Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

18:00
E/T
120+
3R
CHAVES
 
 
BOAVISTA
 
 
 
0
0
0
0
2
1
18:30
E/T
97'
3R
VALADARES
 
 
CANELAS 2010
 
 
 
0
0
0
0
0
0
19:00
2 HF
81'
PR
DINAMO BREST
1
 
 
FC SLUTSK
11
 
 
0
1
1
1
19:00
2 HF
82'
1A
ANDERLECHT
13
1
 
ST TRUIDEN
11
2
 
2
0
4
1
TV
19:00
2 HF
80'
D1
OLYMPIAKOS NICOSIA
11
2
 
PAFOS FC
9
1
 
0
0
1
0
TV
19:00
2 HF
77'
D1
TEPLICE
9
4
 
SPARTA PRAHA
7
2
 
0
0
0
1
TV
19:00
2 HF
79'
SL
LYNGBY
10
1
 
BRONDBY
8
1
 
0
1
0
3
TV
19:00
2 HF
81'
BL
1899 HOFFENHEIM
12
2
 
FC SCHALKE 04
6
 
 
0
0
1
0
TV
19:00
2 HF
82'
A
PARMA
11
1
 
GENOA
19
1
 
3
0
5
1
TV
19:00
2 HF
82'
PR
AL-SALMIYAH
3
 
 
KAZMA
6
 
 
0
0
0
1
 
19:00
2 HF
83'
A
FK ZALGIRIS VILNIUS
2
 
 
SUDUVA MARIJAMPOLE
1
 
 
1
2
1
2
TV
19:00
2 HF
78'
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
8
 
 
OLYMPIQUE SAFI
9
 
 
1
0
1
1
 
19:00
2 HF
81'
ELS
MOLDE
1
1
 
HAUGESUND
8
 
 
1
1
3
1
TV
19:00
2 HF
84'
ELS
RANHEIM
16
1
 
ODD BALLKLUBB
3
3
 
2
1
2
1
19:00
2 HF
81'
ELS
STROMSGODSET
14
 
 
LILLESTROM
11
1
 
0
0
1
1
19:00
2 HF
80'
ELS
VIKING
5
2
 
TROMSO
12
2
 
1
0
1
0
19:00
2 HF
81'
D1
SANDEFJORD
2
 
 
NOTODDEN
14
 
 
0
0
2
0
19:00
2 HF
83'
D1
SKEID
15
 
 
ULL/KISA
10
 
 
1
0
1
0
19:00
2 HF
84'
D1
SOGNDAL
7
 
 
JERV
11
 
 
2
0
4
0
19:00
2 HF
81'
D1
START
3
 
 
KFUM OSLO
5
 
 
0
0
0
0
19:00
2 HF
82'
D1
TROMSDALEN UIL
16
 
 
AALESUND
1
 
 
0
1
0
1
19:00
2 HF
84'
3R
BEIRA MAR
 
 
MARITIMO
 
 
 
1
0
1
1
TV
19:00
2 HF
77'
DINAMO MOSCOW
15
4
 
KRASNODAR
3
2
 
1
1
1
1
TV
19:00
2 HF
82'
SL
DUNAJSKA STREDA
3
 
 
FC VION ZLATE MORAVCE
6
 
 
1
0
2
1
TV
19:00
2 HF
82'
SD
OVIEDO
20
 
 
GIRONA
10
 
1
2
1
3
1
TV
19:00
2 HF
82'
SD
TENERIFE
17
 
 
RACING SANTANDER
21
 
 
2
1
3
2
TV
19:00
2 HF
83'
CORUXO
13
 
1
REAL MADRID CASTILLA
8
 
 
0
1
1
1
19:00
2 HF
83'
CULTURAL LEONESA
5
 
 
SD LEIOA
18
 
 
1
0
1
0
19:00
2 HF
82'
AD MERIDA
20
 
 
YECLANO DEPORTIVO
8
 
 
1
2
2
2
19:00
2 HF
82'
CARTAGENA
2
 
 
CORDOBA
5
 
 
1
0
2
0
19:00
2 HF
82'
DON BENITO
17
 
 
MURCIA
9
 
 
1
1
2
1
19:00
2 HF
82'
MARBELLA FC
7
 
 
RECREATIVO HUELVA
4
 
 
1
0
2
0
19:00
2 HF
82'
SAN FERNANDO
3
 
 
ALGECIRAS
11
 
 
2
0
2
1
19:00
2 HF
82'
TALAVERA
19
 
 
CADIZ B
14
 
 
0
1
0
2
19:00
2 HF
79'
SL
DENIZLISPOR
14
2
 
FENERBAHCE
7
 
 
0
1
1
2
TV
19:00
2 HF
82'
1L
ADANASPOR AS
14
 
 
ISTANBULSPOR AS
11
 
 
0
1
2
2
19:00
2 HF
81'
1L
ALTINORDU
15
 
 
ALTAY
7
 
 
0
0
0
2
19:00
2 HF
80'
2LW
AFJET AFYONSPOR
7
 
 
BAK SPOR KULUBU
14
 
 
1
0
2
0
19:00
2 HF
82'
2LW
AMEDSPOR
17
 
 
GUMUSHANESPOR
16
 
 
0
0
0
1
19:00
2 HF
78'
2LR
SAKARYASPOR
16
 
 
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
12
 
 
0
0
0
0
19:15
2 HF
65'
SL
GIMNASIA LA PLATA
23
2
 
UNION SANTA FE
16
2
 
0
0
0
0
TV
19:15
2 HF
64'
CL
SPORTING CRISTAL
4
 
 
MOLINOS EL PIRATA
16
 
 
1
0
1
0
TV
19:30
H/T
H/T
SL1
AEK ATHENS
5
 
 
VOLOS NPS
7
2
1
1
1
1
1
TV
19:30
2 HF
52'
PD
ATHLETIC BILBAO
10
 
 
VALLADOLID
14
1
 
1
0
1
0
TV
19:30
2 HF
53'
PR
OLIMPIK DONETSK
12
 
 
VORSKLA POLTAVA
10
1
 
0
0
0
0
TV
19:35
H/T
H/T
QSL
AL-ARABI SC
3
 
 
AL-GHARAFA
5
 
 
0
0
0
0
20:00
1 HF
38'
SL1
ATROMITOS ATHINON
9
 
 
PANATHINAIKOS
11
2
 
0
0
TV
20:00
1 HF
37'
AP
COMUNICACIONES
3
 
 
CSD MUNICIPAL
1
 
 
0
0
20:00
1 HF
38'
AP
U.N.A.M. - PUMAS
10
 
 
LEON
7
1
 
1
0
TV
20:00
1 HF
39'
AP2
CELAYA
8
 
 
LOROS UNIVERSIDAD
11
 
 
0
0
20:00
1 HF
40'
SPL
AL-FAISALY FC
5
 
 
AL-HAZEM
7
 
 
0
0
20:00
1 HF
40'
HERCULES
18
 
 
EBRO
12
 
 
0
0
20:05
1 HF
36'
AP
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 
PEREZ ZELEDON
9
 
 
1
0
20:10
1 HF
34'
AP
MUNICIPAL GRECIA
11
 
 
CS CARTAGINES
6
 
 
0
0
20:30
1 HF
7'
AP
ANTIGUA GFC
8
 
 
IZTAPA
9
 
 
0
0
20:30
1 HF
9'
L1
CHINDIA TARGOVISTE
10
 
 
FCSB
11
 
 
0
0
TV
20:30
SCH
SF
NORTH CAROLINA COURAGE (W)
 
 
SEATTLE REIGN (W)
 
 
 
21:00
SCH
1A
CERCLE BRUGGE
16
 
 
CHARLEROI
10
 
 
TV
21:00
SCH
AP
SANTA LUCIA
10
 
 
COBAN IMPERIAL
5
 
 
21:00
SCH
BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
2
 
 
FUS RABAT
5
 
 
 
21:00
SCH
ELS
SARPSBORG 08 FF
13
 
 
BRANN
6
 
 
TV
21:30
SCH
SL
HURACAN
20
 
 
SAN LORENZO
9
 
 
TV
21:30
SCH
PN
ATLANTA
2
 
 
SAN MARTIN S.J.
6
 
 
21:30
SCH
PD
IQUIQUE
15
 
 
HUACHIPATO
6
 
 
TV
21:30
SCH
CL
DEPORTIVO MUNICIPAL
18
 
 
UTC
17
 
 
TV
21:45
SCH
A
AC MILAN
13
 
 
LECCE
18
 
 
TV
21:45
SCH
3R
LEIXOES
 
 
PRAIENSE
 
 
 
TV
22:00
SCH
A
ATLETICO MINEIRO
12
 
 
SANTOS
3
 
 
22:00
SCH
A
INTERNACIONAL
6
 
 
VASCO DA GAMA
11
 
 
22:00
SCH
A
SAO PAULO
5
 
 
AVAI
19
 
 
22:00
SCH
B
BRASIL DE PELOTAS
12
 
 
SPORT RECIFE
2
 
 
22:00
SCH
L1
MARSEILLE
9
 
 
STRASBOURG
19
 
 
TV
22:00
SCH
B
EMPOLI
3
 
 
CREMONESE
13
 
 
22:00
SCH
PD
SEVILLA
8
 
 
LEVANTE
11
 
 
TV
22:00
SCH
SD
ZARAGOZA
5
 
 
MIRANDES
18
 
 
TV
22:00
SCH
CL
CA RIVER PLATE
10
 
 
CERRO LARGO
4
 
 
 
22:00
SCH
CL
DEFENSOR SPORTING
6
 
 
RACING MONTEVIDEO
11
 
 
 
22:00
SCH
CL
JUVENTUD
12
 
 
LIVERPOOL MONTEVIDEO
8
 
 
 
22:00
SCH
CL
RAMPLA JUNIORS
16
 
 
MONTEVIDEO WANDERERS
14
 
 
 
22:00
SCH
1R
PHILADELPHIA UNION
 
 
NEW YORK RED BULLS
 
 
 
TV
22:15
SCH
A
LDU QUITO
7
 
 
DELFIN SC
5
 
 
TV
22:30
SCH
SF
CHICAGO RED STARS (W)
 
 
PORTLAND THORNS (W)
 
 
 
23:00
SCH
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
2
 
 
ATLETICO DE RAFAELA
5
 
 
23:00
SCH
CL
AC MINEROS
11
 
 
ATLETICO VENEZUELA
17
 
 
23:00
SCH
CL
ESTUDIANTES MERIDA
15
 
 
CARABOBO FC
10
 
 
23:00
SCH
CL
TRUJILLANOS FC
4
 
 
DEPORTIVO LA GUAIRA
9
 
 
23:00
SCH
CL
ZULIA FC
8
 
 
LALA FC
18
 
 
23:15
SCH
CL
RIONEGRO FC
12
 
 
DEPORTIVO CALI
7
 
 
TV
23:30
SCH
AP
GUASTATOYA
4
 
 
DEPORTIVO MIXCO
11
 
 
23:45
SCH
SL
ROSARIO CENTRAL
11
 
 
VELEZ SARSFIELD
8
 
 
TV
23:45
SCH
CL
CERRO PORTENO
4
 
 
CLUB SP. SAN LORENZO
11
 
 
FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
L2
SPORT LORETO
10
 
 
CIENCIANO
4
 
 
Full Time Result Only
 
 
23:00
FTR
SD
3 DE FEBRERO
14
 
 
FERNANDO DE LA MORA
7
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
DEPORTIVO CAAGUAZU
15
 
 
FULGENCIO YEGROS
16
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
GENERAL CABALLERO
6
 
 
RUBIO NU
10
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
RI 3 CORRALES
12
 
 
2 DE MAYO
4
 
 
Full Time Result Only
 
23:00
FTR
SD
SPORTIVO ITENO
11
 
 
SPORTIVO TRINIDENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
LOS ANDES
7
 
 
DEPORTIVO ARMENIO
12
 
 
Full Time Result Only
 
21:30
FTR
PBM
SAN MIGUEL
18
 
 
SACACHISPAS
17
 
 
Full Time Result Only
 
21:00
FTR
L2
ATLETICO GRAU
5
 
 
UNION HUARAL
6
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
L2
JUAN AURICH
3
 
 
LOS CAIMANES
11
 
 
Full Time Result Only
 
 
21:00
FTR
L2
SANTOS DE NASCA
1
 
 
ALIANZA ATLETICO
2
 
 
Full Time Result Only
 
 
19:15
FTR
PBM
FLANDRIA
11
 
 
SAN TELMO
1
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
MTK BUDAPEST
1
 
 
BUDAFOKI MTE
2
 
 
Full Time Result Only
 
19:00
FTR
2E
BREGALNICA STIP
4
 
 
FK KOZUV GEVGELIJA
1
 
 
Full Time Result Only
 
 
19:00
FTR
1L
NOVI PAZAR
6
 
 
METALAC GM
2
 
 
Full Time Result Only
 
20:00
FIN
A
AMERICA DE QUITO
14
 
 
FUERZA AMARILLA
16
 
 
0
0
3
0
TV
19:35
POST
QSL
AL-KHOR
10
 
 
AL-SADD SC
4
 
 
19:00
POST
BP
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
6
 
 
 
18:30
FIN
PR
SABAIL
5
 
 
SUMQAYIT
4
 
 
0
0
0
2
18:30
FIN
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
 
 
HNK HAJDUK SPLIT
2
 
 
0
0
0
0
TV
18:30
FIN
EPL
MANCHESTER UTD
13
 
 
LIVERPOOL
1
1
 
1
0
1
1
TV
18:30
FIN
QR
NORWAY (U17)
6
 
 
MALTA (U17)
4
 
 
6
0
8
0
 
18:30
FIN
CGA
ALBINOLEFFE
11
 
 
LECCO
19
 
 
1
0
2
0
18:30
FIN
CGA
JUVENTUS (U23)
12
 
 
RENATE
2
 
 
0
1
2
1
18:30
FIN
CGB
CARPI
6
 
 
FANO ALMA J.
15
 
1
0
0
2
0
18:30
FIN
CGB
L. R. VICENZA
2
 
 
REGGIO AUDACE
3
 
1
1
0
1
0
18:30
FIN
CGB
VIS PESARO
13
 
 
PIACENZA
7
 
 
0
0
1
0
18:30
FIN
CGC
CATANZARO
7
 
 
POTENZA
1
 
 
0
1
0
2
18:30
FIN
CGC
CAVESE
14
 
 
CASERTANA
10
 
 
0
0
0
0
18:30
FIN
CGC
TERAMO
13
 
 
PAGANESE
8
 
 
2
0
2
1
18:30
FIN
EK
GORNIK ZABRZE
11
 
 
LKS LODZ
15
3
 
0
0
1
1
TV
18:30
FIN
SABADELL
3
 
 
ESPANYOL B
10
 
1
1
0
3
1
18:30
FIN
ATLETICO SANLUQUENO
12
 
 
VILLARRUBIA CF
14
 
 
0
0
1
2
18:30
FIN
ASV
IFK NORRKOPING
5
 
 
KALMAR FF
13
1
 
0
0
1
0
TV
18:30
FIN
SPR
NORRBY IF
8
 
 
TRELLEBORGS FF
11
 
 
2
0
4
0
18:25
FIN
SPL
ABHA
9
 
 
AL-FAYHA
13
 
 
1
0
1
1
18:15
FIN
PR
TARXIEN RAINBOWS
14
 
 
BALZAN FC
9
 
 
0
1
1
3
TV
18:00
FIN
BL
RAPID VIENNA
4
6
 
WOLFSBERGER AC
3
4
 
1
0
1
1
TV
18:00
FIN
PR
SIROKI BRIJEG
7
 
 
SLOBODA TUZLA
10
 
 
1
0
2
0
18:00
POST
PD
UNIVERSIDAD CATOLICA
1
 
 
COLO COLO
2
 
 
TV
18:00
FIN
D1
ANORTHOSIS
1
2
 
OMONIA
2
2
 
0
0
0
0
TV
18:00
FIN
B
LDU LOJA
9
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
3
 
 
1
1
1
2
18:00
FIN
L1
MONACO
18
2
 
RENNES
12
3
 
1
1
3
2
TV
18:00
FIN
EL
DILA GORI
7
 
 
DINAMO BATUMI
1
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
SL1
PAOK
2
3
 
LAMIA
12
4
 
3
0
3
0
TV
18:00
FIN
BEKESCSABA 1912
13
 
 
SZOLNOKI MAV FC
16
 
 
0
1
1
1
18:00
FIN
DUNA ASZFALT TISZAKECSKE
12
 
 
SIOFOK
6
 
 
0
0
2
1
18:00
FIN
FC AJKA
9
 
 
SZEGED-CSANAD
8
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
GYORI ETO FC
5
 
 
VAC
19
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
VASAS
7
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
15
 
 
0
0
3
2
18:00
FIN
SL
AS TRENCIN
9
 
 
FK SENICA
8
 
 
1
1
2
3
18:00
FIN
PONTEVEDRA
15
 
 
GETAFE B
16
 
 
2
3
2
3
18:00
FIN
RACING DE FERROL
14
 
 
ATLETICO MADRID B
2
 
 
1
0
1
1
18:00
FIN
UP LANGREO
19
 
 
MARINO DE LUANCO
16
 
1
1
0
1
1
18:00
FIN
CD CALAHORRA
6
 
 
BARAKALDO
9
 
 
1
0
3
3
18:00
FIN
HARO DEPORTIVO
7
 
 
REAL SOCIEDAD B
4
 
 
2
0
2
0
18:00
FIN
SALAMANCA
7
 
 
CD IZARRA
17
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
BADALONA
20
 
 
UE OLOT
15
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
ORIHUELA
17
 
 
FC ANDORRA
2
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
REAL LINENSE
6
 
 
GRANADA CF B
17
 
 
1
1
1
1
18:00
FIN
D1S
FC TROLLHATTAN
5
 
 
KRISTIANSTAD FC
15
 
 
0
0
1
1
18:00
FIN
DS
LINKOPINGS (W)
5
 
 
IF LIMHAMN BUNKEFLO (W)
11
 
 
0
0
3
0
17:45
FIN
LOKOMOTIV PLOVDIV
2
3
1
CSKA-SOFIA
4
4
 
1
0
1
0
TV
17:45
FIN
B
ORENSE SC
2
 
 
CDS SANTA RITA
5
 
1
0
0
1
1
17:45
FIN
ERD
FEYENOORD
10
3
 
HERACLES
9
3
 
1
0
1
1
TV
17:45
FIN
L1
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
9
5
 
FC ASTRA GIURGIU
5
4
 
1
2
2
3
TV
17:30
FIN
IPL
PARS JONOUBI JAM
10
2
 
SANAT NAFT
5
1
 
0
0
0
0
17:30
FIN
IPL
PERSEPOLIS FC
6
1
1
PAYKAN
13
 
 
1
1
2
1
17:30
FIN
1L
ALUMINIJ
2
 
 
NK BRAVO
8
 
 
2
0
5
1
TV
17:30
FIN
TUDELANO
13
 
 
GUIJUELO
16
 
 
0
0
1
1
17:25
FIN
QSL
UMM SALAL
9
 
 
AL-DUHAIL SC
1
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
SL
ALDOSIVI
22
4
1
DEFENSA Y JUSTICIA
20
5
 
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
PN
GUILLERMO BROWN
8
 
 
ATLETICO MITRE
7
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
TIR
TELFS
3
 
 
SV HALL
7
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
VOR
SCR ALTACH (AM)
3
 
 
FC WOLFURT
6
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
13
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
3
 
 
0
0
2
0
17:00
FIN
1B
LOMMEL UNITED
8
 
 
OH LEUVEN
1
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
D1
CANON YAOUNDE
2
 
 
AVION NKAM
18
 
 
0
0
3
0
 
17:00
FIN
D1
FOVU CLUB
3
 
 
TONNERRE KALARA
15
 
 
2
0
2
1
 
17:00
FIN
D1
UNION DOUALA
15
 
 
DRAGON DE YAOUNDE
3
 
 
1
1
1
2
 
17:00
FIN
D1
E.N. PARALIMNIOU
10
 
 
NEA SALAMIS
6
 
 
0
1
0
1
TV
17:00
FIN
SL
FC COPENHAGEN
2
1
 
ESBJERG
13
1
 
1
0
3
1
TV
17:00
FIN
PR
EB/STREYMUR
9
 
 
AB ARGIR
7
 
 
1
1
1
2
17:00
FIN
PR
HB TORSHAVN
4
 
 
TB TVOROYRI
8
 
 
2
0
3
0
17:00
FIN
PR
IF FUGLAFJORDUR
10
 
 
SKALA
6
 
 
0
0
1
3
17:00
FIN
PR
KI KLAKSVIK
1
 
 
NSI RUNAVIK
3
 
 
2
1
3
2
17:00
FIN
PR
VIKINGUR GOTA
5
 
 
B36 TORSHAVN
2
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
SL1
XANTHI FC
2
3
 
ARIS THESSALONIKIS
8
3
 
0
1
0
1
TV
17:00
POST
SL2
A.E. KARAISKAKIS
3
 
 
LEVADIAKOS
8
 
 
 
17:00
POST
SL2
APOLLON LARISSA FC
5
 
 
PANACHAIKI 1891
7
 
 
 
17:00
POST
SL2
APOLLON PONTOU
12
 
 
A.O. PLATANIAS
4
 
 
 
17:00
POST
SL2
APOLLON SMIRNIS
2
 
 
DOXA DRAMAS
9
 
 
 
17:00
POST
SL2
ERGOTELIS
10
 
 
KERKYRA
11
 
 
 
17:00
POST
SL2
PAE CHANIA
1
 
 
PAS GIANNINA
6
 
 
 
17:00
FIN
ISL
KERALA BLASTERS
1
 
 
ATLETICO DE KOLKATA
10
 
 
2
1
2
1
17:00
FIN
PR
FC ASTANA
2
 
 
KAIRAT ALMATY
1
 
 
1
0
3
1
 
17:00
FIN
VIR
FK LIEPAJA
6
 
 
VALMIERAS
4
 
 
1
1
2
3
TV
17:00
FIN
ND
ETZELLA ETTELBRUCK
11
 
 
UNION TITUS PETANGE
1
 
 
0
2
1
2
17:00
POST
ND
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
13
 
 
US HOSTERT
9
 
 
17:00
FIN
ND
FOLA ESCH
2
 
 
F91 DUDELANGE
8
 
 
1
1
2
1
17:00
POST
ND
UNA STRASSEN
7
 
 
AS JEUNESSE ESCH
5
 
 
17:00
FIN
ND
US MONDORF-LES-BAINS
6
 
 
RACING FC UNION LUXEMBOURG
7
 
 
0
0
0
4
17:00
FIN
BP
FAR RABAT
6
 
1
RAPIDE OUED ZEM
13
 
1
0
0
2
0
17:00
FIN
E2
CHABAB ATLAS KHENIFRA
4
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
3
 
 
0
1
2
1
 
17:00
FIN
E2
CHABAB MOHAMMEDIA
1
 
 
WYDAD FES
5
 
 
2
1
2
1
 
17:00
FIN
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
6
 
 
CHABAB RIADI SALMI
7
 
 
0
0
1
0
 
17:00
FIN
E2
MAGHREB FES
10
 
 
RACING DE CASABLANCA
7
 
 
0
0
0
0
 
17:00
FIN
E2
OLYMPIQUE DCHEIRA
4
 
 
ITTIHAD KHEMISSET
13
 
 
2
1
2
1
 
17:00
FIN
E2
SIDI KACEM
14
 
 
KAC KENITRA
8
 
 
0
2
1
2
 
17:00
FIN
E2
TAS DE CASABLANCA
7
 
 
AS SALE
16
 
 
0
1
1
1
 
17:00
FIN
E2
WYDAD TEMARA
9
 
 
CHABAB RIF HOCEIMA
13
 
 
0
0
1
0
 
17:00
FIN
3R
AD OLIVEIRENSE
 
 
SANTA CLARA
 
 
 
0
1
0
3
17:00
FIN
3R
AROUCA
 
 
MERELINENSE
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
3R
CASA PIA
 
 
VIZELA
 
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
3R
LOURES
 
1
BENFICA CASTELO BRANCO
 
 
 
1
1
2
2
4
2
17:00
FIN
3R
LUSITANIA
 
1
FAMALICAO
 
 
 
0
0
1
1
1
1
5-6
17:00
FIN
3R
MAFRA
 
 
FAFE
 
 
2
0
0
0
0
0
0
17:00
FIN
3R
MARINHENSE
 
1
FATIMA
 
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
3R
OLIMPICO MONTIJO
 
 
ANADIA
 
 
2
0
0
0
1
17:00
FIN
3R
PEDRAS SALGADAS
 
 
AGUEDA
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
3R
VARZIM
 
 
ESTORIL
 
 
 
0
0
1
0
17:00
FIN
3R
VITORIA SERNACHE
 
 
SERTANENSE
 
 
 
0
0
0
0
0
0
4-5
17:00
FIN
2R
STIRLING UNIVERSITY
 
 
LINLITHGOW ROSE
 
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
PD
ESPANYOL
19
2
 
VILLARREAL
6
1
 
0
1
0
1
TV
17:00
FIN
SD
DEPORTIVO LA CORUNA
22
 
 
MALAGA
18
 
 
0
1
0
2
TV
17:00
FIN
PDW
BARCELONA (W)
1
 
 
EDF LOGRONO (W)
5
 
 
3
0
5
0
17:00
FIN
D1N
UMEA FC
2
 
 
RYNNINGE IK
15
 
 
1
1
3
1
17:00
FIN
D1S
IFK VARNAMO
8
 
 
ASSYRISKA TURABDIN
9
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
D1S
LANDSKRONA BOIS
2
 
 
ESKILSMINNE IF
12
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
SL
FC LUGANO
8
3
 
FC ZURICH
6
2
 
0
0
0
0
TV
17:00
FIN
SL
FC LUZERN
5
1
 
FC SION
4
2
 
0
1
3
1
TV
17:00
FIN
SL
SERVETTE FC
7
3
 
FC ST. GALLEN
3
3
 
0
1
1
2
TV
17:00
FIN
PR
DYNAMO KYIV
3
3
 
FC OLEKSANDRIYA
4
3
 
1
0
1
0
TV
16:45
FIN
SL1
PANIONIOS
14
3
1
ASTERAS TRIPOLIS
9
3
 
0
1
0
1
TV
16:30
FIN
PR
PYUNIK YEREVAN
7
 
 
FC URARTU
8
 
1
0
2
1
2
16:30
FIN
D1
UMS DE LOUM
5
 
 
EDING SPORT FC
4
 
 
0
0
1
1
 
16:30
FIN
D1
BOHEMIANS 1905
11
1
 
OPAVA
16
2
 
0
0
1
0
TV
16:30
FIN
D1
KARVINA
13
3
 
SLOVACKO
6
4
1
0
1
0
2
TV
16:30
FIN
D1
VIKTORIA PLZEN
2
3
 
BANIK OSTRAVA
4
1
 
0
0
3
0
TV
16:30
FIN
D2
VLASIM
15
 
 
HRADEC KRALOVE
3
 
 
0
0
0
2
16:30
FIN
BL
FC KOLN
15
 
 
SC PADERBORN 07
18
 
 
1
0
3
0
TV
16:30
POST
ND
RODANGE 91
14
 
 
VICTORIA ROSPORT
12
 
 
16:30
FIN
ARSENAL TULA
11
4
 
PFC SOCHI
13
5
1
1
1
1
1
TV
16:30
FIN
NFS
RICHARDS BAY FC
4
 
 
REAL KINGS FC
6
 
 
1
1
1
2
16:30
FIN
NFS
TS GALAXY FC
7
 
 
JDR STARS
2
 
 
0
1
1
1
16:30
FIN
SL
ALANYASPOR
1
 
 
RIZESPOR
16
1
 
2
0
5
2
TV
16:30
FIN
1L
BOLUSPOR
16
 
 
GIRESUNSPOR
17
 
 
0
0
2
0
16:30
FIN
1L
RUKH VYNNYKY
4
 
 
INGULETS PETROVE
5
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
SAL
SV KUCHL
9
 
 
FC PINZGAU
2
 
 
1
1
2
3
16:00
FIN
PR
NEFTCHI BAKU
2
 
 
ZIRA
5
 
 
1
0
3
0