Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
SF
GUASTATOYA
 
1
ANTIGUA GFC
 
 
2
0
0
1
0

23:00
FIN
LEONES FC
2
 
 
CORTULUA
1
 
 
1
0
3
1

23:00
FIN
3R
PUERTO QUITO
 
 
EMELEC
 
 
 
0
1
0
2

23:00
FIN
SF
MUNICIPAL LIMENO
 
 
ALIANZA
 
 
 
1
1
2
2

22:30
FIN
GS
DEPORTIVO PASTO
1
 
 
AMERICA DE CALI
3
 
 
1
0
1
0
TV
22:15
FIN
URV
IA AKRANES
1
 
 
FH HAFNARFJORDUR
3
 
1
1
0
2
0
TV
22:15
FIN
URV
KA AKUREYRI
7
 
 
BREIDABLIK
2
 
 
0
1
0
1
TV
22:15
FIN
URV
VIKINGUR REYKJAVIK
11
 
 
STJARNAN
5
 
 
0
2
3
4
TV
22:00
FIN
R64
HURACAN
 
 
UNION DE SUNCHALES
 
 
 
0
0
2
0
TV
22:00
FIN
AP
ROYAL PARI FC
10
1
 
AURORA
13
4
 
0
1
2
1
TV
22:00
FIN
PL
NAFT AL-JANOOB
11
 
 
AL-MINAA
16
 
 
0
0
1
2

22:00
FIN
D1
ABHA
1
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
4
 
 
0
0
2
2

22:00
FIN
D1
AL-ADALAH
3
 
 
DHAMK
2
 
 
1
0
2
0

22:00
FIN
D1
AL-AIN ATAWLAH
11
 
 
HAJER
18
 
 
0
2
1
2

22:00
FIN
D1
AL-ANSAR
16
 
 
AL-JABALAIN
14
 
 
0
0
1
1

22:00
FIN
D1
AL-JEEL
5
 
 
AL-QAISOMA
17
 
 
0
0
1
1

22:00
FIN
D1
AL-MOJZEL
13
 
 
NAJRAN
7
 
 
1
0
1
1

22:00
FIN
D1
AL-OROBAH FC
20
 
 
AL-NAHDA
10
 
 
1
2
1
3

22:00
FIN
D1
AL-SHOALAH
12
 
 
JEDDAH CLUB
8
 
 
2
1
3
1

22:00
FIN
D1
AL-TAEE
6
 
 
AL-KAWKAB
15
 
 
2
0
3
2

22:00
FIN
D1
AL-WASHM
19
 
 
AL-NAJOOM
9
 
 
0
0
0
2

21:45
FIN
SF
LEEDS
5
1
DERBY
 
4
1
1
1
2
4
TV
21:45
FIN
ATALANTA
3
 
LAZIO
 
4
 
0
0
0
2
TV
21:45
FIN
RAITH ROVERS
 
 
QUEEN OF THE SOUTH
 
 
 
0
2
1
3
21:30
FIN
GS
EAST RIFFA CLUB
2
 
 
MANAMA CLUB
1
 
1
1
1
1
2
21:30
FIN
GS
HIDD SCC
2
 
 
RIFFA SC
3
 
 
1
3
3
3
21:30
FIN
AS EUPEN
5
1
 
BEERSCHOT WILRIJK
6
1
 
0
0
1
0
TV
21:30
FIN
KVC WESTERLO
3
3
 
CHARLEROI
1
2
 
0
1
0
2
TV
21:30
FIN
OOSTENDE
4
 
 
ST TRUIDEN
2
 
 
1
0
1
1
TV
21:30
FIN
R2
AREZZO
 
 
NOVARA
 
 
 
0
0
2
2
21:30
FIN
R2
CATANIA
 
 
REGGINA
 
 
 
2
1
4
1
21:30
FIN
R2
FERALPISALO
 
 
RAVENNA
 
 
 
0
0
0
0
21:30
FIN
R2
POTENZA
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
 
 
 
1
0
3
1
21:30
FIN
R2
PRO VERCELLI
 
 
CARRARESE
 
 
 
0
0
1
2
21:30
FIN
EK
JAGIELLONIA
5
2
 
LEGIA WARSZAWA
2
3
 
1
0
1
0
TV
21:30
FIN
EK
LECH POZNAN
8
2
 
LECHIA GDANSK
3
3
 
0
0
2
1
TV
21:30
FIN
EK
POGON SZCZECIN
7
 
 
PIAST GLIWICE
1
 
 
0
0
0
0
TV
21:30
FIN
EK
ZAGLEBIE LUBIN
6
2
 
CRACOVIA KRAKOW
4
3
 
0
0
1
2
TV
21:15
FIN
1L
NK CM CELJE
5
 
 
MARIBOR
1
 
 
1
0
1
3
TV
21:00
FIN
BW
KINDERMANN (W)
4
 
 
GREMIO OSASCO AUDAX (W)
6
 
 
1
1
3
2

21:00
FIN
BW
PONTE PRETA (W)
14
 
 
SPORT RECIFE (W)
16
 
 
2
0
5
0

21:00
FIN
BW
SAO JOSE (W)
10
 
 
SAO FRANCISCO (W)
15
 
 
1
0
1
1

21:00
FIN
NK OSIJEK
4
 
 
HNK RIJEKA
2
 
1
1
1
2
1
TV
21:00
FIN
D1
SLAVIA PRAHA
1
2
 
FK JABLONEC
4
2
 
1
1
2
1
TV
21:00
FIN
L1
FC VOLUNTARI
5
3
 
CONCORDIA
8
5
 
0
1
2
1
TV
21:00
FIN
SF
RADNICKI NIS
3
 
FK PARTIZAN
 
3
 
0
0
1
1
TV
21:00
FIN
SL
FC BASEL 1893
2
2
 
FC LUZERN
3
3
 
2
0
3
2
TV
21:00
FIN
SL
FC SION
7
1
 
NEUCHATEL XAMAX FC
9
1
 
0
0
1
0
TV
21:00
FIN
SL
FC ZURICH
8
2
 
FC THUN
6
2
 
3
0
3
0
TV
21:00
FIN
CHL
FC AARAU
3
 
 
SC KRIENS
8
 
1
1
1
1
1
21:00
FIN
CHL
FC LAUSANNE-SPORT
3
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
7
 
 
0
0
0
0
21:00
FIN
EPL
AL-AIN FC
3
 
 
AL-WASL FC
9
 
 
5
0
5
1
21:00
FIN
EPL
AL-JAZIRA
4
 
 
AL-DHAFRA
10
 
 
1
0
1
1
21:00
FIN
EPL
SHABAB AL-AHLI DUBAI
2
 
 
BANIYAS SC
6
 
 
2
1
4
1
21:00
FIN
EPL
SHARJAH FC
1
 
 
AL-WAHDA SCC
5
 
 
1
1
3
2
21:00
FIN
SHAKHTAR DONETSK
2
 
INGULETS PETROVE
 
2
 
3
0
4
0
TV
20:45
FIN
BNEI YEHUDA TEL AVIV
 
 
MACCABI NETANYA
 
 
1
0
1
1
1
1
1
5-4
TV
20:45
FIN
AKHISAR BELEDIYE
7
1
GALATASARAY
 
2
 
0
0
1
3
TV
20:30
FIN
ERD
ADO DEN HAAG
9
1
 
WILLEM II
10
3
1
1
1
6
2
TV
20:30
FIN
ERD
DE GRAAFSCHAP
17
1
 
AJAX
1
 
 
1
2
1
4
TV
20:30
FIN
ERD
EMMEN
14
1
 
GRONINGEN
8
 
 
1
0
1
0
TV
20:30
FIN
ERD
EXCELSIOR
16
1
 
AZ ALKMAAR
4
1
 
1
1
4
2
TV
20:30
FIN
ERD
FORTUNA SITTARD
15
 
1
FEYENOORD
3
1
 
1
1
1
4
TV
20:30
FIN
ERD
NAC BREDA
18
1
 
PEC ZWOLLE
13
1
 
0
0
0
0
TV
20:30
FIN
ERD
PSV
2
1
 
HERACLES
7
1
 
1
1
3
1
TV
20:30
FIN
ERD
UTRECHT
6
 
 
HEERENVEEN
11
 
 
1
1
3
1
TV
20:30
FIN
ERD
VVV VENLO
12
 
 
VITESSE
5
 
 
0
2
1
3
TV
20:00
FIN
ODENSE (W)
4
 
 
VILDBJERG (W)
5
 
 
1
2
2
3

20:00
FIN
EL
DINAMO TBILISI
5
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
7
 
 
0
1
1
3

20:00
FIN
1L
ALUMINIJ
6
 
 
NS MURA
4
 
 
0
0
0
1
TV
20:00
FIN
ASV
FALKENBERGS FF
16
1
 
DJURGARDEN
5
2
 
0
3
0
3
TV
20:00
FIN
ASV
HACKEN
2
2
 
KALMAR FF
10
1
 
0
0
1
0
TV
20:00
FIN
ASV
HELSINGBORG
13
3
 
AIK
3
 
 
1
2
1
3
TV
20:00
FIN
ASV
IF ELFSBORG
7
2
 
AFC ESKILSTUNA
15
1
 
0
0
1
0
TV
20:00
FIN
ASV
IK SIRIUS
12
1
 
GIF SUNDSVALL
14
2
 
1
0
1
0
TV
20:00
FIN
SPR
IK FREJ
12
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
14
 
 
0
1
1
1
20:00
FIN
SPR
MJALLBY AIF
2
 
 
TRELLEBORGS FF
10
 
 
0
1
2
1
20:00
FIN
SPR
ORGRYTE
8
 
 
VARBERGS BOIS FC
1
 
 
0
1
1
1
20:00
FIN
DS
DJURGARDENS IF (W)
8
 
 
VITTSJO GIK (W)
4
 
 
1
2
1
3
20:00
FIN
DS
ESKILSTUNA UTD (W)
9
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
5
 
 
0
0
0
0
20:00
FIN
DS
KRISTIANSTADS DFF (W)
6
 
 
LINKOPINGS (W)
3
 
 
1
1
1
1
20:00
FIN
DS
KUNGSBACKA DFF (W)
12
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
11
 
 
0
1
2
2
20:00
FIN
DS
ROSENGARD (W)
2
 
 
PITEA IF (W)
5
 
 
0
0
2
0
20:00
FIN
DS
VAXJO DFF (W)
10
 
 
KOPPARBERGS/GOTEBORG (W)
1
 
 
0
0
0
2
19:30
FIN
R2
MONZA
 
 
SUDTIROL
 
 
1
2
1
3
3
19:30
FIN
SF
FC ROSTOV
3
 
LOKOMOTIV MOSCOW
 
2
 
0
1
0
2
TV
19:00
FIN
BOTEV PLOVDIV
2
 
LOKOMOTIV PLOVDIV
 
3
 
0
0
0
1
TV
19:00
FIN
DINAMO ZAGREB
1
 
 
HNK GORICA
5
 
 
2
1
3
1
TV
19:00
FIN
NL
ILVES (W)
9
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 
1
1
1
2

19:00
FIN
SF
ARSENAL TULA
3
 
URAL
 
2
1
0
2
2
2
TV
19:00
FIN
1L
OBOLON-BROVAR KYIV
5
 
 
DNIPRO-1
1
 
 
0
1
1
1

18:30
FIN
D1
VIKTORIA PLZEN
2
1
 
SPARTA PRAHA
3
 
 
2
0
4
0
TV
18:30
FIN
YKK
TPS
3
 
 
AC KAJAANI
9
 
 
1
0
1
0
18:30
FIN
KGB
ILVES/2
2
 
 
HONKA/AKATEMIA
4
 
 
1
0
1
0
18:30
FIN
FNL
AVANGARD KURSK
8
3
 
KRASNODAR 2
11
2
 
0
1
1
1
18:30
FIN
SF
MLADOST LUCANI
3
 
CRVENA ZVEZDA
 
1
 
0
0
0
0
TV
18:15
FIN
L1
AFC HERMANNSTADT
7
2
 
DINAMO BUCURESTI
1
2
 
0
0
0
0
TV
18:00
FIN
SIROKI BRIJEG
 
 
FK SARAJEVO
 
 
1
1
0
1
0
18:00
FIN
EL
DILA GORI
7
 
 
DINAMO BATUMI
1
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
BUDUCNOST PODGORICA
2
 
1
FK GRBALJ
7
 
 
1
2
5
3
TV

18:00
FIN
ISKRA DANILOVGRAD
5
 
 
LOVCEN
9
 
 
2
0
2
0
TV

18:00
FIN
OFK TITOGRAD PODGORICA
4
 
 
MORNAR
10
 
 
4
0
6
1

18:00
FIN
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
FK PETROVAC
6
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
ZETA
3
 
 
SUTJESKA
1
 
1
1
0
1
1

18:00
FIN
IGALO
9
 
 
ARSENAL TIVAT
5
 
 
0
2
3
2

18:00
FIN
PL
ABIA WARRIORS
8
 
 
EL KANEMI WARRIORS
5
 
 
1
1
2
1

18:00
FIN
PL
ENUGU RANGERS
1
 
 
BENDEL INSURANCE FC
5
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
PL
NIGER TORNADOES
11
 
 
MFM FC
4
 
 
1
0
1
0

18:00
FIN
L2
ACS POLI TIMISOARA
18
 
 
ARGES PITESTI
6
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
L2
DACIA UNIREA BRAILA
20
 
 
CS MIOVENI
7
 
 
0
4
0
6

18:00
FIN
L2
UTA ARAD
9
 
1
AEROSTAR BACAU
17
 
 
0
1
2
1
18:00
CANC
1L
KOBRA KHARKIV
16
 
 
SUMY
13
 
 

18:00
CANC
1L
KOLOS KOVALIVKA
2
 
 
ZIRKA KIROVOHRAD
15
 
 

18:00
FIN
1L
MFK MYKOLAIV
8
 
1
HIRNYK-SPORT
12
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
1L
PRIKARPATYE
10
 
 
METALIST 1925 KHARKIV
4
 
 
0
1
2
2

17:55
FIN
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
2
 
 
NK DOMZALE
3
 
 
0
2
1
4
TV
17:30
FIN
N/E
SUVOROVO
2
 
 
SEPTEMVRI TERVEL
4
 
 
1
0
2
0

17:30
FIN
LF
AS MANIEMA UNION
4
 
 
TP MAZEMBE
1
 
 
0
0
0
1
 

17:30
FIN
D1N
UMEA FC
1
 
 
VASALUNDS IF
9
 
1
0
1
2
1
17:30
FIN
1L
AVANHARD KRAMATORSK
6
 
 
RUKH VYNNYKY
11
 
 
0
0
1
2

17:00
FIN
GS
DORDOI BISHKEK
4
 
 
ISTIQLOL DUSHANBE
1
 
 
0
1
2
1
 
17:00
FIN
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
6
 
 
0
0
1
1
TV
17:00
FIN
SL
DRENICA
7
 
 
KF BALLKANI
8
 
 
1
0
1
1
TV

17:00
FIN
SL
DRITA
4
 
 
KF FLAMURTARI
6
 
 
1
0
1
2

17:00
FIN
SL
LLAPI
3
 
 
FERONIKELI
1
 
 
1
1
1
3
TV

17:00
FIN
SL
PRISHTINA
2
 
 
TREPCA 89
9
 
 
0
0
3
0
TV

17:00
FIN
MSL
MELAKA UNITED
5
 
 
FELDA UNITED FC
12
 
 
4
0
6
0

17:00
FIN
MSL
SELANGOR
4
 
 
KEDAH
3
 
 
2
0
3
1

17:00
FIN
L1
CA BIZERTIN
4
 
 
ETOILE DU SAHEL
2
 
 
0
0
0
1

17:00
FIN
L1
ESPERANCE ST
1
 
 
STADE GABESIEN
14
 
 
1
0
2
0

17:00
FIN
1L
BALKANY ZORYA
9
 
1
VOLYN LUTSK
3
 
 
1
1
2
2

16:30
FIN
GS
ALTYN ASYR FK
2
 
 
FC KHUJAND
3
 
 
1
0
1
0
TV
 
16:30
FIN
GS
PERSIJA JAKARTA
3
 
 
SHAN UNITED
4
 
 
2
0
6
1
TV
 
16:30
FIN
L1
PSS SLEMAN
7
 
 
AREMA FC
18
 
 
1
1
3
1

16:00
FIN
PR
ALASHKERT
4
 
 
SHIRAK FC
6
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
PR
PYUNIK YEREVAN
1
 
 
BANANTS YEREVAN
3
 
1
0
0
1
1

16:00
FIN
GS
ABAHANI LIMITED DHAKA
2
 
 
CHENNAIYIN FC
1
 
 
0
1
3
2
TV
16:00
FIN
EL
CHIKHURA SACHKHERE
4
 
 
FC RUSTAVI
10
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
PL
ALSINAAT ALKAHRABAIYA
17
 
 
AL-NAJAF
10
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
L2
FARUL CONSTANTA
14
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
13
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
EST
IRTYSH OMSK
2
 
 
SIBIR 2
6
 
 
0
0
3
0

16:00
FIN
RPO
ROYAL EAGLES
2
 
 
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
3
 
 
1
0
1
0
 
16:00
FIN
1R
CHIANGMAI UNITED
 
 
CHONBURI FC
 
 
 
1
1
2
1

15:50
FIN
1L
TRIGLAV KRANJ
8
 
 
KRSKO
10
 
 
2
0
3
1
TV
15:30
FIN
PR
IRTYSH PAVLODAR
10
 
 
FC ASTANA
1
 
 
0
1
0
4

15:00
FIN
GS
CERES-NEGROS FC
1
 
 
BECAMEX BINH DUONG
2
 
 
0
0
0
1
TV
 
15:00
FIN
PPO
KALAMATA
7
 
 
DIAGORAS RODOU
4
 
 
0
0
1
0
2
1
15:00
FIN
D1
KCB
8
 
 
AFC LEOPARDS
9
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
D1
NZOIA SUGAR
12
 
 
GOR MAHIA
1
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
D1
ZOO KERICHO
16
 
 
WESTERN STIMA
13
 
 
0
1
2
1

15:00
FIN
1R
AYUTTHAYA UNITED
 
1
RATCHABURI
 
 
1
1
0
1
1
1
1
5-6

15:00
FIN
1R
BG PATHUM UNITED
 
 
CHIANGMAI FC
 
 
 
2
0
3
0

15:00
FIN
1R
LAMPANG FC
 
 
CHAINAT HORNBILL
 
 
 
1
2
2
3

15:00
FIN
1R
POLICE TERO
 
 
MUANGTHONG UNITED
 
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
1R
RAYONG FC
 
 
BURIRAM UNITED
 
 
 
0
0
1
1
1
4

14:30
FIN
EST
DINAMO BARNAUL
4
 
 
SAKHALIN
1
 
 
0
0
0
0

14:30
FIN
1R
SISAKET
 
 
BANGKOK UNITED
 
 
 
0
1
1
3

14:00
FIN
GS
HANG YUEN FC
4
 
 
KITCHEE SC
2
 
 
0
1
1
2
TV
 
14:00
FIN
1R
CUSTOMS UNITED
 
 
NAKHON RATCHASIMA FC
 
 
 
0
0
0
0
1
1
4-3

14:00
FIN
1R
KHONKAEN
 
 
CHIANGRAI UNITED
 
 
 
0
2
0
4

14:00
FIN
1R
NAVY FC
 
 
PRACHUAP
 
 
 
0
1
0
2

14:00
FIN
1R
NONG BUA LAMPHU
 
 
PORT FC
 
 
 
2
1
3
2

14:00
FIN
1R
PHRAE UNITED
 
 
SUKHOTHAI FC
 
 
 
0
0
0
0
1
2

13:30
FIN
R16
FC ANYANG
 
 
CHANGWON CITY
 
 
 
0
0
1
1
1
2
13:30
FIN
R16
SUWON BLUEWINGS
 
 
GWANGJU FC
 
 
 
1
0
3
0
13:00
FIN
GS
HANOI FC
1
 
 
TAMPINES ROVERS FC
2
 
1
2
0
2
0
TV
 
13:00
FIN
GS
YANGON UTD
3
 
 
NAGAWORLD FC
4
 
 
0
0
2
0
TV
13:00
FIN
D1
SONY SUGAR
4
 
 
KARIOBANGI SHARKS
10
 
 
1
0
2
0

13:00
FIN
L2
SPORTUL SNAGOV
5
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
11
 
 
0
0
2
0

13:00
FIN
R16
DAEJEON KORAIL
 
 
SEOUL E-LAND FC
 
 
 
2
0
2
0
13:00
FIN
R16
GANGWON FC
 
 
PAJU CITIZEN FC
 
 
 
1
0
2
0
13:00
FIN
R16
GYEONGJU KHNP FC
 
 
CHEONGJU CITY
 
 
 
1
0
2
0

13:00
FIN
R16
GYEONGNAM FC
 
 
DAEGU FC
 
 
1
2
0
2
0
13:00
FIN
R16
HWASEONG FC
 
 
CHEONAN CITY
 
 
 
0
0
2
2
2
2
4-3
13:00
FIN
R16
SANGJU SANGMU FC
 
 
JEJU UNITED FC
 
 
 
0
0
1
1
1
1
13-12
12:15
FIN
GS
MANANG MARSHYANGDI
4
 
 
MINERVA PUNJAB
3
 
1
0
1
1
1
 
12:00
FIN
L2
CS BALOTESTI
19
 
 
ACS ENERGETICIANUL
16
 
 
1
3
1
4

11:30
FIN
1R
MUANG LOEI UNITED
 
 
SUPHANBURI
 
 
 
0
0
1
1
2
1

11:30
FIN
1R
RANONG UNITED
 
 
PTT RAYONG
 
 
 
1
0
1
0

11:30
FIN
1R
SURAT THANI CITY
 
 
TRAT FC
 
 
 
0
1
1
1
3
1

11:30
FIN
1R
THONBURI UNIVERSITY FC
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
 
 
 
1
0
1
1
1
1
3-2

11:00
FIN
GS
APRIL 25 SC
1
 
 
WOFOO TAI PO
3
 
 
3
0
4
0
 
11:00
FIN
L2
METALOGLOBUS
10
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
8
 
 
0
0
0
1
04:15
FIN
3R
DEPORTIVO CUENCA
 
 
GUALACEO SC
 
 
 
1
0
1
0

04:00
FIN
QF
INDEPENDIENTE FC
 
 
DEPORTIVO UNIVERSITARIO
 
 
 
2
0
2
1

04:00
FIN
QF
TAURO FC
 
 
SPORTING S. M.
 
 
 
1
0
1
0

03:30
FIN
B
FIGUEIRENSE
10
 
 
BRASIL DE PELOTAS
20
 
 
0
0
1
0
03:10
FIN
QF
RIVER PLATE
 
 
ATLETICO TUCUMAN
 
 
 
2
0
4
1
TV

01:15
FIN
B
OESTE
7
 
 
CUIABA
4
 
 
0
1
1
1
01:00
FIN
QF
RACING CLUB
 
 
TIGRE
 
 
 
2
0
2
1
TV

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score