Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
AP
JOCORO FC
11
 
1
AD ISIDRO METAPAN
7
 
1
0
1
0
1
23:00
FIN
AP
CSD MUNICIPAL
3
 
 
SANARATE FC
5
 
1
1
0
3
0
22:45
FIN
SL
SAN LORENZO
13
4
 
ARGENTINOS JRS
3
5
 
3
0
3
0
TV
22:30
FIN
REAL CARTAGENA
3
 
 
FORTALEZA FC
2
 
 
1
0
2
2
 
22:30
FIN
CL
FBC MELGAR
9
 
1
SPORTING CRISTAL
2
 
 
0
1
2
3
TV
22:30
FIN
PL
FAMALICAO
3
4
1
MOREIRENSE
13
4
1
2
0
3
3
TV
22:30
FIN
INDEPEND. DEL VALLE
2
 
COLON SANTA FE
 
 
 
2
0
3
1
TV
22:15
FIN
TFA
JUVENTUD UNIDA UNIV.
14
 
 
FERRO CARRIL OESTE
4
 
 
1
0
1
1
 
22:00
FIN
TFA
CRUCERO DEL NORTE
10
 
 
JUVENTUD UNIDA
14
 
 
0
1
2
2
 
22:00
FIN
A
GOIAS
11
4
 
SANTOS
3
2
 
0
1
0
3
22:00
FIN
BOGOTA FC
4
 
 
CHICO
1
 
 
1
2
1
2
 
22:00
FIN
QUINDIO
4
 
 
TIGRES FC
3
 
 
0
0
0
0
 
22:00
FIN
QR
FRANCE (W)
2
 
 
SERBIA (W)
3
 
 
3
0
6
0
TV
 
22:00
FIN
PD
BARCELONA
1
4
 
CELTA VIGO
18
1
 
2
1
4
1
TV
22:00
FIN
CF
INDY ELEVEN
 
 
LOUISVILLE CITY FC
 
 
 
0
0
1
1
1
3
22:00
FIN
CF
REAL MONARCHS SLC
 
 
EL PASO LOCOMOTIVE
 
 
1
0
1
1
1
2
1
21:45
FIN
A
NAPOLI
7
1
 
GENOA
17
4
 
0
0
0
0
TV
21:45
FIN
CGA
MONZA
1
 
 
CARRARESE
6
 
 
1
2
2
2
21:45
FIN
CGB
CESENA
12
 
 
REGGIO AUDACE
3
 
 
0
0
0
0
21:45
FIN
ERD
HERACLES
7
2
 
VVV VENLO
17
2
 
2
0
6
1
TV
21:30
FIN
1A
OOSTENDE
14
1
 
ROYAL EXCEL MOUSCRON
8
1
 
1
0
2
2
TV
21:30
FIN
B
GUARANI CAMPINAS
11
 
1
PONTE PRETA
12
 
 
0
0
0
0
21:30
FIN
B
SPORT RECIFE
2
 
 
CRICIUMA
18
 
1
0
0
1
0
21:00
FIN
PN
FERRO CARRIL OESTE
15
 
 
AGROPECUARIO
13
 
 
0
0
0
1
 
21:00
FIN
1A
CERCLE BRUGGE
16
1
 
ST TRUIDEN
11
2
 
1
0
2
1
TV
21:00
FIN
1A
KORTRIJK
13
1
 
WAASLAND-BEVEREN
15
4
 
0
2
1
3
TV
21:00
POST
CL
CLUB ALWAYS READY
6
 
 
BLOOMING
7
 
 
21:00
POST
PD
ANTOFAGASTA
12
 
 
IQUIQUE
15
 
 
21:00
POST
PD
COBRESAL
10
 
 
CURICO UNIDO
13
 
 
21:00
POST
PD
EVERTON DE VINA
11
 
 
COLO COLO
2
 
 
21:00
POST
PD
HUACHIPATO
6
 
 
UNION ESPANOLA
9
 
 
21:00
POST
PD
O HIGGINS
8
 
 
AUDAX ITALIANO
7
 
 
21:00
POST
PD
UNION LA CALERA
4
 
 
COQUIMBO UNIDO
5
 
 
21:00
POST
PD
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
 
 
PALESTINO
3
 
 
21:00
POST
PD
UNIVERSIDAD DE CHILE
14
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
16
 
 
21:00
POST
B
COBRELOA
5
 
 
BARNECHEA
4
 
 
21:00
POST
B
DEPORTES COPIAPO
9
 
 
SANTIAGO WANDERERS
1
 
 
21:00
POST
B
DEPORTES LA SERENA
2
 
 
D. PUERTO MONTT
10
 
 
21:00
POST
B
DEPORTES TEMUCO
8
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
11
 
 
21:00
POST
B
DEPORTES VALDIVIA
16
 
 
UNION SAN FELIPE
7
 
 
21:00
POST
B
NUBLENSE
3
 
 
RANGERS DE TALCA
13
 
 
21:00
POST
B
SAN LUIS
14
 
 
DEPORTES MELIPILLA
6
 
 
21:00
POST
B
SANTIAGO MORNING
12
 
 
MAGALLANES
15
 
 
21:00
FIN
L1
LILLE
5
2
 
METZ
17
2
 
0
0
0
0
TV
21:00
FIN
L1
MONACO
11
2
 
DIJON
18
 
 
1
0
1
0
TV
21:00
FIN
L1
REIMS
8
2
 
ANGERS
3
2
1
0
0
0
0
TV
21:00
FIN
L1
STRASBOURG
16
2
 
NIMES
20
1
1
2
0
4
1
TV
21:00
FIN
EK
WISLA KRAKOW
16
2
 
ARKA GDYNIA
13
4
 
0
0
0
1
TV
21:00
FIN
SD
LAS PALMAS
15
 
 
ALCORCON
7
 
 
1
1
1
1
TV
21:00
FIN
CL
JUVENTUD
14
 
 
DANUBIO
13
 
 
0
0
0
0
21:00
FIN
CL
RAMPLA JUNIORS
16
 
 
PLAZA COLONIA
4
 
 
0
0
0
1
21:00
FIN
SF
SUD AMERICA
 
1
RENTISTAS
 
 
1
0
0
0
0
20:45
FIN
ERD
FORTUNA SITTARD
14
1
 
ADO DEN HAAG
15
6
 
1
0
1
0
TV
20:30
FIN
SL
LANUS
2
3
 
BANFIELD
19
6
1
0
0
0
1
TV
20:30
FIN
PN
ALMAGRO
28
 
 
ALL BOYS
32
 
 
1
0
1
0
20:30
FIN
PN
VILLA DALMINE
5
 
1
ATLETICO DE RAFAELA
6
 
 
0
0
0
0
20:30
FIN
PBM
ARGENTINO DE QUILMES
14
 
 
ATLETICO FENIX
16
 
 
0
2
0
3
20:30
FIN
PBM
CLUB COMUNICACIONES
5
 
 
TRISTAN SUAREZ
7
 
 
2
1
3
1
20:30
FIN
PBM
SAN MIGUEL
15
 
1
DEPORTIVO ARMENIO
7
 
 
0
0
1
1
20:30
FIN
NBI
BUDAPEST HONVED
5
 
 
DIOSGYORI VTK
9
 
1
1
0
1
0
TV
20:30
FIN
L1
FC BOTOSANI
7
2
 
FCSB
5
4
1
0
1
0
2
TV
20:15
FIN
PSL
AMAZULU
15
 
 
CHIPPA UNITED
16
 
 
0
0
0
2
TV
20:00
FIN
CL
MOLINOS EL PIRATA
18
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
17
 
 
0
1
0
3
TV
20:00
FIN
PL
SANTA CLARA
11
3
 
BENFICA
1
3
 
1
0
1
2
TV
20:00
FIN
HARO DEPORTIVO
13
 
 
CD CALAHORRA
8
 
 
1
0
1
1
20:00
FIN
UD LOGRONES
2
 
 
VALLADOLID B
6
 
 
1
0
1
1
20:00
FIN
CORDOBA
7
 
 
VILLARROBLEDO
19
 
 
1
0
2
0
20:00
FIN
SL
FC LUZERN
7
3
 
SERVETTE FC
5
 
 
0
2
1
2
TV
20:00
FIN
SL
NEUCHATEL XAMAX FC
9
4
 
FC THUN
10
3
 
0
0
2
3
TV
19:50
FIN
PL
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
HAPOEL HAIFA
6
 
 
1
0
3
0
TV
19:30
FIN
EPL
LEICESTER
2
1
 
ARSENAL
6
1
 
0
0
2
0
TV
19:30
FIN
FRI
ENGLAND (W)
 
 
GERMANY (W)
 
 
 
1
1
1
2
TV
 
19:30
FIN
BL
BAYERN MUNICH
3
2
 
BORUSSIA DORTMUND
6
1
 
1
0
4
0
TV
19:30
FIN
SL1
OFI
4
4
 
PAOK
2
4
 
0
0
0
1
TV
19:30
FIN
CGC
VIBONESE
10
 
 
RIETI
17
 
 
1
0
5
1
19:30
FIN
ERD
HEERENVEEN
8
 
 
SPARTA ROTTERDAM
12
1
 
0
1
2
1
TV
19:30
FIN
PD
EIBAR
15
 
 
REAL MADRID
2
 
 
0
3
0
4
TV
19:30
FIN
SEVILLA ATLETICO
8
 
 
DON BENITO
10
 
 
0
1
2
3
19:15
FIN
LP
FEIRENSE
11
 
1
VARZIM
7
 
1
0
2
1
2
19:15
FIN
LP
LEIXOES
4
 
 
OLIVEIRENSE
16
 
 
1
1
3
2
19:00
FIN
L1
BORDJ BOU ARRERIDJ
9
 
 
PARADOU AC
16
 
 
1
0
2
0
19:00
FIN
L1
ES SETIF
11
 
 
USM BEL ABBES
12
 
 
0
0
2
1
19:00
FIN
L1
JS SAOURA
4
 
 
US BISKRA
13
 
 
0
1
2
1
19:00
FIN
L2
MO BEJAIA
8
 
 
JSM SKIKDA
10
 
 
0
0
1
0
19:00
FIN
L2
TADJENANT
7
 
 
ASM ORAN
6
 
 
1
0
1
1
19:00
FIN
EST
TEAM WIENER LINIEN
6
 
 
FC MAUERWERK
13
 
 
0
1
0
1
19:00
FIN
1A
CHARLEROI
5
 
 
AS EUPEN
12
1
 
0
0
1
0
TV
19:00
FIN
D1
NEA SALAMIS
8
1
 
ANORTHOSIS
1
2
 
1
1
2
2
TV
19:00
FIN
A
INTER
2
3
 
VERONA
10
1
 
0
1
2
1
TV
19:00
FIN
B
EMPOLI
9
2
 
PESCARA
4
 
 
1
2
1
2
TV
19:00
FIN
R32
RM HAMM BENFICA
 
 
SWIFT HESPERANGE
 
 
 
0
1
1
2
19:00
FIN
ELS
HAUGESUND
8
 
 
VIKING
5
 
 
0
0
1
0
TV
19:00
FIN
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
10
 
 
WIGRY SUWALKI
16
 
 
2
0
2
0
19:00
FIN
2L
OLIMPIA ELBLAG
5
 
 
GARBARNIA KRAKOW
10
 
 
0
0
1
1
19:00
FIN
SL
MACVA
16
2
 
VOJVODINA
2
4
 
0
1
0
1
19:00
FIN
SD
ALBACETE
6
 
 
LUGO
13
 
 
0
0
0
1
TV
19:00
FIN
SD
SPORTING GIJON
15
 
 
NUMANCIA
5
 
 
0
1
0
1
TV
19:00
FIN
REAL SOCIEDAD B
4
 
 
SALAMANCA
7
 
 
2
0
3
1
19:00
FIN
BADAJOZ
4
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
14
 
 
0
0
0
0
19:00
FIN
SL
GAZIANTEP FK
9
3
 
GALATASARAY
6
1
 
0
2
0
2
TV
19:00
FIN
1L
VOLYN LUTSK
1
 
1
RUKH VYNNYKY
3
 
1
1
1
3
2
18:45
FIN
L1
USM ALGER
8
 
 
HUSSEIN DEY
10
 
 
0
0
0
0
18:30
FIN
AL-HILAL SAUDI FC
1
 
URAWA RED DIAMONDS
 
 
 
0
0
1
0
TV
18:30
FIN
NK VARAZDIN
10
 
 
NK SLAVEN BELUPO
8
 
 
0
0
0
0
TV
18:30
FIN
L1
STADE BRESTOIS 29
12
1
 
PARIS SAINT GERMAIN
1
2
 
0
1
1
2
TV
18:30
FIN
PL
MACCABI NETANYA
11
 
 
HAPOEL RAANANA
14
 
 
0
0
1
0
TV
18:30
FIN
EK
LEGIA WARSZAWA
1
 
 
GORNIK ZABRZE
12
2
 
1
0
5
1
TV
18:30
FIN
SD LEIOA
17
 
 
OSASUNA B
5
 
 
0
0
0
0
18:30
FIN
CHL
FC WIL 1900
3
 
3
FC CHIASSO
10
 
 
1
1
1
4
18:20
FIN
QSL
AL-GHARAFA
3
 
 
UMM SALAL
11
 
 
2
0
2
0
18:10
FIN
PN
NUEVA CHICAGO
16
 
1
ESTUDIANTES B.A.
5
 
1
1
1
2
1
18:00
FIN
L1
CS CONSTANTINE
6
 
 
CR BELOUIZDAD
1
 
 
1
0
1
0
18:00
FIN
L1
MC ORAN
3
 
 
NC MAGRA
15
 
1
1
0
1
0
18:00
FIN
L2
EL EULMA
12
 
 
WA TLEMCEN
2
 
 
0
0
2
1
18:00
FIN
BL
SCR ALTACH
10
1
 
RAPID VIENNA
4
1
 
0
3
0
3
TV
18:00
FIN
BL
SKN ST. POLTEN
8
2
 
WSG WATTENS
9
5
 
3
1
5
1
TV
18:00
FIN
BL
STURM GRAZ
5
2
 
TSV HARTBERG
6
3
 
0
0
3
1
TV
18:00
FIN
CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
5
 
 
ATSV STADL-PAURA
16
 
 
6
0
9
0
18:00
FIN
D1
FK JABLONEC
4
4
 
SPARTA PRAHA
5
5
 
0
2
2
2
TV
18:00
FIN
NBI
KAPOSVAR
12
 
1
MOL FEHERVAR FC
1
 
 
0
1
0
2
18:00
FIN
NBI
PAKS
10
 
1
KISVARDA FC
8
 
 
0
0
1
1
TV
18:00
FIN
NBI
PUSKAS ACADEMY
4
 
 
UJPEST
6
 
 
1
2
1
3
18:00
FIN
NBI
ZALAEGERSZEGI TE
11
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
3
 
1
0
1
1
1
18:00
FIN
R32
JEUNESSE JUNGLINSTER
 
 
AS JEUNESSE ESCH
 
 
 
1
1
1
2
18:00
FIN
1L
GKS BELCHATOW
9
 
 
GKS TYCHY
5
 
 
1
2
1
4
18:00
FIN
1L
ODRA OPOLE
18
 
 
TERMALICA NIECIECZA
10
 
1
0
0
2
0
18:00
FIN
2L
GORNIK LECZNA
2
 
 
LEGIONOVIA LEGIONOWO
18
 
 
1
0
2
0
 
18:00
FIN
SPARTAK MOSCOW
6
2
 
KRYLYA SOVETOV
12
 
2
1
0
2
0
TV
18:00
FIN
SL
DUNAJSKA STREDA
2
 
 
AS TRENCIN
8
 
 
1
1
3
1
18:00
FIN
SL
FK SENICA
9
 
 
ZEMPLIN MICHALOVCE
10
 
 
0
0
4
0
18:00
FIN
SL
SKF SERED
7
 
 
FC NITRA
11
 
 
0
0
0
1
18:00
FIN
SL
SPARTAK TRNAVA
5
 
 
FK POHRONIE D. ZDANA
12
 
 
0
2
3
2
18:00
FIN
MARINO DE LUANCO
14
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
20
 
1
1
0
2
0
18:00
FIN
FC ANDORRA
4
 
1
SABADELL
3
 
 
1
2
2
2
18:00
FIN
VILLARRUBIA CF
15
 
 
RECREATIVO HUELVA
9
 
 
1
2
2
2
18:00
FIN
1L
ALTAY
10
 
 
FATIH KARAGUMRUK AS
2
 
 
0
1
0
1
17:55
FIN
1L
MARIBOR
2
 
 
NK DOMZALE
8
 
 
2
0
4
1
TV
17:30
FIN
PR
SLOBODA TUZLA
10
 
 
ZELJEZNICAR SARAJEVO
1
 
 
0
1
0
4
17:30
FIN
CSKA-SOFIA
4
3
 
SLAVIA SOFIA
5
2
1
0
0
1
0
TV
17:30
FIN
PL
SEKTZYA NESS ZIONA
13
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
3
 
 
0
0
2
1
TV
17:30
FIN
2L
POGON SIEDLCE
13
 
 
STAL STALOWA WOLA
15
 
 
0
1
1
2
17:30
FIN
PL
RIO AVE
6
 
 
VITORIA SETUBAL
12
1
 
1
0
1
0
TV
17:30
FIN
L1
CHINDIA TARGOVISTE
10
1
1
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
4
4
 
0
0
1
1
TV
17:15
FIN
SL1
VOLOS NPS
9
4
 
PANETOLIKOS
13
3
1
0
1
3
2
TV
17:15
FIN
PR
ST LUCIA
11
 
 
BIRKIRKARA
10
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
PR
FC GOMEL
15
 
1
FC MINSK
9
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
PR
ZRINJSKI MOSTAR
5
 
 
FK TUZLA CITY
4
 
 
2
0
4
0
17:00
FIN
D1
OMONIA
2
3
 
AEL LIMASSOL
5
4
 
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
SL
AC HORSENS
11
2
 
SILKEBORG
14
2
 
1
1
2
1
TV
17:00
FIN
EPL
BURNLEY
10
2
 
WEST HAM
16
1
 
2
0
3
0
TV
17:00
FIN
EPL
NEWCASTLE
13
2
 
BOURNEMOUTH
9
 
 
1
1
2
1
TV
17:00
FIN
EPL
SOUTHAMPTON
19
1
 
EVERTON
15
1
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
EPL
TOTTENHAM
14
2
 
SHEFFIELD UTD
5
2
 
0
0
1
1
TV
17:00
FIN
ECH
BARNSLEY
24
3
 
STOKE CITY
23
1
 
0
2
2
4
17:00
FIN
ECH
BIRMINGHAM
13
3
 
FULHAM
7
2
 
0
0
0
1
17:00
FIN
ECH
HULL CITY
12
3
 
WEST BROM
1
3
 
0
1
0
1
17:00
FIN
ECH
LEEDS
3
1
 
BLACKBURN
18
2
 
2
1
2
1
17:00
FIN
ECH
MILLWALL
15
1
 
CHARLTON
11
1
 
1
0
2
1
17:00
FIN
ECH
PRESTON
2
4
 
HUDDERSFIELD
19
2
 
2
0
3
1
TV
17:00
FIN
ECH
QPR
10
4
 
MIDDLESBROUGH
22
2
 
2
1
2
2
17:00
FIN
ECH
READING
17
 
 
LUTON
21
1
 
2
0
3
0
17:00
FIN
ECH
SHEFFIELD WED
8
1
 
SWANSEA
4
 
 
0
1
2
2
17:00
FIN
ECH
WIGAN
20
2
1
BRENTFORD
9
1
1
0
1
0
3
17:00
FIN
NL
STOCKPORT
10
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
11
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
NLN
BRADFORD PARK AVENUE
22
 
 
KINGS LYNN
1
 
 
1
0
2
3
17:00
FIN
NLN
CHESTER
3
 
 
ALFRETON
7
 
 
1
0
3
0
17:00
FIN
NLN
CURZON ASHTON
18
 
 
AFC TELFORD UTD
15
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
NLN
FARSLEY CELTIC
6
 
 
GLOUCESTER CITY
13
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
NLN
GUISELEY AFC
10
 
 
KETTERING
19
 
 
0
1
1
2
17:00
POST
NLN
HEREFORD
12
 
 
YORK
1
 
 
17:00
POST
NLN
KIDDERMINSTER
15
 
 
GATESHEAD
10
 
 
17:00
POST
NLN
LEAMINGTON
17
 
 
DARLINGTON FC
14
 
 
17:00
FIN
NLN
SPENNYMOOR TOWN
4
 
 
SOUTHPORT
5
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
NLS
BATH CITY
5
 
 
CONCORD RANGERS
13
 
 
2
1
3
1
17:00
FIN
NLS
CHELMSFORD
12
 
 
DORKING WANDERERS
7
 
 
1
0
2
2
17:00
POST
NLS
DARTFORD
13
 
 
BILLERICAY
11
 
 
17:00
ABD
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
4
 
 
SLOUGH TOWN
3
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
6
 
 
BRAINTREE
8
 
 
0
1
0
3
17:00
POST
NLS
HUNGERFORD TOWN
20
 
 
TONBRIDGE ANGELS
22
 
 
17:00
POST
NLS
WEALDSTONE
1
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
19
 
 
17:00
FIN
NLS
WEYMOUTH
3
 
 
HAMPTON & RICHMOND
10
 
 
0
0
2
1
17:00
FIN
NPL
BAMBER BRIDGE
19
 
1
STALYBRIDGE
5
 
 
2
0
2
3
17:00
FIN
NPL
LANCASTER
2
 
 
HYDE UTD
10
 
 
1
0
2
2
17:00
FIN
NPL
MICKLEOVER SPORTS
13
 
 
WITTON ALBION
9
 
 
0
3
1
4
17:00
FIN
NPL
RADCLIFFE FC
8
 
 
SCARBOROUGH
16
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
NPL
WARRINGTON TOWN
4
 
 
STAFFORD RANGERS
22
 
 
0
0
2
1
17:00
FIN
SLC
BANBURY UNITED
2
 
 
ST IVES
20
 
 
1
0
1
0
17:00
POST
SLC
BROMSGROVE SPORTING FC
8
 
 
REDDITCH
21
 
 
17:00
POST
SLC
HEDNESFORD TOWN
2
 
 
NUNEATON BOROUGH FC
6
 
 
17:00
POST
SLC
KINGS LANGLEY
15
 
 
BIGGLESWADE TOWN
7
 
 
17:00
FIN
SLC
RUSHALL OLYMPIC
7
 
1
ALVECHURCH
19
 
 
1
0
2
0
17:00
POST
SLC
STOURBRIDGE
11
 
 
TAMWORTH
1
 
 
17:00
FIN
SLC
STRATFORD
18
 
 
COALVILLE
4
 
 
0
0
1
4
17:00
POST
SLS
BLACKFIELD & LANGLEY
15
 
 
TIVERTON
2
 
 
17:00
FIN
SLS
CHESHAM UNITED
1
 
 
FARNBOROUGH
11
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
SLS
HARROW BOROUGH
10
 
 
SWINDON SUPERMARINE
4
 
 
0
0
2
3
17:00
FIN
SLS
HENDON
20
 
 
BEACONSFIELD TOWN
22
 
 
0
0
2
1
17:00
POST
SLS
MERTHYR
10
 
 
TAUNTON TOWN
6
 
 
17:00
POST
SLS
YATE TOWN
20
 
 
WESTON SUPER MARE
9
 
 
17:00
FIN
IPL
BISHOP S STORTFORD
16
 
 
CORINTHIAN CASUALS
22
 
 
1
2
1
3
17:00
FIN
IPL
CRAY WANDERERS FC
3
 
 
CHESHUNT FC
20
 
1
2
1
6
1
17:00
FIN
IPL
HORSHAM
1
 
 
BOWERS & PITSEA FC
17
 
 
2
0
4
0
17:00
FIN
IPL
LEWES
15
 
 
WINGATE & FINCHLEY
19
 
 
0
2
1
2
17:00
FIN
1R
ACCRINGTON ST
2
1
CREWE
 
2
 
0
1
0
2
17:00
FIN
1R
AFC WIMBLEDON
1
 
DONCASTER
 
2
 
1
0
1
1
17:00
FIN
1R
BLACKPOOL
 
 
MORECAMBE
 
4
 
3
1
4
1
17:00
FIN
1R
BOLTON
1
 
PLYMOUTH
 
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
1R
CAMBRIDGE UNITED
1
 
EXETER
 
2
 
0
1
1
1
17:00
FIN
1R
CARSHALTON ATHLETIC
3
 
BOSTON UTD
 
3
 
0
2
1
4
17:00
FIN
1R
CHELTENHAM
3
 
SWINDON TOWN
 
1
 
0
0
1
1
17:00
FIN
1R
COLCHESTER
2
 
COVENTRY
 
1
 
0
2
0
2
17:00
FIN
1R
CRAWLEY TOWN
 
 
SCUNTHORPE
 
2
 
1
0
4
1
17:00
FIN
1R
EBBSFLEET UNITED
3
 
NOTTS COUNTY
 
1
 
1
1
2
3
17:00
FIN
1R
FOREST GREEN
 
 
BILLERICAY
 
2
 
3
0
4
0
17:00
FIN
1R
GRIMSBY
3
 
NEWPORT COUNTY
 
 
 
1
0
1
1
17:00
FIN
1R
IPSWICH
2
 
LINCOLN
 
1
 
0
1
1
1
17:00
FIN
1R
MAIDENHEAD
 
1
ROTHERHAM
 
1
 
1
0
1
3
TV
17:00
FIN
1R
MAIDSTONE UTD
 
 
TORQUAY
 
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
1R
MANSFIELD
 
 
CHORLEY
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
1R
MILTON KEYNES DONS
 
 
PORT VALE
 
1
 
0
1
0
1
17:00
FIN
1R
NANTWICH TOWN
 
 
AFC FYLDE
 
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
1R
OXFORD CITY
 
 
SOLIHULL MOORS
 
1
 
0
3
1
5
17:00
FIN
1R
SALFORD CITY
1
 
BURTON ALBION
 
1
 
0
0
1
1
17:00
FIN
1R
SHREWSBURY
2
 
BRADFORD
 
1
 
1
1
1
1
17:00
FIN
1R
STEVENAGE
2
 
PETERBOROUGH
 
3
 
0
0
1
1
17:00
FIN
1R
STOURBRIDGE
3
 
EASTLEIGH
 
1
 
1
1
2
2