Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:00
FIN
R16
ANGOSTURA FC
 
 
MONAGAS SC
 
 
 
0
0
1
2
23:00
FIN
R16
DEPORTIVO LARA
 
 
ZULIA FC
 
 
 
0
0
0
0
23:00
FIN
R16
ESTUDIANTES CARACAS
 
 
METROPOLITANOS FC
 
 
 
0
0
0
2
23:00
FIN
R16
ESTUDIANTES MERIDA
 
 
CARABOBO FC
 
 
 
0
0
0
0
23:00
FIN
R16
TRUJILLANOS FC
 
 
PUERTO CABELLO
 
 
 
0
1
1
2
22:30
FIN
REAL SANTA CRUZ
2
 
 
DEPORTIVO KIVON
5
 
 
2
0
5
0
22:30
FIN
QF
GUAIRENA FC
 
 
SOL DE AMERICA
 
 
 
0
0
0
0
1-3
TV
22:30
FIN
R16
DEPORTIVO LA GUAIRA
 
 
AC MINEROS
 
 
 
0
0
0
0
22:30
FIN
R16
YARACUY FC
 
 
CARACAS FC
 
 
 
0
0
0
1
22:00
FIN
CL
CA RIVER PLATE
9
 
 
PLAZA COLONIA
3
 
 
0
0
0
0
TV
22:00
FIN
CL
FENIX
14
 
 
BOSTON RIVER
7
 
 
0
1
1
2
22:00
FIN
CL
PROGRESO
2
 
 
RACING MONTEVIDEO
11
 
 
2
0
2
1
21:45
FIN
NL
STOCKPORT
17
 
 
HARTLEPOOL
15
 
 
2
0
2
1
21:45
POST
IPL
KINGSTONIAN
14
 
 
ENFIELD TOWN
4
 
 
21:45
FIN
FRI
GERMANY
 
 
ARGENTINA
 
 
 
2
0
2
2
TV
 
21:30
FIN
1R
MONOPOLI
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
 
 
1
1
1
3
2
21:30
FIN
1R
NOVARA
 
 
ALESSANDRIA
 
 
 
0
0
0
1
21:30
FIN
1R
POTENZA
 
 
RENDE
 
 
 
2
0
4
1
21:30
FIN
1R
ROBUR SIENA
 
 
PONTEDERA
 
 
 
1
0
2
0
21:00
FIN
QR
BELARUS (U19)
3
 
1
SCOTLAND (U19)
1
 
 
1
2
2
2
 
20:00
FIN
TORRE FUERTE
4
 
 
UNIVERSITARIO BENI
6
 
 
1
0
5
0
20:00
FIN
3R
VENDSYSSEL FF
 
 
FC NORDSJAELLAND
 
 
 
0
1
0
2
20:00
FIN
QR
NETHERLANDS (U17)
1
 
 
KOSOVO (U17)
4
 
 
1
0
1
1
 
20:00
FIN
ORIHUELA
17
 
 
LEVANTE B
15
 
 
0
0
1
1
20:00
FIN
UPL
SC VILLA
3
 
 
WAKISO GIANTS FC
6
 
1
0
0
2
0
19:30
FIN
FRI
BAHRAIN
 
 
AZERBAIJAN
 
 
 
1
1
2
3
19:30
FIN
1R
SAMBENEDETTESE
 
 
FERMANA
 
 
 
0
1
0
2
19:30
FIN
1R
SUDTIROL
 
 
FERALPISALO
 
 
 
0
1
0
1
19:00
FIN
PRR
DJIBOUTI
 
 
GAMBIA
 
 
 
0
0
1
1
19:00
FIN
PRR
LIBERIA
 
 
CHAD
 
 
 
1
0
1
0
19:00
FIN
QR
LIECHTENSTEIN (U21)
4
 
 
SLOVAKIA (U21)
5
 
 
0
2
2
4
TV
 
19:00
FIN
QR
CZECH REPUBLIC (U19)
3
 
 
SAN MARINO (U19)
4
 
 
3
0
6
0
 
19:00
FIN
QR
HUNGARY (U19)
3
 
1
GEORGIA (U19)
2
 
 
1
1
2
4
 
19:00
FIN
1L
KOLUBARA
7
 
 
SINDJELIC BEOGRAD
13
 
 
0
1
2
1
19:00
FIN
2LW
AFJET AFYONSPOR
5
 
 
GUMUSHANESPOR
14
 
 
1
0
3
2
19:00
FIN
2LR
SAKARYASPOR
16
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
7
 
 
1
0
1
0
18:40
FIN
D1
AL-ANSAR
16
 
 
AL-SHOALAH
14
 
 
0
0
0
1
18:35
FIN
D1
HETTEN FC
17
 
 
JEDDAH CLUB
18
 
 
1
0
2
1
18:30
FIN
1R
MONZA
 
 
RENATE
 
 
 
3
1
4
1
18:30
FIN
1L
NOVI PAZAR
5
 
 
BACKA
6
 
 
0
0
0
1
18:25
FIN
D1
AL-TAQDOM
12
 
 
AL-AIN ATAWLAH
5
 
 
0
1
1
1
18:00
FIN
1R
ZARAGOZA (U19)
 
 
KORONA KIELCE (U19)
 
 
 
1
0
1
0
18:00
FIN
D1
AL-KHALEEJ SAIHAT
15
 
1
NAJRAN
10
 
 
2
1
2
3
18:00
FIN
2LW
AMEDSPOR
15
 
 
SAMSUNSPOR
2
 
 
0
0
0
0
18:00
FIN
2LW
TARSUS IDMAN YURDU
4
 
 
PENDIKSPOR
9
 
 
0
0
1
0
17:30
FIN
LF
AC RANGERS
3
 
 
FC SIMBA
10
 
 
0
0
2
0
 
17:30
FIN
LF
FC RENAISSANCE
7
 
 
AS NYUKI
14
 
 
0
0
3
0
17:30
FIN
FRC
ADMIRA WACKER
 
 
SV LAFNITZ
 
 
 
0
1
1
1
 
17:00
FIN
PRR
SOUTH SUDAN
 
 
SEYCHELLES
 
 
 
2
1
2
1
17:00
FIN
QR
WALES (U17)
2
 
 
SLOVENIA (U17)
3
 
 
0
0
1
0
 
16:30
FIN
LF
JS BAZANO
5
 
 
DC MOTEMA PEMBE
4
 
 
1
1
2
1
 
16:30
FIN
QR
BELGIUM (U17)
2
 
 
LIECHTENSTEIN (U17)
4
 
 
4
0
12
0
 
16:30
FIN
QR
NORTH MACEDONIA (U17)
10
 
 
POLAND (U17)
3
 
 
1
1
2
3
 
16:30
FIN
UPL
MBARARA CITY
13
 
 
MAROONS FC
7
 
 
0
1
1
2
16:30
FIN
UPL
POLICE FC
15
 
 
VIPERS FC
2
 
 
1
2
1
3
16:00
FIN
PRR
MAURITIUS
 
 
SAO TOME E PRINCIPE
 
 
 
0
0
1
3
16:00
FIN
QR
AZERBAIJAN (U19)
12
 
 
NORWAY (U19)
4
 
 
0
1
0
1
 
16:00
FIN
CG2
ALMOPOS ARIDEAS
1
 
 
ASTRAPI MESOPOTAMIAS
13
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG2
AS GIANNITSA
5
 
 
NIKI AGKATHIAS
10
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG2
M. ALEXANDROS TRIKALON
7
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
11
 
 
0
0
0
0
 
16:00
FIN
CG2
MAKEDONIKOS
3
 
 
THIELLA SARAKINON
9
 
 
0
0
2
0
 
16:00
FIN
CG2
NEOS PO N. KALLIKRATIA
2
 
 
EDESSAIKOS
8
 
 
0
0
2
2
 
16:00
FIN
CG2
PAS FLORINA
12
 
 
AO SIRINA
15
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
CG2
POSIDONAS MICHANIONAS
6
 
 
THERMAIKOS THERMIS
4
 
 
0
0
1
0
 
16:00
FIN
4R
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
 
 
APOLLON PONTOU
 
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
1R
CARPI
 
 
CARRARESE
 
 
 
0
0
2
0
16:00
FIN
1L
BUDUCNOST DOBANOVCI
16
 
 
METALAC GM
1
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
1L
RADNICKI PIROT
10
 
 
KABEL
4
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
1L
ZARKOVO
11
 
 
SMEDEREVO 1924
7
 
 
1
1
1
2
16:00
FIN
1L
ZEMUN
15
 
 
DINAMO VRANJE
3
 
 
0
0
0
0
16:00
FIN
R32
FK VOZDOVAC
 
 
TELEOPTIK
 
 
 
0
1
2
2
7-8
16:00
FIN
R32
PROLETER NOVI SAD
 
 
JAVOR
 
 
 
0
1
2
1
16:00
FIN
R32
VODOJAZA GROSNICA
 
 
FK PARTIZAN
 
 
 
0
1
0
6
16:00
FIN
4R
SLAVIA KOSICE
 
1
FK POHRONIE D. ZDANA
 
 
 
0
1
0
3
15:30
FIN
LF
RCK
4
 
 
DAUPHIN NOIR
15
 
 
0
0
1
0
 
15:30
FIN
FRC
HEERENVEEN
 
 
AJAX
 
 
 
1
0
1
0
 
15:30
FIN
CGC
TERAMO
15
 
 
SICULA LEONZIO
18
 
 
1
0
2
0
15:00
FIN
QR
CROATIA (U19)
1
 
 
KAZAKHSTAN (U19)
4
 
 
2
0
3
0
 
15:00
FIN
FRC
APOLLON LARISSA FC
 
 
ARIS THESSALONIKIS
 
 
 
1
2
1
3
 
15:00
FIN
FRC
FC ZURICH
 
 
SPARTAKS
 
 
 
2
0
3
1
 
15:00
FIN
2LW
INEGOLSPOR
11
 
 
SANLIURFASPOR
18
 
 
2
0
4
0
15:00
FIN
2LW
KIRKLARELISPOR
12
 
 
SARIYER
8
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
2LW
MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYE
1
 
 
1922 KONYASPOR
16
 
 
4
1
6
2
15:00
FIN
2LW
SANCAKTEPE BELEDIYE
7
 
1
HEKIMOGLU TRABZON
10
 
1
0
0
4
1
15:00
FIN
2LW
YENI CORUMSPOR
3
 
 
BAK SPOR KULUBU
13
 
 
0
0
3
2
15:00
FIN
2LR
EYUPSPOR
15
 
 
ERGENE VELIMESE SPOR
14
 
 
0
0
0
0
15:00
FIN
2LR
TUZLASPOR
1
 
 
NIGDE ANADOLU
18
 
 
0
0
2
0
14:30
FIN
2LW
ZONGULDAK KOMURSPOR
6
 
 
HACETTEPE SK
17
 
 
0
0
0
0
14:30
FIN
2LR
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
12
 
 
ANKARA DEMIRSPOR
4
 
 
0
1
1
2
14:30
FIN
2LR
KASTAMONUSPOR
5
 
 
KAHRAMANMARASSPOR AS
9
 
 
1
0
1
0
14:30
FIN
2LR
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
6
 
 
BANDIRMASPOR
3
 
 
1
0
2
2
14:00
FIN
QR
GERMANY (U19)
2
 
 
ANDORRA (U19)
4
 
 
1
0
3
0
 
14:00
FIN
2LR
BAYBURT OZEL IDARSPOR
10
 
 
BB BODRUMSPOR
13
 
 
0
0
0
0
14:00
FIN
2LR
ELAZIGSPOR
11
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
17
 
 
1
3
2
3
14:00
FIN
2LR
VAN SPOR FK
2
 
 
USAKSPOR
8
 
 
1
1
1
2
13:00
FIN
CG6
EOLIKOS
5
 
 
PALLINIAKOS
7
 
 
2
1
3
1
 
13:00
FIN
SF
GAMBA OSAKA
 
 
CONSADOLE SAPPORO
 
 
 
0
0
2
1
TV
13:00
FIN
SF
KAWASAKI FRONTALE
 
 
KASHIMA ANTLERS
 
 
 
1
1
3
1
TV
12:00
FIN
PFL
STALLION LAGUNA FC
3
 
 
GREEN ARCHERS UNITED
4
 
1
0
1
0
1
11:00
FIN
PFL
KAYA
2
 
 
MENDIOLA FC
5
 
 
2
1
5
1
03:30
FIN
B
AMERICA MINEIRO
5
 
 
BRAGANTINO
1
 
 
0
0
2
0
03:30
FIN
B
PONTE PRETA
8
 
 
LONDRINA
15
 
 
2
1
3
1
03:30
FIN
CL
ENVIGADO
14
 
 
JAGUARES
20
 
 
1
0
2
0
TV
03:00
FIN
USL
NASHVILLE SC
2
 
 
LOUISVILLE CITY FC
6
 
 
1
0
2
1
 
03:00
FIN
USL
SWOPE PARK RANGERS
18
 
1
OTTAWA FURY FC
8
 
 
0
1
1
2
 
02:30
FIN
B
ATLETICO GOIANIENSE
3
 
 
CUIABA
12
 
 
1
0
1
1
02:30
FIN
B
CRICIUMA
18
 
 
BRASIL DE PELOTAS
11
 
1
1
2
2
2
02:30
FIN
B
VITORIA
15
 
 
OESTE
14
 
 
1
0
3
1
01:15
FIN
B
BOTAFOGO SP
6
 
1
FIGUEIRENSE
19
 
 
0
0
0
0
01:15
FIN
B
CORITIBA
4
 
 
GUARANI CAMPINAS
13
 
 
1
0
1
0
01:15
FIN
B
OPERARIO-PR
9
 
1
PARANA
4
 
 
0
1
0
1
00:30
FIN
FRI
CHILE (W)
 
 
URUGUAY (W)
 
 
 
0
1
3
1
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score