Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

15:00
2 HF
88'
GS
ESWATINI
4
 
1
SENEGAL
2
 
 
0
0
1
4
TV
15:30
2 HF
82'
D1
DEN BOSCH
14
 
 
EXCELSIOR
6
1
 
1
2
2
3
15:45
2 HF
88'
D1W
GUINGAMP (W)
9
 
 
PARIS FC (W)
5
 
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
68'
D1
SKIVE
7
 
 
KOLDING IF
4
 
 
0
2
0
2
16:00
2 HF
64'
WSL
BRIGHTON (W)
11
 
 
BIRMINGHAM (W)
9
 
 
2
0
2
0
16:00
2 HF
68'
WSL
CHELSEA (W)
2
 
 
MANCHESTER UTD (W)
4
 
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
69'
WSL
READING (W)
7
 
 
BRISTOL CITY (W)
10
 
 
2
1
3
2
16:00
2 HF
66'
QR
LUXEMBOURG
4
2
 
PORTUGAL
2
 
 
0
1
0
1
TV
16:00
2 HF
69'
QR
SERBIA
3
1
 
UKRAINE
1
1
 
1
1
2
1
TV
16:00
2 HF
67'
FRC
CFR 1907 CLUJ
 
 
KISVARDA FC
 
 
 
1
0
2
0
 
16:00
2 HF
72'
FRI
LITHUANIA
 
 
NEW ZEALAND
 
 
 
1
0
1
0
TV
 
16:00
2 HF
68'
CGA
COMO
13
 
 
PRO VERCELLI
12
 
 
0
3
1
3
16:00
2 HF
72'
CGA
OLBIA
17
 
 
NOVARA
7
 
 
1
1
1
2
16:00
2 HF
66'
CGA
PISTOIESE
10
 
 
MONZA
1
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
68'
CGA
RENATE
2
 
 
PIANESE
15
 
 
0
1
1
1
16:00
2 HF
74'
CGB
FANO ALMA J.
20
 
1
PIACENZA
8
 
 
1
1
2
3
16:00
2 HF
72'
CGB
L. R. VICENZA
1
 
 
RAVENNA
14
 
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
67'
CGB
SUDTIROL
2
 
 
SAMBENEDETTESE
9
 
 
3
0
3
0
16:00
2 HF
69'
CGC
CASERTANA
11
 
 
AVELLINO
16
 
 
2
0
2
0
16:00
2 HF
71'
CGC
PAGANESE
14
 
 
BARI
5
 
 
0
0
0
0
16:00
2 HF
72'
CGC
RENDE
20
 
 
PICERNO
13
 
 
1
0
1
0
16:00
2 HF
72'
CGC
SICULA LEONZIO
19
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
12
 
 
1
1
1
1
16:00
2 HF
68'
AW
AC MILAN (W)
2
 
 
JUVENTUS (W)
1
 
 
0
1
1
1
16:00
2 HF
70'
FNL
BALTIKA
8
1
 
SKA-KHABAROVSK
6
2
 
0
0
1
0
16:00
2 HF
66'
FNL
KHIMKI
3
3
 
CHERTANOVO MOSCOW
4
2
 
1
1
2
1
16:30
H/T
H/T
L2
VOINT TURNU MAGURELE
5
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
13
 
 
1
1
1
1
16:30
H/T
H/T
VALLADOLID B
6
 
1
CD CALAHORRA
8
 
 
0
0
0
0
17:00
1 HF
28'
1B
UNION SAINT-GILLOISE
6
 
 
VIRTON
5
 
 
1
0
17:00
1 HF
28'
WSL
LIVERPOOL (W)
12
 
 
EVERTON (W)
5
 
 
0
0
17:00
1 HF
26'
WSL
TOTTENHAM (W)
6
 
 
ARSENAL (W)
3
 
 
0
0
17:00
1 HF
28'
QR
GERMANY (U21)
1
 
 
BELGIUM (U21)
2
 
 
0
1
TV
 
17:00
1 HF
25'
CGC
TERAMO
8
 
 
TERNANA
3
 
 
0
0
17:00
1 HF
24'
PL
ABIA WARRIORS
4
 
 
SUNSHINE STARS
15
 
 
0
1
 
17:00
1 HF
28'
PL
DELTA FORCE
18
 
 
JIGAWA STARS
19
 
 
0
0
17:00
1 HF
24'
PL
ENUGU RANGERS
7
 
 
MFM FC
6
 
 
0
0
17:00
1 HF
24'
PL
ENYIMBA
3
 
 
AKWA UNITED
10
 
 
1
0
 
17:00
1 HF
23'
PL
HEARTLAND
14
 
 
AKWA STARLETS
12
 
 
0
0
17:00
1 HF
26'
PL
IFEANYI UBA
5
 
 
RIVERS UNITED
11
 
 
1
0
 
17:00
1 HF
26'
PL
KANO PILLARS
13
 
 
LOBI STARS
8
 
 
0
0
17:00
1 HF
28'
PL
KATSINA UNITED
17
 
 
NASARAWA UNITED
20
 
 
0
0
 
17:00
1 HF
29'
PL
PLATEAU UNITED
1
 
 
WIKKI TOURISTS
2
 
 
0
1
 
17:00
1 HF
26'
PL
WARRI WOLVES
9
 
 
ADAMAWA UNITED
16
 
 
0
0
17:00
1 HF
27'
SD
OVIEDO
20
 
 
SPORTING GIJON
16
 
 
0
0
TV
17:30
SCH
ATLETICO SANLUQUENO
12
 
 
SEVILLA ATLETICO
11
 
 
17:30
SCH
MARBELLA FC
4
 
 
YECLANO DEPORTIVO
5
 
 
17:45
SCH
D1
CAMBUUR
1
 
 
ALMERE CITY FC
9
 
 
18:00
SCH
GS
CONGO
3
 
 
GUINEA-BISSAU
1
 
 
TV
 
18:00
SCH
GS
GUINEA
2
 
 
NAMIBIA
1
 
 
TV
 
18:00
SCH
GS
LESOTHO
2
 
 
NIGERIA
1
 
 
TV
 
18:00
SCH
GS
RWANDA
4
 
 
CAMEROON
2
 
 
TV
 
18:00
SCH
CL
SPORTING CRISTAL
3
 
 
ALIANZA UNIVERSIDAD
11
 
 
TV
18:00
SCH
PONTEVEDRA
8
 
 
MARINO DE LUANCO
14
 
 
18:00
SCH
CULTURAL LEONESA
2
 
 
HARO DEPORTIVO
13
 
 
18:00
SCH
SALAMANCA
9
 
 
ALAVES B
12
 
 
18:00
SCH
UD LOGRONES
3
 
 
BURGOS
7
 
 
18:00
SCH
ORIHUELA
20
 
 
CASTELLON
2
 
 
18:00
SCH
SABADELL
3
 
 
GIMNASTIC
17
 
 
18:00
SCH
AD MERIDA
20
 
 
ALGECIRAS
17
 
 
18:00
SCH
CARTAGENA
1
 
 
TALAVERA
15
 
 
18:00
SCH
DON BENITO
9
 
 
CADIZ B
6
 
 
18:00
SCH
REAL LINENSE
8
 
 
BADAJOZ
3
 
 
18:00
SCH
UCAM MURCIA
13
 
 
CORDOBA
7
 
 
18:30
SCH
CGA
CARRARESE
5
 
 
AREZZO
14
 
 
18:30
SCH
CGA
GIANA ERMINIO
19
 
 
ROBUR SIENA
6
 
 
18:30
SCH
CGA
GOZZANO
16
 
 
PRO PATRIA
11
 
 
18:30
SCH
CGA
PONTEDERA
3
 
 
LECCO
18
 
 
18:30
SCH
CGB
CARPI
6
 
 
FERMANA
16
 
 
18:30
SCH
CGB
GUBBIO
15
 
 
CESENA
13
 
 
18:30
SCH
CGB
MODENA
11
 
 
VIRTUS VERONA
7
 
 
18:30
SCH
CGB
REGGIO AUDACE
5
 
 
VIS PESARO
12
 
 
18:30
SCH
CGB
RIMINI
17
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
19
 
 
18:30
SCH
CGC
POTENZA
4
 
 
VIBONESE
9
 
 
18:30
SCH
CGC
VITERBESE CASTRENSE
6
 
 
CAVESE
15
 
 
19:00
SCH
QR
BULGARIA
5
 
 
CZECH REPUBLIC
2
 
 
TV
19:00
SCH
QR
KOSOVO
3
 
 
ENGLAND
1
 
 
TV
19:00
SCH
SF
COMUNICACIONES
 
 
REAL ESPANA
 
 
 
19:00
SCH
REAL UNION
16
 
 
GUIJUELO
18
 
 
19:00
SCH
BARCELONA B
6
 
 
UE CORNELLA
11
 
 
19:00
SCH
HERCULES
16
 
 
VALENCIA MESTALLA
13
 
 
19:15
SCH
PF
USA (U23)
 
 
CANARY ISLANDS (U23)
 
 
 
 
19:30
SCH
SD
LUGO
14
 
 
RACING SANTANDER
21
 
 
TV
19:30
SCH
SD
MIRANDES
15
 
 
LAS PALMAS
13
 
 
TV
19:45
SCH
L1
MC ALGER
2
 
 
BORDJ BOU ARRERIDJ
9
 
 
20:00
SCH
QF
LEONES NEGROS UDG
 
 
ZACATEPEC 1948
 
 
 
20:00
SCH
CL
DEPORTIVO MUNICIPAL
17
 
 
U. SAN MARTIN
10
 
 
TV
20:00
SCH
PF
NETHERLANDS (U17)
 
 
FRANCE (U17)
 
 
 
TV
 
21:00
SCH
GS
GABON
3
 
 
ANGOLA
4
 
 
TV
 
21:00
SCH
1B
ROESELARE
3
 
 
KVC WESTERLO
4
 
 
21:00
SCH
A
BAHIA
9
 
 
PALMEIRAS
2
 
 
TV
21:00
SCH
A
GREMIO
4
 
 
FLAMENGO
1
 
 
TV
21:00
SCH
B
SAO BENTO
20
 
 
BRASIL DE PELOTAS
13
 
 
21:00
SCH
B
SPORT RECIFE
2
 
 
VILA NOVA
19
 
 
TV
21:00
SCH
CL
NACIONAL DE FOOTBALL
1
 
 
PENAROL
3
 
 
TV
 
21:30
SCH
GS
SANTA FE
3
 
 
ALIANZA PETROLERA
4
 
 
TV
21:45
SCH
QR
ALBANIA
4
 
 
FRANCE
1
 
 
TV
21:45
SCH
QR
ANDORRA
5
 
 
TURKEY
2
 
 
TV
21:45
SCH
QR
MOLDOVA
6
 
 
ICELAND
3
 
 
TV
21:45
SCH
ARGENTINA (U23)
 
 
BRAZIL (U23)
 
 
 
 
21:45
SCH
CGC
CATANZARO
7
 
 
CATANIA
10
 
 
22:00
SCH
PN
GIMNASIA MENDOZA
11
 
 
INSTITUTO CORDOBA
7
 
 
22:00
SCH
REAL CARTAGENA
3
 
 
BOGOTA FC
4
 
 
22:00
SCH
C
BONAIRE
2
 
 
BAHAMAS
1
 
 
 
22:00
SCH
SD
TENERIFE
19
 
 
CADIZ
1
 
 
TV
22:00
SCH
QF
DEPORTIVO LARA
 
 
LLANEROS FC
 
 
 
TV
22:30
SCH
CL
UTC
16
 
 
UNIVERSITARIO
2
 
 
TV
23:00
SCH
A
ATLETICO PARANAENSE
6
 
 
BOTAFOGO
14
 
 
23:00
SCH
A
CHAPECOENSE-SC
19
 
 
CEARA
15
 
 
23:00
SCH
A
CORINTHIANS
8
 
 
INTERNACIONAL
7
 
 
TV
23:00
SCH
AP
EL VENCEDOR
9
 
 
JOCORO FC
11
 
 
23:15
SCH
AP
JUV. INDEPENDIENTE
10
 
 
MUNICIPAL LIMENO
4
 
 
23:30
SCH
B
FIGUEIRENSE
16
 
 
CUIABA
8
 
 
23:30
SCH
GS
AMERICA DE CALI
1
 
 
DEPORTIVO CALI
2
 
 
TV
FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
TFA
CIPOLLETTI
4
 
 
ATLETICO CAMIONEROS
10
 
 
Full Time Result Only
 
 
23:00
FTR
TFA
DEFENSORES VR
12
 
 
GIMNASIA URUGUAY
15
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:10
FTR
PBM
ALMIRANTE BROWN
1
 
 
ARGENTINO DE QUILMES
14
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
PBM
DEPORTIVO ARMENIO
11
 
 
CLUB COMUNICACIONES
5
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
PBM
SACACHISPAS
18
 
 
ACASSUSO
13
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
PBM
SAN TELMO
4
 
 
SAN MIGUEL
16
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
PBM
UAI URQUIZA
12
 
 
TALLERES REMEDIOS
9
 
 
Full Time Result Only
 
22:00
FTR
TFA
JUVENTUD UNIDA
14
 
 
UNION SUNCHALES
9
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:00
FTR
TFA
OLIMPO BAHIA BLANCA
12
 
 
SANSINENA
8
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:00
FTR
TFA
SAN MARTIN FORMOSA
13
 
 
CHACO FOR EVER
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
22:00
FTR
TFA
SPORTIVO PENAROL
9
 
 
JUVENTUD UNIDA UNIV.
13
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:45
FTR
SD
12 DE OCTUBRE
2
 
 
RI 3 CORRALES
13
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
3 DE FEBRERO
10
 
 
SPORTIVO TRINIDENSE
9
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
ATYRA FC
4
 
 
GUAIRENA FC
1
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
FERNANDO DE LA MORA
8
 
 
OVETENSE FC
14
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
RESISTENCIA
5
 
 
2 DE MAYO
3
 
 
Full Time Result Only
 
21:45
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
12
 
 
RUBIO NU
11
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
QF
REAL SANTA CRUZ
 
 
MUNICIPAL VINTO
 
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
QF
STORMERS SAN LORENZO
 
 
REAL TOMAYAPO
 
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
POST
B
SANTIAGO MORNING
12
 
 
RANGERS DE TALCA
13
 
 
22:15
POST
PD
COQUIMBO UNIDO
5
 
 
O HIGGINS
8
 
 
TV
22:00
POST
B
COBRELOA
5
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
11
 
 
20:00
POST
PD
IQUIQUE
15
 
 
HUACHIPATO
6
 
 
TV
20:00
POST
B
SANTIAGO WANDERERS
1
 
 
SAN LUIS
14
 
 
17:30
POST
B
DEPORTES TEMUCO
8
 
 
UNION SAN FELIPE
7
 
 
17:00
POST
PDW
DEPORTIVO LA CORUNA (W)
3
 
 
EDF LOGRONO (W)
4
 
 
17:00
POST
PDW
MADRID CFF (W)
10
 
 
RAYO VALLECANO (W)
5
 
 
16:00
POST
D1
UNION DOUALA
6
 
 
COTONSPORT
1
 
 
 
16:00
POST
PD
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
 
 
COLO COLO
2
 
 
TV
16:00
POST
CGB
IMOLESE
18
 
 
TRIESTINA
10
 
 
16:00
POST
CGC
RIETI
17
 
 
REGGINA
1
 
 
15:30
FIN
AW
CF FLORENTIA (W)
8
 
 
AS ROMA (W)
4
 
 
1
0
2
1
15:30
FIN
EDW
PSV (W)
1
 
 
HEERENVEEN (W)
4
 
 
0
1
1
1
15:00
FIN
GS
BENIN
18
 
 
SIERRA LEONE
34
 
 
1
0
1
0
TV
15:00
FIN
GS
CHAD
4
 
 
MALI
1
 
 
0
2
0
2
TV
15:00
FIN
GS
SOUTH AFRICA
17
 
 
SUDAN
3
 
 
1
0
1
0
TV
 
15:00
FIN
GS
SOUTH SUDAN
4
 
 
BURKINA FASO
2
 
 
0
2
1
2
TV
 
15:00
FIN
GS
UGANDA
1
 
 
MALAWI
2
 
 
1
0
2
0
TV
 
15:00
FIN
FRC
ALANYASPOR
 
 
ADANA DEMIRSPOR
 
 
 
1
0
2
1
15:00
FIN
FRC
KRASNODAR
 
 
FC ROSTOV
 
 
 
1
0
1
0
15:00
FIN
NTH
EINTRACHT NORDERSTEDT
6
 
 
LUNEBURGER SK HANSA
11
 
 
0
0
1
0
15:00
FIN
NTH
TSV HAVELSE
10
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
4
 
 
1
2
1
2
15:00
FIN
NTH
VFB OLDENBURG
9
 
 
HOLSTEIN KIEL II
8
 
 
1
1
2
1
15:00
FIN
WST
FORTUNA KOLN
8
 
 
BORUSSIA DORTMUND II
10
 
 
0
0
0
2
15:00
FIN
SL2
ERGOTELIS
7
 
 
A.E. KARAISKAKIS
8
 
 
3
1
4
2
15:00
FIN
SL2
KERKYRA
11
 
 
PAE CHANIA
5
 
 
0
1
0
2
15:00
FIN
SL2
LEVADIAKOS
6
 
 
APOLLON LARISSA FC
10
 
 
1
0
2
0
15:00
FIN
FL
ASPROPIRGOS
8
 
 
IERAPETRA
2
 
 
2
0
3
0
15:00
FIN
FL
IALYSOS
14
 
1
TRIGLIA PO
9
 
1
1
1
1
2
15:00
FIN
FL
IONIKOS
1
 
 
DIAGORAS RODOU
7
 
 
0
1
3
2
15:00
FIN
FL
KAVALA
3
 
1
KALAMATA
9
 
 
0
1
2
1
15:00
FIN
FL
TRIKALA
1
 
 
EGALEO
12
 
 
1
0
2
1
15:00
FIN
FL
VERIA
5
 
 
THESPROTOS
13
 
1
0
0
1
1
15:00
FIN
FNL
FC ARMAVIR
13
1
 
TORPEDO MOSCOW
1
2
 
1
1
2
1
15:00
FIN
SD
ALCORCON
7
 
 
MALAGA
18
 
 
1
0
1
0
TV
14:45
FIN
D1
NAESTVED
11
 
 
FREMAD AMAGER
5
 
1
0
0
0
1
14:45
FIN
SL2
A.O. PLATANIAS
2
 
 
APOLLON SMIRNIS
1
 
 
0
0
0
1
14:30
FIN
S/E
LEVSKI KARLOVO
11
 
 
ROZOVA DOLINA
8
 
 
1
1
1
1
14:30
FIN
D3
AMATHUS AY. TICHONA
6
 
 
CHALKANORAS IDALIOU
2
 
 
0
0
2
2
14:30
FIN
D3
ELIA LYTHRODONTA
9
 
 
O KORMAKITIS
13
 
 
0
0
2
0
14:30
FIN
D3
ELPIDA ASTROMERITI
6
 
 
KOURRIS ERIMIS
5
 
 
0
0
1
2
14:30
FIN
D3
ENAD P. CHRISOHOUS
15
 
 
ETHNIKOS ASSIAS
14
 
 
0
0
1
2
14:30
FIN
D3
IRAKLIS GEROLAKKOU
10
 
 
AHIRONAS LIOPETRIOU
1
 
 
0
0
1
1
14:30
FIN
D3
MEAP PERA CHORIOU N.
12
 
 
PAEEK KERYNIAS
3
 
 
0
0
2
2
14:30
FIN
D3
PO ORMIDIAS
8
 
 
DIGENIS OROKLINIS
16
 
 
0
0
6
0
14:30
FIN
D3
THOI LAKATAMIAS
3
 
 
APONA ANAYIAS
9
 
 
0
0
1
0
14:30
FIN
WSL
MANCHESTER CITY (W)
1
 
 
WEST HAM (W)
8
 
 
4
0
5
0
14:30
FIN
CG5
AS ANO MERAS
10
 
 
AE MOSCHATOU
4
 
 
0
0
2
1
 
14:05
FIN
2L
ZNICZ PRUSZKOW
9
 
 
GKS KATOWICE
4
 
 
0
0
2
1
14:00
FIN
D1
AS FORTUNA
16
 
1
FEUTCHEU
4
 
 
0
2
0
2
14:00
FIN
EL1
TRANMERE
18
 
 
WYCOMBE
1
 
 
0
2
0
2
TV
14:00
FIN
FRC
DNIPRO-1
 
 
ZORYA LUHANSK
 
 
 
1
1
2
2
 
14:00
FIN
ARSENAL TIVAT
8
 
 
MORNAR
6
 
1
1
1
1
1
14:00
FIN
FK OTRANT OLYMPIC
9
 
 
BOKELJ
4
 
 
0
2
0
4
14:00
FIN
IBAR
5
 
2
LOVCEN
10
 
1
0
0
1
1
14:00
FIN
JEDINSTVO BIJELO POLJE
3
 
 
FK DREZGA
7
 
 
1
0
1
0
14:00
FIN
JEZERO
2
 
 
FK DECIC
1
 
 
0
0
1
2
14:00
FIN
2L
POGON SIEDLCE
13
 
 
STAL RZESZOW
8
 
 
2
0
2
1
14:00
FIN
L2
METALOGLOBUS
6
 
1
UTA ARAD
1
 
 
1
1
1
1
14:00
FIN
FNL
MORDOVIA SARANSK
20
1
 
FAKEL VORONEZH
19
2
 
1
1
1
1
14:00
FIN
FNL
NIZHNY NOVGOROD
11
3
1
FC CHAYKA
10
3
 
1
1
1
2
14:00
FIN
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
2
 
KRASNODAR 2
12
6
 
0
0
0
0
14:00
FIN
STH
VOLGAR ASTRAKHAN
1
 
 
LEGION-DYNAMO
9
 
 
1
1
1
1
14:00
POST
PDW
VALENCIA (W)
9
 
 
ATLETICO MADRID (W)
2
 
 
13:40
FIN
1L
WARTA POZNAN
2
 
 
STAL MIELEC
3
 
 
0
1
0
2
13:30
FIN
2LR
SAKARYASPOR
9
 
 
EYUPSPOR
15
 
 
0
0
1
0
13:15
FIN
D1
TELSTAR
10
1
 
GO AHEAD EAGLES
4
1
 
0
0
0
2
13:15
FIN
LP
MAFRA
8
 
 
SPORTING COVILHA
4
 
 
1
2
2
2
13:00
FIN
RPO
PARNU JALGPALLIKLUBI
 
 
RAKVERE JK TARVAS
 
 
 
1
0
3
2
13:00
FIN
FRC
FC ISLOCH MINSK RAION
 
 
FC VITEBSK
 
 
 
0
0
2
1
13:00
FIN
CG6
PANARKADIKOS
3
 
 
EOLIKOS
12
 
 
0
0
2
1
 
13:00
FIN
FNL
AVANGARD KURSK
13
3
 
SHINNIK YAROSLAVL
7
2
 
2
1
2
2
13:00
FIN
STH
DYNAMO STAVROPOL
5
 
 
UROZHAY KRASNODAR
14
 
 
0
0
1
2
13:00
FIN
STH
FK MAKHACHKALA
7
 
 
BIOLOG-NOVOKUBANSK
10
 
 
2
0
2
1
13:00
FIN
STH
INTER CHERKESSK
11
 
 
DRUZHBA MAYKOP
4
 
 
0
0
0
1
13:00
FIN
STH
SPARTAK VLADIKAVKAZ
15
 
 
ANZHI
16
 
 
1
0
1
0
13:00
FIN
SD
PONFERRADINA
8
 
 
GIRONA
7
 
 
0
0
1
1
TV
13:00
FIN
ATLETICO BALEARES
1
 
 
REAL MADRID CASTILLA
11
 
 
1
1
1
1
13:00
FIN
INTERNACIONAL DE MADRID
5
 
 
LAS PALMAS ATLETICO
9
 
 
3
0
6
0
13:00
FIN
RACING DE FERROL
7
 
 
MELILLA
15
 
 
1
1
3
3
13:00
FIN
RAYO MAJADAHONDA
6
 
 
UP LANGREO
17
 
 
0
0
0
2
13:00
FIN
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
20
 
 
PENA DEPORTIVA
4
 
 
0
1
1
2
13:00
FIN
UD IBIZA
3
 
 
GETAFE B
18
 
1
1
0
1
0
13:00
FIN
TUDELANO
15
 
 
REAL SOCIEDAD B
3
 
 
0
0
0
0
13:00
FIN
AE PRAT
19
 
1
ESPANYOL B
8
 
1
0
2
0
2
13:00
FIN
FC ANDORRA
3
 
 
EBRO
15
 
 
2
0
2
1
13:00
FIN
LEVANTE B
13
 
 
LA NUCIA
6
 
 
0
0
3
1
13:00
FIN
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
5
 
 
LLEIDA ESPORTIU
2
 
 
0
0
1
0
13:00
FIN
GRANADA CF B
17
 
 
VILLARRUBIA CF
15
 
 
0
0
0
0
13:00
FIN
RECREATIVO HUELVA
9
 
 
MURCIA
12
 
 
0
0
0
0
13:00
POST
PDW
ATHLETIC BILBAO (W)
7
 
 
CD TACON (W)
15
 
 
13:00
POST
PDW
BETIS (W)
13
 
 
SEVILLA (W)
12
 
 
13:00
POST
PDW
REAL SOCIEDAD (W)
8
 
 
BARCELONA (W)
1
 
 
12:30
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
16
3
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
17
3
 
0
0
0
2
12:30
FIN
2LW
INEGOLSPOR
11
 
 
BAK SPOR KULUBU
17
 
 
1
0
1
1
12:30
FIN
2LW
KIRKLARELISPOR
12
 
2
TARSUS IDMAN YURDU
10
 
1
1
0
1
0
12:30
FIN
2LW
YENI CORUMSPOR
3
 
 
MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYE
1
 
 
0
0
0
2
12:30
FIN
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
8
 
 
GUMUSHANESPOR
12
 
 
0
0
0
1
12:30
FIN
2LR
BANDIRMASPOR
2
 
1
ERGENE VELIMESE SPOR
13
 
 
1
0
2
1
12:30
FIN
2LR
KASTAMONUSPOR
6
 
1
VAN SPOR FK
7
 
 
0
0
0
3
12:30
FIN
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
4
 
 
USAKSPOR
14
 
 
0
0
1
0
12:30
FIN
2LR
NIGDE ANADOLU
17
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
8
 
 
0
0
0
1
12:00
FIN
J3
ROASSO KUMAMOTO
4
 
 
GRULLA MORIOKA
18
 
 
0
0
2
0
12:00
FIN
J3
THESPAKUSATSU GUNMA
3
 
 
GIRAVANZ KITAKYUSHU
1
 
 
0
1
0
1
12:00
FIN
L2
ARGES PITESTI
7
 
 
PETROLUL PLOIESTI
3
 
 
1
0
1
1
12:00
FIN
FNL
TEKSTILSHTIK IVANOVO
18
5
 
NEFTEKHIMIK
5
4
 
0
2
1
2
12:00
FIN
STH
KRASNODAR 3
13
 
 
SPARTAK NALCHIK
12
 
 
0
0
0
1
12:00
FIN
2LW
AMEDSPOR
12
 
1
AFJET AFYONSPOR
5
 
 
1
0
1
0
12:00
FIN
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
6
 
 
SAMSUNSPOR
2
 
 
0
3
0
5
12:00
FIN
2LW
SANLIURFASPOR
18
 
 
SARIYER
8
 
 
0
2
0
4
12:00
FIN
2LR
BAYBURT OZEL IDARSPOR
4
 
 
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
9
 
 
0
0
1
1
12:00
FIN
2LR
ELAZIGSPOR
16
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
8
 
 
0
1
2
1
12:00
FIN
2LR
KARDEMIR KARABUKSPOR
18
 
 
BB BODRUMSPOR
11
 
 
0
0
2
3
11:00
FIN
L2
CONCORDIA
16
 
 
CS MIOVENI
2
 
 
1
1
1
1
11:00
FIN
FNL
ENISEY
14
4
 
TOM TOMSK
9
3
 
0
0
3
0
09:30
FIN
AL
SYDNEY FC
2
2
 
MELBOURNE VICTORY
8
1
 
0
1
2
1
09:30
POST
D1
CENTRAL AND WESTERN
7