Information

DENMARK 2. DIVISION POOL 1 RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
03-08-2019
13:00
Fin
2D1
HIK
AVARTA
0 - 0
1 - 1
-
-
15:00
Fin
2D1
FREM
FA 2000
1 - 1
2 - 2
-
-
16:00
Fin
2D1
SKOVSHOVED IF
FC HELSINGOR
0 - 0
0 - 1
-
-
16:00
Fin
2D1
B93 COPENHAGEN
HILLEROD FODBOLD
0 - 3
1 - 5
-
-
04-08-2019
14:00
Fin
2D1
SLAGELSE
VANLOSE
0 - 0
0 - 0
-
-
14:00
Fin
2D1
HOLBAEK
BRONSHOJ
1 - 1
1 - 1
-
-
Round 2
09-08-2019
20:00
Fin
2D1
HIK
B93 COPENHAGEN
1 - 0
1 - 1
-
-
10-08-2019
14:00
Fin
2D1
VANLOSE
HOLBAEK
1 - 0
1 - 0
-
-
14:45
Fin
2D1
FA 2000
FC HELSINGOR
1 - 0
1 - 1
-
-
15:00
Fin
2D1
HILLEROD FODBOLD
FREM
0 - 0
1 - 0
-
-
11-08-2019
14:00
Fin
2D1
AVARTA
BRONSHOJ
0 - 0
0 - 0
-
-
14:00
Fin
2D1
SLAGELSE
SKOVSHOVED IF
0 - 1
0 - 2
-
-
Round 3
16-08-2019
20:00
Fin
2D1
FC HELSINGOR
AVARTA
2 - 0
3 - 0
-
-
20:00
Fin
2D1
BRONSHOJ
HIK
1 - 1
2 - 2
-
-
17-08-2019
14:00
Fin
2D1
FA 2000
VANLOSE
0 - 1
1 - 3
-
-
15:00
Fin
2D1
FREM
SLAGELSE
0 - 1
1 - 2
-
-
16:00
Fin
2D1
SKOVSHOVED IF
HILLEROD FODBOLD
0 - 1
0 - 1
-
-
18-08-2019
14:00
Fin
2D1
HOLBAEK
B93 COPENHAGEN
3 - 0
3 - 2
-
-
Round 4
21-08-2019
19:30
Fin
2D1
VANLOSE
BRONSHOJ
0 - 0
0 - 1
-
-
19:30
Fin
2D1
AVARTA
FA 2000
1 - 0
1 - 0
-
-
19:30
Fin
2D1
HILLEROD FODBOLD
1
FC HELSINGOR
1 - 1
1 - 2
-
-
20:00
Fin
2D1
B93 COPENHAGEN
FREM
0 - 0
0 - 0
-
-
20:00
Fin
2D1
HIK
SKOVSHOVED IF
1 - 0
2 - 0
-
-
20:00
Fin
2D1
SLAGELSE
HOLBAEK
0 - 0
1 - 0
-
-
Round 5
24-08-2019
14:45
Fin
2D1
FA 2000
SLAGELSE
2 - 3
5 - 3
-
-
15:00
Fin
2D1
FC HELSINGOR
VANLOSE
2 - 0
6 - 2
-
-
15:00
Fin
2D1
FREM
HIK
0 - 1
1 - 4
-
-
16:00
Fin
2D1
BRONSHOJ
HILLEROD FODBOLD
1 - 0
2 - 0
-
-
16:00
Fin
2D1
SKOVSHOVED IF
HOLBAEK
1 - 1
2 - 2
-
-
16:00
Fin
2D1
B93 COPENHAGEN
AVARTA
0 - 1
0 - 2
-
-
Round 6
30-08-2019
20:00
Fin
2D1
HIK
FC HELSINGOR
0 - 2
1 - 3
-
-
31-08-2019
14:00
Fin
2D1
VANLOSE
SKOVSHOVED IF
0 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
2D1
HILLEROD FODBOLD
SLAGELSE
1 - 1
3 - 1
-
-
16:00
Fin
2D1
BRONSHOJ
B93 COPENHAGEN
0 - 2
1 - 3
-
-
01-09-2019
14:00
Fin
2D1
HOLBAEK
FA 2000
2 - 0
4 - 0
-
-
14:00
Fin
2D1
AVARTA
FREM
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 7
06-09-2019
19:00
Fin
2D1
HILLEROD FODBOLD
VANLOSE
0 - 2
0 - 4
-
-
20:00
Fin
2D1
FC HELSINGOR
HOLBAEK
3 - 0
5 - 0
-
-
07-09-2019
14:45
Fin
2D1
FA 2000
HIK
0 - 2
1 - 3
-
-
15:00
Fin
2D1
FREM
BRONSHOJ
1 - 0
3 - 2
-
-
16:00
Fin
2D1
SKOVSHOVED IF
AVARTA
1 - 1
1 - 1
-
-
08-09-2019
14:00
Fin
2D1
SLAGELSE
B93 COPENHAGEN
1
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 8
13-09-2019
20:00
Fin
2D1
HIK
1
SLAGELSE
0 - 0
0 - 0
-
-
14-09-2019
14:00
Fin
2D1
VANLOSE
AVARTA
0 - 0
1 - 0
-
-
14:45
Fin
2D1
FA 2000
HILLEROD FODBOLD
3 - 1
3 - 1
-
-
16:00
Fin
2D1
BRONSHOJ
FC HELSINGOR
1 - 0
2 - 1
-
-
16:00
Fin
2D1
B93 COPENHAGEN
SKOVSHOVED IF
0 - 0
0 - 0
-
-
15-09-2019
14:00
Fin
2D1
HOLBAEK
FREM
0 - 1
1 - 2
-
-
Round 9
20-09-2019
20:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
21-09-2019
15:00
FTR
2D1
FREM
VANLOSE
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
HIK
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
FA 2000
-
-
-
-
22-09-2019
14:00
FTR
2D1
SLAGELSE
BRONSHOJ
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
AVARTA
HOLBAEK
-
-
-
-
Round 10
27-09-2019
20:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
FREM
-
-
-
-
20:00
FTR
2D1
HIK
VANLOSE
-
-
-
-
28-09-2019
16:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
FA 2000
-
-
-
-
29-09-2019
14:00
FTR
2D1
AVARTA
SLAGELSE
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
HOLBAEK
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
Round 11
05-10-2019
14:00
FTR
2D1
VANLOSE
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
14:45
FTR
2D1
FA 2000
BRONSHOJ
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
FREM
-
-
-
-
06-10-2019
11:30
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
AVARTA
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
HOLBAEK
HIK
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
SLAGELSE
FC HELSINGOR
-
-
-
-
Round 12
11-10-2019
20:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
12-10-2019
14:00
FTR
2D1
HIK
FA 2000
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FREM
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
SLAGELSE
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
HOLBAEK
-
-
-
-
13-10-2019
14:00
FTR
2D1
AVARTA
VANLOSE
-
-
-
-
Round 13
19-10-2019
14:00
FTR
2D1
VANLOSE
SLAGELSE
-
-
-
-
14:45
FTR
2D1
FA 2000
AVARTA
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
BRONSHOJ
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FREM
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
HIK
-
-
-
-
20-10-2019
14:00
FTR
2D1
HOLBAEK
FC HELSINGOR
-
-
-
-
Round 14
25-10-2019
20:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
FA 2000
-
-
-
-
26-10-2019
14:00
FTR
2D1
HIK
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
HOLBAEK
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
VANLOSE
-
-
-
-
27-10-2019
14:00
FTR
2D1
SLAGELSE
FREM
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
AVARTA
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
Round 15
02-11-2019
14:00
FTR
2D1
VANLOSE
HIK
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
SLAGELSE
-
-
-
-
14:45
FTR
2D1
FA 2000
FREM
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
BRONSHOJ
-
-
-
-
03-11-2019
14:00
FTR
2D1
HOLBAEK
AVARTA
-
-
-
-
Round 16
09-11-2019
15:00
FTR
2D1
FREM
HOLBAEK
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
HIK
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
FA 2000
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
VANLOSE
-
-
-
-
10-11-2019
14:00
FTR
2D1
AVARTA
FC HELSINGOR
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
SLAGELSE
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
Round 17
06-03-2020
20:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
BRONSHOJ
-
-
-
-
07-03-2020
14:00
FTR
2D1
HIK
FREM
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
VANLOSE
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
14:45
FTR
2D1
FA 2000
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
08-03-2020
14:00
FTR
2D1
HOLBAEK
SLAGELSE
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
AVARTA
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
Round 18
14-03-2020
14:00
FTR
2D1
VANLOSE
FA 2000
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FREM
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
HOLBAEK
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
AVARTA
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
FC HELSINGOR
-
-
-
-
15-03-2020
14:00
FTR
2D1
SLAGELSE
HIK
-
-
-
-
Round 19
20-03-2020
20:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
HIK
-
-
-
-
21-03-2020
14:45
FTR
2D1
FA 2000
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
SLAGELSE
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
FREM
-
-
-
-
22-03-2020
14:00
FTR
2D1
HOLBAEK
VANLOSE
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
AVARTA
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
Round 20
28-03-2020
14:00
FTR
2D1
HIK
HOLBAEK
-
-
-
-
14:00
FTR
2D1
VANLOSE
FC HELSINGOR
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FREM
AVARTA
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
16:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
BRONSHOJ
-
-
-
-
29-03-2020
14:00
FTR
2D1
SLAGELSE
FA 2000
-
-
-
-
Round 21
04-04-2020
15:00
FTR
2D1
SKOVSHOVED IF
B93 COPENHAGEN
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
AVARTA
HIK
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FC HELSINGOR
HILLEROD FODBOLD
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
VANLOSE
FREM
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FA 2000
HOLBAEK
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
BRONSHOJ
SLAGELSE
-
-
-
-
Round 22
09-04-2020
15:00
FTR
2D1
HOLBAEK
SKOVSHOVED IF
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HILLEROD FODBOLD
FA 2000
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
B93 COPENHAGEN
VANLOSE
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
SLAGELSE
AVARTA
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
HIK
BRONSHOJ
-
-
-
-
15:00
FTR
2D1
FREM
FC HELSINGOR
-
-
-
-

RESULTS OF DENMARK 2019/2020 2. DIVISION POOL 1