Information

POLAND II LIGA RESULTS - 2018/2019

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
20-07-2018
19:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
STAL STALOWA WOLA
0 - 0
0 - 1
-
-
21-07-2018
17:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
OLIMPIA GRUDZIADZ
2
0 - 1
1 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
GORNIK LECZNA
2 - 1
2 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
GKS BELCHATOW
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
RUCH CHORZOW
0 - 0
1 - 0
-
-
18:30
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 1
1 - 3
-
-
19:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
SKRA CZESTOCHOWA
1 - 0
1 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
OLIMPIA ELBLAG
1 - 0
1 - 0
-
-
22-07-2018
16:00
Fin
2L
ELANA TORUN
ROZWOJ KATOWICE
0 - 0
2 - 2
-
-
Round 2
28-07-2018
18:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
ROW 1964 RYBNIK
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
WIDZEW LODZ
0 - 2
0 - 4
-
-
18:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
RESOVIA RZESZOW
1
1 - 0
2 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
POGON SIEDLCE
0 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
RADOMIAK RADOM
0 - 1
0 - 2
-
-
19:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
ELANA TORUN
0 - 2
0 - 2
-
-
20:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
SIARKA TARNOBRZEG
0 - 0
2 - 0
-
-
21:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
SKRA CZESTOCHOWA
1 - 1
2 - 1
-
-
29-07-2018
19:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
BLEKITNI STARGARD
0 - 1
0 - 1
-
-
Round 3
03-08-2018
19:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
GORNIK LECZNA
0 - 1
1 - 2
-
-
04-08-2018
17:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
ROZWOJ KATOWICE
1 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
ELANA TORUN
STAL STALOWA WOLA
1 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
1
OLIMPIA ELBLAG
0 - 0
0 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
GRYF WEJHEROWO
1 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
OLIMPIA GRUDZIADZ
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
1
GKS BELCHATOW
0 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
SKRA CZESTOCHOWA
3 - 0
4 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 4
10-08-2018
19:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
ELANA TORUN
2 - 1
3 - 1
-
-
11-08-2018
18:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
RESOVIA RZESZOW
1 - 1
2 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
POGON SIEDLCE
1 - 0
2 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
WIDZEW LODZ
0 - 0
3 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
RADOMIAK RADOM
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
2
BLEKITNI STARGARD
0 - 1
1 - 2
-
-
20:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
SKRA CZESTOCHOWA
2 - 0
3 - 0
-
-
21:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
RUCH CHORZOW
1
1 - 0
5 - 1
-
-
12-08-2018
19:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
SIARKA TARNOBRZEG
0 - 1
0 - 2
-
-
Round 5
17-08-2018
20:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
SKRA CZESTOCHOWA
1 - 0
4 - 0
-
-
20:20
Fin
2L
RUCH CHORZOW
1
GKS BELCHATOW
2 - 1
2 - 2
-
-
18-08-2018
13:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
GORNIK LECZNA
0 - 1
2 - 2
-
-
17:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
STAL STALOWA WOLA
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
ELANA TORUN
ROW 1964 RYBNIK
2 - 0
3 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 2
0 - 3
-
-
18:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
ROZWOJ KATOWICE
1 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
OLIMPIA ELBLAG
3 - 0
5 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
GRYF WEJHEROWO
1 - 1
3 - 1
-
-
Round 6
22-08-2018
18:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
SKRA CZESTOCHOWA
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
1
ELANA TORUN
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
WIDZEW LODZ
1 - 0
2 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
RADOMIAK RADOM
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
POGON SIEDLCE
0 - 0
0 - 2
-
-
19:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
GKS BELCHATOW
0 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
BLEKITNI STARGARD
0 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
RUCH CHORZOW
0 - 0
0 - 0
-
-
20:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
SIARKA TARNOBRZEG
1
0 - 1
2 - 2
-
-
Round 7
25-08-2018
18:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
1
STAL STALOWA WOLA
2
3 - 0
3 - 0
-
-
18:30
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
ROZWOJ KATOWICE
2 - 0
2 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
RESOVIA RZESZOW
2 - 0
2 - 1
-
-
26-08-2018
16:00
Fin
2L
ELANA TORUN
GORNIK LECZNA
1 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
ROW 1964 RYBNIK
0 - 1
1 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
ZNICZ PRUSZKOW
1
0 - 0
4 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
OLIMPIA GRUDZIADZ
1 - 1
2 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
1
OLIMPIA ELBLAG
0 - 0
1 - 0
-
-
20:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
GRYF WEJHEROWO
4 - 1
7 - 2
-
-
Round 8
01-09-2018
17:00
Fin
2L
ELANA TORUN
WIDZEW LODZ
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
BLEKITNI STARGARD
1
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
POGON SIEDLCE
1 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
1
RADOMIAK RADOM
0 - 0
0 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
OLIMPIA GRUDZIADZ
0 - 0
1 - 3
-
-
19:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
RUCH CHORZOW
0 - 1
0 - 3
-
-
20:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
SKRA CZESTOCHOWA
2 - 0
2 - 1
-
-
20:45
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
GKS BELCHATOW
0 - 0
0 - 1
-
-
02-09-2018
17:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
SIARKA TARNOBRZEG
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 9
08-09-2018
17:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
1
RESOVIA RZESZOW
1 - 2
1 - 3
-
-
17:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
ROW 1964 RYBNIK
0 - 2
0 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
GRYF WEJHEROWO
1
2 - 0
3 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
STAL STALOWA WOLA
1 - 0
3 - 2
-
-
19:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
ROZWOJ KATOWICE
0 - 0
2 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
OLIMPIA ELBLAG
2 - 0
3 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
GORNIK LECZNA
1 - 0
3 - 0
-
-
11-09-2018
20:20
Fin
2L
RUCH CHORZOW
1
ZNICZ PRUSZKOW
1 - 0
1 - 1
-
-
19-09-2018
18:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
ELANA TORUN
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 10
15-09-2018
16:00
Fin
2L
ELANA TORUN
POGON SIEDLCE
2 - 0
3 - 0
-
-
16:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
OLIMPIA GRUDZIADZ
1 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
SIARKA TARNOBRZEG
0 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
1
RUCH CHORZOW
1 - 0
2 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
RADOMIAK RADOM
0 - 1
2 - 2
-
-
19:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
OLIMPIA ELBLAG
1 - 1
2 - 1
-
-
20:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
GKS BELCHATOW
1 - 0
1 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
BLEKITNI STARGARD
4 - 1
4 - 2
-
-
16-09-2018
17:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
SKRA CZESTOCHOWA
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 11
21-09-2018
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 0
1 - 1
-
-
20:20
Fin
2L
RUCH CHORZOW
GRYF WEJHEROWO
1 - 0
1 - 1
-
-
22-09-2018
16:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
RESOVIA RZESZOW
2 - 0
5 - 0
-
-
17:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
ELANA TORUN
1 - 1
2 - 2
-
-
17:30
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
ROW 1964 RYBNIK
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
1
STAL STALOWA WOLA
1 - 0
1 - 2
-
-
19:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
1
WIDZEW LODZ
0 - 1
0 - 1
-
-
20:45
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
ROZWOJ KATOWICE
1 - 1
1 - 2
-
-
23-09-2018
17:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
1
GORNIK LECZNA
0 - 0
0 - 2
-
-
Round 12
29-09-2018
16:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
POGON SIEDLCE
1
1 - 0
3 - 0
-
-
16:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
SKRA CZESTOCHOWA
1 - 1
2 - 2
-
-
19:30
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
OLIMPIA ELBLAG
0 - 1
1 - 1
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
SIARKA TARNOBRZEG
1
2 - 0
4 - 0
-
-
30-09-2018
16:00
Fin
2L
ELANA TORUN
RADOMIAK RADOM
0 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
GKS BELCHATOW
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
RUCH CHORZOW
1 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
1
ROZWOJ KATOWICE
1
1 - 1
2 - 2
-
-
01-10-2018
16:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
OLIMPIA GRUDZIADZ
2 - 0
4 - 2
-
-
Round 13
06-10-2018
16:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 2
1 - 3
-
-
16:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
BLEKITNI STARGARD
0 - 0
0 - 1
-
-
16:30
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
WIDZEW LODZ
0 - 1
0 - 1
-
-
17:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
ELANA TORUN
1 - 2
1 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
ROW 1964 RYBNIK
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
GORNIK LECZNA
0 - 0
4 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
RESOVIA RZESZOW
3 - 1
5 - 1
-
-
20:45
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
STAL STALOWA WOLA
2 - 1
3 - 2
-
-
07-10-2018
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
GRYF WEJHEROWO
1
1 - 0
1 - 2
-
-
Round 14
13-10-2018
16:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
SIARKA TARNOBRZEG
2 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
1
GKS BELCHATOW
0 - 0
0 - 0
-
-
16:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
1
OLIMPIA GRUDZIADZ
1 - 1
1 - 1
-
-
16:45
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
ROZWOJ KATOWICE
2 - 0
4 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 0
2 - 2
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
SKRA CZESTOCHOWA
1 - 0
2 - 0
-
-
14-10-2018
15:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
OLIMPIA ELBLAG
0 - 1
0 - 2
-
-
24-10-2018
16:00
Fin
2L
ELANA TORUN
RUCH CHORZOW
0 - 0
0 - 0
-
-
31-10-2018
15:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
RADOMIAK RADOM
0 - 3
0 - 6
-
-
Round 15
18-10-2018
20:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
STAL STALOWA WOLA
0 - 1
0 - 2
-
-
20-10-2018
16:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
POGON SIEDLCE
1 - 2
3 - 2
-
-
16:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
GRYF WEJHEROWO
2 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
GORNIK LECZNA
0 - 2
0 - 3
-
-
16:30
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
BLEKITNI STARGARD
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
ELANA TORUN
1
0 - 0
0 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
1
RESOVIA RZESZOW
2 - 1
3 - 4
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
WIDZEW LODZ
0 - 3
1 - 3
-
-
20:45
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
ROW 1964 RYBNIK
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 16
27-10-2018
14:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
RUCH CHORZOW
2 - 1
3 - 1
-
-
15:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
OLIMPIA ELBLAG
1
1 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
RADOMIAK RADOM
0 - 1
0 - 2
-
-
16:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
ROZWOJ KATOWICE
1
0 - 0
0 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
SKRA CZESTOCHOWA
0 - 1
0 - 1
-
-
20:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
STAL STALOWA WOLA
0 - 0
2 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
2
GKS BELCHATOW
0 - 0
0 - 0
-
-
28-10-2018
14:00
Fin
2L
ELANA TORUN
OLIMPIA GRUDZIADZ
1 - 0
2 - 2
-
-
14:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
ZNICZ PRUSZKOW
0 - 1
5 - 2
-
-
Round 17
03-11-2018
14:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
RESOVIA RZESZOW
1 - 0
1 - 2
-
-
15:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
SIARKA TARNOBRZEG
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
ELANA TORUN
1 - 1
2 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
WIDZEW LODZ
1 - 2
2 - 2
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
POGON SIEDLCE
0 - 0
2 - 1
-
-
04-11-2018
13:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
1
ROW 1964 RYBNIK
2
2 - 1
3 - 1
-
-
14:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
GRYF WEJHEROWO
2 - 2
4 - 2
-
-
15:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
GORNIK LECZNA
2 - 0
5 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
BLEKITNI STARGARD
1 - 0
3 - 0
-
-
Round 18
10-11-2018
14:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
ROW 1964 RYBNIK
0 - 1
1 - 1
-
-
15:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
RADOMIAK RADOM
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
2
RESOVIA RZESZOW
1
0 - 2
0 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
POGON SIEDLCE
0 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
1
BLEKITNI STARGARD
1
2 - 1
3 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
SIARKA TARNOBRZEG
0 - 0
2 - 0
-
-
11-11-2018
20:18
Fin
2L
GORNIK LECZNA
GRYF WEJHEROWO
1 - 0
2 - 1
-
-
21-11-2018
14:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
ELANA TORUN
0 - 0
0 - 0
-
-
10-04-2019
20:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
WIDZEW LODZ
-
-
-
-
Round 19
17-11-2018
14:00
Fin
2L
ELANA TORUN
ZNICZ PRUSZKOW
3 - 1
5 - 1
-
-
14:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
RUCH CHORZOW
1
1 - 0
2 - 0
-
-
14:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
STAL STALOWA WOLA
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
GRYF WEJHEROWO
1 - 0
1 - 1
-
-
14:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
GKS BELCHATOW
0 - 0
0 - 1
-
-
14:30
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
GORNIK LECZNA
0 - 0
0 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
OLIMPIA GRUDZIADZ
1 - 0
3 - 1
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
ROZWOJ KATOWICE
0 - 0
1 - 1
-
-
18-11-2018
14:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
OLIMPIA ELBLAG
1 - 0
1 - 1
-
-
Round 20
24-11-2018
14:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
RUCH CHORZOW
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
ELANA TORUN
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
RADOMIAK RADOM
1 - 1
2 - 2
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
POGON SIEDLCE
0 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
SIARKA TARNOBRZEG
1 - 0
2 - 3
-
-
18:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
WIDZEW LODZ
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
ROW 1964 RYBNIK
2 - 1
4 - 1
-
-
25-11-2018
14:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
RESOVIA RZESZOW
0 - 0
1 - 0
-
-
14:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
BLEKITNI STARGARD
0 - 1
3 - 1
-
-
Round 21
01-12-2018
14:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
ZNICZ PRUSZKOW
2 - 2
3 - 2
-
-
14:00
Fin
2L
ELANA TORUN
GRYF WEJHEROWO
0 - 0
0 - 2
-
-
14:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
GKS BELCHATOW
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
ROZWOJ KATOWICE
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
RUCH CHORZOW
GORNIK LECZNA
0 - 0
1 - 1
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
STAL STALOWA WOLA
0 - 0
0 - 0
-
-
03-04-2019
17:00
FTR
2L
RESOVIA RZESZOW
ROW 1964 RYBNIK
-
-
-
-
02-12-2018
14:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
OLIMPIA GRUDZIADZ
1 - 0
4 - 2
-
-
17-04-2019
17:00
FTR
2L
SIARKA TARNOBRZEG
OLIMPIA ELBLAG
-
-
-
-
Round 22
02-03-2019
14:30
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
OLIMPIA GRUDZIADZ
0 - 2
0 - 4
-
-
15:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
ELANA TORUN
0 - 0
0 - 1
-
-
15:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
BLEKITNI STARGARD
2 - 0
4 - 2
-
-
16:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
SIARKA TARNOBRZEG
4 - 0
6 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
RUCH CHORZOW
1 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
RADOMIAK RADOM
1
2 - 0
2 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
POGON SIEDLCE
0 - 1
0 - 2
-
-
03-03-2019
14:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
WIDZEW LODZ
0 - 1
1 - 2
-
-
14:05
Fin
2L
GORNIK LECZNA
1
RESOVIA RZESZOW
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 23
09-03-2019
13:00
Fin
2L
SKRA CZESTOCHOWA
OLIMPIA ELBLAG
0 - 0
2 - 1
-
-
14:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
GRYF WEJHEROWO
2 - 1
4 - 1
-
-
14:00
Fin
2L
ELANA TORUN
RESOVIA RZESZOW
0 - 1
0 - 1
-
-
15:00
Fin
2L
RADOMIAK RADOM
ROZWOJ KATOWICE
2 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
2L
SIARKA TARNOBRZEG
1
ZNICZ PRUSZKOW
2 - 0
2 - 2
-
-
16:00
Fin
2L
POGON SIEDLCE
STAL STALOWA WOLA
3 - 1
5 - 1
-
-
18:00
Fin
2L
GKS BELCHATOW
GORNIK LECZNA
1
2 - 0
2 - 0
-
-
20:10
Fin
2L
WIDZEW LODZ
ROW 1964 RYBNIK
0 - 1
1 - 1
-
-
10-03-2019
14:05
Fin
2L
RUCH CHORZOW
OLIMPIA GRUDZIADZ
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 24
16-03-2019
15:00
Fin
2L
ROW 1964 RYBNIK
BLEKITNI STARGARD
0 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
2L
RESOVIA RZESZOW
WIDZEW LODZ
1 - 0
1 - 1
-
-
16:00
Fin
2L
ROZWOJ KATOWICE
SKRA CZESTOCHOWA
0 - 1
1 - 1
-
-
16:00
Fin
2L
STAL STALOWA WOLA
SIARKA TARNOBRZEG
0 - 0
1 - 0
-
-
18:00
Fin
2L
OLIMPIA ELBLAG
RUCH CHORZOW
0 - 0
0 - 0
-
-
17-03-2019
14:00
Fin
2L
GRYF WEJHEROWO
POGON SIEDLCE
1 - 1
1 - 1
-
-
14:05
Fin
2L
ZNICZ PRUSZKOW
RADOMIAK RADOM
0 - 1
3 - 2
-
-
16:00
Fin
2L
GORNIK LECZNA
ELANA TORUN
0 - 1
1 - 1
-
-
19:00
Fin
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
GKS BELCHATOW
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 25
23-03-2019
14:00
Fin
2L
BLEKITNI STARGARD
RESOVIA RZESZOW
0 - 0
1 - 1
-
-
15:00
FTR
2L
RADOMIAK RADOM
STAL STALOWA WOLA
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
ROW 1964 RYBNIK
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
SIARKA TARNOBRZEG
GRYF WEJHEROWO
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
ZNICZ PRUSZKOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GKS BELCHATOW
OLIMPIA ELBLAG
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
GORNIK LECZNA
-
-
-
-
20:10
FTR
2L
WIDZEW LODZ
ELANA TORUN
-
-
-
-
24-03-2019
14:05
FTR
2L
RUCH CHORZOW
ROZWOJ KATOWICE
-
-
-
-
Round 26
27-03-2019
16:00
FTR
2L
RESOVIA RZESZOW
POGON SIEDLCE
-
-
-
-
29-03-2019
20:00
FTR
2L
ZNICZ PRUSZKOW
RUCH CHORZOW
-
-
-
-
30-03-2019
16:00
FTR
2L
ROW 1964 RYBNIK
SIARKA TARNOBRZEG
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
ROZWOJ KATOWICE
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
STAL STALOWA WOLA
SKRA CZESTOCHOWA
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
31-03-2019
14:05
FTR
2L
GORNIK LECZNA
WIDZEW LODZ
-
-
-
-
15:00
FTR
2L
GRYF WEJHEROWO
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
ELANA TORUN
BLEKITNI STARGARD
-
-
-
-
Round 27
06-04-2019
16:00
FTR
2L
BLEKITNI STARGARD
WIDZEW LODZ
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
ELANA TORUN
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
RADOMIAK RADOM
ROW 1964 RYBNIK
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
SIARKA TARNOBRZEG
RESOVIA RZESZOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GKS BELCHATOW
ZNICZ PRUSZKOW
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
GORNIK LECZNA
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
ROZWOJ KATOWICE
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
RUCH CHORZOW
STAL STALOWA WOLA
-
-
-
-
07-04-2019
20:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
GRYF WEJHEROWO
-
-
-
-
Round 28
13-04-2019
17:00
FTR
2L
ELANA TORUN
SIARKA TARNOBRZEG
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
RESOVIA RZESZOW
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
ROW 1964 RYBNIK
SKRA CZESTOCHOWA
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
ROZWOJ KATOWICE
OLIMPIA ELBLAG
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
STAL STALOWA WOLA
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GORNIK LECZNA
BLEKITNI STARGARD
-
-
-
-
14-04-2019
17:00
FTR
2L
GRYF WEJHEROWO
RUCH CHORZOW
-
-
-
-
17:00
FTR
2L
WIDZEW LODZ
POGON SIEDLCE
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
ZNICZ PRUSZKOW
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
Round 29
18-04-2019
17:00
FTR
2L
ROZWOJ KATOWICE
GORNIK LECZNA
-
-
-
-
20-04-2019
14:00
FTR
2L
SIARKA TARNOBRZEG
WIDZEW LODZ
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
BLEKITNI STARGARD
-
-
-
-
16:00
FTR
2L
RADOMIAK RADOM
ELANA TORUN
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GKS BELCHATOW
GRYF WEJHEROWO
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
STAL STALOWA WOLA
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
RUCH CHORZOW
ROW 1964 RYBNIK
-
-
-
-
21-04-2019
19:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
ZNICZ PRUSZKOW
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
RESOVIA RZESZOW
-
-
-
-
Round 30
24-04-2019
17:00
FTR
2L
ELANA TORUN
SKRA CZESTOCHOWA
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
BLEKITNI STARGARD
SIARKA TARNOBRZEG
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GORNIK LECZNA
POGON SIEDLCE
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GRYF WEJHEROWO
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
RESOVIA RZESZOW
RUCH CHORZOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
ROW 1964 RYBNIK
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
STAL STALOWA WOLA
OLIMPIA ELBLAG
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
ZNICZ PRUSZKOW
ROZWOJ KATOWICE
-
-
-
-
20:10
FTR
2L
WIDZEW LODZ
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
Round 31
27-04-2019
19:00
FTR
2L
GKS BELCHATOW
RESOVIA RZESZOW
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
ROW 1964 RYBNIK
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
RUCH CHORZOW
ELANA TORUN
-
-
-
-
28-04-2019
17:00
FTR
2L
ROZWOJ KATOWICE
STAL STALOWA WOLA
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
RADOMIAK RADOM
BLEKITNI STARGARD
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
SIARKA TARNOBRZEG
POGON SIEDLCE
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
GRYF WEJHEROWO
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
WIDZEW LODZ
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
ZNICZ PRUSZKOW
GORNIK LECZNA
-
-
-
-
Round 32
04-05-2019
15:00
FTR
2L
BLEKITNI STARGARD
SKRA CZESTOCHOWA
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
ELANA TORUN
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
RESOVIA RZESZOW
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
ROW 1964 RYBNIK
OLIMPIA ELBLAG
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
STAL STALOWA WOLA
ZNICZ PRUSZKOW
-
-
-
-
20:10
FTR
2L
WIDZEW LODZ
RUCH CHORZOW
-
-
-
-
05-05-2019
18:00
FTR
2L
GORNIK LECZNA
SIARKA TARNOBRZEG
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GRYF WEJHEROWO
ROZWOJ KATOWICE
-
-
-
-
Round 33
11-05-2019
18:00
FTR
2L
OLIMPIA ELBLAG
RESOVIA RZESZOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
RADOMIAK RADOM
SIARKA TARNOBRZEG
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
ROZWOJ KATOWICE
ROW 1964 RYBNIK
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
STAL STALOWA WOLA
GORNIK LECZNA
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
GKS BELCHATOW
WIDZEW LODZ
-
-
-
-
19:00
FTR
2L
OLIMPIA GRUDZIADZ
ELANA TORUN
-
-
-
-
12-05-2019
20:00
FTR
2L
RUCH CHORZOW
BLEKITNI STARGARD
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
SKRA CZESTOCHOWA
POGON SIEDLCE
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
ZNICZ PRUSZKOW
GRYF WEJHEROWO
-
-
-
-
Round 34
18-05-2019
18:00
FTR
2L
BLEKITNI STARGARD
GKS BELCHATOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
GRYF WEJHEROWO
STAL STALOWA WOLA
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
POGON SIEDLCE
RUCH CHORZOW
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
RESOVIA RZESZOW
ROZWOJ KATOWICE
-
-
-
-
18:00
FTR
2L
SIARKA TARNOBRZEG
SKRA CZESTOCHOWA
-
-
-
-
19-05-2019
18:00
FTR
2L
GORNIK LECZNA
RADOMIAK RADOM
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
ELANA TORUN
OLIMPIA ELBLAG
-
-
-
-
20:00
FTR
2L
ROW 1964 RYBNIK
ZNICZ PRUSZKOW
-
-
-
-
08-05-2019
20:10
FTR
2L
WIDZEW LODZ
OLIMPIA GRUDZIADZ
-
-
-
-

RESULTS OF POLAND 2018/2019 II LIGA