Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
CGA
VILA NOVA
4
 
 
PAYSANDU
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
CGB
TOMBENSE
10
 
 
SAO JOSE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
FINAL
TREZE
 
 
CAMPINENSE
 
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
QF
BRASILIENSE
 
 
LUZIANIA
 
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
PTRN
PALMEIRA DE GOIANINHA
8
 
 
SANTA CRUZ RN
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
R64
ODRA OPOLE
 
 
LECH POZNAN
 
 
 
Full Time Result Only
 

6.00

4.33

1.40

 
21:00
FTR
1L2
FC BASSECOURT
2
 
 
FC LUZERN II
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
1L2
FC BIEL BIENNE
3
 
 
SR DELEMONT
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
R64
KSZO OSTROWIEC
 
 
WISLA KRAKOW
 
 
 
Full Time Result Only
 

7.50

5.50

1.25

 
20:15
FTR
U17
VEJLE (U17)
7
 
 
RANDERS FREJA (U17)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:15
FTR
PR
AL-KUWAIT
1
 
 
AL-NASR SC
8
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
2PFL
PIRIN BLAGOEVGRAD
8
 
 
YANTRA 2019 GABROVO
5
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
R64
GKS TYCHY
 
 
WISLA PLOCK
 
 
 
Full Time Result Only
 

3.25

3.25

2.00

 
20:00
FTR
2L
MFK SKALICA
3
 
 
FK DUBNICA
10
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
GS
HAPOEL HADERA
3
 
 
MACCABI NETANYA
2
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
GS
MACCABI PETAH TIKVA
1
 
 
HAPOEL KFAR-SABA
4
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
2D
NK KRKA
9
 
 
TRIGLAV KRANJ
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
TIR
IMST
3
 
 
WORGL
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
VOR
ROTENBERG
9
 
 
LAUTERACH
3
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
2PFL
LITEX
17
 
 
SOZOPOL
11
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
2PFL
VITOSHA BISTRITSA
14
 
 
HEBAR PAZARDZHIK
10
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
2L
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
1
 
 
SLOVAN BRATISLAVA B
14
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
PL
ETOILE-CAROUGE FC
8
 
 
SC BRUHL
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
1L3
FC TUGGEN
8
 
 
WETTSWIL-BONSTETTEN
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:45
FTR
PL
AC BELLINZONA
7
 
 
RAPPERSWIL
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
FLBH
GORAZDE
16
 
 
FK BUDUCNOST BANOVICI
10
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
IGMAN KONJIC
8
 
 
TRAVNIK
7
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
JEDINSTVO BIHAC
5
 
 
ZVIJEZDA GRADACAC
14
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
FLBH
POSUSJE
6
 
 
NK SLAVEN ZIVINICE
9
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
2.HNL
DUGOPOLJE
7
 
 
HNK CIBALIA
8
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
KL
KUPS (W)
5
 
 
ALAND UNITED (W)
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
PL
YVERDON-SPORT FC
6
 
 
FC SION II
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1L1
FC VEVEY SPORTS 05
9
 
 
MARTIGNY SPORTS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:15
FTR
U19
ODENSE (U19)
7
 
 
AC HORSENS U19
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
SAL
FC PINZGAU
4
 
 
SV AUSTRIA SALZBURG
5
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
VOR
AUSTRIA LUSTENAU (AM)
6
 
 
RW RANKWEIL
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
VOR
FC WOLFURT
5
 
 
SW BREGENZ
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
FK JEDINSTVO BRCKO
13
 
 
FK LEOTAR
6
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
FK PODRINJE
15
 
 
DRINA ZVORNIK
3
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
KOZARA GRADISKA
1
 
 
MODRICA
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
LJUBIC PRNJAVOR
14
 
 
FK TEKSTILAC DERVENTA
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
RUDAR PRIJEDOR
8
 
 
SUTJESKA FOCA
10
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
SLAVIJA SARAJEVO
12
 
 
FK BORAC KOZARSKA DUBICA
5
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
SLOBODA NOVI GRAD
9
 
 
ZELJEZNICAR BANJA LUKA
7
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
FLRS
SLOGA DOBOJ
11
 
 
FK ZVIJEZDA 09
16
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2PFL
DOBRUDZHA
7
 
 
LUDOGORETS II
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2PFL
KARIANA ERDEN
16
 
 
SEPTEMVRI SIMITLI
3
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2PFL
LOKOMOTIV SOFIA
2
 
 
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
13
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2PFL
SEPTEMVRI SOFIA
9
 
 
NEFTOCHIMIC BURGAS
6
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
N/E
SEPTEMVRI TERVEL
16
 
 
SHUMEN 2007
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
N/E
SVETKAVITSA
8
 
 
USTREM DONCHEVO
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
BANSKO
16
 
 
BELASITSA PETRICH
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
CHAVDAR ETROPOLE
8
 
 
PIRIN RAZLOG
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
GRANIT VLADAYA
18
 
 
OBORISHTE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
LEVSKI CHEPINTSI
15
 
 
KYUSTENDIL
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
MAREK
4
 
 
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
PERUN KRESNA
17
 
 
BALKAN BOTEVGRAD
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
PIRIN GOTSE DELCHEV
10
 
 
BOTEV IHTIMAN
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
RILSKI SPORTIST
13
 
 
SLIVNISHKI GEROY
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/W
VELBAZHD
14
 
 
VIHREN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
AFK HASKOVO
10
 
 
MARITSA PLOVDIV
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
ATLETIK KUKLEN
5
 
 
NESEBAR
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
CHERNOMORETS BURGAS
8
 
 
DIMITROVGRAD
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
GIGANT SAEDINENIE
1
 
 
ROZOVA DOLINA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
IZVOR
13
 
 
SPARTAK PLOVDIV
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
KARNOBAT
16
 
 
RODOPA SMOLYAN
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
SOKOL MARKOVO
6
 
 
ZAGORETS NOVA ZAGORA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
S/E
YAMBOL 1915
17
 
 
VEREYA STARA ZAGORA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
IL
FK PANEVEZYS B
9
 
 
VILNIUS BFA
14
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
IL
VILNAUS VITYS
2
 
 
DAINAVA ALYTUS
6
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
APW
ATLAS (W)
11
 
 
MAZATLAN FC
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L
FK LOZNICA
6
 
 
KOLUBARA
17
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1L
GRAFICAR BEOGRAD
8
 
 
DINAMO VRANJE
12
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1L
KABEL
9
 
 
FK DUBOCICA
13
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1L
RADNICKI 1923
16
 
 
ZELEZNICAR PANCEVO
14
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1L
ZEMUN
15
 
 
FK TRAYAL
18
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
DUKLA BANSKA BYSTRICA
2
 
 
SLAVOJ TREBISOV
9
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
PUCHOV
11
 
 
PARTIZAN BARDEJOV
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2L
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS
12
 
 
STK 1914 SAMORIN
8
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2D
JADRAN DEKANI
2
 
 
NK BREZICE
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2D
NK DRAVA PTUJ
12
 
 
FUZINAR
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2D
NK NAFTA
6
 
 
PRIMORJE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2D
RADOMLJE
3
 
 
SMARTNO 1928
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
2D
RUDAR VELENJE
8
 
 
ND BILJE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
NFS
STEENBERG UNITED
9
 
 
UNIVERSITY OF PRETORIA FC
8
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1L1
BULLE
4
 
 
FC AZZURRI 90 LS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L1
FC ECHALLENS
6
 
 
FC LA CHAUX-DE-FONDS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L1
FC OBERWALLIS NATERS
8
 
 
US TERRE SAINTE
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L1
LANCY FC
10
 
 
OLYMPIQUE DE GENEVE
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L2
SC GOLDAU
10
 
 
SOLOTHURN
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
TIR
FC KUFSTEIN
6
 
 
TELFS
7
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
R64
RESOVIA RZESZOW
 
 
PIAST GLIWICE
 
 
 
Full Time Result Only
 

6.00

4.33

1.40

 
17:00
FTR
CTR
ATSV STADL-PAURA
11
 
 
RIED (AM)
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
TIR
WACKER INNSBRUCK(AM)
2
 
 
FC KITZBUHEL
4
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
R64
KARPATY KROSNO
 
 
STAL MIELEC
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
R64
KKS 1925 KALISZ
 
 
KORONA KIELCE
 
 
 
Full Time Result Only
 

3.00

3.25

2.20

 
17:00
FTR
R64
POLONIA NYSA
 
 
GORNIK LECZNA
 
 
 
Full Time Result Only
 

10.00

6.50

1.16

 
17:00
FTR
R64
SKIERNIEWICE
 
 
WIDZEW LODZ
 
 
 
Full Time Result Only
 

8.00

6.50

1.20

 
17:00
FTR
R64
STAL RZESZOW
 
 
PODBESKIDZIE
 
 
 
Full Time Result Only
 

4.50

3.60

1.61

 
17:00
FTR
R64
UNIA JANIKOWO
 
 
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
 
 
 
Full Time Result Only
 

6.00

4.33

1.40

 
17:00
FTR
D2NS
ENKOPINGS SK
8
 
 
FAGERSTA SODRA
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2NS
GAMLA UPSALA SK
6
 
 
IFK STOCKSUND
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2NS
IFK OSTERAKER
4
 
 
IFK LIDINGO
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2SS
ASSYRISKA IF NORRKOPING
10
 
 
ARAMEISKA-SYRIANSKA IF
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2SS
TROSA-VAGNHARAD SK
6
 
 
RYNNINGE IK
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2NG
KARLSTAD FOTBOLLUTVECKLING
14
 
 
SAVEDALENS IF
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2VG
IS HALMIA
10
 
 
ASSYRISKA BK
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2VG
VASTRA FROLUNDA IF
13
 
 
ONSALA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
FC BAVOIS
10
 
 
SC CHAM
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
FC BREITENRAIN BERN
12
 
 
FC BASEL 1893 II
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
FC ZURICH II
2
 
 
FC KONIZ
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
PL
SC YF JUVENTUS
5
 
 
FC STADE NYONNAIS
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L1
BSC YOUNG BOYS II
3
 
 
TEAM VAUD (U21)
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L2
FC BADEN
1
 
 
FC SCHOTZ
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L2
FC WOHLEN
14
 
 
SC BUOCHS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
FC GOSSAU
3
 
 
FC KOSOVA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
FC RED STAR ZH
4
 
 
FC BALZERS
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
USV ESCHEN MAUREN
13
 
 
FC LINTH 04
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
PR
FC VAN
4
 
 
GANDZASAR
10
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
FL
ALASHKERT-2
6
 
 
ARARAT YEREVAN-2
3
 
 
Full Time Result Only

 
16:15
FTR
U17
BRONDBY (U17)
10
 
 
ESBJERG (U17)
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
FL
FC ARARAT-ARMENIA-2
5
 
 
WEST ARMENIA
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
DS4
NORRESUNDBY
7
 
 
VEJLBY-RISSKOV
9
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
1DW
FREDENSBORG BI (W)
5
 
 
NAESBY (W)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
KL
JYPK (W)
9
 
 
PK-35 (W)
3
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
ONN
GREIFSWALDER SV
12
 
 
SC STAAKEN
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
IL
FK ATMOSFERA
11
 
 
HEGELMANN LITAUEN
5
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
NFS
JDR STARS
5
 
 
TS SPORTING
13
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
NFS
RICHARDS BAY FC
10
 
 
MBOMBELA UNITED
14
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
NFS
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
3
 
 
AJAX CAPE TOWN
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1S
FK KARLSKRONA
16
 
 
FC TROLLHATTAN
10
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D1S
TORNS IF
5
 
 
OSKARSHAMNS AIK
9
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
D2NL
IFK OSTERSUND
3
 
 
GOTTNE
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NL
SANDVIKS IK
12
 
 
UMEA FC AKADEMI
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NS
KVARNSVEDENS IK
11
 
 
KARLBERGS BK
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NS
SKILJEBO
5
 
 
ENSKEDE IK
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2SS
ASSYRISKA FF
3
 
 
FC GUTE
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NG
IK ODDEVOLD
2
 
 
VARGARDA IK
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2NG
STENUNGSUNDS IF
5
 
 
NORDVARMLAND
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
D2OG
DALSTORPS IF
2
 
 
NOSABY IF
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:45
FTR
U17
AC HORSENS U17
14
 
 
ODENSE (U17)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
DS1
BK UNION
9
 
 
ISHOJ IF
6
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
DS2
HERLEV
8
 
 
LEDOJE-SMORUM
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
U17
FC COPENHAGEN (U17)
8
 
 
LYNGBY (U17)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
1DW
ODENSE (W)
3
 
 
ASA AARHUS (W)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ONN
ROSTOCKER FC 1895
17
 
 
BRANDENBURGER SC SUD
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
ONN
RSV EINTRACHT 1949
15
 
 
FC LOK STENDAL
11
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
ONS
EINHEIT RUDOLSTADT
5
 
 
ROT-WEISS ERFURT
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ONS
FC AN DER FAHNER HOEHE
6
 
 
FC EILENBURG
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ONS
FC GRIMMA
8
 
 
FC MERSEBURG
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ONS
FC OBERLAUSITZ NEUGERSDORF
10
 
 
FSV MARTINRODA
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ONS
INTER LEIPZIG
12
 
 
CARL ZEISS JENA II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
ONS
VFC PLAUEN
16
 
 
LUDWIGSFELDER
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
R64
PAWLOWICE SLASKIE
 
 
SOKOL OSTRODA
 
 
 
Full Time Result Only
 

3.60

3.50

1.80

 
15:00
FTR
D2NL
BODENS BK
5
 
 
TAFTEA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2NL
FRISKA VILJOR FC
2
 
 
STODE IF
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2NS
HUDIKSVALLS FF
2
 
 
KUNGSANGENS
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2NS
STOCKHOLM INTERNAZIONALE
3
 
 
FANNA BK
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2SS
IFK ESKILSTUNA
7
 
 
HUDDINGE IF
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2SS
TYRESO FF
4
 
 
NEWROZ
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2NG
IK GAUTHIOD
13
 
 
LIDKOPINGS FK
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2OG
HUSQVARNA FF
4
 
 
IK TORD
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2OG
IFK HASSLEHOLM
14
 
 
ASARUMS IF
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2OG
RAPPE GOIF
13
 
 
BROMOLLA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
D2VG
ULLAREDS IK
4
 
 
BK OLYMPIC
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
VL
FC ISTIKLOL DUSHANBE
1
 
 
KHUJAND
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:30
FTR
DS4
IF SKJOLD SAEBY
8
 
 
SILKEBORG KFUM
10
 
 
Full Time Result Only

 
14:30
FTR
1DW
BSF (W)
4
 
 
SOLROED FC (W)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:30
FTR
D2VG
VINBERGS IF
2
 
 
ROSENGARD
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
DS1
KARLSLUNDE IF
7
 
 
TARNBY FF
4
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
DS2
OTTERUP
10
 
 
ROSKILDE BOLDKLUB
4
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
DS3
TARUP-PAARUP
9
 
 
HORSENS FS
3
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
DS3
VIBY
6
 
 
VARDE IF
10
 
 
Full Time Result Only

 
14:00
FTR
D1W
OVREVOLL HOSLE (W)
3
 
 
HONEFOSS (W)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
NFS
MOROKA SWALLOWS
2
 
 
REAL KINGS FC
6
 
 
Full Time Result Only

 
13:45
FTR
U19
SONDERJYSKE (U19)
8
 
 
AARHUS (U19)
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:30
FTR
NZPL
DARWIN HEARTS FC
6
 
 
UNIVERSITY AZZURRI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
DS1
AVEDORE
10
 
 
KFUM BK
8
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
DS1
FREMAD VALBY
11
 
 
HUSUM
5
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
DS2
IF SKJOLD BIRKEROD
7
 
 
ALLEROD
5
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
U19
FC COPENHAGEN (U19)
10
 
 
LYNGBY (U19)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
1DW
DAMSO (W)
4
 
 
B93 COPENHAGEN (W)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
1DW
JAI AARHUS (W)
4
 
 
AALBORG FREJA (W)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
1DW
ROMALT IF (W)
5
 
 
VILDBJERG (W)
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
EL
FC NOMME UNITED
2
 
 
FCI LEVADIA II
6
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
EL
FLORA TALLINN II
5
 
 
FC ELVA
4
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
EL
VANDRA JK VAPRUS
7
 
 
PARNU JK VAPRUS
3
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
J3
GAINARE TOTTORI
2
 
 
FUKUSHIMA UNITED
14
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
J3
KAGOSHIMA UNITED
8
 
 
KATALLER TOYAMA
6
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
J3
ROASSO KUMAMOTO
3
 
 
VANRAURE HACHINOHE
12
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
IL
FK ZALGIRIS VILNIUS B
10
 
 
FK MINIJA
12
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
KL3
BUSAN TRANSPORT.CORP
4
 
 
GIMHAE CITY
1
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
KL3
CHEONAN CITY
8
 
 
MOKPO CITY
11
 
 
Full Time Result Only

 
13:00
FTR
KL3
DAEJEON KORAIL
5
 
 
GYEONGJU KHNP FC
2
 
 
Full Time Result Only

 
12:45
FTR
VIC20
HUME CITY (U20)
4
 
 
ST ALBANS SAINTS (U20)
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:30
FTR
SA2
ADELAIDE HILLS
6
 
 
STURT LIONS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
NSW
MT DRUITT TOWN RANGERS
10
 
 
ROCKDALE CITY SUNS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
QSL
REDLANDS UNITED
12
 
 
OLYMPIC FC
4
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
NSW2
BLACKTOWN SPARTANS
3
 
 
SD RAIDERS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
BCL1
THE LAKES
2
 
 
IPSWICH CITY
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
J3
KAMATAMARE SANUKI
18
 
 
BLAUBLITZ AKITA
1
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
L1
EHIME FC (W)
6
 
 
URAWA (W)
3
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
L1
NIIGATA (W)
5
 
 
IGA KUNOICHI (W)
8
 
 
Full Time Result Only

 
11:45
FTR
QSL
EASTERN SUBURBS FC
10
 
 
SUNSHINE COAST WANDERERS
13
 
 
Full Time Result Only

 
11:30
FTR
QSL
BRISBANE STRIKERS
9
 
 
QUEENSLAND LIONS
1
 
 
Full Time Result Only

 
11:30
FTR
U17
AARHUS (U17)
13
 
 
SONDERJYSKE (U17)
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:30
FTR
L1
CEREZO OSAKA (W)
1
 
 
NTV BELEZA (W)
4
 
 
Full Time Result Only

 
11:15
FTR
QSL2
LOGAN LIGHTNING
1
 
 
ROCHEDALE ROVERS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
NSW2
BONNYRIGG WH. EAGLES
4
 
 
HAKOAH SYDNEY CITY
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
BPL
ALBANY CREEK
7
 
 
BRISBANE KNIGHTS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
BPL
CABOOLTURE
11
 
 
BAYSIDE UNITED
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
BCL1
ANNERLEY
4
 
 
AC CARINA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
BCL1
SAMFORD RANGERS
5
 
 
BRISBANE ATHLETIC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
11:00
FTR
J3
FUJIEDA MYFC
11
 
 
CEREZO OSAKA U23
17
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
J3
SC SAGAMIHARA
10
 
 
FC GIFU
5
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
KL3
CHUNCHEON FC
16
 
 
CHEONGJU FC
9
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
KL3
GYEONGJU CITIZEN
14
 
 
CHANGWON CITY
10
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
KL3
HWASEONG FC
7
 
 
GIMPO CITIZEN
6
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
KL3
PYEONGTAEK CITIZEN
12
 
 
GANGNEUNG CITY FC
3
 
 
Full Time Result Only

 
11:00
FTR
KL3
YANGJU CITIZEN FC
13
 
 
JEONJU FC
15
 
 
Full Time Result Only

 
10:00
FTR
WA
ARMADALE
3
 
 
INGLEWOOD UNITED
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
BAYSWATER CITY
4
 
 
BALCATTA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
FLOREAT ATHENA
2
 
 
COCKBURN CITY
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
GWELUP CROATIA SC
1
 
 
PERTH SC
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
PERTH GLORY YOUTH
7
 
 
SORRENTO FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
WA
ROCKINGHAM CITY
12
 
 
ECU JOONDALUP
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
BPL
THE GAP
9
 
 
TARINGA ROVERS
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
10:00
FTR
L1
NOJIMA STELLA (W)
9
 
 
INAC KOBE LEONESSA (W)
2
 
 
Full Time Result Only

 
09:30
FTR
TAS
OLYMPIA
6
 
 
LAUNCESTON CITY
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
09:30
FTR
NZPL
PORT DARWIN
5
 
 
CASUARINA FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:45
FTR
ACT
WODEN WESTON FC
8
 
 
CANBERRA FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE CITY FC
9
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
6
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE COMETS
2
 
 
CROYDON KINGS
4
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
ADELAIDE UNITED II
11
 
 
CAMPBELLTOWN CITY
3
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
CUMBERLAND UNITED
7
 
 
ADELAIDE BLUE EAGLES
8
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
SA
PARA HILLS KNIGHTS
12
 
 
ADELAIDE RAIDERS
5
 
 
Full Time Result Only

 
08:30
FTR
NSW2
HILLS UNITED
7
 
 
SPIRIT FC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA2
ADELAIDE VICTORY
11
 
 
PLAYFORD CITY PATRIOTS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA2
FULHAM UNITED
8
 
 
WESTERN STRIKERS
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA2
SOUTH ADELAIDE
3
 
 
WEST ADELAIDE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA2
W. TORRENS BIRKALLA
7
 
 
VIPERS FC
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
08:30
FTR
SA2
WHITE CITY
5
 
 
SEAFORD RANGERS
12
 
 
Full Time Result Only