Information

BELARUS DIVISION 1 RESULTS - 2018/2019

 
HT
FT
ET
PN
Round 1
29-03-2019
17:45
Fin
PR
FC MINSK
FC VITEBSK
0 - 0
0 - 0
-
-
19:45
Fin
PR
FC GOMEL
FC NEMAN GRODNO
1
1 - 3
2 - 3
-
-
30-03-2019
13:00
Fin
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
GORODEYA
1 - 0
2 - 0
-
-
15:00
Fin
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
TORPEDO MINSK
0 - 0
1 - 0
-
-
17:00
Fin
PR
BATE BORISOV
FC DNYAPRO MOGILEV
1 - 0
2 - 0
-
-
31-03-2019
14:00
Fin
PR
DINAMO MINSK
SLAVIA MOZYR
1
0 - 0
1 - 0
-
-
16:00
Fin
PR
TORPEDO ZHODINO
DINAMO BREST
0 - 0
1 - 2
-
-
17:45
Fin
PR
FC SLUTSK
FC ENERGETIK-BGU MINSK
0 - 0
0 - 0
-
-
Round 2
05-04-2019
18:00
Fin
PR
FC MINSK
1
DINAMO MINSK
0 - 0
0 - 0
-
-
19:45
Fin
PR
GORODEYA
FC VITEBSK
0 - 0
1 - 1
-
-
06-04-2019
14:00
Fin
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
BATE BORISOV
0 - 2
0 - 4
-
-
16:00
Fin
PR
FC SLUTSK
FC GOMEL
0 - 1
0 - 6
-
-
18:00
Fin
PR
FC NEMAN GRODNO
SHAKHTER SOLIGORSK
0 - 0
0 - 3
-
-
19:45
Fin
PR
TORPEDO MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
0 - 0
1 - 0
-
-
07-04-2019
16:00
Fin
PR
SLAVIA MOZYR
TORPEDO ZHODINO
0 - 2
1 - 2
-
-
18:00
Fin
PR
DINAMO BREST
FC DNYAPRO MOGILEV
1 - 0
3 - 1
-
-
Round 3
12-04-2019
19:00
Fin
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
SLAVIA MOZYR
1 - 0
1 - 2
-
-
13-04-2019
14:30
Fin
PR
TORPEDO ZHODINO
FC MINSK
0 - 0
1 - 1
-
-
16:30
Fin
PR
FC GOMEL
FC ENERGETIK-BGU MINSK
2 - 0
3 - 0
-
-
14-04-2019
15:00
Fin
PR
BATE BORISOV
1
DINAMO BREST
0 - 0
0 - 1
-
-
17:00
Fin
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC NEMAN GRODNO
0 - 0
1 - 0
-
-
18:45
Fin
PR
FC VITEBSK
TORPEDO MINSK
1 - 0
1 - 1
-
-
20:45
Fin
PR
DINAMO MINSK
GORODEYA
1 - 0
1 - 0
-
-
15-04-2019
19:00
Fin
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC SLUTSK
1 - 0
1 - 0
-
-
Round 4
19-04-2019
18:45
Fin
PR
FC MINSK
FC DNYAPRO MOGILEV
0 - 0
0 - 0
-
-
20:45
Fin
PR
FC NEMAN GRODNO
FC VITEBSK
0 - 0
1 - 0
-
-
20-04-2019
15:00
Fin
PR
SLAVIA MOZYR
BATE BORISOV
1 - 0
1 - 2
-
-
17:00
Fin
PR
TORPEDO MINSK
DINAMO MINSK
0 - 0
0 - 1
-
-
19:00
Fin
PR
GORODEYA
TORPEDO ZHODINO
0 - 1
0 - 3
-
-
21-04-2019
15:00
Fin
PR
FC SLUTSK
FC ISLOCH MINSK RAION
1 - 0
1 - 3
-
-
17:00
Fin
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
DINAMO BREST
1 - 0
1 - 1
-
-
19:45
Fin
PR
FC GOMEL
SHAKHTER SOLIGORSK
0 - 0
0 - 1
-
-
Round 5
25-04-2019
18:45
Fin
PR
TORPEDO ZHODINO
TORPEDO MINSK
2 - 0
2 - 0
-
-
20:45
Fin
PR
DINAMO BREST
SLAVIA MOZYR
0 - 0
0 - 0
-
-
26-04-2019
16:45
Sch
PR
FC VITEBSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
18:30
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
20:45
Sch
PR
BATE BORISOV
FC MINSK
-
-
-
-
27-04-2019
16:45
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC GOMEL
-
-
-
-
18:45
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
20:45
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
GORODEYA
-
-
-
-
Round 6
04-05-2019
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
05-05-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC MINSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
06-05-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
FC VITEBSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
GORODEYA
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
Round 7
10-05-2019
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC SLUTSK
-
-
-
-
11-05-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
GORODEYA
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
12-05-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
Round 8
17-05-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
BATE BORISOV
-
-
-
-
18-05-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC VITEBSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
19-05-2019
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
GORODEYA
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
Round 9
23-05-2019
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
24-05-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
FC SLUTSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC GOMEL
-
-
-
-
25-05-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC MINSK
GORODEYA
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
Round 10
31-05-2019
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
01-06-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
GORODEYA
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
02-06-2019
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC MINSK
-
-
-
-
Round 11
14-06-2019
12:00
Sch
PR
FC MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
GORODEYA
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
15-06-2019
12:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC SLUTSK
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC VITEBSK
-
-
-
-
16-06-2019
12:00
Sch
PR
BATE BORISOV
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC GOMEL
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
Round 12
21-06-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
GORODEYA
-
-
-
-
22-06-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
23-06-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
Round 13
28-06-2019
12:00
Sch
PR
FC MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
29-06-2019
12:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
GORODEYA
FC SLUTSK
-
-
-
-
30-06-2019
12:00
Sch
PR
BATE BORISOV
FC VITEBSK
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
DINAMO MINSK
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
Round 14
05-07-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
06-07-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC MINSK
-
-
-
-
07-07-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
GORODEYA
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
Round 15
12-07-2019
17:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
PR
FC MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
13-07-2019
17:00
Sch
PR
BATE BORISOV
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
17:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
FC SLUTSK
-
-
-
-
17:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
14-07-2019
17:00
Sch
PR
DINAMO BREST
DINAMO MINSK
-
-
-
-
17:00
Sch
PR
GORODEYA
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
17:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC VITEBSK
-
-
-
-
Round 16
19-07-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
FC GOMEL
-
-
-
-
20-07-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
GORODEYA
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
21-07-2019
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
DINAMO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
Round 17
09-08-2019
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
10-08-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
DINAMO BREST
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
FC SLUTSK
-
-
-
-
11-08-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
GORODEYA
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
Round 18
16-08-2019
12:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC GOMEL
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
17-08-2019
12:00
Sch
PR
DINAMO BREST
BATE BORISOV
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
FC MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
18-08-2019
12:00
Sch
PR
FC SLUTSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
GORODEYA
DINAMO MINSK
-
-
-
-
12:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
Round 19
23-08-2019
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC SLUTSK
-
-
-
-
24-08-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
25-08-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC GOMEL
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
GORODEYA
-
-
-
-
Round 20
30-08-2019
20:00
Sch
PR
GORODEYA
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
31-08-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC MINSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
DINAMO BREST
-
-
-
-
01-09-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
DINAMO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
Round 21
13-09-2019
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
14-09-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
GORODEYA
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
15-09-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
16-09-2019
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
FC GOMEL
-
-
-
-
Round 22
20-09-2019
20:00
Sch
PR
FC MINSK
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
GORODEYA
DINAMO BREST
-
-
-
-
21-09-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
22-09-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
DINAMO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
Round 23
27-09-2019
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC SLUTSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC MINSK
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
28-09-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
GORODEYA
-
-
-
-
29-09-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC VITEBSK
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC GOMEL
-
-
-
-
Round 24
04-10-2019
20:00
Sch
PR
GORODEYA
FC MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
05-10-2019
20:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
DINAMO BREST
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
06-10-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
DINAMO MINSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
Round 25
18-10-2019
20:00
Sch
PR
FC MINSK
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
19-10-2019
20:00
Sch
PR
BATE BORISOV
FC GOMEL
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC VITEBSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
20-10-2019
20:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC SLUTSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
21-10-2019
20:00
Sch
PR
GORODEYA
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
Round 26
25-10-2019
20:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
FC MINSK
-
-
-
-
26-10-2019
20:00
Sch
PR
FC GOMEL
DINAMO BREST
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
FC SLUTSK
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
20:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
GORODEYA
-
-
-
-
27-10-2019
19:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
DINAMO MINSK
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC VITEBSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
Round 27
01-11-2019
19:00
Sch
PR
FC MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
02-11-2019
19:00
Sch
PR
BATE BORISOV
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
GORODEYA
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC GOMEL
-
-
-
-
03-11-2019
19:00
Sch
PR
DINAMO BREST
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
FC VITEBSK
-
-
-
-
04-11-2019
19:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
DINAMO MINSK
-
-
-
-
Round 28
08-11-2019
19:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC GOMEL
FC MINSK
-
-
-
-
09-11-2019
19:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC SLUTSK
GORODEYA
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
10-11-2019
19:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
DINAMO BREST
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC VITEBSK
BATE BORISOV
-
-
-
-
Round 29
23-11-2019
11:00
Sch
PR
BATE BORISOV
DINAMO MINSK
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
DINAMO BREST
FC VITEBSK
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
FC DNYAPRO MOGILEV
TORPEDO ZHODINO
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
FC MINSK
SHAKHTER SOLIGORSK
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
FC NEMAN GRODNO
FC ENERGETIK-BGU MINSK
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
GORODEYA
FC GOMEL
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
SLAVIA MOZYR
FC ISLOCH MINSK RAION
-
-
-
-
11:00
Sch
PR
TORPEDO MINSK
FC SLUTSK
-
-
-
-
Round 30
30-11-2019
19:00
Sch
PR
DINAMO MINSK
DINAMO BREST
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC ENERGETIK-BGU MINSK
FC DNYAPRO MOGILEV
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC GOMEL
TORPEDO MINSK
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC ISLOCH MINSK RAION
FC MINSK
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC SLUTSK
FC NEMAN GRODNO
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
FC VITEBSK
SLAVIA MOZYR
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
GORODEYA
-
-
-
-
19:00
Sch
PR
TORPEDO ZHODINO
BATE BORISOV
-
-
-
-

RESULTS OF BELARUS 2018/2019 DIVISION 1