Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

07:00
2 HF
90+
WL
MELBOURNE VICTORY (W)
5
 
 
CANBERRA UNITED (W)
6
 
 
2
0
3
0
09:00
SCH
AL
WESTERN UNITED
5
 
 
ADELAIDE UNITED
7
 
 
10:00
SCH
FRC
LEGIA WARSZAWA
 
 
KAIRAT ALMATY
 
 
 
10:30
SCH
IL
INDIAN ARROWS
11
 
 
REAL KASHMIR
10
 
 
12:00
SCH
PF
ISTRA 1961
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
 
 
 
 
12:00
SCH
PDW
ATHLETIC BILBAO (W)
6
 
 
VALENCIA (W)
13
 
 
12:00
SCH
PDW
ESPANYOL (W)
16
 
 
MADRID CFF (W)
12
 
 
12:00
SCH
PDW
SEVILLA (W)
11
 
 
SPORTING HUELVA (W)
14
 
 
12:00
SCH
2LW
GUMUSHANESPOR
17
 
 
YENI CORUMSPOR
6
 
 
12:00
SCH
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
4
 
 
MANISA FK
2
 
 
12:00
SCH
2LW
SANLIURFASPOR
18
 
 
AFJET AFYONSPOR
7
 
 
12:00
SCH
2LR
KAHRAMANMARASSPOR AS
11
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
10
 
 
12:30
SCH
FRC
VFL WOLFSBURG
 
 
FC OBERNEULAND
 
 
 
 
12:30
SCH
ALG
ALUMINIUM ARAK
7
 
 
KHOOSHE TALAEI SAVEH
4
 
 
12:30
SCH
ALG
ARMAN GOHAR
13
 
 
DAMASH GILAN
9
 
 
12:30
SCH
ALG
ELMO ADAB
18
 
 
BAADRAAN TEHRAN
8
 
 
12:30
SCH
ALG
ESTEGHLAL KHUZESTAN
14
 
 
SEPIDROOD RASHT
15
 
 
12:30
SCH
ALG
MALAVAN
16
 
 
FAJR SEPASI
5
 
 
12:30
SCH
ALG
NIROYE ZAMINI
12
 
 
MES RAFSANJAN
1
 
 
12:30
SCH
ALG
QASHQAI SHIRAZ
11
 
 
GOL REYHAN ALBORZ
2
 
 
12:30
SCH
ALG
RAYKA BABOL
17
 
 
NAVAD URMIA
3
 
 
12:30
SCH
ALG
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
10
 
 
MES KERMAN
6
 
 
12:30
SCH
GETAFE B
19
 
 
MARINO DE LUANCO
13
 
 
12:30
SCH
MELILLA
14
 
 
INTERNACIONAL DE MADRID
7
 
 
12:30
SCH
GRANADA CF B
20
 
 
TALAVERA
17
 
 
12:30
SCH
SL
DENIZLISPOR
12
 
 
ANTALYASPOR
16
 
 
TV
12:30
SCH
2LW
1922 KONYASPOR
15
 
 
PENDIKSPOR
11
 
 
12:30
SCH
2LW
HACETTEPE SK
13
 
 
AMEDSPOR
14
 
 
12:30
SCH
2LW
SAMSUNSPOR
1
 
 
BAK SPOR KULUBU
16
 
 
12:30
SCH
2LW
SARIYER
9
 
 
TARSUS IDMAN YURDU
8
 
 
12:30
SCH
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
10
 
 
KIRKLARELISPOR
12
 
 
12:30
SCH
2LR
BANDIRMASPOR
2
 
 
KASTAMONUSPOR
3
 
 
12:30
SCH
2LR
BB BODRUMSPOR
14
 
 
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
12
 
 
12:30
SCH
2LR
ERGENE VELIMESE SPOR
9
 
 
ANKARA DEMIRSPOR
1
 
 
12:30
SCH
2LR
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 
VAN SPOR FK
5
 
 
12:30
SCH
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
6
 
 
BAYBURT OZEL IDARSPOR
8
 
 
12:30
SCH
2LR
NIGDE ANADOLU
17
 
 
EYUPSPOR
16
 
 
12:30
SCH
2LR
USAKSPOR
13
 
 
SAKARYASPOR
7
 
 
13:00
SCH
D1
TUSKER
3
 
 
ULINZI STARS
5
 
 
13:00
SCH
PD
ATLETICO MADRID
4
 
 
LEGANES
20
 
 
TV
13:00
SCH
SD
MALAGA
16
 
 
MIRANDES
10
 
 
TV
13:00
SCH
ATLETICO BALEARES
2
 
 
RAYO MAJADAHONDA
5
 
 
13:00
SCH
OVIEDO B
17
 
 
LAS PALMAS ATLETICO
11
 
 
13:00
SCH
REAL MADRID CASTILLA
12
 
 
PENA DEPORTIVA
4
 
 
13:00
SCH
SPORTING GIJON B
9
 
 
PONTEVEDRA
8
 
 
13:00
SCH
UD IBIZA
3
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
20
 
 
13:00
SCH
BURGOS
14
 
 
HARO DEPORTIVO
10
 
 
13:00
SCH
UNIONISTAS DE SALAMANCA
16
 
 
ALAVES B
13
 
 
13:00
SCH
CASTELLON
4
 
 
LA NUCIA
11
 
 
13:00
SCH
EBRO
12
 
 
BADALONA
17
 
 
13:00
SCH
FC ANDORRA
5
 
 
GIMNASTIC
15
 
 
13:00
SCH
HERCULES
18
 
 
LEVANTE B
13
 
 
13:00
SCH
VALENCIA MESTALLA
16
 
 
SABADELL
1
 
 
13:00
SCH
REAL LINENSE
7
 
 
AD MERIDA
18
 
 
13:00
SCH
1L
ERZURUM BB
3
 
 
BALIKESIRSPOR
11
 
 
13:00
SCH
1L
HATAYSPOR
1
 
 
MENEMENSPOR
7
 
 
13:15
SCH
ERD
VITESSE
6
 
 
EMMEN
12
 
 
TV
13:15
SCH
LP
CHAVES
5
 
 
NACIONAL
2
 
 
13:15
SCH
LP
COVA DE PIEDADE
17
 
 
MAFRA
3
 
 
13:30
SCH
FL
NIKI VOLOU
5
 
 
IALYSOS
11
 
 
13:30
SCH
A
INTER
2
 
 
CAGLIARI
7
 
 
TV
13:30
SCH
AW
AS ROMA (W)
4
 
 
FIORENTINA (W)
2
 
 
 
13:30
SCH
AW
CF FLORENTIA (W)
8
 
 
AGSM VERONA (W)
9
 
 
 
13:45
SCH
IPL
PERSEPOLIS FC
1
 
 
TRACTOR SC
3
 
 
14:00
SCH
FRC
FK JABLONEC
 
 
KRASNODAR
 
 
 
 
14:00
SCH
TSV 1860 MUNICH
11
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
5
 
 
14:00
SCH
FL
DIAGORAS RODOU
6
 
 
IERAPETRA
8
 
 
14:00
SCH
IPL
NAFT MASJED SOLEYMAN
8
 
 
SANAT NAFT
4
 
 
14:30
SCH
SOUTH KOREA (U23)
 
 
SAUDI ARABIA (U23)
 
 
 
TV
14:30
SCH
D2
ANAGENNISI DERYNIAS
6
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
3
 
 
14:30
SCH
D2
ASIL LISIS
4
 
 
ALKI OROKLINIS
5
 
 
14:30
SCH
D2
DIGENIS AKRITAS M.
4
 
 
AKRITAS CHLORAKAS
5
 
 
TV
14:30
SCH
D2
PO XYLOTYMPOU 2006
7
 
 
ONISILLOS SOTIRAS 2014
2
 
 
14:30
SCH
N/E
BSG CHEMIE LEIPZIG
13
 
 
BFC DYNAMO
5
 
 
14:30
SCH
SPL
ST MIRREN
10
 
 
ABERDEEN
4
 
 
TV
15:00
SCH
GS
ESAE
4
 
 
RENAISSANCE BERKANE
1
 
 
 
15:00
SCH
GS
ZANACO
3
 
 
DC MOTEMA PEMBE
2
 
 
 
15:00
SCH
R32
WA BOUFARIK
 
 
MC ALGER
 
 
 
15:00
SCH
MIN
BOA
11
 
 
COIMBRA
7
 
 
 
15:00
SCH
4R
MANCHESTER CITY
 
 
FULHAM
 
 
 
TV
15:00
SCH
WT
FLORA TALLINN
6
 
 
FCI LEVADIA
2
 
 
15:00
SCH
GS
HONKA
3
 
 
HIFK
4
 
 
 
15:00
SCH
FRC
IFK GOTEBORG
 
 
AALBORG
 
 
 
 
15:00
SCH
KFC UERDINGEN 05
9
 
 
BAYERN MUNICH II
15
 
 
15:00
SCH
SL1
PANIONIOS
14
 
 
ATROMITOS ATHINON
7
 
 
TV
15:00
SCH
SL1
XANTHI FC
8
 
 
OFI
6
 
 
TV
15:00
SCH
SL2
APOLLON LARISSA FC
5
 
 
DOXA DRAMAS
9
 
 
15:00
SCH
SL2
APOLLON PONTOU
12
 
 
APOLLON SMIRNIS
3
 
 
15:00
SCH
FL
EGALEO
9
 
 
ASPROPIRGOS
10
 
 
15:00
SCH
FL
IONIKOS
4
 
 
KALAMATA
14
 
 
15:00
SCH
FL
THESPROTOS
13
 
 
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
7
 
 
15:00
SCH
FL
TRIKALA
1
 
 
TRIGLIA PO
12
 
 
15:00
SCH
4R
SWIEQI UNITED
 
 
HAMRUN SPARTANS
 
 
 
TV
15:00
SCH
PD
CELTA VIGO
18
 
 
EIBAR
16
 
 
TV
15:00
SCH
SL
GOZTEPE
8
 
 
BESIKTAS
7
 
 
TV
15:30
SCH
1A
CERCLE BRUGGE
16
 
 
ANDERLECHT
10
 
 
TV
15:30
SCH
IL
GOKULAM KERALA
6
 
 
CHURCHILL BROTHERS
5
 
 
15:30
SCH
INTER ZAPRESIC
 
 
HNK GORICA
 
 
 
 
15:30
SCH
AW
INTER (W)
7
 
 
EMPOLI (W)
6
 
 
 
15:30
SCH
ERD
GRONINGEN
10
 
 
AJAX
1
 
 
TV
15:30
SCH
ERD
WILLEM II
4
 
 
PEC ZWOLLE
16
 
 
TV
15:30
SCH
D1
GO AHEAD EAGLES
6
 
 
NAC BREDA
5
 
 
15:30
SCH
PSL
BAROKA FC
13
 
 
MARITZBURG UTD
6
 
 
TV
15:30
SCH
NFS
JOMO COSMOS
15
 
 
JDR STARS
7
 
 
15:30
SCH
NFS
RICHARDS BAY FC
12
 
 
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
5
 
 
15:30
SCH
NFS
ROYAL EAGLES
16
 
 
AJAX CAPE TOWN
1
 
 
15:30
SCH
NFS
TS GALAXY FC
11
 
 
MBOMBELA UNITED
14
 
 
15:30
SCH
1L
ESKISEHIRSPOR
18
 
 
ADANASPOR AS
16
 
 
16:00
SCH
D1
APOLLON LIMASSOL
4
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
10
 
 
TV
16:00
SCH
L1
LYON
9
 
 
TOULOUSE
20
 
 
TV
16:00
SCH
WST
BONNER SC
12
 
 
FORTUNA DUSSELDORF II
13
 
 
16:00
SCH
A
PARMA
8
 
 
UDINESE
14
 
 
TV
16:00
SCH
A
SAMPDORIA
16
 
 
SASSUOLO
15
 
 
TV
16:00
SCH
A
VERONA
11
 
 
LECCE
17
 
 
TV
16:00
SCH
B
CROTONE
3
 
 
SPEZIA
14
 
 
16:00
SCH
B
VENEZIA
16
 
 
TRAPANI
19
 
 
16:00
SCH
CGA
ALESSANDRIA
8
 
 
OLBIA
19
 
 
16:00
SCH
CGA
AREZZO
12
 
 
PERGOLETTESE
17
 
 
16:00
SCH
CGA
NOVARA
6
 
 
PONTEDERA
2
 
 
16:00
SCH
CGA
PRO VERCELLI
14
 
 
MONZA
1
 
 
16:00
SCH
CGA
ROBUR SIENA
5
 
 
LECCO
15
 
 
16:00
SCH
CGB
ARZIGNANO VALCHIAMPO
16
 
 
SAMBENEDETTESE
9
 
 
16:00
SCH
CGB
FERMANA
14
 
 
PIACENZA
6
 
 
16:00
SCH
CGB
TRIESTINA
10
 
 
CESENA
13
 
 
16:00
SCH
CGB
VIS PESARO
12
 
 
RAVENNA
15
 
 
16:00
SCH
CGC
MONOPOLI
4
 
 
TERNANA
3
 
 
16:00
SCH
CGC
REGGINA
1
 
 
BARI
2
 
 
16:00
SCH
CGC
VIRTUS FRANCAVILLA
14
 
 
PAGANESE
9
 
 
16:00
SCH
CGC
VITERBESE CASTRENSE
10
 
 
CATANIA
7
 
 
16:00
SCH
4R
VICTORIA HOTSPURS
 
 
GUDJA UNITED
 
 
 
16:00
SCH
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
10
 
 
FAR RABAT
5
 
 
 
16:00
SCH
CHL
FC VADUZ
5
 
 
FC WIL 1900
4
 
 
16:30
SCH
BL
WERDER BREMEN
16
 
 
1899 HOFFENHEIM
8
 
 
TV
17:00
SCH
SL
TEUTA DURRES
6
 
 
BYLIS
3
 
 
TV
17:00
SCH
SL
TIRANA
2
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
9
 
 
TV
17:00
SCH
QF
HIDD SCC
 
 
AL-SHABAB MANAMA
 
 
 
17:00
SCH
1B
UNION SAINT-GILLOISE
7
 
 
LOMMEL UNITED
3
 
 
17:00
SCH
PD
SANTIAGO WANDERERS
5
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
13
 
 
TV
17:00
SCH
D1
OMONIA
2
 
 
ANORTHOSIS
1
 
 
TV
17:00
SCH
D1
AL MOKAWLOON
2
 
 
TANTA SC
13
 
 
17:00
SCH
4R
TRANMERE
 
 
MANCHESTER UTD
 
 
 
TV
17:00
SCH
FRC
NK SLAVEN BELUPO
 
 
GYORI ETO FC
 
 
 
 
17:00
SCH
SL2
ERGOTELIS
6
 
 
PAS GIANNINA
1
 
 
17:00
SCH
PL
ABIA WARRIORS
10
 
 
WARRI WOLVES
14
 
 
 
17:00
SCH
PL
ADAMAWA UNITED
20
 
 
KWARA UNITED
15
 
 
 
17:00
SCH
PL
AKWA UNITED
7
 
 
HEARTLAND
9
 
 
 
17:00
SCH
PL
KATSINA UNITED
11
 
 
IFEANYI UBA
6
 
 
 
17:00
SCH
PL
LOBI STARS
2
 
 
NASARAWA UNITED
19
 
 
 
17:00
SCH
PL
MFM FC
8
 
 
PLATEAU UNITED
1
 
 
 
17:00
SCH
PL
RIVERS UNITED
3
 
 
WIKKI TOURISTS
13
 
 
 
17:00
SCH
PL
SUNSHINE STARS
5
 
 
KANO PILLARS
12
 
 
 
17:00
SCH
PL
BELENENSES
16
 
 
PORTIMONENSE
17
 
 
TV
17:00
SCH
PL
FAMALICAO
3
 
 
SANTA CLARA
14
 
 
TV
17:00
SCH
PL
TONDELA
10
 
 
VITORIA SETUBAL
9
 
 
TV
17:00
SCH
LP
ACADEMICO VISEU
11
 
 
PENAFIEL
9
 
 
17:00
SCH
LP
CASA PIA
18
 
 
FARENSE
1
 
 
17:00
SCH
LP
FC PORTO B
15
 
 
SPORTING COVILHA
4
 
 
17:00
SCH
LP
LEIXOES
10
 
 
ACADEMICA
8
 
 
17:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
14
 
 
VARZIM
6
 
 
17:00
SCH
SPL
HEART OF MIDLOTHIAN
12
 
 
RANGERS
2
 
 
TV
17:00
SCH
PD
GETAFE
6
 
 
BETIS
11
 
 
TV
17:00
SCH
SD
ALBACETE
15
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
20
 
 
TV
17:00
SCH
SD
ALMERIA
2
 
 
ELCHE
9
 
 
TV
17:00
SCH
SL
BSC YOUNG BOYS
1
 
 
FC BASEL 1893
2
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC ST. GALLEN
3
 
 
FC LUGANO
6
 
 
TV
17:00
SCH
SL
FC THUN
10
 
 
FC SION
8
 
 
TV
17:00
SCH
CHL
FC CHIASSO
10
 
 
GRASSHOPPER-CLUB
2
 
 
17:15
SCH
SL1
PANETOLIKOS
13
 
 
ARIS THESSALONIKIS
5
 
 
TV
17:15
SCH
4R
VALLETTA FC
 
 
SIRENS
 
 
 
TV
17:30
SCH
PDW
CD TACON (W)
9
 
 
EDF LOGRONO (W)
7
 
 
17:45
SCH
ERD
PSV
5
 
 
TWENTE
13
 
 
TV
18:00
SCH
GS
ENYIMBA
2
 
 
HASSANIA AGADIR
1
 
 
 
18:00
SCH
GS
HOROYA AC
1
 
 
BIDVEST WITS
4
 
 
 
18:00
SCH
GS
PYRAMIDS FC
1
 
 
ENUGU RANGERS
3
 
 
 
18:00
SCH
D1
NEA SALAMIS
6
 
 
E.N. PARALIMNIOU
11
 
 
TV
18:00
SCH
L1
NANTES
5
 
 
BORDEAUX
15
 
 
TV
18:00
SCH
D1W
LYON (W)
2
 
 
REIMS (W)
8
 
 
18:00
SCH
QF
ISMAILY SC
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
 
 
 
18:00
SCH
ATLETICO MADRID B
1
 
 
UP LANGREO
16
 
 
18:00
SCH
RACING DE FERROL
10
 
 
CORUXO
6
 
 
18:00
SCH
ATHLETIC BILBAO B
3
 
 
CULTURAL LEONESA
2
 
 
18:00
SCH
CD IZARRA
20
 
 
BARAKALDO
17
 
 
18:00
SCH
GUIJUELO
15
 
 
REAL SOCIEDAD B
5
 
 
18:00
SCH
REAL UNION
12
 
 
SALAMANCA
9
 
 
18:00
SCH
UD LOGRONES
1
 
 
CD CALAHORRA
8
 
 
18:00
SCH
ORIHUELA
20
 
 
VILLARREAL B
8
 
 
18:00
SCH
BADAJOZ
4
 
 
CADIZ B
9
 
 
18:00
SCH
MARBELLA FC
2
 
 
UCAM MURCIA
13
 
 
18:00
SCH
MURCIA
10
 
 
CORDOBA
5
 
 
18:00
SCH
SL
KONYASPOR
14
 
 
GALATASARAY
6
 
 
TV
18:00
SCH
1L
ADANA DEMIRSPOR
8
 
 
BOLUSPOR
17
 
 
18:30
SCH
CGA
COMO
11
 
 
RENATE
3
 
 
18:30
SCH
CGA
GIANA ERMINIO
20
 
 
GOZZANO
18
 
 
18:30
SCH
CGA
PIANESE
16
 
 
ALBINOLEFFE
7
 
 
18:30
SCH
CGB
FANO ALMA J.
19
 
 
GUBBIO
18
 
 
18:30
SCH
CGB
MODENA
8
 
 
IMOLESE
17
 
 
18:30
SCH
CGB
RIMINI
20
 
 
L. R. VICENZA
1
 
 
18:30
SCH
CGB
VIRTUS VERONA
11
 
 
FERALPISALO
7
 
 
18:30
SCH
CGC
AVELLINO
15
 
 
PICERNO
16
 
 
18:30
SCH
CGC
CAVESE
13
 
 
TERAMO
6
 
 
18:30
SCH
CGC
POTENZA
5
 
 
BISCEGLIE
17
 
 
18:30
SCH
CGC
RIETI
20
 
 
CASERTANA
12
 
 
18:30
SCH
ATLETICO SANLUQUENO
8
 
 
DON BENITO
14
 
 
18:30
SCH
YECLANO DEPORTIVO
3
 
 
ALGECIRAS
16
 
 
19:00
SCH
1A
KORTRIJK
13
 
 
CLUB BRUGGE
1
 
 
TV
19:00
SCH
4R
SHREWSBURY
 
 
LIVERPOOL
 
 
 
TV
19:00
SCH
GS
MUSA
4
 
 
KTP
3
 
 
 
19:00
SCH
FRC
WATERFORD FC
 
 
SHAMROCK ROVERS
 
 
 
 
19:00
SCH
BL
BAYER LEVERKUSEN
6
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
18
 
 
TV
19:00
SCH
CL
SANARATE FC
10
 
 
ANTIGUA GFC
9
 
 
19:00
SCH
PL
MACCABI NETANYA
9
 
 
HAPOEL HADERA
6
 
 
TV
19:00
SCH
A
ROMA
5
 
 
LAZIO
3
 
 
TV
19:00
SCH
UE CORNELLA
7
 
 
ESPANYOL B
3
 
 
19:00
SCH
RECREATIVO HUELVA
11
 
 
VILLARROBLEDO
19
 
 
19:15
SCH
GS
THROTTUR REYKJAVIK
5
 
 
FYLKIR
3
 
 
 
19:15
SCH
LP
VILAFRANQUENSE
16
 
 
FEIRENSE
12
 
 
19:15
SCH
SD
ALCORCON
14
 
 
PONFERRADINA
11
 
 
TV
19:15
SCH
SD
RAYO VALLECANO
12
 
 
EXTREMADURA
21
 
 
TV
19:30
SCH
SL1
AEK ATHENS
3
 
 
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
 
 
TV
19:30
SCH
PL
PACOS FERREIRA
15
 
 
BENFICA
1
 
 
TV
19:30
SCH
PD
REAL SOCIEDAD
9
 
 
MALLORCA
17
 
 
TV
19:30
SCH
SEVILLA ATLETICO
15
 
 
CARTAGENA
1
 
 
19:30
SCH
PDW
GRANADILLA TENERIFE (W)
10
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA (W)
4
 
 
20:00
SCH
SL
FK KUKESI
1
 
 
PARTIZANI
5
 
 
TV
20:00
SCH
CL
SANTA LUCIA
5
 
 
SIQUINALA
4
 
 
20:00
SCH
CL
U.N.A.M. - PUMAS
3
 
 
MONTERREY
14
 
 
TV
 
20:00
SCH
BP
FUS RABAT
7
 
 
DIFAA EL JADIDA
9
 
 
 
20:15
SCH
PL
BEITAR JERUSALEM
3
 
 
SEKTZYA NESS ZIONA
14
 
 
TV
21:00
SCH
GS
AL AHLY CAIRO
3
 
 
ETOILE DU SAHEL
1
 
 
 
21:00
SCH
GS
AL MASRY
2
 
 
FC NOUADHIBOU
4
 
 
 
21:00
SCH
GS
DJOLIBA AC
2
 
 
AL-NASR BENGHAZI
3
 
 
 
21:00
SCH
GS
PARADOU AC
3
 
 
FC SAN PEDRO
4
 
 
 
21:00
SCH
1A
ANTWERP
3
 
 
ZULTE-WAREGEM
8
 
 
TV
21:00
SCH
AP
REAL POTOSI
14
 
 
BLOOMING
9
 
 
21:00
SCH
CAR
BANGU
3
 
 
FLUMINENSE
3
 
 
 
21:00
SCH
CAR
PORTUGUESA-RJ
5
 
 
RESENDE
5
 
 
 
21:00
SCH
BAI
BAHIA
8
 
 
VITORIA DA CONQUISTA
7
 
 
 
21:00
SCH
BAI
DOCE MEL
10
 
 
ATLETICO-BA
4
 
 
 
21:00
SCH
BAI
FLUMINENSE DE FEIRA
5
 
 
VITORIA
2
 
 
 
21:00
SCH
BAI
JACUIPENSE
6
 
 
BAHIA DE FEIRA
1
 
 
 
21:00
SCH
PAR
CASCAVEL
5
 
 
CASCAVEL CR
12
 
 
 
21:00
SCH
PAR
CIANORTE
6
 
 
UNIAO-PR
10
 
 
 
21:00
SCH
PAR
OPERARIO-PR
7
 
 
RIO BRANCO
8
 
 
 
21:00
SCH
PAR
PSTC PROCOPENSE
11
 
 
TOLEDO
9
 
 
 
21:00
SCH
PAU
BOTAFOGO SP
4
 
 
PONTE PRETA
3
 
 
 
21:00
SCH
PAU
PALMEIRAS
2
 
 
SAO PAULO
1
 
 
 
21:00
SCH
MIN
ATLETICO MINEIRO
4
 
 
TUPYNAMBAS
9
 
 
 
21:00
SCH
MIN
URT
8
 
 
PATROCINENSE
2
 
 
 
21:00
SCH
BRASIL DE PELOTAS
5
 
 
GREMIO
6
 
 
 
21:00
SCH
ESPORTIVO BENTO GONCALVES
3
 
 
AIMORE
2
 
 
 
21:00
SCH
PER
DECISAO
4
 
 
AFOGADOS
3
 
 
 
21:00
SCH
PER
PETROLINA
10
 
 
NAUTICO RECIFE
6