Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
CL
DEFENSOR SPORTING
7
 
 
CA CERRO
12
 
 
0
1
1
1
TV
23:15
POST
CL
JORGE WILSTERMANN
1
 
 
THE STRONGEST
3
 
 
23:00
FIN
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
10
 
 
DEPORTIVO MORON
8
 
 
1
0
2
1
23:00
FIN
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
1
 
 
GIMNASIA JUJUY
11
 
1
0
0
2
0
23:00
FIN
TFA
UNION SUNCHALES
8
 
 
CENTRAL NORTE
4
 
 
1
1
1
2
 
23:00
FIN
A
FLAMENGO
1
1
 
BAHIA
9
 
 
0
1
3
1
TV
23:00
FIN
LDU QUITO
 
 
DELFIN SC
 
 
 
0
0
2
0
23:00
FIN
AP
11 DEPORTIVO
12
 
 
FAS
4
 
 
1
1
1
1
23:00
FIN
PL
BOAVISTA
7
3
 
FC PORTO
2
1
 
0
1
0
1
TV
22:45
FIN
SL
RACING CLUB
5
4
 
HURACAN
18
5
2
0
0
1
0
TV
22:45
FIN
AP
JICARAL SERCOBA
7
 
1
DEPORTIVO SAPRISSA
2
 
 
1
1
2
5
22:45
FIN
AP
MUNICIPAL LIMENO
3
 
 
AGUILA
8
 
 
0
0
0
0
22:30
FIN
TFA
DOUGLAS HAIG
7
 
1
SPORTIVO LAS PAREJAS
3
 
2
0
1
1
1
 
22:30
FIN
CORTULUA
2
 
 
PEREIRA
1
 
1
3
1
3
1
22:30
FIN
B
CDS SANTA RITA
5
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
2
 
 
0
0
0
0
22:30
FIN
B
LDU LOJA
9
 
 
LDU PORTOVIEJO
3
 
 
0
3
0
4
22:30
FIN
B
MANTA FC
4
 
 
GUALACEO SC
6
 
1
2
2
2
3
22:30
FIN
B
ORENSE SC
1
 
 
ATLETICO PORTENO
7
 
 
1
0
2
1
22:30
FIN
AP
GUASTATOYA
4
 
 
SIQUINALA
11
 
 
0
0
0
1
22:30
FIN
CL
CLUB SP. SAN LORENZO
8
 
 
CLUB GUARANI
4
 
 
0
0
0
0
TV
22:15
FIN
CL
DEPORTIVO BINACIONAL
6
 
 
ALIANZA LIMA
1
 
1
0
0
0
0
22:00
FIN
TFA
ATLETICO CAMIONEROS
10
 
 
DEPORTIVO MAIPU
1
 
 
0
0
0
1
 
22:00
FIN
TFA
HURACAN LAS HERAS
2
 
 
OLIMPO BAHIA BLANCA
12
 
1
0
0
3
1
 
22:00
FIN
TFA
SPORTIVO BELGRANO
11
 
 
DEFENSORES VR
12
 
 
1
0
1
1
 
22:00
POST
CL
BOLIVAR
2
 
 
AURORA
14
 
 
22:00
FIN
B
CLAN JUVENIL
10
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
8
 
 
0
0
0
3
22:00
FIN
L1
MARSEILLE
2
3
1
LYON
14
 
 
2
0
2
1
TV
22:00
FIN
AP
CD REAL SOCIEDAD
9
 
 
CD MOTAGUA
3
 
1
0
0
0
0
22:00
FIN
B
FROSINONE
11
 
 
CHIEVO
7
3
 
1
0
2
0
22:00
FIN
SD
2 DE MAYO
3
 
 
12 DE OCTUBRE
2
 
 
2
0
3
1
22:00
FIN
SD
FULGENCIO YEGROS
15
 
 
SPORTIVO ITENO
11
 
1
3
0
3
0
22:00
FIN
SD
GENERAL CABALLERO
8
 
 
3 DE FEBRERO
10
 
 
0
0
0
0
22:00
FIN
SD
GUAIRENA FC
1
 
 
FERNANDO DE LA MORA
6
 
1
2
1
2
1
22:00
FIN
SD
OVETENSE FC
14
 
 
INDEPENDIENTE F.B.C.
7
 
 
0
0
0
0
22:00
FIN
SD
RI 3 CORRALES
13
 
 
DEPORTIVO CAAGUAZU
16
 
 
0
0
0
0
22:00
FIN
SD
SPORTIVO TRINIDENSE
9
 
 
ATYRA FC
4
 
 
0
0
1
1
22:00
FIN
CL
ALIANZA UNIVERSIDAD
10
 
 
SPORT BOYS
7
 
 
0
0
2
0
TV
22:00
FIN
L2
ALIANZA ATLETICO
3
 
 
COMERCIANTES UNIDOS
7
 
 
3
1
4
1
 
22:00
FIN
L2
CIENCIANO
1
 
 
SANTOS DE NASCA
5
 
 
3
0
4
2
 
22:00
FIN
L2
SPORT LORETO
10
 
 
JUAN AURICH
4
 
 
0
1
0
4
 
22:00
FIN
L2
SPORT VICTORIA
12
 
 
ATLETICO GRAU
2
 
 
0
0
0
3
22:00
FIN
L2
UNION HUARAL
8
 
 
DEPORTIVO COOPSOL
6
 
1
0
0
0
1
 
22:00
FIN
PL
VITORIA GUIMARAES
5
5
 
SC BRAGA
9
2
 
0
1
0
2
TV
22:00
FIN
PD
BETIS
17
2
 
SEVILLA
4
3
 
1
1
1
2
TV
22:00
FIN
SD
RAYO VALLECANO
12
 
 
CADIZ
1
 
 
0
1
1
1
TV
22:00
FIN
SEATTLE SOUNDERS
1
 
TORONTO FC
 
1
 
0
0
3
1
TV
22:00
CANC
CL
CARABOBO FC
12
 
 
DEPORTIVO ANZOATEGUI
20
 
 
 
22:00
FIN
CL
DEPORTIVO LA GUAIRA
4
 
 
ESTUDIANTES MERIDA
14
 
 
1
0
2
0
22:00
FIN
CL
DEPORTIVO LARA
6
 
1
ZULIA FC
13
 
 
2
0
3
0
22:00
FIN
CL
DEPORTIVO TACHIRA FC
1
 
 
PUERTO CABELLO
15
 
2
1
1
2
1
22:00
FIN
CL
ESTUDIANTES CARACAS
16
 
 
ATLETICO VENEZUELA
19
 
 
0
0
1
1
22:00
FIN
CL
LALA FC
17
 
1
MONAGAS SC
18
 
 
0
1
1
1
22:00
FIN
CL
LLANEROS FC
3
 
 
CARACAS FC
2
 
 
0
1
1
1
22:00
FIN
CL
PORTUGUESA FC
10
 
1
AC MINEROS
9
 
 
0
1
1
1
22:00
FIN
CL
ZAMORA FC
11
 
 
TRUJILLANOS FC
5
 
 
0
1
3
1
21:45
FIN
A
JUVENTUS
1
1
 
AC MILAN
14
5
 
0
0
1
0
TV
21:30
FIN
AP
IZTAPA
8
 
 
COMUNICACIONES
1
 
1
0
0
0
0
21:30
FIN
SF
YARACUYANOS FC
 
 
UCV
 
 
1
2
0
3
1
21:30
FIN
QF
NETHERLANDS (U17)
1
 
PARAGUAY (U17)
 
1
 
2
1
4
1
TV
21:00
FIN
TFA
CIRCULO DEPORTIVO
15
 
 
CIPOLLETTI
3
 
 
0
0
0
0
 
21:00
FIN
TFA
DEF. DE PRONUNCIAMENTO
9
 
1
ATLETICO GUEMES
1
 
 
1
0
1
1
 
21:00
FIN
TFA
SANSINENA
3
 
 
DEPORTIVO MADRYN
5
 
1
0
0
1
0
 
21:00
FIN
TFA
SOL DE MAYO
12
 
 
SPORTIVO ESTUDIANTES SL
7
 
 
0
0
2
0
 
21:00
FIN
1A
STANDARD LIEGE
3
1
 
KV MECHELEN
4
2
 
0
1
1
2
TV
21:00
POST
CL
CLUB DESTROYERS
11
 
 
GUABIRA
10
 
 
21:00
POST
CL
REAL POTOSI
13
 
 
SAN JOSE
4
 
 
21:00
FIN
A
CRUZEIRO
16
1
 
ATLETICO MINEIRO
13
1
 
0
0
0
0
TV
21:00
FIN
A
INTERNACIONAL
7
3
 
FLUMINENSE
16
1
 
2
0
2
1
TV
21:00
FIN
A
SAO PAULO
6
2
 
ATLETICO PARANAENSE
5
2
 
0
0
0
1
TV
21:00
FIN
ERD
AZ ALKMAAR
2
 
 
EMMEN
13
2
 
2
0
3
0
TV
21:00
FIN
ELS
ROSENBORG
4
4
 
BODO/GLIMT
2
2
 
1
2
3
2
TV
21:00
FIN
CL
FENIX
15
 
 
CERRO LARGO
5
 
 
1
1
1
1
21:00
FIN
CL
LIVERPOOL MONTEVIDEO
6
 
 
BOSTON RIVER
10
 
 
0
0
0
0
21:00
FIN
CL
PROGRESO
3
 
1
NACIONAL DE FOOTBALL
1
 
 
0
0
0
1
TV
20:45
FIN
PN
GUILLERMO BROWN
7
 
 
BELGRANO CORDOBA
11
 
1
1
1
2
1
20:30
FIN
SL
NEWELLS OLD BOYS
9
2
 
DEFENSA Y JUSTICIA
17
1
 
2
0
2
0
TV
20:30
FIN
PN
BROWN DE ADROGUE
12
 
 
GIMNASIA MENDOZA
7
 
 
0
1
1
1
20:30
FIN
PBM
COLEGIALES
17
 
1
TALLERES REMEDIOS
3
 
 
0
2
1
3
20:30
FIN
PBM
DEFENSORES UNIDOS
9
 
 
UAI URQUIZA
12
 
 
1
0
2
0
20:30
FIN
PBM
J.J. URQUIZA
4
 
 
SAN TELMO
5
 
 
2
0
3
0
20:30
FIN
PBM
VILLA SAN CARLOS
2
 
1
SACACHISPAS
18
 
2
0
0
2
1
20:30
FIN
PL
SPORTING CP
4
4
 
BELENENSES
15
3
 
0
0
2
0
TV
20:15
FIN
PL
BNEI YEHUDA TEL AVIV
7
 
 
FC ASHDOD
8
 
 
1
0
2
0
TV
20:15
FIN
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
BEITAR JERUSALEM
4
 
 
0
1
3
1
TV
20:00
FIN
AP
MALACATECO
7
 
 
DEPORTIVO MIXCO
12
 
 
2
0
5
0
20:00
FIN
PL
HAPOEL KFAR-SABA
10
 
 
HAPOEL HADERA
5
 
1
0
0
0
0
TV
20:00
FIN
AP
U.N.A.M. - PUMAS
10
1
 
FC JUAREZ
16
3
 
1
0
1
1
TV
20:00
FIN
AP2
LEONES NEGROS UDG
4
 
 
LOROS UNIVERSIDAD
11
 
 
1
0
2
1
20:00
FIN
CL
UNION COMERCIO
13
 
 
SPORT HUANCAYO
5
 
 
1
1
1
2
TV
20:00
FIN
1L
NS MURA
4
 
 
ALUMINIJ
3
 
 
2
2
2
4
TV
19:30
FIN
PN
ATLANTA
1
 
 
BARRACAS CENTRAL
14
 
 
1
0
1
1
19:30
FIN
SL1
PANATHINAIKOS
8
4
 
AEK ATHENS
3
1
 
0
2
3
2
TV
19:30
FIN
AP
ANTIGUA GFC
6
 
 
SANTA LUCIA
10
 
 
2
0
4
0
19:30
FIN
PD
GETAFE
7
2
 
OSASUNA
10
4
 
0
0
0
0
TV
19:30
FIN
PR
OLIMPIK DONETSK
7
3
 
FC OLEKSANDRIYA
5
4
1
0
0
0
0
TV
19:15
FIN
LP
CHAVES
6
 
 
CASA PIA
17
 
 
0
0
2
0
19:00
FIN
1A
GENK
9
3
 
GENT
2
 
 
0
1
0
2
TV
19:00
FIN
D1
APOLLON LIMASSOL
7
2
 
APOEL
4
5
 
0
0
1
1
TV
19:00
FIN
SL
FC MIDTJYLLAND
1
2
 
FC COPENHAGEN
2
1
 
2
0
4
1
TV
19:00
FIN
BL
SC FREIBURG
4
1
 
EINTRACHT FRANKFURT
9
2
2
0
0
1
0
TV
19:00
FIN
A
PARMA
8
3
 
ROMA
6
2
 
0
0
2
0
TV
19:00
FIN
ELS
KRISTIANSUND BK
6
 
 
SARPSBORG 08 FF
13
3
 
2
0
4
0
19:00
FIN
ELS
LILLESTROM
11
2
 
STABAEK
9
 
 
0
2
1
3
19:00
FIN
ELS
MJONDALEN
14
 
 
RANHEIM
16
 
 
1
1
3
1
19:00
FIN
ELS
MOLDE
1
3
 
STROMSGODSET
15
1
 
2
0
4
0
TV
19:00
FIN
ELS
TROMSO
12
1
 
VALERENGA
10
 
 
0
0
0
0
19:00
FIN
L1
DINAMO BUCURESTI
9
1
 
CFR 1907 CLUJ
1
1
 
0
0
0
0
TV
19:00
FIN
SD
MALAGA
18
 
 
FUENLABRADA
2
 
 
0
0
0
0
TV
19:00
FIN
SD
RACING SANTANDER
21
 
1
PONFERRADINA
9
 
 
0
0
2
2
TV
19:00
FIN
LA NUCIA
6
 
 
VILLARREAL B
7
 
 
0
0
0
0
19:00
FIN
UE CORNELLA
12
 
 
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA
6
 
 
1
1
2
1
18:45
FIN
D2
AL-WAAB SC
8
 
 
AL-MESAIMEER
3
 
 
0
1
0
2
 
18:35
FIN
PBM
ACASSUSO
13
 
 
ALMIRANTE BROWN
1
 
 
0
1
0
1
18:30
FIN
HNK RIJEKA
5
 
 
DINAMO ZAGREB
1
 
 
0
4
0
5
TV
18:30
FIN
EPL
LIVERPOOL
1
 
 
MANCHESTER CITY
4
1
 
2
0
3
1
TV
18:30
FIN
CGA
NOVARA
3
 
 
COMO
13
 
 
1
0
2
1
18:30
FIN
CGA
PRO PATRIA
12
 
 
ALESSANDRIA
5
 
 
0
0
0
0
18:30
FIN
CGA
PRO VERCELLI
8
 
 
GIANA ERMINIO
19
 
 
1
1
1
1
18:30
FIN
CGA
ROBUR SIENA
3
 
 
GOZZANO
16
 
1
0
1
1
1
18:30
FIN
CGB
ARZIGNANO VALCHIAMPO
14
 
 
CARPI
4
 
 
0
1
0
1
18:30
FIN
CGB
MODENA
10
 
 
FANO ALMA J.
20
 
 
1
1
2
1
18:30
FIN
CGB
PADOVA
3
 
 
SUDTIROL
2
 
 
0
0
0
1
18:30
FIN
CGB
VIS PESARO
12
 
 
IMOLESE
19
 
 
0
1
1
1
18:30
FIN
CGC
BISCEGLIE
19
 
 
BARI
3
 
 
0
2
0
3
18:30
FIN
CGC
CATANIA
11
 
 
SICULA LEONZIO
18
 
 
0
1
2
1
18:30
FIN
CGC
TERNANA
3
 
 
PAGANESE
13
 
 
0
0
2
0
18:30
FIN
EK
LECHIA GDANSK
8
1
 
POGON SZCZECIN
3
2
 
0
1
0
1
TV
18:15
FIN
SL
ALDOSIVI
23
4
 
GIMNASIA LA PLATA
22
4
 
0
2
0
3
TV
18:15
FIN
NBI
DEBRECENI VSC
7
 
 
FERENCVAROSI TC
2
 
 
0
2
1
6
TV
18:00
FIN
BL
WOLFSBERGER AC
3
6
 
RED BULL SALZBURG
1
2
 
0
1
0
3
TV
18:00
FIN
D1
OLYMPIAKOS NICOSIA
10
2
 
ETHNIKOS ACHNAS
6
2
 
2
0
4
0
TV
18:00
FIN
D1
SLAVIA PRAHA
1
1
 
TEPLICE
11
3
 
1
0
3
0
TV
18:00
FIN
L1
MONTPELLIER
6
1
 
TOULOUSE
19
2
 
1
0
3
0
TV
18:00
FIN
L1
NANTES
9
1
 
ST ETIENNE
4
 
 
2
2
2
3
TV
18:00
FIN
BUDAFOKI MTE
2
 
 
SZOMBATHELYI HALADAS
18
 
 
1
0
1
0
18:00
FIN
DUNA ASZFALT TISZAKECSKE
17
 
 
BUDAORSI SC
12
 
 
0
3
0
5
18:00
FIN
FC AJKA
15
 
 
DOROGI FC
6
 
 
0
0
0
0
18:00
CANC
GYORI ETO FC
7
 
 
BALMAZUJVAROS
20
 
 
18:00
FIN
MTK BUDAPEST
1
 
 
SIOFOK
5
 
 
2
0
3
0
18:00
FIN
VASAS
8
 
 
SZOLNOKI MAV FC
11
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
BP
WYDAD A.C. CASABLANCA
2
 
 
RENAISSANCE BERKANE
4
 
2
0
1
0
1
18:00
FIN
2E
BREGALNICA STIP
2
 
 
FK PITU GULI
10
 
 
2
0
5
0
18:00
FIN
CL
U. SAN MARTIN
8
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
14
 
1
1
1
3
1
TV
18:00
FIN
LOKOMOTIV MOSCOW
2
4
 
KRASNODAR
5
5
 
1
1
1
1
TV
18:00
FIN
BARAKALDO
11
 
 
TUDELANO
15
 
1
0
1
3
1
18:00
FIN
BURGOS
7
 
 
ATHLETIC BILBAO B
1
 
1
0
0
2
0
18:00
FIN
GUIJUELO
18
 
 
AMOREBIETA
10
 
 
0
1
0
1
18:00
FIN
BADALONA
18
 
 
GIMNASTIC
17
 
 
1
1
2
1
18:00
FIN
CASTELLON
1
 
 
HERCULES
16
 
 
0
0
1
0
18:00
FIN
LLEIDA ESPORTIU
2
 
 
ORIHUELA
20
 
 
3
0
4
0
18:00
FIN
UE OLOT
10
 
 
AE PRAT
19
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
ALGECIRAS
19
 
 
UCAM MURCIA
12
 
 
0
1
1
2
18:00
FIN
MURCIA
12
 
 
MARBELLA FC
3
 
 
1
0
1
1
18:00
FIN
SAN FERNANDO
2
 
 
TALAVERA
15
 
 
1
0
1
0
18:00
FIN
YECLANO DEPORTIVO
6
 
 
REAL LINENSE
8
 
 
2
0
3
0
18:00
FIN
SL
BESIKTAS
8
2
 
DENIZLISPOR
14
2
 
0
0
1
0
TV
18:00
FIN
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
5
1
 
ANKARAGUCU
17
2
 
1
0
2
1
TV
18:00
FIN
1L
BALIKESIRSPOR
4
 
 
ALTINORDU
17
 
 
0
0
0
0
17:45
FIN
VITOSHA BISTRITSA
14
3
 
LUDOGORETS
1
1
 
0
0
0
1
TV
17:45
FIN
ERD
FEYENOORD
10
3
 
WAALWIJK
18
3
1
2
2
3
2
TV
17:45
FIN
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
TABOR SEZANA
6
 
 
1
0
2
0
TV
17:30
FIN
SL
FLAMURTARI VLORE
10
 
 
PARTIZANI
1
 
 
0
0
1
1
TV
17:30
FIN
PR
SIROKI BRIJEG
7
 
 
VELEZ MOSTAR
8
 
 
1
0
1
0
17:30
FIN
LF
AS VITA CLUB
2
 
 
ST ELOI LUPOPO
5
 
 
0
0
1
1
 
17:30
FIN
SL
FK PARTIZAN
4
 
 
INDJIJA
15
1
 
1
0
3
0
TV
17:30
POST
L1
AS SOLIMAN
11
 
 
ESPERANCE ST
3
 
 
17:15
FIN
SL1
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
1
1
ATROMITOS ATHINON
10
4
 
0
0
2
0
TV
17:00
FIN
EST
ADMIRA WACKER (AM)
15
 
 
SC WIENER VIKTORIA
8
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
PR
QARABAG
1
 
 
ZIRA
6
 
 
1
0
1
1
17:00
FIN
D1
PAFOS FC
9
2
 
E.N. PARALIMNIOU
11
2
1
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
SL
BRONDBY
3
2
 
ESBJERG
13
1
 
2
0
2
1
TV
17:00
FIN
SL1
XANTHI FC
5
3
1
PANIONIOS
14
2
 
0
0
1
2
TV
17:00
FIN
R32
BATTEMBOURG
 
 
BIO-WEISS MEDERNACH
 
 
 
1
0
6
0
17:00
FIN
R32
BIO WEISS ITZIG
 
 
FC DIFFERDANGE 03
 
 
 
1
2
2
4
17:00
FIN
R32
FC KEHLEN
 
 
FC MAMER 32
 
 
 
0
0
0
0
1
0
17:00
FIN
R32
FC STENGEFORT
 
 
VICTORIA ROSPORT
 
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
R32
JEUNESSE CANACH
 
 
ETZELLA ETTELBRUCK
 
 
 
1
0
2
0
17:00
FIN
R32
LORENTZWEILER
 
 
PROGRES NIEDERKORN
 
 
 
0
1
0
5
17:00
FIN
R32
MONDERCANGE
 
 
ALISONTIA STEINSEL
 
 
 
4
0
4
0
17:00
FIN
R32
RACING FC UNION LUXEMBOURG
 
 
US HOSTERT
 
 
 
4
0
5
1
17:00
FIN
R32
RODANGE 91
 
 
US MONDORF-LES-BAINS
 
 
 
0
1
1
3
17:00
FIN
R32
UNION MERTERT-WASSERBILLIG
 
 
F91 DUDELANGE
 
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
R32
UNION TITUS PETANGE
 
 
FOLA ESCH
 
 
 
0
2
1
2
17:00
FIN
R32
US ESCH
 
 
UN KAERJENG 97
 
 
 
1
0
4
0
17:00
FIN
R32
US RUMELANGE
 
 
UNA STRASSEN
 
 
 
0
1
0
4
17:00
FIN
R32
WILTZ
 
 
FC MUHLENBACH BLUE BOYS
 
 
1
0
0
2
0
17:00
FIN
PR
FLORIANA FC
1
 
 
HIBERNIANS FC
5
 
 
1
1
2
2
TV
17:00
FIN
PL
ADAMAWA UNITED
18
 
 
ENUGU RANGERS
9
 
 
0
0
1
1
17:00
FIN
PL
JIGAWA STARS
20
 
 
PLATEAU UNITED
1
 
 
0
1
0
1
17:00
FIN
PL
KATSINA UNITED
10
 
 
ENYIMBA
2
 
1
1
1
1
1
17:00
FIN
PL
LOBI STARS
5
 
 
DELTA FORCE
10
 
 
1
0
4
0
17:00
FIN
PL
MFM FC
2
 
 
IFEANYI UBA
3
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
PL
NASARAWA UNITED
20
 
 
WIKKI TOURISTS
5
 
 
0
0
0
1
17:00
FIN
PL
RIVERS UNITED
14
 
 
HEARTLAND
13
 
 
0
1
1
1
17:00
FIN
PL
SUNSHINE STARS
13
 
 
WARRI WOLVES
7
 
 
1
1
1
1
17:00
FIN
PL
MARITIMO
14
4
 
PORTIMONENSE
16
6
 
0
1
1
1
TV
17:00
FIN
PL
PACOS FERREIRA
17
4
1
TONDELA
8
1
1
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
LP
ACADEMICO VISEU
10
 
 
VILAFRANQUENSE
13
 
 
0
1
0
2
17:00
FIN
LP
COVA DE PIEDADE
18
 
1
ESTORIL
3
 
 
0
0
0
2
17:00
FIN
LP
NACIONAL
2
 
 
SPORTING COVILHA
4
 
 
1
0
1
0
17:00
FIN
D2
AL-KHARAITIYAT
1
 
 
MUAITHER
5
 
 
0
0
0
0
 
17:00
FIN
D2
AL-MARKHIYA
4
 
 
LUSAIL SC
7
 
 
1
0
2
0
 
17:00
FIN
SPL
CELTIC
1
 
 
MOTHERWELL
4
1
 
1
0
2
0
17:00
FIN
SPL
LIVINGSTON
7
3
 
RANGERS
2
 
 
0
1
0
2
TV
17:00
FIN
PD
ATLETICO MADRID
3
2
 
ESPANYOL
19
2
 
1
1
3
1
TV
17:00
FIN
SD
ALMERIA
3
 
 
ZARAGOZA
7
 
 
1
0
1
1
TV
17:00
FIN
CD IZARRA
14
 
 
ARENAS CLUB
20
 
 
1
0
3
1
17:00
FIN
OSKARSHAMNS AIK
 
 
IFK BERGA
 
 
1
1
0
2
0
17:00
FIN
SOLLENTUNA FK
 
 
MOTALA AIF FK
 
 
 
2
0
2
0
17:00
FIN
2R
IFK VARNAMO
 
 
MALMO FF
 
 
 
0
0
0
2
TV
17:00
FIN
SL
BSC YOUNG BOYS
1
3
 
FC ST. GALLEN
3
5
 
2
2
4
3
TV
17:00
FIN
SL
FC LUGANO
8
2
 
FC BASEL 1893
2
2
 
0
2
0
3
TV
17:00
FIN
SL
FC ZURICH
4
1
 
FC SION
6
2
 
2
2
4
2
TV
17:00
FIN
PR
SHAKHTAR DONETSK
1
3
1
DYNAMO KYIV
4
4
 
1
0
1
0
TV
17:00
FIN
CL
METROPOLITANOS FC
8
 
 
ARAGUA FC
7
 
 
1
1
1
1
16:55
FIN
R64
AL-TAAWON
 
 
AL-LEWAA
 
 
 
1
0
3
0
16:45
FIN
CELTA VIGO B
16
 
 
RACING DE FERROL
7
 
 
0
1
0
2
16:35
FIN
R64
HAJER
 
 
AL-RAED
 
 
 
0
1
0
2
16:30
FIN
PR
FC VITEBSK
10
 
 
BATE BORISOV
2
 
 
0
0
1
2
16:30
FIN
LF
DAUPHIN NOIR
13
 
 
AS MANIEMA UNION
10
 
 
0
0
0
1
 
16:30
FIN
LF
LUBUMBASHI SPORT
4
 
 
FC RENAISSANCE
7
 
 
0
0
2
1
 
16:30
FIN
BL
VFL WOLFSBURG
10
2
 
BAYER LEVERKUSEN
8
2
 
0
1
0
2
TV
16:30
FIN
D2
AL-SHAMAL
6
 
 
AL-BIDDA
2
 
 
0
0
0
1
 
16:15
FIN
1R
HAYES & YEADING
2
 
OXFORD UNITED
 
 
 
0
1
0
2
TV
16:00
FIN
SL
RIVER PLATE
4
2
 
ROSARIO CENTRAL
11
3
 
0
0
0
1
TV
16:00
FIN
D1
BAMBOUTOS
2
 
 
FOVU CLUB
11
 
 
1
0
2
0
16:00
FIN
D1
DRAGON DE YAOUNDE
7
 
 
CANON YAOUNDE
6
 
 
0
0
1
1
16:00
FIN
D1
EDING SPORT FC
15
 
 
APEJES
4
 
 
0
2
1
2
16:00
FIN
D1
PANTHERE
3
 
1
UNION DOUALA
8
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
D1
YOUNG SPORTS ACADEMY
13
 
 
UMS DE LOUM
9
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
HNK HAJDUK SPLIT
2
 
1
NK OSIJEK
4
 
 
2
1
3
2
TV
16:00
FIN
D2
HRADEC KRALOVE
5
 
 
VITKOVICE
15
 
 
2
0
3
0
16:00
FIN
D1
KOLDING IF
4
 
 
HB KOGE
7
 
 
0
2
0
2
16:00
FIN
EPL
MANCHESTER UTD
7
2
 
BRIGHTON
11
5
 
2
0
3
1
TV
16:00
FIN
EPL
WOLVERHAMPTON
8
4
 
ASTON VILLA
17
3
 
1
0
2
1
TV
16:00
FIN
GS
EVERTON (U23)
4
 
 
PLYMOUTH (U23)
3
 
 
1
1
1
1
 
16:00
FIN
QR
MOLDOVA (W)
3
 
2
AZERBAIJAN (W)
5
 
2
1
1
3
1
 
16:00
FIN
L1
RENNES
10
3
 
AMIENS
15
4
 
1
1
3
1
TV
16:00
FIN
ISL
BENGALURU FC
5
 
 
CHENNAIYIN FC
10
 
 
2
0
3
0
16:00
FIN
A
LAZIO
3
2
 
LECCE
16
3
 
1
1
4
2
TV
16:00
FIN
A
SAMPDORIA
18
2
 
ATALANTA
5
3
1
0
0
0
0
TV