Information

RUSSIA PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE WEST RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
16-07-2019
17:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
PSKOV-747
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
LUKI-ENERGIYA
1 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
ZVEZDA ST PETERSBURG
1
3 - 0
5 - 0
-
-
18:30
Fin
WST
MUROM
ZENIT 2
0 - 1
0 - 2
-
-
18:30
Fin
WST
LENINGRADETS
RODINA
1 - 1
2 - 2
-
-
17-07-2019
17:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
KOLOMNA
1 - 1
2 - 1
-
-
19-07-2019
18:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
VELES MOSCOW
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 2
24-07-2019
16:00
Fin
WST
RODINA
KAZANKA MOSCOW
2 - 1
2 - 3
-
-
17:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
LENINGRADETS
0 - 1
1 - 3
-
-
18:00
Fin
WST
ZENIT 2
DOLGOPRUDNY
1 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
WST
KOLOMNA
ZNAMYA TRUDA
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
TORPEDO VLADIMIR
0 - 0
0 - 1
-
-
18:30
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
MUROM
0 - 0
0 - 0
-
-
18:30
Fin
WST
PSKOV-747
VELES MOSCOW
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 3
01-08-2019
16:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
LUKI-ENERGIYA
1 - 1
3 - 1
-
-
17:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
RODINA
1 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
ZVEZDA ST PETERSBURG
1 - 0
3 - 0
-
-
18:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
1
ZENIT 2
1 - 1
2 - 1
-
-
18:30
Fin
WST
LENINGRADETS
PSKOV-747
1 - 0
3 - 0
-
-
19:00
Fin
WST
MUROM
KOLOMNA
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
OLIMP KHIMKI
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 4
09-08-2019
16:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
1
ZNAMYA TRUDA
1 - 0
1 - 2
-
-
16:00
Fin
WST
RODINA
MUROM
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
WST
KOLOMNA
1
DOLGOPRUDNY
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
WST
LENINGRADETS
KAZANKA MOSCOW
0 - 0
0 - 0
-
-
18:30
Fin
WST
PSKOV-747
ZVEZDA ST PETERSBURG
2 - 0
2 - 1
-
-
18:30
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
TORPEDO VLADIMIR
1 - 0
1 - 1
-
-
10-09-2019
13:00
Fin
WST
ZENIT 2
VELES MOSCOW
1 - 0
3 - 3
-
-
Round 5
15-08-2019
19:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
1
PSKOV-747
1 - 1
1 - 2
-
-
16-08-2019
15:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
LENINGRADETS
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
ZENIT 2
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
LUKI-ENERGIYA
1 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
RODINA
2 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
KOLOMNA
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:30
Fin
WST
MUROM
OLIMP KHIMKI
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 6
23-08-2019
16:00
Fin
WST
RODINA
TORPEDO VLADIMIR
2 - 1
4 - 2
-
-
17:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
DOLGOPRUDNY
1 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
WST
PSKOV-747
ZENIT 2
0 - 1
1 - 1
-
-
18:30
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
1
ZVEZDA ST PETERSBURG
1
2 - 0
2 - 0
-
-
21:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
ZNAMYA TRUDA
0 - 0
1 - 1
-
-
24-08-2019
16:00
Fin
WST
KOLOMNA
VELES MOSCOW
1 - 0
1 - 2
-
-
25-08-2019
15:00
Fin
WST
LENINGRADETS
MUROM
2 - 1
3 - 2
-
-
Round 7
30-08-2019
16:30
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
PSKOV-747
1 - 1
2 - 3
-
-
17:00
Fin
WST
ZENIT 2
1
LUKI-ENERGIYA
3 - 1
4 - 1
-
-
17:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
RODINA
0 - 0
1 - 2
-
-
18:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
OLIMP KHIMKI
0 - 1
0 - 1
-
-
18:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
LENINGRADETS
1
0 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
KOLOMNA
1
0 - 2
1 - 2
-
-
19:00
Fin
WST
MUROM
KAZANKA MOSCOW
0 - 2
3 - 2
-
-
Round 8
06-09-2019
15:00
Fin
WST
RODINA
ZVEZDA ST PETERSBURG
1
1 - 0
3 - 1
-
-
16:00
Fin
WST
KOLOMNA
ZENIT 2
0 - 0
0 - 1
-
-
16:30
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
MUROM
1 - 0
2 - 2
-
-
17:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
DOLGOPRUDNY
1 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
WST
LENINGRADETS
TORPEDO VLADIMIR
0 - 1
2 - 4
-
-
17:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
VELES MOSCOW
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
WST
PSKOV-747
LUKI-ENERGIYA
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 9
13-09-2019
18:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
ZNAMYA TRUDA
2 - 0
2 - 0
-
-
18:30
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
KOLOMNA
1 - 0
4 - 2
-
-
14-09-2019
14:00
Fin
WST
ZENIT 2
RODINA
1 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
OLIMP KHIMKI
0 - 0
0 - 1
-
-
19:00
Fin
WST
MUROM
PSKOV-747
1 - 0
3 - 0
-
-
15-09-2019
14:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
LENINGRADETS
1 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
KAZANKA MOSCOW
1 - 1
2 - 1
-
-
Round 10
21-09-2019
12:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
ZENIT 2
0 - 1
2 - 5
-
-
14:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
TORPEDO VLADIMIR
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
WST
LENINGRADETS
ZVEZDA ST PETERSBURG
0 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
WST
PSKOV-747
KOLOMNA
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
VELES MOSCOW
1 - 0
1 - 2
-
-
19:00
Fin
WST
MUROM
DOLGOPRUDNY
1 - 1
1 - 2
-
-
22-09-2019
15:00
Fin
WST
RODINA
LUKI-ENERGIYA
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 11
27-09-2019
18:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
PSKOV-747
1 - 0
2 - 0
-
-
28-09-2019
13:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
ZNAMYA TRUDA
1 - 0
3 - 0
-
-
14:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
KAZANKA MOSCOW
3 - 0
3 - 1
-
-
14:00
Fin
WST
ZENIT 2
LENINGRADETS
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
WST
KOLOMNA
1
RODINA
1
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
1
OLIMP KHIMKI
0 - 0
0 - 1
-
-
29-09-2019
16:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
1
MUROM
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 12
05-10-2019
13:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
ZVEZDA ST PETERSBURG
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
WST
PSKOV-747
RODINA
1 - 0
1 - 2
-
-
15:00
Fin
WST
LENINGRADETS
LUKI-ENERGIYA
1 - 0
3 - 1
-
-
16:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
1
TORPEDO VLADIMIR
1 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
KOLOMNA
0 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
ZENIT 2
1 - 0
1 - 1
-
-
19:00
Fin
WST
MUROM
VELES MOSCOW
0 - 2
1 - 2
-
-
Round 13
12-10-2019
14:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
DOLGOPRUDNY
2
2 - 1
3 - 1
-
-
14:00
Fin
WST
KOLOMNA
LENINGRADETS
0 - 1
3 - 2
-
-
14:00
Fin
WST
ZENIT 2
1
ZNAMYA TRUDA
1 - 0
3 - 0
-
-
14:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
1
MUROM
1 - 2
1 - 4
-
-
15:00
Fin
WST
PSKOV-747
1
TORPEDO VLADIMIR
2 - 3
2 - 3
-
-
15:00
Fin
WST
RODINA
OLIMP KHIMKI
1 - 1
2 - 2
-
-
16:00
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
KAZANKA MOSCOW
1 - 1
1 - 2
-
-
Round 14
18-10-2019
15:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
PSKOV-747
2 - 0
6 - 0
-
-
17:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
RODINA
3 - 0
5 - 1
-
-
19-10-2019
13:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
KOLOMNA
0 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
WST
LENINGRADETS
OLIMP KHIMKI
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
ZVEZDA ST PETERSBURG
1 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
ZENIT 2
0 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
WST
MUROM
LUKI-ENERGIYA
2 - 1
5 - 1
-
-
Round 15
26-10-2019
14:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
VELES MOSCOW
0 - 2
0 - 3
-
-
14:00
Fin
WST
ZENIT 2
2
TORPEDO VLADIMIR
1 - 0
1 - 1
-
-
14:30
Fin
WST
KOLOMNA
MUROM
2 - 1
3 - 4
-
-
15:00
Fin
WST
RODINA
ZNAMYA TRUDA
0 - 1
2 - 1
-
-
15:30
Fin
WST
PSKOV-747
LENINGRADETS
0 - 1
0 - 2
-
-
16:00
Fin
WST
LUKI-ENERGIYA
DOLGOPRUDNY
0 - 1
0 - 2
-
-
16:00
Fin
WST
OLIMP KHIMKI
KAZANKA MOSCOW
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 16
02-11-2019
12:00
Fin
WST
ZNAMYA TRUDA
1
OLIMP KHIMKI
1 - 0
1 - 2
-
-
13:00
Fin
WST
KAZANKA MOSCOW
LENINGRADETS
2 - 3
4 - 5
-
-
13:00
Fin
WST
VELES MOSCOW
ZENIT 2
0 - 0
1 - 0
-
-
13:00
Fin
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
PSKOV-747
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
WST
DOLGOPRUDNY
KOLOMNA
0 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
WST
TORPEDO VLADIMIR
LUKI-ENERGIYA
1 - 0
2 - 0
-
-
16:00
Fin
WST
MUROM
RODINA
1 - 1
3 - 4
-
-
Round 17
09-11-2019
12:00
Fin
WST
KOLOMNA
TORPEDO VLADIMIR
1 - 0
1 - 0
-
-
12:00
Fin
WST
ZENIT 2
ZVEZDA ST PETERSBURG
0 - 0
2 - 0
-
-
14:00
Fin
WST
RODINA
DOLGOPRUDNY
1 - 2
1 - 2
-
-
14:00
Fin
WST
LENINGRADETS
ZNAMYA TRUDA
0 - 0
0 - 0
-
-
29-03-2020
18:00
Sch
WST
OLIMP KHIMKI
MUROM
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LUKI-ENERGIYA
VELES MOSCOW
-
-
-
-
22-04-2020
18:00
Sch
WST
PSKOV-747
KAZANKA MOSCOW
-
-
-
-
Round 18
05-04-2020
18:00
Sch
WST
TORPEDO VLADIMIR
RODINA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
VELES MOSCOW
KOLOMNA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
LUKI-ENERGIYA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZENIT 2
PSKOV-747
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZNAMYA TRUDA
KAZANKA MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
MUROM
LENINGRADETS
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
DOLGOPRUDNY
OLIMP KHIMKI
-
-
-
-
Round 19
12-04-2020
18:00
Sch
WST
LUKI-ENERGIYA
ZENIT 2
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KOLOMNA
ZVEZDA ST PETERSBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
RODINA
VELES MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KAZANKA MOSCOW
MUROM
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
PSKOV-747
ZNAMYA TRUDA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
OLIMP KHIMKI
TORPEDO VLADIMIR
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LENINGRADETS
DOLGOPRUDNY
-
-
-
-
Round 20
19-04-2020
18:00
Sch
WST
LUKI-ENERGIYA
PSKOV-747
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
RODINA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
VELES MOSCOW
OLIMP KHIMKI
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
MUROM
ZNAMYA TRUDA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
TORPEDO VLADIMIR
LENINGRADETS
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZENIT 2
KOLOMNA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
DOLGOPRUDNY
KAZANKA MOSCOW
-
-
-
-
Round 21
26-04-2020
18:00
Sch
WST
KAZANKA MOSCOW
TORPEDO VLADIMIR
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZNAMYA TRUDA
DOLGOPRUDNY
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
PSKOV-747
MUROM
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
RODINA
ZENIT 2
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LENINGRADETS
VELES MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
OLIMP KHIMKI
ZVEZDA ST PETERSBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KOLOMNA
LUKI-ENERGIYA
-
-
-
-
Round 22
03-05-2020
18:00
Sch
WST
DOLGOPRUDNY
MUROM
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
LENINGRADETS
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LUKI-ENERGIYA
RODINA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KOLOMNA
PSKOV-747
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
TORPEDO VLADIMIR
ZNAMYA TRUDA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
VELES MOSCOW
KAZANKA MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZENIT 2
OLIMP KHIMKI
-
-
-
-
Round 23
11-05-2020
18:00
Sch
WST
MUROM
TORPEDO VLADIMIR
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
PSKOV-747
DOLGOPRUDNY
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
OLIMP KHIMKI
LUKI-ENERGIYA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KAZANKA MOSCOW
ZVEZDA ST PETERSBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LENINGRADETS
ZENIT 2
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZNAMYA TRUDA
VELES MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
RODINA
KOLOMNA
-
-
-
-
Round 24
17-05-2020
18:00
Sch
WST
TORPEDO VLADIMIR
DOLGOPRUDNY
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZENIT 2
KAZANKA MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KOLOMNA
OLIMP KHIMKI
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
RODINA
PSKOV-747
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LUKI-ENERGIYA
LENINGRADETS
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
VELES MOSCOW
MUROM
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
ZNAMYA TRUDA
-
-
-
-
Round 25
24-05-2020
18:00
Sch
WST
DOLGOPRUDNY
VELES MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
LENINGRADETS
KOLOMNA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KAZANKA MOSCOW
LUKI-ENERGIYA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZNAMYA TRUDA
ZENIT 2
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
TORPEDO VLADIMIR
PSKOV-747
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
MUROM
ZVEZDA ST PETERSBURG
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
OLIMP KHIMKI
RODINA
-
-
-
-
Round 26
30-05-2020
18:00
Sch
WST
LUKI-ENERGIYA
ZNAMYA TRUDA
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
KOLOMNA
KAZANKA MOSCOW
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
PSKOV-747
OLIMP KHIMKI
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZENIT 2
MUROM
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
VELES MOSCOW
TORPEDO VLADIMIR
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
RODINA
LENINGRADETS
-
-
-
-
18:00
Sch
WST
ZVEZDA ST PETERSBURG
DOLGOPRUDNY
-
-
-
-

RESULTS OF RUSSIA 2019/2020 PROFESSIONAL FOOTBALL LEAGUE WEST