Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:30
SCH
FRC
FC SPUTNIK RECHITSA
 
 
KHIMIK SVETLOGORSK
 
 
 
 

1.40

4.75

5.25

12:00
SCH
FRC
FC KRUMKACHY MINSK
 
 
FC OSHMYANY
 
 
 
 

14:00
SCH
FRC
KULLAVAGENS BK
 
 
HYLLINGE GIF
 
 
 
 

14:00
SCH
FRC
TRANEMO
 
 
SODRA VINGS IF
 
 
 
 

15:00
SCH
FRC
FC LIDA
 
 
VOLNA PINSK
 
 
 
 

1.57

4.00

4.33

15:30
SCH
PR
SHAKHTER SOLIGORSK
7
 
 
FC NEMAN GRODNO
8
 
 

1.36

4.20

8.50

17:00
SCH
FRC
KARLBERGS BK
 
 
KUNGSANGENS IF
 
 
 
 

1.50

4.00

5.00

17:30
SCH
PR
BATE BORISOV
14
 
 
RUKH BREST
9
 
 

1.30

5.25

9.50

19:30
SCH
PR
DINAMO BREST
5
 
 
SLAVIA MOZYR
10
 
 

1.33

4.33

8.50

FINISHED GAMES
23:00
POST
PBMCL
ALMIRANTE BROWN
7
 
 
CLUB COMUNICACIONES
2
 
 

23:00
POST
PBMCL
ATLETICO FENIX
18
 
 
VILLA SAN CARLOS
6
 
 

23:00
POST
PBMCL
DEFENSORES UNIDOS
12
 
 
COLEGIALES
10
 
 

23:00
POST
PBMCL
DEPORTIVO ARMENIO
16
 
 
LOS ANDES
9
 
 

23:00
POST
PBMCL
SACACHISPAS
15
 
 
SAN MIGUEL
13
 
 

23:00
POST
PBMCL
SAN TELMO
11
 
 
FLANDRIA
8
 
 

23:00
POST
PBMCL
TALLERES REMEDIOS
17
 
 
ARGENTINO DE QUILMES
14
 
 

23:00
POST
PBMCL
TRISTAN SUAREZ
1
 
 
J.J. URQUIZA
4
 
 

23:00
POST
PBMCL
UAI URQUIZA
3
 
 
ACASSUSO
5
 
 

23:00
POST
SL
ANKARAGUCU
17
 
 
ISTANBUL BASAKSEHIR
2
 
 

23:00
POST
AP
BOSTON RIVER
9
 
 
PLAZA COLONIA
11
 
 
 

23:00
POST
AP
CERRO LARGO
6
 
 
PENAROL
8
 
 
 

23:00
POST
AP
DANUBIO
15
 
 
FENIX
13
 
 
 

23:00
POST
AP
DEFENSOR SPORTING
5
 
 
CA CERRO
12
 
 
 

23:00
POST
AP
DEPORTIVO MALDONADO
16
 
 
MONTEVIDEO CITY TORQUE
7
 
 
 

23:00
POST
AP
MONTEVIDEO WANDERERS
4
 
 
LIVERPOOL MONTEVIDEO
3
 
 
 

23:00
POST
AP
NACIONAL DE FOOTBALL
14
 
 
PROGRESO
2
 
 
 

23:00
POST
AP
RENTISTAS
1
 
 
CA RIVER PLATE
10
 
 
 

23:00
POST
MLS
COLUMBUS CREW
5
 
 
TORONTO FC
4
 
 

23:00
POST
SD
ESTUDIANTES CARACAS
5
 
 
UCV
6
 
 
 

22:45
POST
SF
CAERNARFON TOWN
 
 
CARDIFF METROPOLITAN
 
 
 

22:45
POST
SF
PRESTATYN TOWN
 
 
THE NEW SAINTS
 
 
 

22:30
POST
MLS
FC DALLAS
4
 
 
LOS ANGELES FC
5
 
 

22:30
POST
SD
DEPORTIVO JBL
4
 
 
URENA SC
1
 
 
 

22:30
POST
SD
REAL FRONTERA
6
 
 
ATLETICO EL VIGIA FC
3
 
 
 

22:10
POST
FINAL
PARIS SAINT GERMAIN
 
 
LYON
 
 
 

22:00
POST
GS
MALI
2
 
 
BURKINA FASO
3
 
 
 

22:00
POST
L2
KHROUB
6
 
 
ASM ORAN
8
 
 

22:00
POST
L2
MO BEJAIA
14
 
 
MC SAIDA
11
 
 

22:00
POST
L2
OLYMPIQUE MEDEA
1
 
 
JSM BEJAIA
15
 
 

22:00
POST
L2
RC ARBAA
5
 
 
ARZEW
13
 
 

22:00
POST
L2
RC RELIZANE
4
 
 
EL EULMA
7
 
 

22:00
POST
L2
TADJENANT
9
 
 
AMAL BOU SAADA
12
 
 

22:00
POST
L2
USM ANNABA
10
 
 
JSM SKIKDA
2
 
 

22:00
POST
L2
USM EL HARRACH
16
 
 
WA TLEMCEN
3
 
 

22:00
POST
PN
ALMAGRO
13
 
 
DEFENSORES DE BELGRANO
2
 
 

22:00
POST
PN
ATLANTA
1
 
 
ESTUDIANTES B.A.
3
 
 

22:00
POST
PN
DEPORTIVO MORON
5
 
 
ATLETICO MITRE
15
 
 

22:00
POST
PN
DEPORTIVO RIESTRA
4
 
 
CHACARITA JUNIORS
12
 
 

22:00
POST
PN
ESTUDIANTES R.C.
2
 
 
ALVARADO
11
 
 

22:00
POST
PN
FERRO CARRIL OESTE
6
 
 
BELGRANO CORDOBA
10
 
 

22:00
POST
PN
GIMNASIA JUJUY
16
 
 
GIMNASIA MENDOZA
7
 
 

22:00
POST
PN
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
13
 
 
SAN MARTIN S.J.
9
 
 

22:00
POST
PN
INSTITUTO CORDOBA
9
 
 
ATLETICO DE RAFAELA
6
 
 

22:00
POST
PN
NUEVA CHICAGO
16
 
 
GUILLERMO BROWN
12
 
 

22:00
POST
PN
PLATENSE
7
 
 
AGROPECUARIO
8
 
 

22:00
POST
PN
SAN MARTIN TUCUMAN
1
 
 
QUILMES
11
 
 

22:00
POST
PN
SANTAMARINA
15
 
 
ALL BOYS
14
 
 

22:00
POST
PN
SARMIENTO JUNIN
3
 
 
BROWN DE ADROGUE
10
 
 

22:00
POST
PN
TEMPERLEY
4
 
 
BARRACAS CENTRAL
14
 
 

22:00
POST
PN
VILLA DALMINE
8
 
 
TIGRE
5
 
 

22:00
POST
AP
CLUB ALWAYS READY
2
 
 
GUABIRA
11
 
 

22:00
POST
MLS
ORLANDO CITY
9
 
 
MONTREAL IMPACT
2
 
 

21:45
POST
A
JUVENTUS
1
 
 
TORINO
15
 
 

21:45
POST
CGA
NOVARA
8
 
 
AREZZO
9
 
 

21:45
POST
CGB
IMOLESE
17
 
 
PIACENZA
7
 
 

21:45
POST
CGC
RIETI
20
 
 
AVELLINO
10
 
 

21:45
POST
ERD
AZ ALKMAAR
2
 
 
VITESSE
7
 
 

21:45
POST
ERD
UTRECHT
6
 
 
GRONINGEN
9
 
 

21:45
POST
PR
SLIGO ROVERS
10
 
 
DUNDALK
2
 
 
 

21:30
POST
D1
LONGFORD TOWN FC
3
 
 
CABINTEELY
1
 
 
 

21:15
POST
PSL
BIDVEST WITS
6
 
 
AMAZULU
15
 
 

21:15
POST
PSL
MARITZBURG UTD
5
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
2
 
 

21:00
POST
1.HNL
HNK RIJEKA
2
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
3
 
 

21:00
POST
D1
COBH RAMBLERS
6
 
 
WEXFORD FC
8
 
 
 

21:00
POST
MLS
CHICAGO FIRE
7
 
 
NEW YORK RED BULLS
3
 
 

20:45
POST
ERD
PSV
4
 
 
HERACLES
8
 
 

20:45
POST
D2A
AFIF
10
 
 
AL-SUQOOR
12
 
 
 

20:45
POST
D2A
AL-AKHDOUD
3
 
 
AL ENTESAR
9
 
 
 

20:45
POST
D2A
AL-RAWDHAH
8
 
 
AL-JNDAL
4
 
 
 

20:45
POST
D2A
AL-SAHEL QATIF
2
 
 
AL-JABIL
11
 
 
 

20:45
POST
D2A
HAJER
1
 
 
AL-WASHM
6
 
 
 

20:45
POST
D2A
WEG SC
5
 
 
AL-SADD SAUDI
7
 
 
 

20:00
POST
WST
SAK 1914
6
 
 
DORNBIRNER SV
1
 
 
 

20:00
POST
WST
SC SCHWAZ
4
 
 
FC PINZGAU
2
 
 
 

20:00
POST
WST
WORGL
3
 
 
VFB HOHENEMS
5
 
 
 

20:00
POST
D1
BANIK OSTRAVA
4
 
 
VIKTORIA PLZEN
2
 
 

20:00
POST
D1
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
8
 
 
SIGMA OLOMOUC
10
 
 

20:00
POST
D1
FK JABLONEC
3
 
 
SLOVAN LIBEREC
7
 
 

20:00
POST
D1
FK PRIBRAM
16
 
 
SLAVIA PRAHA
1
 
 

20:00
POST
D1
MLADA BOLESLAV
5
 
 
FC FASTAV ZLIN
14
 
 

20:00
POST
D1
OPAVA
15
 
 
BOHEMIANS 1905
11
 
 

20:00
POST
D1
SLOVACKO
6
 
 
KARVINA
13
 
 

20:00
POST
D1
SPARTA PRAHA
9
 
 
TEPLICE
12
 
 

20:00
POST
PR
VIKINGUR GOTA
5
 
 
B36 TORSHAVN
10
 
 

20:00
POST
B
PORDENONE
4
 
 
VIRTUS ENTELLA
10
 
 

20:00
POST
2L
STAL STALOWA WOLA
16
 
 
STAL RZESZOW
9
 
 

20:00
POST
SL
GALATASARAY
3
 
 
GAZIANTEP FK
9
 
 

19:45
POST
EPL
AJMAN
10
 
 
AL-ITTIHAD KALBA
11
 
 
 

19:45
POST
EPL
AL-NASR SC DUBAI
6
 
 
AL-AIN FC
2
 
 
 

19:30
POST
BL
BORUSSIA DORTMUND
2
 
 
BAYERN MUNICH
1
 
 

19:30
POST
JPL
AL-AQABA
9
 
 
AL-WEHDAT SC
1
 
 

19:30
POST
ERD
SPARTA ROTTERDAM
11
 
 
HEERENVEEN
10
 
 

19:30
POST
ERD
VVV VENLO
13
 
 
WILLEM II
5
 
 

19:00
POST
GS
CAMEROON
1
 
 
ZIMBABWE
4
 
 
 

19:00
POST
SL1
AEK ATHENS
3
 
 
ARIS THESSALONIKIS
5
 
 
 

19:00
POST
SL1
OLYMPIAKOS PIRAEUS
1
 
 
PANATHINAIKOS
4
 
 
 

19:00
POST
SL1
PAOK
2
 
 
OFI
6
 
 
 

19:00
POST
A
NAPOLI
6
 
 
ROMA
5
 
 

19:00
POST
B
CHIEVO
8
 
 
FROSINONE
3
 
 

19:00
POST
PR
HIBERNIANS FC
3
 
 
FLORIANA FC
1
 
 

19:00
POST
PR
MOSTA FC
8
 
 
BALZAN FC
7
 
 

19:00
POST
ELS
VALERENGA
15
 
 
MOLDE
8
 
 

19:00
POST
2L
OLIMPIA ELBLAG
5
 
 
GRYF WEJHEROWO
18
 
 

19:00
POST
PSL
SUPERSPORT UNITED
3
 
 
POLOKWANE CITY
14
 
 

18:30
POST
EST
LEOBENDORF
16
 
 
MARCHFELD MANNSDORF
1
 
 

18:30
POST
EST
SC WIENER VIKTORIA
7
 
 
FC MAUERWERK
12
 
 

18:30
POST
EST
SV STRIPFING/WEIDEN
5
 
 
WIENER SPORTKLUB
4
 
 

18:30
POST
1.HNL
DINAMO ZAGREB
1
 
 
NK SLAVEN BELUPO
7
 
 

18:30
POST
SPR
GAIS
8
 
 
HALMSTAD
16
 
 
 

3.60

3.40

2.05

18:30
POST
SPR
LJUNGSKILE SK
10
 
 
NORRBY IF
11
 
 
 

2.70

3.40

2.50

18:00
POST
SL
FK KUKESI
2
 
 
FLAMURTARI VLORE
10
 
 

18:00
POST
SL
PARTIZANI
6
 
 
LUFTETARI GJIROKASTER
9
 
 

18:00
POST
SL
SKENDERBEU KORCE
4
 
 
LACI
3
 
 

18:00
POST
SL
TEUTA DURRES
5
 
 
TIRANA
1
 
 

18:00
POST
SL
VLLAZNIA
8
 
 
BYLIS
7
 
 

18:00
POST
BL
AUSTRIA VIENNA
1
 
 
SCR ALTACH
2
 
 
 

18:00
POST
BL
SKN ST. POLTEN
6
 
 
ADMIRA WACKER
3
 
 
 

18:00
POST
BL
WSG WATTENS
4
 
 
SV MATTERSBURG
5
 
 
 

18:00
POST
CTR
FC GLEISDORF 09
10
 
 
ATSV WOLFSBERG
14
 
 

18:00
POST
CTR
FC WELS
16
 
 
UNION GURTEN
4
 
 

18:00
POST
CTR
GLEICHENBERG
5
 
 
DEUTSCHLANDSBERGER
11
 
 

18:00
POST
CTR
RIED (AM)
13
 
 
WSC HERTHA
3
 
 

18:00
POST
CTR
SC WEIZ
9
 
 
ATSV STADL-PAURA
15
 
 

18:00
POST
CTR
STURM GRAZ (AM)
1
 
 
SC KALSDORF
12
 
 

18:00
POST
CTR
UNION VB VOCKLAMARKT
7
 
 
USV ST. ANNA AM AIGEN
8
 
 

18:00
POST
CTR
WOLFSBERGER AC (AM)
6
 
 
SV ALLERHEILIGEN
2
 
 

18:00
POST
D1
DOXA KATOKOPIAS
6
 
 
OLYMPIAKOS NICOSIA
3
 
 
 

18:00
POST
D1
E.N. PARALIMNIOU
4
 
 
NEA SALAMIS
2
 
 
 

18:00
POST
D1
PAFOS FC
1
 
 
ETHNIKOS ACHNAS
5
 
 
 

18:00
CANC
NPL
MICKLEOVER SPORTS
17
 
 
SOUTH SHIELDS
8
 
 

18:00
POST
NBI
DEBRECENI VSC
8
 
 
KAPOSVAR
12
 
 

18:00
POST
NBI
FERENCVAROSI TC
1
 
 
DIOSGYORI VTK
5
 
 

18:00
POST
NBI
MEZOKOVESD-ZSORY
3
 
 
PAKS
10
 
 

18:00
POST
NBI
MOL FEHERVAR FC
2
 
 
KISVARDA FC
7
 
 

18:00
POST
NBI
UJPEST
9
 
 
BUDAPEST HONVED
6
 
 

18:00
POST
NBI
ZALAEGERSZEGI TE
11
 
 
PUSKAS ACADEMY
4
 
 

18:00
POST
PL
BNEI YEHUDA TEL AVIV
1
 
 
HAPOEL HADERA
2
 
 
 

18:00
POST
PL
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
6
 
 
FC ASHDOD
4
 
 
 

18:00
POST
PL
HAPOEL HAIFA
6
 
 
HAPOEL BEER SHEVA
4
 
 
 

18:00
POST
PL
HAPOEL KFAR-SABA
5
 
 
HAPOEL RAANANA
8
 
 
 

18:00
POST
PL
HAPOEL TEL AVIV
5
 
 
BEITAR JERUSALEM
3
 
 
 

18:00
POST
PL
MACCABI TEL AVIV
1
 
 
MACCABI HAIFA
2
 
 
 

18:00
POST
PL
SEKTZIA NES TZIONA
7
 
 
MACCABI NETANYA
3
 
 
 

18:00
POST
VIR
FS METTA LU
6
 
 
FK JELGAVA
8
 
 

18:00
POST
1.CFL
FK PODGORICA
6
 
 
KOM
9
 
 

18:00
POST
1.CFL
ISKRA DANILOVGRAD
3
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 

18:00
POST
1.CFL
OFK TITOGRAD PODGORICA
7
 
 
ZETA
5
 
 

18:00
POST
1.CFL
RUDAR PLJEVLJA
4
 
 
FK PETROVAC
8
 
 

18:00
POST
1.CFL
SUTJESKA
2
 
 
FK GRBALJ
10
 
 

18:00
POST
BP
FAR RABAT
5
 
 
WYDAD A.C. CASABLANCA
1
 
 
 

18:00
POST
BP
MOGHREB TETOUAN
7
 
 
HASSANIA AGADIR
14
 
 
 

18:00
POST
BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
12
 
 
ITTIHAD TANGER
15
 
 
 

18:00
POST
BP
OLYMPIQUE SAFI
13
 
 
YOUSSOUFIA BERRECHID
9
 
 
 

18:00
POST
BP
RAJA BENI MELLAL
16
 
 
DIFAA EL JADIDA
8
 
 
 

18:00
POST
BP
RAJA CASABLANCA
6
 
 
RAPIDE OUED ZEM
11
 
 
 

18:00
POST
BP
RENAISSANCE BERKANE
4
 
 
MOULOUDIA OUJDA
3
 
 
 

18:00
POST
BP
RENAISSANCE ZEMAMRA
10
 
 
FUS RABAT
2
 
 
 

18:00
POST
TS
KLEPP (W)
8
 
 
SANDVIKEN (W)
4
 
 
 

18:00
POST
EK
LECH POZNAN
5
 
 
POGON SZCZECIN
6
 
 

18:00
POST
EK
LECHIA GDANSK
7
 
 
CRACOVIA KRAKOW
3
 
 

18:00
POST
EK
LEGIA WARSZAWA
1
 
 
ARKA GDYNIA
15
 
 

18:00
POST
EK
LKS LODZ
16
 
 
JAGIELLONIA
8
 
 

18:00
POST
EK
PIAST GLIWICE
2
 
 
GORNIK ZABRZE
12
 
 

18:00
POST
EK
WISLA KRAKOW
13
 
 
RAKOW CZESTOCHOWA
9
 
 

18:00
POST
EK
WISLA PLOCK
10
 
 
SLASK WROCLAW
4
 
 

18:00
POST
EK
ZAGLEBIE LUBIN
11
 
 
KORONA KIELCE
14
 
 

18:00
POST
1L
CHROBRY GLOGOW
13
 
 
GKS JASTRZEBIE
5
 
 

18:00
POST
1L
GKS BELCHATOW
15
 
 
CHOJNICZANKA CHOJNICE
17
 
 

18:00
POST
1L
OLIMPIA GRUDZIADZ
7
 
 
MIEDZ LEGNICA
6
 
 

18:00
POST
1L
PODBESKIDZIE
1
 
 
PUSZCZA NIEPOLOMICE
14
 
 

18:00
POST
1L
SANDECJA NOWY SACZ
11
 
 
ODRA OPOLE
16
 
 

18:00
POST
1L
STAL MIELEC
3
 
 
STOMIL OLSZTYN
12
 
 

18:00
POST
1L
WARTA POZNAN
2
 
 
TERMALICA NIECIECZA
10
 
 

18:00
POST
1L
WIGRY SUWALKI
18
 
 
GKS TYCHY
8
 
 

18:00
POST
1L
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
9
 
 
RADOMIAK RADOM
4
 
 

18:00
POST
2L
GORNIK LECZNA
2
 
 
ZNICZ PRUSZKOW
10
 
 

18:00
POST
L1
ACADEMICA CLINCENI
6
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
7
 
 
 

18:00
POST
L1
CFR 1907 CLUJ
1
 
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
3
 
 
 

18:00
POST
L1
DINAMO BUCURESTI
4
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
2
 
 
 

18:00
POST
L1
FC ASTRA GIURGIU
4
 
 
FCSB
2
 
 
 

18:00
POST
L1
FC VOLUNTARI
8
 
 
POLI IASI
5
 
 
 

18:00
POST
L1
GAZ METAN MEDIAS
6
 
 
FC BOTOSANI
5
 
 
 

18:00
POST
L1
VIITORUL CONSTANTA
1
 
 
AFC HERMANNSTADT
3
 
 
 

18:00
POST
FNL
AVANGARD KURSK
13
 
 
SKA-KHABAROVSK
6
 
 

18:00
POST
FNL
BALTIKA
7
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
18
 
 

18:00
POST
FNL
ENISEY
14
 
 
FAKEL VORONEZH
19
 
 

18:00
POST
FNL
FC ARMAVIR
12
 
 
NIZHNY NOVGOROD
11
 
 

18:00
POST
FNL
FC LUCH VLADIVOSTOK
16
 
 
MORDOVIA SARANSK
20
 
 

18:00
POST
FNL
KHIMKI
2
 
 
TORPEDO MOSCOW
4
 
 

18:00
POST
FNL
KRASNODAR 2
15
 
 
SPARTAK MOSCOW 2
17
 
 

18:00
POST
FNL
NEFTEKHIMIK
5
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
3
 
 

18:00
POST
FNL
ROTOR VOLGOGRAD
1
 
 
FC CHAYKA
10
 
 

18:00
POST
FNL
TOM TOMSK
9
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
8
 
 

18:00
POST
SL
FK PARTIZAN
2
 
 
CUKARICKI
5
 
 

18:00
POST
SL
INDJIJA
14
 
 
VOJVODINA
3
 
 

18:00
POST
SL
MACVA
16
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
7
 
 

18:00
POST
SL
NAPREDAK
12
 
 
MLADOST LUCANI
8
 
 

18:00
POST
SL
PROLETER NOVI SAD
11
 
 
JAVOR
13
 
 

18:00
POST
SL
RAD
15
 
 
FK VOZDOVAC
9
 
 

18:00
POST
SL
RADNIK SURDULICA
10
 
 
RADNICKI NIS
6
 
 

18:00
POST
SL
TSC BACKA TOPOLA
4
 
 
CRVENA ZVEZDA
1
 
 

18:00
POST
SL
DUNAJSKA STREDA
3
 
 
MSK ZILINA
2
 
 
 

18:00
POST
SL
FC VION ZLATE MORAVCE
2
 
 
AS TRENCIN
1
 
 
 

18:00
POST
SL
FK POHRONIE D. ZDANA
6
 
 
SKF SERED
4
 
 
 

18:00
POST
SL
FK SENICA
3
 
 
FC NITRA
5
 
 
 

18:00
POST
SL
MFK RUZOMBEROK
6
 
 
ZEMPLIN MICHALOVCE
5
 
 
 

18:00
POST
SL
SLOVAN BRATISLAVA
1
 
 
SPARTAK TRNAVA
4
 
 
 

18:00
POST
1L
ALUMINIJ
3
 
 
TABOR SEZANA
6
 
 

18:00
POST
1L
NS MURA
5
 
 
NK CM CELJE
2
 
 

18:00
POST
1L
OLIMPIJA LJUBLJANA
1
 
 
NK BRAVO
7
 
 

18:00
POST
1L
RUDAR VELENJE
10
 
 
NK DOMZALE
9
 
 

18:00
POST
1L
TRIGLAV KRANJ
8
 
 
MARIBOR
4
 
 

17:30
POST
PR
FK BORAC BANJA LUKA
4
 
 
NK CELIK ZENICA
11
 
 
 

17:30
POST
PR
FK TUZLA CITY
5
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
10
 
 
 

17:30
POST
PR
RADNIK BIJELJINA
6
 
 
SLOBODA TUZLA
9
 
 
 

17:30
POST
PR
SIROKI BRIJEG
7
 
 
VELEZ MOSTAR
8
 
 
 

17:30
POST
PR
ZELJEZNICAR SARAJEVO
2
 
 
FK ZVIJEZDA 09
12
 
 
 

17:30
POST
PR
ZRINJSKI MOSTAR
3
 
 
FK SARAJEVO
1
 
 
 

17:30
POST
2.HNL
HNK CIBALIA
16
 
 
DINAMO ZAGREB II
8
 
 

17:30
POST
2.HNL
NK OSIJEK II
7
 
 
DUGOPOLJE
10
 
 

17:30
POST
2.HNL
ORIJENT RIJEKA
3
 
 
NK DUBRAVA
12
 
 

17:30
POST
2.HNL
RUDES
5
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
6
 
 

17:30
POST
2.HNL
SOLIN
15
 
 
SIBENIK
1
 
 

17:30
POST
D2
LISEN
8
 
 
VYSOCINA JIHLAVA
2
 
 

17:00
POST
SAL
SV AUSTRIA SALZBURG
6
 
 
SV GRODIG
5
 
 
 

17:00
POST
SAL
SV KUCHL
7
 
 
SV WALS GRUNAU
3
 
 
 

17:00
POST
SAL
TSV ST. JOHANN
4
 
 
SV SEEKIRCHEN
1
 
 
 

17:00
POST
SAL
USK ANIF
2
 
 
BSK 1933
8
 
 
 

17:00
POST
TIR
FC KITZBUHEL
5
 
 
WACKER INNSBRUCK(AM)
8
 
 
 

17:00
POST
TIR
FC KUFSTEIN
6
 
 
IMST
3
 
 
 

17:00
POST
TIR
SV HALL
1
 
 
TELFS
4
 
 
 

17:00
POST
TIR
ZIRL
7
 
 
SVG REICHENAU
2
 
 
 

17:00
POST
VOR
AUSTRIA LUSTENAU (AM)
7
 
 
FC LANGENEGG
2
 
 
 

17:00
POST
VOR
FC WOLFURT
4
 
 
LAUTERACH
6
 
 
 

17:00
POST
VOR
RW RANKWEIL
8
 
 
ROTHIS
5
 
 
 

17:00
POST
VOR
SW BREGENZ
1
 
 
SCR ALTACH (AM)
3
 
 
 

17:00
POST
PR
QARABAG
1
 
 
ZIRA
5
 
 

17:00
POST
PR
SABAH FK
6
 
 
SUMQAYIT
4
 
 

17:00
POST
2PFL
CHERNOMORETS BALCHIK
14
 
 
NEFTOCHIMIC BURGAS
5
 
 

17:00
POST
2PFL
LITEX
7
 
 
HEBAR PAZARDZHIK
6
 
 

17:00
POST
2PFL
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
9
 
 
LOKOMOTIV SOFIA
4
 
 

17:00
POST
2PFL
MONTANA
3
 
 
SPARTAK VARNA
15
 
 

17:00
POST
2PFL
PIRIN BLAGOEVGRAD
11
 
 
KARIANA ERDEN
8
 
 

17:00
CANC
2PFL
POMORIE
17
 
 
SPARTAK PLEVEN
16
 
 

17:00
POST
2PFL
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 
CSKA 1948
1
 
 

17:00
POST
2PFL
STRUMSKA SLAVA
13
 
 
BOTEV GALABOVO
10
 
 

17:00
CANC
2PFL
VEREYA STARA ZAGORA
18
 
 
LUDOGORETS II
12
 
 
 

17:00
POST
D1
APOLLON LIMASSOL
4
 
 
ANORTHOSIS
2
 
 
 

17:00
POST
EDCR
FARUM (W)
2
 
 
FC THY-THISTED (W)
6
 
 
 

17:00
POST
EDCR
FORTUNA HJORRING (W)
4
 
 
VSK AARHUS (W)
3
 
 
 

17:00
POST
EPL
ARSENAL
9
 
 
NORWICH
20
 
 

17:00
POST