 
STABAEK (W)
12
 
 
16:00
SCH
EK
SLASK WROCLAW
1
 
 
CRACOVIA KRAKOW
5
 
 
TV
16:00
SCH
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
16
 
 
MIEDZ LEGNICA
4
 
 
16:00
SCH
NFS
AJAX CAPE TOWN
1
 
 
FREE STATE STARS
3
 
 
16:00
SCH
NFS
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
14
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
16
 
 
16:00
SCH
QF
CAPE TOWN CITY
 
 
POLOKWANE CITY
 
 
 
16:00
SCH
PL
CHIANGRAI UNITED
2
 
 
SUKHOTHAI FC
12
 
 
16:15
SCH
PR
ALASHKERT
8
 
 
FC URARTU
10
 
 
16:30
SCH
BL
BAYER LEVERKUSEN
18
 
 
SC PADERBORN 07
12
 
 
TV
16:30
SCH
BL
BORUSSIA DORTMUND
16
 
 
FC AUGSBURG
5
 
 
TV
16:30
SCH
BL
SC FREIBURG
11
 
 
FSV MAINZ 05
9
 
 
TV
16:30
SCH
BL
VFL WOLFSBURG
14
 
 
FC KOLN
6
 
 
TV
16:30
SCH
BL
WERDER BREMEN
15
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
8
 
 
TV
16:30
SCH
WST
BONNER SC
9
 
 
FC SCHALKE 04 II
16
 
 
16:30
SCH
ALG
ARMAN GOHAR
15
 
 
GOL REYHAN
18
 
 
 
16:30
SCH
ALG
ELMO ADAB
2
 
 
NAVAD URMIA
8
 
 
 
16:30
SCH
ALG
NIROYE ZAMINI
9
 
 
KHOUSHEH TALAEI SAVEH
3
 
 
 
16:30
SCH
D1
SKEID
13
 
 
SANDEFJORD
2
 
 
16:30
SCH
D1
SOGNDAL
6
 
 
AALESUND
1
 
 
16:30
SCH
TAMBOV
12
 
 
KRASNODAR
5
 
 
TV
16:30
SCH
WPL
GAP CONNAH S QUAY FC
6
 
 
CARDIFF METROPOLITAN
7
 
 
16:45
SCH
PR
SLAVIA MOZYR
10
 
 
FC DNYAPRO MOGILEV
15
 
 
17:00
SCH
B
SAO BENTO
19
 
 
PARANA
9
 
 
17:00
SCH
EPL
ASTON VILLA
15
 
 
BOURNEMOUTH
8
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
BRIGHTON
4
 
 
WEST HAM
20
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
EVERTON
11
 
 
WATFORD
18
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
NORWICH
16
 
 
NEWCASTLE
14
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
SOUTHAMPTON
17
 
 
LIVERPOOL
3
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
BARNSLEY
15
 
 
CHARLTON
2
 
 
17:00
SCH
ECH
BLACKBURN
24
 
 
MIDDLESBROUGH
18
 
 
17:00
SCH
ECH
BRENTFORD
14
 
 
HULL CITY
13
 
 
17:00
SCH
ECH
BRISTOL CITY
20
 
 
QPR
5
 
 
17:00
SCH
ECH
LUTON
17
 
 
WEST BROM
6
 
 
17:00
SCH
ECH
MILLWALL
10
 
 
SHEFFIELD WED
1
 
 
17:00
SCH
ECH
NOTTINGHAM FOREST
19
 
 
BIRMINGHAM
9
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
STOKE CITY
22
 
 
DERBY
7
 
 
17:00
SCH
ECH
SWANSEA
8
 
 
PRESTON
11
 
 
17:00
SCH
ECH
WIGAN
16
 
 
LEEDS
4
 
 
17:00
SCH
EL1
AFC WIMBLEDON
18
 
 
ACCRINGTON ST
19
 
 
17:00
SCH
EL1
BLACKPOOL
1
 
 
OXFORD UNITED
7
 
 
17:00
SCH
EL1
BURTON ALBION
11
 
 
ROTHERHAM
13
 
 
17:00
SCH
EL1
COVENTRY
8
 
 
BRISTOL ROVERS
17
 
 
17:00
SCH
EL1
DONCASTER
14
 
 
FLEETWOOD TOWN
3
 
 
17:00
SCH
EL1
LINCOLN
2
 
 
SOUTHEND
22
 
 
17:00
SCH
EL1
PETERBOROUGH
21
 
 
IPSWICH
6
 
 
17:00
SCH
EL1
SHREWSBURY
12
 
 
ROCHDALE
5
 
 
17:00
SCH
EL1
TRANMERE
20
 
 
BOLTON
23
 
 
17:00
SCH
EL1
WYCOMBE
4
 
 
MILTON KEYNES DONS
10
 
 
17:00
SCH
EL2
BRADFORD
17
 
 
OLDHAM
22
 
 
17:00
SCH
EL2
CARLISLE
10
 
 
MANSFIELD
14
 
 
17:00
SCH
EL2
COLCHESTER
19
 
 
CAMBRIDGE UNITED
18
 
 
17:00
SCH
EL2
CREWE
12
 
 
WALSALL
6
 
 
17:00
SCH
EL2
EXETER
3
 
 
SWINDON TOWN
2
 
 
17:00
SCH
EL2
FOREST GREEN
5
 
 
GRIMSBY
4
 
 
17:00
SCH
EL2
LEYTON ORIENT
13
 
 
STEVENAGE
23
 
 
17:00
SCH
EL2
MORECAMBE
21
 
 
CHELTENHAM
7
 
 
17:00
SCH
EL2
NEWPORT COUNTY
15
 
 
PLYMOUTH
1
 
 
17:00
SCH
EL2
NORTHAMPTON
20
 
 
MACCLESFIELD
8
 
 
17:00
SCH
EL2
SALFORD CITY
11
 
 
PORT VALE
16
 
 
17:00
SCH
EL2
SCUNTHORPE
24
 
 
CRAWLEY TOWN
9
 
 
17:00
SCH
NL
AFC FYLDE
6
 
 
WOKING
3
 
 
17:00
SCH
NL
ALDERSHOT TOWN
19
 
 
FC HALIFAX TOWN
2
 
 
17:00
SCH
NL
BARNET
10
 
 
CHESTERFIELD
23
 
 
17:00
SCH
NL
BOREHAM WOOD
12
 
 
SUTTON UTD
11
 
 
17:00
SCH
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
22
 
 
HARROGATE TOWN
14
 
 
17:00
SCH
NL
DOVER
4
 
 
TORQUAY
18
 
 
17:00
SCH
NL
HARTLEPOOL
17
 
 
BROMLEY
5
 
 
17:00
SCH
NL
MAIDENHEAD
8
 
 
CHORLEY
21
 
 
17:00
SCH
NL
SOLIHULL MOORS
1
 
 
EBBSFLEET UNITED
24
 
 
17:00
SCH
NL
STOCKPORT
13
 
 
EASTLEIGH
16
 
 
17:00
SCH
NLN
AFC TELFORD UTD
14
 
 
KINGS LYNN
7
 
 
17:00
SCH
NLN
ALFRETON
12
 
 
BRADFORD PARK AVENUE
21
 
 
17:00
SCH
NLN
BLYTH SPARTANS
22
 
 
HEREFORD
5
 
 
17:00
SCH
NLN
BOSTON UTD
10
 
 
GUISELEY AFC
2
 
 
17:00
SCH
NLN
BRACKLEY TOWN
18
 
 
ALTRINCHAM
11
 
 
17:00
SCH
NLN
CHESTER
8
 
 
GLOUCESTER CITY
6
 
 
17:00
SCH
NLN
CURZON ASHTON
3
 
 
KIDDERMINSTER
13
 
 
17:00
SCH
NLN
DARLINGTON FC
16
 
 
SOUTHPORT
4
 
 
17:00
SCH
NLN
FARSLEY CELTIC
17
 
 
SPENNYMOOR TOWN
20
 
 
17:00
SCH
NLN
KETTERING
19
 
 
GATESHEAD
15
 
 
17:00
SCH
NLN
YORK
1
 
 
LEAMINGTON
9
 
 
17:00
SCH
NLS
BATH CITY
1
 
 
TONBRIDGE ANGELS
17
 
 
17:00
SCH
NLS
BRAINTREE
16
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
12
 
 
17:00
SCH
NLS
DULWICH HAMLET
5
 
 
CONCORD RANGERS
3
 
 
17:00
SCH
NLS
HAMPTON & RICHMOND
22
 
 
BILLERICAY
6
 
 
17:00
SCH
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
8
 
 
CHELMSFORD
10
 
 
17:00
SCH
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
4
 
 
WEALDSTONE
2
 
 
17:00
SCH
NLS
HUNGERFORD TOWN
18
 
 
CHIPPENHAM
11
 
 
17:00
SCH
NLS
MAIDSTONE UTD
14
 
 
SLOUGH TOWN
21
 
 
17:00
SCH
NLS
ST ALBANS
19
 
 
DORKING WANDERERS
7
 
 
17:00
SCH
NLS
WELLING
15
 
 
OXFORD CITY
13
 
 
17:00
SCH
NLS
WEYMOUTH
9
 
 
DARTFORD
20
 
 
17:00
SCH
PR
B36 TORSHAVN
3
 
 
TB TVOROYRI
7
 
 
17:00
SCH
YKK
FF JARO
3
 
 
EIF
6
 
 
17:00
SCH
NL
ALAND UNITED (W)
6
 
 
IK MYRAN (W)
10
 
 
17:00
SCH
NTH
SSV JEDDELOH
15
 
 
ALTONA 93
16
 
 
17:00
SCH
N/E
LOKOMOTIVE LEIPZIG
3
 
 
ENERGIE COTTBUS
5
 
 
17:00
SCH
ALG
SEPIDROOD RASHT
12
 
 
MES RAFSANJAN
7
 
 
 
17:00
SCH
ALG
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
13
 
 
MALAVAN
4
 
 
 
17:00
SCH
PR
CLIFTONVILLE FC
3
 
 
CRUSADERS FC
2
 
 
17:00
SCH
PR
DUNGANNON SWIFTS
4
 
 
GLENTORAN FC
7
 
 
17:00
SCH
PR
GLENAVON FC
9
 
 
WARRENPOINT TOWN
12
 
 
17:00
SCH
PR
INSTITUTE FC
10
 
 
CARRICK RANGERS
11
 
 
17:00
SCH
PR
LARNE
1
 
 
BALLYMENA UNITED
8
 
 
17:00
SCH
PR
LINFIELD
5
 
 
COLERAINE FC
6
 
 
17:00
SCH
SL1
AIRDRIEONIANS
4
 
 
CLYDE
9
 
 
17:00
SCH
SL1
FALKIRK
3
 
 
MONTROSE
7
 
 
17:00
SCH
SL1
PETERHEAD
6
 
 
DUMBARTON
10
 
 
17:00
SCH
SL1
STRANRAER
8
 
 
RAITH ROVERS
1
 
 
17:00
SCH
SL2
ANNAN ATHLETIC
4
 
 
ALBION ROVERS
3
 
 
17:00
SCH
SL2
BRECHIN
9
 
 
QUEENS PARK
5
 
 
17:00
SCH
SL2
COVE RANGERS
1
 
 
COWDENBEATH
6
 
 
17:00
SCH
SL2
EDINBURGH CITY
7
 
 
STIRLING ALBION
10
 
 
17:00
SCH
SL2
ELGIN CITY
2
 
 
STENHOUSEMUIR
8
 
 
17:00
SCH
2R
CELTIC
 
 
DUNFERMLINE
 
 
 
17:00
SCH
2R
FORFAR ATHLETIC
 
 
LIVINGSTON
 
 
 
17:00
SCH
2R
HIBERNIAN
 
 
MORTON
 
 
 
17:00
SCH
2R
KILMARNOCK
 
 
HAMILTON ACADEMICAL
 
 
 
17:00
SCH
2R
PARTICK
 
 
ROSS COUNTY
 
 
 
17:00
SCH
NFS
MOROKA SWALLOWS
8
 
 
TS SPORTING
13
 
 
17:00
SCH
ASV
HAMMARBY
4
 
 
GIF SUNDSVALL
16
 
 
TV
17:00
SCH
SPR
ORGRYTE
5
 
 
MJALLBY AIF
1
 
 
17:00
SCH
SPR
SYRIANSKA FC
12
 
 
NORRBY IF
6
 
 
17:00
SCH
R64
FC RED STAR ZH
 
 
FC WIL 1900
 
 
 
17:00
SCH
R64
FC WETZIKON
 
 
MEYRIN
 
 
 
17:00
SCH
R64
FC WOHLEN
 
 
WETTSWIL-BONSTETTEN
 
 
 
17:00
SCH
R64
SC YF JUVENTUS
 
 
FC WINTERTHUR
 
 
 
17:00
SCH
PR
DESNA CHERNIHIV
4
 
 
KOLOS KOVALIVKA
5
 
 
TV
17:15
SCH
SL
AGMK
10
 
 
PAKHTAKOR
1
 
 
17:15
SCH
SL
FK BUXORO
14
 
 
SOGDIANA JIZZAKH
5
 
 
17:15
SCH
SL
LOKOMOTIV TASHKENT
2
 
 
NASAF QARSHI
3
 
 
18:00
SCH
PN
BROWN DE ADROGUE
7
 
 
ATLETICO DE RAFAELA
8
 
 
 
18:00
SCH
PR
GANDZASAR
7
 
 
LORI FC
6
 
 
18:00
SCH
BL
LASK LINZ
2
 
 
WSG WATTENS
5
 
 
TV
18:00
SCH
BL
SKN ST. POLTEN
11
 
 
RED BULL SALZBURG
1
 
 
TV
18:00
SCH
BL
WOLFSBERGER AC
8
 
 
SV MATTERSBURG
10
 
 
TV
18:00
SCH
PR
QABALA
2
 
 
SUMQAYIT
7
 
 
 
18:00
SCH
1B
LOMMEL UNITED
6
 
 
VIRTON
8
 
 
18:00
SCH
BEROE
5
 
 
BOTEV PLOVDIV
11
 
 
TV
18:00
SCH
D1
OPAVA
11
 
 
FC FASTAV ZLIN
10
 
 
TV
18:00
SCH
D1
SLOVACKO
6
 
 
FK PRIBRAM
8
 
 
TV
18:00
SCH
D2
LISEN
3
 
 
SLAVOJ VYSEHRAD
7
 
 
18:00
SCH
D2
VITKOVICE
14
 
 
PROSTEJOV
13
 
 
18:00
SCH
EL
FC RUSTAVI
9
 
 
SIONI BOLNISI
8
 
 
18:00
SCH
NBI
DEBRECENI VSC
3
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
10
 
 
TV
18:00
SCH
ALG
ESTEGHLAL KHUZESTAN
6
 
 
BAADRAAN TEHRAN
16
 
 
 
18:00
SCH
SL
FERONIKELI
5
 
 
DRENICA
1
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
KF FLAMURTARI
8
 
 
PRISHTINA
11
 
 
TV
 
18:00
SCH
SL
LLAPI
10
 
 
KF VUSHTRRIA
9
 
 
 
18:00
SCH
VIR
BFC DAUGAVPILS
8
 
 
SPARTAKS
3
 
 
18:00
SCH
ND
F91 DUDELANGE
5
 
 
AS JEUNESSE ESCH
10
 
 
18:00
SCH
ND
SPERANTA NISPORENI
6
 
 
CODRU LOZOVA
8
 
 
18:00
SCH
FK RABOTNICKI
6
 
 
SHKUPI 1927
2
 
 
TV
 
18:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
9
 
 
SPORTING COVILHA
5
 
 
18:00
SCH
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
10
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
19
 
 
18:00
SCH
SL
INDJIJA
9
 
 
RADNIK SURDULICA
12
 
 
18:00
SCH
1L
TABOR SEZANA
7
 
 
TRIGLAV KRANJ
6
 
 
TV
18:00
SCH
PD
CELTA VIGO
17
 
 
REAL MADRID
8
 
 
TV