Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
AP
SANARATE FC
3
 
 
COMUNICACIONES
4
 
 
1
0
2
1
23:00
FIN
AP
DEPORTIVO MIXCO
11
 
 
COBAN IMPERIAL
2
 
 
2
0
3
0
22:45
FIN
3R
GIL VICENTE
4
 
 
SPORTING CP
3
 
1
0
0
0
2
TV
22:15
FIN
EPL
LIVERPOOL
1
1
 
EVERTON
14
2
 
4
2
5
2
TV
22:05
FIN
L1
PARIS SAINT GERMAIN
1
1
 
NANTES
12
2
 
0
0
2
0
TV
22:00
FIN
4R
UDINESE
 
 
BOLOGNA
 
 
 
2
0
4
0
TV
21:45
FIN
R16
CHARLEROI
 
 
GENT
 
 
 
0
0
1
0
TV
21:45
FIN
R2
BRISTOL ROVERS
 
 
LEYTON ORIENT
 
 
 
1
1
1
1
4-2
21:45
FIN
R2
DONCASTER
 
 
LEICESTER (U21)
 
 
 
0
1
0
3
21:45
FIN
R2
TRANMERE
 
 
MANCHESTER UTD (U21)
 
 
1
2
2
3
2
21:45
FIN
R16
GKS TYCHY
 
 
LKS LODZ
 
 
 
0
0
2
0
TV
21:45
FIN
SPL
ABERDEEN
4
2
 
RANGERS
2
2
 
1
2
2
2
TV
21:45
FIN
SPL
CELTIC
1
 
 
HAMILTON ACADEMICAL
11
 
 
1
0
2
1
21:45
FIN
SPL
HEART OF MIDLOTHIAN
10
 
 
LIVINGSTON
7
4
 
0
1
1
1
21:45
FIN
SPL
KILMARNOCK
5
1
 
ST JOHNSTONE
12
1
 
0
0
0
0
21:45
FIN
SPL
ROSS COUNTY
8
3
 
HIBERNIAN
6
2
 
0
1
2
1
21:45
FIN
SPL
ST MIRREN
9
1
 
MOTHERWELL
3
1
 
0
2
0
3
21:30
FIN
R16
OOSTENDE
 
1
CLUB BRUGGE
 
 
 
1
0
1
1
1
1
2-4
TV
21:30
FIN
EPL
CHELSEA
4
2
 
ASTON VILLA
17
1
 
1
1
2
1
TV
21:30
FIN
EPL
LEICESTER
2
3
 
WATFORD
20
2
 
0
0
2
0
TV
21:30
FIN
EPL
MANCHESTER UTD
5
 
 
TOTTENHAM
6
1
 
1
1
2
1
TV
21:30
FIN
EPL
SOUTHAMPTON
18
1
 
NORWICH
19
1
 
2
0
2
1
TV
21:30
FIN
EPL
WOLVERHAMPTON
7
1
 
WEST HAM
16
2
 
1
0
2
0
TV
21:30
FIN
R2
PETERBOROUGH
 
 
IPSWICH
 
 
 
1
1
1
1
5-6
21:30
FIN
WSL
BIRMINGHAM (W)
10
 
 
TOTTENHAM (W)
7
 
 
1
0
1
1
21:15
FIN
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
1
NK DOMZALE
6
 
1
0
0
0
1
TV
21:00
FIN
R16
KORTRIJK
 
 
AS EUPEN
 
 
 
0
1
2
1
21:00
FIN
R16
STANDARD LIEGE
 
 
REBECQUOISE
 
 
 
1
0
3
0
21:00
FIN
R16
UNION SAINT-GILLOISE
 
 
KVC WESTERLO
 
 
 
0
0
0
0
0
0
4-1
21:00
FIN
R16
ZULTE-WAREGEM
 
 
ST TRUIDEN
 
 
1
1
0
3
0
21:00
FIN
CL
GUABIRA
10
5
 
NACIONAL POTOSI
5
4
 
0
0
1
1
TV
21:00
FIN
R2
EXETER
 
 
OXFORD UNITED
 
 
 
0
0
0
0
3-0
21:00
FIN
AP
IZTAPA
8
 
 
SANTA LUCIA
10
 
 
1
0
1
0
21:00
FIN
R32
BEKESCSABA 1912
 
 
FERENCVAROSI TC
 
 
1
1
0
2
0
TV
21:00
POST
GS
LEICESTER (U23)
3
 
 
DINAMO ZAGREB (U23)
2
 
 
 
21:00
FIN
CGA
ALESSANDRIA
8
 
 
JUVENTUS (U23)
10
 
 
1
0
1
1
20:45
FIN
3R
VITORIA SETUBAL
4
 
 
VITORIA GUIMARAES
1
 
 
0
2
0
2
TV
20:30
FIN
NTH
HAMBURGER SV II
13
 
 
LUNEBURGER SK HANSA
11
 
1
0
0
0
0
20:30
FIN
AP
CSD MUNICIPAL
1
 
 
GUASTATOYA
5
 
 
0
0
1
0
20:30
FIN
L1
DINAMO BUCURESTI
7
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
10
4
 
1
1
4
1
TV
20:15
FIN
PL
HAPOEL TEL AVIV
12
 
 
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
0
1
0
3
TV
20:10
FIN
PL
MACCABI HAIFA
2
 
 
FC ASHDOD
9
 
 
0
1
3
3
TV
20:00
FIN
QF
HNK GORICA
 
 
NK SLAVEN BELUPO
 
 
 
0
1
1
2
TV
20:00
POST
L1
AMIENS
17
 
 
REIMS
13
 
 
TV
20:00
FIN
L1
DIJON
16
3
 
MONTPELLIER
8
3
 
1
2
2
2
TV
20:00
FIN
L1
METZ
18
2
 
RENNES
4
 
 
0
1
0
1
TV
20:00
FIN
L1
ST ETIENNE
7
2
 
NICE
11
3
 
3
1
4
1
TV
20:00
FIN
L1
TOULOUSE
19
 
 
MONACO
9
1
 
1
1
1
2
TV
20:00
FIN
AP
MALACATECO
7
 
 
SIQUINALA
12
 
 
2
1
6
1
20:00
FIN
PL
BEITAR JERUSALEM
4
 
 
HAPOEL HADERA
8
 
 
2
0
2
0
TV
20:00
FIN
BP
ITTIHAD TANGER
14
 
 
OLYMPIQUE KHOURIBGA
12
 
 
1
0
1
1
19:45
FIN
PL
SEKTZYA NESS ZIONA
14
 
1
HAPOEL HAIFA
5
 
 
1
1
1
2
TV
19:45
FIN
5R
GALATASARAY
1
 
TUZLASPOR
 
3
1
0
0
0
2
TV
19:30
FIN
D1
HARAS EL HODOOD
7
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
1
 
 
0
0
0
1
19:30
FIN
5R
LARISA
 
 
KALAMATA
 
 
 
0
0
1
0
TV
19:30
FIN
5R
VERIA
 
 
PAS GIANNINA
 
 
 
1
1
1
2
TV
19:30
FIN
R16
SLOVAN BRATISLAVA
 
 
MSK ZILINA
 
 
 
2
0
2
0
19:00
FIN
R32
DUNAUJVAROS PASE
 
 
SIOFOK
 
 
 
1
0
2
1
19:00
FIN
R32
GYORI ETO FC
 
1
MEZOKOVESD-ZSORY
 
 
 
1
1
1
1
2
3
19:00
FIN
4R
SPAL
 
 
LECCE
 
 
 
4
0
5
1
TV
18:55
FIN
1L
RUDAR VELENJE
10
 
 
MARIBOR
3
 
 
1
1
1
1
TV
18:45
FIN
R16
LECHIA GDANSK
 
 
ZAGLEBIE LUBIN
 
 
1
0
2
3
2
TV
18:10
FIN
OPL
AL-SUWAIQ SC
12
 
 
FANJA SC
6
 
 
1
1
3
1
18:00
FIN
CGB
IMOLESE
18
 
 
TRIESTINA
11
 
 
1
1
1
1
18:00
FIN
L1
CFR 1907 CLUJ
1
1
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
11
2
 
0
0
1
0
TV
18:00
FIN
SL
FK PARTIZAN
4
2
 
NAPREDAK
10
6
 
2
1
2
3
TV
18:00
FIN
SL
FK SPARTAK SUBOTICA
8
1
 
PROLETER NOVI SAD
13
1
 
1
1
4
1
18:00
FIN
SL
MACVA
16
3
 
JAVOR
11
2
 
2
1
2
1
18:00
FIN
SL
VOJVODINA
2
2
 
RADNIK SURDULICA
12
3
 
0
0
1
0
17:30
FIN
R16
LEVSKI SOFIA
 
 
CHERNO MORE VARNA
 
 
 
1
0
1
0
TV
17:30
FIN
QF
INTER ZAPRESIC
 
 
NK OSIJEK
 
 
 
0
1
0
2
TV
17:30
FIN
QF
BREGALNICA STIP
 
 
FK LABUNISHTA
 
 
 
0
0
1
0
17:30
FIN
MELILLA
14
 
 
CORUXO
11
 
 
1
0
1
1
17:30
FIN
5R
ALTAY
3
 
TRABZONSPOR
 
 
 
0
1
1
2
TV
17:20
FIN
R32
JEDDAH CLUB
 
 
AL-FAISALY FC
 
 
 
0
1
1
2
17:15
FIN
D1
STADE RENARD
12
 
 
COLOMBE
13
 
 
1
0
3
1
17:15
FIN
5R
PANIONIOS
 
 
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
 
 
 
3
0
6
0
TV
17:15
FIN
5R
XANTHI FC
 
 
APOLLON LARISSA FC
 
 
 
2
0
3
0
TV
17:00
FIN
D1
ISMAILY SC
12
 
 
TANTA SC
9
 
 
0
0
0
0
17:00
FIN
OPL
DHOFAR
2
 
 
AL-SEEB
1
 
 
1
0
1
1
16:45
FIN
R32
AL-SHOALAH
 
 
AL-SHABAB RIYADH
 
 
 
0
1
1
1
2
1
16:45
FIN
1L
ALUMINIJ
2
 
 
TRIGLAV KRANJ
7
 
 
4
0
8
1
TV
16:45
FIN
OVIEDO B
9
 
 
ATLETICO MADRID B
2
 
 
2
1
3
2
16:30
FIN
R32
SZOMBATHELYI HALADAS
 
 
BUDAFOKI MTE
 
 
 
0
1
2
1
16:00
FIN
R16
BOTEV VRATSA
 
 
KARIANA ERDEN
 
 
 
3
0
4
0
16:00
FIN
D1
AS FORTUNA
18
 
 
DRAGON DE YAOUNDE
4
 
 
0
0
1
2
16:00
FIN
D1
AVION NKAM
2
 
 
FOVU CLUB
17
 
 
0
0
1
0
16:00
FIN
D1
CANON YAOUNDE
6
 
 
APEJES
5
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
D1
UMS DE LOUM
7
 
 
FEUTCHEU
9
 
 
0
0
0
1
16:00
FIN
D1
YOUNG SPORTS ACADEMY
16
 
 
PANTHERE
8
 
 
2
1
2
2
16:00
FIN
ISL
ODISHA FC
7
 
 
BENGALURU FC
2
 
 
0
1
0
1
16:00
FIN
4R
SASSUOLO
 
 
PERUGIA
 
 
 
0
2
1
2
TV
16:00
FIN
SL
CUKARICKI
3
4
 
TSC BACKA TOPOLA
5
1
 
0
1
2
1
16:00
FIN
SL
FK VOZDOVAC
6
4
 
RADNICKI NIS
7
2
 
0
0
1
0
16:00
FIN
SL
MLADOST LUCANI
9
2
 
CRVENA ZVEZDA
1
1
 
0
0
0
1
TV
15:30
FIN
NFS
RICHARDS BAY FC
8
 
 
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
3
 
 
1
0
2
1
15:30
FIN
5R
ERZURUM BB
2
 
BURSASPOR
 
 
 
1
1
4
2
TV
15:00
FIN
R16
SUMQAYIT
 
 
ZAQATALA FK
 
 
 
1
0
2
0
15:00
FIN
R16
BOTEV GALABOVO
 
 
VITOSHA BISTRITSA
 
 
 
0
0
2
1
15:00
FIN
2R
MACCABI PETAH TIKVA (U19)
 
 
RENNES (U19)
 
 
 
0
0
0
1
15:00
FIN
5R
ASTERAS TRIPOLIS
 
 
A.O. PLATANIAS
 
 
1
0
1
0
1
3
2
TV
15:00
FIN
5R
OFI
 
 
KAVALA
 
 
 
1
0
4
0
TV
14:55
FIN
OPL
AL-RUSTAQ SC
7
 
 
SAHAM
5
 
 
5
1
5
1
14:45
FIN
OPL
AL-NAHDA CLUB
9
 
 
AL-NASR SALALAH
4
 
 
0
0
0
1
14:45
FIN
OPL
BAHLA CLUB
8
 
 
AL-ORUBA
14
 
 
1
1
3
1
14:40
FIN
OPL
SOHAR
3
 
 
MUSCAT CLUB
11
 
 
0
1
1
1
14:35
FIN
OPL
OMAN CLUB
10
 
 
MIRBAT
13
 
 
0
0
1
1
14:30
FIN
NK OSIJEK II
9
 
 
DINAMO ZAGREB II
4
 
 
0
0
0
1
14:30
FIN
R1
AKRITAS CHLORAKAS
 
 
DOXA KATOKOPIAS
 
 
 
0
3
0
7
14:30
FIN
R1
APOLLON LIMASSOL
 
 
ARIS LIMASSOL
 
 
 
0
0
5
1
14:30
FIN
R1
OTHELLOS ATHIENOU
 
 
E.N. PARALIMNIOU
 
 
 
0
0
2
3
14:25
FIN
R32
NAJRAN
 
 
AL-FATEH
 
 
 
1
2
1
3
14:00
FIN
D1
EDING SPORT FC
14
 
 
TONNERRE KALARA
3
 
 
0
0
0
1
14:00
FIN
D1
PWD BAMENDA
10
 
 
UNION DOUALA
15
 
 
1
0
1
0
14:00
FIN
QF
FK STRUGA
 
 
FK RENOVA
 
 
 
0
0
0
0
14:00
FIN
QF
SHKENDIJA
 
 
FK RABOTNICKI
 
 
1
1
1
1
1
14:00
FIN
QF
SHKUPI 1927
 
 
AKADEMIJA PANDEV
 
 
 
0
0
0
1
14:00
FIN
L1
ACADEMICA CLINCENI
12
2
 
AFC HERMANNSTADT
13
2
 
0
0
1
1
TV
14:00
FIN
SL
INDJIJA
14
3
 
RAD
15
3
 
1
0
1
0
14:00
FIN
1L
BUDUCNOST DOBANOVCI
16
 
 
RADNICKI PIROT
7
 
1
1
0
1
1
14:00
FIN
1L
FK TRAYAL
12
 
 
DINAMO VRANJE
9
 
 
0
0
2
0
14:00
FIN
1L
GRAFICAR
1
 
 
ZEMUN
13
 
 
1
0
1
0
14:00
FIN
1L
KOLUBARA
6
 
 
KABEL
5
 
 
1
0
1
2
14:00
FIN
1L
SINDJELIC BEOGRAD
14
 
 
METALAC GM
2
 
 
0
1
1
2
14:00
FIN
1L
ZARKOVO
10
 
 
BACKA
4
 
 
0
0
1
0
14:00
FIN
1L
TABOR SEZANA
8
 
 
NK CM CELJE
4
 
 
0
2
0
4
TV
13:50
FIN
D1
AL-NAHDA
6
 
 
AL-ANSAR
14
 
 
1
1
1
2
 
13:45
FIN
IPL
SAIPA
13
2
 
FOOLAD FC
6
1
1
0
0
0
0
13:30
FIN
R16
SEPTEMVRI SOFIA
 
 
LUDOGORETS
 
 
 
0
2
0
3
TV
13:30
FIN
IL
EAST BENGAL
5
 
 
REAL KASHMIR
6
 
 
0
1
1
1
13:30
FIN
L1
BHAYANGKARA FC
5
 
 
PERSIJA JAKARTA
11
 
1
3
0
3
0
13:30
FIN
IPL
PARS JONOUBI JAM
14
3
 
MACHINE SAZI TABRIZ
9
2
1
1
0
1
1
TV
13:30
FIN
5R
KASIMPASA
3
 
VAN SPOR FK
 
 
 
2
1
2
1
TV
13:15
FIN
R16
STAL STALOWA WOLA
 
 
LECH POZNAN
 
 
 
0
1
0
2
TV
13:15
FIN
GS
NEPAL (U23)
2
 
 
SRI LANKA (U23)
5
 
 
1
0
1
1
13:00
FIN
R16
SABAH FK
 
 
AGSU FK
 
 
 
1
0
5
0
13:00
FIN
R32
DABAS-GYON FC
 
 
PUSKAS ACADEMY
 
 
 
0
2
0
3
13:00
FIN
R32
III. KERULETI TVE
 
1
VASAS
 
 
 
1
1
1
1
2
1
13:00
FIN
R32
LIPOT PEKSEG SE
 
 
GYIRMOT FC
 
 
1
1
1
1
1
3
1
13:00
FIN
R32
MONORI SE
 
 
BUDAPEST HONVED
 
 
 
0
1
1
3
13:00
FIN
R32
MTE 1904
 
 
PAKS
 
 
 
0
4
0
4
13:00
POST
R32
OZDI KOHASZ SE
 
 
KAPOSVAR
 
 
 
13:00
FIN
R32
PECSI MFC
 
 
KISVARDA FC
 
 
 
0
0
1
0
13:00
FIN
R32
SZARVASI FC
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
 
 
 
0
2
0
2
13:00
FIN
AGMK
 
 
PAKHTAKOR
 
 
 
0
2
2
6
12:45
FIN
5R
EYUPSPOR
5
 
ANTALYASPOR
 
3
 
0
2
0
3
TV
12:00
FIN
R16
ZIRA
 
 
QARADAG LOKBATAN FK
 
 
 
1
0
4
0
12:00
FIN
5R
HEKIMOGLU TRABZON
1
 
ISTANBUL BASAKSEHIR
 
3
 
0
1
0
1
TV
10:30
FIN
L1
PERSIPURA JAYAPURA
3
 
 
PSIS SEMARANG
15
 
 
1
0
2
0
10:00
FIN
GS
CAMBODIA (U23)
2
 
 
MALAYSIA (U23)
4
 
 
0
0
3
1
 
10:00
FIN
GS
TIMOR-LESTE (U23)
5
 
 
PHILIPPINES (U23)
3
 
 
0
2
1
6
 
02:10
FIN
PN
TEMPERLEY
4
 
 
FERRO CARRIL OESTE
11
 
 
0
1
0
1
01:00
FIN
CL
SPORTIVO LUQUENO
12
 
1
GENERAL DIAZ
8
 
 
0
2
0
5
TV
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score