Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

04:00
FTR
RPO
CURRIDABAT
 
 
AD SANTA ROSA
 
 
 
Full Time Result Only

 
00:00
FIN
CL
JICARAL SERCOBA
4
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
12
 
 
2
0
5
0

00:00
FIN
CL
MUNICIPAL GRECIA
7
 
 
GUADALUPE FC
4
 
 
2
0
2
0

2.60

3.50

2.37

POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
POSTPONED / CANCELLED / ABANDONED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:40
CANC
PD
GRAN VALENCIA
18
 
 
CARACAS FC
2
 
 

23:30
CANC
CL
GUASTATOYA
3
 
 
CSD MUNICIPAL
2
 
 

23:00
POST
D1
AUCAS
16
 
 
LDU PORTOVIEJO
14
 
 

23:00
POST
D1
BARCELONA SC
7
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA QUITO
3
 
 

23:00
POST
D1
CD OLMEDO
13
 
 
EMELEC
11
 
 

23:00
POST
D1
DELFIN SC
15
 
 
MUSHUC RUNA SC
8
 
 

23:00
POST
D1
DEPORTIVO CUENCA
12
 
 
GUAYAQUIL CITY FC
5
 
 

23:00
POST
D1
EL NACIONAL
9
 
 
ORENSE SC
10
 
 

23:00
POST
D1
INDEPEND. DEL VALLE
6
 
 
MACARA
4
 
 

23:00
POST
D1
TECNICO UNIVERSITARIO
1
 
 
LDU QUITO
2
 
 

23:00
POST
B
AMERICA DE QUITO
6
 
 
ATLETICO SANTO DOMINGO
3
 
 

23:00
POST
B
ATLETICO PORTENO
8
 
 
MANTA FC
2
 
 

23:00
POST
B
CHACARITAS FC
9
 
 
9 DE OCTUBRE
1
 
 

23:00
POST
B
FUERZA AMARILLA
5
 
 
CDS SANTA RITA
7
 
 

23:00
POST
B
GUALACEO SC
4
 
 
INDEPENDIENTE JUNIORS
10
 
 

23:00
POST
AP
12 DE OCTUBRE
10
 
 
SOL DE AMERICA
8
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB GUARANI
4
 
 
GUAIRENA FC
5
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB NACIONAL
3
 
 
CLUB RIVER PLATE
7
 
 
 

23:00
POST
AP
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
GENERAL DIAZ
12
 
 
 

23:00
POST
AP
LIBERTAD
1
 
 
CERRO PORTENO
6
 
 
 

23:00
POST
AP
OLIMPIA
2
 
 
SPORTIVO LUQUENO
11
 
 
 

23:00
POST
AP
ALIANZA UNIVERSIDAD
1
 
 
SPORT BOYS
10
 
 
 

23:00
POST
AP
ATLETICO GRAU
20
 
 
UTC
7
 
 
 

23:00
POST
AP
AYACUCHO FC
2
 
 
CARLOS STEIN FC
18
 
 
 

23:00
POST
AP
CARLOS A. MANNUCCI
14
 
 
SPORT HUANCAYO
9
 
 
 

23:00
POST
AP
CIENCIANO
6
 
 
ALIANZA LIMA
13
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO BINACIONAL
3
 
 
SPORTING CRISTAL
17
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO LLACUBAMBA
19
 
 
CESAR VALLEJO
15
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO MUNICIPAL
12
 
 
FBC MELGAR
5
 
 
 

23:00
POST
AP
U. SAN MARTIN
11
 
 
ACADEMIA CANTOLAO
8
 
 
 

23:00
POST
AP
UNIVERSITARIO
4
 
 
CUSCO FC
16
 
 
 

23:00
CANC
PD
ATLETICO VENEZUELA
5
 
 
LALA FC
19
 
 

23:00
CANC
PD
ESTUDIANTES MERIDA
6
 
 
ZAMORA FC
1
 
 

23:00
CANC
PD
MONAGAS SC
4
 
 
DEPORTIVO LARA
3
 
 

23:00
CANC
PD
TRUJILLANOS FC
8
 
 
PUERTO CABELLO
11
 
 

23:00
CANC
PD
YARACUYANOS FC
13
 
 
PORTUGUESA FC
16
 
 

23:00
CANC
PD
ZULIA FC
9
 
 
ARAGUA FC
10
 
 

22:30
CANC
CL
IZTAPA
4
 
 
XELAJU
10
 
 

22:30
CANC
PD
CARABOBO FC
15
 
 
METROPOLITANOS FC
12
 
 

22:00
POST
A
ATLETICO PARANAENSE
15
 
 
FLUMINENSE
1
 
 
 

22:00
POST
A
CEARA
18
 
 
BAHIA
16
 
 
 

22:00
POST
A
CORINTHIANS
19
 
 
FORTALEZA
20
 
 
 

22:00
POST
A
FLAMENGO
6
 
 
BOTAFOGO
17
 
 
 

22:00
POST
A
GOIAS
3
 
 
ATLETICO GOIANIENSE
13
 
 
 

22:00
POST
A
INTERNACIONAL
5
 
 
ATLETICO MINEIRO
14
 
 
 

22:00
POST
A
PALMEIRAS
12
 
 
SANTOS
8
 
 
 

22:00
POST
A
RED BULL BRAGANTINO
7
 
 
CORITIBA
2
 
 
 

22:00
POST
A
SPORT RECIFE
10
 
 
SAO PAULO
9
 
 
 

22:00
POST
A
VASCO DA GAMA
11
 
 
GREMIO
4
 
 
 

22:00
POST
CGA
FERROVIARIO
10
 
 
MANAUS
8
 
 
 

22:00
POST
CGA
IMPERATRIZ
6
 
 
BOTAFOGO PB
4
 
 
 

22:00
POST
CGA
PAYSANDU
9
 
 
JACUIPENSE
7
 
 
 

22:00
POST
CGA
TREZE
2
 
 
REMO
5
 
 
 

22:00
POST
CGA
VILA NOVA
3
 
 
SANTA CRUZ
1
 
 
 

22:00
POST
CGB
BOA
4
 
 
BRUSQUE
10
 
 
 

22:00
POST
CGB
CRICIUMA
6
 
 
VOLTA REDONDA
2
 
 
 

22:00
POST
CGB
ITUANO
7
 
 
SAO JOSE
5
 
 
 

22:00
POST
CGB
LONDRINA
8
 
 
SAO BENTO
9
 
 
 

22:00
POST
CGB
YPIRANGA-RS
3
 
 
TOMBENSE
1
 
 
 

22:00
POST
B
D. PUERTO MONTT
10
 
 
BARNECHEA
15
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES MELIPILLA
6
 
 
SANTIAGO MORNING
9
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES SANTA CRUZ
14
 
 
MAGALLANES
2
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES TEMUCO
7
 
 
SAN LUIS
8
 
 

22:00
POST
B
DEPORTES VALDIVIA
12
 
 
DEPORTES COPIAPO
11
 
 

22:00
POST
B
NUBLENSE
1
 
 
COBRELOA
3
 
 

22:00
POST
B
UNION SAN FELIPE
5
 
 
SAN MARCOS DE ARICA
13
 
 

22:00
POST
SC
AMERICA DE CALI
 
 
JUNIOR
 
 
 
 

22:00
POST
MLS
NEW YORK CITY FC
13
 
 
NEW YORK RED BULLS
3
 
 
 

21:00
CANC
CL
MALACATECO
11
 
 
SANTA LUCIA
9
 
 

20:30
CANC
CL
ANTIGUA GFC
5
 
 
DEPORTIVO MIXCO
7
 
 

20:00
POST
MLS
MONTREAL IMPACT
2
 
 
COLORADO RAPIDS
3
 
 
 

19:00
POST
D1
JERV
4
 
 
STROMMEN
13
 
 

19:00
POST
D1
KONGSVINGER
6
 
 
ASANE
1
 
 

19:00
POST
D1
LILLESTROM
7
 
 
STJORDALS BLINK
12
 
 

19:00
POST
D1
RANHEIM
8
 
 
RAUFOSS
9
 
 

19:00
POST
D1
SANDNES ULF
10
 
 
KFUM OSLO
5
 
 

19:00
POST
D1
SOGNDAL
11
 
 
OYGARDEN
2
 
 

19:00
POST
D1
ULL-KISA
15
 
 
GRORUD
16
 
 

18:30
POST
VEI
HAKA
1
 
 
KUPS
12
 
 

18:30
POST
VEI
ILVES
4
 
 
HIFK
2
 
 

18:30
POST
VEI
ROPS
8
 
 
IFK MARIEHAMN
3
 
 

18:30
POST
YKK
FF JARO
4
 
 
VPS
11
 
 

18:30
POST
YKK
KPV
12
 
 
AC KAJAANI
1
 
 

18:30
POST
YKK
SJK AKATEMIA
10
 
 
MUSA
6
 
 

18:30
POST
KGA
FC REIPAS
3
 
 
EPS
1
 
 

18:30
POST
KGA
KULTSU
7
 
 
JAPS
12
 
 

18:30
POST
KGA
PK KESKI-UUSIMAA
11
 
 
FC VIIKINGIT
4
 
 

18:30
POST
KGC
FC KIISTO
7
 
 
JS HERCULES
12
 
 

18:30
POST
KGC
OLS
1
 
 
JIPPO
11
 
 

18:30
POST
ASV
IF ELFSBORG
7
 
 
KALMAR FF
11
 
 
 

18:30
POST
ASV
IFK GOTEBORG
8
 
 
IFK NORRKOPING
9
 
 
 

18:30
POST
SPR
VASTERAS FK
2
 
 
GAIS
8
 
 

18:00
CANC
N/W
AKADEMIK SVISHTOV
8
 
 
TRYAVNA
12
 
 

18:00
CANC
N/W
DRENOVETS
6
 
 
JUVENTUS MALCHIKA
14
 
 

18:00
CANC
N/W
KOM BERKOVITSA
10
 
 
YANTRA 2019 GABROVO
1
 
 

18:00
CANC
N/W
LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO
7
 
 
VIHAR SLAVYANOVO
3
 
 

18:00
CANC
N/W
LOKOMOTIV MEZDRA
9
 
 
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
4
 
 

18:00
CANC
N/W
PAVLIKENI
5
 
 
PARVA ATOMNA
11
 
 

18:00
CANC
N/W
SEVLIEVO
2
 
 
BDIN VIDIN
13
 
 

18:00
CANC
S/E
LEVSKI KARLOVO
13
 
 
HASKOVO 1957
12
 
 

18:00
POST
PL
ABIA WARRIORS
16
 
 
NASARAWA UNITED
17
 
 

18:00
POST
PL
ADAMAWA UNITED
20
 
 
KANO PILLARS
7
 
 

18:00
POST
PL
AKWA UNITED
6
 
 
IFEANYI UBA
12
 
 

18:00
POST
PL
DAKKADA FC
8
 
 
WIKKI TOURISTS
15
 
 

18:00
POST
PL
ENYIMBA
5
 
 
WARRI WOLVES
11
 
 

18:00
POST
PL
KATSINA UNITED
10
 
 
ENUGU RANGERS
4
 
 

18:00
POST
PL
LOBI STARS
3
 
 
JIGAWA STARS
18
 
 

18:00
POST
PL
MFM FC
14
 
 
KWARA UNITED
19
 
 

18:00
POST
PL
RIVERS UNITED
2
 
 
PLATEAU UNITED
1
 
 

18:00
POST
PL
SUNSHINE STARS
9
 
 
HEARTLAND
13
 
 

18:00
POST
D1N
IF SYLVIA
1
 
 
NYKOPINGS BIS
10
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK BERGA
16
 
 
OREBRO SYRIANSKA
11
 
 
 

18:00
POST
D1N
IFK LULEA
4
 
 
IFK HANINGE
3
 
 
 

18:00
POST
D1N
VASALUNDS IF
2
 
 
TEAM TG FF
15
 
 
 

18:00
POST
D1S
QVIDING FIF
12
 
 
SKOVDE AIK
13
 
 
 

18:00
POST
DS
ESKILSTUNA UTD (W)
2
 
 
KIF OREBRO DFF (W)
4
 
 
 

17:30
POST
SPR
DALKURD FF
6
 
 
NORRBY IF
11
 
 

17:00
POST
2G1
FREDRIKSTAD
4
 
 
EIDSVOLD TURN
1
 
 

17:00
POST
2G1
KJELSAS
6
 
 
SKEID
12
 
 

17:00
POST
2G2
ASKER
2
 
 
NOTODDEN
10
 
 

17:00
POST
2G2
FRAM LARVIK
14
 
 
NARDO
9
 
 

17:00
POST
3G5
MELHUS IL
11
 
 
TILLER
4
 
 
 

17:00
POST
3G5
ORKLA
7
 
 
BYASEN
9
 
 
 

17:00
POST
3G6
LOKOMOTIV OSLO
3
 
 
MELBO
4
 
 
 

17:00
POST
3G6
SKANLAND
8
 
 
NORDSTRAND
6
 
 
 

17:00
POST
3G6
TROMSO 2
12
 
 
ULLERN
13
 
 
 

17:00
POST
D2NL
SANDVIKS IK
9
 
 
FRISKA VILJOR FC
2
 
 
 

17:00
POST
D2NL
YTTERHOGDALS IK
7
 
 
TAFTEA
12
 
 
 

17:00
POST
D2NS
GAMLA UPSALA SK
5
 
 
KVARNSVEDENS IK
12
 
 
 

17:00
POST
TL2
CUSTOMS UNITED
7
 
 
SAMUT SAKHON
17
 
 
 

17:00
POST
TL2
PHRAE UNITED
6
 
 
KASETSART FC
12
 
 
 

17:00
POST
TL2
RANONG UNITED
9
 
 
CHIANGMAI UNITED
2
 
 
 

17:00
POST
TL2
UDON THANI
13
 
 
LAMPANG FC
14
 
 
 

16:30
POST
OMI
BORUSSIA FREIALDENHOVEN
6
 
 
SV BREINIG
12
 
 
 

16:30
POST
OMI
FC PESCH
3
 
 
SPVG WESSELING URFELD
8
 
 
 

16:30
POST
OMI
FORTUNA KOLN II
15
 
 
FC HURTH
7
 
 
 

16:30
POST
OMI
SIEGBURGER SV 04
5
 
 
BW FRIESDORF
14
 
 
 

16:30
POST
OMI
SV DEUTZ 05
11
 
 
FC DUREN
2
 
 
 

16:30
POST
OMI
SPVG FRENCHEN 20
9
 
 
FC HENNEF 05
4
 
 
 

16:30
POST
OMI
VFL VICHTTAL
10
 
 
FC WEGBERG-BEECK
1
 
 
 

16:30
POST
OMI
VIKTORIA ARNOLDSWEILER
13
 
 
SV EILENDORF
16
 
 
 

16:30
POST
ONN
CFC HERTHA 06
14
 
 
TASMANIA BERLIN
10
 
 
 

16:30
POST
ONN
FC LOK STENDAL
12
 
 
SC STAAKEN
7
 
 
 

16:30
POST
ONN
HERTHA ZEHLENDORF
4
 
 
TORGELOWER SV GREIF
9
 
 
 

16:30
POST
ONN
LUDWIGSFELDER
11
 
 
HANSA ROSTOCK II
3
 
 
 

16:30
POST
ONN
SV VICTORIA SEELOW
13
 
 
MSV PAMPOW
6
 
 
 

16:30
POST
ONN
SPVGG BW 90 BERLIN
8
 
 
BRANDENBURGER SC SUD
15
 
 
 

16:30
POST
ONN
TENNIS BORUSSIA BERLIN
1
 
 
GREIFSWALDER SV
2
 
 
 

16:30
POST
ONN
TSG NEUSTRELITZ
5
 
 
FC STRAUSBERG
16
 
 
 

16:00
POST
KGC
FCV
8
 
 
PS KEMI
2
 
 

16:00
POST
ONS
ASKANIA BERNBURG
15
 
 
FSV MARTINRODA
14
 
 
 

16:00
POST
ONS
CARL ZEISS JENA II
1
 
 
FC MERSEBURG
7
 
 
 

16:00
CANC
ONS
EINHEIT RUDOLSTADT
3
 
 
VFL HOHENSTEIN-ERNSTTHAL
16
 
 
 

16:00
POST
ONS
FC EILENBURG
4
 
 
VFB KRIESCHOW
9
 
 
 

16:00
POST
ONS
FC OBERLAUSITZ NEUGERSDORF
13
 
 
VFC PLAUEN
6
 
 
 

16:00
POST
ONS
FSV 63 LUCKENWALDE
2
 
 
FC GRIMMA
10
 
 
 

16:00
POST
ONS
INTER LEIPZIG
5
 
 
UNION SANDERSDORF
8
 
 
 

16:00
POST
ONS
WACKER NORDHAUSEN II
12
 
 
VFL HALLE 96
11
 
 
 

16:00
POST
TS
VALERENGA (W)
10
 
 
KOLBOTN (W)
9
 
 

16:00
POST
D2OG
IFK HASSLEHOLM
14
 
 
HASSLEHOLMS IF
5
 
 
 

16:00
POST
D2VG
ANGELHOLMS FF
14
 
 
BK OLYMPIC
9
 
 
 

16:00
POST
D2VG
VASTRA FROLUNDA IF
13
 
 
ESLOVS
10
 
 
 

16:00
POST
DS
UMEA IK (W)
10
 
 
KOPPARBERGS-GOTEBORG (W)
5
 
 
 

16:00
POST
DS
VITTSJO GIK (W)
6
 
 
LINKOPINGS (W)
7
 
 
 

16:00
POST
VL
FC ISTIKLOL DUSHANBE
1
 
 
LOKOMOTIV PAMIR
6
 
 

16:00
POST
VL
KHUJAND
4
 
 
DUSHANBE-83
8
 
 

15:30
POST
ASV
FALKENBERGS FF
1
 
 
MALMO FF
12
 
 
 

15:30
POST
ASV
MJALLBY AIF
13
 
 
HAMMARBY
3
 
 
 

15:00
POST
VEI
HONKA
6
 
 
HJK HELSINKI
11
 
 

15:00
POST
VEI
TPS
10
 
 
FC LAHTI
7
 
 

15:00
POST
KGA
PEPO
10
 
 
FC KIFFEN
2
 
 

15:00
POST
D2SS
HUDDINGE IF
14
 
 
NEWROZ
10
 
 
 

15:00
POST
DS
PITEA IF (W)
8
 
 
ROSENGARD (W)
9
 
 
 

15:00
POST
PL
CHIANGRAI UNITED
10
 
 
MUANGTHONG UNITED
7
 
 
 

15:00
POST
PL
RAYONG FC
15
 
 
SUKHOTHAI FC
8
 
 
 

14:30
POST
DS4
IF SKJOLD SAEBY
7
 
 
IF LYSENG
3
 
 
 

14:30
POST
L1
PUSAMANIA BORNEO
3
 
 
BALI UNITED PUSAM
2
 
 

14:00
POST
KGC
ROPS AKATEMIA
3
 
 
GBK
9
 
 

14:00
POST
D1W
MEDKILA (W)
8
 
 
AMAZON GRIMSTAD (W)
1
 
 
 

14:00
POST
D1W
STABAEK (W)
5
 
 
FLOYA (W)
4
 
 
 

14:00
POST
PL
BANGKOK UNITED
1
 
 
POLICE TERO
5
 
 
 

14:00
POST
PL
NAKHON RATCHASIMA FC
12
 
 
BG PATHUM UNITED
4
 
 
 

14:00
POST
PR
KARPATY LVIV
6
 
 
FC MARIUPOL
2
 
 

3.20

3.40

2.05

13:30
POST
RPO
AARHUS 1900 (W)
1
 
 
ASA AARHUS (W)
2
 
 
 

13:00
POST
J2
EHIME FC
13
 
 
RENOFA YAMAGUCHI
8
 
 

12:00
POST
J1
URAWA RED DIAMONDS
4
 
 
KAWASAKI FRONTALE
12
 
 

11:30
POST
NSW
SYDNEY FC YOUTH
3
 
 
NORTH SHORE MARINERS
6
 
 

11:30
POST
BCL1
UNIVERSITY OF QUEENSLAND
5
 
 
AC CARINA
3
 
 
 

11:00
POST
FINAL
EASTERN SC
 
 
R&F
 
 
 
 

10:00
POST
VIC
HEIDELBERG UNITED
5
 
 
OAKLEIGH CANNONS
2
 
 

10:00
POST
BPL
ST GEORGE WILLAWONG
3
 
 
CENTENARY STORMERS
5
 
 
 

10:00
POST
BPL
THE GAP
9
 
 
BAYSIDE UNITED
11
 
 
 

10:00
POST
J2
JEF UNITED CHIBA
9
 
 
THESPAKUSATSU GUNMA
22
 
 

09:30
POST
BCL1
ANNERLEY
7
 
 
IPSWICH CITY
8
 
 
 

09:00
POST
NSW
SYDNEY OLYMPIC
11
 
 
MARCONI STALLIONS
1
 
 

09:00
POST
BPL
GRANGE THISTLE
2
 
 
TARINGA ROVERS
12
 
 
 

09:00
POST
J1
CEREZO OSAKA
6
 
 
SHONAN BELLMARE
13
 
 

09:00
POST
J3
BLAUBLITZ AKITA
17
 
 
ROASSO KUMAMOTO
12
 
 

08:00
POST
ACT
CANBERRA OLYMPIC
1
 
 
WODEN WESTON FC
4
 
 

08:00
POST
ACT
TUGGERANONG UNITED
5
 
 
TIGERS FC
8
 
 

08:00
POST
NSW
SYDNEY UNITED 58 FC
7
 
 
MANLY UNITED FC
9
 
 

08:00
POST
VIC
ST ALBANS SAINTS
7
 
 
DANDENONG CITY
12
 
 

08:00
POST
VIC20
HEIDELBERG UNITED (U20)
5
 
 
OAKLEIGH CANNONS (U20)
1
 
 
 

08:00
POST
J1
FC TOKYO
3
 
 
CONSADOLE SAPPORO
16
 
 

08:00
POST
J1
OITA TRINITA
15
 
 
KASHIMA ANTLERS
18
 
 

08:00
POST
J1
SAGAN TOSU
11
 
 
VISSEL KOBE
9
 
 

08:00
POST
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
1
 
 
YOKOHAMA FC
7
 
 

08:00
POST
J2
KYOTO SANGA
15
 
 
ZWEIGEN KANAZAWA
17
 
 

08:00
POST
J2
MITO HOLLYHOCK
14
 
 
MACHIDA ZELVIA
11
 
 

08:00
POST
J2
TOCHIGI SC
16
 
 
VENTFORET KOFU
12
 
 

08:00
POST
J2
TOKUSHIMA VORTIS
2
 
 
FAGIANO OKAYAMA
7
 
 

08:00
POST
J3
GAMBA OSAKA U23
6
 
 
GRULLA MORIOKA
7
 
 

08:00
POST
J3
NAGANO PARCEIRO
11
 
 
SC SAGAMIHARA
13
 
 

07:45
POST
ACT
CANBERRA FC
7
 
 
GUNGAHLIN UNITED
2
 
 

07:45
POST
NNSW
LAKE MACQUARIE CITY
10
 
 
ADAMSTOWN ROSEBUD
1
 
 

07:30
POST
NSW
WOLLONGONG WOLVES
8
 
 
MT DRUITT TOWN RANGERS
12
 
 

07:30
POST
NNSW
BROADMEADOW MAGIC
2
 
 
LAMBTON JAFFAS
6
 
 

07:30
POST
NNSW
MAITLAND FC
7
 
 
EDGEWORTH EAGLES
4
 
 

07:30
POST
NNSW
NEWCASTLE OLYMPIC
8
 
 
CHARLESTOWN AZZURRI
3
 
 

07:30
POST
NNSW
VALENTINE PHOENIX
9
 
 
WESTON WORKERS BEARS
5
 
 

07:00
POST
TAS
SOUTH HOBART
4
 
 
DEVONPORT CITY
1
 
 

07:00
POST
J1
VEGALTA SENDAI
10
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
14
 
 

07:00
POST
J3
AZUL CLARO NUMAZU
16
 
 
FUJIEDA MYFC
3
 
 

07:00
POST
J3
FUKUSHIMA UNITED
4
 
 
FC GIFU
2
 
 

07:00
POST
J3
KAMATAMARE SANUKI
9
 
 
YSCC
15
 
 

07:00
CANC
JFL
SONY SENDAI FC
11
 
 
TOKYO MUSASHINO
14
 
 

07:00
POST
L1
CEREZO OSAKA (W)
3
 
 
NTV BELEZA (W)
5
 
 

07:00
POST
L1
NIIGATA (W)
8
 
 
IGA KUNOICHI (W)
10
 
 

06:30
POST
USL
LAS VEGAS LIGHTS FC
8
 
 
NEW MEXICO UNITED
15
 
 
 

06:30
POST
USL
SACRAMENTO REPUBLIC
10
 
 
EL PASO LOCOMOTIVE
12
 
 
 

06:00
CANC
JFL
MATSUE CITY FC
8
 
 
REINMEER AOMORI
10
 
 

06:00
POST
L1
EHIME FC (W)
4
 
 
URAWA (W)
2
 
 

05:45
POST
VIC20
AVONDALE FC (U20)
13
 
 
ALTONA MAGIC (U20)
6
 
 
 

05:30
POST
VIC20
ST ALBANS SAINTS (U20)
2
 
 
DANDENONG CITY (U20)
9
 
 
 

05:30
POST
USL1
FC TUCSON
2
 
 
ORLANDO CITY B
8
 
 
 

05:30
POST
NWSL
PORTLAND THORNS (W)
9
 
 
SKY BLUE (W)
7
 
 
 

04:30
POST
USL
MEMPHIS 901 FC
16
 
 
CHARLOTTE INDEPENDENCE
3
 
 
 

04:30
POST
USL
SAN ANTONIO FC
6
 
 
AUSTIN BOLD
7
 
 
 

04:00
POST
USL
FC TULSA
9
 
 
TACOMA DEFIANCE
16
 
 
 

03:30
POST
MLS
FC DALLAS
4
 
 
SPORTING KANSAS CITY
1
 
 
 

03:30
POST
USL
BIRMINGHAM LEGION
10
 
 
SPORTING KANSAS CITY 2
12
 
 
 

03:30
POST
USL
TAMPA BAY ROWDIES
4
 
 
PHILADELPHIA UNION 2
8
 
 
 

03:30
POST
NWSL
HOUSTON DASH (W)
2
 
 
NORTH CAROLINA COURAGE (W)
3
 
 
 

03:10
CANC
NISA
OAKLAND ROOTS
1
 
 
SAN DIEGO 1904
5
 
 
 

03:00
POST
MLS
CHICAGO FIRE
7
 
 
NEW ENGLAND REVOLUTION
8
 
 
 

03:00
POST
MLS
DC UNITED
6
 
 
VANCOUVER WHITECAPS
8
 
 
 

03:00
POST
MLS
LOS ANGELES FC
5
 
 
HOUSTON DYNAMO
12
 
 
 

03:00
POST
MLS
PHILADELPHIA UNION
10
 
 
COLUMBUS CREW
5
 
 
 

03:00
POST
USL
ATLANTA UNITED 2
13
 
 
SAINT LOUIS FC
1
 
 
 

03:00
POST
USL
LOUISVILLE CITY FC
6
 
 
CHARLESTON BATTERY
5
 
 
 

03:00
POST
USL
NORTH CAROLINA FC
15
 
 
NEW YORK RED BULLS 2
14
 
 
 

03:00
POST
USL
PITTSBURGH RIVERHOUNDS
9
 
 
HARTFORD ATHLETIC
11
 
 
 

03:00
POST
USL1
FORWARD MADISON FC
4
 
 
NEW ENGLAND REVOLUTION II
12
 
 
 

02:30
POST
MLS
FC CINCINNATI
11
 
 
NASHVILLE SC
13
 
 
 

02:30
POST
MLS
ORLANDO CITY
9
 
 
PORTLAND TIMBERS
7
 
 
 

02:00
POST
CPL
ATLETICO OTTAWA
1
 
 
YORK 9 FC