Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
VITORIA TABOCAS (W)
16
 
 
INTERNACIONAL (W)
4
 
 
0
1
0
5

23:30
FIN
REAL DE MINAS
7
 
 
JUTICALPA
8
 
 
0
0
1
1

23:15
FIN
SAN JOSE
6
5
 
GUABIRA
9
3
 
2
0
3
1
TV

23:15
FIN
COQUIMBO UNIDO
10
3
 
UNION LA CALERA
5
1
 
1
0
1
1
TV

23:05
POST
LIMON FC
11
 
 
AD CARMELITA
12
 
 

23:00
FIN
IRANDUBA (W)
12
 
 
FLAMENGO (W)
5
 
 
0
1
0
3

23:00
FIN
COBRELOA
6
 
 
DEPORTES COPIAPO
13
 
 
0
0
0
0

23:00
FIN
DEPORTES VALDIVIA
1
 
1
BARNECHEA
3
 
 
1
0
2
1

23:00
FIN
NUBLENSE
14
 
 
MAGALLANES
8
 
 
2
2
2
3

23:00
FIN
HUILA
18
 
1
DEPORTES TOLIMA
5
 
1
0
2
1
5
TV

23:00
FIN
JOCORO FC
11
 
 
AGUILA
2
 
 
0
0
0
0

23:00
FIN
PASAQUINA
8
 
 
SANTA TECLA
7
 
 
0
3
0
3

23:00
FIN
CLUB GUARANI
3
 
 
OLIMPIA
1
 
 
0
2
1
5

23:00
FIN
FBC MELGAR
13
 
 
UNIVERSITARIO
4
 
 
1
0
2
1
TV

23:00
FIN
FC CINCINNATI
6
2
 
PORTLAND TIMBERS
10
2
1
1
0
3
0
TV

23:00
POST
CARABOBO FC
1
 
 
DEPORTIVO LARA
14
 
 
 

23:00
POST
CARACAS FC
3
 
 
METROPOLITANOS FC
2
 
 
 

23:00
POST
MONAGAS SC
12
 
 
TRUJILLANOS FC
20
 
 
 

22:45
FIN
RIVER PLATE
4
4
 
INDEPENDIENTE
9
3
1
0
0
3
0
TV

22:30
FIN
UNION MAGDALENA
12
 
 
JUNIOR
4
 
 
0
1
1
1
TV

22:30
FIN
GUASTATOYA
10
 
 
SANARATE FC
11
 
1
0
0
1
0

22:30
FIN
ALIANZA UNIVERSIDAD
7
 
 
REAL GARCILASO
5
 
 
1
0
2
1
TV

22:00
FIN
BOLIVAR
3
2
 
SPORT BOYS WARNES
13
3
 
2
1
4
1
TV

22:00
FIN
LLANEROS
3
 
 
REAL CARTAGENA
2
 
 
0
1
0
2

22:00
FIN
FUERZA AMARILLA
14
 
 
BARCELONA SC
5
 
 
0
0
0
3
TV

22:00
FIN
PARIS SAINT GERMAIN
1
4
 
MARSEILLE
4
3
1
1
0
3
1
TV

22:00
FIN
CROTONE
17
1
 
LECCE
4
2
 
1
2
2
2
TV

22:00
FIN
TONDELA
16
7
1
FEIRENSE
18
1
 
0
1
1
1
TV

22:00
POST
AC MINEROS
6
 
 
PUERTO CABELLO
15
 
 
 

22:00
POST
ESTUDIANTES MERIDA
11
 
 
ZULIA FC
9
 
 
 

21:45
FIN
BETIS
8
1
 
BARCELONA
1
2
 
0
2
1
4
TV

21:30
FIN
DEPORTIVO CHIANTLA
6
 
 
MALACATECO
1
 
 
0
1
0
1

21:30
FIN
AC MILAN
4
4
 
INTER
3
3
 
0
1
2
3
TV

21:30
FIN
JUVENTUD
11
 
 
RAMPLA JUNIORS
14
 
 
0
0
1
1

21:30
FIN
PLAZA COLONIA
10
 
 
CA RIVER PLATE
9
 
1
0
0
1
0

21:30
FIN
RACING MONTEVIDEO
13
 
 
PROGRESO
5
 
 
0
0
3
0
TV

21:30
POST
ESTUDIANTES CARACAS
13
 
 
ZAMORA FC
4
 
 
 

21:30
POST
ATLETICO EL VIGIA FC
2
 
 
URENA SC
5
 
 
 

21:00
FIN
BROWN DE ADROGUE
4
 
 
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
10
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
FERRO CARRIL OESTE
13
 
 
DEPORTIVO MORON
19
 
 
1
1
5
1

21:00
FIN
GUILLERMO BROWN
20
 
1
ATLETICO MITRE
11
 
 
2
0
3
0

21:00
FIN
LOS ANDES
24
 
 
SANTAMARINA
18
 
 
2
0
2
0

21:00
FIN
OLIMPO BAHIA BLANCA
22
 
 
TEMPERLEY
12
 
 
0
1
0
2

21:00
FIN
AURORA
14
4
 
ORIENTE PETROLERO
7
2
 
1
0
3
2
TV

21:00
FIN
ROYAL PARI FC
10
3
1
REAL POTOSI
11
7
 
2
0
4
1
TV

21:00
FIN
KINDERMANN (W)
8
 
 
FERROVIARIA (W)
9
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
CABOFRIENSE
3
 
 
VASCO DA GAMA
2
 
 
1
0
2
0

21:00
FIN
ATLETICO-BA
2
 
 
JACUIPENSE
7
 
1
1
0
3
2

21:00
FIN
JACOBINA
9
 
 
VITORIA DA CONQUISTA
4
 
1
0
0
2
1

21:00
FIN
JEQUIE
10
 
 
BAHIA
3
 
 
0
2
0
5

21:00
FIN
JUAZEIRENSE
8
 
1
BAHIA DE FEIRA
1
 
 
1
1
2
2

21:00
FIN
VITORIA
5
 
 
FLUMINENSE DE FEIRA
6
 
 
0
1
0
2

21:00
FIN
CIANORTE
5
 
 
CASCAVEL CR
2
 
 
1
0
1
0

21:00
FIN
CORITIBA
1
 
 
CASCAVEL
6
 
 
1
0
2
0

21:00
FIN
LONDRINA
2
 
 
FOZ DO IGUACU
3
 
2
1
0
1
0

21:00
FIN
MARINGA
6
 
 
ATLETICO PARANAENSE
1
 
 
0
2
0
4

21:00
FIN
RIO BRANCO
4
 
 
PARANA
3
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
TOLEDO
5
 
 
OPERARIO-PR
4
 
 
1
1
1
2

21:00
FIN
CORINTHIANS
1
 
 
OESTE
3
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
ATLETICO MINEIRO
1
 
 
AMERICA MINEIRO
3
 
1
1
1
3
2

21:00
FIN
AVENIDA
11
 
 
SAO JOSE-RS
5
 
 
0
2
1
3

21:00
FIN
BRASIL DE PELOTAS
10
 
1
PELOTAS
9
 
1
1
1
2
1

21:00
FIN
CAXIAS
3
 
 
AIMORE
6
 
 
1
0
3
0

21:00
FIN
SAO LUIZ
4
 
 
VERANOPOLIS
12
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
CENTRAL-PE
5
 
 
SPORT RECIFE
1
 
 
0
0
1
2

21:00
FIN
FLAMENGO DE ARCOVERDE
10
 
 
AMERICA-PE
9
 
 
0
1
2
1

21:00
FIN
NAUTICO RECIFE
2
 
 
SANTA CRUZ
3
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
SALGUEIRO
4
 
 
PETROLINA
8
 
 
0
0
2
1

21:00
FIN
VITORIA-PE
7
 
1
AFOGADOS
6
 
 
0
2
2
2

21:00
FIN
IQUIQUE
11
1
 
PALESTINO
6
1
 
1
1
3
3
TV

21:00
FIN
ONCE CALDAS
15
 
 
DEPORTIVO PASTO
11
 
1
0
0
0
1
TV

21:00
FIN
BOGOTA FC
14
 
 
CORTULUA
8
 
1
1
1
3
2

21:00
FIN
HAPOEL HAIFA
2
 
 
BEITAR JERUSALEM
6
 
 
0
0
0
0
TV

21:00
FIN
ND GORICA
7
 
 
NK DOMZALE
3
 
 
0
0
2
1
TV

21:00
FIN
LAS PALMAS
12
 
 
MALLORCA
6
 
 
1
1
1
2
TV

21:00
FIN
NEW YORK CITY FC
7
5
 
LOS ANGELES FC
2
3
 
1
1
2
2
TV

21:00
POST
CHICO DE GUAYANA
4
 
 
UCV
6
 
 
 

21:00
POST
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
2
 
 
PETROLERO DE ANZOATEGUI
3
 
 
 

20:30
FIN
ROSARIO CENTRAL
20
1
 
SAN LORENZO
26
1
 
0
0
0
1
TV

20:30
FIN
CARLOS A. MANNUCCI
11
 
 
MOLINOS EL PIRATA
14
 
1
0
0
3
2
TV

20:30
FIN
FC ASTRA GIURGIU
5
4
1
FCSB
3
2
 
0
2
0
2
TV

20:15
FIN
MACCABI NETANYA
3
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
4
 
 
0
0
0
1
TV

20:05
FIN
NUEVA CHICAGO
2
 
 
CHACARITA JUNIORS
25
 
1
1
0
1
1

20:00
FIN
SANTOS (W)
2
 
 
FOZ CATARATAS (W)
11
 
 
2
0
3
0

20:00
FIN
TOLUCA
12
5
 
ATLAS
15
1
 
1
0
2
0
TV

20:00
FIN
VOJVODINA
10
 
 
CUKARICKI
4
4
 
0
0
0
0

19:30
FIN
PANIONIOS
9
5
 
XANTHI FC
10
3
 
0
0
1
0
TV

19:30
FIN
VIBONESE
10
 
 
RENDE
13
 
 
1
0
1
0

19:30
FIN
MOREIRENSE
6
4
 
BENFICA
1
 
 
0
2
0
4
TV

19:30
FIN
VALENCIA
7
3
 
GETAFE
4
4
 
0
0
0
0
TV

19:30
FIN
VILLARREAL
17
3
 
RAYO VALLECANO
19
3
 
0
1
3
1
TV

19:30
FIN
OLIMPIK DONETSK
4
1
 
DYNAMO KYIV
2
3
 
1
2
1
2
TV

19:15
FIN
AIK
2
 
AFC ESKILSTUNA
 
2
 
0
0
1
1
1
1
5-6
TV

19:00
FIN
ALMIRANTE BROWN
15
 
 
COLEGIALES
11
 
1
1
0
2
1

19:00
FIN
CHARLEROI
9
3
 
AS EUPEN
12
1
 
1
1
1
2
TV

19:00
FIN
CLUB BRUGGE
2
1
 
ROYAL EXCEL MOUSCRON
10
1
 
0
1
1
2
TV

19:00
FIN
KORTRIJK
8
2
 
ANTWERP
6
2
 
0
0
2
0
TV

19:00
FIN
LOKEREN
16
 
 
CERCLE BRUGGE
13
2
 
3
0
3
1
TV

19:00
FIN
OOSTENDE
14
1
 
ANDERLECHT
4
1
 
0
0
0
2
TV

19:00
FIN
ST TRUIDEN
7
1
 
GENT
5
2
 
0
1
0
2
TV

19:00
FIN
STANDARD LIEGE
3
1
 
WAASLAND-BEVEREN
15
2
 
0
2
4
3
TV

19:00
FIN
ZULTE-WAREGEM
11
2
 
GENK
1
2
 
1
2
3
3
TV

19:00
FIN
ZELJEZNICAR SARAJEVO
3
 
 
FK ZVIJEZDA 09
10
 
 
1
0
1
0
 

19:00
FIN
LDU QUITO
8
 
1
AUCAS
10
 
 
0
0
0
1
TV

19:00
FIN
KONGSVINGER
 
 
KFUM OSLO
 
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
VIKING
 
 
EGERSUNDS
 
 
 
1
0
4
0
 

19:00
FIN
BAYERN MUNICH
1
1
 
FSV MAINZ 05
13
 
 
3
0
6
0
TV

19:00
ABD
PANATHINAIKOS
7
 
 
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2
1
 
0
0
0
1
TV

19:00
FIN
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
5
 
 
MACCABI PETAH TIKVA
4
 
 
0
0
0
1
TV

19:00
FIN
NAPOLI
2
1
 
UDINESE
16
1
 
2
2
4
2
TV

19:00
FIN
WISLA KRAKOW
9
3
 
CRACOVIA KRAKOW
7
2
 
2
0
3
2
TV

19:00
FIN
RAKOW CZESTOCHOWA
1
 
 
TERMALICA NIECIECZA
9
 
 
1
0
1
0

19:00
FIN
OLIMPIA GRUDZIADZ
4
 
 
GKS BELCHATOW
3
 
 
0
0
1
0

19:00
FIN
GUIMARAES B
18
 
 
FARENSE
14
 
1
0
0
1
0

19:00
FIN
MLADOST LUCANI
5
5
 
FK VOZDOVAC
12
3
 
2
1
3
1

19:00
FIN
ALMERIA
9
 
 
GRANADA CF
2
 
 
0
0
0
0
TV

19:00
FIN
OSASUNA
1
 
 
RAYO MAJADAHONDA
17
 
 
1
0
3
0
TV

18:45
FIN
SUR
 
 
MAJEES
 
 
 
0
0
2
0

18:30
FIN
HNK RIJEKA
2
 
 
NK OSIJEK
3
 
 
2
0
3
1
TV

18:30
FIN
FK PRIBRAM
14
2
 
SLAVIA PRAHA
1
1
 
0
1
0
2
TV

18:30
FIN
EVERTON
11
1
 
CHELSEA
6
2
 
0
0
2
0
TV

18:30
FIN
AB ARGIR
5
 
 
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
0
0
2
1

18:30
FIN
KA AKUREYRI
1
 
 
FJOLNIR
3
 
 
1
1
1
1
 

18:30
FIN
ATLETICO MALAGUENO
19
 
 
ALMERIA B
20
 
 
1
0
2
0

18:15
FIN
TALLERES CORDOBA
8
1
2
TIGRE
12
1
 
0
2
1
3
TV

18:15
FIN
SPORTING CRISTAL
1
 
 
CESAR VALLEJO
15
 
 
2
0
4
1
TV

18:15
FIN
CASTELLON
19
 
 
BADALONA
10
 
 
1
1
2
1

18:00
FIN
AL-HILAL OMDURMAN
1
 
 
NKANA FC
2
 
 
2
0
4
1

18:00
FIN
GOR MAHIA
2
 
2
PETRO ATLETICO
4
 
 
0
0
1
0
 

18:00
FIN
HUSSEIN DEY
3
 
 
ZAMALEK SC
1
 
 
0
0
0
0
 

18:00
FIN
ZESCO UNITED FC
4
 
 
ASANTE KOTOKO
3
 
 
0
0
2
1
 

18:00
FIN
PARTIZANI
1
 
 
TEUTA DURRES
3
 
 
2
0
3
0
TV

18:00
FIN
PRIMEIRO DE AGOSTO
1
 
 
ACAD. PETROL. LOBITO
11
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
RAPID VIENNA
2
3
 
TSV HARTBERG
3
4
 
2
0
2
2
TV

18:00
FIN
SCR ALTACH
5
1
 
LASK LINZ
2
 
 
1
0
1
2
TV

18:00
FIN
SKN ST. POLTEN
6
2
 
SV MATTERSBURG
1
4
 
0
1
0
1
TV

18:00
FIN
STURM GRAZ
3
 
 
AUSTRIA VIENNA
5
 
1
0
0
1
0
TV

18:00
FIN
WACKER INNSBRUCK
6
3
 
RED BULL SALZBURG
1
1
 
0
1
0
2
TV

18:00
FIN
WOLFSBERGER AC
4
1
 
ADMIRA WACKER
4
2
1
1
2
2
2
TV

18:00
FIN
ALKI OROKLINIS
4
4
 
DOXA KATOKOPIAS
2
3
 
1
2
1
4
TV

18:00
FIN
APOLLON LIMASSOL
2
6
 
APOEL
1
3
1
0
0
1
3
TV

18:00
FIN
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
1
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
7
 
1
0
2
3
2

18:00
FIN
AALBORG
1
 
 
AARHUS
2
2
1
1
1
3
1
TV

18:00
FIN
AC HORSENS
2
1
 
BRONDBY
4
2
 
1
2
1
3
TV

18:00
FIN
ESBJERG
5
3
1
VEJLE
4
3
 
0
0
2
1

18:00
FIN
FC COPENHAGEN
1
 
 
HOBRO
4
2
 
1
1
3
1
TV

18:00
FIN
FC MIDTJYLLAND
2
1
 
SONDERJYSKE
3
3
 
1
1
2
1
TV

18:00
FIN
ODENSE
3
1
 
RANDERS FC
1
1
 
1
0
1
0
TV

18:00
FIN
VENDSYSSEL FF
3
1
 
FC NORDSJAELLAND
6
2
 
0
0
0
1

18:00
FIN
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
7
 
 
HARAS EL HODOOD
11
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
BORDEAUX
13
2
 
RENNES
8
3
 
0
0
1
1
TV

18:00
FIN
BUDAFOKI MTE
14
 
 
BEKESCSABA 1912
5
 
 
1
0
2
1

18:00
FIN
GYIRMOT SE
2
 
 
BUDAORSI SC
7
 
 
1
2
1
5

18:00
FIN
KAPOSVAR
3
 
 
CSAKVAR
10
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
NYIREGYHAZA
9
 
 
GYORI ETO FC
11
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
VASAS
6
 
 
BALMAZUJVAROS
16
 
 
0
2
3
2

18:00
FIN
PUSZCZA NIEPOLOMICE
6
 
 
ODRA OPOLE
11
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
SPARTAK MOSCOW
5
4
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
3
 
1
1
1
1
TV

18:00
FIN
RAD
14
3
 
CRVENA ZVEZDA
1
 
 
0
1
0
3
TV

18:00
FIN
ALUMINIJ
4
 
 
RUDAR VELENJE
9
 
1
1
0
4
0
TV

18:00
FIN
CF SALMANTINO
12
 
 
PONTEVEDRA
8
 
 
1
0
3
0

18:00
FIN
DEPORTIVO FABRIL
20
 
 
CORUXO
9
 
 
0
1
1
1

18:00
FIN
GUIJUELO
7
 
 
RAPIDO DE BOUZAS
18
 
 
1
0
1
0

18:00
FIN
CD CALAHORRA
12
 
 
RACING SANTANDER
1
 
 
0
1
0
1

18:00
FIN
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA
18
 
 
REAL SOCIEDAD B
5
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
REAL UNION
16
 
1
CD IZARRA
15
 
 
0
1
0
4

18:00
FIN
TUDELANO
14
 
 
MIRANDES
2
 
 
0
1
1
1

18:00
FIN
UP LANGREO
8
 
 
BARAKALDO
4
 
 
0
1
0
2

18:00
FIN
ALCOYANO
17
 
 
VALENCIA MESTALLA
20
 
 
0
1
1
1

18:00
FIN
SABADELL
15
 
 
UD CORNELLA
3
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
BADAJOZ
7
 
1
GRANADA CF B
14
 
 
1
0
1
0

18:00
FIN
EJIDO
18
 
 
MARBELLA FC
9
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
MURCIA
11
 
 
REAL LINENSE
6
 
 
0
0
0
2

18:00
FIN
RECREATIVO HUELVA
2
 
 
SAN FERNANDO
5
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
VILLANOVENSE
17
 
 
DON BENITO
16
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
BURSASPOR
15
2
 
GALATASARAY
2
6
 
2
1
2
3
TV

17:45
FIN
AL-HILAL SAUDI FC
 
 
AL-AHLI JEDDAH
 
 
 
0
0
1
0

17:45
FIN
EXCELSIOR
15
 
 
PEC ZWOLLE
12
2
 
0
0
0
2
TV

17:30
FIN
SLAVIA SOFIA
2
1
 
ETAR VELIKO TARNOVO
1
6
 
0
1
0
1
TV

17:30
POST
FANO ALMA J.
20
 
 
FERMANA
8
 
 

17:30
FIN
FERALPISALO
3
 
 
SAMBENEDETTESE
10
 
 
1
0
1
1

17:30
FIN
GIANA ERMINIO
15
 
 
GUBBIO
14
 
 
2
0
4
0

17:30
FIN
L. R. VICENZA
9
 
 
TRIESTINA
2
 
 
0
2
0
2

17:30
FIN
RIMINI
18
 
 
RAVENNA
7
 
 
0
1
0
1

17:30
FIN
TERAMO
13
 
 
VIRTUS VERONA
19
 
 
0
2
1
2

17:30
FIN
TERNANA
12
 
 
IMOLESE
4
 
 
0
3
0
3

17:30
FIN
AL-NASR SC
6
 
1
AL-KUWAIT
1
 
 
0
2
0
4

17:30
FIN
GAZ METAN MEDIAS
1
2
 
DINAMO BUCURESTI
3
2
 
1
1
2
1
TV

17:30
FIN
UE OLOT
7
 
 
ONTINYENT
16
 
 
0
0
0
0

17:15
FIN
ESPANYOL
13
2
1
SEVILLA
6
3
1
0
0
0
1
TV

17:00
FIN
ES SETIF
4
 
 
MC ORAN
11
 
 
2
0
4
1

17:00
FIN
JSM BEJAIA
9
 
 
ASO CHLEF
2
 
 
0
1
0
2

17:00
FIN
MOSTAGANEM
10
 
 
USM ANNABA
8
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
ADMIRA WACKER (AM)
14
 
 
NEUSIEDL/SEE
11
 
1
0
1
1
1

17:00
FIN
COLO COLO
4
2
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
4
 
0
1
2
3
TV

17:00
FIN
EB/STREYMUR
9
 
 
B36 TORSHAVN
1
 
 
0
1
1
2

17:00
FIN
HB TORSHAVN
8
 
 
NSI RUNAVIK
3
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
SKALA
4
 
 
TB TVOROYRI
6
 
 
2
0
2
0

17:00
FIN
VIKINGUR GOTA
2
 
 
KI KLAKSVIK
7
 
 
0
0
2
2

17:00
FIN
TROMSO
 
 
MJOLNER
 
 
 
0
0
2
1

17:00
FIN
LOKOMOTIVI TBILISI
4
 
1
DINAMO TBILISI
3
 
 
0
1
0
4

17:00
FIN
BAYER LEVERKUSEN (W)
9
 
 
SC SAND (W)
8
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
ERGOTELIS
7
 
1
IRODOTOS
13
 
1
2
0
4
1

17:00
FIN
THROTTUR REYKJAVIK
5
 
 
KR REYKJAVIK
1
 
 
0
4
0
5
 

17:00
FIN
ETZELLA ETTELBRUCK
9
 
 
VICTORIA ROSPORT
11
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
MOULOUDIA OUJDA
4
 
 
RAPIDE OUED ZEM
12
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
ABIA WARRIORS
6
 
 
PLATEAU UNITED
10
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
EL KANEMI WARRIORS
3
 
 
GOMBE UNITED
11
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
HEARTLAND
8
 
1
AKWA UNITED
2
 
 
0
1
1
2

17:00
FIN
IFEANYI UBA
1
 
 
KANO PILLARS
4
 
 
0
0
1
0

17:00
FIN
KADA CITY
5
 
 
NASARAWA UNITED
9
 
 
0
0
2
1

17:00
FIN
KATSINA UNITED
4
 
1
KWARA UNITED
9
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
MFM FC
1
 
 
BENDEL INSURANCE FC
11
 
 
1
0
2
0

17:00
POST
REMO STARS
10
 
 
ENUGU RANGERS
7
 
 

17:00
FIN
SUNSHINE STARS
5
 
 
ENYIMBA
2
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
WIKKI TOURISTS
8
 
 
RIVERS UNITED
6
 
 
1
0
2
0

17:00
FIN
YOBE STARS
12
 
 
GO ROUND OMOKU
7
 
 
1
0
2
0

17:00
CANC
MOLDE
 
 
ROSENBORG
 
 
 
TV
 

17:00
FIN
AVES
12
2
 
CHAVES
17
2
 
0
1
0
1
TV

17:00
FIN
NACIONAL
14
2
 
RIO AVE
9
2
 
0
1
0
1
TV

17:00
FIN
COVA DE PIEDADE
12
 
2
FC PORTO B
6
 
 
1
0
1
1

17:00
FIN
SPORTING COVILHA
7
 
 
FAMALICAO
2
 
 
0
0
2
0

17:00
FIN
VARZIM
16
 
2
OLIVEIRENSE
13
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
CORDOBA
21
 
 
SPORTING GIJON
11
 
 
1
1
1
2
TV

17:00
FIN
CELTA VIGO B
14
 
 
UNIONISTAS DE SALAMANCA
10
 
 
2
1
2
1

17:00
FIN
PERALADA
13
 
 
TERUEL
14
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
FC BASEL 1893
2
3
 
BSC YOUNG BOYS
1
3
 
1
2
2
2
TV

17:00
FIN
FC THUN
3
2
 
FC LUZERN
5
2
 
0
0
1
1
TV

17:00
FIN
FC ZURICH
4
4
 
NEUCHATEL XAMAX FC
9
 
 
0
0
2
1
TV

17:00
FIN
DESNA CHERNIHIV
2
4
 
FK LVIV
5
2
 
0
0
0
1
TV

17:00
FIN
KARPATY LVIV
3
4
 
FC MARIUPOL
6
4
 
1
1
1
1
TV

16:30
FIN
UNISPORT BAFANG
9
 
 
EDING SPORT FC
8
 
 
0
0
0
0

16:30
FIN
AS NYUKI
10
 
 
DC MOTEMA PEMBE
3
 
 
0
0
1
2

16:30
FIN
FC RENAISSANCE
8
 
 
CS DON BOSCO
6
 
 
0
0
2
1

16:30
FIN
DINAMO ZAGREB II
2
 
 
LUCKO
8
 
 
0
0
2
0

16:30
FIN
HNK HAJDUK SPLIT II
6
 
 
KUSTOSIJA
11
 
 
1
1
1
1

16:30
FIN
EINTRACHT FRANKFURT
5
 
 
FC NURNBERG
18
2
 
1
0
1
0
TV

16:30
FIN
PIAST GLIWICE
3
2
 
MIEDZ LEGNICA
13
2
 
1
0
2
1
TV

16:30
FIN
ZAGLEBIE LUBIN
10
2
 
ARKA GDYNIA
14
2
 
0
0
0
0
TV

16:15
FIN
FULHAM
19
2
 
LIVERPOOL
1
1
 
0
1
1
2
TV

16:00
FIN
AS AIN MLILA
10
 
 
BORDJ BOU ARRERIDJ
8
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
OLYMPIQUE MEDEA
13
 
 
JS KABYLIE
2
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
DESPORTIVO HUILA
4
 
 
CUANDO CUBANGO FC
15
 
 
0
0
2
0
 

16:00
FIN
ONZE BRAVOS
8
 
 
PROGRESSO ASSOCIACAO
6
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
PATRONATO
19
2
1
DEFENSA Y JUSTICIA
2
4
 
0
0
2
0
TV

16:00
FIN
FC LENDORF
16
 
 
WSC HERTHA
10
 
 
1
1
1
2

16:00
FIN
FK SARAJEVO
1
 
 
FK KRUPA
12
 
1
0
0
0
0

16:00
FIN
SIROKI BRIJEG
4
 
 
FK TUZLA CITY
9
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
ZRINJSKI
2
 
 
GOSK GABELA
11
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
CALDENSE
6
 
 
TUPYNAMBAS
8
 
 
0
0
3
0

16:00
FIN
COLOMBE
7
 
 
TONNERRE KALARA
9
 
 
0
1
0
1

16:00
FIN
FEUTCHEU
4
 
 
LES ASTRES
5
 
 
0
0
2
1

16:00
FIN
NEW STARS
5
 
 
AVION NKAM
6
 
 
0
1
2
2
 

16:00
FIN
PWD BAMENDA
8
 
 
DRAGON DE YAOUNDE
3
 
 
0
0
1
0
 

16:00
FIN
HNK GORICA
6
 
 
DINAMO ZAGREB
1
 
 
0
1
1
2
TV

16:00
FIN
PAFOS FC
5
3
 
ANORTHOSIS
1
3
 
0
0
0
1
TV

16:00
FIN
BOHEMIANS 1905
13
4
1
OPAVA
12
5
 
0
0
0
0
TV

16:00
FIN
HRADEC KRALOVE
3
 
 
PROSTEJOV
13
 
1
1
0
3
0

16:00
FIN
VARNSDORF
4
 
 
VITKOVICE
8
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
VLASIM
9
 
 
TABORSKO
14
 
 
0
2
2
3

16:00
FIN
AB COPENHAGEN
3
 
1
AVARTA
10
 
 
1
0
1
1

16:00
FIN
MILLWALL
 
1
BRIGHTON
 
2
 
0
0
2
2
2
2
4-5
TV

16:00
FIN
REIMS
6
4
 
NANTES
15
2
1
0
0
1
0
TV

16:00
POST
VFB OLDENBURG
8
 
 
VFL OLDENBURG
17
 
 

16:00
FIN
ATROMITOS ATHINON
4
1
 
AEK ATHENS
3
1
 
0
0
0
1
</