Information

CZECH REPUBLIC DIVISION 2 RESULTS - 2019/2020

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
19-07-2019
18:00
Fin
D2
VITKOVICE
MFK CHRUDIM
0 - 1
0 - 1
-
-
19:00
Fin
D2
VLASIM
FC ZBROJOVKA BRNO
0 - 1
2 - 2
-
-
20-07-2019
11:15
Fin
D2
PARDUBICE
VIKTORIA ZIZKOV
2 - 0
2 - 1
-
-
11:15
Fin
D2
FK BANIK SOKOLOV
HRADEC KRALOVE
0 - 0
0 - 0
-
-
11:15
Fin
D2
DUKLA PRAHA
FK FOTBAL TRINEC
1 - 2
2 - 3
-
-
18:00
Fin
D2
LISEN
VARNSDORF
2 - 1
2 - 2
-
-
18:00
Fin
D2
PROSTEJOV
SLAVOJ VYSEHRAD
1 - 0
1 - 0
-
-
22-07-2019
18:00
Fin
D2
USTI NAD LABEM
VYSOCINA JIHLAVA
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 2
26-07-2019
20:00
Fin
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
PARDUBICE
1 - 1
1 - 1
-
-
27-07-2019
11:15
Fin
D2
MFK CHRUDIM
LISEN
1 - 0
1 - 3
-
-
18:00
Fin
D2
PROSTEJOV
VLASIM
0 - 0
0 - 1
-
-
20:00
Fin
D2
VYSOCINA JIHLAVA
VITKOVICE
0 - 0
3 - 0
-
-
28-07-2019
11:15
Fin
D2
VIKTORIA ZIZKOV
2
FK BANIK SOKOLOV
1
1 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
USTI NAD LABEM
1 - 0
4 - 1
-
-
18:00
Fin
D2
VARNSDORF
FK FOTBAL TRINEC
1 - 0
2 - 2
-
-
29-07-2019
18:00
Fin
D2
HRADEC KRALOVE
DUKLA PRAHA
0 - 0
0 - 2
-
-
Round 3
02-08-2019
18:00
Fin
D2
VITKOVICE
SLAVOJ VYSEHRAD
1 - 2
4 - 2
-
-
19:00
Fin
D2
USTI NAD LABEM
PROSTEJOV
0 - 0
3 - 1
-
-
03-08-2019
11:15
Fin
D2
FK FOTBAL TRINEC
1
VYSOCINA JIHLAVA
0 - 0
0 - 1
-
-
11:15
Fin
D2
PARDUBICE
VLASIM
1 - 0
1 - 0
-
-
11:15
Fin
D2
FK BANIK SOKOLOV
FC ZBROJOVKA BRNO
0 - 0
0 - 2
-
-
18:00
Fin
D2
LISEN
HRADEC KRALOVE
1 - 2
3 - 3
-
-
04-08-2019
11:15
Fin
D2
DUKLA PRAHA
VIKTORIA ZIZKOV
1 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
D2
VARNSDORF
1
MFK CHRUDIM
1 - 1
3 - 3
-
-
Round 4
09-08-2019
19:00
Fin
D2
VYSOCINA JIHLAVA
DUKLA PRAHA
0 - 0
1 - 0
-
-
19:00
Fin
D2
HRADEC KRALOVE
VARNSDORF
4 - 0
8 - 0
-
-
20:00
Fin
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
1
USTI NAD LABEM
1
1 - 1
2 - 2
-
-
10-08-2019
11:15
Fin
D2
MFK CHRUDIM
FK FOTBAL TRINEC
0 - 0
1 - 0
-
-
11:15
Fin
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
FK BANIK SOKOLOV
0 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
D2
PROSTEJOV
PARDUBICE
0 - 0
0 - 0
-
-
11-08-2019
11:15
Fin
D2
VIKTORIA ZIZKOV
VITKOVICE
0 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
D2
VLASIM
LISEN
1 - 1
1 - 2
-
-
Round 5
16-08-2019
19:00
Fin
D2
USTI NAD LABEM
PARDUBICE
0 - 0
0 - 1
-
-
17-08-2019
11:15
Fin
D2
DUKLA PRAHA
FC ZBROJOVKA BRNO
0 - 0
2 - 1
-
-
11:15
Fin
D2
FK FOTBAL TRINEC
HRADEC KRALOVE
0 - 0
1 - 1
-
-
11:15
Fin
D2
MFK CHRUDIM
VIKTORIA ZIZKOV
0 - 2
0 - 3
-
-
11:15
Fin
D2
FK BANIK SOKOLOV
VLASIM
1 - 0
2 - 1
-
-
18:00
Fin
D2
VITKOVICE
PROSTEJOV
0 - 1
2 - 2
-
-
18:00
Fin
D2
LISEN
SLAVOJ VYSEHRAD
0 - 0
0 - 0
-
-
18-08-2019
18:00
Fin
D2
VARNSDORF
VYSOCINA JIHLAVA
0 - 0
2 - 1
-
-
Round 6
23-08-2019
19:00
Fin
D2
HRADEC KRALOVE
MFK CHRUDIM
2 - 0
2 - 0
-
-
19:00
Fin
D2
VYSOCINA JIHLAVA
LISEN
1 - 0
3 - 2
-
-
20:00
Fin
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
VITKOVICE
1 - 0
1 - 0
-
-
24-08-2019
11:15
Fin
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
DUKLA PRAHA
0 - 2
1 - 3
-
-
11:15
Fin
D2
PARDUBICE
FK BANIK SOKOLOV
2 - 0
4 - 0
-
-
18:00
Fin
D2
PROSTEJOV
1
FK FOTBAL TRINEC
0 - 1
2 - 2
-
-
25-08-2019
11:15
Fin
D2
VIKTORIA ZIZKOV
VARNSDORF
1
2 - 0
3 - 0
-
-
18:00
Fin
D2
VLASIM
USTI NAD LABEM
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 7
30-08-2019
18:00
Fin
D2
VITKOVICE
PARDUBICE
1 - 3
1 - 3
-
-
19:00
Fin
D2
HRADEC KRALOVE
VYSOCINA JIHLAVA
1 - 1
4 - 2
-
-
31-08-2019
11:15
Fin
D2
MFK CHRUDIM
SLAVOJ VYSEHRAD
2 - 0
3 - 2
-
-
11:15
Fin
D2
FK BANIK SOKOLOV
1
PROSTEJOV
1
0 - 1
1 - 1
-
-
11:15
Fin
D2
DUKLA PRAHA
VLASIM
2 - 0
4 - 0
-
-
11:15
Fin
D2
FK FOTBAL TRINEC
FC ZBROJOVKA BRNO
0 - 0
1 - 1
-
-
18:00
Fin
D2
LISEN
VIKTORIA ZIZKOV
1 - 1
3 - 3
-
-
01-09-2019
18:00
Fin
D2
VARNSDORF
USTI NAD LABEM
0 - 2
0 - 3
-
-
Round 8
13-09-2019
19:00
Fin
D2
VYSOCINA JIHLAVA
MFK CHRUDIM
2 - 2
4 - 2
-
-
19:00
Fin
D2
USTI NAD LABEM
FK BANIK SOKOLOV
1 - 1
2 - 2
-
-
14-09-2019
11:15
Fin
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
FK FOTBAL TRINEC
1 - 0
1 - 2
-
-
11:15
Fin
D2
PARDUBICE
DUKLA PRAHA
2 - 1
3 - 1
-
-
14:00
Fin
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
LISEN
1 - 0
2 - 0
-
-
18:00
Fin
D2
PROSTEJOV
VARNSDORF
2
2 - 0
3 - 2
-
-
15-09-2019
11:15
Fin
D2
VIKTORIA ZIZKOV
HRADEC KRALOVE
0 - 2
1 - 2
-
-
18:00
Fin
D2
VLASIM
VITKOVICE
1 - 0
2 - 1
-
-
Round 9
20-09-2019
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
19:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
21-09-2019
11:15
Sch
D2
DUKLA PRAHA
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
MFK CHRUDIM
VLASIM
-
-
-
-
17:30
Sch
D2
LISEN
PROSTEJOV
-
-
-
-
22-09-2019
17:30
Sch
D2
VARNSDORF
PARDUBICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
Round 10
27-09-2019
19:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
VITKOVICE
-
-
-
-
28-09-2019
11:15
Sch
D2
PARDUBICE
LISEN
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
VARNSDORF
-
-
-
-
17:30
Sch
D2
PROSTEJOV
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
19:30
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
29-09-2019
11:15
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
17:30
Sch
D2
VLASIM
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
Round 11
04-10-2019
19:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
05-10-2019
11:15
Sch
D2
MFK CHRUDIM
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
DUKLA PRAHA
PROSTEJOV
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
VITKOVICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
LISEN
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
06-10-2019
11:15
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VARNSDORF
VLASIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
PARDUBICE
-
-
-
-
Round 12
18-10-2019
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
19:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
20:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
VARNSDORF
-
-
-
-
19-10-2019
11:15
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
LISEN
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
PARDUBICE
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
16:30
Sch
D2
PROSTEJOV
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
20-10-2019
16:30
Sch
D2
VLASIM
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
Round 13
25-10-2019
19:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
PARDUBICE
-
-
-
-
26-10-2019
11:15
Sch
D2
MFK CHRUDIM
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
VLASIM
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
15:30
Sch
D2
LISEN
VITKOVICE
-
-
-
-
27-10-2019
11:15
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
15:30
Sch
D2
VARNSDORF
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
16:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
PROSTEJOV
-
-
-
-
Round 14
01-11-2019
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
VARNSDORF
-
-
-
-
19:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
20:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
02-11-2019
11:15
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
DUKLA PRAHA
LISEN
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
PARDUBICE
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
15:00
Sch
D2
PROSTEJOV
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
03-11-2019
15:00
Sch
D2
VLASIM
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
Round 15
08-11-2019
19:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
VLASIM
-
-
-
-
20:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
PROSTEJOV
-
-
-
-
09-11-2019
11:15
Sch
D2
MFK CHRUDIM
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
PARDUBICE
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
LISEN
-
-
-
-
10-11-2019
11:15
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
15:00
Sch
D2
VARNSDORF
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
16:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
VITKOVICE
-
-
-
-
Round 16
22-11-2019
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
19:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
23-11-2019
11:15
Sch
D2
DUKLA PRAHA
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
PARDUBICE
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
11:15
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
VARNSDORF
-
-
-
-
14:30
Sch
D2
LISEN
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
24-11-2019
14:30
Sch
D2
VLASIM
PROSTEJOV
-
-
-
-
Round 17
07-03-2020
17:00
Sch
D2
VLASIM
PARDUBICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
PROSTEJOV
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
LISEN
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
VITKOVICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
VARNSDORF
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
Round 18
14-03-2020
17:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VARNSDORF
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
PARDUBICE
PROSTEJOV
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VITKOVICE
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
LISEN
VLASIM
-
-
-
-
Round 19
21-03-2020
17:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
PARDUBICE
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VLASIM
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
PROSTEJOV
VITKOVICE
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
VARNSDORF
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
LISEN
-
-
-
-
17:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
Round 20
04-04-2020
18:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
LISEN
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VARNSDORF
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
PROSTEJOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
PARDUBICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
VLASIM
-
-
-
-
Round 21
11-04-2020
18:00
Sch
D2
PARDUBICE
VITKOVICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VLASIM
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PROSTEJOV
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
VARNSDORF
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
LISEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
Round 22
15-04-2020
18:00
Sch
D2
VARNSDORF
PROSTEJOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
VLASIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
PARDUBICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
LISEN
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
Round 23
18-04-2020
18:00
Sch
D2
VLASIM
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
VITKOVICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PROSTEJOV
LISEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PARDUBICE
VARNSDORF
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
Round 24
25-04-2020
18:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
LISEN
PARDUBICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
VLASIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VARNSDORF
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
PROSTEJOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
Round 25
29-04-2020
18:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PARDUBICE
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
LISEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PROSTEJOV
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VLASIM
VARNSDORF
-
-
-
-
Round 26
02-05-2020
18:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VARNSDORF
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
VITKOVICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
PROSTEJOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
PARDUBICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
VLASIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
LISEN
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
Round 27
09-05-2020
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
LISEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
VARNSDORF
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VLASIM
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PARDUBICE
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PROSTEJOV
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
Round 28
13-05-2020
18:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
VLASIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
PROSTEJOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
LISEN
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VARNSDORF
VITKOVICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
PARDUBICE
-
-
-
-
Round 29
16-05-2020
18:00
Sch
D2
USTI NAD LABEM
VIKTORIA ZIZKOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VLASIM
VYSOCINA JIHLAVA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VITKOVICE
HRADEC KRALOVE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK BANIK SOKOLOV
MFK CHRUDIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
DUKLA PRAHA
VARNSDORF
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
LISEN
FK FOTBAL TRINEC
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PROSTEJOV
FC ZBROJOVKA BRNO
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
PARDUBICE
SLAVOJ VYSEHRAD
-
-
-
-
Round 30
23-05-2020
18:00
Sch
D2
VIKTORIA ZIZKOV
PARDUBICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FC ZBROJOVKA BRNO
VLASIM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
SLAVOJ VYSEHRAD
PROSTEJOV
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VYSOCINA JIHLAVA
USTI NAD LABEM
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
VARNSDORF
LISEN
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
FK FOTBAL TRINEC
DUKLA PRAHA
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
MFK CHRUDIM
VITKOVICE
-
-
-
-
18:00
Sch
D2
HRADEC KRALOVE
FK BANIK SOKOLOV
-
-
-
-

RESULTS OF CZECH REPUBLIC 2019/2020 DIVISION 2