Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
POST
QF
ATLETICO PARANAENSE
 
 
LONDRINA
 
 
 

23:00
POST
QF
CASCAVEL
 
 
RIO BRANCO
 
 
 

23:00
POST
QF
CORITIBA
 
 
PARANA
 
 
 

23:00
POST
QF
OPERARIO-PR
 
 
CIANORTE
 
 
 

23:00
POST
CL
CS CARTAGINES
5
 
 
JICARAL SERCOBA
4
 
 

23:00
POST
CL
DEPORTIVO SAPRISSA
1
 
 
LIMON FC
10
 
 

23:00
POST
CL
GUADALUPE FC
6
 
 
PEREZ ZELEDON
8
 
 

23:00
POST
CL
MUNICIPAL GRECIA
9
 
 
LD ALAJUELENSE
2
 
 

23:00
POST
CL
SAN CARLOS
7
 
 
SANTOS DE GUAPILES
11
 
 

23:00
POST
CL
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 
CS HEREDIANO
3
 
 

23:00
POST
SD
ANGOSTURA FC
1
 
 
DYNAMO DE PUERTO LA CRUZ
5
 
 
 

23:00
POST
SD
CD HERMANOS COLMENAREZ
5
 
 
UNION LOCAL ANDINA
7
 
 
 

23:00
POST
SD
LIBERTADOR FC
7
 
 
FUNDACION AIFI
3
 
 
 

23:00
POST
SD
PETROLERO DE ANZOATEGUI
6
 
 
MINERVEN EXPRESO AZUL
4
 
 
 

23:00
POST
SD
URENA SC
1
 
 
REAL FRONTERA
6
 
 
 

22:45
POST
CGA
LECCO
15
 
 
ALBINOLEFFE
7
 
 

22:45
POST
CGB
ARZIGNANO VALCHIAMPO
18
 
 
RAVENNA
16
 
 

22:45
POST
CGB
REGGIO AUDACE
2
 
 
L. R. VICENZA
1
 
 

22:30
POST
SD
ATLETICO EL VIGIA FC
3
 
 
DEPORTIVO JBL
4
 
 
 

22:30
POST
SD
PETARE FC
4
 
 
ESTUDIANTES CARACAS
5
 
 
 

22:30
POST
SD
YARACUY FC
3
 
 
ACADEMIA REY
1
 
 
 

22:00
POST
AP
CLUB ALWAYS READY
2
 
 
NACIONAL POTOSI
9
 
 

22:00
POST
CAR
BANGU
3
 
 
CABOFRIENSE
6
 
 

22:00
POST
CAR
FLAMENGO
1
 
 
BOAVISTA SPORT CLUB
2
 
 

22:00
POST
CAR
MACAE
4
 
 
FLUMINENSE
1
 
 

22:00
POST
CAR
PORTUGUESA-RJ
5
 
 
BOTAFOGO
4
 
 

22:00
POST
CAR
VASCO DA GAMA
5
 
 
MADUREIRA
2
 
 

22:00
POST
CAR
VOLTA REDONDA
3
 
 
RESENDE
6
 
 

21:45
POST
NL
HARROGATE TOWN
2
 
 
BARROW
1
 
 

21:30
POST
WSL
WEST HAM (W)
8
 
 
EVERTON (W)
7
 
 

21:00
POST
BW
KINDERMANN (W)
3
 
 
SAO PAULO (W)
9
 
 
 

21:00
POST
QF
BAYERN MUNICH (W)
 
 
LYON (W)
 
 
 

21:00
POST
QF
PARIS SAINT GERMAIN (W)
 
 
ARSENAL (W)
 
 
 

20:30
POST
QF
BARCELONA (W)
 
 
ATLETICO MADRID (W)
 
 
 

20:00
POST
NTH
ALTONA 93
16
 
 
HANNOVER 96 II
13
 
 

20:00
POST
N/E
VSG ALTGLIENICKE
1
 
 
WACKER NORDHAUSEN
14
 
 

20:00
POST
N/E
VFB AUERBACH
9
 
 
VIKTORIA BERLIN
8
 
 

19:30
POST
CGA
ALESSANDRIA
6
 
 
AREZZO
9
 
 

19:30
POST
CGA
CARRARESE
2
 
 
NOVARA
8
 
 

19:30
POST
CGA
MONZA
1
 
 
PIANESE
19
 
 

19:30
POST
CGA
PRO VERCELLI
14
 
 
PRO PATRIA
13
 
 

19:30
POST
CGA
RENATE
3
 
 
JUVENTUS (U23)
10
 
 

19:30
POST
CGB
CESENA
13
 
 
RIMINI
20
 
 

19:30
POST
CGB
PADOVA
6
 
 
TRIESTINA
9
 
 

19:30
POST
CGB
VIRTUS VERONA
12
 
 
SAMBENEDETTESE
11
 
 

19:20
POST
D1
OHOD
4
 
 
AL-TAQDOM
20
 
 
 

19:05
POST
D1
HETTEN FC
19
 
 
AL-ANSAR
16
 
 
 

19:00
POST
QF
VFL WOLFSBURG (W)
 
 
GLASGOW CITY (W)
 
 
 

18:55
POST
D1
AL-MOJZEL
17
 
 
AL-AIN ATAWLAH
1
 
 
 

18:40
POST
D1
AL-NAJOOM
18
 
 
AL-KAWKAB
15
 
 
 

18:35
POST
D1
AL-NAHDA
6
 
 
AL-JABALAIN
8
 
 
 

18:15
POST
N/E
SV LICHTENBERG 47
11
 
 
ZFC MEUSELWITZ
10
 
 

18:00
POST
E2
AS SALE
9
 
 
KAWKAB A.C.MARRAKECH
14
 
 
 

18:00
POST
E2
CHABAB ATLAS KHENIFRA
6
 
 
CHABAB MOHAMMEDIA
2
 
 
 

18:00
POST
E2
ITTIHAD KHEMISSET
7
 
 
CHABAB RIF HOCEIMA
16
 
 
 

18:00
POST
E2
JEUNESSE BEN GUERIR
13
 
 
WYDAD TEMARA
12
 
 
 

18:00
POST
E2
KAC KENITRA
11
 
 
WYDAD FES
10
 
 
 

18:00
POST
E2
MAGHREB FES
1
 
 
TAS DE CASABLANCA
8
 
 
 

18:00
POST
E2
OLYMPIQUE DCHEIRA
5
 
 
SIDI KACEM
15
 
 
 

18:00
POST
E2
RACING DE CASABLANCA
3
 
 
CHABAB RIADI SALMI
4
 
 
 

17:00
POST
CGA
GIANA ERMINIO
17
 
 
PISTOIESE
11
 
 

17:00
POST
CGA
OLBIA
18
 
 
GOZZANO
20
 
 

17:00
POST
CGA
PONTEDERA
4
 
 
COMO
12
 
 

17:00
POST
CGA
ROBUR SIENA
5
 
 
PERGOLETTESE
16
 
 

17:00
POST
CGB
FANO ALMA J.
19
 
 
CARPI
3
 
 

17:00
POST
CGB
FERALPISALO
5
 
 
IMOLESE
17
 
 

17:00
POST
CGB
FERMANA
10
 
 
MODENA
8
 
 

17:00
POST
CGB
GUBBIO
14
 
 
SUDTIROL
4
 
 

17:00
POST
CGB
PIACENZA
7
 
 
VIS PESARO
15
 
 

16:00
POST
NFS
REAL KINGS FC
9
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
11
 
 

15:00
POST
2.CFL
BOKELJ
3
 
 
FK OTRANT OLYMPIC
10
 
 

15:00
POST
2.CFL
FK DECIC
1
 
 
JEZERO
4
 
 

15:00
POST
2.CFL
FK DREZGA
7
 
 
JEDINSTVO BIJELO POLJE
2
 
 

15:00
POST
2.CFL
LOVCEN
9
 
 
IBAR
5
 
 

15:00
POST
2.CFL
MORNAR
6
 
 
ARSENAL TIVAT
8
 
 

05:15
POST
WCQ
PERU
2
 
 
BRAZIL
6
 
 

03:00
POST
1QR
FRENCH GUIANA
 
 
BAHAMAS
 
 
 

03:00
POST
1QR
GUYANA
 
 
BARBADOS
 
 
 

02:00
POST
1QR
MONTSERRAT
 
 
GUATEMALA
 
 
 

02:00
POST
WCQ
CHILE
7
 
 
COLOMBIA
8
 
 

01:00
POST
WCQ
VENEZUELA
4
 
 
PARAGUAY
1
 
 

00:00
POST
WCQ
ECUADOR
10
 
 
URUGUAY
3
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score