Information

ENGLAND NATIONAL LEAGUE RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
03-08-2019
14:30
Fin
NL
STOCKPORT
MAIDENHEAD
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
WREXHAM
BARROW
0 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
TORQUAY
BOREHAM WOOD
1
0 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
CHESTERFIELD
DOVER
0 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
CHORLEY
BROMLEY
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
WOKING
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
EASTLEIGH
NOTTS COUNTY
2
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
EBBSFLEET UNITED
1
FC HALIFAX TOWN
1 - 1
1 - 4
-
-
17:00
Fin
NL
HARROGATE TOWN
SOLIHULL MOORS
0 - 1
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
HARTLEPOOL
SUTTON UTD
1 - 2
1 - 3
-
-
17:00
Fin
NL
ALDERSHOT TOWN
1
AFC FYLDE
0 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
BARNET
YEOVIL
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 2
06-08-2019
21:45
Fin
NL
FC HALIFAX TOWN
HARTLEPOOL
0 - 0
2 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
MAIDENHEAD
CHESTERFIELD
0 - 0
1 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
BOREHAM WOOD
WREXHAM
0 - 1
2 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
BROMLEY
EBBSFLEET UNITED
2 - 0
3 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
DOVER
DAGENHAM & REDBRIDGE
1 - 1
1 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
AFC FYLDE
CHORLEY
0 - 0
0 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
BARROW
HARROGATE TOWN
0 - 1
0 - 3
-
-
21:45
Fin
NL
YEOVIL
EASTLEIGH
1 - 0
1 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
SUTTON UTD
BARNET
0 - 1
1 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
WOKING
ALDERSHOT TOWN
0 - 1
0 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
NOTTS COUNTY
STOCKPORT
1 - 0
1 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
SOLIHULL MOORS
TORQUAY
3 - 0
3 - 0
-
-
Round 3
10-08-2019
17:00
Fin
NL
DOVER
WREXHAM
1
0 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
FC HALIFAX TOWN
DAGENHAM & REDBRIDGE
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
MAIDENHEAD
HARTLEPOOL
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
YEOVIL
STOCKPORT
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
SOLIHULL MOORS
ALDERSHOT TOWN
1 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
SUTTON UTD
CHORLEY
1 - 2
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
WOKING
HARROGATE TOWN
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
BROMLEY
TORQUAY
2 - 1
3 - 3
-
-
17:00
Fin
NL
BARROW
EASTLEIGH
0 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
BOREHAM WOOD
CHESTERFIELD
1
1 - 2
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
AFC FYLDE
EBBSFLEET UNITED
1 - 0
1 - 0
-
-
19:20
Fin
NL
NOTTS COUNTY
BARNET
1 - 1
1 - 2
-
-
Round 4
13-08-2019
21:45
Fin
NL
WREXHAM
1
FC HALIFAX TOWN
0 - 0
1 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
TORQUAY
MAIDENHEAD
0 - 1
0 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
EBBSFLEET UNITED
YEOVIL
0 - 1
1 - 3
-
-
21:45
Fin
NL
HARROGATE TOWN
1
NOTTS COUNTY
0 - 1
0 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
HARTLEPOOL
AFC FYLDE
1 - 0
2 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
STOCKPORT
BARROW
0 - 1
3 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
ALDERSHOT TOWN
BROMLEY
0 - 1
0 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
BARNET
DOVER
0 - 0
0 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
CHESTERFIELD
WOKING
0 - 0
1 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
CHORLEY
SOLIHULL MOORS
0 - 2
1 - 6
-
-
21:45
Fin
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
BOREHAM WOOD
0 - 1
0 - 3
-
-
21:45
Fin
NL
EASTLEIGH
SUTTON UTD
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 5
17-08-2019
17:00
Fin
NL
AFC FYLDE
1
WOKING
0 - 2
1 - 4
-
-
17:00
Fin
NL
ALDERSHOT TOWN
FC HALIFAX TOWN
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
BARNET
CHESTERFIELD
1 - 1
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
SOLIHULL MOORS
EBBSFLEET UNITED
1 - 1
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
HARTLEPOOL
BROMLEY
2 - 2
2 - 3
-
-
17:00
Fin
NL
MAIDENHEAD
CHORLEY
2 - 1
4 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
HARROGATE TOWN
2 - 2
4 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
DOVER
TORQUAY
1
0 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
BOREHAM WOOD
SUTTON UTD
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
STOCKPORT
EASTLEIGH
0 - 0
2 - 0
-
-
19:20
Fin
NL
BARROW
YEOVIL
0 - 0
1 - 0
-
-
18-08-2019
17:00
Fin
NL
NOTTS COUNTY
WREXHAM
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 6
24-08-2019
17:00
Fin
NL
WOKING
SOLIHULL MOORS
2 - 0
2 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
WREXHAM
BARNET
1 - 1
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
YEOVIL
MAIDENHEAD
0 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
EBBSFLEET UNITED
NOTTS COUNTY
1 - 1
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
BROMLEY
BOREHAM WOOD
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
CHESTERFIELD
BARROW
1 - 2
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
CHORLEY
HARTLEPOOL
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
EASTLEIGH
DAGENHAM & REDBRIDGE
0 - 1
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
SUTTON UTD
DOVER
1 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
FC HALIFAX TOWN
AFC FYLDE
2 - 1
4 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
HARROGATE TOWN
STOCKPORT
0 - 0
2 - 1
-
-
19:20
Fin
NL
TORQUAY
ALDERSHOT TOWN
1 - 0
2 - 0
-
-
Round 7
26-08-2019
17:00
Fin
NL
BARROW
FC HALIFAX TOWN
1 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
BOREHAM WOOD
1
EBBSFLEET UNITED
0 - 2
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
YEOVIL
0 - 0
3 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
DOVER
1
WOKING
1 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
AFC FYLDE
HARROGATE TOWN
0 - 0
0 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
ALDERSHOT TOWN
SUTTON UTD
0 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
BARNET
TORQUAY
0 - 2
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
HARTLEPOOL
WREXHAM
1
1 - 1
4 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
MAIDENHEAD
BROMLEY
0 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
NOTTS COUNTY
CHORLEY
1
1 - 1
5 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
STOCKPORT
CHESTERFIELD
0 - 0
2 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
SOLIHULL MOORS
EASTLEIGH
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 8
31-08-2019
17:00
Fin
NL
YEOVIL
NOTTS COUNTY
1 - 0
3 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
SUTTON UTD
1
MAIDENHEAD
0 - 0
0 - 3
-
-
17:00
Fin
NL
TORQUAY
HARTLEPOOL
0 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
WOKING
BARROW
0 - 1
3 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
WREXHAM
STOCKPORT
0 - 2
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
FC HALIFAX TOWN
SOLIHULL MOORS
1 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
HARROGATE TOWN
DOVER
0 - 0
0 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
BROMLEY
AFC FYLDE
1 - 2
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
CHESTERFIELD
DAGENHAM & REDBRIDGE
0 - 1
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
EASTLEIGH
1
BARNET
0 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
EBBSFLEET UNITED
ALDERSHOT TOWN
0 - 1
1 - 2
-
-
19:20
Fin
NL
CHORLEY
BOREHAM WOOD
0 - 2
1 - 3
-
-
Round 9
03-09-2019
21:45
Fin
NL
STOCKPORT
AFC FYLDE
2 - 0
2 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
WOKING
TORQUAY
0 - 0
1 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
HARROGATE TOWN
CHORLEY
1 - 0
2 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
NOTTS COUNTY
SOLIHULL MOORS
0 - 0
0 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
CHESTERFIELD
FC HALIFAX TOWN
0 - 2
2 - 3
-
-
21:45
Fin
NL
DOVER
EBBSFLEET UNITED
0 - 1
1 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
EASTLEIGH
BOREHAM WOOD
1
1 - 0
2 - 0
-
-
21:45
Fin
NL
BARROW
HARTLEPOOL
0 - 0
0 - 1
-
-
21:45
Fin
NL
WREXHAM
MAIDENHEAD
1 - 1
2 - 2
-
-
21:45
Fin
NL
YEOVIL
SUTTON UTD
0 - 0
1 - 0
-
-
04-09-2019
21:45
Fin
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
BROMLEY
1 - 0
1 - 1
-
-
17-09-2019
21:45
Sch
NL
BARNET
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
Round 10
07-09-2019
17:00
Post
NL
AFC FYLDE
BARNET
-
-
-
-
17:00
Fin
NL
ALDERSHOT TOWN
BARROW
0 - 1
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
BOREHAM WOOD
DOVER
2 - 1
3 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
MAIDENHEAD
DAGENHAM & REDBRIDGE
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
SUTTON UTD
NOTTS COUNTY
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
BROMLEY
CHESTERFIELD
1 - 0
2 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
CHORLEY
STOCKPORT
2 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
EBBSFLEET UNITED
EASTLEIGH
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
FC HALIFAX TOWN
YEOVIL
0 - 1
0 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
TORQUAY
HARROGATE TOWN
1
0 - 1
4 - 2
-
-
21:30
Fin
NL
HARTLEPOOL
WOKING
1 - 0
1 - 1
-
-
01-10-2019
21:45
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
WREXHAM
-
-
-
-
Round 11
14-09-2019
17:00
Fin
NL
CHESTERFIELD
TORQUAY
1 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
HARTLEPOOL
1 - 0
3 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
DOVER
CHORLEY
1 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
EASTLEIGH
BROMLEY
0 - 0
1 - 1
-
-
17:00
Fin
NL
BARNET
MAIDENHEAD
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
BARROW
SOLIHULL MOORS
1
2 - 0
3 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
NOTTS COUNTY
1
FC HALIFAX TOWN
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
NL
STOCKPORT
ALDERSHOT TOWN
0 - 2
1 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
WOKING
EBBSFLEET UNITED
1 - 0
2 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
YEOVIL
AFC FYLDE
2 - 0
3 - 2
-
-
17:00
Fin
NL
HARROGATE TOWN
BOREHAM WOOD
0 - 0
0 - 0
-
-
19:20
Fin
NL
WREXHAM
SUTTON UTD
1
0 - 0
1 - 1
-
-
Round 12
21-09-2019
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
WREXHAM
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
AFC FYLDE
EASTLEIGH
-
-
-
-
Round 13
24-09-2019
21:45
Sch
NL
MAIDENHEAD
DOVER
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
STOCKPORT
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
SUTTON UTD
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
TORQUAY
EASTLEIGH
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
AFC FYLDE
WREXHAM
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
YEOVIL
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
BOREHAM WOOD
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
BARNET
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
HARTLEPOOL
CHESTERFIELD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
BROMLEY
WOKING
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
CHORLEY
BARROW
-
-
-
-
Round 14
28-09-2019
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
BROMLEY
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
DOVER
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
Round 15
05-10-2019
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
WREXHAM
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
HARROGATE TOWN
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
Round 16
08-10-2019
21:45
Sch
NL
NOTTS COUNTY
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
SUTTON UTD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
WREXHAM
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
YEOVIL
WOKING
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
CHORLEY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
EASTLEIGH
MAIDENHEAD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
TORQUAY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
DOVER
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
BARNET
BROMLEY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
BARROW
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
AFC FYLDE
CHESTERFIELD
-
-
-
-
09-10-2019
21:45
Sch
NL
STOCKPORT
HARTLEPOOL
-
-
-
-
Round 17
12-10-2019
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
19:20
Post
NL
WREXHAM
CHESTERFIELD
-
-
-
-
Round 18
26-10-2019
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
Round 19
29-10-2019
21:45
Sch
NL
BOREHAM WOOD
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
BROMLEY
STOCKPORT
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
CHESTERFIELD
YEOVIL
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
CHORLEY
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
BARROW
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
DOVER
EASTLEIGH
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
HARROGATE TOWN
BARNET
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
HARTLEPOOL
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
MAIDENHEAD
AFC FYLDE
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
SUTTON UTD
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
TORQUAY
WREXHAM
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
WOKING
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
Round 20
02-11-2019
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
HARTLEPOOL
-
-
-
-
Round 21
16-11-2019
17:00
Sch
NL
YEOVIL
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
CHORLEY
-
-
-
-
Round 22
23-11-2019
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
YEOVIL
-
-
-
-
Round 23
26-11-2019
21:45
Sch
NL
BARNET
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
BARROW
CHORLEY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
CHESTERFIELD
HARTLEPOOL
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
SUTTON UTD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
DOVER
MAIDENHEAD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
EASTLEIGH
TORQUAY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
HARROGATE TOWN
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
NOTTS COUNTY
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
STOCKPORT
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
WOKING
BROMLEY
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
WREXHAM
AFC FYLDE
-
-
-
-
21:45
Sch
NL
YEOVIL
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
Round 24
30-11-2019
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
EASTLEIGH
-
-
-
-
Round 25
07-12-2019
17:00
Sch
NL
BARNET
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
Round 26
21-12-2019
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
CHESTERFIELD
-
-
-
-
Round 27
26-12-2019
17:00
Sch
NL
YEOVIL
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
Round 28
28-12-2019
17:00
Sch
NL
CHORLEY
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
WOKING
-
-
-
-
Round 29
01-01-2020
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
BARNET
-
-
-
-
Round 30
04-01-2020
17:00
Sch
NL
WOKING
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
Round 31
18-01-2020
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
SUTTON UTD
-
-
-
-
Round 32
25-01-2020
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
Round 33
01-02-2020
17:00
Sch
NL
WREXHAM
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
SUTTON UTD
-
-
-
-
Round 34
08-02-2020
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
EASTLEIGH
-
-
-
-
Round 35
15-02-2020
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
Round 36
22-02-2020
17:00
Sch
NL
TORQUAY
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
EASTLEIGH
-
-
-
-
Round 37
29-02-2020
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
AFC FYLDE
-
-
-
-
Round 38
07-03-2020
17:00
Sch
NL
BARROW
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
EASTLEIGH
-
-
-
-
Round 39
14-03-2020
17:00
Sch
NL
BARROW
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
Round 40
21-03-2020
17:00
Sch
NL
CHORLEY
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
Round 41
28-03-2020
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BROMLEY
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
WREXHAM
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
HARTLEPOOL
-
-
-
-
Round 42
04-04-2020
17:00
Sch
NL
WREXHAM
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
Round 43
10-04-2020
17:00
Sch
NL
BROMLEY
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
DOVER
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
Round 44
13-04-2020
17:00
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
WOKING
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
STOCKPORT
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARROW
CHESTERFIELD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BOREHAM WOOD
BROMLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
EASTLEIGH
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
DOVER
SUTTON UTD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARTLEPOOL
CHORLEY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
MAIDENHEAD
YEOVIL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
NOTTS COUNTY
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
AFC FYLDE
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
TORQUAY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
BARNET
WREXHAM
-
-
-
-
Round 45
18-04-2020
17:00
Sch
NL
BROMLEY
HARTLEPOOL
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHESTERFIELD
BARNET
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
CHORLEY
MAIDENHEAD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EASTLEIGH
STOCKPORT
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
EBBSFLEET UNITED
SOLIHULL MOORS
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
FC HALIFAX TOWN
ALDERSHOT TOWN
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
HARROGATE TOWN
DAGENHAM & REDBRIDGE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
SUTTON UTD
BOREHAM WOOD
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WOKING
AFC FYLDE
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
WREXHAM
NOTTS COUNTY
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
YEOVIL
BARROW
-
-
-
-
17:00
Sch
NL
TORQUAY
DOVER
-
-
-
-
Round 46
25-04-2020
19:20
Sch
NL
MAIDENHEAD
SUTTON UTD
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
NOTTS COUNTY
YEOVIL
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
SOLIHULL MOORS
FC HALIFAX TOWN
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
STOCKPORT
WREXHAM
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
DOVER
HARROGATE TOWN
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
HARTLEPOOL
TORQUAY
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
AFC FYLDE
BROMLEY
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
ALDERSHOT TOWN
EBBSFLEET UNITED
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
BARNET
EASTLEIGH
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
BARROW
WOKING
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
BOREHAM WOOD
CHORLEY
-
-
-
-
19:20
Sch
NL
DAGENHAM & REDBRIDGE
CHESTERFIELD
-
-
-
-

RESULTS OF ENGLAND 2019/2020 NATIONAL LEAGUE