Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

05:30
2 HF
46'
PR
AUCKLAND CITY
1
 
 
EASTERN SUBURBS
5
 
 
0
0
0
0
06:00
1 HF
33'
RPO
SHONAN BELLMARE
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
 
 
 
0
1
08:00
SCH
AL
MELBOURNE VICTORY
9
 
 
WELLINGTON PHOENIX
5
 
 
08:30
SCH
WL
BRISBANE ROAR FC (W)
7
 
 
ADELAIDE UNITED (W)
9
 
 
08:30
SCH
GS
HAPPY VALLEY
5
 
 
WOFOO TAI PO
4
 
 
08:55
SCH
CHINA (W)
3
 
 
JAPAN (W)
1
 
 
 
10:30
SCH
AL
SYDNEY FC
1
 
 
C. COAST MARINERS FC
11
 
 
12:00
SCH
BEROE
8
 
 
TSARSKO SELO
12
 
 
TV
12:00
SCH
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
5
 
 
BAK SPOR KULUBU
16
 
 
12:30
SCH
EAC
JAPAN
2
 
 
HONG KONG
4
 
 
TV
 
12:30
SCH
2LW
SAMSUNSPOR
2
 
 
1922 KONYASPOR
17
 
 
12:30
SCH
2LW
SANCAKTEPE BELEDIYE
4
 
 
MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYE
1
 
 
12:30
SCH
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
4
 
 
VAN SPOR FK
6
 
 
12:30
SCH
2LR
TUZLASPOR
3
 
 
EYUPSPOR
16
 
 
12:45
SCH
AL
PERTH GLORY FC
7
 
 
WESTERN SYDNEY
6
 
 
13:00
SCH
AW
AGSM VERONA (W)
9
 
 
AC MILAN (W)
4
 
 
13:00
SCH
AW
JUVENTUS (W)
1
 
 
PINK BARI (W)
10
 
 
13:00
SCH
LP
ESTORIL
4
 
 
NACIONAL
2
 
 
13:00
SCH
L1
ACADEMICA CLINCENI
12
 
 
FC BOTOSANI
7
 
 
TV
13:00
SCH
NFS
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
4
 
 
ROYAL EAGLES
16
 
 
13:00
SCH
ATLETICO BALEARES
1
 
 
LAS ROZAS
18
 
 
13:00
SCH
EBRO
14
 
 
CASTELLON
1
 
 
13:00
SCH
PDW
REAL SOCIEDAD (W)
8
 
 
EDF LOGRONO (W)
7
 
 
13:00
SCH
1L
BOLUSPOR
16
 
 
FATIH KARAGUMRUK AS
9
 
 
13:00
SCH
1L
ERZURUM BB
3
 
 
GIRESUNSPOR
11
 
 
13:30
SCH
IL
EAST BENGAL
3
 
 
TRAU FC
11
 
 
13:30
SCH
IPL
SAIPA
13
 
 
PERSEPOLIS FC
3
 
 
TV
14:00
SCH
SL
FLAMURTARI VLORE
10
 
 
BYLIS
3
 
 
TV
14:00
SCH
SL
LACI
4
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
9
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
FC HEIDENHEIM
4
 
 
ARMINIA BIELEFELD
1
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
FC ST. PAULI
15
 
 
SV WEHEN
17
 
 
TV
14:00
SCH
2BL
KARLSRUHER SC
12
 
 
SPVGG GREUTHER FURTH
9
 
 
TV
14:00
SCH
NTH
HAMBURGER SV II
13
 
 
FC ST. PAULI II
14
 
 
14:00
SCH
BLW
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 
MSV DUISBURG (W)
10
 
 
14:00
SCH
IPL
PARS JONOUBI JAM
14
 
 
NAFT MASJED SOLEYMAN
7
 
 
14:00
SCH
D1
KISUMU ALL STARS
16
 
 
BANDARI
12
 
 
14:00
SCH
PD
GRANADA CF
9
 
 
LEVANTE
12
 
 
TV
14:00
SCH
SL
RIZESPOR
12
 
 
KASIMPASA
16
 
 
TV
14:00
SCH
PR
FK LVIV
10
 
 
KOLOS KOVALIVKA
6
 
 
TV
14:15
SCH
CHERNO MORE VARNA
6
 
 
ARDA KARDZHALI
7
 
 
TV
14:30
SCH
D2
A.O. AYIAS NAPAS
3
 
 
ASIL LISIS
4
 
 
14:30
SCH
D2
ALKI OROKLINIS
5
 
 
ENY DIGENIS IPSONAS
7
 
 
14:30
SCH
D2
DIGENIS AKRITAS M.
5
 
 
ANAGENNISI DERYNIAS
8
 
 
14:30
SCH
D2
OMONIA ARADIPPOU
8
 
 
KARMIOTISSA POLEMIDION
1
 
 
14:30
SCH
D2
OMONIA PSEVDA
6
 
 
ARIS LIMASSOL
2
 
 
14:30
SCH
D2
ONISILLOS SOTIRAS 2014
3
 
 
AKRITAS CHLORAKAS
4
 
 
14:30
SCH
D2
PO XYLOTYMPOU 2006
6
 
 
A.E. ZAKAKIOU
7
 
 
14:30
SCH
EPL
LIVERPOOL
1
 
 
WATFORD
20
 
 
TV
14:30
SCH
ECH
BIRMINGHAM
15
 
 
WEST BROM
2
 
 
TV
14:30
SCH
N/E
ENERGIE COTTBUS
2
 
 
HERTHA BERLIN II
4
 
 
14:30
SCH
N/E
OPTIK RATHENOW
16
 
 
SV LICHTENBERG 47
9
 
 
14:30
SCH
N/E
ZFC MEUSELWITZ
12
 
 
GERMANIA HALBERSTADT
15
 
 
14:30
SCH
IPL
GOL GOHAR
15
 
 
ZOB AHAN
10
 
 
14:35
SCH
SPL
DHAMK
16
 
 
AL-FAYHA
12
 
 
14:40
SCH
OPL
AL-ORUBA
14
 
 
AL-SUWAIQ SC
12
 
 
14:40
SCH
OPL
AL-SEEB
2
 
 
OMAN CLUB
10
 
 
15:00
SCH
R1
CHESTERFIELD
 
 
NOTTS COUNTY
 
 
 
15:00
SCH
BAYERN MUNICH II
15
 
 
FC KAISERSLAUTERN
11
 
 
15:00
SCH
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
3
 
 
SV MEPPEN
6
 
 
15:00
SCH
FC VIKTORIA KOLN
16
 
 
KFC UERDINGEN 05
9
 
 
15:00
SCH
FSV ZWICKAU
13
 
 
WALDHOF MANNHEIM
7
 
 
15:00
SCH
HALLESCHER FC
4
 
 
FC WURZBURGER KICKERS
14
 
 
15:00
SCH
HANSA ROSTOCK
12
 
 
CHEMNITZER FC
17
 
 
15:00
SCH
NTH
WEICHE FLENSBURG
3
 
 
HEIDER SV
17
 
 
15:00
SCH
WST
BERGISCH GLADBACH 09
18
 
 
FC KOLN II
5
 
 
15:00
SCH
WST
BONNER SC
13
 
 
SV LIPPSTADT 08
17
 
 
15:00
SCH
WST
SPORTFREUNDE LOTTE
10
 
 
BORUSSIA DORTMUND II
9
 
 
15:00
SCH
SL2
DOXA DRAMAS
9
 
 
ERGOTELIS
10
 
 
15:00
SCH
FL
IERAPETRA
5
 
 
EGALEO
11
 
 
15:00
SCH
PL
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
SEKTZYA NESS ZIONA
14
 
 
TV
15:00
SCH
PR
MOSTA FC
11
 
 
GUDJA UNITED
10
 
 
15:00
SCH
L1
POLI IASI
10
 
 
GAZ METAN MEDIAS
6
 
 
TV
15:00
SCH
SL
PROLETER NOVI SAD
13
 
 
RADNICKI NIS
7
 
 
15:00
SCH
L1
US MONASTIRIENNE
1
 
 
AS SOLIMAN
10
 
 
15:05
SCH
PR
AL-NASR SC
8
 
 
AL-ARABI KUWAIT CITY
10
 
 
15:10
SCH
IPL
SANAT NAFT
6
 
 
MACHINE SAZI TABRIZ
9
 
 
15:15
SCH
PR
RIFFA SC
10
 
 
AL-HALA
9
 
 
15:30
SCH
D1
FC FASTAV ZLIN
13
 
 
OPAVA
14
 
 
TV
15:30
SCH
D1
FK PRIBRAM
16
 
 
SLOVACKO
8
 
 
TV
15:30
SCH
D1
SIGMA OLOMOUC
10
 
 
BOHEMIANS 1905
12
 
 
TV
15:30
SCH
D1
SLOVAN LIBEREC
9
 
 
KARVINA
15
 
 
TV
15:30
SCH
D1W
GUINGAMP (W)
5
 
 
REIMS (W)
10
 
 
15:30
SCH
D1W
MARSEILLE (W)
11
 
 
BORDEAUX (W)
3
 
 
15:30
SCH
AW
AS ROMA (W)
3
 
 
OROBICA (W)
12
 
 
15:30
SCH
AW
CF FLORENTIA (W)
6
 
 
TAVAGNACCO (W)
11
 
 
15:30
SCH
AW
EMPOLI (W)
7
 
 
SASSUOLO (W)
5
 
 
15:30
SCH
NFS
FREE STATE STARS
11
 
 
JOMO COSMOS
15
 
 
15:30
SCH
NFS
REAL KINGS FC
8
 
 
TS SPORTING
12
 
 
15:30
SCH
NFS
UTHONGATHI FC
1
 
 
MOROKA SWALLOWS
10
 
 
15:30
SCH
1L
ISTANBULSPOR AS
13
 
 
ESKISEHIRSPOR
18
 
 
16:00
SCH
SLW
STANDARD LIEGE (W)
2
 
 
CLUB BRUGGE (W)
5
 
 
16:00
SCH
HNK RIJEKA
3
 
 
NK VARAZDIN
10
 
 
TV
16:00
SCH
L2
AJACCIO
3
 
 
LENS
2
 
 
TV
16:00
SCH
ISL
FC GOA
4
 
 
ATLETICO DE KOLKATA
1
 
 
16:00
SCH
IPL
ESTEGHLAL FC
2
 
 
SHAHIN BUSHEHR
16
 
 
16:00
SCH
A
BRESCIA
19
 
 
LECCE
15
 
 
TV
16:00
SCH
B
ASCOLI
9
 
 
CITTADELLA
3
 
 
TV
16:00
SCH
B
FROSINONE
5
 
 
PESCARA
10
 
 
TV
16:00
SCH
B
VENEZIA
15
 
 
SPEZIA
13
 
 
TV
16:00
SCH
B
VIRTUS ENTELLA
8
 
 
EMPOLI
11
 
 
TV
16:00
SCH
EK
RAKOW CZESTOCHOWA
11
 
 
GORNIK ZABRZE
12
 
 
TV
16:00
SCH
SL
GENCLERBIRLIGI
13
 
 
GOZTEPE
9
 
 
TV
16:00
SCH
QF
AL-HILAL SAUDI FC
 
 
ESPERANCE ST
 
 
 
TV
16:15
SCH
CGB
MODENA
9
 
 
RAVENNA
14
 
 
16:30
SCH
CSKA-SOFIA
4
 
 
DUNAV RUSE
11
 
 
TV
16:30
SCH
D1W
LYON (W)
1
 
 
DIJON (W)
9
 
 
16:30
SCH
BL
BAYERN MUNICH
7
 
 
WERDER BREMEN
14
 
 
TV
16:30
SCH
BL
FC KOLN
18
 
 
BAYER LEVERKUSEN
6
 
 
TV
16:30
SCH
BL
FSV MAINZ 05
13
 
 
BORUSSIA DORTMUND
3
 
 
TV
16:30
SCH
BL
HERTHA BERLIN
15
 
 
SC FREIBURG
5
 
 
TV
16:30
SCH
BL
SC PADERBORN 07
17
 
 
UNION BERLIN
11
 
 
TV
16:30
SCH
ATHLETIC BILBAO B
3
 
 
BARAKALDO
11
 
 
16:30
SCH
WPL
CARDIFF METROPOLITAN
7
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
9
 
 
16:30
SCH
WPL
NEWTOWN AFC
8
 
 
CARMARTHEN TOWN
12
 
 
16:30
SCH
3R
PENYBONT FC
 
 
PORTHMADOG FC
 
 
 
17:00
SCH
SL
FK KUKESI
2
 
 
TEUTA DURRES
6
 
 
TV
17:00
SCH
SL
SKENDERBEU KORCE
8
 
 
VLLAZNIA
7
 
 
TV
17:00
SCH
D1
A. E. KITION LARNACA
7
 
 
PAFOS FC
9
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
BURNLEY
13
 
 
NEWCASTLE
11
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
CHELSEA
4
 
 
BOURNEMOUTH
15
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
LEICESTER
2
 
 
NORWICH
19
 
 
TV
17:00
SCH
EPL
SHEFFIELD UTD
8
 
 
ASTON VILLA
17
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
BARNSLEY
24
 
 
QPR
12
 
 
17:00
SCH
ECH
BRENTFORD
7
 
 
FULHAM
3
 
 
17:00
SCH
ECH
BRISTOL CITY
4
 
 
BLACKBURN
10
 
 
TV
17:00
SCH
ECH
DERBY
16
 
 
MILLWALL
14
 
 
17:00
SCH
ECH
LEEDS
1
 
 
CARDIFF
9
 
 
17:00
SCH
ECH
NOTTINGHAM FOREST
5
 
 
SHEFFIELD WED
8
 
 
17:00
SCH
ECH
PRESTON
6
 
 
LUTON
21
 
 
17:00
SCH
ECH
STOKE CITY
22
 
 
READING
18
 
 
17:00
SCH
ECH
SWANSEA
11
 
 
MIDDLESBROUGH
20
 
 
17:00
SCH
ECH
WIGAN
23
 
 
HUDDERSFIELD
19
 
 
17:00
SCH
EL1
ACCRINGTON ST
18
 
 
PORTSMOUTH
10
 
 
17:00
SCH
EL1
AFC WIMBLEDON
19
 
 
DONCASTER
13
 
 
17:00
SCH
EL1
FLEETWOOD TOWN
9
 
 
GILLINGHAM
14
 
 
17:00
SCH
EL1
IPSWICH
2
 
 
BRISTOL ROVERS
5
 
 
17:00
SCH
EL1
LINCOLN
17
 
 
TRANMERE
20
 
 
17:00
SCH
EL1
MILTON KEYNES DONS
21
 
 
OXFORD UNITED
7
 
 
17:00
SCH
EL1
PETERBOROUGH
3
 
 
BOLTON
23
 
 
17:00
SCH
EL1
SHREWSBURY
12
 
 
COVENTRY
6
 
 
17:00
SCH
EL1
SOUTHEND
22
 
 
ROTHERHAM
8
 
 
17:00
SCH
EL1
SUNDERLAND
11
 
 
BLACKPOOL
4
 
 
17:00
SCH
EL1
WYCOMBE
1
 
 
BURTON ALBION
15
 
 
17:00
SCH
EL2
CARLISLE
22
 
 
GRIMSBY
20
 
 
17:00
SCH
EL2
CHELTENHAM
4
 
 
CAMBRIDGE UNITED
11
 
 
17:00
SCH
EL2
CRAWLEY TOWN
16
 
 
PORT VALE
10
 
 
17:00
SCH
EL2
CREWE
5
 
 
MANSFIELD
18
 
 
17:00
SCH
EL2
LEYTON ORIENT
19
 
 
BRADFORD
6
 
 
17:00
SCH
EL2
NEWPORT COUNTY
12
 
 
STEVENAGE
23
 
 
17:00
SCH
EL2
NORTHAMPTON
7
 
 
FOREST GREEN
3
 
 
17:00
SCH
EL2
PLYMOUTH
9
 
 
MORECAMBE
24
 
 
17:00
SCH
EL2
SALFORD CITY
13
 
 
EXETER
2
 
 
17:00
SCH
EL2
SCUNTHORPE
14
 
 
COLCHESTER
8
 
 
17:00
SCH
EL2
SWINDON TOWN
1
 
 
OLDHAM
21
 
 
17:00
SCH
EL2
WALSALL
17
 
 
MACCLESFIELD
15
 
 
17:00
SCH
NLN
ALFRETON
11
 
 
GLOUCESTER CITY
15
 
 
17:00
SCH
NLS
DARTFORD
16
 
 
BILLERICAY
13
 
 
17:00
SCH
LIVERPOOL (U23)
7
 
 
CHELSEA (U23)
1
 
 
 
17:00
SCH
R1
AFC FYLDE
 
 
CURZON ASHTON
 
 
 
17:00
SCH
R1
AFC HORNCHURCH
 
 
DULWICH HAMLET
 
 
 
17:00
SCH
R1
AFC TELFORD UTD
 
 
LEAMINGTON
 
 
 
17:00
SCH
R1
ATHERTON COLLIERIES AFC
 
 
BARROW
 
 
 
17:00
SCH
R1
BARNET
 
 
WEYMOUTH
 
 
 
17:00
SCH
R1
BRADFORD PARK AVENUE
 
 
HALESOWEN TOWN
 
 
 
17:00
SCH
R1
CARSHALTON ATHLETIC
 
 
AVELEY
 
 
 
17:00
SCH
R1
CHELMSFORD
 
 
HAVANT & WATERLOOVILLE
 
 
 
17:00
SCH
R1
DORKING WANDERERS
 
 
BROMLEY
 
 
 
17:00
SCH
R1
EASTBOURNE BOROUGH
 
 
SALISBURY FC
 
 
 
17:00
SCH
R1
EASTLEIGH
 
 
YATE TOWN
 
 
 
17:00
SCH
R1
ENFIELD TOWN
 
 
EBBSFLEET UNITED
 
 
 
17:00
SCH
R1
FARSLEY CELTIC
 
 
ALTRINCHAM
 
 
 
17:00
SCH
R1
FC HALIFAX TOWN
 
 
WREXHAM
 
 
 
17:00
SCH
R1
FC UTD OF MANCHESTER
 
 
KETTERING
 
 
 
17:00
SCH
R1
HARROGATE TOWN
 
 
HARTLEPOOL
 
 
 
17:00
SCH
R1
HEDNESFORD TOWN
 
 
CHESTER
 
 
 
17:00
SCH
R1
KINGS LYNN
 
 
DOVER
 
 
 
17:00
SCH
R1
MAIDENHEAD
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
 
 
 
17:00
SCH
R1
MAIDSTONE UTD
 
 
CONCORD RANGERS
 
 
 
17:00
SCH
R1
MATLOCK TOWN
 
 
CHORLEY
 
 
 
17:00
SCH
R1
ROYSTON TOWN
 
 
BOREHAM WOOD
 
 
 
17:00
SCH
R1
SOLIHULL MOORS
 
 
DARLINGTON FC
 
 
 
17:00
SCH
R1
SOUTH SHIELDS
 
 
SOUTHPORT
 
 
 
17:00
SCH
R1
STOCKPORT
 
 
BLYTH SPARTANS
 
 
 
17:00
SCH
R1
SUTTON UTD
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
 
 
 
17:00
SCH
R1
TONBRIDGE ANGELS
 
 
HAMPTON & RICHMOND
 
 
 
17:00
SCH
R1
TORQUAY
 
 
ALDERSHOT TOWN
 
 
 
17:00
SCH
R1
YEOVIL
 
 
WELLING
 
 
 
17:00
SCH
PL
WIKKI TOURISTS
3
 
 
ENUGU RANGERS
19
 
 
17:00
SCH
PR
BALLYMENA UNITED
8
 
 
DUNGANNON SWIFTS
10
 
 
17:00
SCH
PR
GLENTORAN FC
5
 
 
CRUSADERS FC
3
 
 
17:00
SCH
PR
INSTITUTE FC
11
 
 
GLENAVON FC
9
 
 
17:00
SCH
PR
LARNE
6
 
 
COLERAINE FC
2
 
 
17:00
SCH
PR
WARRENPOINT TOWN
12
 
 
LINFIELD
1
 
 
17:00
SCH
LP
CASA PIA
17
 
 
MAFRA
7
 
 
17:00
SCH
SPL
ABERDEEN
4
 
 
HAMILTON ACADEMICAL
11
 
 
17:00
SCH
SPL
HEART OF MIDLOTHIAN
10
 
 
ST JOHNSTONE
12
 
 
17:00
SCH
SPL
ROSS COUNTY
8
 
 
KILMARNOCK
5
 
 
17:00
SCH
SPL
ST MIRREN
9
 
 
LIVINGSTON
7
 
 
17:00
SCH
SCH
ARBROATH
5
 
 
DUNDEE UTD
1
 
 
17:00
SCH
SCH
AYR UTD
4
 
 
ALLOA ATHLETIC
10
 
 
17:00
SCH
SCH
DUNDEE
6
 
 
DUNFERMLINE
3
 
 
17:00
SCH
SCH
MORTON
8
 
 
QUEEN OF THE SOUTH
7
 
 
17:00
SCH
SCH
PARTICK
9
 
 
INVERNESS CT
2
 
 
17:00
SCH
SL1
AIRDRIEONIANS
2
 
 
PETERHEAD
7
 
 
17:00
SCH
SL1
FALKIRK
3
 
 
RAITH ROVERS
1
 
 
17:00
SCH
SL1
FORFAR ATHLETIC
9
 
 
DUMBARTON
6
 
 
17:00
SCH
SL1
MONTROSE
5
 
 
CLYDE
8
 
 
17:00
SCH
SL1
STRANRAER
10
 
 
EAST FIFE
4
 
 
17:00
SCH
SL2
ANNAN ATHLETIC
4
 
 
EDINBURGH CITY
2
 
 
17:00
SCH
SL2
BRECHIN
10
 
 
COWDENBEATH
3
 
 
17:00
SCH
SL2
COVE RANGERS
1
 
 
STENHOUSEMUIR
8
 
 
17:00
SCH
SL2
ELGIN CITY
5
 
 
ALBION ROVERS
9
 
 
17:00
SCH
SL2
QUEENS PARK
6
 
 
STIRLING ALBION
7
 
 
17:00
SCH
PD
REAL SOCIEDAD
4
 
 
BARCELONA
1
 
 
TV
17:00
SCH
SD
MIRANDES
12
 
 
HUESCA
3
 
 
TV
17:00
SCH
OSASUNA B
7
 
 
CD CALAHORRA
6
 
 
17:00
SCH
UNIONISTAS DE SALAMANCA
20
 
 
GUIJUELO
19
 
 
17:00
SCH
VALLADOLID B
5
 
 
SALAMANCA
8
 
 
17:00
SCH
FC ANDORRA
5
 
 
VALENCIA MESTALLA
12
 
 
17:00
SCH
PR
ZORYA LUHANSK
2
 
 
SHAKHTAR DONETSK
1
 
 
TV
17:15
SCH
SL1
OFI
5
 
 
ARIS THESSALONIKIS
7
 
 
TV
17:15
SCH
PR
SENGLEA ATHLETIC
12
 
 
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
17:30
SCH
PL
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
12
 
 
BNEI YEHUDA TEL AVIV
6
 
 
TV
17:30
SCH
OPL
FANJA SC
8
 
 
AL-NAHDA CLUB
9
 
 
17:30
SCH
PL
MARITIMO
15
 
 
BOAVISTA
8
 
 
TV
17:30
SCH
AMOREBIETA
9
 
 
ALAVES B
13
 
 
17:45
SCH
PR
MANAMA CLUB
6
 
 
AL-SHABAB MANAMA
8
 
 
18:00
SCH
BL
ADMIRA WACKER
10
 
 
RAPID VIENNA
4
 
 
TV
18:00
SCH
BL
SKN ST. POLTEN
9
 
 
SCR ALTACH
8
 
 
TV
18:00
SCH
BL
TSV HARTBERG
6
 
 
RED BULL SALZBURG
1
 
 
TV
18:00
SCH
1B
VIRTON
7
 
 
LOMMEL UNITED
4
 
 
18:00
SCH
D1
BANIK OSTRAVA
6
 
 
SPARTA PRAHA
4
 
 
TV
18:00
SCH
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
12
 
 
ALEMANNIA AACHEN
7
 
 
18:00
SCH
NBI
KAPOSVAR
12
 
 
DEBRECENI VSC
8
 
 
TV
18:00
SCH
NBI
KISVARDA FC
7
 
 
MOL FEHERVAR FC
2
 
 
TV
18:00
SCH
NBI
PAKS
10
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
3
 
 
18:00
SCH
NBI
PUSKAS ACADEMY
4
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
11
 
 
18:00
SCH
MARITZBURG UTD
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
 
 
 
TV
18:00
SCH
RACING DE FERROL
8
 
 
UP LANGREO
11
 
 
18:00
SCH
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
9
 
 
UE OLOT
11
 
 
18:00
SCH
ORIHUELA
19
 
 
ESPANYOL B
3
 
 
18:00
SCH
MARBELLA FC
3
 
 
ALGECIRAS
16
 
 
18:00
SCH
PDW
ESPANYOL (W)
16
 
 
BARCELONA (W)
1
 
 
18:00
SCH
CHL
FC STADE LS OUCHY
8
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
9