Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
CL
UTC
18
 
 
U. SAN MARTIN
3
 
 
0
0
0
2
TV
23:15
FIN
CL
HUILA
4
 
 
LA EQUIDAD
13
 
 
0
0
3
2
TV
23:00
FIN
A
FORTALEZA
14
2
 
AVAI
20
2
 
1
0
2
0
23:00
FIN
A
GREMIO
10
2
 
VASCO DA GAMA
15
4
 
0
1
2
1
TV
23:00
FIN
CGB
JUVENTUDE
2
 
1
PAYSANDU
6
 
 
0
1
1
1

23:00
FIN
A
FUERZA AMARILLA
15
 
1
EMELEC
7
 
 
1
1
1
4
TV
23:00
FIN
CL
DEPORTIVO SANTANI
9
 
 
CERRO PORTENO
2
 
 
0
1
0
2
22:30
FIN
B
ATLETICO GOIANIENSE
4
 
 
VILA NOVA
16
 
 
1
0
2
0
22:30
FIN
CPL
HFX WANDERERS
6
 
 
CAVALRY FC
2
 
 
0
0
0
1

22:15
FIN
FRC
ACADEMICA
 
 
BENFICA
 
 
 
0
3
0
8
 
22:00
FIN
FRC
SEVILLA
 
 
READING
 
 
 
0
0
2
1
 
22:00
FIN
ELS
BODO/GLIMT
2
1
 
RANHEIM
14
 
 
1
0
5
1
TV
22:00
FIN
PR
SLIGO ROVERS
6
 
1
WATERFORD FC
8
 
 
0
0
0
0
TV
21:30
FIN
FRC
LKS LODZ
 
 
KORONA KIELCE
 
 
 
1
0
3
0
 
21:30
FIN
SC
PIAST GLIWICE
1
 
LECHIA GDANSK
 
4
 
0
2
1
3
TV
21:30
FIN
D1
LONGFORD TOWN FC
3
 
 
DROGHEDA UNITED
2
 
 
1
1
2
1
21:30
FIN
FC ROSTOV
2
2
 
ORENBURG
16
3
 
2
0
2
1
TV
21:15
FIN
FRC
FC BASEL 1893
 
 
VFB STUTTGART
 
 
 
2
2
2
3
 
21:15
FIN
L2
ALIANZA ATLETICO
2
 
 
ATLETICO GRAU
7
 
 
1
0
2
0

21:15
FIN
1L
MARIBOR
8
 
 
TRIGLAV KRANJ
3
 
 
0
1
1
2
TV
21:00
FIN
CGB
REMO
4
 
 
LUVERDENSE
9
 
 
0
2
2
2

21:00
FIN
CGB
SAO JOSE
1
 
1
YPIRANGA-RS
5
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
BW
FLAMENGO (W)
4
 
 
MINAS BRASILIA (W)
12
 
 
2
1
6
3

21:00
FIN
BW
PONTE PRETA (W)
14
 
 
EC VITORIA (W)
9
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
LUDOGORETS
1
3
 
TSARSKO SELO
11
2
 
1
0
2
0
TV
21:00
FIN
SC
DINAMO ZAGREB
 
1
HNK RIJEKA
 
 
 
1
0
1
0
TV
21:00
FIN
FRC
ATROMITOS ATHINON
 
 
NOTTINGHAM FOREST
 
 
 
0
1
0
3
 
21:00
FIN
FRC
PORTIMONENSE
 
 
SC BRAGA
 
 
 
0
0
0
1
 
21:00
FIN
D1
COBH RAMBLERS
7
 
 
ATHLONE TOWN
9
 
 
1
0
2
1
21:00
FIN
L1
CFR 1907 CLUJ
3
3
 
POLI IASI
8
1
 
1
0
1
1
TV
21:00
FIN
TI
CA CERRO
7
 
 
LIVERPOOL MONTEVIDEO
3
 
 
0
2
0
2
21:00
FIN
TI
CERRO LARGO
1
 
 
RACING MONTEVIDEO
8
 
 
1
0
3
0
21:00
FIN
TI
JUVENTUD
3
 
1
DANUBIO
5
 
1
1
1
2
2
21:00
FIN
SD
CERRITO
6
 
 
ATENAS
4
 
 
0
0
2
0

21:00
FIN
SD
RENTISTAS
2
 
 
SUD AMERICA
7
 
 
0
0
1
2

21:00
FIN
SD
TACUAREMBO
10
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
1
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
SD
VILLA ESPANOLA
9
 
 
ALBION FC
8
 
1
1
0
1
0

20:45
FIN
PR
BATE BORISOV
2
 
 
TORPEDO ZHODINO
6
 
 
2
0
4
1
20:30
FIN
D1
VIKTORIA PLZEN
1
2
 
SIGMA OLOMOUC
10
5
1
1
1
3
1
TV
20:30
FIN
B
LDU PORTOVIEJO
5
 
 
CLAN JUVENIL
10
 
1
2
0
4
0

20:30
FIN
FRC
KVC WESTERLO
 
 
FC EINDHOVEN
 
 
 
2
0
5
1
20:00
FIN
BW
SANTOS (W)
1
 
 
SPORT RECIFE (W)
16
 
 
6
0
9
0

20:00
FIN
FRC
FC ST. GALLEN
 
 
SPORTING CP
 
 
 
1
2
2
2
 
20:00
FIN
FRC
HEERENVEEN
 
 
KV MECHELEN
 
 
 
1
1
2
2
 
20:00
FIN
FRC
OOSTENDE
 
 
ROYAL EXCEL MOUSCRON
 
 
 
0
1
0
4
 
20:00
FIN
FRC
VILLARREAL
 
 
WEST BROM
 
 
 
2
0
3
0
 
20:00
FIN
FRC
VITORIA SETUBAL
 
 
BIRMINGHAM
 
 
 
1
1
2
2
5-3
20:00
FIN
FRC
ZULTE-WAREGEM
 
 
LOKEREN
 
 
 
2
1
2
2
 
19:30
FIN
FRC
CERCLE BRUGGE
 
 
LENS
 
 
 
0
0
1
1
 
19:15
FIN
CL
SPORTING CRISTAL
8
 
 
SPORT HUANCAYO
17
 
 
1
0
3
0
TV
19:00
FIN
FRC
AC BELLINZONA
 
 
FC CHIASSO
 
 
 
0
2
0
4
 
19:00
FIN
FRC
CSKA 1948
 
 
AEL LIMASSOL
 
 
 
0
0
0
0
19:00
FIN
FRC
FC LAUSANNE-SPORT
 
 
MONACO
 
 
 
0
0
2
1
 
19:00
FIN
FRC
FC NITRA
 
 
VASAS
 
 
 
0
1
0
3
 
19:00
FIN
FRC
FENERBAHCE
 
 
BOLUSPOR
 
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
FRC
GENT
 
 
ST TRUIDEN
 
 
 
1
3
2
4
 

19:00
FIN
FRC
LILLE
 
 
REIMS
 
 
 
1
0
1
1
 
19:00
FIN
FRC
LORIENT
 
 
GUINGAMP
 
 
 
0
1
1
3
 
19:00
FIN
FRC
ORLEANS
 
 
CHATEAUROUX
 
 
 
1
0
2
0
 
19:00
FIN
FRC
SK VORWARTS STEYR
 
 
RED BULL SALZBURG
 
 
 
0
1
0
4
 
19:00
FIN
FRC
ST ETIENNE
 
 
CLERMONT FOOT 63
 
 
 
1
0
1
1
 
19:00
FIN
URV
IBV VESTMANNAEYJAR
12
 
1
FH HAFNARFJORDUR
5
 
 
0
1
1
2
19:00
FIN
SPARTAK MOSCOW
3
4
 
PFC SOCHI
14
2
 
0
0
1
0
TV
19:00
FIN
1L
TABOR SEZANA
4
 
 
ALUMINIJ
1
 
 
0
2
0
2
TV
19:00
FIN
ASV
AFC ESKILSTUNA
15
2
 
KALMAR FF
13
1
 
2
0
3
1
TV
19:00
FIN
SPR
IK BRAGE
2
 
 
IF BROMMAPOJKARNA
15
 
 
2
1
3
1
18:45
FIN
PR
FC NEMAN GRODNO
7
 
 
FC SLUTSK
10
 
 
0
0
0
0
18:30
FIN
KGB
KAPA
9
 
1
FC ESPOO
5
 
 
1
0
2
1
18:30
FIN
FRC
CAEN
 
 
LE HAVRE
 
 
 
0
0
2
0
 
18:30
FIN
FRC
MFK SKALICA
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
 
 
 
0
0
0
0
 
18:30
FIN
FRC
MSK ZILINA
 
 
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
 
 
 
1
0
1
0
 

18:30
FIN
FRC
NAPOLI
 
 
BENEVENTO
 
 
 
1
1
1
2
 
18:30
FIN
FRC
STANDARD LIEGE
 
 
STRASBOURG
 
 
 
0
1
0
2
 
18:00
FIN
D1
BANIK OSTRAVA
13
3
 
SLOVAN LIBEREC
5
4
 
1
0
1
2
TV
18:00
FIN
D1
FK PRIBRAM
12
1
 
TEPLICE
11
2
 
1
0
1
1
TV
18:00
FIN
FRC
ANGERS
 
 
LES HERBIERS
 
 
 
1
0
3
1
 
18:00
FIN
FRC
ANTWERP
 
 
VALENCIENNES
 
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
FRC
BAYER LEVERKUSEN
 
 
AS EUPEN
 
 
 
3
2
3
4
18:00
FIN
FRC
DIJON
 
 
AUXERRE
 
 
 
1
1
2
1
 
18:00
FIN
FRC
NICE
 
 
FC THUN
 
 
 
1
1
1
3
18:00
FIN
FRC
SKN ST. POLTEN
 
 
ZNOJMO
 
 
 
1
0
3
0
 
18:00
FIN
FRC
SV GAFLENZ
 
 
AUSTRIA VIENNA
 
 
 
0
3
0
5
 

18:00
FIN
FRC
TELSTAR
 
 
AZ ALKMAAR
 
 
 
1
0
3
0
 
18:00
FIN
FRC
WOLFSBERGER AC
 
 
BORDEAUX
 
 
 
3
0
3
1
 
18:00
FIN
BAV
VFR GARCHING
11
 
 
FC NURNBERG II
3
 
 
1
3
1
3

18:00
FIN
PR
AKTOBE
12
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
6
 
 
0
2
2
2

18:00
FIN
L1
FC ASTRA GIURGIU
7
2
 
FC BOTOSANI
2
1
1
1
2
2
2
TV
18:00
FIN
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
7
3
 
ENISEY
11
6
 
2
1
2
1
18:00
FIN
FNL
KRASNODAR 2
17
1
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
10
1
 
0
0
1
2
18:00
FIN
FNL
NEFTEKHIMIK
6
1
 
NIZHNY NOVGOROD
18
3
 
0
0
1
1
18:00
FIN
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
1
2
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
19
1
1
1
0
3
2
17:30
FIN
FRC
LYON
 
 
SERVETTE FC
 
 
 
0
2
1
2
 
17:30
FIN
GS
INDIA
4
 
 
NORTH KOREA
2
 
 
0
3
2
5
 
17:00
FIN
PR
TORPEDO MINSK
16
 
 
FC GOMEL
14
 
 
0
2
1
2
17:00
FIN
B
AMERICA MINEIRO
20
 
 
FIGUEIRENSE
7
 
 
0
1
0
4
17:00
FIN
VEI
SJK
5
2
 
VPS
12
 
 
0
0
1
0
TV
17:00
FIN
YKK
EIF
7
 
 
TPV
9
 
 
1
0
3
1
17:00
FIN
YKK
HAKA
1
 
 
FF JARO
3
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
YKK
KTP
6
 
 
AC KAJAANI
8
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
YKK
MUSA
4
 
 
MYPA
10
 
 
4
0
4
0
17:00
FIN
YKK
TPS
2
 
 
AC OULU
5
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
KGA
FC REIPAS
5
 
 
VJS
11
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
KGA
JAPS
6
 
 
NJS
9
 
 
0
0
5
0
17:00
FIN
KGA
MP
1
 
 
FC VIIKINGIT
3
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
KGA
PEPO
8
 
 
KLUBI-04
4
 
 
3
0
4
0
17:00
FIN
KGA
SUDET
12
 
 
MIPK
7
 
 
0
0
0
4
17:00
FIN
KGB
EPS
10
 
 
GNISTAN
1
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
KGB
ILVES/2
6
 
 
GRIFK
12
 
 
2
0
3
1
17:00
FIN
FRC
AFC FYLDE
 
 
PRESTON
 
 
 
0
3
0
4
 
17:00
FIN
FRC
CELTIC
 
 
RENNES
 
 
 
0
0
0
0
 
17:00
FIN
FRC
FC SION
 
 
NEUCHATEL XAMAX FC
 
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
FRC
FSV MAINZ 05
 
 
ALEMANNIA AACHEN
 
 
 
0
0
0
2

17:00
FIN
FRC
GAINSBOROUGH
 
 
DONCASTER
 
 
 
0
2
0
2
 

17:00
FIN
FRC
HAVANT & WATERLOOVILLE
 
 
PORTSMOUTH
 
 
 
0
1
1
2
 
17:00
FIN
FRC
HUDDERSFIELD
 
 
HAMBURGER SV
 
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
FRC
MATLOCK TOWN
 
 
BURTON ALBION
 
 
 
1
0
1
1
 
17:00
FIN
FRC
NAC BREDA
 
 
KORTRIJK
 
 
1
0
0
2
1
 
17:00
FIN
FRC
WELLING
 
 
CHARLTON
 
 
 
0
2
0
2
 
17:00
FIN
KARLSRUHER SC
 
 
HERTHA BERLIN
 
 
 
1
1
1
1
4-6

17:00
FIN
PL
AL-ZAWRAA
3
 
 
AL HUSSEIN
20
 
 
2
1
4
1

17:00
FIN
PL
ERBIL
10
 
 
AL BAHRI
19
 
 
0
1
3
1

17:00
FIN
PL
NAFT AL-WASAT
7
 
 
AL-DIWANIYA
13
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
PL
SAMAWA
18
 
 
ALSINAAT ALKAHRABAIYA
17
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
2G1
EGERSUNDS
4
 
 
BRATTVAG
11
 
 
3
0
5
0
17:00
FIN
2G1
KVIK HALDEN
3
 
 
HODD
6
 
 
1
0
7
1
17:00
FIN
2G1
NARDO
8
 
 
MOSS
10
 
 
3
0
4
0
17:00
FIN
2G1
SOLA
13
 
 
FREDRIKSTAD
1
 
 
0
0
1
2
17:00
FIN
SD
FERNANDO DE LA MORA
9
 
2
ATYRA FC
3
 
 
1
0
1
1

17:00
FIN
FNL
FAKEL VORONEZH
14
2
 
FC CHAYKA
9
3
 
0
0
0
0
17:00
FIN
FNL
KHIMKI
2
4
 
AVANGARD KURSK
16
1
1
1
0
3
0
17:00
FIN
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
4
1
1
MORDOVIA SARANSK
12
1
 
0
0
1
0
17:00
FIN
FNL
TORPEDO MOSCOW
3
2
 
BALTIKA
20
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
GS
ANNAN ATHLETIC
5
 
 
DUMBARTON
4
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
GS
ARBROATH
1
 
 
ELGIN CITY
2
 
 
1
1
2
1
17:00
FIN
GS
BERWICK
5
 
 
AYR UTD
1
 
 
0
5
0
7
17:00
FIN
GS
COWDENBEATH
4
 
 
EAST FIFE
3
 
 
2
0
2
0
17:00
FIN
GS
EAST KILBRIDE
5
 
 
ALBION ROVERS
4
 
 
0
1
0
1
 
17:00
FIN
GS
FALKIRK
3
 
 
LIVINGSTON
2
 
 
0
1
1
1
3-4
17:00
FIN
GS
FORFAR ATHLETIC
2
 
 
BRECHIN
5
 
 
2
0
3
0
17:00
FIN
GS
HAMILTON ACADEMICAL
2
 
 
QUEENS PARK
3
 
 
0
0
0
0
5-6
17:00
FIN
GS
PARTICK
1
 
 
AIRDRIEONIANS
4
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
GS
PETERHEAD
2
 
 
COVE RANGERS
4
 
 
2
1
2
1
17:00
FIN
GS
QUEEN OF THE SOUTH
2
 
 
MOTHERWELL
1
 
 
0
0
0
3
17:00
FIN
GS
RAITH ROVERS
5
 
 
DUNDEE
1
 
 
0
2
0
3
17:00
FIN
GS
ROSS COUNTY
1
 
 
MONTROSE
3
 
 
2
0
4
1
17:00
FIN
GS
STIRLING ALBION
5
 
 
HIBERNIAN
3
 
 
0
1
1
1
4-5
17:00
FIN
ASV
AIK
2
 
 
IF ELFSBORG
9
2
 
2
0
3
0
TV
17:00
FIN
ASV
FALKENBERGS FF
16
1
 
IFK GOTEBORG
5
 
 
0
0
1
1
TV
17:00
FIN
SPR
IK FREJ
14
 
 
MJALLBY AIF
3
 
 
0
0
1
2
17:00
FIN
SPR
ORGRYTE
4
 
 
OSTERS IF
16
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
SPR
TRELLEBORGS FF
12
 
 
SYRIANSKA FC
13
 
 
0
1
1
2
16:30
FIN
FRC
1899 HOFFENHEIM
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
 
 
 
1
0
3
0
 
16:30
FIN
FRC
LASK LINZ
 
 
FC HEIDENHEIM
 
 
 
0
1
1
1
 
16:30
FIN
FRC
VFL WOLFSBURG
 
 
VVV VENLO
 
 
 
0
1
2
2
 

16:30
FIN
ELS
ROSENBORG
5
1
 
VIKING
9
1
 
2
1
5
1
TV
16:30
FIN
URAL
5
 
 
FC UFA
15
1
 
1
0
3
2
TV
16:05
FIN
SD
VILLA TERESA
5
 
 
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
0
1
1
1

16:00
FIN
FRC
BAYER LEVERKUSEN
 
 
FORTUNA SITTARD
 
 
 
0
1
0
1
 
16:00
FIN
FRC
FC BW LINZ
 
 
UNION BERLIN
 
 
 
0
0
0
3
 
16:00
FIN
FRC
FC WURZBURGER KICKERS
 
 
FSV FRANKFURT
 
 
 
1
0
1
3
 

16:00
FIN
FRC
HANSA ROSTOCK
 
 
HANNOVER 96
 
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
FRC
KICKERS OFFENBACH
 
 
AFC WIMBLEDON
 
 
 
0
0
3
2
 
16:00
FIN
FRC
ST. PATRICKS ATHLETIC
 
 
CHELSEA
 
 
 
0
2
0
4
 
16:00
FIN
FRC
SV MATTERSBURG
 
 
HOLSTEIN KIEL
 
 
 
1
0
1
1
 
16:00
FIN
FRC
WSG WATTENS
 
 
FC INGOLSTADT 04
 
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
FRC
ZAGLEBIE LUBIN
 
 
MIEDZ LEGNICA
 
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
HERTHA BERLIN
 
 
STURM GRAZ
 
 
 
1
0
1
0

16:00
FIN
BSC YOUNG BOYS
1
 
 
CRYSTAL PALACE
3
 
 
2
0
2
0
 
16:00
FIN
PR
ZHETYSU
7
 
 
IRTYSH PAVLODAR
9
 
 
2
0
4
0

16:00
FIN
MSL
KEDAH
4
 
 
PERAK
6
 
 
2
1
4
2

16:00
FIN
MSL
KUALA LUMPUR
12
 
 
JOHOR DARUL TAKZIM
1
 
 
0
2
0
4

16:00
FIN
MSL
PKNP
10
 
 
FELDA UNITED FC
11
 
 
0
0
1
1

16:00
FIN
MSL
SELANGOR
3
 
 
PETALING JAYA CITY
8
 
 
1
0
3
0

16:00
FIN
PR
NEGERI SEMBILAN
7
 
 
PDRM
4
 
 
1
1
2
3

16:00
FIN
PR
SABAH
1
 
 
KELANTAN
10
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
PL
SAMUT PRAKAN CITY
4
 
 
PTT RAYONG
6
 
 
0
2
0
3

15:30
FIN
FRC
MSV DUISBURG
 
 
STOKE CITY
 
 
 
1
0
1
1
5-4
 
15:00
FIN
NL
TIPS (W)
3
 
 
IK MYRAN (W)
10
 
 
3
0
5
1

15:00
FIN
FRC
BONNER SC
 
 
SV WEHEN
 
 
 
0
2
0
2
15:00
FIN
FRC
FC LIEFERING
 
 
BRIGHTON
 
 
 
2
3
2
5
 
15:00
FIN
FRC
FC SAARBRUCKEN
 
 
VIRTON
 
 
 
1
1
4
1
 

15:00
FIN
FRC
GKS BELCHATOW
 
 
GKS JASTRZEBIE
 
 
 
0
0
1
0
 
15:00
FIN
FRC
HEERENVEEN
 
 
VOLENDAM
 
 
 
0
1
1
4
 
15:00
FIN
FRC
LINCOLN
 
 
SHEFFIELD WED
 
 
 
0
2
1
3
 
15:00
FIN
FRC
PREUSSEN MUNSTER
 
 
HERACLES
 
 
 
0
0
1
3
 
15:00
FIN
FRC
ROT-WEISS ERFURT
 
 
HALLESCHER FC
 
 
 
1
0
3
0
 

15:00
FIN
FRC
ROT-WEISS ESSEN
 
 
FC 08 HOMBURG
 
 
 
1
4
4
6
 

15:00
FIN
FRC
WALDHOF MANNHEIM
 
 
SSV ULM 1846
 
 
 
0
0
1
2
 
15:00
FIN
KARLSRUHER SC
 
 
STURM GRAZ
 
 
 
0
0
0
0
6-7

15:00
FIN
FNL
TOM TOMSK
5
2
 
FC ARMAVIR
13
1
 
1
0
2
0
15:00
FIN
PL
PORT FC
5
 
 
CHONBURI FC
10
 
 
2
2
2
2

15:00
FIN
VL1
HANOI FC
2
 
 
SANNA KHANH HOA
14
 
 
0
0
2
2

14:35
FIN
CSL
BEIJIN RENHE FC
16
 
1
WUHAN ZALL
6
 
 
0
1
0
2
TV
14:35
FIN
CSL
JIANGSU SUNING
9
 
2
SHANGHAI SIPG FC
3
 
 
0
2
0
3
TV
14:35
FIN
CSL
TIANJIN TIANHAI
15
 
 
SHENZHEN FC
14
 
 
1
1
2
2
TV
14:35
FIN
SLW
HENAN HUISHANG (W)
2
 
 
DALIAN QUANJIAN (W)
8
 
 
0
0
2
0
 

14:30
FIN
CL1
HEILONGJIANG LAVA SPRING
8
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
7
 
 
1
1
1
1
14:30
FIN
CL1
QINGDAO HUANGHAI
1
 
1
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
9
 
1
0
0
0
0
14:30
FIN
NL
TPS (W)
7
 
 
ALAND UNITED (W)
6
 
 
0
0
0
1

14:30
FIN
L1
PSS SLEMAN
9
 
 
PERSEBAYA SURABAYA
8
 
 
1
1
2
1

14:00
FIN
NL
ILVES (W)
8
 
 
ONS (W)
9
 
 
1
1
2
4

14:00
FIN
NL
JYPK (W)
5
 
 
KUPS (W)
4
 
 
1
1
2
1

14:00
FIN
FRC
BAYERN MUNICH II
 
 
DUKLA PRAHA
 
 
 
1
0
4
2
 
14:00
FIN
FRC
PERTH GLORY FC
 
 
MANCHESTER UTD
 
 
 
0
0
0
2
14:00
FIN
4R
JDFS ALBERTS
 
 
CARAMBA RIGA
 
 
1
0
0
0
1
14:00
FIN
PL
NAKHON RATCHASIMA FC
9
 
 
RATCHABURI
7
 
 
0
1
3
3

14:00
FIN
VL1
THAN QUANG NINH
3
 
 
HOANG ANH GIA LAI
13
 
 
2
0
3
0
 

13:45
FIN
PL
CHIANGRAI UNITED
2
 
 
CHAINAT HORNBILL
14
 
 
0
0
1
0

13:30
FIN
FRC
SPORTFREUNDE LOTTE
 
 
GRONINGEN
 
 
 
0
0
1
1
 

13:30
FIN
FRC
WERDER BREMEN
 
 
SV DARMSTADT 98
 
 
 
0
1
1
1
13:30
FIN
J1
SAGAN TOSU
18
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
8
 
 
0
0
0
2
13:00
FIN
VEI
HONKA
2
 
 
HIFK
9
3
 
1
0
3
0
13:00
FIN
FRC
DYNAMO KYIV
 
 
BRENTFORD
 
 
 
0
0
0
0
13:00
FIN
FRC
WILLEM II
 
 
TOP OSS
 
 
 
1
0
2
0
 
13:00
FIN
J1
CEREZO OSAKA
6
 
 
NAGOYA GRAMPUS
10
 
 
1
0
3
0
13:00
FIN
J1
GAMBA OSAKA
11
 
 
SHIMIZU S-PULSE
14
 
 
0
0
1
0
13:00
FIN
J1
OITA TRINITA
5
 
 
CONSADOLE SAPPORO
7
 
 
1
1
2
1
13:00
FIN
J1
VEGALTA SENDAI
13
 
 
KASHIMA ANTLERS
3
 
 
0
2
0
4
TV
13:00
FIN
J1
YOKOHAMA F. MARINOS
2
 
 
URAWA RED DIAMONDS
9
 
 
1
0
3
1
13:00
FIN
J2
ALBIREX NIIGATA
13
 
 
YOKOHAMA FC
7
 
 
0
1
0
2
13:00
FIN
J2
FC RYUKYU
14
 
 
FAGIANO OKAYAMA
9
 
 
0
1
0
2
13:00
FIN
J2
MONTEDIO YAMAGATA
3
 
 
KYOTO SANGA
1
 
 
0
0
0
1
13:00
FIN
J2
OMIYA ARDIJA
4
 
 
KAGOSHIMA UNITED
19
 
 
3
0
6
0
13:00
FIN
J2
TOKUSHIMA VORTIS
12
 
 
KASHIWA REYSOL
2
 
 
0
0
1
2
13:00
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
8
1
 
SKA-KHABAROVSK
15
7
2
2
1
2
2
13:00
FIN
KL1
INCHEON UNITED
12
 
 
FC SEOUL
3
 
 
0
1
0
2