Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

10:00
2 HF
80'
NSW
HAKOAH SYDNEY CITY
12
 
 
MANLY UNITED FC
7
 
 
0
1
0
2

10:00
2 HF
86'
JFL
MARUYASU OKAZAKI
13
 
 
SONY SENDAI FC
12
 
 
0
1
0
2

10:30
2 HF
52'
PFL
CERES-NEGROS FC
1
 
 
GREEN ARCHERS UNITED
4
 
 
2
0
2
0
 

11:00
1 HF
39'
J3
FUJIEDA MYFC
3
 
 
SC SAGAMIHARA
10
 
 
1
0

11:00
1 HF
42'
JFL
FC IMABARI
11
 
 
FC OSAKA
10
 
 
0
0

11:30
1 HF
7'
FRC
DYNAMO KYIV
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
 
 
 
0
0
 
11:30
1 HF
12'
L1
PSIS SEMARANG
5
 
 
PERSIB BANDUNG
11
 
 
0
0

11:30
1 HF
10'
PERSIJA JAKARTA
 
 
PSM MAKASSAR
 
 
 
0
0

12:00
SCH
J2
MACHIDA ZELVIA
17
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
12
 
 
12:00
SCH
J2
MITO HOLLYHOCK
5
 
 
FC RYUKYU
14
 
 
12:00
SCH
J3
CEREZO OSAKA U23
4
 
 
GAMBA OSAKA U23
9
 
 

13:00
SCH
CSL
BEIJIN RENHE FC
16
 
 
SHANGHAI SHENHUA
13
 
 
TV
13:00
SCH
SL
SILKEBORG
14
 
 
AC HORSENS
13
 
 
TV
13:00
SCH
J2
FAGIANO OKAYAMA
9
 
 
MONTEDIO YAMAGATA
3
 
 
13:00
SCH
KL1
SANGJU SANGMU FC
8
 
 
DAEGU FC
5
 
 
13:00
SCH
KL1
SUWON BLUEWINGS
6
 
 
SEONGNAM FC
9
 
 
13:00
SCH
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
2
 
 
GANGWON FC
4
 
 
13:00
SCH
KL2
ANSAN GREENERS
5
 
 
JEONNAM DRAGONS
8
 
 
13:00
SCH
KL2
ASAN MUGUNGHWA
4
 
 
SEOUL E-LAND FC
10
 
 
13:00
SCH
KL2
DAEJEON CITIZEN
9
 
 
SUWON FC
6
 
 
13:00
SCH
VL1
BECAMEX BINH DUONG
10
 
 
QNK QUANG NAM
12
 
 
 

13:00
SCH
VL1
HAI PHONG
11
 
 
THAN QUANG NINH
3
 
 
 

13:00
SCH
VL1
HOANG ANH GIA LAI
13
 
 
SONG LAM NGHE AN
5
 
 
 

13:00
SCH
VL1
SHB DA NANG
8
 
 
NAM DINH
6
 
 
 

13:30
SCH
NL
KUPS (W)
4
 
 
IK MYRAN (W)
10
 
 

14:00
SCH
FRC
NAESTVED
 
 
B93 COPENHAGEN
 
 
 
 
14:00
SCH
FRC
VENDSYSSEL FF
 
 
THISTED FC
 
 
 
 

14:00
SCH
CHEMNITZER FC
14
 
 
WALDHOF MANNHEIM
16
 
 
14:00
SCH
URAL
5
 
 
AKHMAT GROZNY
7
 
 
TV
14:00
SCH
PL
BURIRAM UNITED
1
 
 
BANGKOK UNITED
3
 
 

14:00
SCH
PL
TRAT FC
8
 
 
NAKHON RATCHASIMA FC
9
 
 

14:00
SCH
VL1
THANH HOA
4
 
 
HO CHI MINH CITY
1
 
 
 

14:30
SCH
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
11
 
 
SICHUAN LONGFOR
15
 
 
14:30
SCH
L1
BHAYANGKARA FC
4
 
 
PERSIPURA JAYAPURA
16
 
 

14:30
SCH
L1
PERSEBAYA SURABAYA
8
 
 
PS TIRA
1
 
 

14:30
SCH
ICC
JUVENTUS
8
 
 
TOTTENHAM
10
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
HEBEI CHINA FORTUNE
12
 
 
TIANJIN TIANHAI
15
 
 
TV
14:35
SCH
CSL
HENAN JIANYE
11
 
 
WUHAN ZALL
6
 
 
14:35
SCH
CSL
SHANDONG LUNENG
4
 
 
SHENZHEN FC
14
 
 
TV
15:00
SCH
CSL
CHONGQING LIFAN
5
 
 
SHANGHAI SIPG FC
3
 
 
TV
15:00
SCH
CSL
JIANGSU SUNING
9
 
 
BEIJING GUOAN
2
 
 
TV
15:00
SCH
SL
AALBORG
12
 
 
SONDERJYSKE
5
 
 
TV
15:00
SCH
SL
ESBJERG
11
 
 
HOBRO
7
 
 
TV
15:00
SCH
FRC
GILLINGHAM
 
 
MILLWALL
 
 
 
 
15:00
SCH
KFC UERDINGEN 05
12
 
 
HALLESCHER FC
11
 
 
15:00
SCH
PR
TOBOL KOSTANAY
1
 
 
KAIRAT ALMATY
3
 
 

15:00
SCH
DS
PITEA IF (W)
6
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
7
 
 
15:00
SCH
DS
VITTSJO GIK (W)
5
 
 
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
1
 
 
15:00
SCH
PL
MUANGTHONG UNITED
12
 
 
CHIANGRAI UNITED
2
 
 

15:00
SCH
PL
SUKHOTHAI FC
13
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
4
 
 

15:00
SCH
VL1
SAI GON
7
 
 
HANOI FC
2
 
 
 

15:00
SCH
VL1
VIETTEL
9
 
 
SANNA KHANH HOA
14
 
 
 

15:30
SCH
FRC
HOLSTEIN KIEL
 
 
SHEFFIELD WED
 
 
 
 
16:00
SCH
ML
TRANS NARVA
5
 
 
TULEVIK VILJANDI
8
 
 

16:00
SCH
FRC
DYNAMO KYIV
 
 
KOLOS KOVALIVKA
 
 
 
 

16:00
SCH
FRC
SC VERL
 
 
ARMINIA BIELEFELD
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
SHREWSBURY
 
 
ASTON VILLA
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
STANDARD LIEGE
 
 
NICE
 
 
 
 
16:00
SCH
FRC
SV WEHEN
 
 
BOAVISTA
 
 
 
 

16:00
SCH
VIR
FS METTA/LU
9
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
2
 
 
16:00
SCH
MSL
FELDA UNITED FC
11
 
 
KEDAH
4
 
 

16:00
SCH
MSL
PERAK
6
 
 
KUALA LUMPUR
12
 
 

16:00
SCH
MSL
PETALING JAYA CITY
8
 
 
PKNP
10
 
 

16:00
SCH
EK
ZAGLEBIE LUBIN
13
 
 
CRACOVIA KRAKOW
12
 
 
TV
16:00
SCH
ASV
IFK GOTEBORG
5
 
 
AFC ESKILSTUNA
15
 
 
TV
16:00
SCH
ASV
MALMO FF
1
 
 
IK SIRIUS
10
 
 
TV
16:00
SCH
SPR
MJALLBY AIF
3
 
 
HALMSTAD
9
 
 
16:30
SCH
PR
TARAZ
11
 
 
ZHETYSU
7
 
 

16:30
SCH
LOKOMOTIV MOSCOW
12
 
 
TAMBOV
13
 
 
TV
17:00
SCH
A
BOTAFOGO
7
 
 
SANTOS
2
 
 
TV
17:00
SCH
SL
RANDERS FC
10
 
 
BRONDBY
3
 
 
TV
17:00
SCH
VEI
HIFK
9
 
 
ROPS
10
 
 
TV
17:00
SCH
VEI
INTER TURKU
6
 
 
HONKA
2
 
 
TV
17:00
SCH
VEI
KUPS
3
 
 
IFK MARIEHAMN
7
 
 
TV
17:00
SCH
FRC
FSV MAINZ 05
 
 
JAHN REGENSBURG
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
KVC WESTERLO
 
 
GENK
 
 
 
 
17:00
SCH
FRC
RANGERS
 
 
BLACKBURN
 
 
 
 
17:00
SCH
PR
FC ATYRAU
10
 
 
ORDABASY
4
 
 

17:00
SCH
VIR
FK VENTSPILS
4
 
 
VALMIERAS
5
 
 
TV
17:00
SCH
PR
BOHEMIANS
3
 
 
ST. PATRICKS ATHLETIC
5
 
 
17:00
SCH
GS
CLYDE
5
 
 
AIRDRIEONIANS
4
 
 
17:00
SCH
GS
ST JOHNSTONE
4
 
 
ROSS COUNTY
1
 
 
TV
17:00
SCH
SL
BSC YOUNG BOYS
7
 
 
SERVETTE FC
6
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC ZURICH
8
 
 
FC LUGANO
5
 
 
TV
17:00
SCH
CHL
SC KRIENS
8
 
 
FC VADUZ
7
 
 
17:30
SCH
D1
BOHEMIANS 1905
15
 
 
MLADA BOLESLAV
3
 
 
TV
18:00
SCH
FRC
ATALANTA
 
 
RENATE
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
LAZIO
 
 
TRIESTINA
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
SPAL
 
 
PORDENONE
 
 
 
 
18:00
SCH
FRC
VORSKLA POLTAVA
 
 
DNIPRO-1
 
 
 
 
18:00
SCH
PR
SHAMROCK ROVERS
2
 
 
UCD
9
 
 
18:00
SCH
L1
POLI IASI
8
 
 
FC ASTRA GIURGIU
7
 
 
TV
18:00
SCH
TI
RAMPLA JUNIORS
5
 
 
CA CERRO
7
 
 
TV
 
18:15
SCH
1R
SV ALLERHEILIGEN
 
 
RAPID VIENNA
 
 
 
18:30
SCH
FRC
BESIKTAS
 
 
KOCAELI BIRLIKSPOR
 
 
 
 
18:30
SCH
FRC
CAGLIARI
 
 
FERALPISALO
 
 
 
 
18:30
SCH
FRC
FROSINONE
 
 
RIETI
 
 
 
 

18:30
SCH
VIR
FK JELGAVA
8
 
 
FK LIEPAJA
6
 
 
18:30
SCH
EK
LEGIA WARSZAWA
8
 
 
POGON SZCZECIN
10
 
 
TV
18:30
SCH
ASV
IFK NORRKOPING
7
 
 
OSTERSUNDS FK
8
 
 
TV
18:30
SCH
SPR
OSTERS IF
16
 
 
TRELLEBORGS FF
12
 
 
18:30
SCH
DS
ROSENGARD (W)
2
 
 
VAXJO DFF (W)
10
 
 
18:45
SCH
BOTEV PLOVDIV
9
 
 
DUNAV RUSE
14
 
 
TV
19:00
SCH
1R
SC SCHWAZ
 
 
KAPFENBERGER SV
 
 
 
19:00
SCH
R16
BARNECHEA
 
 
COLO COLO
 
 
 
TV
19:00
SCH
SL
FC MIDTJYLLAND
6
 
 
FC NORDSJAELLAND
2
 
 
TV
19:00
SCH
ML
FLORA TALLINN
1
 
 
MAARDU LINNAMEESKOND
10
 
 

19:00
SCH
ML
KURESSAARE
7
 
 
FCI LEVADIA
2
 
 

19:00
SCH
FRC
OOSTENDE
 
 
PANACHAIKI 1891
 
 
 
 
19:00
SCH
URV
FYLKIR
7
 
 
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
 
19:00
SCH
ELS
BRANN
6
 
 
STABAEK
13
 
 
19:00
SCH
D1
KFUM OSLO
5
 
 
AALESUND
1
 
 
19:00
SCH
D1
NEST-SOTRA
8
 
 
NOTODDEN
14
 
 
19:00
SCH
D1
RAUFOSS
3
 
 
JERV
11
 
 
19:00
SCH
D1
SANDNES ULF
10
 
 
ULL/KISA
7
 
 
19:00
SCH
D1
SOGNDAL
9
 
 
TROMSDALEN UIL
16
 
 
19:00
SCH
D1
START
6
 
 
HAM-KAM
12
 
 
19:00
SCH
D1
STROMMEN
15
 
 
SKEID
13
 
 
19:00
SCH
DINAMO MOSCOW
11
 
 
RUBIN
10
 
 
TV
19:00
SCH
SL
INDJIJA
10
 
 
FK PARTIZAN
7
 
 
TV
19:00
SCH
1L
NS MURA
7
 
 
NK BRAVO
10
 
 
TV
19:15
SCH
CL
U. SAN MARTIN
3
 
 
REAL GARCILASO
16
 
 
19:30
SCH
B
SANTA RITA
3
 
 
PUERTO QUITO
7
 
 

20:00
SCH
PR
FK SARAJEVO
8
 
 
ZRINJSKI
10
 
 
20:00
SCH
BW
CORINTHIANS (W)
2
 
 
FLAMENGO (W)
4
 
 

20:00
SCH
AP
CS CARTAGINES
1
 
 
SANTOS DE GUAPILES
11
 
 
20:00
SCH
D1
TEPLICE
11
 
 
SLAVIA PRAHA
4
 
 
TV
20:00
SCH
GS
FRANCE (U19)
1
 
 
NORWAY (U19)
2
 
 
TV
 
20:00
SCH
GS
REP. OF IRELAND (U19)
3
 
 
CZECH REPUBLIC (U19)
4
 
 
TV
 
20:00
SCH
URV
KA AKUREYRI
11
 
 
IA AKRANES
3
 
 
20:00
SCH
AP
TOLUCA
11
 
 
CLUB QUERETARO
14
 
 
20:00
SCH
SL
FC VION ZLATE MORAVCE
4
 
 
DUNAJSKA STREDA
5
 
 
20:00
SCH
SL
MFK RUZOMBEROK
7
 
 
FC NITRA
6
 
 
20:00
SCH
SL
SPARTAK TRNAVA
9
 
 
SKF SERED
8
 
 
20:30
SCH
QR
MACCABI HAIFA
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
 
 
 
TV
 
20:45
SCH
PR
FC VITEBSK
11
 
 
FC MINSK
13
 
 
21:00
SCH
BW
MINAS BRASILIA (W)
12
 
 
KINDERMANN (W)
3
 
 

21:00
SCH
BW
PONTE PRETA (W)
14
 
 
IRANDUBA (W)
10
 
 

21:00
SCH
ETAR VELIKO TARNOVO
8
 
 
LEVSKI SOFIA
4
 
 
TV
21:00
SCH
HNK HAJDUK SPLIT
6
 
 
ISTRA 1961
7
 
 
TV
21:00
SCH
D1
EL GOUNA FC
15
 
 
ZAMALEK SC
3
 
 
21:00
SCH
FRC
TENERIFE
 
 
AGUILAS
 
 
 
 
21:00
SCH
ELS
MOLDE
1
 
 
SARPSBORG 08 FF
15
 
 
21:00
SCH
D1
SANDEFJORD
2
 
 
KONGSVINGER
4
 
 
21:00
SCH
L1
DINAMO BUCURESTI
14
 
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
6
 
 
TV
21:00
SCH
SL
RADNICKI NIS
8
 
 
PROLETER NOVI SAD
9
 
 
21:00
SCH
TI
BOSTON RIVER
8
 
 
CA RIVER PLATE
6
 
 
 
21:00
SCH
TI
DANUBIO
5
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
7
 
 
TV
 
21:00
SCH
TI
LIVERPOOL MONTEVIDEO
3
 
 
FENIX
4
 
 
 
21:10
SCH
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
 
NK DOMZALE
6
 
 
TV
21:30
SCH
PR
SLOBODA TUZLA
5
 
 
RADNIK BIJELJINA
9
 
 

21:30
SCH
CL
UNION COMERCIO
14
 
 
SPORT BOYS
13
 
 
21:30
SCH
PFC SOCHI
14
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
6
 
 
TV
22:00
SCH
CL
NACIONAL POTOSI
3
 
 
BLOOMING
6
 
 
22:00
SCH
CL
THE STRONGEST
11
 
 
SAN JOSE
2
 
 

22:00
SCH
A
ATLETICO MINEIRO
4
 
 
FORTALEZA
14
 
 
TV
22:00
SCH
A
CORINTHIANS
9
 
 
FLAMENGO
3
 
 
TV
22:00
SCH
R16
NUBLENSE
 
 
UNION LA CALERA
 
 
 
TV
22:00
SCH
CL2
TIGRES FC
8
 
 
CORTULUA
11
 
 

22:00
SCH
A
MUSHUC RUNA SC
12
 
 
BARCELONA SC
5
 
 
TV
22:00
SCH
FRC
FARENSE
 
 
BELENENSES
 
 
 

22:00
SCH
CL
DEPORTIVO SANTANI
9
 
 
GENERAL DIAZ
11
 
 
22:15
SCH
URV
KR REYKJAVIK
1
 
 
STJARNAN
4
 
 
22:15
SCH
URV
VIKINGUR REYKJAVIK
10
 
 
VALUR REYKJAVIK
6
 
 
22:15
SCH
1.D
FRAM REYKJAVIK
6
 
 
KEFLAVIK
8
 
 

22:30
SCH
CPL
CAVALRY FC
2
 
 
YORK 9 FC
3
 
 

22:30
SCH
AP
MUNICIPAL GRECIA
8
 
 
JICARAL SERCOBA
5
 
 
23:00
SCH
CL2
ATLETICO CALI
7
 
 
BOGOTA FC
9
 
 

23:00
SCH
AP
GUADALUPE FC
4
 
 
LD ALAJUELENSE
12
 
 
23:00
SCH
MLS
ATLANTA UNITED FC
3
 
 
DC UNITED
2
 
 
TV
23:10
SCH
R64
RACING CLUB
 
 
BOCA UNIDOS
 
 
 
23:30
SCH
CL2
REAL SAN ANDRES
6
 
 
BOCA JUNIORS CALI
5
 
 

23:30
SCH
CL
ALIANZA UNIVERSIDAD
12
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
6
 
 
23:45
SCH
CL
ALIANZA PETROLERA
14
 
 
RIONEGRO FC
19
 
 
FINISHED GAMES
23:30
FTR
L2
SPORT LORETO
10
 
 
UNION HUARAL
3
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:00
FTR
CGB
LUVERDENSE
9
 
 
TOMBENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

23:00
FTR
L2
CIENCIANO
5
 
 
SPORT VICTORIA
12
 
 
Full Time Result Only
 
 

22:00
FTR
CGA
CONFIANCA-SE
3
 
 
IMPERATRIZ
4
 
 
Full Time Result Only
 

22:00
FTR
SD
2 DE MAYO
4
 
 
DEPORTIVO CAAGUAZU
16
 
 
Full Time Result Only
 

21:45
FTR
SD
ATYRA FC
3
 
 
3 DE FEBRERO
13
 
 
Full Time Result Only
 

21:45
FTR
SD
FULGENCIO YEGROS
15
 
 
RESISTENCIA
7
 
 
Full Time Result Only
 

21:45
FTR
SD
RI 3 CORRALES
11
 
 
GENERAL CABALLERO
8
 
 
Full Time Result Only
 

21:30
FTR
SD
GUAIRENA FC
1
 
 
INDEPENDIENTE F.B.C.
5
 
 
Full Time Result Only
 

21:00
FTR
L2
ATLETICO GRAU
7
 
 
LOS CAIMANES
11
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
L2
SANTOS FC
1
 
 
COMERCIANTES UNIDOS
9
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
ATENAS
4
 
 
VILLA ESPANOLA
9
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
SD
SUD AMERICA
7
 
 
CERRITO
6
 
 
Full Time Result Only
 
 

19:30
FTR
LUDOGORETS II
11
 
 
BOTEV GALABOVO
8
 
 
Full Time Result Only
 

19:00
FTR
EL
TALLINNA KALEV II
7
 
 
TAMMEKA TARTU II
6
 
 
Full Time Result Only
 

19:00
FTR
2G2
ASKER
10
 
 
MJOLNER
13
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
2G2
FRAM LARVIK
5
 
 
BAERUM
7
 
 
Full Time Result Only
 
18:30
FTR
KGB
TAMPERE UNITED
11
 
 
GRIFK
12
 
 
Full Time Result Only
 
 
17:00
FTR
SD
RUBIO NU
12
 
 
12 DE OCTUBRE
2
 
 
Full Time Result Only
 

11:30
POST
L1
KALTENG PUTRA FC
14
 
 
PSM MAKASSAR
6
 
 

11:30
POST
L1
PERSIJA JAKARTA
17
 
 
SEMEN PADANG
18
 
 

09:30
FIN
NSW
ROCKDALE CITY SUNS
8
 
1
BLACKTOWN CITY
3
 
 
0
2
2
4

09:00
FIN
J3
AZUL CLARO NUMAZU
12
 
 
NAGANO PARCEIRO
18
 
 
0
0
0
0

09:00
FIN
J3
FUKUSHIMA UNITED
12
 
 
ROASSO KUMAMOTO
1
 
 
1
0
1
0

09:00
FIN
JFL
MATSUE CITY FC
16
 
 
HONDA FC
1
 
 
0
2
0
2

09:00
FIN
JFL
SUZUKA UNLIMITED FC
7
 
 
BIWAKO SHIGA
6
 
 
2
0
3
3

09:00
FIN
JFL
VEERTIEN MIE
16
 
 
NARA CLUB
1
 
 
0
0
0
2

09:00
FIN
JFL
VERSPAH OITA
5
 
 
TEGAVAJARO MIYAZAKI
4
 
 
0
1
2
2

08:30
FIN
NSW
APIA LEICHHARDT TIG.
2
 
 
SYDNEY OLYMPIC
6
 
 
1
0
3
1

08:00
FIN
NSW
SYDNEY UNITED 58 FC
4
 
 
SYDNEY FC YOUTH
11
 
 
0
0
0
2

08:00
FIN
QSL
MAGPIES CRUSADERS
12
 
 
OLYMPIC FC
3
 
 
1
3
4
3
07:30
FIN
ADAMSTOWN ROSEBUD
11
 
 
LAKE MACQUARIE CITY
9
 
 
0
0
0
1

07:30
FIN
VALENTINE PHOENIX
9
 
 
BROADMEADOW MAGIC
2
 
 
0
1
1
2

07:30
FIN
WESTON WORKERS BEARS
2
 
1
LAMBTON JAFFAS
6
 
2
0
0
1
0

07:15
FIN
TAS
HOBART ZEBRAS
4
 
2
DEVONPORT CITY
1
 
 
1
0
2
2

07:00
FIN
JFL
REINMEER AOMORI
16
 
 
HONDA LOCK
1
 
 
0
1
0
1

05:30
FIN
USL
FRESNO FC
3
 
 
PORTLAND TIMBERS 2
7
 
 
2
0
2
1
 

05:00
FIN
AP
SAN CARLOS
2
 
 
DEPORTIVO SAPRISSA
11
 
 
1
0
1
0
05:00
FIN
AP
NECAXA
10
2
 
CRUZ AZUL
8
1
1
0
0
0
0
05:00
FIN
AP
U.A.N.L. - TIGRES
2
1
 
MONARCAS
15
 
 
3
0
4
2
05:00
FIN
MLS
REAL SALT LAKE
12
1
 
MINNESOTA UNITED FC
6
1
 
0
0
1
1
TV
05:00
FIN
MLS
VANCOUVER WHITECAPS
23
2
 
SAN JOSE EARTHQUAKES
7
3
 
1
2
1
3
TV
05:00
FIN
USL
LOS ANGELES GALAXY 2
25
 
 
RENO 1868 FC
4
 
 
0
1
1
2

05:00
FIN
USL
ORANGE COUNTY SC
15
 
1
SAN ANTONIO FC
20
 
 
0
0
0
0

04:30
FIN
USL
EL PASO LOCOMOTIVE
5
 
 
REAL MONARCHS SLC
6
 
 
0
0
0
0
 

04:00
FIN
FRC
CARDIFF
 
 
VALLADOLID
 
 
 
1
0
1
1
4-2
04:00
FIN
CL
FBC MELGAR
8
 
 
AYACUCHO FC
10
 
 
1
0
3
0
04:00
FIN
MLS
COLORADO RAPIDS
11
1
1
NEW YORK CITY FC
8
2
 
1
1
1
2
TV
04:00
FIN
USL
COLORADO SWITCHBACKS
28
 
1
OKC ENERGY
19
 
 
0
0
1
0

03:45
FIN
CL
DEPORTES TOLIMA
18
 
 
AMERICA DE CALI
3
 
1
0
1
0
1
03:30
FIN
MLS
SPORTING KANSAS CITY
10
2
 
FC DALLAS
5
2
 
0
1
0
2
TV
03:30
FIN
USL
MEMPHIS 901 FC
32
 
 
NEW YORK RED BULLS 2
3
 
 
0
2
2
2
 

03:30
FIN
USL
RGV TOROS FC
13
 
 
SACRAMENTO REPUBLIC
8
 
 
1
0
2
1
 

03:10
FIN
R32
LANUS
 
 
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
 
 
 
0
0
1
0
TV
03:05
FIN
AP
CLUB AMERICA
1
2
 
MONTERREY
16
3
 
2
2
4
2
03:00
FIN
AP
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 
CS HEREDIANO
1
 
 
0
0
0
1
03:00
FIN
ICC
BAYERN MUNICH
3
 
1
REAL MADRID
12
 
 
1
0
3
1
TV
03:00
FIN
USL
BIRMINGHAM LEGION
29
 
 
ATLANTA UNITED 2
35
 
 
2
0
4
0
 

03:00
FIN
USL
TAMPA BAY ROWDIES
1
 
 
SAINT LOUIS FC
12
 
 
2
0
4
1

03:00
FIN
WASHINGTON SPIRIT (W)
4
 
 
HOUSTON DASH (W)
7
 
 
0
0
1
2
 

02:30
FIN
A
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO
1
 
1
AUCAS
8
 
1
1
1
1
1
TV

02:30
FIN
MLS
COLUMBUS CREW
11
2
 
MONTREAL IMPACT
5
1
1
1
1
2
1
TV

02:30
FIN
MLS
PHILADELPHIA UNION
1
2
 
CHICAGO FIRE
10
1
 
1
0
2
0
TV

02:30
FIN
MLS
TORONTO FC
7
 
 
HOUSTON DYNAMO
6
 
 
0
2
1
3
TV

02:30
FIN
ORLANDO PRIDE (W)
8
 
 
SKY BLUE (W)
9
 
 
1
0
1
0
 

02:00
FIN
USL
INDY ELEVEN
3
 
 
LOUDOUN UNITED
13
 
 
0
0
2
0
 

02:00
FIN
USL
LOUISVILLE CITY FC
7
 
 
BETHLEHEM STEEL FC
11
 
 
0
1
0
1
 

02:00
FIN
USL
OTTAWA FURY FC
6
 
 
SWOPE PARK RANGERS
15
 
 
2
0
4
0
 

02:00
FIN
USL
PITTSBURGH RIVERHOUNDS
8
 
 
NORTH CAROLINA FC
4
 
 
1
0
1
0
 

01:45
FIN
CL
CARLOS A. MANNUCCI
9
 
 
UTC
18
 
 
1
0
2
1
01:30
FIN
CL
CUCUTA
2
 
 
SANTA FE
12
 
 
0
0
1
0
01:30
FIN
CL
DEPORTIVO CALI
1
 
 
JAGUARES
9
 
 
1
0
4
0
01:30
FIN
CL
LIBERTAD
3
 
 
CLUB GUARANI
12
 
 
1
0
1
0
01:15
FIN
CGB
BOA
7
 
 
JUVENTUDE
2
 
1
1
0
2
0

01:00
FIN
A
CEARA
13
3
 
PALMEIRAS
1
2
 
1
0
2
0
TV
01:00
FIN
A
CSA
19
2
 
ATLETICO PARANAENSE
6
1
 
0
1
0
4
01:00
FIN
A
INTERNACIONAL
5
3
 
GREMIO
10
2
 
1
0
1
1
TV
01:00
FIN
B
BOTAFOGO SP
5
 
 
GUARANI CAMPINAS
19
 
 
0
0
0
0