Information

RUSSIA RUSSIAN FOOTBALL NATIONAL LEAGUE RESULTS - 2018/2019

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
17-07-2018
12:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
2
FC ARMAVIR
1
2 - 0
3 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
KHIMKI
2
1
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
2
FAKEL VORONEZH
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
ZENIT 2
1
TAMBOV
2
0 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
TYUMEN
BALTIKA
2
3 - 0
4 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
1
NIZHNY NOVGOROD
2
1 - 1
2 - 2
-
-
18:30
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
1
SHINNIK YAROSLAVL
1
1 - 1
1 - 2
-
-
19:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
3
SIBIR
3
0 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
SPARTAK MOSCOW 2
2
0 - 0
0 - 1
-
-
19:30
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
ROTOR VOLGOGRAD
4
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 2
22-07-2018
13:00
Fin
FNL
SIBIR
SHINNIK YAROSLAVL
2
0 - 0
0 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
KHIMKI
1
TOM TOMSK
2
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
ZENIT 2
3
CHERTANOVO MOSCOW
2
1 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
3
PFC SOCHI
5
1 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
TAMBOV
3
0 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
1
TYUMEN
2
1 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
4
SKA-KHABAROVSK
2
1 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
MORDOVIA SARANSK
3
0 - 0
0 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
1
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
0 - 0
1 - 0
-
-
23-07-2018
17:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
1
1
AVANGARD KURSK
2
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 3
29-07-2018
10:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
ZENIT 2
3
1
1 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
SIBIR
3
1
0 - 1
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
1
SPARTAK MOSCOW 2
3
0 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
2
ROTOR VOLGOGRAD
1
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
KRASNODAR 2
2
0 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
3
FAKEL VORONEZH
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
KHIMKI
1
2 - 0
3 - 2
-
-
18:30
Fin
FNL
TYUMEN
1
FC ARMAVIR
3
1 - 0
1 - 0
-
-
18:30
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
BALTIKA
2
0 - 1
3 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
TAMBOV
NIZHNY NOVGOROD
1
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 4
04-08-2018
10:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
BALTIKA
2
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
2
MORDOVIA SARANSK
5
0 - 1
2 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
1
SPARTAK MOSCOW 2
1 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
TYUMEN
2
1
KRASNODAR 2
2
1
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
1
ZENIT 2
1
1 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
KHIMKI
AVANGARD KURSK
2
1 - 1
3 - 1
-
-
17:45
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
TAMBOV
1
0 - 1
1 - 3
-
-
18:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
3
CHERTANOVO MOSCOW
3
1 - 1
2 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
PFC SOCHI
2
0 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
SHINNIK YAROSLAVL
1 - 0
3 - 0
-
-
Round 5
08-08-2018
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
BALTIKA
3
0 - 0
1 - 1
-
-
16:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
FAKEL VORONEZH
2
1 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
TYUMEN
2
SKA-KHABAROVSK
1
0 - 1
1 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
KHIMKI
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
ZENIT 2
3
PFC SOCHI
1
0 - 3
1 - 4
-
-
18:30
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
5
ROTOR VOLGOGRAD
2
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:30
Fin
FNL
TAMBOV
2
KRASNODAR 2
4
0 - 2
1 - 2
-
-
19:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
2
SIBIR
2
1 - 0
3 - 0
-
-
19:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
0 - 0
0 - 0
-
-
19:30
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
FC ARMAVIR
5
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 6
12-08-2018
11:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
1
FC ARMAVIR
2
1
1 - 0
3 - 0
-
-
11:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
3
1
TAMBOV
2
0 - 1
1 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
2
NIZHNY NOVGOROD
3
0 - 1
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
TYUMEN
2
MORDOVIA SARANSK
1
0 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
ZENIT 2
4
AVANGARD KURSK
1
0 - 2
1 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
1
ROTOR VOLGOGRAD
6
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
KHIMKI
2
SPARTAK MOSCOW 2
3
1 - 3
1 - 3
-
-
18:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
PFC SOCHI
1 - 1
2 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
1
CHERTANOVO MOSCOW
2
2 - 0
3 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
3
SIBIR
4
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 7
18-08-2018
08:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
KRASNODAR 2
2
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
TYUMEN
SIBIR
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
2
FC ARMAVIR
1 - 0
3 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
1
ZENIT 2
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
BALTIKA
1
0 - 2
0 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
KHIMKI
2
0 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
TAMBOV
2
MORDOVIA SARANSK
6
1 - 2
2 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
1
SKA-KHABAROVSK
3
0 - 2
2 - 2
-
-
19:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
NIZHNY NOVGOROD
3
0 - 1
0 - 1
-
-
19-08-2018
16:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
ROTOR VOLGOGRAD
2
0 - 0
2 - 0
-
-
Round 8
26-08-2018
11:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
0 - 0
0 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
SIBIR
3
KHIMKI
1 - 1
1 - 2
-
-
14:00
Fin
FNL
TYUMEN
TAMBOV
1 - 2
1 - 3
-
-
14:30
Fin
FNL
ZENIT 2
2
1
SPARTAK MOSCOW 2
0 - 1
0 - 3
-
-
17:30
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
3
CHERTANOVO MOSCOW
2
0 - 2
1 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
1
AVANGARD KURSK
1
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
BALTIKA
1
SHINNIK YAROSLAVL
2
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
FAKEL VORONEZH
2
1 - 1
1 - 2
-
-
19:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
5
PFC SOCHI
2
0 - 1
0 - 3
-
-
20:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
3
1
TOM TOMSK
4
1
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 9
31-08-2018
19:00
Fin
FNL
KHIMKI
3
ROTOR VOLGOGRAD
3
1 - 1
1 - 1
-
-
01-09-2018
11:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
1
MORDOVIA SARANSK
1
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
SKA-KHABAROVSK
3
1 - 1
4 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
ZENIT 2
2
1 - 1
2 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
4
NIZHNY NOVGOROD
0 - 0
1 - 0
-
-
16:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
3
BALTIKA
2
1 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
2
FC ARMAVIR
1
1 - 0
1 - 0
-
-
17:30
Fin
FNL
TAMBOV
2
SIBIR
3
0 - 1
3 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
TYUMEN
1
1 - 0
4 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
5
KRASNODAR 2
1
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 10
08-09-2018
11:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
3
PFC SOCHI
2
2 - 1
2 - 2
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
2
ROTOR VOLGOGRAD
1
1
0 - 1
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
TYUMEN
FC LUCH VLADIVOSTOK
4
1
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
FAKEL VORONEZH
3
1
0 - 0
0 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
SPARTAK MOSCOW 2
2
2 - 0
3 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
ZENIT 2
3
KHIMKI
1
1
1 - 1
2 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
2
TOM TOMSK
3
0 - 1
0 - 1
-
-
17:30
Fin
FNL
TAMBOV
6
2
CHERTANOVO MOSCOW
6
0 - 0
2 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
2
AVANGARD KURSK
2
0 - 2
0 - 2
-
-
19:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
2
SHINNIK YAROSLAVL
4
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 11
15-09-2018
11:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
TAMBOV
4
0 - 0
0 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
2
TYUMEN
3
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
3
KRASNODAR 2
4
1 - 2
2 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
FC ARMAVIR
0 - 1
1 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
KHIMKI
1
1
BALTIKA
2
3 - 2
3 - 3
-
-
17:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
3
SKA-KHABAROVSK
2
1 - 1
1 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
2
SIBIR
3
0 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
MORDOVIA SARANSK
3
0 - 0
0 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
1
ZENIT 2
2
0 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
NIZHNY NOVGOROD
3
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 12
19-09-2018
15:00
Fin
FNL
SIBIR
2
ZENIT 2
2
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
TYUMEN
4
PFC SOCHI
1
0 - 1
2 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
1
SPARTAK MOSCOW 2
2
0 - 3
0 - 3
-
-
18:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
1
FAKEL VORONEZH
3 - 1
4 - 1
-
-
18:30
Fin
FNL
TAMBOV
1
TOM TOMSK
5
0 - 0
3 - 0
-
-
18:30
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
4
1
SKA-KHABAROVSK
3
0 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
3
1
KHIMKI
2
0 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
1
1
AVANGARD KURSK
2
0 - 2
1 - 4
-
-
19:30
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
2
FC LUCH VLADIVOSTOK
5
0 - 0
1 - 1
-
-
20:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
1
ROTOR VOLGOGRAD
3
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 13
23-09-2018
10:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
SIBIR
2
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
2
1
CHERTANOVO MOSCOW
2
2 - 0
3 - 1
-
-
13:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
SKA-KHABAROVSK
1
1 - 0
2 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
ZENIT 2
1
BALTIKA
1
0 - 1
0 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
KHIMKI
3
FC ARMAVIR
5
1
1 - 1
2 - 3
-
-
16:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
3
TYUMEN
2
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
TAMBOV
1
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
4
MORDOVIA SARANSK
4
1
0 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
KRASNODAR 2
2
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
NIZHNY NOVGOROD
3
1 - 0
2 - 1
-
-
Round 14
30-09-2018
09:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
TOM TOMSK
3
0 - 1
2 - 2
-
-
11:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
FAKEL VORONEZH
5
1
0 - 0
2 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
BALTIKA
3
0 - 0
2 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
TYUMEN
4
SHINNIK YAROSLAVL
1
1
2 - 2
3 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
6
ZENIT 2
3
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
1
1
PFC SOCHI
1
1 - 2
2 - 6
-
-
17:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
1
SPARTAK MOSCOW 2
3
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
ROTOR VOLGOGRAD
2
0 - 2
2 - 2
-
-
01-10-2018
17:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
3
KHIMKI
2
2 - 0
4 - 2
-
-
18:30
Fin
FNL
TAMBOV
2
AVANGARD KURSK
5
2 - 1
3 - 1
-
-
Round 15
06-10-2018
13:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
4
1
SIBIR
3
0 - 0
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
5
TAMBOV
5
1 - 0
3 - 0
-
-
14:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
1
TYUMEN
1
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
ZENIT 2
3
FC ARMAVIR
2
1 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
KHIMKI
2
SKA-KHABAROVSK
2
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
4
CHERTANOVO MOSCOW
1
1 - 1
2 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
KRASNODAR 2
2
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
MORDOVIA SARANSK
0 - 2
1 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
NIZHNY NOVGOROD
6
1 - 1
1 - 2
-
-
20:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
2 - 2
2 - 2
-
-
Round 16
13-10-2018
08:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
ROTOR VOLGOGRAD
3
0 - 0
0 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
4
NIZHNY NOVGOROD
3
1
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
AVANGARD KURSK
3
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
6
PFC SOCHI
4
0 - 0
1 - 0
-
-
14:30
Fin
FNL
TAMBOV
2
SPARTAK MOSCOW 2
0 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
2
SHINNIK YAROSLAVL
2
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
1
ZENIT 2
4
0 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
1
BALTIKA
4
1
2 - 0
2 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
KHIMKI
1
0 - 1
1 - 1
-
-
14-10-2018
16:00
Fin
FNL
TYUMEN
3
FAKEL VORONEZH
2
1
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 17
20-10-2018
14:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
3
CHERTANOVO MOSCOW
1
0 - 0
0 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
TOM TOMSK
1
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
3
TAMBOV
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
KHIMKI
1
TYUMEN
1
0 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
MORDOVIA SARANSK
3
0 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
FC ARMAVIR
3
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
5
SIBIR
2
0 - 0
4 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
ZENIT 2
1
SKA-KHABAROVSK
2
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
BALTIKA
1
KRASNODAR 2
2
1 - 3
1 - 4
-
-
Round 18
24-10-2018
12:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
2
1
BALTIKA
3
1
0 - 0
1 - 1
-
-
14:30
Fin
FNL
TOM TOMSK
1
SHINNIK YAROSLAVL
2
1 - 0
2 - 0
-
-
14:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
4
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
1 - 1
2 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
SIBIR
2
FC ARMAVIR
3
1
0 - 1
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
TYUMEN
ROTOR VOLGOGRAD
2
0 - 1
0 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
2
NIZHNY NOVGOROD
1
0 - 1
0 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
3
ZENIT 2
4
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:30
Fin
FNL
TAMBOV
1
KHIMKI
1
2 - 0
3 - 0
-
-
19:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
1
AVANGARD KURSK
3
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
1
FAKEL VORONEZH
1 - 0
2 - 1
-
-
Round 19
28-10-2018
13:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
TOM TOMSK
1
1
0 - 0
1 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
PFC SOCHI
1
0 - 0
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
4
TAMBOV
2
0 - 1
1 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
2
SIBIR
3
1 - 1
3 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
KHIMKI
1
CHERTANOVO MOSCOW
3
1 - 2
3 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
SKA-KHABAROVSK
2
0 - 0
0 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
1
KRASNODAR 2
2
1
1 - 2
3 - 3
-
-
16:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
3
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
1 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
ZENIT 2
3
TYUMEN
2
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
BALTIKA
1
MORDOVIA SARANSK
2
1 - 0
1 - 0
-
-
Round 20
04-11-2018
06:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
KRASNODAR 2
3
1 - 1
2 - 2
-
-
06:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
ROTOR VOLGOGRAD
3
1 - 0
1 - 0
-
-
10:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
KHIMKI
1
2 - 0
2 - 0
-
-
11:00
Fin
FNL
TYUMEN
1
NIZHNY NOVGOROD
1
1 - 0
2 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
SIBIR
1
1 - 0
2 - 1
-
-
13:30
Fin
FNL
TAMBOV
3
BALTIKA
6
1
1 - 0
2 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
ZENIT 2
2
1
3 - 0
4 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
1
SPARTAK MOSCOW 2
1
1
1 - 0
3 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
3
FC ARMAVIR
5
1
1 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
3
FAKEL VORONEZH
0 - 1
0 - 2
-
-
Round 21
10-11-2018
06:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
5
NIZHNY NOVGOROD
3
1 - 0
1 - 0
-
-
08:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
3
TYUMEN
3
0 - 1
2 - 1
-
-
12:00
Fin
FNL
SIBIR
2
MORDOVIA SARANSK
2
0 - 0
0 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
AVANGARD KURSK
2
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
4
TAMBOV
4
1
2 - 0
2 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
2
CHERTANOVO MOSCOW
1
0 - 1
1 - 3
-
-
14:00
Fin
FNL
KHIMKI
3
SHINNIK YAROSLAVL
4
1 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
1
ZENIT 2
1
0 - 0
2 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
BALTIKA
2
TOM TOMSK
1
1 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
1
SPARTAK MOSCOW 2
3
1
0 - 0
3 - 0
-
-
Round 22
14-11-2018
13:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
4
SIBIR
4
2 - 0
3 - 0
-
-
13:30
Fin
FNL
TAMBOV
FC ARMAVIR
3
0 - 1
0 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
3
NIZHNY NOVGOROD
3
0 - 0
3 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
TYUMEN
3
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
ZENIT 2
1
TOM TOMSK
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
4
SKA-KHABAROVSK
3
0 - 1
0 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
4
1
ROTOR VOLGOGRAD
3
3 - 0
4 - 2
-
-
17:30
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
3
FAKEL VORONEZH
3
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
5
KHIMKI
2
1 - 0
4 - 0
-
-
19:00
Fin
FNL
BALTIKA
2
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
0 - 1
0 - 2
-
-
Round 23
18-11-2018
12:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
4
TOM TOMSK
4
1
0 - 0
0 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
SIBIR
3
1
SKA-KHABAROVSK
2
1
1 - 1
1 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
SHINNIK YAROSLAVL
1
0 - 4
1 - 4
-
-
13:00
Fin
FNL
KHIMKI
2
PFC SOCHI
1
1
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
4
TAMBOV
3
1 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
4
MORDOVIA SARANSK
1
1
1 - 2
1 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
2
TYUMEN
1
0 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
BALTIKA
2
CHERTANOVO MOSCOW
4
0 - 0
2 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
AVANGARD KURSK
4
1
3 - 2
3 - 2
-
-
18:00
Fin
FNL
ZENIT 2
4
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 24
24-11-2018
12:00
Fin
FNL
SIBIR
3
FAKEL VORONEZH
1
1
2 - 0
2 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
1
SHINNIK YAROSLAVL
2
1 - 2
1 - 3
-
-
13:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
2
TOM TOMSK
4
0 - 1
2 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
5
KHIMKI
3
0 - 0
0 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
2
KRASNODAR 2
3
2 - 0
3 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
5
ZENIT 2
1
2 - 0
2 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
1 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
1
TYUMEN
4
1 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
TAMBOV
2
SKA-KHABAROVSK
3
3 - 1
3 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
1
BALTIKA
5
2
1 - 1
4 - 1
-
-
Round 25
03-03-2019
07:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
1
CHERTANOVO MOSCOW
4
1
1 - 2
1 - 3
-
-
12:00
Fin
FNL
SIBIR
2
TYUMEN
3
2 - 0
2 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
3
1
SPARTAK MOSCOW 2
2
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
1
PFC SOCHI
4
0 - 0
0 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
1
TAMBOV
1
0 - 0
1 - 3
-
-
14:00
Fin
FNL
KHIMKI
2
FAKEL VORONEZH
3
1 - 1
1 - 1
-
-
14:30
Fin
FNL
KRASNODAR 2
1
FC LUCH VLADIVOSTOK
2 - 0
2 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
ZENIT 2
6
SHINNIK YAROSLAVL
4
1
1 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
2
TOM TOMSK
2
1
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
BALTIKA
4
AVANGARD KURSK
2
1 - 1
2 - 1
-
-
Round 26
10-03-2019
07:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
1
SKA-KHABAROVSK
3
0 - 0
0 - 2
-
-
10:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
KRASNODAR 2
2
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
KHIMKI
4
SIBIR
2
0 - 1
1 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
4
BALTIKA
4
1 - 0
1 - 0
-
-
13:30
Fin
FNL
TAMBOV
2
TYUMEN
1
1
0 - 1
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
MORDOVIA SARANSK
0 - 0
0 - 2
-
-
14:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
4
NIZHNY NOVGOROD
3
2
0 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
ROTOR VOLGOGRAD
2
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
3
FC ARMAVIR
3
1 - 0
1 - 0
-
-
11-03-2019
13:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
4
1
ZENIT 2
3
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 27
16-03-2019
12:00
Fin
FNL
TYUMEN
2
CHERTANOVO MOSCOW
2
1 - 0
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
1
PFC SOCHI
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
SPARTAK MOSCOW 2
3
0 - 0
2 - 0
-
-
17-03-2019
07:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
TOM TOMSK
1 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
FNL
SIBIR
3
TAMBOV
2
0 - 1
0 - 2
-
-
12:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
KHIMKI
2
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
3
SHINNIK YAROSLAVL
3
0 - 1
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
ZENIT 2
FAKEL VORONEZH
2
0 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
FC LUCH VLADIVOSTOK
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
2
1
AVANGARD KURSK
4
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 28
24-03-2019
07:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
TYUMEN
1
1 - 1
1 - 1
-
-
10:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
MORDOVIA SARANSK
0 - 0
1 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
SIBIR
2
1 - 0
2 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
4
TAMBOV
5
0 - 0
0 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
4
SKA-KHABAROVSK
4
1 - 0
2 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
3
BALTIKA
4
1 - 0
1 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
FC ARMAVIR
3
0 - 0
0 - 0
-
-
13:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
3
NIZHNY NOVGOROD
5
0 - 1
1 - 2
-
-
14:00
Fin
FNL
KHIMKI
1
ZENIT 2
2
1
0 - 0
3 - 0
-
-
15-05-2019
18:30
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
3
KRASNODAR 2
2
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 29
30-03-2019
07:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
AVANGARD KURSK
6
1
1 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
FNL
TYUMEN
3
TOM TOMSK
2
1 - 0
1 - 2
-
-
11:00
Fin
FNL
ZENIT 2
3
ROTOR VOLGOGRAD
1
0 - 0
0 - 1
-
-
12:00
Fin
FNL
SIBIR
3
CHERTANOVO MOSCOW
4
0 - 1
1 - 2
-
-
13:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
FAKEL VORONEZH
2
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
3
SHINNIK YAROSLAVL
1
1 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
SPARTAK MOSCOW 2
1
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
TAMBOV
2
FC LUCH VLADIVOSTOK
4
1
0 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
4
1
PFC SOCHI
2
0 - 0
0 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
BALTIKA
3
KHIMKI
1
1 - 1
2 - 1
-
-
Round 30
07-04-2019
08:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
3
CHERTANOVO MOSCOW
0 - 0
0 - 0
-
-
10:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
SHINNIK YAROSLAVL
2
1 - 0
1 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
5
TAMBOV
3
0 - 0
1 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
1
BALTIKA
1
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
FNL
ZENIT 2
2
SIBIR
4
1
1 - 1
2 - 2
-
-
14:30
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
KRASNODAR 2
3
0 - 1
2 - 3
-
-
15:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
2
MORDOVIA SARANSK
2
0 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
KHIMKI
3
1
NIZHNY NOVGOROD
3
0 - 0
0 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
1
TYUMEN
2
0 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
1
FC ARMAVIR
5
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 31
13-04-2019
10:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
4
SPARTAK MOSCOW 2
3
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
TYUMEN
1
AVANGARD KURSK
3
0 - 0
0 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
1
FC LUCH VLADIVOSTOK
4
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
2
TOM TOMSK
2
1
1 - 1
1 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
1
FAKEL VORONEZH
3
0 - 1
1 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
3
SHINNIK YAROSLAVL
1
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
3
ROTOR VOLGOGRAD
1
1 - 1
1 - 3
-
-
15:30
Fin
FNL
TAMBOV
3
1
PFC SOCHI
2
0 - 2
0 - 3
-
-
17:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
5
KHIMKI
1
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
BALTIKA
4
1
ZENIT 2
1
0 - 2
0 - 2
-
-
Round 32
18-04-2019
20:00
Fin
FNL
BALTIKA
4
SIBIR
2
1 - 1
1 - 1
-
-
19-04-2019
19:00
Fin
FNL
KHIMKI
2
KRASNODAR 2
2
0 - 0
3 - 0
-
-
20-04-2019
12:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
FC LUCH VLADIVOSTOK
4
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
2
FC ARMAVIR
5
0 - 1
0 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
CHERTANOVO MOSCOW
3
1 - 1
2 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
TYUMEN
1
0 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
3
TAMBOV
4
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
ZENIT 2
4
NIZHNY NOVGOROD
3
0 - 0
1 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
1
MORDOVIA SARANSK
1
1 - 0
4 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
1
SKA-KHABAROVSK
1
0 - 1
1 - 3
-
-
Round 33
24-04-2019
12:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
2
PFC SOCHI
2
0 - 0
0 - 1
-
-
12:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
KHIMKI
2
0 - 1
0 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
SIBIR
2
TOM TOMSK
4
1 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
TYUMEN
2
SPARTAK MOSCOW 2
1
1 - 2
1 - 2
-
-
16:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
2
ROTOR VOLGOGRAD
2
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
FAKEL VORONEZH
4
0 - 1
1 - 1
-
-
18:15
Fin
FNL
TAMBOV
3
SHINNIK YAROSLAVL
2
0 - 0
1 - 0
-
-
18:30
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
ZENIT 2
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
3
AVANGARD KURSK
3
2 - 0
3 - 2
-
-
19:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
BALTIKA
3
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 34
28-04-2019
12:00
Fin
FNL
ZENIT 2
1
KRASNODAR 2
3
2 - 2
5 - 2
-
-
13:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
4
SKA-KHABAROVSK
5
0 - 1
2 - 2
-
-
14:00
Fin
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
2
TAMBOV
3
0 - 1
2 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
CHERTANOVO MOSCOW
2
0 - 3
3 - 3
-
-
15:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
2
1
TOM TOMSK
5
1 - 1
3 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
3
SIBIR
2
1 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
3
FC LUCH VLADIVOSTOK
4
1 - 2
2 - 2
-
-
17:00
Fin
FNL
KHIMKI
3
MORDOVIA SARANSK
1
0 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
2
TYUMEN
4
0 - 1
1 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
BALTIKA
1
FC ARMAVIR
4
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 35
04-05-2019
10:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
5
SHINNIK YAROSLAVL
1
0 - 1
0 - 2
-
-
10:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
2
ZENIT 2
2 - 0
3 - 1
-
-
12:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
AVANGARD KURSK
2
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
3
PFC SOCHI
3
0 - 1
0 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
TYUMEN
2
KHIMKI
3
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
1
ROTOR VOLGOGRAD
3
1
0 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
SPARTAK MOSCOW 2
3
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
2
BALTIKA
3
1 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
1
NIZHNY NOVGOROD
3
1
0 - 1
2 - 1
-
-
18:15
Fin
FNL
TAMBOV
3
FAKEL VORONEZH
1
1
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 36
11-05-2019
10:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
5
SPARTAK MOSCOW 2
5
0 - 0
2 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
3
TYUMEN
5
1 - 1
2 - 1
-
-
14:00
Fin
FNL
ZENIT 2
MORDOVIA SARANSK
0 - 0
3 - 1
-
-
15:00
Fin
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
2
TOM TOMSK
5
1 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
NIZHNY NOVGOROD
3
KRASNODAR 2
2
1 - 0
3 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
AVANGARD KURSK
2
PFC SOCHI
1
1 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
FNL
FC ARMAVIR
3
SIBIR
1
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
FNL
FAKEL VORONEZH
3
1
CHERTANOVO MOSCOW
2
0 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
BALTIKA
1
SKA-KHABAROVSK
4
1 - 0
1 - 0
-
-
12-05-2019
14:00
Fin
FNL
KHIMKI
2
TAMBOV
1
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 37
19-05-2019
10:00
Fin
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
1
FAKEL VORONEZH
5
1
0 - 0
1 - 0
-
-
10:00
Fin
FNL
SKA-KHABAROVSK
1
NIZHNY NOVGOROD
2
1
1 - 0
1 - 0
-
-
12:00
Fin
FNL
TOM TOMSK
3
SPARTAK MOSCOW 2
3
0 - 1
2 - 1
-
-
13:00
Fin
FNL
SIBIR
AVANGARD KURSK
1
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
FNL
TYUMEN
1
ZENIT 2
1
0 - 0
1 - 2
-
-
15:00
Fin
FNL
TAMBOV
5
1
ROTOR VOLGOGRAD
5
0 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
FNL
MORDOVIA SARANSK
BALTIKA
1 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
PFC SOCHI
3
SHINNIK YAROSLAVL
3
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
2
KHIMKI
6
1
0 - 0
2 - 1
-
-
19:00
Fin
FNL
KRASNODAR 2
4
2
FC ARMAVIR
3
1
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 38
25-05-2019
13:00
Sch
FNL
SIBIR
KRASNODAR 2
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
PFC SOCHI
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
FAKEL VORONEZH
TOM TOMSK
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
AVANGARD KURSK
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
TAMBOV
ZENIT 2
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
BALTIKA
TYUMEN
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
KHIMKI
FC LUCH VLADIVOSTOK
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
CHERTANOVO MOSCOW
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
NIZHNY NOVGOROD
MORDOVIA SARANSK
-
-
-
-
15:00
Sch
FNL
FC ARMAVIR
SKA-KHABAROVSK
-
-
-
-

RESULTS OF RUSSIA 2018/2019 RUSSIAN FOOTBALL NATIONAL LEAGUE