Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:30
FTR
AP2
CORTULUA
6
 
 
ATLETICO CALI
11
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
CGA
TREZE
9
 
 
JACUIPENSE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA5
APARECIDENSE
1
 
 
OPERARIO VG
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA5
UNIAO RONDONOPOLIS
6
 
 
AGUIA NEGRA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
DA8
JOINVILLE
3
 
 
NOVORIZONTINO
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
FTR
AP2
LEONES FC
2
 
 
VALLEDUPAR
9
 
 
Full Time Result Only

 
23:00
FTR
AP2
REAL CARTAGENA
15
 
 
ORSOMARSO
12
 
 
Full Time Result Only

 
22:15
FTR
PL
MOSTA FC
2
 
 
GUDJA UNITED
11
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
CGB
SAO BENTO
10
 
 
VOLTA REDONDA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
DA3
AMERICA-RN
2
 
 
CAMPINENSE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
DA6
TUPYNAMBAS
7
 
 
BAHIA DE FEIRA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
DA2
SE JUVENTUDE
7
 
 
SANTOS AP
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
DA7
NACIONAL-PR
5
 
 
FERROVIARIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
2D
TRIGLAV KRANJ
8
 
 
RADOMLJE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
DA4
JACYOBA AC
7
 
 
CENTRAL SC
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
DA5
REAL NOROESTE
5
 
 
GOIANIA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
DA7
PORTUGUESA-RJ
6
 
 
TOLEDO CW
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
DA8
PELOTAS
6
 
 
MARCILIO DIAS
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
1L2
FC BASSECOURT
8
 
 
GRASSHOPPER-CLUB II
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
3
 
 
GLEICHENBERG
4
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
AP2
AD CARMELITA
2
 
 
AD COFUTPA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
AP2
CARIARI
3
 
 
JUVENTUD ESCAZUCENA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
2LE
BREGALNICA STIP
1
 
 
FK OSOGOVO
9
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
1L
JAGODINA
7
 
 
FK TRAYAL
12
 
 
Full Time Result Only

 
20:00
FTR
2L
MFK SKALICA
2
 
 
FK POPRAD
14
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
N2GA
VANNES
12
 
 
PLABENNEC
7
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
N2GD
CHAMALIERES FC
13
 
 
BERGERAC PERIGORD
11
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
N2GD
MOULINS YZEURE
10
 
 
STADE MONTOIS
15
 
 
Full Time Result Only

 
19:30
FTR
LPA1
LEONES NEGROS UDG II
12
 
 
TECOS
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
D1N
VASALUNDS IF
1
 
 
TEAM TG FF
14
 
 
Full Time Result Only

1.06

11.00

17.00

 
19:00
FTR
CTR
ATSV STADL-PAURA
5
 
 
STURM GRAZ (AM)
9
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
AP2
BOGOTA FC
10
 
 
UNION MAGDALENA
4
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GA
BLOIS F.41
13
 
 
CHARTRES
6
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GA
GRANVILLE US
3
 
 
CAEN B
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GA
ROUEN
11
 
 
ST. MALO
15
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GA
SAINTE-GENEVIEVE
9
 
 
GUINGAMP B
10
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GA
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT
4
 
 
POISSY
16
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GB
BEAUVAIS
12
 
 
PARIS 13 ATLETICO
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GB
EPINAL
4
 
 
SAINT-QUENTIN
15
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GB
LENS B
1
 
 
AUXERRE B
7
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GB
REIMS B
6
 
 
SEDAN
11
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
ANDREZIEUX
14
 
 
GOAL FC
2
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
GRASSE
8
 
 
JURA SUD
16
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
HYERES
5
 
 
AUBAGNE
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
N2GC
LOUHANS-CUISEAUX
9
 
 
LYON B
7
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
MARIGNANE GIGNAC FC
15
 
 
MARSEILLE B
13
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
MONACO B
6
 
 
MARTIGUES
3
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
RUMILLY
11
 
 
FREJUS-SAINT-RAPHAEL
1
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GC
TOULON
12
 
 
SAINT-PRIEST
10
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GD
BEZIERS
1
 
 
ANGOULEME
14
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GD
BOURGES
16
 
 
ROMORANTIN
8
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GD
CANET ROUSSILLON
4
 
 
BOURGES FOOT
5
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GD
LES HERBIERS
7
 
 
ANGERS B
6
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
N2GD
TRELISSAC FC
2
 
 
COLOMIERS
3
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
FTR
OHA
FC SUDERELBE
12
 
 
HSV BARMBEK-UHLENHORST
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
LPA2
ZITACUARO
10
 
 
ACD URUAPAN
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
2L
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
4
 
 
MSK ZILINA B
13
 
 
Full Time Result Only

 
18:45
FTR
PL
AC BELLINZONA
11
 
 
ETOILE-CAROUGE FC
9
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
PL
YVERDON-SPORT FC
2
 
 
FC ZURICH II
8
 
 
Full Time Result Only

 
18:30
FTR
1L1
LANCY FC
4
 
 
FC OBERWALLIS NATERS
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:30
FTR
1L1
MARTIGNY SPORTS
12
 
 
CS CHENOIS
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:15
FTR
D1
AL-NAHDA
6
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
SAL
SV SEEKIRCHEN
4
 
 
USK ANIF
3
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
2.D
TB TVOROYRI II
6
 
 
UNDRID FF
7
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
N2GA
LORIENT B
8
 
 
ST PRYVE ST HILAIRE
1
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
N2GA
VERSAILLES
14
 
 
FC FLEURY 91
2
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
N2GB
ENTENTE SSG
16
 
 
METZ B
9
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
N2GB
GAZELEC FC AJACCIO
8
 
 
SCHILTIGHEIM
14
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
OHE
FC 1906 ERLENSEE
20
 
 
SV ZEILSHEIM
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
ONHB
FT BRAUNSCHWEIG
4
 
 
LUPO-MARTINI WOLFSBURG
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
ORPS
TUS MECHTERSHEIM
7
 
 
FC SPEYER 09
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
CP1
SASSUOLO (U19)
6
 
 
EMPOLI (U19)
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
PL
ZEJTUN CORINTHIANS FC
7
 
 
ST LUCIA
4
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
D1S
LANDSKRONA BOIS
3
 
 
UTSIKTENS BK
2
 
 
Full Time Result Only

2.10

3.60

2.80

 
18:00
FTR
PL
MUNSINGEN
15
 
 
SC BRUHL
3
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
PL
RAPPERSWIL
10
 
 
FC BLACK STARS
14
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
1L1
FC ECHALLENS
6
 
 
BSC YOUNG BOYS II
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L1
FC LA CHAUX-DE-FONDS
14
 
 
MEYRIN
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L2
SC BUOCHS
6
 
 
SR DELEMONT
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
18:00
FTR
1L3
FC WINTERTHUR II
4
 
 
FC LINTH 04
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
EST
LEOBENDORF
3
 
 
MARCHFELD DONAUAUEN
10
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
EST
SV STRIPFING-WEIDEN
4
 
 
ASK-BSC BRUCK-LEITHA
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.HNL
HNK CIBALIA
14
 
 
DINAMO ZAGREB II
9
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.HNL
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1
 
 
INTER ZAPRESIC
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.HNL
JUNAK
18
 
 
DUGOPOLJE
11
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.HNL
NK DUBRAVA
6
 
 
OPATIJA
4
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.HNL
RUDES
16
 
 
BSK BIJELO BRDO
5
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
OBN
FC SAND
15
 
 
ATSV ERLANGEN
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
OBN
TSV GROSZBARDORF
4
 
 
FC EINTRACHT BAMBERG
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
ORPS
FV EPPELBORN
9
 
 
FSV JAEGERSBURG
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
2.CFL
BERANE
8
 
 
ARSENAL TIVAT
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.CFL
BOKELJ
9
 
 
IGALO
5
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.CFL
FK DREZGA
10
 
 
JEDINSTVO BIJELO POLJE
3
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.CFL
FK GRBALJ
6
 
 
KOM
1
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
2.CFL
MORNAR
4
 
 
IBAR
7
 
 
Full Time Result Only

 
17:30
FTR
D2NS
IFK LIDINGO
8
 
 
ENSKEDE IK
9
 
 
Full Time Result Only
 

1.90

4.00

2.90

 
17:15
FTR
U17
RANDERS FREJA (U17)
3
 
 
FC COPENHAGEN (U17)
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CTR
RIED (AM)
16
 
 
UNION GURTEN
8
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
SAL
BSK 1933
6
 
 
TSV ST. JOHANN
9
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
TIR
WACKER INNSBRUCK(AM)
2
 
 
WSG SWAROVSKI TIROL II
9
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
VOR
VFB HOHENEMS
3
 
 
RW RANKWEIL
7
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
DRINA ZVORNIK
10
 
 
ZELJEZNICAR BANJA LUKA
14
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
FK BORAC KOZARSKA DUBICA
7
 
 
SLOGA DOBOJ
5
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
FK JEDINSTVO BRCKO
12
 
 
KOZARA GRADISKA
4
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
FK LEOTAR
1
 
 
RUDAR PRIJEDOR
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
FK TEKSTILAC DERVENTA
13
 
 
SLOBODA NOVI GRAD
3
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
FK ZVIJEZDA 09
9
 
 
SLAVIJA SARAJEVO
8
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
LJUBIC PRNJAVOR
11
 
 
FK PODRINJE
16
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
FLRS
MODRICA
6
 
 
SUTJESKA FOCA
15
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
N/E
BOTEV NOVI PAZAR
9
 
 
USTREM DONCHEVO
3
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
S/W
BALKAN BOTEVGRAD
7
 
 
GRANIT VLADAYA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
BELASITSA PETRICH
2
 
 
MAREK
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
BOTEV IHTIMAN
6
 
 
OBORISHTE
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
NADEZHDA DOBROSLAVTSI
9
 
 
PIRIN GOTSE DELCHEV
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
PERUN KRESNA
17
 
 
RILSKI SPORTIST
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
PIRIN RAZLOG
11
 
 
KYUSTENDIL
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
SLIVNISHKI GEROY
13
 
 
LEVSKI CHEPINTSI
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
VELBAZHD
15
 
 
CHAVDAR ETROPOLE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/W
VIHREN
1
 
 
BANSKO
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
AFK HASKOVO
10
 
 
ATLETIK KUKLEN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
BORISLAV PARVOMAY
7
 
 
IZVOR
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
MARITSA PLOVDIV
4
 
 
CHERNOMORETS BURGAS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
NESEBAR
14
 
 
KARNOBAT
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
ROZOVA DOLINA
6
 
 
RODOPA SMOLYAN
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
SPARTAK PLOVDIV
9
 
 
DIMITROVGRAD
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
VEREYA STARA ZAGORA
17
 
 
SOKOL MARKOVO
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
YAMBOL 1915
18
 
 
GIGANT SAEDINENIE
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
S/E
ZAGORETS NOVA ZAGORA
1
 
 
LEVSKI KARLOVO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
DS3
HORSENS FS
10
 
 
MARIENLYST
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
2.D
NSI RUNAVIK III
5
 
 
EB-STREYMUR II
3
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
N2GB
HAGUENAU
2
 
 
BOBIGNY AC
10
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
OBN
TSV ABTSWIND
14
 
 
DJK AMMERTHAL
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
OBS
JAHN REGENSBURG II
15
 
 
TSV 1880 WASSERBURG
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
ONR
TV JAHN HIESFELD
10
 
 
SC DUESSELDORF WEST
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SL
BESA PEJE
7
 
 
KF BALLKANI
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
SL
PRISHTINA
6
 
 
DRENICA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPB
VITORIA GUIMARAES B
6
 
 
FELGUEIRAS 1932
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CPD
SC ESPINHO
8
 
 
ANADIA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S1
CEAHLAUL PIATRA NEAM
5
 
 
ACS FORESTA SUCEAVA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S1
CS DANTE BOTOSANI
9
 
 
STIINTA MIROSLAVA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S1
HUSANA HUSI
3
 
 
BRADU BORCA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S1
SOMUZ FALTICENI
1
 
 
FC VASLUI
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S2
CSM BACAU
7
 
 
CSM FOCSANI 2007
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S2
OTELUL GALATI
6
 
 
AVANTUL VALEA MARULUI
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S2
SPORTING LIESTI
3
 
 
FAUREI
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S3
AGRICOLA BORCEA
9
 
 
MOSTISTEA ULMU
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S3
CS AFUMATI
4
 
 
GLORIA ALBESTI
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S3
CSM OLTENITA
1
 
 
INAINTE MODELU
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S3
RECOLTA GHEORGHE
10
 
 
AXIOPOLIS CERNAVODA
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S4
FC VOLUNTARI II
10
 
 
CS TUNARI
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S4
FCSB II
9
 
 
STEAUA BUCURESTI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S4
METALUL BUZAU
6
 
 
RAPID BUCURESTI II
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S4
PROGRESUL SPARTAC
2
 
 
DINAMO BUCURESTI II
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S5
ASTRA PLOIESTI II
7
 
 
PLOPENI
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S5
CS BLEJOI
4
 
 
CORONA BRASOV
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S5
TARGU SECUIESC
10
 
 
SEPSI SFANTU GHEORGHE II
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S6
ACSO FILIASI
5
 
 
FC PUCIOASA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S6
CS SPORTING ROSIORI
3
 
 
ACADEMICA CLINCENI II
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S7
FLACARA HOREZU
5
 
 
VIITORUL DAESTI
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S7
GILORTUL TARGU CARBUNESTI
7
 
 
CETATE DEVA
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S7
JIUL PETROSANI
6
 
 
MAGURA CISNADIE
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S8
ACS POLI TIMISOARA
6
 
 
CRISUL CHISINEU CRIS
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S8
AVANTUL PERIAM
7
 
 
SOIMII LIPOVA
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S8
GLORIA CERMEI
9
 
 
PROGRESUL PECICA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S8
PROGRESUL EZERIS
10
 
 
DUMBRAVITA
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S9
ARIESU TURDA
3
 
 
AVANTUL REGHIN
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S9
FC HUNEDOARA
7
 
 
OCNA MURES
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S9
METALURGISTUL CUGIR
2
 
 
UNIREA UNGHENI
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S9
SANATATEA CLUJ
10
 
 
UNIREA ALBA IULIA
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S10
1. FC GLORIA
8
 
 
PROGRESUL SOMCUTA MARE
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S10
CSC SANMARTIN
4
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S10
MINAUR BAIA MARE
2
 
 
CA ORADEA
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S10
SCM ZALAU
6
 
 
SOMESUL DEJ
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
3S10
SPORTUL SIMLEU SILVANIEI
5
 
 
SATU MARE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L
DINAMO VRANJE
17
 
 
BUDUCNOST DOBANOVCI
10
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1L
FK DUBOCICA
16
 
 
FK LOZNICA
13
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1L
FK IMT BEOGRAD
9
 
 
RADNICKI 1923
2
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1L
RADNICKI PIROT
11
 
 
KABEL
1
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1L
SLOGA KRALJEVO
18
 
 
ZEMUN
14
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1L
ZELEZNICAR PANCEVO
8
 
 
KOLUBARA
3
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
2D
BELTINCI
7
 
 
NK KRKA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2D
FUZINAR
9
 
 
ND BILJE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2D
KRSKO
12
 
 
RUDAR VELENJE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2D
NK DRAVA PTUJ
15
 
 
NK DOB
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
2D
PRIMORJE
10
 
 
SMARTNO 1928
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D1N
KARLSTAD BK
11
 
 
IFK BERGA
16
 
 
Full Time Result Only

1.40

4.50

5.50

 
17:00
FTR
D1S
MOTALA AIF FK
14
 
 
FC TROLLHATTAN
9
 
 
Full Time Result Only

2.60

3.40

2.30

 
17:00
FTR
D2NL
IFK OSTERSUND
1
 
 
FRISKA VILJOR FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

1.90

3.75

3.10

 
17:00
FTR
D2NS
FANNA BK
10
 
 
KARLBERGS BK
2
 
 
Full Time Result Only
 

5.25

4.33

1.44

 
17:00
FTR
D2NS
GAMLA UPSALA SK
6
 
 
SKILJEBO
5
 
 
Full Time Result Only
 

2.00

3.75

2.87

 
17:00
FTR
D2NS
HUDIKSVALLS FF
1
 
 
FAGERSTA SODRA
14
 
 
Full Time Result Only
 

1.10

9.00

13.00

 
17:00
FTR
D2NS
IFK OSTERAKER
7
 
 
KVARNSVEDENS IK
11
 
 
Full Time Result Only
 

1.80

4.00

3.25

 
17:00
FTR
D2SS
ASSYRISKA IF NORRKOPING
14
 
 
VARMBOLS FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2SS
TROSA-VAGNHARAD SK
5
 
 
ASSYRISKA FF
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
D2NG
LIDKOPINGS FK
11
 
 
VANERSBORGS IF
1
 
 
Full Time Result Only
 

5.00

4.50

1.44

 
17:00
FTR
D2VG
ANGELHOLMS FF
1
 
 
ROSENGARD
9
 
 
Full Time Result Only
 

1.50

4.50

4.50

 
17:00
FTR
PL
FC BAVOIS
5
 
 
FC STADE NYONNAIS
12
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
PL
FC BREITENRAIN BERN
4
 
 
SC YF JUVENTUS
1
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
PL
SC CHAM
7
 
 
FC SION II
13
 
 
Full Time Result Only

 
17:00
FTR
1L1
TEAM VAUD (U21)
8
 
 
US TERRE SAINTE
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L2
FC BADEN
2
 
 
FC WOHLEN
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L2
SC GOLDAU
13
 
 
FC BIEL BIENNE
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L2
SOLOTHURN
7
 
 
SV MUTTENZ
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
FC DIETIKON
14
 
 
FC ST. GALLEN II
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
FC RED STAR ZH
13
 
 
PARADISO
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
FC TUGGEN
1
 
 
FC GOSSAU
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
1L3
WETTSWIL-BONSTETTEN
3
 
 
HONGG
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
FLBH
FK BUDUCNOST BANOVICI
11
 
 
GOSK GABELA
15
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
FLBH
HNK CAPLJINA
16
 
 
GORAZDE
8
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
FLBH
IGMAN KONJIC
9
 
 
POSUSJE
3
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
FLBH
NK SLAVEN ZIVINICE
14
 
 
ZVIJEZDA GRADACAC
10
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
FLBH
RUDAR KAKANJ
6
 
 
HNK ORASJE
12
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
FLBH
TRAVNIK
5
 
 
JEDINSTVO BIHAC
4
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D3
AMATHUS AY. TICHONA
2
 
 
IRAKLIS GEROLAKKOU
8
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D3
APONA ANAYIAS
1
 
 
ELPIDA ASTROMERITI
4
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D3
ELIA LYTHRODONTA
3
 
 
APEP PITSILIAS
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D3
OLYMPIAS LIMPION
11
 
 
ENAD P. CHRISOHOUS
5
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
D3
PEGIA 2014
14
 
 
O KORMAKITIS
10
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
DS4
KJELLERUP
5
 
 
NORRESUNDBY
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
N2GB
BELFORT
13
 
 
US LUSITANOS
3
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
OBW
FC 08 VILLINGEN
5
 
 
SV OBERACHERN
21
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
OBW
FC NOETTINGEN
7
 
 
SSV REUTLINGEN
16
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
OBW
FSV 08 BISSINGEN
3
 
 
FREIBURGER FC
15
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
OBW
NECKARSULMER SU
8
 
 
FV LOERRACH-BROMBACH
19
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
OBW
SV LINX
11
 
 
TSV ILSHOFEN
17
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
ORPN
FC KARBACH
6
 
 
SPORTFREUNDE EISBACHTAL
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ORPN
FSV SALMROHR
8
 
 
ALEMANNIA WALDALGES.
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ORPN
FV ENGERS
2
 
 
EINTRACHT TRIER
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ORPN
HASSIA BINGEN
3
 
 
SV GONSENHEIM
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ORPS
FV DIEFFLEN
5
 
 
SV ELVERSBERG II
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
ORPS
TSG PFEDDERSHEIM
8
 
 
HERTHA WIESBACH
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
TD
TEC
17
 
 
GVVV
18
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
2LE
FK KIT-GO PEHCEVO
8
 
 
FK TIKVES
2
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LE
FK POBEDA
3
 
 
FK PLACKOVICA
10
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LE
FK ROSOMAN 83
6
 
 
FK SASA
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LE
FK SLOGA 1934 VINICA
4
 
 
FK KOZUV GEVGELIJA
5
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LW
FK KADINO
7
 
 
VELLAZERIMI 77
6
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LW
FK KORABI
3
 
 
FK VARDARI FORINO
9
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LW
FK OHRID
5
 
 
FK SKOPJE
1
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2LW
GOSTIVAR
2
 
 
VELESHTA
4
 
 
Full Time Result Only

 
16:30
FTR
2L
DUKLA BANSKA BYSTRICA
1
 
 
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS
5
 
 
Full Time Result Only