Information

STATISTICS
TABLES
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:00
H/T
H/T
PERTH GLORY FC
1
1
 
ADELAIDE UNITED
6
1
 
0
0
0
0

13:00
2 HF
51'
ODRA OPOLE
 
 
GKS TYCHY
 
 
 
1
0
1
0
 

13:00
2 HF
47'
BB BODRUMSPOR
2
 
YENI MALATYASPOR
 
 
 
0
0
0
0
TV

14:00
1 HF
5'
MTK BUDAPEST
 
 
FK LVIV
 
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
6'
SIGMA OLOMOUC
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
 
 
 
0
0
 

14:00
1 HF
2'
MOUNT KENYA UNITED
18
 
 
ULINZI STARS
10
 
 
0
0

14:00
1 HF
5'
POSTA RANGERS FC
17
 
 
SOFAPAKA
12
 
 
0
0

14:00
SCH
TUSKER
4
 
 
CHEMELIL SUGAR
14
 
 

14:00
1 HF
4'
VIHIGA UNITED FC
13
 
 
NZOIA SUGAR
8
 
 
0
0

14:00
1 HF
3'
WESTERN STIMA
3
 
 
KCB
16
 
 
0
0

14:30
SCH
KARMIOTISSA POLEMIDION
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
 
 
 

14:30
SCH
BOTEV PLOVDIV
 
 
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
 
 
 
 

14:30
SCH
NEFTCHI BAKU
 
 
SLOVAN LIBEREC
 
 
 

14:30
SCH
AL-QAISOMA
 
 
AL-ETTIFAQ
 
 
 

15:00
SCH
APOLONIA FIER
 
 
FK KUKESI
 
 
 

15:00
SCH
BYLIS
 
 
LACI
 
 
 

15:00
SCH
FK EGNATIA
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
 
 
 

15:00
SCH
LUSHNJA
 
 
TEUTA DURRES
 
 
 

15:00
SCH
VLLAZNIA
 
 
KAMZA
 
 
 
TV

15:00
SCH
HARAS EL HODOOD
8
 
 
EL GOUNA FC
16
 
 
 

15:00
SCH
FC AARAU
 
 
BUDAPEST HONVED
 
 
 
 

15:00
SCH
HAMBURGER SV
 
 
FC MIDTJYLLAND
 
 
 
 

15:00
SCH
HNK GORICA
 
 
BUDAFOKI MTE
 
 
 
 

15:00
SCH
ATROMITOS ATHINON
 
 
APOLLON SMIRNIS
 
 
 
TV

15:00
SCH
CA BIZERTIN
3
 
 
ESPERANCE ST
1
 
 

15:00
SCH
CLUB AFRICAIN
7
 
 
ETOILE DU SAHEL
4
 
 

15:00
SCH
US BEN GUERDANE
8
 
 
CS SFAXIEN
2
 
 

15:30
SCH
MB ROUISSAT
 
 
CS CONSTANTINE
 
 
 

15:30
SCH
SCR ALTACH
 
 
FC VADUZ
 
 
 
 

15:30
SCH
ISTRA 1961
3
 
 
INTER ZAPRESIC
4
 
 
 

15:30
SCH
CARRARESE
2
 
 
LUCCHESE
15
 
 

15:30
SCH
CUNEO
13
 
 
JUVENTUS (U23)
12
 
 

15:30
SCH
OLBIA
18
 
 
VIRTUS ENTELLA
5
 
 

15:30
SCH
PIACENZA
3
 
 
GOZZANO
11
 
 

15:30
SCH
PAGANESE
19
 
 
SIRACUSA
15
 
 

15:30
SCH
RIETI
14
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
13
 
 

16:00
SCH
HUSSEIN DEY
 
 
MC ALGER
 
 
 

16:00
SCH
DINAMO BUCURESTI
 
 
DINAMO MOSCOW
 
 
 

16:00
SCH
DINAMO ZAGREB
 
 
SLASK WROCLAW
 
 
 
 

16:00
SCH
PIAST GLIWICE
 
 
QARABAG
 
 
 

16:00
SCH
RAJA CASABLANCA
7
 
 
FAR RABAT
12
 
 
 

16:30
SCH
ETAR VELIKO TARNOVO
 
 
LECH POZNAN
 
 
 

17:00
SCH
AL-AHLI CLUB MANAMA
 
 
EAST RIFFA CLUB
 
 
 

17:00
SCH
PAFOS FC
 
 
ARIS LIMASSOL
 
 
 
TV

17:00
SCH
BSC YOUNG BOYS
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
 
 
 
 

17:00
SCH
CSKA-SOFIA
 
 
SHANGHAI SHENHUA
 
 
 

17:00
SCH
DYNAMO KYIV
 
 
FCSB
 
 
 
 

17:00
SCH
MARIBOR
 
 
KARVINA
 
 
 
 

17:00
SCH
VIKTORIA PLZEN
 
 
WUHAN ZALL
 
 
 

17:00
SCH
ABIA WARRIORS
12
 
 
KADA CITY
7
 
 
 

17:00
SCH
AKWA UNITED
9
 
 
PLATEAU UNITED
6
 
 
 

17:00
SCH
BENDEL INSURANCE FC
6
 
 
KWARA UNITED
1
 
 
 

17:00
SCH
EL KANEMI WARRIORS
2
 
 
NASARAWA UNITED
8
 
 
 

17:00
SCH
ENYIMBA
2
 
 
LOBI STARS
11
 
 
 

17:00
SCH
GOMBE UNITED
11
 
 
KANO PILLARS
5
 
 
 

17:00
SCH
HEARTLAND
1
 
 
GO ROUND OMOKU
4
 
 
 

17:00
SCH
IFEANYI UBA
3
 
 
YOBE STARS
10
 
 
 

17:00
SCH
KATSINA UNITED
10
 
 
WIKKI TOURISTS
3
 
 
 

17:00
SCH
MFM FC
4
 
 
ENUGU RANGERS
12
 
 
 

17:00
SCH
NIGER TORNADOES
9
 
 
REMO STARS
8
 
 
 

17:00
SCH
SUNSHINE STARS
5
 
 
RIVERS UNITED
7
 
 
 

17:00
SCH
GOZTEPE
 
 
ANTALYASPOR
 
 
 
TV

17:15
SCH
AEK ATHENS
 
 
KISSAMIKOS
 
 
 
TV

17:15
SCH
ASTERAS TRIPOLIS
 
 
LARISA
 
 
 
TV

17:20
SCH
AL-TAAWON
 
 
AL-SHABAB RIYADH
 
 
 

17:30
SCH
SMOUHA SC
9
 
 
ENPPI
14
 
 
 

18:00
SCH
TIRANA
 
 
FLAMURTARI VLORE
 
 
 
TV

18:00
SCH
E.N. PARALIMNIOU
 
 
ANORTHOSIS
 
 
 
TV

18:00
SCH
RENAISSANCE BERKANE
5
 
 
FUS RABAT
9
 
 

19:00
SCH
HIBERNIANS FC
 
 
FC ZBROJOVKA BRNO
 
 
 
 

19:05
SCH
AL-AHLI JEDDAH
 
 
AL-WEHDA CLUB
 
 
 

19:30
SCH
BERGERAC PERIGORD
 
 
ORLEANS
 
 
 
TV

19:30
SCH
MARIGNANE
 
 
CROIX FOOTBALL IC
 
 
 
TV

19:30
SCH
ST ETIENNE
 
 
DIJON
 
 
 
TV

19:30
SCH
ST PRYVE ST HILAIRE
 
 
RENNES
 
 
 
TV

19:30
SCH
VIRY-CHATILLON
 
 
CAEN
 
 
 
TV

19:30
SCH
FC KOLN
 
 
VFL BOCHUM
 
 
 
 

19:30
SCH
FC LINKOPING CITY
 
 
KALMAR FF
 
 
 
 

19:30
SCH
KALMAR FF
 
 
FC LINKOPING CITY
 
 
 
 

19:30
SCH
OLYMPIAKOS PIRAEUS
 
 
XANTHI FC
 
 
 
TV

19:30
SCH
AREZZO
4
 
 
PISA
7
 
 

19:30
SCH
PISTOIESE
16
 
 
PRO PIACENZA
20
 
 

19:30
SCH
ROBUR SIENA
6
 
 
PRO PATRIA
8
 
 

19:30
SCH
TWENTE
 
 
WILLEM II
 
 
 
TV

19:30
SCH
BIDVEST WITS
 
 
BOYNE TIGERS FC
 
 
 
TV

19:30
SCH
POLOKWANE CITY
 
 
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
 
 
 

19:30
SCH
BALIKESIRSPOR
 
 
TRABZONSPOR
 
 
 
TV

20:00
SCH
PORTUGUESA-RJ
6
 
 
MADUREIRA
5
 
 
 

20:00
SCH
EL ENTAG EL HARBY
6
 
 
EL DAKHLEYA
11
 
 
 

20:00
SCH
NIMES
12
 
 
ANGERS
14
 
 
TV

20:00
SCH
HASSANIA AGADIR
2
 
 
DIFAA EL JADIDA
6
 
 

21:00
SCH
FERROVIARIA
3
 
 
PONTE PRETA
4
 
 
 

21:00
SCH
COBH RAMBLERS
 
 
WATERFORD FC
 
 
 
 

21:00
SCH
TOTTENHAM (U23)
2
 
 
ATHLETIC BILBAO (U23)
3
 
 
 

21:30
SCH
ALESSANDRIA
14
 
 
PRO VERCELLI
1
 
 

21:30
SCH
CASERTANA
8
 
 
BISCEGLIE
17
 
 

21:30
SCH
CATANIA
4
 
 
MATERA
18
 
 

21:30
SCH
POTENZA
10
 
 
JUVE STABIA
1
 
 

21:30
SCH
REGGINA
6
 
 
VITERBESE CASTRENSE
16
 
 

21:30
SCH
RENDE
5
 
 
MONOPOLI
7
 
 

21:30
SCH
SICULA LEONZIO
11
 
 
TRAPANI
2
 
 

21:30
SCH
VIBONESE
9
 
 
CATANZARO
3
 
 

21:45
SCH
KV MECHELEN
 
 
UNION SAINT-GILLOISE
 
 
 
TV

21:45
SCH
BURTON ALBION
 
 
MANCHESTER CITY
 
 
 
TV

21:45
SCH
FEYENOORD
 
 
FORTUNA SITTARD
 
 
 
TV

21:45
SCH
SC BRAGA
 
 
SPORTING CP
 
 
 
TV

21:45
SCH
CELTIC
1
 
 
ST MIRREN
11
 
 

21:45
SCH
HAMILTON ACADEMICAL
10
 
 
ABERDEEN
4
 
 

21:45
SCH
HEART OF MIDLOTHIAN
5
 
 
DUNDEE
12
 
 

21:45
SCH
KILMARNOCK
3
 
 
RANGERS
2
 
 
TV

21:45
SCH
MOTHERWELL
9
 
 
HIBERNIAN
8
 
 

21:45
SCH
ST JOHNSTONE
6
 
 
LIVINGSTON
7
 
 

22:05
SCH
PARIS SAINT GERMAIN
 
 
STRASBOURG
 
 
 
TV

22:10
SCH
BOLIVIA (U20)
5
 
 
VENEZUELA (U20)
1
 
 
 

22:30
SCH
SEVILLA
 
 
BARCELONA
 
 
 
TV

23:00
SCH
URT
9
 
 
CALDENSE
7
 
 
 

23:00
SCH
AD CARMELITA
12
 
 
LIMON FC
1
 
 

23:00
SCH
PASAQUINA
3
 
 
AD ISIDRO METAPAN
4
 
 
 

23:00
SCH
FYLKIR
2
 
 
FRAM REYKJAVIK
3
 
 
 

23:00
SCH
DEPORTIVO SANTANI
9
 
 
DEPORTIVO CAPIATA
8
 
 
 

23:05
SCH
MUNICIPAL GRECIA
8
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
2
 
 

23:15
SCH
BOTAFOGO
6
 
 
BANGU
5
 
 
 

23:15
SCH
RESENDE
4
 
 
FLAMENGO
3
 
 
 

23:15
SCH
GUARANI CAMPINAS
4
 
 
CORINTHIANS
2
 
 
 

23:15
SCH
OESTE
3
 
 
BRAGANTINO
1
 
 
 

23:15
SCH
TOMBENSE
6
 
 
ATLETICO MINEIRO
1
 
 
 

23:15
SCH
AGUILA
2
 
 
CHALATENANGO
7
 
 
 

FINISHED GAMES
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score