Information

RUSSIA RUSSIAN FOOTBALL PREMIER LEAGUE RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
12-07-2019
20:00
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
DINAMO MOSCOW
3
0 - 1
1 - 1
-
-
13-07-2019
16:30
Fin
RFPL
URAL
FC UFA
1
1 - 0
3 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
4
PFC SOCHI
2
0 - 0
1 - 0
-
-
21:30
Fin
RFPL
FC ROSTOV
2
ORENBURG
3
2 - 0
2 - 1
-
-
14-07-2019
16:30
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
1
CSKA MOSCOW
3
0 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
2
TAMBOV
2
0 - 0
2 - 1
-
-
21:30
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
4
KRASNODAR
3
1 - 0
1 - 0
-
-
15-07-2019
20:00
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
2
RUBIN
3
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 2
20-07-2019
14:00
Fin
RFPL
FC UFA
2
KRASNODAR
2
2 - 0
2 - 3
-
-
16:30
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
3
ARSENAL TULA
5
1 - 2
2 - 3
-
-
19:00
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
3
ORENBURG
3
2 - 1
2 - 1
-
-
21:30
Fin
RFPL
FC ROSTOV
2
SPARTAK MOSCOW
3
1 - 1
2 - 2
-
-
21-07-2019
14:00
Fin
RFPL
URAL
1
AKHMAT GROZNY
1
1 - 0
3 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
3
TAMBOV
4
2 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
3
RUBIN
6
1
0 - 0
0 - 1
-
-
21:30
Fin
RFPL
PFC SOCHI
2
ZENIT SAINT PETERSBURG
0 - 1
0 - 2
-
-
Round 3
26-07-2019
20:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
2
URAL
1
2 - 0
2 - 0
-
-
27-07-2019
14:00
Fin
RFPL
FC UFA
1
KRYLYA SOVETOV
1
2 - 1
2 - 1
-
-
16:30
Fin
RFPL
TAMBOV
3
SPARTAK MOSCOW
4
1 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
2
PFC SOCHI
2
1
2 - 0
3 - 0
-
-
28-07-2019
14:00
Fin
RFPL
ORENBURG
2
ZENIT SAINT PETERSBURG
3
0 - 1
0 - 2
-
-
16:30
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
3
FC ROSTOV
3
0 - 1
2 - 3
-
-
19:00
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
4
LOKOMOTIV MOSCOW
2
1 - 0
1 - 0
-
-
29-07-2019
20:00
Fin
RFPL
RUBIN
2
AKHMAT GROZNY
3
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 4
03-08-2019
14:00
Fin
RFPL
URAL
2
FC ROSTOV
2
1 - 0
2 - 2
-
-
16:30
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
5
LOKOMOTIV MOSCOW
2
0 - 1
1 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
4
1
DINAMO MOSCOW
3
0 - 0
0 - 0
-
-
21:30
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
2
KRASNODAR
4
0 - 0
1 - 1
-
-
04-08-2019
16:30
Fin
RFPL
TAMBOV
4
ARSENAL TULA
2
0 - 1
0 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
RUBIN
3
CSKA MOSCOW
3
0 - 1
0 - 1
-
-
21:30
Fin
RFPL
PFC SOCHI
2
FC UFA
2
0 - 0
0 - 0
-
-
05-08-2019
20:00
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
3
ORENBURG
2
0 - 0
2 - 1
-
-
Round 5
10-08-2019
14:00
Fin
RFPL
ORENBURG
1
TAMBOV
1
1
0 - 1
2 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
4
1
ZENIT SAINT PETERSBURG
3
0 - 1
0 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
3
1
RUBIN
3
1 - 0
1 - 0
-
-
11-08-2019
14:00
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
1
FC UFA
1
1 - 0
1 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
1
URAL
3
2 - 0
4 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
1
PFC SOCHI
3
0 - 0
0 - 0
-
-
21:30
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
3
1
SPARTAK MOSCOW
2
0 - 2
1 - 3
-
-
12-08-2019
20:00
Fin
RFPL
FC ROSTOV
3
KRYLYA SOVETOV
1 - 0
1 - 0
-
-
Round 6
16-08-2019
18:00
Fin
RFPL
ORENBURG
3
PFC SOCHI
3
0 - 0
1 - 1
-
-
17-08-2019
14:00
Fin
RFPL
URAL
3
1
KRYLYA SOVETOV
3
0 - 1
1 - 3
-
-
16:30
Fin
RFPL
TAMBOV
4
KRASNODAR
1
0 - 1
0 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
3
AKHMAT GROZNY
3
1
0 - 0
0 - 0
-
-
18-08-2019
14:00
Fin
RFPL
RUBIN
2
ARSENAL TULA
2
0 - 0
1 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
FC UFA
3
FC ROSTOV
3
1 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
2
LOKOMOTIV MOSCOW
5
1 - 1
1 - 2
-
-
19-08-2019
20:00
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
1
CSKA MOSCOW
2
0 - 0
2 - 1
-
-
Round 7
24-08-2019
14:00
Fin
RFPL
TAMBOV
2
DINAMO MOSCOW
1
0 - 1
0 - 2
-
-
16:30
Fin
RFPL
FC UFA
3
ZENIT SAINT PETERSBURG
4
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
2
LOKOMOTIV MOSCOW
3
1 - 1
1 - 1
-
-
25-08-2019
16:30
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
3
AKHMAT GROZNY
4
1 - 0
3 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
FC ROSTOV
1
RUBIN
1 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
3
SPARTAK MOSCOW
6
1 - 0
1 - 2
-
-
21:30
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
ORENBURG
1
1 - 0
2 - 1
-
-
26-08-2019
18:00
Fin
RFPL
URAL
2
PFC SOCHI
1
1 - 1
3 - 1
-
-
Round 8
30-08-2019
20:00
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
2
DINAMO MOSCOW
3
0 - 0
0 - 0
-
-
31-08-2019
11:30
Fin
RFPL
FC UFA
2
1
ORENBURG
3
1
0 - 1
1 - 2
-
-
14:00
Fin
RFPL
RUBIN
3
PFC SOCHI
3
0 - 1
0 - 3
-
-
16:30
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
2
FC ROSTOV
3
0 - 1
1 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
1
TAMBOV
3
0 - 1
1 - 1
-
-
01-09-2019
14:00
Fin
RFPL
URAL
1
KRASNODAR
2
1 - 2
2 - 4
-
-
16:30
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
2
CSKA MOSCOW
1
1 - 1
1 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
2
ZENIT SAINT PETERSBURG
5
0 - 1
0 - 1
-
-
Round 9
13-09-2019
20:00
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
ARSENAL TULA
3
1 - 0
3 - 1
-
-
14-09-2019
16:30
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
3
URAL
3
1 - 0
1 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
PFC SOCHI
3
LOKOMOTIV MOSCOW
2
0 - 1
0 - 1
-
-
15-09-2019
14:00
Fin
RFPL
ORENBURG
2
RUBIN
4
0 - 0
2 - 1
-
-
16:30
Fin
RFPL
TAMBOV
1
1
CSKA MOSCOW
3
0 - 0
0 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
4
KRYLYA SOVETOV
2
1 - 1
4 - 2
-
-
16-09-2019
20:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
1
FC UFA
2
0 - 0
0 - 0
-
-
20:30
Fin
RFPL
FC ROSTOV
1
AKHMAT GROZNY
1
0 - 1
2 - 1
-
-
Round 10
20-09-2019
17:30
Fin
RFPL
FC UFA
2
SPARTAK MOSCOW
5
1 - 0
1 - 0
-
-
21-09-2019
14:00
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
3
KRYLYA SOVETOV
3
1 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
TAMBOV
3
FC ROSTOV
3
1 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
RUBIN
1
0 - 0
5 - 0
-
-
22-09-2019
11:30
Fin
RFPL
ORENBURG
LOKOMOTIV MOSCOW
3
0 - 1
2 - 3
-
-
14:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
1
PFC SOCHI
2
0 - 1
2 - 3
-
-
16:30
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
1
URAL
1
1 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
2
KRASNODAR
3
3 - 0
3 - 2
-
-
Round 11
28-09-2019
14:00
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
5
TAMBOV
7
0 - 0
2 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
FC ROSTOV
2
DINAMO MOSCOW
4
1
2 - 0
3 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
1
ZENIT SAINT PETERSBURG
4
0 - 0
1 - 0
-
-
29-09-2019
11:30
Fin
RFPL
URAL
1
CSKA MOSCOW
1
0 - 1
0 - 3
-
-
14:00
Fin
RFPL
RUBIN
4
FC UFA
1
0 - 0
0 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
1
ORENBURG
2
1
0 - 1
1 - 2
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
2
1
ARSENAL TULA
1
1 - 0
2 - 0
-
-
30-09-2019
19:30
Fin
RFPL
PFC SOCHI
6
AKHMAT GROZNY
1
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 12
05-10-2019
11:30
Fin
RFPL
FC UFA
2
AKHMAT GROZNY
2
0 - 1
0 - 1
-
-
14:00
Fin
RFPL
ORENBURG
1
DINAMO MOSCOW
2
1
0 - 0
2 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
RUBIN
5
TAMBOV
2
2 - 0
2 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
PFC SOCHI
4
KRYLYA SOVETOV
2
0 - 1
0 - 2
-
-
06-10-2019
11:30
Fin
RFPL
URAL
ZENIT SAINT PETERSBURG
0 - 2
1 - 3
-
-
14:00
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
2
ARSENAL TULA
5
2 - 1
2 - 1
-
-
16:30
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
1
FC ROSTOV
2
0 - 2
1 - 3
-
-
19:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
4
1
SPARTAK MOSCOW
3
1
2 - 1
2 - 1
-
-
Round 13
18-10-2019
19:30
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
2
LOKOMOTIV MOSCOW
2
0 - 1
0 - 2
-
-
19-10-2019
14:00
Fin
RFPL
TAMBOV
URAL
4
0 - 0
1 - 2
-
-
16:30
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
1
RUBIN
3
0 - 0
0 - 0
-
-
19:00
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
3
FC ROSTOV
4
3 - 0
6 - 1
-
-
20-10-2019
11:30
Fin
RFPL
ORENBURG
3
KRYLYA SOVETOV
3
1
0 - 1
0 - 1
-
-
14:00
Fin
RFPL
FC UFA
2
CSKA MOSCOW
0 - 1
1 - 1
-
-
16:30
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
4
PFC SOCHI
5
1
1 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
5
KRASNODAR
3
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 14
25-10-2019
19:30
Fin
RFPL
RUBIN
3
URAL
4
0 - 0
0 - 0
-
-
26-10-2019
14:00
Fin
RFPL
TAMBOV
3
1
FC UFA
4
1 - 0
3 - 0
-
-
16:30
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
3
1
ARSENAL TULA
3
1 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
RFPL
FC ROSTOV
2
PFC SOCHI
1 - 0
2 - 0
-
-
27-10-2019
13:00
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
2
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
0 - 1
0 - 2
-
-
15:30
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
4
SPARTAK MOSCOW
2
0 - 0
0 - 3
-
-
15:30
Fin
RFPL
CSKA MOSCOW
1
DINAMO MOSCOW
3
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
RFPL
KRASNODAR
1
ORENBURG
1
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 15
02-11-2019
13:00
Fin
RFPL
DINAMO MOSCOW
4
1
AKHMAT GROZNY
5
0 - 1
1 - 1
-
-
13:00
Fin
RFPL
FC UFA
1
LOKOMOTIV MOSCOW
8
0 - 0
1 - 1
-
-
15:30
Fin
RFPL
PFC SOCHI
3
TAMBOV
2
1 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
3
CSKA MOSCOW
4
1
0 - 1
1 - 1
-
-
03-11-2019
15:30
Fin
RFPL
KRASNODAR
FC ROSTOV
4
0 - 2
2 - 2
-
-
04-11-2019
13:00
Fin
RFPL
URAL
2
ORENBURG
2
0 - 2
1 - 2
-
-
15:30
Fin
RFPL
KRYLYA SOVETOV
3
RUBIN
4
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
1
ARSENAL TULA
2
0 - 1
0 - 1
-
-
Round 16
08-11-2019
18:30
Fin
RFPL
AKHMAT GROZNY
2
URAL
0 - 0
0 - 0
-
-
09-11-2019
13:00
Fin
RFPL
RUBIN
3
1
DINAMO MOSCOW
3
1
0 - 1
0 - 1
-
-
15:30
Fin
RFPL
FC ROSTOV
2
TAMBOV
4
1 - 0
1 - 2
-
-
18:00
Fin
RFPL
SPARTAK MOSCOW
2
KRYLYA SOVETOV
2
1 - 0
2 - 0
-
-
10-11-2019
10:30
Fin
RFPL
ORENBURG
2
FC UFA
0 - 0
0 - 0
-
-
13:00
Fin
RFPL
ARSENAL TULA
2
ZENIT SAINT PETERSBURG
1
0 - 0
0 - 1
-
-
15:30
Fin
RFPL
PFC SOCHI
3
CSKA MOSCOW
4
2 - 1
2 - 3
-
-
18:00
Fin
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
4
KRASNODAR
5
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 17
22-11-2019
18:30
Sch
RFPL
TAMBOV
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
23-11-2019
10:30
Sch
RFPL
ORENBURG
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
13:00
Sch
RFPL
RUBIN
ZENIT SAINT PETERSBURG
-
-
-
-
15:30
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
FC ROSTOV
-
-
-
-
24-11-2019
10:30
Sch
RFPL
FC UFA
PFC SOCHI
-
-
-
-
13:00
Sch
RFPL
URAL
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
15:30
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
KRASNODAR
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
Round 18
30-11-2019
13:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
FC UFA
-
-
-
-
15:30
Sch
RFPL
FC ROSTOV
URAL
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
RUBIN
-
-
-
-
01-12-2019
13:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
ORENBURG
-
-
-
-
15:30
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
02-12-2019
18:30
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
ARSENAL TULA
-
-
-
-
18:30
Sch
RFPL
KRASNODAR
TAMBOV
-
-
-
-
Round 19
06-12-2019
18:30
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
18:30
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
07-12-2019
13:00
Sch
RFPL
TAMBOV
ORENBURG
-
-
-
-
15:30
Sch
RFPL
KRASNODAR
CSKA MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
FC UFA
-
-
-
-
08-12-2019
13:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
URAL
-
-
-
-
15:30
Sch
RFPL
PFC SOCHI
RUBIN
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
SPARTAK MOSCOW
FC ROSTOV
-
-
-
-
Round 20
01-03-2020
18:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
KRASNODAR
FC UFA
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
FC ROSTOV
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
ORENBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
ARSENAL TULA
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
TAMBOV
RUBIN
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
URAL
-
-
-
-
Round 21
08-03-2020
18:00
Sch
RFPL
ORENBURG
ARSENAL TULA
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
FC UFA
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
RUBIN
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
URAL
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
TAMBOV
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
FC ROSTOV
CSKA MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
SPARTAK MOSCOW
KRASNODAR
-
-
-
-
Round 22
15-03-2020
18:00
Sch
RFPL
FC ROSTOV
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
TAMBOV
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
URAL
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
ORENBURG
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
FC UFA
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
KRASNODAR
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
RUBIN
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
Round 23
22-03-2020
18:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
FC UFA
TAMBOV
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
FC ROSTOV
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
URAL
RUBIN
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
ZENIT SAINT PETERSBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
ORENBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
RFPL
KRASNODAR
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
Round 24
05-04-2020
19:00
Sch
RFPL
URAL
TAMBOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
RUBIN
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ORENBURG
KRASNODAR
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
SPARTAK MOSCOW
FC UFA
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
CSKA MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
PFC SOCHI
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC ROSTOV
ARSENAL TULA
-
-
-
-
Round 25
12-04-2020
19:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
TAMBOV
ZENIT SAINT PETERSBURG
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC ROSTOV
KRASNODAR
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ORENBURG
URAL
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC UFA
RUBIN
-
-
-
-
Round 26
19-04-2020
19:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
FC ROSTOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC UFA
URAL
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
RUBIN
ORENBURG
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
CSKA MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
PFC SOCHI
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
ARSENAL TULA
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
SPARTAK MOSCOW
TAMBOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
KRASNODAR
ZENIT SAINT PETERSBURG
-
-
-
-
Round 27
26-04-2020
19:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
PFC SOCHI
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
SPARTAK MOSCOW
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
URAL
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ORENBURG
CSKA MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC ROSTOV
FC UFA
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
RUBIN
KRASNODAR
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
TAMBOV
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
Round 28
03-05-2020
19:00
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
FC UFA
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
AKHMAT GROZNY
ZENIT SAINT PETERSBURG
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ARSENAL TULA
TAMBOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
PFC SOCHI
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
RUBIN
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
KRYLYA SOVETOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
KRASNODAR
URAL
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ORENBURG
FC ROSTOV
-
-
-
-
Round 29
10-05-2020
19:00
Sch
RFPL
URAL
ARSENAL TULA
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
RUBIN
FC ROSTOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
LOKOMOTIV MOSCOW
CSKA MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC UFA
DINAMO MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
KRASNODAR
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
SPARTAK MOSCOW
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
ZENIT SAINT PETERSBURG
ORENBURG
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
TAMBOV
PFC SOCHI
-
-
-
-
Round 30
17-05-2020
19:00
Sch
RFPL
FC ROSTOV
ZENIT SAINT PETERSBURG
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
KRASNODAR
AKHMAT GROZNY
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
CSKA MOSCOW
TAMBOV
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
URAL
LOKOMOTIV MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
FC UFA
ARSENAL TULA
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
DINAMO MOSCOW
ORENBURG
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
RUBIN
SPARTAK MOSCOW
-
-
-
-
19:00
Sch
RFPL
KRYLYA SOVETOV
PFC SOCHI
-
-
-
-

RESULTS OF RUSSIA 2019/2020 RUSSIAN FOOTBALL PREMIER LEAGUE