Information

Country Type League Year Sort By Month Timezone  
Europe/Athens  

   BELARUS - PREMIER LEAGUE - PREMIER LEAGUE  - June 2019

K/O Stat League Home Away
2019-03-29
17:45 Fin PR FC MINSK FC VITEBSK
19:45 Fin PR FC GOMEL FC NEMAN GRODNO
2019-03-30
13:00 Fin PR FC ISLOCH MINSK RAION GORODEYA
15:00 Fin PR SHAKHTER SOLIGORSK TORPEDO MINSK
17:00 Fin PR BATE BORISOV FC DNYAPRO MOGILEV
2019-03-31
14:00 Fin PR DINAMO MINSK SLAVIA MOZYR
16:00 Fin PR TORPEDO ZHODINO DINAMO BREST
17:45 Fin PR FC SLUTSK FC ENERGETIK-BGU MINSK
2019-04-05
18:00 Fin PR FC MINSK DINAMO MINSK
19:45 Fin PR GORODEYA FC VITEBSK
2019-04-06
14:00 Fin PR FC ENERGETIK-BGU MINSK BATE BORISOV
16:00 Fin PR FC SLUTSK FC GOMEL
18:00 Fin PR FC NEMAN GRODNO SHAKHTER SOLIGORSK
19:45 Fin PR TORPEDO MINSK FC ISLOCH MINSK RAION
2019-04-07
16:00 Fin PR SLAVIA MOZYR TORPEDO ZHODINO
18:00 Fin PR DINAMO BREST FC DNYAPRO MOGILEV
2019-04-12
19:00 Fin PR FC DNYAPRO MOGILEV SLAVIA MOZYR
2019-04-13
14:30 Fin PR TORPEDO ZHODINO FC MINSK
16:30 Fin PR FC GOMEL FC ENERGETIK-BGU MINSK
2019-04-14
15:00 Fin PR BATE BORISOV DINAMO BREST
17:00 Fin PR FC ISLOCH MINSK RAION FC NEMAN GRODNO
18:45 Fin PR FC VITEBSK TORPEDO MINSK
20:45 Fin PR DINAMO MINSK GORODEYA
2019-04-15
19:00 Fin PR SHAKHTER SOLIGORSK FC SLUTSK
2019-04-19
18:45 Fin PR FC MINSK FC DNYAPRO MOGILEV
20:45 Fin PR FC NEMAN GRODNO FC VITEBSK
2019-04-20
15:00 Fin PR SLAVIA MOZYR BATE BORISOV
17:00 Fin PR TORPEDO MINSK DINAMO MINSK
19:00 Fin PR GORODEYA TORPEDO ZHODINO
2019-04-21
15:00 Fin PR FC SLUTSK FC ISLOCH MINSK RAION
17:00 Fin PR FC ENERGETIK-BGU MINSK DINAMO BREST
19:45 Fin PR FC GOMEL SHAKHTER SOLIGORSK
2019-04-25
18:45 Fin PR TORPEDO ZHODINO TORPEDO MINSK
20:45 Fin PR DINAMO BREST SLAVIA MOZYR
2019-04-26
16:45 Fin PR FC VITEBSK FC SLUTSK
18:30 Fin PR DINAMO MINSK FC NEMAN GRODNO
20:45 Fin PR BATE BORISOV FC MINSK
2019-04-27
16:45 Fin PR FC ISLOCH MINSK RAION FC GOMEL
18:45 Fin PR SHAKHTER SOLIGORSK FC ENERGETIK-BGU MINSK
20:45 Fin PR FC DNYAPRO MOGILEV GORODEYA
2019-05-04
18:45 Fin PR TORPEDO MINSK FC DNYAPRO MOGILEV
20:45 Fin PR FC NEMAN GRODNO TORPEDO ZHODINO
2019-05-05
14:00 Fin PR FC ENERGETIK-BGU MINSK SLAVIA MOZYR
16:00 Fin PR FC SLUTSK DINAMO MINSK
19:00 Fin PR FC MINSK DINAMO BREST
2019-05-06
15:00 Fin PR FC GOMEL FC VITEBSK
17:00 Fin PR GORODEYA BATE BORISOV
19:00 Fin PR SHAKHTER SOLIGORSK FC ISLOCH MINSK RAION
2019-05-10
17:30 Fin PR SLAVIA MOZYR FC MINSK
2019-05-11
15:00 Fin PR FC ISLOCH MINSK RAION FC ENERGETIK-BGU MINSK
17:00 Fin PR FC DNYAPRO MOGILEV FC NEMAN GRODNO
19:00 Fin PR DINAMO BREST GORODEYA
20:45 Fin PR TORPEDO ZHODINO FC SLUTSK
2019-05-12
15:30 Fin PR DINAMO MINSK FC GOMEL
17:30 Fin PR FC VITEBSK SHAKHTER SOLIGORSK
19:30 Fin PR BATE BORISOV TORPEDO MINSK
2019-05-17
17:00 Fin PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC MINSK
18:45 Fin PR FC NEMAN GRODNO BATE BORISOV
20:45 Fin PR GORODEYA SLAVIA MOZYR
2019-05-18
16:00 Fin PR FC ISLOCH MINSK RAION FC VITEBSK
17:45 Fin PR FC GOMEL TORPEDO ZHODINO
19:30 Fin PR SHAKHTER SOLIGORSK DINAMO MINSK
2019-05-19
16:00 Fin PR TORPEDO MINSK DINAMO BREST
18:00 Fin PR FC SLUTSK FC DNYAPRO MOGILEV
2019-05-22
18:45 Fin PR FC VITEBSK FC ENERGETIK-BGU MINSK
20:45 Fin PR TORPEDO ZHODINO SHAKHTER SOLIGORSK
2019-05-24
17:00 Fin PR DINAMO MINSK FC ISLOCH MINSK RAION
18:45 Fin PR BATE BORISOV FC SLUTSK
20:45 Fin PR FC DNYAPRO MOGILEV FC GOMEL
2019-05-25
16:15 Fin PR FC MINSK GORODEYA
18:15 Fin PR SLAVIA MOZYR TORPEDO MINSK
20:45 Fin PR DINAMO BREST FC NEMAN GRODNO
2019-05-31
18:45 Fin PR FC ISLOCH MINSK RAION TORPEDO ZHODINO
20:45 Fin PR SHAKHTER SOLIGORSK FC DNYAPRO MOGILEV
2019-06-01
15:00 Fin PR FC ENERGETIK-BGU MINSK GORODEYA
17:00 Fin PR FC VITEBSK DINAMO MINSK
19:00 Fin PR FC GOMEL BATE BORISOV
2019-06-02
16:00 Fin PR TORPEDO MINSK FC MINSK
18:00 Fin PR FC SLUTSK DINAMO BREST
19:45 Fin PR FC NEMAN GRODNO SLAVIA MOZYR
2019-06-14
18:45 Fin PR FC MINSK FC NEMAN GRODNO
20:45 Fin PR GORODEYA TORPEDO MINSK
2019-06-15
17:00 Fin PR FC DNYAPRO MOGILEV FC ISLOCH MINSK RAION
19:00 Fin PR SLAVIA MOZYR FC SLUTSK
20:45 Fin PR TORPEDO ZHODINO FC VITEBSK
2019-06-16
17:00 Fin PR BATE BORISOV SHAKHTER SOLIGORSK
19:00 Fin PR DINAMO MINSK FC ENERGETIK-BGU MINSK
20:45 Fin PR DINAMO BREST FC GOMEL
2019-06-21
18:45 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK TORPEDO MINSK
20:45 Sched PR FC NEMAN GRODNO GORODEYA
2019-06-22
17:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION BATE BORISOV
19:00 Sched PR DINAMO MINSK TORPEDO ZHODINO
20:45 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK DINAMO BREST
2019-06-23
17:00 Sched PR FC SLUTSK FC MINSK
19:00 Sched PR FC VITEBSK FC DNYAPRO MOGILEV
20:45 Sched PR FC GOMEL SLAVIA MOZYR
2019-06-28
18:45 Sched PR TORPEDO MINSK FC NEMAN GRODNO
20:45 Sched PR TORPEDO ZHODINO FC ENERGETIK-BGU MINSK
2019-06-29
17:00 Sched PR FC MINSK FC GOMEL
19:00 Sched PR GORODEYA FC SLUTSK
20:45 Sched PR DINAMO BREST FC ISLOCH MINSK RAION
2019-06-30
17:00 Sched PR SLAVIA MOZYR SHAKHTER SOLIGORSK
19:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV DINAMO MINSK
20:45 Sched PR BATE BORISOV FC VITEBSK
2019-07-05
20:00 Sched PR DINAMO MINSK BATE BORISOV
20:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO FC DNYAPRO MOGILEV
2019-07-06
20:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC NEMAN GRODNO
20:00 Sched PR FC VITEBSK DINAMO BREST
20:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK FC MINSK
2019-07-07
20:00 Sched PR FC SLUTSK TORPEDO MINSK
20:00 Sched PR FC GOMEL GORODEYA
20:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION SLAVIA MOZYR
2019-07-12
17:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV FC ENERGETIK-BGU MINSK
17:00 Sched PR FC MINSK FC ISLOCH MINSK RAION
2019-07-13
17:00 Sched PR BATE BORISOV TORPEDO ZHODINO
17:00 Sched PR TORPEDO MINSK FC GOMEL
17:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO FC SLUTSK
2019-07-14
17:00 Sched PR DINAMO BREST DINAMO MINSK
17:00 Sched PR SLAVIA MOZYR FC VITEBSK
17:00 Sched PR GORODEYA SHAKHTER SOLIGORSK
2019-07-19
20:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC SLUTSK
20:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO FC GOMEL
2019-07-20
20:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV BATE BORISOV
20:00 Sched PR GORODEYA FC ISLOCH MINSK RAION
20:00 Sched PR DINAMO BREST TORPEDO ZHODINO
2019-07-21
20:00 Sched PR TORPEDO MINSK SHAKHTER SOLIGORSK
20:00 Sched PR FC VITEBSK FC MINSK
20:00 Sched PR SLAVIA MOZYR DINAMO MINSK
2019-08-09
20:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO SLAVIA MOZYR
20:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION TORPEDO MINSK
2019-08-10
20:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV DINAMO BREST
20:00 Sched PR FC GOMEL FC SLUTSK
20:00 Sched PR BATE BORISOV FC ENERGETIK-BGU MINSK
2019-08-11
20:00 Sched PR FC VITEBSK GORODEYA
20:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK FC NEMAN GRODNO
20:00 Sched PR DINAMO MINSK FC MINSK
2019-08-16
12:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC GOMEL
12:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO FC ISLOCH MINSK RAION
2019-08-17
12:00 Sched PR FC MINSK TORPEDO ZHODINO
12:00 Sched PR SLAVIA MOZYR FC DNYAPRO MOGILEV
12:00 Sched PR DINAMO BREST BATE BORISOV
2019-08-18
12:00 Sched PR FC SLUTSK SHAKHTER SOLIGORSK
12:00 Sched PR TORPEDO MINSK FC VITEBSK
12:00 Sched PR GORODEYA DINAMO MINSK
2019-08-23
20:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV FC MINSK
20:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION FC SLUTSK
2019-08-24
20:00 Sched PR FC VITEBSK FC NEMAN GRODNO
20:00 Sched PR BATE BORISOV SLAVIA MOZYR
20:00 Sched PR DINAMO BREST FC ENERGETIK-BGU MINSK
2019-08-25
20:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO GORODEYA
20:00 Sched PR DINAMO MINSK TORPEDO MINSK
20:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK FC GOMEL
2019-08-30
20:00 Sched PR TORPEDO MINSK TORPEDO ZHODINO
20:00 Sched PR GORODEYA FC DNYAPRO MOGILEV
2019-08-31
20:00 Sched PR FC GOMEL FC ISLOCH MINSK RAION
20:00 Sched PR FC MINSK BATE BORISOV
20:00 Sched PR SLAVIA MOZYR DINAMO BREST
2019-09-01
20:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK SHAKHTER SOLIGORSK
20:00 Sched PR FC SLUTSK FC VITEBSK
20:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO DINAMO MINSK
2019-09-13
20:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV TORPEDO MINSK
2019-09-14
20:00 Sched PR DINAMO BREST FC MINSK
20:00 Sched PR BATE BORISOV GORODEYA
20:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO FC NEMAN GRODNO
2019-09-15
20:00 Sched PR SLAVIA MOZYR FC ENERGETIK-BGU MINSK
20:00 Sched PR DINAMO MINSK FC SLUTSK
20:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION SHAKHTER SOLIGORSK
2019-09-16
20:00 Sched PR FC VITEBSK FC GOMEL
2019-09-20
20:00 Sched PR GORODEYA DINAMO BREST
20:00 Sched PR FC MINSK SLAVIA MOZYR
2019-09-21
20:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC ISLOCH MINSK RAION
20:00 Sched PR FC SLUTSK TORPEDO ZHODINO
20:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO FC DNYAPRO MOGILEV
2019-09-22
20:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK FC VITEBSK
20:00 Sched PR FC GOMEL DINAMO MINSK
20:00 Sched PR TORPEDO MINSK BATE BORISOV
2019-09-27
20:00 Sched PR FC MINSK FC ENERGETIK-BGU MINSK
20:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV FC SLUTSK
2019-09-28
20:00 Sched PR SLAVIA MOZYR GORODEYA
20:00 Sched PR DINAMO BREST TORPEDO MINSK
20:00 Sched PR BATE BORISOV FC NEMAN GRODNO
2019-09-29
20:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO FC GOMEL
20:00 Sched PR DINAMO MINSK SHAKHTER SOLIGORSK
20:00 Sched PR FC VITEBSK FC ISLOCH MINSK RAION
2019-10-04
20:00 Sched PR TORPEDO MINSK SLAVIA MOZYR
20:00 Sched PR GORODEYA FC MINSK
2019-10-05
20:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK TORPEDO ZHODINO
20:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO DINAMO BREST
20:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC VITEBSK
2019-10-06
20:00 Sched PR FC GOMEL FC DNYAPRO MOGILEV
20:00 Sched PR FC SLUTSK BATE BORISOV
20:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION DINAMO MINSK
2019-10-18
20:00 Sched PR FC MINSK TORPEDO MINSK
2019-10-19
20:00 Sched PR BATE BORISOV FC GOMEL
20:00 Sched PR SLAVIA MOZYR FC NEMAN GRODNO
20:00 Sched PR DINAMO MINSK FC VITEBSK
2019-10-20
20:00 Sched PR DINAMO BREST FC SLUTSK
20:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV SHAKHTER SOLIGORSK
20:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO FC ISLOCH MINSK RAION
2019-10-21
20:00 Sched PR GORODEYA FC ENERGETIK-BGU MINSK
2019-10-25
20:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION FC DNYAPRO MOGILEV
20:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO FC MINSK
2019-10-26
20:00 Sched PR FC GOMEL DINAMO BREST
20:00 Sched PR FC SLUTSK SLAVIA MOZYR
20:00 Sched PR TORPEDO MINSK GORODEYA
2019-10-27
19:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK DINAMO MINSK
19:00 Sched PR FC VITEBSK TORPEDO ZHODINO
19:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK BATE BORISOV
2019-11-01
19:00 Sched PR TORPEDO MINSK FC ENERGETIK-BGU MINSK
19:00 Sched PR FC MINSK FC SLUTSK
2019-11-02
19:00 Sched PR GORODEYA FC NEMAN GRODNO
19:00 Sched PR SLAVIA MOZYR FC GOMEL
19:00 Sched PR BATE BORISOV FC ISLOCH MINSK RAION
2019-11-03
19:00 Sched PR DINAMO BREST SHAKHTER SOLIGORSK
19:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV FC VITEBSK
2019-11-04
19:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO DINAMO MINSK
2019-11-08
19:00 Sched PR DINAMO MINSK FC DNYAPRO MOGILEV
19:00 Sched PR FC GOMEL FC MINSK
2019-11-09
19:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK SLAVIA MOZYR
19:00 Sched PR FC SLUTSK GORODEYA
19:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO TORPEDO MINSK
2019-11-10
19:00 Sched PR FC VITEBSK BATE BORISOV
19:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION DINAMO BREST
19:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK TORPEDO ZHODINO
2019-11-23
11:00 Sched PR FC NEMAN GRODNO FC ENERGETIK-BGU MINSK
11:00 Sched PR TORPEDO MINSK FC SLUTSK
11:00 Sched PR GORODEYA FC GOMEL
11:00 Sched PR FC MINSK SHAKHTER SOLIGORSK
11:00 Sched PR SLAVIA MOZYR FC ISLOCH MINSK RAION
11:00 Sched PR DINAMO BREST FC VITEBSK
11:00 Sched PR BATE BORISOV DINAMO MINSK
11:00 Sched PR FC DNYAPRO MOGILEV TORPEDO ZHODINO
2019-11-30
19:00 Sched PR FC ISLOCH MINSK RAION FC MINSK
19:00 Sched PR SHAKHTER SOLIGORSK GORODEYA
19:00 Sched PR FC GOMEL TORPEDO MINSK
19:00 Sched PR FC SLUTSK FC NEMAN GRODNO
19:00 Sched PR DINAMO MINSK DINAMO BREST
19:00 Sched PR FC VITEBSK SLAVIA MOZYR
19:00 Sched PR FC ENERGETIK-BGU MINSK FC DNYAPRO MOGILEV
19:00 Sched PR TORPEDO ZHODINO BATE BORISOV