Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:30
E/T
104'
PERTH GLORY FC
3
 
SYDNEY FC
 
2
 
0
0
0
0
0
0

12:00
2 HF
90+
FNL
TOM TOMSK
3
3
 
SPARTAK MOSCOW 2
13
3
 
0
1
2
1

13:00
H/T
H/T
SL
FC NORDSJAELLAND
6
 
 
ODENSE
3
 
 
1
2
1
2
TV

13:00
H/T
H/T
J3
ROASSO KUMAMOTO
5
 
 
GAINARE TOTTORI
14
 
 
1
2
1
2
 

13:00
H/T
H/T
TS
KOLBOTN (W)
4
 
 
KLEPP (W)
2
 
 
0
0
0
0

13:00
H/T
H/T
FNL
SIBIR
18
 
 
AVANGARD KURSK
7
 
 
0
0
0
0

13:00
H/T
H/T
FNL
TYUMEN
20
1
 
ZENIT 2
19
1
 
0
0
0
0

13:00
H/T
H/T
CTR
KHIMIK NOVOMOSKOVSK
7
 
 
SOKOL SARATOV
2
 
 
1
0
1
0

13:00
H/T
H/T
CTR
ZORKY KRASNOGORSK
5
 
 
TORPEDO MOSCOW
1
 
 
0
2
0
2

13:00
H/T
H/T
KL1
SANGJU SANGMU FC
7
 
 
FC SEOUL
4
 
 
1
2
1
2

13:00
H/T
H/T
PD
REAL MADRID
3
1
 
BETIS
11
1
 
0
0
0
0
TV

13:00
H/T
H/T
SD
MALLORCA
5
 
 
ALMERIA
9
 
 
0
0
0
0
TV

13:00
H/T
H/T
VL1
HOANG ANH GIA LAI
7
 
 
BECAMEX BINH DUONG
9
 
 
1
1
1
1
 

13:00
H/T
H/T
VL1
QNK QUANG NAM
13
 
 
NAM DINH
12
 
 
0
0
0
0
 

13:15
1 HF
39'
2R
GO AHEAD EAGLES
 
 
DEN BOSCH
 
1
 
1
1
TV

13:30
1 HF
21'
A
CHIEVO
20
 
 
SAMPDORIA
9
 
 
0
0
TV

14:00
SCH
PR
SHIRAK FC
6
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
2
 
 

14:00
SCH
D1
WESTERN STIMA
14
 
 
MATHARE UNITED
6
 
 

14:00
SCH
ENISEY
16
 
 
DINAMO MOSCOW
12
 
 
TV

14:00
SCH
WST
VELES MOSCOW
3
 
 
LENINGRADETS
4
 
 

14:00
SCH
CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
11
 
 
STROGINO MOSCOW
13
 
 

14:00
SCH
1L
KRSKO
10
 
 
ALUMINIJ
6
 
 
TV

14:00
SCH
DS
VITTSJO GIK (W)
3
 
 
PITEA IF (W)
5
 
 

14:00
SCH
PL
CHIANGRAI UNITED
4
 
 
CHONBURI FC
9
 
 

14:00
SCH
PL
NAKHON RATCHASIMA FC
8
 
 
CHIANGMAI FC
15
 
 

14:00
SCH
PR
FC OLEKSANDRIYA
3
 
 
FK LVIV
6
 
 
TV
 

14:35
SCH
CSL
SHENZHEN FC
10
 
 
DALIAN YIFANG
13
 
 
TV

14:45
SCH
D1
FREMAD AMAGER
3
 
 
SILKEBORG
1
 
 

14:45
SCH
D1
HVIDOVRE
9
 
 
VIBORG
2
 
 

14:45
SCH
D1
LYNGBY
6
 
 
NAESTVED
4
 
 

14:45
SCH
D1
NYKOBING FC
7
 
 
FC HELSINGOR
11
 
 

14:45
SCH
D1
ROSKILDE
10
 
 
FC FREDERICIA
5
 
 

14:45
SCH
D1
THISTED FC
12
 
 
HB KOGE
8
 
 

15:00
SCH
PR
FC ARTSAKH
8
 
 
ALASHKERT
4
 
 

15:00
SCH
AC HORSENS
 
 
VENDSYSSEL FF
 
 
 
TV

15:00
SCH
ML
MAARDU LINNAMEESKOND
9
 
 
TALLINNA KALEV
10
 
 

15:00
SCH
NTH
FC ST. PAULI II
13
 
 
TSV HAVELSE
12
 
 

15:00
SCH
NTH
GER. EGESTORF/LANGREDER
16
 
 
EINTRACHT NORDERSTEDT
14
 
 

15:00
SCH
NTH
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
18
 
 
LUNEBURGER SK HANSA
15
 
 

15:00
SCH
NTH
SSV JEDDELOH
11
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
6
 
 

15:00
SCH
NTH
VFB OLDENBURG
9
 
 
WEICHE FLENSBURG
4
 
 

15:00
SCH
WST
WUPPERTALER SV
9
 
 
FC KOLN II
11
 
 

15:00
SCH
D1
BANDARI
2
 
 
ZOO KERICHO
16
 
 

15:00
SCH
D1
CHEMELIL SUGAR
15
 
 
ULINZI STARS
9
 
 

15:00
SCH
D1
VIHIGA UNITED FC
17
 
 
TUSKER
7
 
 

15:00
SCH
FNL
MORDOVIA SARANSK
14
 
 
BALTIKA
15
 
 

15:00
SCH
FNL
TAMBOV
2
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
10
 
 

15:00
SCH
FC BASEL 1893
 
 
FC THUN
 
 
 
TV

15:00
SCH
PL
CHAINAT HORNBILL
12
 
 
RATCHABURI
11
 
 

15:00
SCH
PL
SUPHANBURI
14
 
 
MUANGTHONG UNITED
16
 
 

15:00
SCH
VL1
HANOI FC
2
 
 
SHB DA NANG
8
 
 
 

15:30
SCH
FARUM (W)
5
 
 
VILDBJERG (W)
4
 
 

15:30
SCH
2R
WAALWIJK
 
 
EXCELSIOR
 
 
 
TV

15:30
SCH
TS
SANDVIKEN (W)
3
 
 
LILLESTROM (W)
1
 
 

15:45
SCH
SL
AGMK
11
 
 
SOGDIANA JIZZAKH
10
 
 

16:00
SCH
QABALA
 
 
SUMQAYIT
 
 
 

16:00
SCH
PR
TORPEDO MINSK
16
 
 
DINAMO BREST
4
 
 

16:00
SCH
D1
BANIK OSTRAVA
6
 
 
SLAVIA PRAHA
1
 
 
TV

16:00
SCH
D1
SLOVAN LIBEREC
5
 
 
VIKTORIA PLZEN
2
 
 
TV

16:00
SCH
D1
SPARTA PRAHA
3
 
 
FK JABLONEC
4
 
 
TV

16:00
SCH
EL
SIONI BOLNISI
5
 
 
CHIKHURA SACHKHERE
6
 
 

16:00
SCH
A
EMPOLI
18
 
 
TORINO
7
 
 
TV

16:00
SCH
A
PARMA
16
 
 
FIORENTINA
13
 
 
TV

16:00
SCH
PR
FC ASTANA
1
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
7
 
 

16:00
SCH
PR
KAIRAT ALMATY
6
 
 
IRTYSH PAVLODAR
10
 
 

16:00
SCH
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
8
 
 
KHIMKI
9
 
 

16:00
SCH
FNL
PFC SOCHI
1
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
6
 
 

16:00
SCH
WST
DOLGOPRUDNY
5
 
 
KOLOMNA
11
 
 

16:00
SCH
RPO
MARITZBURG UTD
2
 
 
ROYAL EAGLES
1
 
 
 

16:00
SCH
ASV
IK SIRIUS
11
 
 
HACKEN
3
 
 
TV

16:00
SCH
ASV
MALMO FF
1
 
 
KALMAR FF
10
 
 
TV

16:00
SCH
SPR
NORRBY IF
5
 
 
IK FREJ
10
 
 

16:00
SCH
SPR
TRELLEBORGS FF
11
 
 
ORGRYTE
6
 
 

16:00
SCH
DS
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
4
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
10
 
 

16:00
SCH
SL
AKHISAR BELEDIYE
18
 
 
KAYSERISPOR
11
 
 
TV

16:00
SCH
SL
BURSASPOR
16
 
 
GOZTEPE
15
 
 
TV

16:15
SCH
D1
AFC LEOPARDS
10
 
 
GOR MAHIA
1
 
 

16:30
SCH
2BL
ARMINIA BIELEFELD
9
 
 
HOLSTEIN KIEL
6
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
DYNAMO DRESDEN
13
 
 
SC PADERBORN 07
2
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
FC HEIDENHEIM
5
 
 
FC INGOLSTADT 04
16
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
FC MAGDEBURG
17
 
 
FC KOLN
1
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
HAMBURGER SV
4
 
 
MSV DUISBURG
18
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
JAHN REGENSBURG
8
 
 
SV SANDHAUSEN
15
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
SV DARMSTADT 98
11
 
 
ERZGEBIRGE AUE
12
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
SPVGG GREUTHER FURTH
14
 
 
FC ST. PAULI
7
 
 
TV

16:30
SCH
2BL
VFL BOCHUM
10
 
 
UNION BERLIN
3
 
 
TV

16:30
SCH
R1
CARRARESE
 
 
PISA
 
 
 

16:30
SCH
ARSENAL TULA
6
 
 
KRASNODAR
3
 
 
TV

16:40
SCH
SL
NAVBAHOR NAMANGAN
6
 
 
METALLURG BEKABAD
8
 
 

17:00
SCH
A
SAO PAULO
3
 
 
BAHIA
9
 
 
TV

17:00
SCH
VEJLE
 
 
HOBRO
 
 
 
TV

17:00
SCH
PR
EB/STREYMUR
8
 
 
NSI RUNAVIK
4
 
 

17:00
SCH
PR
HB TORSHAVN
5
 
 
KI KLAKSVIK
1
 
 

17:00
SCH
RPO
VIRTUS VERONA
 
 
RIMINI
 
 
 

17:00
SCH
SL
FERIZAJ
5
 
 
GJILANI
10
 
 
 

17:00
SCH
SL
FERONIKELI
1
 
 
PRISHTINA
2
 
 
 

17:00
SCH
SL
KF BALLKANI
8
 
 
DRITA
4
 
 
 

17:00
SCH
SL
KF FLAMURTARI
6
 
 
LLAPI
3
 
 
 

17:00
SCH
SL
LIRIA
11
 
 
DRENICA
7
 
 
 

17:00
SCH
SL
TREPCA 89
9
 
 
KEK-U
12
 
 
 

17:00
SCH
ND
F91 DUDELANGE
1
 
 
RM HAMM BENFICA
13
 
 

17:00
SCH
ND
FOLA ESCH
2
 
 
AS JEUNESSE ESCH
3
 
 

17:00
SCH
ND
PROGRES NIEDERKORN
5
 
 
US RUMELANGE
14
 
 

17:00
SCH
ND
RACING FC UNION LUXEMBOURG
6
 
 
ETZELLA ETTELBRUCK
11
 
 

17:00
SCH
ND
UNA STRASSEN
7
 
 
US HOSTERT
12
 
 

17:00
SCH
ND
UNION TITUS PETANGE
9
 
 
VICTORIA ROSPORT
10
 
 

17:00
SCH
ND
US MONDORF-LES-BAINS
8
 
 
FC DIFFERDANGE 03
4
 
 

17:00
SCH
MSL
PAHANG
2
 
 
PERAK
6
 
 
 

17:00
SCH
ND
SPERANTA
5
 
 
ZIMBRU CHISINAU
7
 
 

17:00
SCH
LP
ESTORIL
4
 
 
FAMALICAO
2
 
 

17:00
SCH
LP
FARENSE
12
 
 
ACADEMICO VISEU
9
 
 

17:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
13
 
 
AROUCA
14
 
 

17:00
SCH
LP
PACOS FERREIRA
1
 
 
COVA DE PIEDADE
10
 
 

17:00
SCH
LP
SPORTING COVILHA
6
 
 
MAFRA
15
 
 

17:00
SCH
LP
VARZIM
16
 
 
ACADEMICA
5
 
 

17:00
SCH
L1
FC VOLUNTARI
5
 
 
DUNAREA CALARASI
7
 
 
TV
 

17:00
SCH
CTR
DINAMO BRYANSK
4
 
 
SALYUT BELGOROD
9
 
 

17:00
SCH
CTR
METALLURG LIPETSK
3
 
 
FC RYAZAN
10
 
 

17:00
SCH
SPL
CELTIC
1
 
 
HEART OF MIDLOTHIAN
6
 
 
TV
 

17:00
SCH
SPL
HIBERNIAN
5
 
 
ABERDEEN
4
 
 
 

17:00
SCH
SPL
KILMARNOCK
3
 
 
RANGERS
2
 
 
TV
 

17:00
SCH
SD
OVIEDO
8
 
 
NUMANCIA
16
 
 
TV

17:00
SCH
PR
ZORYA LUHANSK
4
 
 
SHAKHTAR DONETSK
1
 
 
TV
 

17:15
SCH
PD
EIBAR
12
 
 
BARCELONA
1
 
 
TV

17:30
SCH
HNK HAJDUK SPLIT
4
 
 
ISTRA 1961
9
 
 
TV

17:30
SCH
FK BELASICA
9
 
 
FK RABOTNICKI
6
 
 

17:30
SCH
FK MAKEDONIJA G. P.
7
 
 
FK SILEKS
8
 
 

17:30
SCH
SHKENDIJA
1
 
 
AKADEMIJA PANDEV
3
 
 

17:30
SCH
SHKUPI 1927
4
 
 
FK RENOVA
5
 
 

17:30
SCH
VARDAR SKOPJE
2
 
 
FK POBEDA
10
 
 

17:45
SCH
2R
TOP OSS
 
 
SPARTA ROTTERDAM
 
 
 
TV

18:00
SCH
BL
AUSTRIA VIENNA
5
 
 
WOLFSBERGER AC
3
 
 
TV

18:00
SCH
BL
SKN ST. POLTEN
6
 
 
LASK LINZ
2
 
 
TV

18:00
SCH
BL
STURM GRAZ
4
 
 
RED BULL SALZBURG
1
 
 
TV

18:00
SCH
PR
FC SLUTSK
14
 
 
FC DNYAPRO MOGILEV
13
 
 

18:00
SCH
EL
LOKOMOTIVI TBILISI
8
 
 
DILA GORI
7
 
 

18:00
SCH
NBI
DEBRECENI VSC
3
 
 
PAKS
8
 
 

18:00
SCH
NBI
DIOSGYORI VTK
10
 
 
UJPEST
4
 
 

18:00
SCH
NBI
KISVARDA FC
9
 
 
MEZOKOVESD-ZSORY
6
 
 

18:00
SCH
NBI
MTK BUDAPEST
11
 
 
BUDAPEST HONVED
5
 
 

18:00
SCH
NBI
PUSKAS ACADEMY
7
 
 
FERENCVAROSI TC
1
 
 

18:00
SCH
NBI
SZOMBATHELYI HALADAS
12
 
 
MOL VIDI FC
2
 
 

18:00
SCH
FK PETROVAC
5
 
 
ISKRA DANILOVGRAD
7
 
 
 

18:00
SCH
LOVCEN
9
 
 
OFK TITOGRAD PODGORICA
4
 
 
 

18:00
SCH
MORNAR
10
 
 
ZETA
3
 
 
 

18:00
SCH
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
 
 

18:00
SCH
SUTJESKA
1
 
 
FK GRBALJ
6
 
 
 

18:00
SCH
TS
ROA (W)
6
 
 
AVALDSNES (W)
10
 
 

18:00
SCH
LP
PENAFIEL
7
 
 
LEIXOES
11
 
 

18:00
SCH
DS
KIF OREBRO DFF (W)
6
 
 
KUNGSBACKA DFF (W)
12
 
 

18:00
SCH
DS
KRISTIANSTADS DFF (W)
7
 
 
ESKILSTUNA UTD (W)
8
 
 

18:00
SCH
SL
FK BUXORO
13
 
 
DINAMO SAMARQAND
7
 
 

18:15
SCH
AFC FYLDE
 
 
LEYTON ORIENT
 
 
 

18:30
SCH
NETHERLANDS (U17)
 
 
ITALY (U17)
 
 
 
 

18:30
SCH
ASV
DJURGARDEN
6
 
 
IF ELFSBORG
7
 
 
TV

18:30
SCH
SPR
OSTERS IF
13
 
 
MJALLBY AIF
2
 
 

19:00
SCH
CPR
CLUB BRUGGE
2
 
 
ANTWERP
4
 
 
TV

19:00
SCH
CPR
GENK
1
 
 
STANDARD LIEGE
3
 
 
TV

19:00
SCH
CPR
GENT
5
 
 
ANDERLECHT
6
 
 
TV

19:00
SCH
D1
A. E. KITION LARNACA
2
 
 
OMONIA
6
 
 
TV

19:00
SCH
D1
NEA SALAMIS
5
 
 
APOLLON LIMASSOL
3
 
 
TV

19:00
SCH
SL
ESBJERG
4
 
 
FC COPENHAGEN
1
 
 
TV

19:00
SCH
B
ATLETICO PORTENO
6
 
 
CLAN JUVENIL
10
 
 

19:00
SCH
PR
AB ARGIR
10
 
 
TB TVOROYRI
7
 
 

19:00
SCH
URV
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
 
VIKINGUR REYKJAVIK
11
 
 

19:00
SCH
A
AC MILAN
6
 
 
FROSINONE
19
 
 
TV

19:00
SCH
R1
AREZZO
 
 
VITERBESE CASTRENSE
 
 
 

19:00
SCH
R1
MONZA
 
 
IMOLESE
 
 
 

19:00
SCH
ND
PETROCUB
4
 
 
MILSAMI ORHEI
3
 
 

19:00
SCH
ELS
HAUGESUND
8
 
 
KRISTIANSUND BK
5
 
 

19:00
SCH
ELS
LILLESTROM
10
 
 
ODD BALLKLUBB
2
 
 

19:00
SCH
ELS
ROSENBORG
15
 
 
MJONDALEN
9
 
 
TV

19:00
SCH
ELS
SARPSBORG 08 FF
11
 
 
RANHEIM
12
 
 

19:00
SCH
ELS
STROMSGODSET
14
 
 
TROMSO
16
 
 
TV

19:00
SCH
EK
CRACOVIA KRAKOW
4
 
 
POGON SZCZECIN
8
 
 
TV
 

19:00
SCH
EK
LECHIA GDANSK
3
 
 
JAGIELLONIA
5
 
 
TV
 

19:00
SCH
EK
LEGIA WARSZAWA
2
 
 
ZAGLEBIE LUBIN
6
 
 
TV
 

19:00
SCH
EK
PIAST GLIWICE
1
 
 
LECH POZNAN
7
 
 
TV
 

19:00
SCH
FC ROSTOV
9
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
 
 
TV

19:00
SCH
FNL
KRASNODAR 2
11
 
 
FC ARMAVIR
16
 
 

19:00
SCH
SD
CADIZ
6
 
 
OSASUNA
1
 
 
TV

19:00
SCH
SD
LAS PALMAS
14
 
 
RAYO MAJADAHONDA
19
 
 
TV

19:00
SCH
ATLETICO MADRID B
2
 
 
LAS PALMAS ATLETICO
12
 
 

19:00
SCH
CELTA VIGO B
13
 
 
CF SALMANTINO
14
 
 

19:00
SCH
CULTURAL LEONESA
5
 
 
CORUXO
9
 
 

19:00
SCH
FUENLABRADA
1
 
 
BURGOS
11
 
 

19:00
SCH
INTERNACIONAL DE MADRID
16
 
 
GUIJUELO
6
 
 

19:00
SCH
NAVALCARNERO
19
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
8
 
 

19:00
SCH
REAL MADRID CASTILLA
4
 
 
PONTEVEDRA
7
 
 

19:00
SCH
UNION ADARVE
18
 
 
PONFERRADINA
3
 
 

19:00
SCH
UNIONISTAS DE SALAMANCA
10
 
 
RAPIDO DE BOUZAS
17
 
 

19:00
SCH
VALLADOLID B
15
 
 
DEPORTIVO FABRIL
20
 
 

19:00
SCH
ARENAS CLUB
15
 
 
MIRANDES
3
 
 

19:00
SCH
BARAKALDO
4
 
 
GERNIKA
17
 
 

19:00
SCH
CD CALAHORRA
11
 
 
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA
19
 
 

19:00
SCH
CD IZARRA
14
 
 
REAL SOCIEDAD B
12
 
 

19:00
SCH
CD VITORIA
18
 
 
ATHLETIC BILBAO B
6
 
 

19:00
SCH
RACING SANTANDER
1
 
 
UD LOGRONES
2
 
 

19:00
SCH
REAL UNION
16
 
 
TUDELANO
13
 
 

19:00
SCH
SPORTING GIJON B
9
 
 
AMOREBIETA
8
 
 

19:00
SCH
UP LANGREO
10
 
 
SD LEIOA
7
 
 

19:00
SCH
ALCOYANO
14
 
 
CONQUENSE
18
 
 

19:00
SCH
BADALONA
8
 
 
VILLARREAL B
3
 
 

19:00
SCH
CASTELLON
16
 
 
BARCELONA B
7
 
 

19:00
SCH
EJEA
12
 
 
PERALADA
19
 
 

19:00
SCH
UE CORNELLA
5
 
 
TERUEL
17
 
 

19:00
SCH
UE OLOT
10
 
 
SABADELL
15
 
 

19:00
SCH
VALENCIA MESTALLA
13
 
 
ESPANYOL B
4
 
 

19:00
SCH
ALMERIA B
20
 
 
SAN FERNANDO
8
 
 

19:00
SCH
ATLETICO SANLUQUENO
15
 
 
BADAJOZ
4
 
 

19:00
SCH
CARTAGENA
3
 
 
REAL LINENSE
12
 
 

19:00
SCH
DON BENITO
13
 
 
GRANADA CF B
16
 
 

19:00
SCH
JUMILLA
14
 
 
MARBELLA FC
7
 
 

19:00
SCH
MELILLA
2
 
 
UD IBIZA
6
 
 

19:00
SCH
RECREATIVO HUELVA
1
 
 
VILLANOVENSE
18
 
 

19:00
SCH
UCAM MURCIA
5
 
 
TALAVERA
9
 
 

19:00
SCH
SL
ALANYASPOR
8
 
 
RIZESPOR
9
 
 
TV

19:00
SCH
SL
GALATASARAY
1
 
 
ISTANBUL BASAKSEHIR
2
 
 
TV

19:15
SCH
AP
MOLINOS EL PIRATA
16
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
12
 
 
TV

19:15
SCH
BALA TOWN
 
 
CARDIFF MET
 
 
 
 

19:30
SCH
PD
HUACHIPATO
10
 
 
UNIVERSIDAD DE CONCEPCION
13
 
 
TV

19:30
SCH
R1
POTENZA
 
 
CATANIA
 
 
 

19:30
SCH
PL
TONDELA
16
 
 
CHAVES
15
 
 
TV

19:30
SCH
WST
MUROM
6
 
 
ZNAMYA TRUDA
8
 
 

20:00
SCH
BW
SANTOS (W)
1
 
 
INTERNACIONAL (W)
5
 
 

20:00
SCH
DUNAV RUSE
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
 
 
 
TV

20:00
SCH
HNK GORICA
5
 
 
NK OSIJEK
3
 
 
TV

20:00
SCH
EL
DINAMO BATUMI
2
 
 
WIT GEORGIA
9
 
 

20:00
SCH
URV
STJARNAN
3
 
 
KA AKUREYRI
10
 
 

20:00
SCH
SL
BACKA
8
 
 
DINAMO VRANJE
7
 
 
 

20:00
SCH
SL
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
NAPREDAK
6
 
 
TV
 

20:00
SCH
SL
CUKARICKI
4
 
 
VOJVODINA
8
 
 
 

20:00
SCH
SL
FK PARTIZAN
3
 
 
PROLETER NOVI SAD
7
 
 
TV
 

20:00
SCH
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
4
 
 
FK VOZDOVAC
2
 
 
 

20:00
SCH
SL
RAD
5
 
 
ZEMUN
6
 
 
 

20:00
SCH
SL
RADNICKI NIS
2
 
 
MLADOST LUCANI
5
 
 
 

20:00
SCH
SL
RADNIK SURDULICA
1
 
 
MACVA
3
 
 
 

20:30
SCH
PL
HAPOEL BEER SHEVA
4
 
 
HAPOEL HADERA
6
 
 
TV
 

20:30
SCH
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
TV
 

20:30
SCH
PL
MACCABI NETANYA
3
 
 
BNEI YEHUDA TEL AVIV
5
 
 
TV
 

20:30
SCH
L1
FCSB
2
 
 
CFR 1907 CLUJ
1
 
 
TV
 

21:00
SCH
R1
FERALPISALO
 
 
CATANZARO
 
 
 

21:00
SCH
2R
CAMBUUR
 
 
DE GRAAFSCHAP
 
 
 
TV

21:00
SCH
ELS
BODO/GLIMT
3
 
 
BRANN
7
 
 
TV

21:00
SCH
OPL
AL-RUSTAQ SC
5
 
 
AL-SUWAIQ SC
8
 
 

21:00
SCH
OPL
DHOFAR
1
 
 
MUSCAT CLUB
9
 
 

21:00
SCH
OPL
SAHAM
4
 
 
AL-NASR SALALAH
2
 
 

21:00
SCH
SD
CORDOBA
21
 
 
GIMNASTIC
20
 
 
TV

21:00
SCH
SD
LUGO
18
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
7
 
 
TV

21:00
SCH
USL
LOUDOUN UNITED
14
 
 
HARTFORD ATHLETIC
18
 
 
 

21:30
SCH
BW
CORINTHIANS (W)
2
 
 
VITORIA TABOCAS (W)
12
 
 

21:30
SCH
RPO
PLATANIAS
 
 
OFI
 
 
 
TV

21:30
SCH
A
JUVENTUS
1
 
 
ATALANTA
4
 
 
TV

21:30
SCH
A
NAPOLI
2
 
 
INTER
3
 
 
TV

21:30
SCH
AP
U. SAN MARTIN
17
 
 
CESAR VALLEJO
4
 
 
TV

21:30
SCH
AP
BOSTON RIVER
10
 
 
RACING MONTEVIDEO
11
 
 

21:30
SCH
AP
CERRO LARGO
5
 
 
PROGRESO
6
 
 
TV

22:00
SCH
AP
AURORA
12
 
 
REAL POTOSI
11
 
 

22:00
SCH
AP
CLUB ALWAYS READY
9
 
 
ORIENTE PETROLERO
7
 
 

22:00
SCH
A
ATLETICO PARANAENSE
6
 
 
CORINTHIANS
13
 
 

22:00
SCH
A
CHAPECOENSE-SC
14
 
 
FORTALEZA
16
 
 

22:00
SCH
A
GOIAS
11
 
 
BOTAFOGO
5
 
 
TV

22:00
SCH
A
INTERNACIONAL
10
 
 
CSA
17
 
 
TV

22:00
SCH
B
AMERICA MINEIRO
19
 
 
SPORT RECIFE
16
 
 

22:00
SCH
PD
COQUIMBO UNIDO
9
 
 
IQUIQUE
11
 
 
TV

22:00
SCH
A
AMERICA DE QUITO
16
 
 
DELFIN SC
5
 
 
TV

22:00
SCH
PL
MOREIRENSE
5
 
 
GUIMARAES
6
 
 
TV

22:00
SCH
MLS
ORLANDO CITY
10
 
 
FC CINCINNATI
12
 
 
TV

22:15
SCH
URV
BREIDABLIK
2
 
 
IA AKRANES
1
 
 

22:30
SCH
B
MAGALLANES
16
 
 
DEPORTES VALDIVIA
12
 
 

22:30
SCH
B
SANTIAGO MORNING
8
 
 
DEPORTES LA SERENA
7
 
 

23:00
SCH
AP
BOLIVAR
1
 
 
THE STRONGEST
3
 
 

23:00
SCH
B
RANGERS DE TALCA
10
 
 
SAN LUIS
15
 
 

23:00
SCH
LLANEROS
4
 
 
PEREIRA
1
 
 

23:00
SCH
AP
AC MINEROS
3
 
 
PORTUGUESA FC
17
 
 

23:00
SCH
AP
ARAGUA FC
5
 
 
METROPOLITANOS FC
6
 
 

23:00
SCH
AP
ATLETICO VENEZUELA
12
 
 
ESTUDIANTES CARACAS
16
 
 

23:00
SCH
AP
ESTUDIANTES MERIDA
4
 
 
DEPORTIVO LA GUAIRA
9
 
 

23:00
SCH
AP
MONAGAS SC
14
 
 
LALA FC
15
 
 

23:00
SCH
AP
PUERTO CABELLO
10
 
 
DEPORTIVO TACHIRA FC
7
 
 

23:00
SCH
AP
TRUJILLANOS FC
19
 
 
ZAMORA FC
8
 
 

23:00
SCH
AP
ZULIA FC
11
 
 
DEPORTIVO LARA
13
 
 

23:30
SCH
AP
ALIANZA UNIVERSIDAD
13
 
 
ALIANZA LIMA
6
 
 
TV

23:45
SCH
AP
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
GENERAL DIAZ
11
 
 

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
SD
RUBIO NU
12
 
 
SPORTIVO TRINIDENSE
14
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:30
FTR
L2
CIENCIANO
3
 
 
DEPORTIVO COOPSOL
12
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:30
FTR
L2
SPORT LORETO
10
 
 
SANTOS FC
9
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:30
FTR
L2
SPORT VICTORIA
11
 
 
ALIANZA ATLETICO
1
 
 
Full Time Result Only
 
 

23:30
FTR
L2
UNION HUARAL
6
 
 
CULTURAL SANTA ROSA
5
 
 
Full Time Result Only
 
 

22:00
FTR
CGA
ABC
5
 
 
BOTAFOGO PB
8
 
 
Full Time Result Only