Information

ROMANIA LIGA II RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
02-08-2019
18:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
UNIVERSITATEA CLUJ
1
1 - 0
2 - 0
-
-
03-08-2019
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
SPORTUL SNAGOV
1 - 0
2 - 1
-
-
11:00
Canc
L2
CONCORDIA
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
PANDURII TG JIU
1
0 - 0
2 - 0
-
-
13:00
Fin
L2
UTA ARAD
DUNAREA CALARASI
1 - 0
3 - 0
-
-
18:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
1
CS MIOVENI
1
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
FARUL CONSTANTA
1
0 - 0
0 - 0
-
-
04-08-2019
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
0 - 0
1 - 0
-
-
13:30
Fin
L2
METALOGLOBUS
PETROLUL PLOIESTI
1 - 0
1 - 2
-
-
06-08-2019
19:30
Fin
L2
ARGES PITESTI
RIPENSIA TIMISOARA
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 2
10-08-2019
11:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
1
DUNAREA CALARASI
1 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
METALOGLOBUS
2 - 0
3 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
GLORIA BUZAU
1 - 2
1 - 2
-
-
11:00
Fin
L2
CS MIOVENI
CSM SCOLAR RESITA
0 - 0
1 - 1
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
FC POLITEHNICA TIMISOARA
0 - 1
0 - 3
-
-
15:30
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
CONCORDIA
3 - 1
3 - 1
-
-
11-08-2019
13:30
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
ARGES PITESTI
0 - 0
0 - 3
-
-
15:30
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
2 - 0
3 - 0
-
-
12-08-2019
18:00
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
UTA ARAD
0 - 1
0 - 3
-
-
Round 3
17-08-2019
11:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
RIPENSIA TIMISOARA
1 - 0
3 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
SPORTUL SNAGOV
4 - 0
7 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
UTA ARAD
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
0 - 0
3 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
PANDURII TG JIU
2 - 1
3 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
CS MIOVENI
0 - 0
0 - 1
-
-
15:30
Fin
L2
ARGES PITESTI
UNIVERSITATEA CLUJ
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Canc
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
18-08-2019
13:00
Fin
L2
CONCORDIA
1
FARUL CONSTANTA
1 - 1
2 - 1
-
-
15:30
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
PETROLUL PLOIESTI
0 - 2
1 - 3
-
-
20-08-2019
18:45
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
RAPID BUCURESTI
1
1 - 1
3 - 1
-
-
Round 4
24-08-2019
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
CONCORDIA
VOINT TURNU MAGURELE
0 - 1
0 - 3
-
-
11:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
DUNAREA CALARASI
1
1 - 1
1 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
METALOGLOBUS
0 - 1
0 - 3
-
-
11:00
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
UTA ARAD
0 - 1
2 - 1
-
-
18:00
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
1
FC POLITEHNICA TIMISOARA
0 - 0
1 - 0
-
-
25-08-2019
15:30
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
GLORIA BUZAU
0 - 1
0 - 2
-
-
26-08-2019
18:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
PETROLUL PLOIESTI
0 - 0
0 - 0
-
-
27-08-2019
19:00
Fin
L2
CS MIOVENI
ARGES PITESTI
1
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 5
31-08-2019
11:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
CONCORDIA
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
UTA ARAD
SPORTUL SNAGOV
3 - 0
4 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
RIPENSIA TIMISOARA
0 - 0
1 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
1
CS MIOVENI
0 - 1
0 - 2
-
-
13:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
UNIVERSITATEA CLUJ
1 - 0
2 - 0
-
-
01-09-2019
11:00
Canc
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
13:30
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
1
RAPID BUCURESTI
1 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
FARUL CONSTANTA
0 - 0
2 - 0
-
-
02-09-2019
18:00
Fin
L2
ARGES PITESTI
PANDURII TG JIU
1
1 - 0
2 - 1
-
-
05-11-2019
17:45
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 6
06-09-2019
19:30
Fin
L2
CS MIOVENI
METALOGLOBUS
1 - 1
2 - 2
-
-
07-09-2019
11:00
Fin
L2
CONCORDIA
CSM SCOLAR RESITA
1 - 0
2 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
FC POLITEHNICA TIMISOARA
0 - 0
2 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
GLORIA BUZAU
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
1
DUNAREA CALARASI
0 - 1
0 - 2
-
-
13:30
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
ARGES PITESTI
-
-
-
-
17:15
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
1 - 1
1 - 2
-
-
19:45
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
1
PETROLUL PLOIESTI
0 - 1
0 - 1
-
-
08-09-2019
13:30
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1 - 0
2 - 0
-
-
06-11-2019
17:45
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
UTA ARAD
0 - 1
1 - 1
-
-
Round 7
14-09-2019
11:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
RIPENSIA TIMISOARA
1 - 2
2 - 2
-
-
11:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
VOINT TURNU MAGURELE
0 - 1
1 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
CONCORDIA
1
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Canc
L2
GLORIA BUZAU
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
PANDURII TG JIU
0 - 0
0 - 1
-
-
11:30
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
UNIVERSITATEA CLUJ
0 - 0
0 - 3
-
-
14:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
1
FARUL CONSTANTA
0 - 0
0 - 0
-
-
15-09-2019
11:30
Fin
L2
UTA ARAD
CS MIOVENI
1 - 1
1 - 1
-
-
15:30
Fin
L2
ARGES PITESTI
1
RAPID BUCURESTI
0 - 0
0 - 2
-
-
16-09-2019
18:00
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
1
SPORTUL SNAGOV
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 8
20-09-2019
18:00
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
PETROLUL PLOIESTI
1
0 - 0
4 - 0
-
-
21-09-2019
11:00
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
0 - 0
0 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
UTA ARAD
0 - 2
2 - 5
-
-
11:00
Fin
L2
CS MIOVENI
DUNAREA CALARASI
0 - 0
1 - 1
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
2 - 0
2 - 0
-
-
12:30
Fin
L2
CONCORDIA
ARGES PITESTI
1 - 1
1 - 1
-
-
16:30
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
CSM SCOLAR RESITA
0 - 0
0 - 0
-
-
22-09-2019
12:30
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
GLORIA BUZAU
1 - 1
3 - 2
-
-
23-09-2019
17:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
RIPENSIA TIMISOARA
1
1 - 0
1 - 0
-
-
Round 9
27-09-2019
18:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
UNIVERSITATEA CLUJ
0 - 0
1 - 1
-
-
28-09-2019
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
CONCORDIA
1
0 - 1
2 - 1
-
-
11:00
Canc
L2
UTA ARAD
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
PANDURII TG JIU
3 - 0
4 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
FARUL CONSTANTA
1 - 1
2 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
FC POLITEHNICA TIMISOARA
0 - 2
1 - 4
-
-
12:00
Fin
L2
ARGES PITESTI
VOINT TURNU MAGURELE
1 - 1
3 - 2
-
-
29-09-2019
11:00
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
SPORTUL SNAGOV
1
0 - 1
3 - 1
-
-
12:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
1
RAPID BUCURESTI
0 - 0
0 - 0
-
-
01-10-2019
17:45
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
CS MIOVENI
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 10
05-10-2019
11:00
Fin
L2
CONCORDIA
METALOGLOBUS
0 - 0
1 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
1 - 3
1 - 7
-
-
11:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
SPORTUL SNAGOV
0 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
CS MIOVENI
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
2 - 0
3 - 0
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
12:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
PETROLUL PLOIESTI
0 - 0
0 - 1
-
-
14:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
ARGES PITESTI
1 - 0
3 - 0
-
-
06-10-2019
13:00
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
RIPENSIA TIMISOARA
0 - 1
1 - 1
-
-
08-10-2019
19:30
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
GLORIA BUZAU
0 - 0
2 - 1
-
-
20-11-2019
14:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
UTA ARAD
-
-
-
-
Round 11
12-10-2019
11:00
Post
L2
DUNAREA CALARASI
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Post
L2
UTA ARAD
CONCORDIA
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
1
CS MIOVENI
0 - 4
0 - 5
-
-
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
FARUL CONSTANTA
1 - 1
2 - 1
-
-
13:30
Fin
L2
METALOGLOBUS
VOINT TURNU MAGURELE
0 - 0
1 - 0
-
-
13-10-2019
14:30
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
UNIVERSITATEA CLUJ
0 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
PANDURII TG JIU
1
2 - 0
2 - 2
-
-
05-11-2019
16:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
FC POLITEHNICA TIMISOARA
0 - 0
0 - 1
-
-
13-10-2019
19:30
Canc
L2
PETROLUL PLOIESTI
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
06-11-2019
14:00
Fin
L2
ARGES PITESTI
CSM SCOLAR RESITA
1
1 - 2
3 - 2
-
-
Round 12
16-10-2019
15:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
METALOGLOBUS
1 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
ARGES PITESTI
1 - 0
2 - 1
-
-
15:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
GLORIA BUZAU
1 - 0
2 - 1
-
-
15:00
Fin
L2
CS MIOVENI
SPORTUL SNAGOV
0 - 0
2 - 1
-
-
15:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
UNIVERSITATEA CLUJ
2 - 1
3 - 2
-
-
15:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
RIPENSIA TIMISOARA
0 - 0
0 - 0
-
-
15:00
Fin
L2
CONCORDIA
DUNAREA CALARASI
0 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
16:00
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
PETROLUL PLOIESTI
0 - 0
1 - 0
-
-
19:30
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
UTA ARAD
1
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 13
19-10-2019
11:00
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
PANDURII TG JIU
2 - 1
3 - 2
-
-
11:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
CSM SCOLAR RESITA
0 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
1
VOINT TURNU MAGURELE
3 - 0
3 - 2
-
-
11:30
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
CONCORDIA
0 - 0
3 - 0
-
-
16:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
RAPID BUCURESTI
0 - 0
1 - 0
-
-
20-10-2019
11:00
Canc
L2
RIPENSIA TIMISOARA
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
UTA ARAD
FC POLITEHNICA TIMISOARA
0 - 0
1 - 0
-
-
11:30
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
CS MIOVENI
0 - 1
2 - 2
-
-
21-10-2019
18:00
Fin
L2
ARGES PITESTI
FARUL CONSTANTA
1 - 0
2 - 2
-
-
Round 14
25-10-2019
18:00
Fin
L2
PANDURII TG JIU
UNIVERSITATEA CLUJ
0 - 1
0 - 1
-
-
26-10-2019
11:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
CS MIOVENI
1 - 0
2 - 0
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
CONCORDIA
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1 - 0
1 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
METALOGLOBUS
0 - 0
1 - 0
-
-
12:00
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
RIPENSIA TIMISOARA
0 - 0
0 - 0
-
-
14:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
DUNAREA CALARASI
0 - 1
1 - 1
-
-
27-10-2019
12:30
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
UTA ARAD
0 - 2
2 - 3
-
-
28-10-2019
18:00
Fin
L2
ARGES PITESTI
GLORIA BUZAU
1 - 0
3 - 1
-
-
20-11-2019
19:30
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
Round 15
01-11-2019
18:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
VOINT TURNU MAGURELE
0 - 0
1 - 0
-
-
02-11-2019
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
FARUL CONSTANTA
1
1 - 0
2 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
ARGES PITESTI
0 - 0
0 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
CSM SCOLAR RESITA
1 - 0
2 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
CONCORDIA
1 - 1
2 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
CS MIOVENI
PANDURII TG JIU
2 - 0
4 - 0
-
-
11:00
Canc
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:30
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
FC POLITEHNICA TIMISOARA
1 - 0
1 - 0
-
-
03-11-2019
11:30
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
RAPID BUCURESTI
2 - 0
3 - 2
-
-
14:00
Fin
L2
UTA ARAD
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 16
08-11-2019
17:30
Fin
L2
VOINT TURNU MAGURELE
RIPENSIA TIMISOARA
2 - 1
3 - 3
-
-
09-11-2019
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
CS MIOVENI
-
-
-
-
11:00
Fin
L2
FARUL CONSTANTA
1
PANDURII TG JIU
1
5 - 0
5 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
CONCORDIA
SPORTUL SNAGOV
1
2 - 0
2 - 0
-
-
11:00
Fin
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
1
DUNAREA CALARASI
1
0 - 2
1 - 3
-
-
11:00
Fin
L2
CSM SCOLAR RESITA
PETROLUL PLOIESTI
0 - 1
1 - 1
-
-
11:00
Fin
L2
GLORIA BUZAU
METALOGLOBUS
1 - 0
1 - 2
-
-
14:00
Fin
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
1
0 - 0
1 - 0
-
-
15:00
Fin
L2
ARGES PITESTI
UTA ARAD
0 - 0
0 - 0
-
-
10-11-2019
12:00
Fin
L2
RAPID BUCURESTI
UNIVERSITATEA CLUJ
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 17
12-11-2019
19:30
Fin
L2
PETROLUL PLOIESTI
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
3 - 1
3 - 1
-
-
13-11-2019
14:00
Fin
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
CSM SCOLAR RESITA
2
1 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
L2
RIPENSIA TIMISOARA
1
FC POLITEHNICA TIMISOARA
1 - 1
1 - 1
-
-
14:00
Fin
L2
SPORTUL SNAGOV
VOINT TURNU MAGURELE
2 - 0
2 - 3
-
-
14:00
Canc
L2
PANDURII TG JIU
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
14:00
Fin
L2
METALOGLOBUS
FARUL CONSTANTA
1 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
L2
DUNAREA CALARASI
ARGES PITESTI
0 - 0
1 - 2
-
-
14:00
Fin
L2
UTA ARAD
GLORIA BUZAU
1
0 - 0
3 - 0
-
-
17:30
Fin
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
CONCORDIA
1
0 - 1
2 - 1
-
-
19:30
Fin
L2
CS MIOVENI
RAPID BUCURESTI
1 - 2
1 - 5
-
-
Round 18
16-11-2019
11:00
Canc
L2
FARUL CONSTANTA
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
12:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
14:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
19:30
Sch
L2
ARGES PITESTI
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
17-11-2019
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
CS MIOVENI
-
-
-
-
14:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
UTA ARAD
-
-
-
-
16:30
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
Round 19
23-11-2019
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
CONCORDIA
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
12:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
24-11-2019
11:30
Sch
L2
UTA ARAD
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
25-11-2019
18:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
26-11-2019
17:00
Sch
L2
CS MIOVENI
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
Round 20
30-11-2019
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
UTA ARAD
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CS MIOVENI
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
CONCORDIA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
Round 21
07-12-2019
11:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
CS MIOVENI
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
VOINT TURNU MAGURELE
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UTA ARAD
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
Round 22
22-02-2020
10:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CS MIOVENI
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
ARGES PITESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
METALOGLOBUS
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
UTA ARAD
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
10:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
CONCORDIA
-
-
-
-
Round 23
28-02-2020
10:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
UTA ARAD
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
CS MIOVENI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
10:00
Canc
L2
CSM SCOLAR RESITA
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
CONCORDIA
-
-
-
-
Round 24
07-03-2020
10:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
ARGES PITESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CS MIOVENI
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
METALOGLOBUS
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
UTA ARAD
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CONCORDIA
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
10:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
Round 25
14-03-2020
10:00
Canc
L2
ARGES PITESTI
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
CS MIOVENI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
UTA ARAD
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
CONCORDIA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
Round 26
21-03-2020
10:00
Sch
L2
CONCORDIA
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
METALOGLOBUS
-
-
-
-
10:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
ARGES PITESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CS MIOVENI
UTA ARAD
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
Round 27
28-03-2020
10:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
CS MIOVENI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
UTA ARAD
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
10:00
Canc
L2
METALOGLOBUS
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
CONCORDIA
-
-
-
-
10:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
Round 28
04-04-2020
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CS MIOVENI
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
UTA ARAD
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
Round 29
08-04-2020
17:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
CS MIOVENI
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
17:00
Canc
L2
DUNAREA CALARASI
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
UTA ARAD
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
CONCORDIA
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
17:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
Round 30
11-04-2020
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
UTA ARAD
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CS MIOVENI
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
Round 31
17-04-2020
11:00
Sch
L2
UTA ARAD
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
CS MIOVENI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
CONCORDIA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
Round 32
25-04-2020
11:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
UTA ARAD
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CS MIOVENI
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
METALOGLOBUS
-
-
-
-
Round 33
02-05-2020
11:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UTA ARAD
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CS MIOVENI
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
SPORTUL SNAGOV
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
CONCORDIA
-
-
-
-
Round 34
09-05-2020
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
CS MIOVENI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
UTA ARAD
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
Round 35
13-05-2020
11:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UTA ARAD
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
CS MIOVENI
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
CONCORDIA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
Round 36
16-05-2020
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
UTA ARAD
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
METALOGLOBUS
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RAPID BUCURESTI
CS MIOVENI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
Round 37
23-05-2020
11:00
Sch
L2
PANDURII TG JIU
RAPID BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Canc
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
FARUL CONSTANTA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
VOINT TURNU MAGURELE
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CS MIOVENI
CONCORDIA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
SPORTUL SNAGOV
FC POLITEHNICA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
RIPENSIA TIMISOARA
CSM SCOLAR RESITA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
DUNAREA CALARASI
GLORIA BUZAU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
PETROLUL PLOIESTI
ARGES PITESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
UTA ARAD
METALOGLOBUS
-
-
-
-
Round 38
30-05-2020
11:00
Canc
L2
RAPID BUCURESTI
DACO-GETICA BUCURESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CONCORDIA
PANDURII TG JIU
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
METALOGLOBUS
DUNAREA CALARASI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ARGES PITESTI
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
GLORIA BUZAU
PETROLUL PLOIESTI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
RIPENSIA TIMISOARA
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
CSM SCOLAR RESITA
SPORTUL SNAGOV
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
VOINT TURNU MAGURELE
CS MIOVENI
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
UNIVERSITATEA CLUJ
-
-
-
-
11:00
Sch
L2
FARUL CONSTANTA
UTA ARAD
-
-
-
-

RESULTS OF ROMANIA 2019/2020 LIGA II