Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:00
FTR
CL2
SANTA ANA
3
 
 
JUVENTUD ESCAZUCENA
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
CL2
MUNICIPAL SAN RAMON
2
 
 
AD COFUTPA
4
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
CL2
TURRIALBA FC
6
 
 
AD BARRIO MEXICO
4
 
 
Full Time Result Only

 
20:45
FTR
SF
ALTOS
 
 
MIRASSOL
 
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
CL
QORMI FC
15
 
 
PIETA HOTSPURS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
CL2
MUNICIPAL LIBERIA
2
 
 
MUNICIPAL GARABITO
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
PL
HAMRUN SPARTANS
1
 
 
ST LUCIA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
CL
SAN GWANN FC
3
 
 
VITTORIOSA STARS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:15
FTR
BP2
OLYMPIQUE KHOURIBGA
9
 
 
WYDAD TEMARA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CLW
MAZATLAN FC (W)
10
 
 
CLUB AMERICA (W)
11
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
PD
CARROI
6
 
 
UE ENGORDANY
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
PD
INTER CLUB D ESCALDES
5
 
 
FC SANTA COLOMA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
MERELINENSE
2
 
 
CERVEIRA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
MIRANDELA
5
 
 
MONTALEGRE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
PEDRAS SALGADAS
10
 
 
AGUIA VIMIOSO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
SC BRAGA B
1
 
 
VILAVERDENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPA
VIDAGO FC
6
 
 
BRAGANCA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
FAFE
3
 
 
SAO MARTINHO
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
MONDINENSE
10
 
 
FELGUEIRAS 1932
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
TIRSENSE
8
 
 
PEVIDEM SC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
VITORIA GUIMARAES B
4
 
 
BRITO FC
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPC
PEDRAS RUBRAS
6
 
 
TROFENSE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
AD CASTRO DAIRE
9
 
 
CANELAS 2010
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
S. JOAO VER
3
 
 
LUSITANO FCV
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
SC ESPINHO
10
 
 
VALADARES
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
VILA CORTEZ
12
 
 
SANJOANENSE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPE
ALCAINS
11
 
 
OLEIROS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPE
CONDEIXA
5
 
 
MORTAGUA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPF
ALVERCA
2
 
 
LOURES
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPG
ORIENTAL LISBOA
11
 
 
FABRIL BARREIRO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPG
REAL SC
4
 
 
RABO DE PEIXE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPH
MONCARAPACHENSE
8
 
 
ALJUSTRELENSE
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPH
OLHANENSE
2
 
 
AMORA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:55
FTR
D1
AL-ADALAH
4
 
 
JEDDAH CLUB
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
D1
GD INTERCLUBE
6
 
 
ACAD. PETROL. LOBITO
3
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D1
WILIETE SC
8
 
 
PETRO ATLETICO
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1
RECREATIVO DA CAALA
7
 
 
PROGRESSO ASSOCIACAO
9
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1
RECREATIVO DO LIBOLO
15
 
 
CUANDO CUBANGO FC
14
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
FRC
KOLOS KOVALIVKA
 
 
FK VOZDOVAC
 
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
CL
ZEBBUG RANGERS
12
 
 
FGURA UNITED
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
BP2
RACING DE CASABLANCA
10
 
 
US TOUARGA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
BP2
STADE MAROCAIN
7
 
 
TAS DE CASABLANCA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
CPG
PRAIENSE
5
 
 
SPORTING CP B
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
QF
D. PUERTO MONTT
 
 
DEPORTES MELIPILLA
 
 
 
Full Time Result Only

 
15:30
FTR
DGA
CARONNESE
5
 
 
LAVAGNESE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
CHIERI
6
 
 
BRA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
CITTA DI VARESE
20
 
 
ACSD SALUZZO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
DERTHONA
12
 
 
BORGOSESIA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
FOLGORE CARATESE
8
 
 
LEGNANO
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
P.D.H.A.E.
4
 
 
CASTELLANZESE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGA
SESTRI LEVANTE
3
 
 
GOZZANO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
BRUSAPORTO
5
 
 
REAL CALEPINA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
CALVINA
7
 
 
SEREGNO
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
FANFULLA
10
 
 
AS VIS NOVA GIUSSANO
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
FRANCIACORTA FC
6
 
 
BRENO
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
SCANZOROSCIATE
16
 
 
CREMA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
SONA
9
 
 
PONTISOLA
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
VILLA D ALME
13
 
 
NIBIONNOGGIONO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGB
VIRTUS BERGAMO 1909
11
 
 
TRITIUM
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
ADRIESE
8
 
 
UNION SAN GIORGIO-SEDICO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
ASD MANZANESE
3
 
 
MONTEBELLUNA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CALDIERO TERME
12
 
 
MESTRE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CAMPODARSEGO
19
 
 
TRENTO
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CARTIGLIANO
15
 
 
UNION FELTRE
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CHIONS
20
 
 
BELLUNO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
CJARLINS MUZANE
9
 
 
ESTE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
LUPARENSE
5
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGC
VIRTUS BOLZANO
13
 
 
CLODIENSE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
AGLIANESE
1
 
 
SASSO MARCONI
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
CORTICELLA
18
 
 
LENTIGIONE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
FIORENZUOLA
2
 
 
REAL FORTE QUERCETA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
FORLI
12
 
 
PRO LIVORNO 1919 SORGENTI
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
GS BAGNOLESE
9
 
 
RIMINI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
PROGRESSO CALCIO
10
 
 
CORREGGESE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
SAMMAURESE
13
 
 
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
SERAVEZZA
15
 
 
MEZZOLARA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGD
SSDRL MARIGNANESE CALCIO
14
 
 
PRATO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
FLAMINIA
8
 
 
TRESTINA
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
GRASSINA
16
 
 
LORNANO BADESSE
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
OSTIA MARE
9
 
 
AQUILA MONTEVARCHI
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
PIANESE
17
 
 
SCANDICCI
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
ROBUR SIENA
2
 
 
TRASTEVERE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
SANGIOVANNESE
10
 
 
GAVORRANO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
SINALUNGHESE
15
 
 
FOLIGNO
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGE
TIFERNO LERCHI
1
 
 
SAN DONATO
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
APRILIA
12
 
 
ATLETICO TERME FIUGGI
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
CASTELFIDARDO
10
 
 
RIETI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
CASTELNUOVO VOMANO
2
 
 
RECANATESE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGF
VASTESE
14
 
 
VASTOGIRARDI
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
CARBONIA
7
 
 
MURAVERA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
INSIEME FORMIA
10
 
 
SAVOIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
LANUSEI
8
 
 
CASSINO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
NOCERINA
4
 
 
ARZACHENA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
NOLA
18
 
 
GIUGLIANO
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
TEAM NUOVA FLORIDA
15
 
 
ASD GLADIATOR
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
TORRES
17
 
 
LATTE DOLCE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGG
VIS ARTENA
5
 
 
LATINA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
ACD NARDO
8
 
 
FRANCAVILLA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
CASARANO
1
 
 
PICERNO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
CITTA DI FASANO
18
 
 
LAVELLO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
FIDELIS ANDRIA
9
 
 
TEAM ALTAMURA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
GRAVINA
15
 
 
AUDACE CERIGNOLA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGH
PUTEOLANA
17
 
 
PORTICI
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
CASTROVILLARI
10
 
 
GELBISON CILENTO
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
PATERNO
12
 
 
ACIREALE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
RENDE
18
 
 
ACR MESSINA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
SANTA MARIA CILENTO
7
 
 
MARINA DI RAGUSA
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGI
TROINA
15
 
 
SANTAGATA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:05
FIN
FRC
ZENIT SAINT PETERSBURG
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
 
2
0
2
0
 

15:00
FIN
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
7
3
 
TEPLICE
13
2
 
1
0
2
0

2.00

3.60

3.60

15:00
FIN
D1
FK JABLONEC
2
2
 
FK PRIBRAM
17
1
 
0
0
2
1

1.33

5.00

9.50

15:00
FIN
FRC
NEFTEKHIMIK
 
 
PROLETER NOVI SAD
 
 
 
0
2
1
5

15:00
FIN
3.LG
FC SAARBRUCKEN
7
2
1
VFB LUBECK
20
3
 
0
0
0
0

1.90

3.40

3.60

15:00
FIN
S/W
FC 08 HOMBURG
8
 
 
TSG BALINGEN
6
 
2
0
0
1
0

15:00
FIN
S/W
FK PIRMASENS
16
 
 
FC GIESSEN
12
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
S/W
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
19
 
 
KICKERS OFFENBACH
6
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
S/W
VFB STUTTGART II
11
 
 
SSV ULM 1846
5
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
SL1
ATROMITOS ATHINON
7
1
 
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
4
 
0
1
0
1

7.00

4.50

1.36

15:00
FIN
PL
MOSTA FC
6
 
 
BIRKIRKARA
4
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
CL
ST. ANDREWS FC
13
 
 
QRENDI
5
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
PD
OSASUNA
17
4
1
GRANADA CF
7
4
 
2
0
3
1

2.37

3.00

3.30

15:00
FIN
SD
ALMERIA
3
2
 
SABADELL
17
1
 
1
0
2
2

1.61

3.80

5.50

15:00
FIN
L1
AS SOLIMAN
4
 
 
CLUB AFRICAIN
13
 
 
1
1
2
1

15:00
FIN
L1
ETOILE DU SAHEL
4
 
 
REJICHE
8
 
 
1
0
2
0

15:00
FIN
SL
DENIZLISPOR
21
3
 
FATIH KARAGUMRUK AS
8
3
 
0
1
1
2

2.75

3.50

2.40

15:00
FIN
SL
YENI MALATYASPOR
9
3
 
GALATASARAY
2
2
 
0
0
0
1

4.10

3.80

1.80

15:00
FIN
1LG
GIRESUNSPOR
1
 
1
BALIKESIRSPOR
16
 
 
0
0
1
0

1.36

4.33

7.00

15:00
FIN
SL
BUILDCON
4
 
 
GREEN EAGLES
11
 
 
1
0
1
1
 

14:55
FIN
SPL
ABHA
7
2
 
AL-QADISIYAH FC
9
1
 
2
0
2
2

2.40

3.40

2.62

14:45
FIN
SL
FK KUKESI
4
 
 
BYLIS
9
 
 
1
1
2
1

14:45
FIN
SL
SKENDERBEU KORCE
10
 
 
APOLONIA FIER
8
 
 
0
0
1
1

14:45
FIN
SL2
ERGOTELIS
12
 
 
LEVADIAKOS
1
 
 
0
0
0
1

14:45
FIN
SL2
IONIKOS
6
 
 
TRIKALA
2
 
 
0
0
1
1

14:45
FIN
D1
AL-HAZEM
1
 
 
HAJER
4
 
 
0
1
0
1
 

14:30
FIN
1A
CLUB BRUGGE
1
 
 
GENK
2
1
 
1
2
3
2

1.44

4.33

7.00

14:30
FIN
D1
EL GOUNA FC
3
 
 
WADI DEGLA
17
 
 
0
0
2
0

2.45

3.10

2.80

14:30
FIN
D1
ENPPI
6
 
 
NATIONAL BANK
11
 
 
1
0
3
2

2.60

3.10

2.50

14:30
FIN
ECH
PRESTON
10
4
 
READING
5
 
 
0
0
0
0

2.70

3.20

2.75

14:30
FIN
2BL
FC NURNBERG
12
2
 
HANNOVER 96
6
1
 
1
2
2
5

2.37

3.30

2.87

14:30
FIN
2BL
FC ST. PAULI
15
3
 
JAHN REGENSBURG
13
3
 
1
0
2
0

2.30

3.40

3.00

14:30
FIN
2BL
SV DARMSTADT 98
14
5
 
HOLSTEIN KIEL
3
 
 
0
1
0
2

2.62

3.50

2.45

14:30
FIN
2BL
SV SANDHAUSEN
15
4
1
VFL BOCHUM
2
1
 
1
0
1
1

3.75

3.40

2.00

14:30
FIN
NBI
BUDAFOKI MTE
11
5
1
MTK BUDAPEST
3
2
 
1
2
2
2

3.20

3.30

2.10

14:30
FIN
D1
AL-DRAIH
7
 
 
AL-KAWKAB
10
 
 
1
1
2
2
 

14:30
FIN
D1
AL-SHOALAH
14
 
 
AL-BUKIRYAH
19
 
 
0
0
1
0
 

14:15
FIN
VL1
HO CHI MINH CITY
6
 
 
HONG LINH HA TINH
13
 
1
0
0
2
0

14:05
FIN
4R
CHELSEA
 
 
LUTON
 
1
 
2
1
3
1

1.12

9.50

17.00

14:00
FIN
WSL
MANCHESTER UTD (W)
2
3
 
BIRMINGHAM (W)
8
2
 
0
0
2
0

14:00
FIN
L1
BORDEAUX
7
1
 
ANGERS
9
2
 
2
1
2
1

2.50

3.10

2.90

14:00
FIN
FRC
FC MIDTJYLLAND
 
 
AALBORG
 
 
 
2
0
3
1
 

14:00
FIN
FRC
SILKEBORG
 
 
VEJLE
 
 
 
0
1
0
1
 

14:00
FIN
3.LG
TSV 1860 MUNICH
2
2
 
SV MEPPEN
13
4
 
0
0
1
1

1.66

3.75

4.75

14:00
FIN
SL2
KARAISKAKIS
8
 
 
PAE CHANIA
7
 
 
1
0
1
1

14:00
FIN
SL2
PANACHAIKI 1891
1
 
 
IERAPETRA
9
 
1
0
0
2
0

14:00
FIN
PL
HOMEBOYZ
12
 
 
BIDCO UNITED
15
 
 
2
0
2
0
 

14:00
FIN
PL
KARIOBANGI SHARKS
5
 
 
AFC LEOPARDS
4
 
 
0
1
0
2
 

14:00
FIN
PL
KCB
1
 
 
WESTERN STIMA
16
 
 
1
0
3
1
 

14:00
FIN
NFD
BIZANA PONDO CHIEFS
15
 
 
TS SPORTING
10
 
 
0
0
0
0
 

14:00
FIN
SBG4A
UD TAMARACEITE
3
 
 
REAL LINENSE
7
 
 
0
0
1
0

14:00
FIN
PDW
ATLETICO MADRID (W)
3
 
 
SEVILLA (W)
8
 
 
1
0
3
0

13:30
FIN
ISL
JAMSHEDPUR FC
7
2
 
HYDERABAD FC
4
1
 
0
0
0
0

2.90

3.20

2.20

13:30
FIN
A
JUVENTUS
5
3
 
BOLOGNA
13
2
 
1
0
2
0

1.33

5.25

8.50

13:30
FIN
CGA
PRO PATRIA
5
 
 
CARRARESE
6
 
 
0
1
1
1

2.30

3.00

3.10

13:30
FIN
CGB
MODENA
1
 
 
GUBBIO
13
 
 
1
0
2
0

1.70

3.30

4.75

13:30
FIN
CGC
PALERMO
9
 
 
TERAMO
6
 
 
1
1
1
1

1.75

3.20

4.75

13:30
FIN
CP1
GENOA (U19)
8
 
 
FIORENTINA (U19)
9
 
 
1
0
2
1
 

13:30
FIN
AW
INTER (W)
8
 
 
FIORENTINA (W)
5
 
 
1
1
2
3

13:15
FIN
ERE
FORTUNA SITTARD
13
 
1
AJAX
1
2
 
0
1
1
2

11.00

8.50

1.16

13:15
FIN
ED
VOLENDAM
7
1
 
DE GRAAFSCHAP
3
 
 
0
1
1
4

2.40

3.50

2.50

13:15
FIN
LP
MAFRA
6
5
 
ESTORIL
1
5
 
0
0
1
1

3.80

3.25

1.95

13:00
FIN
CPC
LECA
1
 
 
PAREDES
4
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
CPD
LUSITANIA LOUROSA
2
 
 
ANADIA
4
 
 
1
0
1
1
 

13:00
FIN
CPF
PERO PINHEIRO
5
 
 
SACAVENENSE
7
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
CPF
SANTAREM
3
 
 
LOURINHANENSE
11
 
 
1
2
2
2
 

13:00
FIN
CPG
FONTINHAS
7
 
 
BELENENSES SAD B
8
 
 
1
3
1
3
 

13:00
FIN
NFD
REAL KINGS FC
7
 
 
PRETORIA CALLIES
9
 
 
0
0
0
1
 

13:00
FIN
SBG1A
CORUXO
8
 
 
SALAMANCA CF UDS
9
 
 
1
0
1
0

13:00
FIN
SBG1B
CD LEALTAD
5
 
 
MARINO DE LUANCO
8
 
 
0
1
0
1

13:00
FIN
SBG2B
EBRO
5
 
 
CD CALAHORRA
1
 
 
1
0
1
0

13:00
FIN
SBG2B
HARO DEPORTIVO
10
 
1
EJEA
8
 
 
0
1
1
4

13:00
FIN
SBG2B
TUDELANO
6
 
 
OSASUNA B
7
 
2
0
0
2
1

13:00
FIN
SBG3A
BADALONA
5
 
 
GIMNASTIC
1
 
 
0
0
0
1

13:00
FIN
SBG3B
ALCOYANO
3
 
 
ORIHUELA
5
 
1
1
0
2
0

13:00
FIN
SBG3B
ATZENETA UE
6
 
 
HERCULES
2
 
 
1
0
2
0

13:00
FIN
SBG3B
LA NUCIA
9
 
1
UD IBIZA
1
 
1
0
0
0
1

13:00
FIN
SBG3B
PENA DEPORTIVA
8
 
 
VALENCIA MESTALLA
7
 
1
0
0
1
1

13:00
FIN
SBG4A
ALGECIRAS
1
 
 
RECREATIVO HUELVA
6
 
2
2
1
3
1

13:00
FIN
SBG4A
ATLETICO SANLUQUENO
2
 
1
LAS PALMAS ATLETICO
9
 
 
0
0
0
1

13:00
FIN
SBG4B
CD EL EJIDO 2012
8
 
 
CF LORCA DEPORTIVA
10
 
1
0
0
1
1
 

13:00
FIN
SBG5A
ATLETICO BALEARES
4
 
 
RAYO MAJADAHONDA
2
 
 
2
0
3
0

13:00
FIN
SBG5A
ATLETICO MADRID B
9
 
 
INTERNACIONAL DE MADRID
6
 
 
0
0
0
0

13:00
FIN
SBG5A
LAS ROZAS
9
 
 
NAVALCARNERO
3
 
 
2
0
3
1

13:00
FIN
SBG5B
DON BENITO
6
 
 
BADAJOZ
1
 
 
0
0
1
3

13:00
FIN
SBG5B
MELILLA
8
 
 
CF TALAVERA DE LA REINA
2
 
 
0
3
0
3

13:00
FIN
SBG5B
SOCUELLAMOS
9
 
 
VILLARROBLEDO
10
 
 
1
0
1
0

13:00
FIN
VL1
THAN QUANG NINH
6
 
 
SHB DA NANG
3
 
 
0
0
0
1

12:30
FIN
PD
ATLETIC CLUB D ESCALDES
1
 
 
PENYA ENCARNADA DANDORRA
8
 
 
0
0
3
0
 

12:30
FIN
PD
UE SANTA COLOMA
7
 
 
UE SANT JULIA
2
 
 
1
1
1
2
 

12:30
FIN
FRC
AC HORSENS
 
 
KOLDING IF
 
 
 
0
1
1
1
 

12:30
FIN
IL
AIZAWL FC
7
 
 
INDIAN ARROWS
11
 
 
1
0
1
1

1.16

6.00

13.00

12:30
FIN
SBG4B
SEVILLA ATLETICO
6
 
 
GRANADA CF B
7
 
1
1
0
2
0
 

12:30
FIN
SBG5A
GETAFE B
8
 
 
REAL MADRID CASTILLA
5
 
 
0
0
1
0

12:30
FIN
SBG5A
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
1
 
 
POBLENSE
7
 
 
0
0
1
0

12:30
FIN
SL
KONYASPOR
15
1
 
ANTALYASPOR
10
1
 
0
0
0
0

2.15

3.40

3.25

12:30
FIN
1LG
KECIORENGUCU
6
 
 
BOLUSPOR
13
 
 
1
0
2
0

1.66

3.50

4.50

12:30
FIN
1LG
TUZLASPOR
8
 
 
AKHISAR BELEDIYE
14
 
 
0
1
0
3

1.36

4.50

7.00

12:00
FIN
FRC
FC SABURTALO
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI
 
 
 
1
1
1
1
 

2.37

3.40

2.50

12:00
FIN
CL
PEMBROKE ATHLETA
1
 
 
MARSAXLOKK FC
10
 
1
0
0
1
0
 

12:00
FIN
VL1
THANH HOA
11
 
 
VIETTEL
10
 
 
0
0
0
0

11:30
FIN
CP1
ATALANTA (U19)
12
 
 
CAGLIARI (U19)
13
 
 
0
1
1
2
 

11:15
FIN
PDW
VALENCIA (W)
10
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA (W)
18
 
 
1
0
3
0

11:10
FIN
FRC
FAKEL VORONEZH
 
 
RAD
 
 
 
1
1
1
1

11:00
FIN
FRC
PFC SOCHI
 
 
RUBIN
 
 
 
2
1
2
3

10:30
FIN
IL
TRAU FC
2
 
 
CHENNAI CITY
10
 
1
0
0
2
0

2.60

3.25

2.50

09:10
FIN
AL
WELLINGTON PHOENIX FC
11
1
 
NEWCASTLE JETS FC
10
2
 
0
1
1
2

09:05
FIN
FRC
ZENIT SAINT PETERSBURG
 
 
PAKHTAKOR
 
 
 
2
0
3
0
 

09:00
FIN
FRC
FC ISLOCH MINSK RAION
 
 
BATE BORISOV
 
 
 
2
1
3
4

07:05
FIN
WL
CANBERRA UNITED (W)
3
 
 
PERTH GLORY FC (W)
9
 
 
0
0
1
1

05:00
FIN
PR
EASTERN SUBURBS
3
 
 
AUCKLAND CITY
2
 
 
0
0
1
1
 

05:00
FIN
PR
TEAM WELLINGTON
1
 
 
WELLINGTON PHOENIX II
7
 
 
1
2
5
2
 

03:00
FIN
CL
LD ALAJUELENSE
2
 
 
SAN CARLOS
1
 
 
0
0
1
1
 

1.61

3.60

5.50

03:00
FIN
CL
ATLAS
18
3
 
U.A.N.L. - TIGRES
3
3
 
0
1
0
2
 

3.10

3.40

2.25

03:00
FIN
LPA1
COLIMA FC
2
 
 
TECOS
11
 
 
0
1
1
2
 

03:00
FIN
PR
WANDERERS SC
4
 
 
HAWKES BAY UNITED
6
 
 
1
2
1
4
 

02:00
FIN
A
VASCO DA GAMA
15
4
 
ATLETICO MINEIRO
4
1
 
2
0
3
2

4.33

3.80

1.75

02:00
FIN
CL2
PUNTARENAS FC
3
 
 
AD GUANACASTECA
1
 
 
0
0
0
1
 

01:30
FIN
QF
VILLA MITRE
 
 
SPORTIVO BELGRANO
 
 
1
0
0
2
0

01:30
FIN
PD
COBRESAL
12
2
 
UNION LA CALERA
2
2
 
1
0
1
1
 

2.20

4.00

2.80

01:15
FIN
FINAL
SUD AMERICA
 
 
RAMPLA JUNIORS
 
 
 
0
0
3
2

01:00
FIN
CL
SPORTING SAN JOSE
6
 
2
SANTOS DE GUAPILES
3
 
 
0
0
0
1
 

2.20

3.40

2.90

00:35
FIN
AP
ENVIGADO
18
 
 
DEPORTIVO PASTO
1
 
 
0
1
0
1
 

2.75

3.10

2.62

00:00
FIN
R16
ARGENTINO DE MERLO
 
 
DEPORTIVO MERLO
 
 
 
1
2
1
3

00:00
FIN
A
SAO PAULO
2
1
 
CORITIBA
18
2
 
0
0
1
1

1.33

5.00

9.00

00:00
FIN
LPA1
SALTILLO FC
7
 
 
MAZORQUEROS FC
6
 
 
0
0
3
2