Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:45
FIN
RED BULL BRASIL
1
 
 
SAO BENTO
4
 
 
1
1
3
2

23:00
FIN
CURICO UNIDO
8
1
 
COBRESAL
16
 
 
1
1
3
1
TV

22:30
FIN
GIMNASIA Y ESGRIMA
8
 
 
AGROPECUARIO
6
 
 
0
0
1
0

22:30
FIN
DEPORTIVO BINACIONAL
2
 
 
UTC
10
 
 
2
0
4
1
TV

22:30
FIN
SPORTING CP
4
2
 
SANTA CLARA
8
1
 
0
0
1
0
TV

22:00
FIN
BRAGANTINO
4
 
1
ITUANO
1
 
 
0
2
0
3

22:00
FIN
MUSHUC RUNA SC
12
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
4
 
 
0
1
0
2
TV

22:00
FIN
PESCARA
5
4
 
COSENZA
11
1
 
0
0
1
1
TV

22:00
FIN
SHAMROCK ROVERS
1
 
 
SLIGO ROVERS
8
 
 
1
0
3
0

22:00
FIN
REAL SOCIEDAD
10
2
 
LEVANTE
15
2
 
1
0
1
1
TV

21:45
FIN
DONCASTER
6
 
 
BARNSLEY
2
 
 
0
0
0
0

21:45
FIN
NEWPORT COUNTY
12
 
 
CHELTENHAM
17
 
1
0
0
1
0

21:45
FIN
LILLE
2
3
 
MONACO
16
2
 
0
0
0
1
TV

21:45
FIN
NEWRY CITY FC
6
 
1
COLERAINE FC
6
 
 
0
1
1
4

21:45
FIN
CORK CITY
4
 
 
BOHEMIANS
3
 
 
1
0
2
0

21:45
FIN
DERRY CITY
5
 
 
DUNDALK
2
 
 
0
1
0
2

21:45
FIN
UCD
9
 
 
FINN HARPS
10
 
 
0
0
3
0

21:45
FIN
WATERFORD FC
7
 
 
ST. PATRICKS ATHLETIC
6
 
 
1
0
2
0

21:45
FIN
BRAY WANDERERS
2
 
 
ATHLONE TOWN
3
 
 
0
1
0
1

21:45
FIN
DROGHEDA UNITED
7
 
 
CABINTEELY
4
 
 
0
0
1
4

21:45
FIN
LIMERICK FC
6
 
 
COBH RAMBLERS
9
 
 
3
1
3
1

21:45
FIN
SHELBOURNE
1
 
 
WEXFORD FC
10
 
 
0
0
3
0

21:45
FIN
GAP CONNAH S QUAY FC
1
 
 
NEWTOWN AFC
4
 
 
1
0
2
0

21:30
FIN
BANGU
1
 
 
PORTUGUESA-RJ
5
 
 
0
0
3
0

21:30
FIN
BORUSSIA MONCHENGLADBACH
4
 
 
SC FREIBURG
11
3
 
1
1
1
1
TV

21:30
FIN
CAGLIARI
14
3
 
FIORENTINA
10
2
 
0
0
2
1
TV

21:30
FIN
LECH POZNAN
6
1
 
GORNIK ZABRZE
12
3
 
0
1
0
3
TV

21:05
POST
INVERNESS CT
5
 
 
ROSS COUNTY
1
 
 

21:00
FIN
ANDERLECHT (W)
1
 
 
K.S.K. HEIST (W)
6
 
 
1
0
5
0

21:00
FIN
OH LEUVEN (W)
5
 
 
GENK (W)
4
 
 
0
0
0
3

21:00
FIN
STANDARD LIEGE (W)
3
 
1
GENT (W)
2
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
MEDJIMURJE
14
 
 
SIBENIK
1
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
SWANSEA (U23)
 
 
ASTON VILLA (U23)
 
 
 
2
0
2
0

21:00
FIN
BEZIERS
19
 
 
AUXERRE
14
 
1
0
0
1
0
TV

21:00
FIN
CHATEAUROUX
16
 
 
PARIS FC
4
 
 
0
0
0
1
TV

21:00
FIN
GRENOBLE
10
 
 
NANCY
17
 
 
0
0
1
0
TV

21:00
FIN
LE HAVRE
9
 
 
AJACCIO
13
 
1
2
0
3
1
TV

21:00
FIN
NIORT
11
 
 
METZ
1
 
 
0
1
0
3
TV

21:00
FIN
RED STAR FC 93
20
 
 
CLERMONT FOOT
8
 
 
0
1
0
4
TV

21:00
FIN
SOCHAUX
18
 
 
ESTAC TROYES
6
 
 
0
0
0
0
TV

21:00
FIN
VALENCIENNES
12
 
 
ORLEANS
7
 
 
0
2
1
4
TV

21:00
POST
AVRANCHES
11
 
 
DRANCY
18
 
 

21:00
FIN
DUNKERQUE
15
 
1
BOURG-EN-BRESSE 01
9
 
 
0
1
1
4

21:00
FIN
ENTENTE S ST GRATIEN
17
 
 
CHOLET
5
 
 
1
1
1
3

21:00
FIN
LE MANS
4
 
 
BOULOGNE
6
 
 
2
1
2
3

21:00
FIN
MARIGNANE
16
 
 
LYON DUCHERE
7
 
 
0
1
1
2

21:00
FIN
PAU
12
 
 
QUEVILLY
10
 
 
2
0
3
0

21:00
FIN
TOURS
14
 
 
CONCARNEAU
13
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
VILLEFRANCHE
8
 
1
RODEZ
1
 
 
0
1
1
1

21:00
FIN
PROGRES NIEDERKORN
2
 
 
RM HAMM BENFICA
13
 
 
1
0
1
0

21:00
FIN
RACING FC UNION LUXEMBOURG
6
 
2
FC DIFFERDANGE 03
8
 
 
1
2
3
3

21:00
FIN
UNA STRASSEN
7
 
 
US MONDORF-LES-BAINS
10
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
UNION TITUS PETANGE
5
 
 
FOLA ESCH
3
 
 
2
0
2
1

21:00
FIN
US RUMELANGE
14
 
 
US HOSTERT
12
 
 
0
0
0
4

21:00
FIN
FORTUNA SITTARD
13
2
 
EMMEN
17
1
1
3
0
3
1
TV

21:00
FIN
ALMERE CITY FC
13
 
 
SPARTA ROTTERDAM
2
2
 
1
1
1
3

21:00
FIN
CAMBUUR
12
1
 
JONG PSV
5
 
 
2
0
3
1

21:00
FIN
DORDRECHT
17
 
 
RODA
7
 
 
1
1
3
2

21:00
FIN
HELMOND SPORT
19
2
 
GO AHEAD EAGLES
3
1
 
0
1
1
1

21:00
FIN
JONG UTRECHT
20
 
 
FC EINDHOVEN
14
1
 
1
2
1
3

21:00
FIN
MVV
8
 
 
WAALWIJK
11
 
 
0
1
1
4

21:00
FIN
NEC NIJMEGEN
9
 
 
DEN BOSCH
4
2
 
3
0
5
0

21:00
FIN
TELSTAR
16
1
 
JONG AZ
18
1
 
0
0
1
0

21:00
FIN
TOP OSS
6
1
 
JONG AJAX
10
2
 
0
0
2
1

21:00
FIN
TWENTE
1
 
 
VOLENDAM
15
 
 
4
0
5
0

21:00
FIN
SC KRIENS
6
 
 
FC VADUZ
7
 
 
0
0
2
1

20:30
FIN
EBREICHSDORF
1
 
 
SV SCHWECHAT
16
 
 
5
0
7
0

20:30
FIN
FC MAUERWERK
2
 
 
SV MATTERSBURG (AM)
9
 
 
0
1
1
1

20:30
FIN
SC MANNSDORF
4
 
 
RAPID VIENNA (AM)
6
 
 
2
0
5
1

20:30
FIN
WIENER SPORTKLUB
5
 
 
SG TRAISKIRCHEN
8
 
 
1
2
3
3

20:30
FIN
STOKE CITY (U23)
 
 
BLACKBURN (U23)
 
 
 
1
1
1
4

20:30
FIN
ROT-WEISS ESSEN
6
 
 
SC VERL
7
 
 
0
0
0
2

20:30
FIN
AS JEUNESSE ESCH
4
 
 
F91 DUDELANGE
1
 
 
0
1
0
3

20:30
FIN
HEERENVEEN (W)
1
 
 
ACHILLES 29 (W)
4
 
 
1
0
6
0

20:30
FIN
PEC ZWOLLE (W)
5
 
 
TWENTE (W)
1
 
 
1
3
1
5

20:30
FIN
PSV (W)
2
 
 
ADO DEN HAAG (W)
4
 
 
3
0
5
0

20:30
FIN
VV ALKMAAR (W)
2
 
 
EXCELSIOR/BARENDRECHT (W)
3
 
 
2
2
2
2

20:30
FIN
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
6
1
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2
2
 
0
1
0
1
TV

20:10
FIN
AUSTRIA VIENNA (AM)
12
 
1
SC WIENER NEUSTADT
3
 
 
2
0
3
1

20:10
FIN
FC JUNIORS OO
8
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
6
 
 
2
0
4
2

20:10
FIN
FC LIEFERING
10
 
1
RIED
2
 
 
2
1
2
6

20:10
FIN
SKU AMSTETTEN
14
 
 
FC BW LINZ
4
 
1
2
0
2
0

20:10
FIN
SV HORN
15
 
 
SV LAFNITZ
11
 
 
0
0
2
0

20:10
FIN
WACKER INNSBRUCK(AM)
7
 
1
AUSTRIA KLAGENFURT
13
 
 
1
1
2
2

20:00
FIN
SC-ESV PARNDORF
13
 
 
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
7
 
 
2
1
3
4

20:00
FIN
DEUTSCHLANDSBERGER
3
 
1
ATSV STADL-PAURA
6
 
 
1
1
2
2

20:00
FIN
FC GLEISDORF 09
2
 
 
SV ALLERHEILIGEN
9
 
 
0
0
4
0

20:00
FIN
FC WELS
14
 
 
UNION GURTEN
11
 
 
1
3
1
4

20:00
FIN
SC WEIZ
7
 
 
GLEICHENBERG
12
 
 
1
2
1
4

20:00
FIN
STURM GRAZ (AM)
8
 
 
GRAZER AK
1
 
 
0
0
0
1

20:00
FIN
VST VOLKERMARKT
15
 
 
UNION VB VOCKLAMARKT
4
 
 
2
1
3
1

20:00
FIN
NICE
9
 
 
TOULOUSE
14
2
 
1
0
1
1
TV

20:00
FIN
KFC UERDINGEN 05
10
 
 
FORTUNA KOLN
14
 
 
1
1
1
1

20:00
FIN
SV DROCHTERSEN/ASSEL
4
 
 
VFL WOLFSBURG II
1
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
FC KOLN II
15
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
4
 
 
1
0
3
0

20:00
POST
FC INGOLSTADT 04 II
13
 
 
SPVGG BAYREUTH
10
 
 

20:00
FIN
LEIKNIR REYKJAVIK
5
 
 
STJARNAN
3
 
1
1
2
3
3
 

20:00
FIN
BLOEM CELTIC
8
 
 
BIDVEST WITS
2
 
 
1
0
2
4

20:00
FIN
CAPE TOWN CITY
4
 
 
POLOKWANE CITY
6
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
SUPERSPORT UNITED
5
 
 
KAIZER CHIEFS
7
 
 
1
1
1
1
TV

19:30
FIN
KJELLERUP
12
 
 
SKIVE
2
 
 
1
3
1
7

19:30
FIN
FC HEIDENHEIM
6
1
 
UNION BERLIN
3
3
 
0
1
2
1
TV

19:30
FIN
HOLSTEIN KIEL
5
1
 
ERZGEBIRGE AUE
11
1
 
2
1
5
1
TV

19:30
FIN
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
 
1
FK RITERIAI
6
 
 
0
0
1
1

19:30
FIN
FENERBAHCE
13
3
 
SIVASSPOR
9
1
 
0
0
2
1
TV

19:00
FIN
INTER ZAPRESIC
7
 
 
ISTRA 1961
9
 
1
1
1
3
1
TV

19:00
FIN
ANAGENNISI DERYNIAS
5
 
 
OLYMPIAKOS NICOSIA
1
 
 
1
1
1
2
TV

19:00
FIN
ETHNIKOS ACHNAS
2
 
 
THOI LAKATAMIAS
13
 
 
2
0
5
0

19:00
FIN
DUKLA PRAHA
15
2
1
KARVINA
16
3
 
2
1
2
1
TV

19:00
FIN
TEPLICE
9
3
 
VIKTORIA PLZEN
2
4
 
2
0
2
1
TV

19:00
FIN
GNISTAN
 
 
VPS
 
 
 
0
0
1
1
1
3

19:00
FIN
VJS
 
 
KPV
 
 
 
0
1
0
3

19:00
FIN
WISLA PLOCK
15
2
 
POGON SZCZECIN
4
4
 
0
1
0
2
TV

19:00
FIN
GKS TYCHY
10
 
 
STAL MIELEC
3
 
 
0
1
1
1

19:00
FIN
AL-ETTIFAQ
9
 
 
AL-SHABAB RIYADH
3
 
 
1
1
1
1

19:00
FIN
BACKA
13
2
 
DINAMO VRANJE
15
3
1
4
0
5
1
TV

18:30
FIN
ANZHI
14
3
1
KRYLYA SOVETOV
11
6
 
0
1
0
2
TV

18:25
FIN
AL-ARABI SC
6
 
 
AL-GHARAFA
7
 
1
1
1
1
2

18:15
FIN
AL-WAHDA SCC
 
 
BANIYAS SC
 
 
 
1
1
4
1

18:00
FIN
EL ENTAG EL HARBY
8
 
 
NOGOOM EL MOSTAKBAL FC
17
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
FC SABURTALO
1
 
 
TORPEDO KUTAISI
6
 
 
3
0
3
0

18:00
FIN
FS METTA/LU
8
 
 
RIGA FC
2
 
 
1
1
1
2

18:00
FIN
REUS
22
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
4
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
ESKISEHIRSPOR
16
 
 
ALTINORDU
6
 
 
1
2
2
4

17:30
FIN
BOTEV PLOVDIV
4
2
 
BOTEV VRATSA
2
3
1
1
1
1
1
TV

17:30
FIN
CS MIOVENI
7
 
1
CHINDIA TARGOVISTE
4
 
 
0
1
1
4

17:00
FIN
NEFTCHI BAKU
1
 
 
QABALA
4
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
ERMIS
6
3
 
E.N. PARALIMNIOU
3
2
 
0
1
1
2
TV

17:00
FIN
IFK NORRKOPING
 
 
MALMO FF
 
 
 
3
1
4
1
 

17:00
FIN
KERALA BLASTERS
 
1
INDIAN ARROWS
 
 
1
0
1
0
2

16:30
FIN
BELSHINA BOBRUISK
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
 
0
0
0
1

16:30
FIN
BURNLEY (U23)
 
 
LEICESTER (U23)
 
 
 
0
0
1
0

16:15
FIN
PARS JONOUBI JAM
8
2
 
MACHINE SAZI TABRIZ
9
1
 
0
0
0
1

16:00
FIN
IF ELFSBORG
 
 
OREBRO
 
 
 
1
0
2
0
 

16:00
FIN
TORPEDO ZHODINO
 
 
TORPEDO MOSCOW
 
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
SHABAB AL-SAHEL
5
 
 
SAFA
7
 
 
2
0
2
0

16:00
FIN
AL-RAYYAN SC
3
 
 
AL-KHOR
11
 
 
1
0
1
0

15:30
FIN
APEJES
4
 
 
COTONSPORT
2
 
 
0
0
1
1

15:30
FIN
FC ASTANA
3
 
 
OKZHETPES
10
 
 
0
0
2
1

15:30
FIN
AJAX CAPE TOWN
3
 
 
RICHARDS BAY FC
5
 
 
0
0
0
0

15:25
FIN
AL-SUQOOR
11
 
1
AL-SADD SAUDI
5
 
 
0
1
1
4
 

15:15
FIN
AL-HJAZZ
2
 
 
AL-GHAZWA
12
 
 
0
0
1
2
 

15:15
FIN
AL-DRAE
6
 
 
ARAR
10
 
 
1
0
1
1
 

15:15
FIN
AL-WAJJ
4
 
 
AL-HAIT
12
 
 
0
0
0
0
 

15:10
FIN
AL-AKHDOUD
7
 
 
AL-MUZAHMIYYA
9
 
 
2
0
5
1
 

15:05
FIN
AL-JNDAL
4
 
 
AL-BUKIRYAH
1
 
 
1
0
1
1
 

15:00
FIN
NOTTINGHAM FOREST (U23)
 
 
BOURNEMOUTH (U23)
 
 
 
2
0
2
1

15:00
FIN
READING (U23)
 
 
NEWCASTLE (U23)
 
 
 
1
2
1
2

15:00
FIN
ODD BALLKLUBB
 
 
HAUGESUND
 
 
 
1
0
4
0
 

15:00
FIN
HAPOEL AFULA
5
 
 
HAPOEL RISHON LEZION
12
 
 
1
1
2
1

15:00
FIN
HAPOEL KATAMON
2
 
 
HAPOEL ASHKELON
6
 
 
0
0
2
0

15:00
FIN
HAPOEL MARMOREK
14
 
 
BEITAR TEL AVIV
7
 
1
1
0
3
1

15:00
FIN
HAPOEL RAMAT GAN
8
 
 
HAPOEL IKSAL
16
 
 
1
2
2
2

15:00
FIN
MACCABI AHI NAZARETH
11
 
 
HAPOEL R. H. I. NIR
13
 
 
0
0
3
1

15:00
FIN
FCSB II
9
 
 
AGRICOLA BORCEA
8
 
1
0
0
2
0

15:00
FIN
AFC HERMANNSTADT II
14
 
 
FC ASTRA GIURGIU II
4
 
 
1
3
4
6

15:00
FIN
ATLETIC BRADU
15
 
 
VOINT TURNU MAGURELE
1
 
 
1
4
1
5

15:00
FIN
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
11
 
 
ACSO FILIASI
8
 
 
0
1
2
3

15:00
FIN
FLACARA MORENI
12
 
 
FCM ALEXANDRIA
6
 
 
2
1
2
1

15:00
FIN
VIITORUL DOMNESTI
16
 
 
FLACARA HOREZU
2
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
ACS GHIRODA
11
 
 
GLORIA CERMEI
5
 
 
1
0
4
0

15:00
FIN
CETATE DEVA
14
 
 
SOIMII LIPOVA
1
 
 
1
1
2
2

15:00
FIN
NATIONAL SEBIS
7
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
13
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
UNIREA ALBA IULIA
9
 
 
MILLENIUM GIARMATA
12
 
 
1
0
1
1

15:00
FIN
CFR CLUJ II
5
 
 
UNIREA DEJ
11
 
 
0
1
0
3

15:00
FIN
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
2
 
 
AVANTUL REGHIN
8
 
 
1
0
5
0

15:00
FIN
GAZ METAN MEDIAS II
15
 
 
GLORIA BISTRITA
9
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
UROZHAY KRASNODAR
2
 
 
SKA ROSTOV
10
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
AL-RAED
10
 
 
AL-BATEN
14
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
AL-KHLOOD
3
 
 
AFIF
9
 
 
0
2
3
2
 

15:00
FIN
PRACHUAP
1
 
 
CHAINAT HORNBILL
14
 
 
2
0
3
1

14:50
FIN
AL-DRAIH
8
 
 
AL-SAHEL
6
 
 
1
1
4
1
 

14:50
FIN
AL-RIYADH
10
 
1
AL-TAQDOM
3
 
 
0
1
0
1
 

14:50
FIN
AL-SHARQ
5
 
 
AL-WATANI
7
 
 
1
0
1
0
 

14:45
FIN
SABAIL
3
 
 
QARABAG
2
 
 
1
1
1
2

14:45
FIN
KAIRAT ALMATY
5
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
9
 
 
1
0
2
1

14:35
FIN
AL-JABIL
8
 
 
AL-ARABI AL-SAUDI
11
 
 
0
0
0
0
 

14:35
FIN
AL-THUQBAH
2
 
 
HETTEN FC
1
 
 
0
0
1
3
 

14:15
FIN
VALERENGA
 
 
STROMSGODSET
 
 
 
1
0
1
1
 

14:00
FIN
GANDZASAR
7
 
 
SHIRAK FC
6
 
 
0
0
0
0

14:00
FIN
SABAH FK
5
 
1
SUMQAYIT
8
 
 
0
1
1
1

14:00
FIN
ZIRA
6
 
 
KESHLA FC
7
 
 
0
0
2
0

14:00
FIN
BRANN
 
 
BODO/GLIMT
 
 
 
0
1
0
2
 

13:45
FIN
ALBIREX NIIGATA (S)
6
 
 
DPMM FC
2
 
1
0
0
0
0

13:30
FIN
INGLEWOOD UNITED
11
 
 
BAYSWATER CITY
2
 
 
0
2
0
3

13:30
CANC
PUNE CITY
 
 
MINERVA PUNJAB
 
 
 

13:30
FIN
PSS SLEMAN
3
 
 
PERSIJA JAKARTA
1
 
 
0
0
0
2

13:30
FIN
FOOLAD FC
7
5
 
SEPAHAN FC
4
3
 
0
0
1
1
TV

13:00
FIN
TOBOL KOSTANAY
1
 
 
TARAZ
11
 
 
1
0
4
1

12:00
FIN
FC SLUTSK
 
 
DINAMO MINSK
 
 
 
1
0
1
0

12:00
FIN
FC KAYSAR
8
 
 
ZHETYSU
2
 
 
0
1
0
1

11:30
FIN
DANDENONG CITY
13
 
 
MELBOURNE KNIGHTS
3
 
 
0
1
0
2

11:30
FIN
PORT MELBOURNE
11
 
 
GREEN GULLY
5
 
 
0
1
0
2

11:15
FIN
BENTLEIGH GREENS
2
 
 
HUME CITY
6
 
 
1
0
2
0

11:00
FIN
ADELAIDE RAIDERS
5
 
 
ADELAIDE CITY FC
12
 
 
0
1
2
2

11:00
FIN
FC ATYRAU
7
 
 
IRTYSH PAVLODAR
6
 
 
1
3
1
3

11:00
FIN
ORDABASY
4
 
1
AKTOBE
12
 
 
0
0
1
0

10:50
FIN
ADELAIDE UNITED
6
2
 
PERTH GLORY FC
1
2
 
0
1
0
2

10:45
FIN
EDGEWORTH EAGLES
1
 
 
CHARLESTOWN CITY
7
 
 
1
2
1
2

10:30
FIN
MADURA UNITED
2
 
 
PUSAMANIA BORNEO
4
 
 
0
0
1
0

04:00
FIN
EMELEC
2
3
 
HURACAN
4
3
 
0
0
0
0
TV
 

03:00
FIN
CD OLIMPIA
2
 
1
CD MARATHON
1
 
3
3
0
3
0
 

03:00
FIN
FC JUAREZ
4
 
VERACRUZ
 
2
 
2
1
2
2
3-1
TV

02:30
FIN
GUABIRA
9
10
 
ROYAL PARI FC
10
3
1
1
1
3
1
TV

02:30
FIN
VASCO DA GAMA
 
 
AVAI
 
 
 
1
1
3
2

02:30
FIN
CUCUTA
1
 
 
ALIANZA PETROLERA
3
 
 
0
0
2
1
TV
 

02:00
FIN
BOGOTA FC
4
 
 
SANTA FE
2
 
 
1
0
2
2

02:00
FIN
SPORTING KANSAS CITY
2
 
INDEPENDIENTE FC
 
3
 
0
0
3
0

02:00
POST
SPORTING S. M.
1
 
 
INDEPENDIENTE FC
4
 
 

02:00
FIN
ATLETICO PARANAENSE
2
1
 
JORGE WILSTERMANN
4
5
 
2
0
4
0
TV
 

01:05
FIN
ATLANTA
5
 
 
BARRACAS CENTRAL
1
 
 
1
0
1
1
 

01:00
FIN
BOAVISTA SPORT CLUB
5
 
 
FLUMINENSE
1
 
 
0
2
0
3

00:15
FIN
SPORT BOYS WARNES
13
3
1
BLOOMING
2
 
 
0
2
1
5
TV

00:15
FIN
SANTA CRUZ
3
 
 
CENTRAL-PE
5
 
 
0
0
1
0
 

00:00
FIN
PENAROL
2
1
 
SAN JOSE
4
3
 
3
0
4
0
TV
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score