Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

09:30
H/T
H/T
PR
LEE MAN FC
9
 
 
HONG KONG PEGASUS
6
 
 
1
1
1
1

10:00
2 HF
87'
BROADMEADOW MAGIC
7
 
 
VALENTINE PHOENIX
9
 
1
4
0
8
1

10:00
2 HF
87'
WA
BAYSWATER CITY
8
 
 
ARMADALE
5
 
 
2
2
4
2

10:00
2 HF
87'
WA
FLOREAT ATHENA
7
 
 
COCKBURN CITY
9
 
 
0
0
2
0

10:00
2 HF
87'
WA
INGLEWOOD UNITED
10
 
 
BALCATTA
4
 
 
0
1
0
1

10:00
2 HF
87'
WA
ROCKINGHAM CITY
6
 
 
SORRENTO
3
 
 
1
0
1
0

10:00
2 HF
88'
WA
STIRLING LIONS
12
 
 
ECU JOONDALUP
11
 
 
1
0
2
0

10:00
2 HF
85'
J1
GAMBA OSAKA
16
 
 
OITA TRINITA
4
 
 
0
1
1
1

10:00
2 HF
85'
KL1
GYEONGNAM FC
6
 
 
SUWON BLUEWINGS
8
 
 
1
1
2
2

10:00
2 HF
89'
KL1
SANGJU SANGMU FC
5
 
 
JEONBUK MOTORS
3
 
1
0
2
0
3

10:30
2 HF
55'
CSL
BEIJIN RENHE FC
15
 
 
SHENZHEN FC
8
 
 
0
1
1
1
TV

10:30
2 HF
55'
CL1
GUIZHOU HENGFENG
3
 
 
SHANGHAI SHENXIN FC
15
 
 
1
1
1
1

10:35
2 HF
53'
AL
BRISBANE ROAR FC
9
 
 
NEWCASTLE JETS FC
7
 
 
0
2
1
2

11:00
1 HF
45+
L2
ACS POLI TIMISOARA
19
 
 
ACS ENERGETICIANUL
14
 
 
0
1

11:00
1 HF
44'
L2
CS BALOTESTI
18
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
10
 
 
0
0

11:00
1 HF
42'
L2
DACO-GETICA BUCURESTI
16
 
 
ARGES PITESTI
6
 
 
1
0

11:00
1 HF
43'
L2
FARUL CONSTANTA
15
 
 
AEROSTAR BACAU
17
 
 
0
1

11:00
1 HF
45'
L2
FC CLINCENI
1
 
 
METALOGLOBUS
11
 
 
0
0

11:00
1 HF
45'
L2
SPORTUL SNAGOV
4
 
 
PANDURII TG JIU
13
 
 
0
0

11:00
1 HF
45+
KL2
GWANGJU FC
1
 
 
SUWON FC
5
 
 
2
0

11:15
1 HF
29'
D2
FK BANIK SOKOLOV
11
 
 
VLASIM
9
 
 
2
0

11:15
1 HF
31'
D2
PARDUBICE
7
 
 
PROSTEJOV
13
 
 
0
0

11:30
1 HF
15'
FC UFA
14
 
 
ARSENAL TULA
9
 
 
0
1
TV

11:45
SCH
PR
PDRM
10
 
 
TERENGGANU II
5
 
 
 

12:00
SCH
NSW
MARCONI STALLIONS
5
 
 
SUTHERLAND SHARKS
12
 
 

12:00
SCH
WA
PERTH GLORY YOUTH
2
 
 
PERTH SC
1
 
 

12:00
SCH
J2
EHIME FC
14
 
 
AVISPA FUKUOKA
20
 
 

12:00
SCH
J2
TOCHIGI SC
18
 
 
V-VAREN NAGASAKI
13
 
 

12:00
SCH
FNL
TOM TOMSK
2
 
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
13
 
 

12:00
SCH
KL1
ULSAN HYUNDAI FC
1
 
 
SEONGNAM FC
7
 
 

12:30
SCH
SL
HOUGANG UNITED FC
3
 
 
GEYLANG INTERNATIONAL
4
 
 
 

12:50
SCH
AL
C. COAST MARINERS FC
10
 
 
WESTERN SYDNEY
8
 
 

13:00
SCH
PR
GANDZASAR
7
 
 
PYUNIK YEREVAN
4
 
 

13:00
SCH
ML
KALJU NOMME
4
 
 
TALLINNA KALEV
10
 
 

13:00
SCH
ML
MAARDU LINNAMEESKOND
8
 
 
TULEVIK VILJANDI
9
 
 

13:00
SCH
J2
FAGIANO OKAYAMA
11
 
 
TOKUSHIMA VORTIS
12
 
 

13:00
SCH
QF
SS ASSAD
 
 
CONGO BOYS
 
 
 

13:00
SCH
A
PALANGA
7
 
 
STUMBRAS
3
 
 

13:00
SCH
LP
PACOS FERREIRA
1
 
 
ACADEMICO VISEU
14
 
 

13:00
SCH
L2
UTA ARAD
8
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
2
 
 

13:00
SCH
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
9
 
 
FC ARMAVIR
17
 
 

13:00
SCH
CTR
KHIMIK NOVOMOSKOVSK
6
 
 
TORPEDO MOSCOW
1
 
 

13:00
SCH
REAL SOCIEDAD B
9
 
 
UD LOGRONES
3
 
 

13:00
SCH
GRANADA CF B
17
 
 
MARBELLA FC
8
 
 

13:00
SCH
VL1
THANH HOA
14
 
 
SANNA KHANH HOA
11
 
 
 

13:30
SCH
A
PARMA
14
 
 
AC MILAN
4
 
 
TV

13:30
SCH
AW
AC MILAN (W)
3
 
 
CHIEVO VERONA VALPO (W)
10
 
 

13:30
SCH
AW
AGSM VERONA (W)
9
 
 
JUVENTUS (W)
1
 
 

13:30
SCH
AW
FIORENTINA (W)
2
 
 
AS ROMA (W)
4
 
 

13:30
SCH
AW
PINK BARI (W)
11
 
 
ATALANTA CFD (W)
6
 
 

13:45
SCH
PL
PTT RAYONG
9
 
 
RATCHABURI
14
 
 
 

14:00
SCH
2BL
HAMBURGER SV
2
 
 
ERZGEBIRGE AUE
14
 
 
TV

14:00
SCH
2BL
HOLSTEIN KIEL
5
 
 
SC PADERBORN 07
4
 
 
TV

14:00
SCH
2BL
MSV DUISBURG
18
 
 
SV SANDHAUSEN
15
 
 
TV

14:00
SCH
2BL
SPVGG GREUTHER FURTH
11
 
 
UNION BERLIN
3
 
 
TV

14:00
SCH
BAV
SPVGG GREUTHER FURTH II
14
 
 
FC NURNBERG II
3
 
 

14:00
SCH
PR
FC ATYRAU
9
 
 
OKZHETPES
11
 
 

14:00
SCH
PR
FC KAYSAR
6
 
 
ORDABASY
4
 
 

14:00
SCH
PR
IRTYSH PAVLODAR
7
 
 
AKTOBE
12
 
 

14:00
SCH
PR
KAIRAT ALMATY
3
 
 
FC ASTANA
1
 
 

14:00
SCH
PR
TARAZ
10
 
 
SHAKHTER KARAGANDY
8
 
 

14:00
SCH
PR
TOBOL KOSTANAY
2
 
 
ZHETYSU
5
 
 

14:00
SCH
ND
DINAMO-AUTO TIRASPOL
5
 
 
MILSAMI ORHEI
1
 
 

14:00
SCH
1L
GARBARNIA KRAKOW
18
 
 
ODRA OPOLE
11
 
 

14:00
SCH
3S2
CS AFUMATI
3
 
 
RAPID BUCURESTI
1
 
 

14:00
SCH
ORENBURG
8
 
 
FC ROSTOV
6
 
 
TV

14:00
SCH
FNL
PFC SOCHI
3
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
7
 
 

14:00
SCH
CTR
KALUGA
9
 
 
STROGINO MOSCOW
12
 
 

14:00
SCH
CTR
KVANT OBNINSK
10
 
 
SALYUT BELGOROD
7
 
 

14:00
SCH
SPL
HEART OF MIDLOTHIAN
6
 
 
RANGERS
2
 
 
TV
 

14:00
SCH
PD
CELTA VIGO
17
 
 
GIRONA
14
 
 
TV

14:00
SCH
PL
CHIANGRAI UNITED
3
 
 
SAMUT PRAKAN CITY
6
 
 
 

14:00
SCH
1L
GIRESUNSPOR
15
 
 
DENIZLISPOR
2
 
 

14:00
SCH
1L
UMRANIYESPOR
6
 
 
ESKISEHIRSPOR
14
 
 

14:00
SCH
VL1
THAN QUANG NINH
7
 
 
SAI GON
5
 
 
 

14:30
SCH
CL1
GUANGDONG SOUTHERN TIGERS
4
 
 
CHANGCHUN YATAI
10
 
 

14:30
SCH
CL1
INNER MONGOLIA ZHONGYOU
6
 
 
QINGDAO HUANGHAI
2
 
 

14:30
SCH
CL1
LIAONING WHOWIN FC
7
 
 
ZHEJIANG GREENTOWN
1
 
 

14:30
SCH
EPL
MANCHESTER CITY
2
 
 
TOTTENHAM
3
 
 
TV

14:30
SCH
NL
ONS (W)
9
 
 
ILVES (W)
8
 
 

14:30
SCH
N/E
BERLINER AK 07
2
 
 
WACKER NORDHAUSEN
4
 
 

14:30
SCH
N/E
FSV BUDISSA BAUTZEN
16
 
 
OPTIK RATHENOW
18
 
 

14:30
SCH
N/E
ROT-WEISS ERFURT
5
 
 
VIKTORIA BERLIN
11
 
 

14:30
SCH
CTR
SOKOL SARATOV
2
 
 
FC RYAZAN
8
 
 

14:30
SCH
ASV
GIF SUNDSVALL
10
 
 
KALMAR FF
16
 
 
TV

14:30
SCH
SPR
DEGERFORS IF
3
 
 
ORGRYTE
4
 
 

14:35
SCH
CSL
HEBEI CHINA FORTUNE
12
 
 
BEIJING GUOAN
1
 
 
TV

14:35
SCH
CSL
HENAN JIANYE
16
 
 
TIANJIN TEDA
7
 
 
TV

14:35
SCH
CL1
NANTONG ZHIYUN
13
 
 
MEIZHOU HAKKA
9
 
 

15:00
SCH
PR
SLAVIA MOZYR
11
 
 
BATE BORISOV
5
 
 

15:00
SCH
NLN
CHORLEY
2
 
 
STOCKPORT
1
 
 

15:00
SCH
WSL
READING (W)
6
 
 
BRIGHTON (W)
9
 
 

15:00
SCH
NL
HONKA (W)
2
 
 
HJK HELSINKI (W)
1
 
 

15:00
SCH
NL
IK MYRAN (W)
10
 
 
TIPS (W)
6
 
 

15:00
SCH
EL
SIONI BOLNISI
6
 
 
FC SABURTALO
1
 
 

15:00
SCH
CARL ZEISS JENA
19
 
 
SV WEHEN
3
 
 

15:00
SCH
FORTUNA KOLN
17
 
 
SPVGG UNTERHACHING
13
 
 

15:00
SCH
FSV ZWICKAU
11
 
 
FC WURZBURGER KICKERS
6
 
 

15:00
SCH
HALLESCHER FC
4
 
 
TSV 1860 MUNICH
9
 
 

15:00
SCH
KARLSRUHER SC
2
 
 
SV MEPPEN
12
 
 

15:00
SCH
PREUSSEN MUNSTER
7
 
 
SG SONN. GROSSASPACH
15
 
 

15:00
SCH
VFL OSNABRUCK
1
 
 
VFR AALEN
20
 
 

15:00
SCH
NTH
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
18
 
 
BSV SW REHDEN
12
 
 

15:00
SCH
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
9
 
 
WUPPERTALER SV
10
 
 

15:00
SCH
WST
SC WIEDENBRUCK 2000
16
 
 
KAAN-MARIENBORN
17
 
 

15:00
SCH
WST
SG WATTENSCHEID 09
15
 
 
HERKENRATH
18
 
 

15:00
SCH
WST
SV RODINGHAUSEN
5
 
 
BONNER SC
11
 
 

15:00
SCH
S/W
EINTRACHT STADTALLENDORF
17
 
 
SV ELVERSBERG
6
 
 

15:00
SCH
S/W
FC SAARBRUCKEN
2
 
 
FC ASTORIA WALLDORF
12
 
 

15:00
SCH
S/W
FK PIRMASENS
11
 
 
VFB STUTTGART II
16
 
 

15:00
SCH
S/W
FSV FRANKFURT
13
 
 
SSV ULM 1846
4
 
 

15:00
SCH
S/W
HESSEN DREIEICH
18
 
 
1899 HOFFENHEIM II
9
 
 

15:00
SCH
S/W
TSG BALINGEN
10
 
 
KICKERS OFFENBACH
5
 
 

15:00
SCH
S/W
TSV STEINBACH
7
 
 
FC 08 HOMBURG
3
 
 

15:00
SCH
S/W
WALDHOF MANNHEIM
1
 
 
WORMATIA WORMS
14
 
 

15:00
SCH
BAV
VFR GARCHING
12
 
 
SPVGG BAYREUTH
7
 
 

15:00
SCH
BLW
FRANKFURT (W)
7
 
 
SC FREIBURG (W)
6
 
 

15:00
SCH
A
FK RITERIAI
5
 
 
ATLANTAS
6
 
 

15:00
SCH
FNL
AVANGARD KURSK
4
 
 
TAMBOV
1
 
 

15:00
SCH
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
8
 
 
TYUMEN
19
 
 

15:00
SCH
FNL
ZENIT 2
20
 
 
NIZHNY NOVGOROD
5
 
 

15:00
SCH
WST
ZNAMYA TRUDA
10
 
 
KOLOMNA
11
 
 

15:00
SCH
CTR
DINAMO BRYANSK
5
 
 
ZORKY KRASNOGORSK
4
 
 

15:00
SCH
PL
CHAINAT HORNBILL
13
 
 
BANGKOK UNITED
5
 
 
 

15:00
SCH
VL1
HO CHI MINH CITY
1
 
 
VIETTEL
10
 
 
 

15:15
SCH
QF
BANDARI
 
 
WESTERN STIMA
 
 
 

15:15
SCH
PR
SABAH
2
 
 
UKM FC
7
 
 
 

15:15
SCH
SL
DPMM FC
1
 
 
WARRIORS FC
9
 
 
 

15:15
SCH
SL
AGMK
11
 
 
FC BUNYODKOR
6
 
 

15:30
SCH
2L
SC WIENER NEUSTADT
7
 
 
AUSTRIA KLAGENFURT
11
 
 

15:30
SCH
RUDES
10
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
6
 
 
TV

15:30
SCH
CGB
GUBBIO
13
 
 
PORDENONE
1
 
 

15:30
SCH
CGC
BISCEGLIE
17
 
 
RIETI
16
 
 

15:30
SCH
CGC
JUVE STABIA
1
 
 
VIBONESE
14
 
 

15:30
SCH
CGC
PAGANESE
18
 
 
VIRTUS FRANCAVILLA
6
 
 

15:30
SCH
CGC
POTENZA
5
 
 
VITERBESE CASTRENSE
9
 
 

15:30
SCH
CGC
REGGINA
12
 
 
CASERTANA
8
 
 

15:30
SCH
CGC
RENDE
10
 
 
TRAPANI
2
 
 

15:45
SCH
1L
TRIGLAV KRANJ
8
 
 
NS MURA
5
 
 
TV

16:00
SCH
D2
AKRITAS CHLORAKAS
12
 
 
ANAGENNISI DERYNIAS
5
 
 

16:00
SCH
D2
KARMIOTISSA POLEMIDION
11
 
 
OTHELLOS ATHIENOU
4
 
 

16:00
SCH
D2
MEAP PERA CHORIOU N.
14
 
 
DIGENIS OROKLINIS
16
 
 

16:00
SCH
D2
ONISILLOS SOTIRAS 2014
8
 
 
A.E. ZAKAKIOU
10
 
 

16:00
SCH
D2
PAEEK KERYNIAS
15
 
 
OMONIA ARADIPPOU
7
 
 

16:00
SCH
ML
TAMMEKA TARTU
7
 
 
TRANS NARVA
6
 
 

16:00
SCH
VEI
KUPS
8
 
 
HONKA
9
 
 
TV

16:00
SCH
VEI
VPS
10
 
 
KPV
12
 
 
TV

16:00
SCH
L2
GRENOBLE
10
 
 
LENS
6
 
 
TV

16:00
SCH
BLW
1899 HOFFENHEIM (W)
5
 
 
BAYER LEVERKUSEN (W)
11
 
 

16:00
SCH
A
BOLOGNA
17
 
 
SAMPDORIA
9
 
 
TV

16:00
SCH
A
CAGLIARI
12
 
 
FROSINONE
19
 
 
TV

16:00
SCH
A
EMPOLI
18
 
 
SPAL
13
 
 
TV

16:00
SCH
A
GENOA
15
 
 
TORINO
8
 
 
TV

16:00
SCH
A
LAZIO
7
 
 
CHIEVO
20
 
 
TV

16:00
SCH
A
UDINESE
16
 
 
SASSUOLO
11
 
 
TV

16:00
SCH
AW
SASSUOLO (W)
5
 
 
OROBICA (W)
12
 
 

16:00
SCH
AW
TAVAGNACCO (W)
8
 
 
CF FLORENTIA (W)
7
 
 

16:00
SCH
SL
DRENICA
5
 
 
LLAPI
3
 
 
TV
 

16:00
SCH
SL
GJILANI
7
 
 
PRISHTINA
2
 
 
TV
 

16:00
SCH
VIR
RIGAS FUTBOLA SKOLA
1
 
 
RIGA FC
2
 
 
TV

16:00
SCH
MSL
JOHOR DARUL TAKZIM
1
 
 
PKNS FC
5
 
 
 

16:00
SCH
MSL
KUALA LUMPUR
12
 
 
PETALING JAYA CITY
10
 
 
 

16:00
SCH
MSL
PERAK
9
 
 
PAHANG
2
 
 
 

16:00
SCH
MSL
SELANGOR
4
 
 
PKNP
8
 
 
 

16:00
SCH
PR
KELANTAN
11
 
 
NEGERI SEMBILAN
6
 
 
 

16:00
SCH
ISKRA DANILOVGRAD
7
 
 
ZETA
3
 
 
TV
 

16:00
SCH
L2
RIPENSIA TIMISOARA
9
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
12
 
 

16:00
SCH
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
14
 
 
MORDOVIA SARANSK
12
 
 

16:00
SCH
WST
DOLGOPRUDNY
6
 
 
KAZANKA MOSCOW
1
 
 

16:00
SCH
CTR
METALLURG LIPETSK
3
 
 
SATURN RAMENSKOYE
13
 
 

16:00
SCH
PSL
BAROKA FC
14
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
3
 
 

16:00
SCH
NFS
ROYAL EAGLES
3
 
 
AJAX CAPE TOWN
2
 
 

16:00
SCH
NFS
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
5
 
 
TS SPORTING
9
 
 

16:00
SCH
NFS
UBUNTU CAPE TOWN FC
14
 
 
WITBANK SPURS
16
 
 

16:00
SCH
NFS
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
10
 
 
JOMO COSMOS
12
 
 

16:00
SCH
NFS
UTHONGATHI FC
6
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
11
 
 

16:00
SCH
SF
GOLDEN ARROWS
 
 
TS GALAXY FC
 
 
 
TV

16:00
SCH
PL
MUANGTHONG UNITED
15
 
 
PORT FC
1
 
 
 

16:00
SCH
SL
AKHISAR BELEDIYE
18
 
 
ANTALYASPOR
8
 
 
TV

16:00
SCH
SL
TRABZONSPOR
4
 
 
YENI MALATYASPOR
5
 
 
TV

16:00
SCH
UPL
KCCA FC
1
 
 
EXPRESS FC
11
 
 

16:00
SCH
UPL
NYAMITYOBORA
15
 
 
MAROONS FC
12
 
 

16:00
SCH
UPL
ONDUPARAKA
8
 
 
BUL FC
5
 
 

16:00
SCH
UPL
TOORO UNITED
6
 
 
MBARARA CITY
4
 
 

16:30
SCH
BL
BAYER LEVERKUSEN
8
 
 
FC NURNBERG
17
 
 
TV

16:30
SCH
BL
BAYERN MUNICH
1
 
 
WERDER BREMEN
7
 
 
TV

16:30
SCH
BL
FC AUGSBURG
14
 
 
VFB STUTTGART
16
 
 
TV

16:30
SCH
BL
FSV MAINZ 05
12
 
 
FORTUNA DUSSELDORF
10
 
 
TV

16:30
SCH
EK
LECHIA GDANSK
1
 
 
PIAST GLIWICE
3
 
 
TV
 

16:30
SCH
DINAMO MOSCOW
13
 
 
KRYLYA SOVETOV
11
 
 
TV

16:30
SCH
WPL
CARDIFF MET
1
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
2
 
 
 

16:30
SCH
WPL
CEFN DRUIDS AFC
3
 
 
CARMARTHEN TOWN
4
 
 
 

16:30
SCH
WPL
GAP CONNAH S QUAY FC
2
 
 
BARRY TOWN
3
 
 
 

16:30
SCH
WPL
LLANELLI TOWN AFC
6
 
 
LLANDUDNO
5
 
 
 

16:45
SCH
OPL
AL-ORUBA
5
 
 
AL-NASR SALALAH
2
 
 

17:00
SCH
SL
KASTRIOTI KRUJE
9
 
 
PARTIZANI
1
 
 
TV

17:00
SCH
SL
LACI
6
 
 
SKENDERBEU KORCE
5
 
 
TV

17:00
SCH
PR
TORPEDO MINSK
9
 
 
DINAMO MINSK
3
 
 

17:00
SCH
D1
ERMIS
6
 
 
ALKI OROKLINIS
4
 
 
TV

17:00
SCH
EPL
BOURNEMOUTH
12
 
 
FULHAM
19
 
 
TV

17:00
SCH
EPL
HUDDERSFIELD
20
 
 
WATFORD
10
 
 
TV

17:00
SCH
EPL
WEST HAM
11
 
 
LEICESTER
7
 
 
TV

17:00
SCH
EPL
WOLVERHAMPTON
8
 
 
BRIGHTON
17
 
 
TV

17:00
SCH
NLN
ALFRETON
16
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
21
 
 

17:00
SCH
NLN
HEREFORD
18
 
 
AFC TELFORD UTD
8
 
 

17:00
SCH
NLN
NUNEATON
22
 
 
ALTRINCHAM
5
 
 

17:00
SCH
NLS
BILLERICAY
8
 
 
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
14
 
 

17:00
SCH
NLS
EASTBOURNE BOROUGH
17
 
 
DARTFORD
9
 
 

17:00
SCH
NLS
OXFORD CITY
13
 
 
SLOUGH TOWN
11
 
 

17:00
SCH
NLS
TRURO CITY
20
 
 
GLOUCESTER CITY
18
 
 

17:00
SCH
NLS
WEALDSTONE
10
 
 
DULWICH HAMLET
15
 
 

17:00
SCH
NLS
WESTON SUPER MARE
22
 
 
HAMPTON & RICHMOND
16
 
 

17:00
SCH
VEI
IFK MARIEHAMN
7
 
 
ROPS
5
 
 

17:00
SCH
FRC
GRINDAVIK
 
 
FYLKIR
 
 
 
 

17:00
SCH
FRC
IA AKRANES
 
 
BREIDABLIK
 
 
 
 

17:00
SCH
PR
MOSTA FC
9
 
 
GZIRA UNITED
3
 
 
TV

17:00
SCH
PR
PIETA HOTSPURS
14
 
 
HAMRUN SPARTANS
5
 
 

17:00
SCH
BP
MOULOUDIA OUJDA
6
 
 
DIFAA EL JADIDA
10
 
 

17:00
SCH
AKADEMIJA PANDEV
3
 
 
FK BELASICA
9
 
 

17:00
SCH
FK POBEDA
10
 
 
SHKUPI 1927
6
 
 

17:00
SCH
FK SILEKS
8
 
 
FK RABOTNICKI
4
 
 

17:00
SCH
SHKENDIJA
1
 
 
FK MAKEDONIJA G. P.
7
 
 

17:00
SCH
VARDAR SKOPJE
2
 
 
FK RENOVA
5
 
 

17:00
SCH
PR
BALLYMENA UNITED
2
 
 
COLERAINE FC
6
 
 
 

17:00
SCH
PR
CLIFTONVILLE FC
5
 
 
CRUSADERS FC
3
 
 
 

17:00
SCH
PR
INSTITUTE FC
2
 
 
ARDS
6
 
 
 

17:00
SCH
PR
LINFIELD
1
 
 
GLENAVON FC
4
 
 
 

17:00
SCH
PR
WARRENPOINT TOWN
4
 
 
DUNGANNON SWIFTS
3
 
 
 

17:00
SCH
1L
WARTA POZNAN
13
 
 
GKS JASTRZEBIE
6
 
 

17:00
SCH
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
8
 
 
BUCOVINA RADAUTI
3
 
 

17:00
SCH
3S1
CSM RAMNICU SARAT
14
 
 
GLORIA BUZAU
1
 
 

17:00
SCH
3S1
METALUL BUZAU
9
 
 
TARGU SECUIESC
10
 
 

17:00
SCH
3S1
OTELUL GALATI
2
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
6
 
 

17:00
SCH
3S1
SANATATEA DARABANI
15
 
 
FC BOTOSANI II
13
 
 

17:00
SCH
3S1
STIINTA MIROSLAVA
4
 
 
CSM FOCSANI 2007
5
 
 

17:00
SCH
3S2
CS MEDGIDIA
10
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
2
 
 

17:00
SCH
3S2
CSM OLTENITA
14
 
 
AGRICOLA BORCEA
11
 
 

17:00
SCH
3S2
FAUREI
9
 
 
INAINTE MODELU
6
 
 

17:00
SCH
3S2
SPORTUL CHISCANI
13
 
 
AXIOPOLIS CERNAVODA
8
 
 

17:00
SCH
3S3
FC BRASOV
6
 
 
ACSO FILIASI
5
 
 

17:00
SCH
3S3
FC PUCIOASA
9
 
 
FCM ALEXANDRIA
4
 
 

17:00
SCH
3S3
VOINT TURNU MAGURELE
1
 
 
FLACARA HOREZU
3
 
 

17:00
SCH
3S4
ACS INDUSTRIA GALDA
12
 
 
CRISUL CHISINEU CRIS
6
 
 

17:00
SCH
3S4
FC AVRIG
9
 
 
CSM SCOLAR RESITA
2
 
 

17:00
SCH
3S4
OCNA MURES
16
 
 
MILLENIUM GIARMATA
14
 
 

17:00
SCH
3S5
AFC HARMAN
12
 
 
CFR CLUJ II
6
 
 

17:00
SCH
3S5
CETATE RASNOV
4
 
 
ODORHEIU SECUIESC
13
 
 

17:00
SCH
FNL
FAKEL VORONEZH
15
 
 
SKA-KHABAROVSK
6
 
 

17:00
SCH
SPL
HAMILTON ACADEMICAL
4
 
 
MOTHERWELL
2
 
 
 

17:00
SCH
SPL
KILMARNOCK
3
 
 
ABERDEEN
4
 
 
 

17:00
SCH
SPL
LIVINGSTON
3
 
 
ST MIRREN
5
 
 
 

17:00
SCH
SPL
ST JOHNSTONE
1
 
 
DUNDEE
6
 
 
 

17:00
SCH
SCH
FALKIRK
9
 
 
MORTON
7
 
 

17:00
SCH
SCH
INVERNESS CT
4
 
 
DUNDEE UTD
2
 
 

17:00
SCH
SCH
PARTICK
10
 
 
ALLOA ATHLETIC
6
 
 

17:00
SCH
SCH
QUEEN OF THE SOUTH
8
 
 
DUNFERMLINE
5
 
 

17:00
SCH
SL1
DUMBARTON
7
 
 
EAST FIFE
5
 
 

17:00
SCH
SL1
MONTROSE
4
 
 
AIRDRIEONIANS
6
 
 

17:00
SCH
SL1
STENHOUSEMUIR
10
 
 
FORFAR ATHLETIC
3
 
 

17:00
SCH
SL1
STRANRAER
8
 
 
BRECHIN
9
 
 

17:00
SCH
SL2
ALBION ROVERS
9
 
 
EDINBURGH CITY
3
 
 

17:00
SCH
SL2
CLYDE
2
 
 
BERWICK
10
 
 

17:00
SCH
SL2
ELGIN CITY
7
 
 
PETERHEAD
1
 
 

17:00
SCH
SL2
QUEENS PARK
6
 
 
ANNAN ATHLETIC
4
 
 

17:00
SCH
SL2
STIRLING ALBION
5
 
 
COWDENBEATH
8
 
 

17:00
SCH
SL
DINAMO VRANJE
8
 
 
FK VOZDOVAC
3
 
 
 

17:00
SCH
SD
LUGO
18
 
 
GRANADA CF
3
 
 
TV

17:00
SCH
ASV
IK SIRIUS
4
 
 
MALMO FF
11
 
 
TV

17:00
SCH
L1
CLUB AFRICAIN
5
 
 
US BEN GUERDANE
7
 
 
 

17:00
SCH
L1
JS KAIROUANAISE
9
 
 
CA BIZERTIN
4
 
 
 

17:15
SCH
CSKA-SOFIA
2
 
 
LEVSKI SOFIA
3
 
 
TV

17:15
SCH
2R
AL-SHAMAL
 
 
UMM SALAL
 
 
 

17:15
SCH
PD
EIBAR
13
 
 
ATLETICO MADRID
2
 
 
TV

17:30
SCH
PR
SLOBODA TUZLA
7
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 

17:30
SCH
INTER ZAPRESIC
7
 
 
HNK GORICA
5
 
 
TV

17:30
SCH
CGB
FANO ALMA J.
19
 
 
VIRTUS VERONA
17
 
 

17:30
SCH
CGB
FERALPISALO
3
 
 
TRIESTINA
2
 
 

17:30
SCH
CGB
FERMANA
8
 
 
IMOLESE
4
 
 

17:30
SCH
CGB
GIANA ERMINIO
12
 
 
TERNANA
14
 
 

17:30
SCH
CGB
SUDTIROL
5
 
 
RENATE
18
 
 

17:30
SCH
CGC
MONOPOLI
7
 
 
CAVESE
11
 
 

17:30
SCH
LOVCEN
9
 
 
MORNAR
10
 
 
 

17:30
SCH
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
FK GRBALJ
5
 
 
 

17:30
SCH
1L
TERMALICA NIECIECZA
7
 
 
GKS KATOWICE
17
 
 

17:30
SCH
PL
BELENENSES
7
 
 
RIO AVE
9
 
 
TV

17:30
SCH
PL
MOREIRENSE
5
 
 
CHAVES
17
 
 
TV

18:00
SCH
BL
ADMIRA WACKER
4
 
 
TSV HARTBERG
5
 
 
TV

18:00
SCH
BL
SCR ALTACH
3
 
 
RAPID VIENNA
1
 
 
TV

18:00
SCH
BL
SV MATTERSBURG
2
 
 
WACKER INNSBRUCK
6
 
 
TV

18:00
SCH
PR
MLADOST DOBOJ KAKANJ
8
 
 
GOSK GABELA
11
 
 

18:00
SCH
PR
NK CELIK ZENICA
6
 
 
FK TUZLA CITY
9
 
 

18:00
SCH
PR
RADNIK BIJELJINA
5
 
 
FK ZVIJEZDA 09
10
 
 

18:00
SCH
PR
SIROKI BRIJEG
3
 
 
ZRI