Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:00
POST
GS
CONGO
3
 
 
NIGER
4
 
 
 

21:45
POST
CGA
LECCO
15
 
 
GOZZANO
20
 
 

21:45
POST
CGA
PRO VERCELLI
14
 
 
CARRARESE
2
 
 

21:45
POST
CGB
CESENA
13
 
 
FERALPISALO
5
 
 

21:45
POST
CGB
VIRTUS VERONA
12
 
 
ARZIGNANO VALCHIAMPO
18
 
 

21:45
POST
CGC
BARI
2
 
 
RENDE
19
 
 

21:45
POST
CGC
PICERNO
16
 
 
POTENZA
4
 
 

21:25
POST
QSL
QATAR SC
9
 
 
UMM SALAL
11
 
 
 

20:45
POST
SPL
AL-WEHDA CLUB
3
 
 
AL-RAED
7
 
 
 

20:15
POST
ERD
UTRECHT
6
 
 
AJAX
1
 
 

20:00
POST
PR
HB TORSHAVN
2
 
 
TB TVOROYRI
8
 
 

20:00
POST
PR
KI KLAKSVIK
6
 
 
IF FUGLAFJORDUR
3
 
 

20:00
POST
PR
NSI RUNAVIK
9
 
 
EB/STREYMUR
1
 
 

20:00
POST
PR
SKALA
7
 
 
B36 TORSHAVN
10
 
 

20:00
POST
PR
VIKINGUR GOTA
5
 
 
AB ARGIR
4
 
 

19:30
POST
NTH
SCHWARZ-WEISS REHDEN
8
 
 
HAMBURGER SV II
14
 
 

19:30
POST
JPL
AL-FAISALY AMMAN
7
 
 
AL-JAZEERA AMMAN
6
 
 

19:30
POST
VIR
FK LIEPAJA
4
 
 
RIGAS FUTBOLA SKOLA
5
 
 

19:15
POST
QSL
AL-KHOR
10
 
 
AL-WAKRAH
7
 
 
 

19:05
POST
SPL
AL-HAZEM
12
 
 
AL-ADALAH
16
 
 
 

19:00
POST
GS
LIBYA
1
 
 
CONGO DR
2
 
 
 

19:00
POST
EL
FCI LEVADIA II
10
 
 
FC NOMME UNITED
8
 
 
 

19:00
POST
EL
MAARDU LINNAMEESKOND
7
 
 
VANDRA JK VAPRUS
2
 
 
 

19:00
POST
EL
TAMMEKA TARTU II
3
 
 
K-JARVE JK JARVE
9
 
 
 

19:00
POST
BAV
VFR GARCHING
18
 
 
FC MEMMINGEN
17
 
 

18:30
POST
1.HNL
INTER ZAPRESIC
9
 
 
NK OSIJEK
5
 
 

18:30
POST
EL
FLORA TALLINN II
1
 
 
FC ELVA
5
 
 
 

18:30
POST
EL
PARNU JALGPALLIKLUBI
6
 
 
PARNU JK VAPRUS
4
 
 
 

18:00
POST
QR
BOSNIA & HERZEGOVINA (W)
3
 
 
DENMARK (W)
2
 
 
 

18:00
POST
QR
CYPRUS (W)
5
 
 
SCOTLAND (W)
2
 
 
 

18:00
POST
QR
SPAIN (W)
2
 
 
MOLDOVA (W)
4
 
 
 

18:00
POST
VIR
VALMIERAS
3
 
 
TUKUMS 2000 TSS
2
 
 

17:30
POST
VIR
BFC DAUGAVPILS
7
 
 
FS METTA LU
6
 
 

17:00
POST
JPL
AL-SAREEH
2
 
 
AL-AQABA
9
 
 

16:30
POST
DGA
BORGOSESIA
8
 
 
VERBANIA
17
 
 
 

16:30
POST
DGA
BRA
13
 
 
US FEZZANESE
15
 
 
 

16:30
POST
DGA
CASALE
4
 
 
PRATO
2
 
 
 

16:30
POST
DGA
GHIVIZZANO BORGOAMOZZANO
14
 
 
FOSSANO
11
 
 
 

16:30
POST
DGA
LUCCHESE
1
 
 
CARONNESE
5
 
 
 

16:30
POST
DGA
REAL FORTE QUERCETA
7
 
 
SERAVEZZA
3
 
 
 

16:30
POST
DGA
SANREMESE
9
 
 
SAVONA
6
 
 
 

16:30
POST
DGA
SCD LIGORNA
18
 
 
CHIERI
10
 
 
 

16:30
POST
DGA
VADO
16
 
 
LAVAGNESE
12
 
 
 

16:30
POST
DGB
ARCONATESE
4
 
 
LEVICO TERME
17
 
 
 

16:30
POST
DGB
BRUSAPORTO
10
 
 
CASTELLANZESE
12
 
 
 

16:30
POST
DGB
DRO ALTO GARDA
19
 
 
BUSTESE MILANO CITY
18
 
 
 

16:30
POST
DGB
PRO SESTO
1
 
 
PONTISOLA
14
 
 
 

16:30
POST
DGB
SEREGNO
9
 
 
CARAVAGGIO
15
 
 
 

16:30
POST
DGB
SONDRIO
8
 
 
SCANZOROSCIATE
3
 
 
 

16:30
POST
DGB
TRITIUM
7
 
 
NIBIONNOGGIONO
6
 
 
 

16:30
POST
DGB
VILLA D ALME
16
 
 
INVERUNO
20
 
 
 

16:30
POST
DGB
VIRTUS BERGAMO 1909
11
 
 
LEGNANO
2
 
 
 

16:30
POST
DGB
VIRTUS BOLZANO
13
 
 
FOLGORE CARATESE
5
 
 
 

16:30
POST
DGC
CALDIERO TERME
11
 
 
LUPARENSE
10
 
 
 

16:30
POST
DGC
CARTIGLIANO
8
 
 
ADRIESE
6
 
 
 

16:30
POST
DGC
CHIONS
13
 
 
BELLUNO
14
 
 
 

16:30
POST
DGC
DELTA PORTO TOLLE
15
 
 
VIGASIO
17
 
 
 

16:30
POST
DGC
ESTE
12
 
 
TAMAI
18
 
 
 

16:30
POST
DGC
LEGNAGO SALUS
2
 
 
CAMPODARSEGO
1
 
 
 

16:30
POST
DGC
MESTRE
5
 
 
AMBROSIANA
3
 
 
 

16:30
POST
DGC
MONTEBELLUNA
16
 
 
CJARLINS MUZANE
9
 
 
 

16:30
POST
DGC
UNION FELTRE
7
 
 
SAN LUIGI
19
 
 
 

16:30
POST
DGC
VILLAFRANCA
20
 
 
CLODIENSE
4
 
 
 

16:30
POST
DGD
ALFONSINE
17
 
 
SASSO MARCONI
11
 
 
 

16:30
POST
DGD
BRENO
10
 
 
FORLI
8
 
 
 

16:30
POST
DGD
CALVINA
4
 
 
FRANCIACORTA FC
9
 
 
 

16:30
POST
DGD
CILIVERGHE MAZZANO
16
 
 
LENTIGIONE
5
 
 
 

16:30
POST
DGD
CORREGGESE
3
 
 
MANTOVA
1
 
 
 

16:30
POST
DGD
FIORENZUOLA
2
 
 
CREMA
15
 
 
 

16:30
POST
DGD
PROGRESSO CALCIO
13
 
 
MEZZOLARA
7
 
 
 

16:30
POST
DGD
SAMMAURESE
14
 
 
VIGOR CARPANETO
12
 
 
 

16:30
POST
DGD
SAVIGNANESE
18
 
 
FANFULLA
6
 
 
 

16:30
POST
DGE
AGLIANESE
8
 
 
AQUILA MONTEVARCHI
5
 
 
 

16:30
POST
DGE
CANNARA
11
 
 
TUTTOCUOIO
18
 
 
 

16:30
POST
DGE
FLAMINIA
10
 
 
FOLIGNO
7
 
 
 

16:30
POST
DGE
GAVORRANO
9
 
 
TRESTINA
12
 
 
 

16:30
POST
DGE
GRASSINA
3
 
 
GROSSETO
1
 
 
 

16:30
POST
DGE
MONTEROSI
2
 
 
BASTIA CALCIO
16
 
 
 

16:30
POST
DGE
POMEZIA
15
 
 
SAN DONATO
14
 
 
 

16:30
POST
DGE
SANGIOVANNESE
13
 
 
ALBALONGA
4
 
 
 

16:30
POST
DGE
SCANDICCI
6
 
 
PONSACCO
17
 
 
 

16:30
POST
DGF
ATLETICO TERME FIUGGI
12
 
 
JESINA
18
 
 
 

16:30
POST
DGF
CATTOLICA CALCIO SM
13
 
 
TOLENTINO
9
 
 
 

16:30
POST
DGF
CHIETI
17
 
 
SAN NICOLO
3
 
 
 

16:30
POST
DGF
GIULIANOVA
14
 
 
AVEZZANO
16
 
 
 

16:30
POST
DGF
MATELICA
1
 
 
PORTO SANT ELPIDIO
10
 
 
 

16:30
POST
DGF
MONTEGIORGIO
8
 
 
PINETO
5
 
 
 

16:30
POST
DGF
OLYMPIA AGNONESE
7
 
 
VASTESE
6
 
 
 

16:30
POST
DGF
RECANATESE
4
 
 
CAMPOBASSO
2
 
 
 

16:30
POST
DGF
SANGIUSTESE
15
 
 
VASTOGIRARDI
11
 
 
 

16:30
POST
DGG
ARZACHENA
14
 
 
TURRIS
1
 
 
 

16:30
POST
DGG
CASSINO
7
 
 
LATTE DOLCE
5
 
 
 

16:30
POST
DGG
CITTA DI ANAGNI
15
 
 
APRILIA
13
 
 
 

16:30
POST
DGG
LANUSEI
11
 
 
OSTIA MARE
2
 
 
 

16:30
POST
DGG
LATINA
6
 
 
TRASTEVERE
4
 
 
 

16:30
POST
DGG
MURAVERA
9
 
 
VIS ARTENA
8
 
 
 

16:30
POST
DGG
PORTICI
12
 
 
LADISPOLI
17
 
 
 

16:30
POST
DGG
PRO CALCIO TOR SAPIENZA
16
 
 
BUDONI
18
 
 
 

16:30
POST
DGG
TORRES
3
 
 
TEAM NUOVA FLORIDA
10
 
 
 

16:30
POST
DGH
ASD SORRENTO
3
 
 
FIDELIS ANDRIA
13
 
 
 

16:30
POST
DGH
AUDACE CERIGNOLA
4
 
 
AGROPOLI
18
 
 
 

16:30
POST
DGH
BRINDISI
12
 
 
ASD GLADIATOR
10
 
 
 

16:30
POST
DGH
CASARANO
5
 
 
FC FRANCAVILLA
17
 
 
 

16:30
POST
DGH
FOGGIA
2
 
 
BITONTO
1
 
 
 

16:30
POST
DGH
GRUMENTUM
15
 
 
GELBISON CILENTO
9
 
 
 

16:30
POST
DGH
NARDO
14
 
 
TEAM ALTAMURA
11
 
 
 

16:30
POST
DGH
NOCERINA
16
 
 
GRAVINA
7
 
 
 

16:30
POST
DGH
TARANTO
6
 
 
CITTA DI FASANO
8
 
 
 

16:00
POST
OBN
ASV CHAM
17
 
 
DJK AMMERTHAL
7
 
 
 

16:00
POST
OBN
TSV GROSZBARDORF
3
 
 
DJK DON BOSCO BAMBERG
12
 
 
 

15:00
POST
D1
NYKOBING FC
8
 
 
NAESTVED
11
 
 

15:00
POST
2D1
B93 COPENHAGEN
7
 
 
VANLOSE
2
 
 

15:00
POST
2D1
FREM
5
 
 
FC HELSINGOR
1
 
 

15:00
POST
2D1
HIK
4
 
 
BRONSHOJ
3
 
 

15:00
POST
2D1
HILLEROD FODBOLD
8
 
 
FA 2000
9
 
 

15:00
POST
2D1
HOLBAEK
10
 
 
SKOVSHOVED IF
12
 
 

15:00
POST
2D1
SLAGELSE
11
 
 
AVARTA
6
 
 

15:00
POST
2D2
AARHUS FREMAD
1
 
 
VSK AARHUS
7
 
 

15:00
POST
2D2
DALUM
8
 
 
JAMMERBUGT FC
6
 
 

15:00
POST
2D2
NAESBY
9
 
 
AB GLADSAXE
5
 
 

15:00
POST
2D2
RINGKOBING IF
11
 
 
MIDDELFART
2
 
 

15:00
POST
2D2
THISTED FC
4
 
 
BRABRAND
3
 
 

15:00
POST
2D2
VEJGAARD
12
 
 
FC SYDVEST 05
10
 
 

14:45
POST
D1
FREMAD AMAGER
6
 
 
SKIVE
9
 
 

14:30
POST
L1
PSM MAKASSAR
6
 
 
BALI UNITED PUSAM
2
 
 

05:00
CANC
AP
ALIANZA FC
7
 
 
SPORTING S. M.
5
 
 
 

05:00
CANC
AP
COSTA DEL ESTE
9
 
 
TAURO FC
2
 
 
 

05:00
CANC
AP
INDEPENDIENTE FC
6
 
 
CD ARABE UNIDO
3
 
 
 

04:00
FIN
CL
REAL ESTELI
3
 
 
JUVENTUS MANAGUA
7
 
 
0
0
0
0

1.36

4.75

7.00

04:00
FIN
CL
WALTER FERRETTI
4
 
 
REAL MADRIZ FC
8
 
 
2
0
4
0

03:30
POST
GS
ALIANZA LIMA
4
 
 
RACING CLUB
1
 
 

03:30
POST
GS
AMERICA DE CALI
3
 
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
4
 
 

03:30
POST
GS
CLUB GUARANI
2
 
 
PALMEIRAS
1
 
 

03:30
POST
GS
INTERNACIONAL
1
 
 
GREMIO
2
 
 

03:00
FIN
CL
DIRIANGEN FC
2
 
 
CHINANDEGA FC
6
 
1
2
0
3
0

1.30

4.75

8.50

01:30
FIN
CL
MANAGUA FC
1
 
1
DEPORTIVO OCOTAL
10
 
 
1
0
2
1

1.30

5.00

9.00

01:30
FIN
CL20
REAL ESTELI (U20)
2
 
 
JUVENTUS MANAGUA (U20)
6
 
 
1
0
3
2
 

01:15
POST
GS
ATLETICO PARANAENSE
2
 
 
COLO COLO
4
 
 

01:15
POST
GS
CARACAS FC
3
 
 
LIBERTAD
1
 
 

01:15
POST
GS
DEFENSA Y JUSTICIA
4
 
 
OLIMPIA
2
 
 

01:00
FIN
CL
DEPORTIVO LAS SABANAS
9
 
 
ART MUNICIPAL JALAPA
5
 
 
0
0
0
0

00:30
FIN
CL20
DIRIANGEN FC (U20)
10
 
1
CHINANDEGA FC (U20)
9
 
 
0
0
2
0
 

00:00
CANC
CL
AD ISIDRO METAPAN
6
 
 
CHALATENANGO
12
 
 

00:00
CANC
CL
AGUILA
8
 
 
11 DEPORTIVO
1
 
 

00:00
CANC
CL
ALIANZA
3
 
 
MUNICIPAL LIMENO
7
 
 

00:00
CANC
CL
EL VENCEDOR
2
 
 
FAS
5
 
 

00:00
CANC
CL
JOCORO FC
9
 
 
CS INDEPENDIENTE
4
 
 

00:00
CANC
CL
SONSONATE
11
 
 
SANTA TECLA
10
 
 

00:00
FIN
CL20
WALTER FERRETTI (U20)
3
 
 
REAL MADRIZ FC (U20)
5
 
1
1
2
2
2
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score