Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

12:30
SCH
CUP
BEROE
 
 
CSKA 1948
 
 
 
 

4.50

3.70

1.80

13:00
SCH
WST
FC SCHALKE 04 II
7
 
 
FC KOLN II
14
 
 
 

13:00
SCH
IL
CHURCHILL BROTHERS
11
 
 
AIZAWL FC
9
 
 
 

13:00
SCH
LII
CONCORDIA
12
 
 
UNIREA 2004 SLOBOZIA
2
 
 
 

13:00
SCH
PR
CHORNOMORETS ODESA
15
 
 
KRYVBAS KRYVYI RIH
11
 
 

14:30
SCH
FRC
EINTRACHT FRANKFURT
 
 
SV SANDHAUSEN
 
 
 
 

14:45
SCH
PL
AL MOKAWLOON
12
 
 
CERAMICA CLEOPATRA
13
 
 
 

14:45
SCH
PL
ISMAILY SC
16
 
 
SMOUHA SC
15
 
 
 

15:00
SCH
FRC
RB LEIPZIG
 
 
AC HORSENS
 
 
 
 

15:00
SCH
SL2S
ILIOUPOLIS
5
 
 
PANACHAIKI 1891
3
 
 
 

15:00
SCH
SL2S
ROUF PAO
14
 
 
IRODOTOS
15
 
 
 

15:00
SCH
PL
KAGERA SUGAR
9
 
 
IHEFU FC
14
 
 
 

15:00
SCH
PL
SINGIDA BIG STARS
4
 
 
NAMUNGO
8
 
 
 

15:30
SCH
LI
UTA ARAD
14
 
 
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
8
 
 

4.00

3.00

1.95

16:00
SCH
FRC
HERTHA BERLIN
 
 
HANNOVER 96
 
 
 
 

16:00
SCH
FRC
MONACO
 
 
CERCLE BRUGGE
 
 
 
 

16:00
SCH
FRC
RAPID VIENNA
 
 
FIRST VIENNA FC 1894
 
 
 
 

16:00
SCH
ISL
ODISHA FC
3
 
 
NORTHEAST UNITED
11
 
 
 

1.45

4.00

5.50

17:00
SCH
GrH
GHANA
2
 
 
URUGUAY
4
 
 

4.50

3.75

1.75

17:00
SCH
GrH
SOUTH KOREA
3
 
 
PORTUGAL
1
 
 

4.33

3.80

1.75

19:00
SCH
PL
NEFTCHI BAKU
3
 
 
QARABAG
1
 
 
 

19:00
SCH
D1
DOXA KATOKOPIAS
12
 
 
AKRITAS CHLORAKAS
13
 
 
 

19:00
SCH
D1
E.N. PARALIMNIOU
11
 
 
A. E. KITION LARNACA
4
 
 
 

19:00
SCH
PL
AL AHLY CAIRO
3
 
 
EL GEISH
11
 
 
 

19:00
SCH
D1W
MONTPELLIER (W)
4
 
 
FC FLEURY 91 (W)
5
 
 
 

19:00
SCH
LI
PETROLUL PLOIESTI
7
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
13
 
 

2.60

3.00

2.70

19:00
SCH
1LG
EYUPSPOR
1
 
 
TUZLASPOR
14
 
 
 

1.40

4.20

6.50

20:00
SCH
N/E
TENNIS BORUSSIA BERLIN
17
 
 
SV LICHTENBERG 47
15
 
 
 

20:00
SCH
N/E
VIKTORIA BERLIN
14
 
 
ZFC MEUSELWITZ
13
 
 
 

20:15
SCH
BLW
1899 HOFFENHEIM (W)
4
 
 
BAYERN MUNICH (W)
3
 
 
 

20:30
SCH
NAT
BASTIA-BORGO
17
 
 
RED STAR FC 93
4
 
 
 

20:30
SCH
NAT
CHATEAUROUX
12
 
 
STADE BRIOCHIN
18
 
 
 

20:30
SCH
NAT
CHOLET
5
 
 
VILLEFRANCHE
11
 
 
 

20:30
SCH
NAT
CONCARNEAU
1
 
 
AVRANCHES
14
 
 
 

20:30
SCH
NAT
DUNKERQUE
3
 
 
MARTIGUES
6
 
 
 

20:30
SCH
NAT
LE MANS
7
 
 
BOURG-EN-BRESSE 01
9
 
 
 

20:30
SCH
NAT
NANCY
13
 
 
PARIS 13 ATLETICO
15
 
 
 

20:30
SCH
NAT
ORLEANS
8
 
 
LE PUY
16
 
 
 

20:30
SCH
WST
FORTUNA KOLN
11
 
 
ROT-WEISS AHLEN
15
 
 
 

20:30
SCH
EVW
AJAX (W)
2
 
 
PEC ZWOLLE (W)
7
 
 
 

20:30
SCH
EVW
FEYENOORD (W)
6
 
 
TWENTE (W)
1
 
 
 

20:30
SCH
EVW
SITTARD (W)
3
 
 
TELSTAR (W)
11
 
 
 

20:30
SCH
EVW
VV ALKMAAR (W)
10
 
 
ADO DEN HAAG (W)
4
 
 
 

21:00
SCH
1B
ANDERLECHT (U23)
5
 
 
GENK (U23)
11
 
 
 

21:00
SCH
1B
STANDARD LIEGE (U23)
10
 
 
LIERSE KEMPENZONEN
4
 
 
 

3.50

3.60

1.83

21:00
SCH
NTH
KICKERS EMDEN
19
 
 
VFB LUBECK
1
 
 
 

21:00
SCH
L3ZA
VARZIM
3
 
 
PAREDES
10
 
 
 

21:00
SCH
GrG
CAMEROON
3
 
 
BRAZIL
1
 
 

7.50

4.75

1.40

21:00
SCH
GrG
SERBIA
4
 
 
SWITZERLAND
2
 
 

2.62

3.20

2.75

21:30
SCH
FRC
STOKE CITY
 
 
NOTTINGHAM FOREST
 
 
 
 

21:45
SCH
EL1
BOLTON
5
 
 
BRISTOL ROVERS
15
 
 
 

1.72

3.60

5.00

21:45
SCH
EL1
CHARLTON
14
 
 
CHELTENHAM
18
 
 
 

1.70

3.60

5.50

21:45
SCH
EL1
IPSWICH
2
 
 
FLEETWOOD TOWN
17
 
 
 

1.36

4.50

8.50

21:45
SCH
EL1
MORECAMBE
23
 
 
EXETER
11
 
 
 

3.50

3.75

2.00

21:45
SCH
EL1
PETERBOROUGH
4
 
 
BARNSLEY
6
 
 
 

2.25

3.40

3.25

21:45
SCH
EL1
PLYMOUTH
1
 
 
PORT VALE
10
 
 
 

2.10

3.50

3.40

21:45
SCH
EL2
CREWE
15
 
 
NEWPORT COUNTY
18
 
 
 

2.80

3.25

2.55

21:45
SCH
EL2
DONCASTER
10
 
 
WALSALL
11
 
 
 

2.62

3.10

2.87

21:45
SCH
EL2
STEVENAGE
2
 
 
BARROW
4
 
 
 

1.90

3.30

4.33

21:45
SCH
NLN
ALFRETON
13
 
 
KIDDERMINSTER
12
 
 

21:45
SCH
NLN
CHESTER
5
 
 
BLYTH SPARTANS
22
 
 

21:45
SCH
NLN
DARLINGTON FC
2
 
 
KETTERING
20
 
 

21:45
SCH
NLS
BATH CITY
10
 
 
WELLING
13
 
 

21:45
SCH
SLS
BRACKNELL TOWN
9
 
 
SWINDON SUPERMARINE
8
 
 
 

21:45
SCH
IPL
MARGATE
16
 
 
BILLERICAY
11
 
 
 

21:45
SCH
PR
GLENAVON FC
8
 
 
LARNE
1
 
 
 

21:45
SCH
PL
AIRBUS UK BROUGHTON
12
 
 
CONNAH S QUAY NOMADS
2
 
 

21:45
SCH
PL
BALA TOWN
4
 
 
FLINT TOWN UNITED
10
 
 

21:45
SCH
PL
CAERNARFON TOWN
5
 
 
NEWTOWN AFC
9
 
 

21:45
SCH
PL
HAVERFORDWEST COUNTY
8
 
 
PENYBONT FC
3
 
 

21:45
SCH
PL
PONTYPRIDD TOWN
11
 
 
CARDIFF METROPOLITAN
6
 
 

21:45
SCH
PL
THE NEW SAINTS
1
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
7
 
 

22:30
SCH
SD
GRANADA CF
8
 
 
ALAVES
1
 
 

2.25

3.00

3.60

22:45
SCH
GrH
TORREENSE
2
 
 
FAMALICAO
4
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
11:30
FTR
EL2
GAREJI
5
 
 
SPAERI
2
 
 
Full Time Result Only

 
11:30
FTR
EL2
MERANI MARTVILI
4
 
 
WIT GEORGIA
8
 
 
Full Time Result Only

 
11:30
FTR
EL2
MERANI TBILISI
6
 
 
SAMTREDIA
3
 
 
Full Time Result Only

 
11:30
FTR
EL2
SHUKURA
1
 
 
FC RUSTAVI
7
 
 
Full Time Result Only

 
12:00
FTR
1D
GANDZASAR
5
 
 
BKMA II
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
12:00
FTR
1D
MIKA FC
8
 
 
SYUNIK
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
PL
AL-FOTUWA
5
 
 
TISHREEN
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
13:00
FTR
PL
ONDUPARAKA
15
 
 
KCCA FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:00
FTR
2.HN
KUSTOSIJA
8
 
 
RUDES
1
 
 
Full Time Result Only
 

3.50

3.40

1.90

 
14:30
FTR
2.HN
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
12
 
 
SOLIN
2
 
 
Full Time Result Only
 

3.10

3.10

2.15

 
15:00
FTR
FRC
LASK LINZ
 
 
ADMIRA WACKER
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
FRC
RIED
 
 
DYNAMO CESKE BUDEJOVICE
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
BUL FC
4
 
 
WAKISO GIANTS FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
EXPRESS FC
7
 
 
ARUA HILL SC
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
URA FC
10
 
 
BLACKS POWER
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
FRC
GRASSHOPPER-CLUB
 
 
SCR ALTACH
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
FRC
SKN ST. POLTEN
 
 
TSV HARTBERG
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
PL
AL-AHLI CLUB MANAMA
7
 
 
AL-HALA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
BP2
USM OUJDA
9
 
 
RAJA BENI MELLAL
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
BP2
WYDAD TEMARA
15
 
 
RACING DE CASABLANCA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
PL
AL-SHABAB MANAMA
5
 
 
MANAMA CLUB
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
L1
AS SONABEL (BFA)
15
 
 
RAHIMO FC
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
L1
ROYAL FC
14
 
 
AS POLICE
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
N2Gr
SETE
16
 
 
HYERES
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
FRC
BESIKTAS
 
 
FATIH KARAGUMRUK AS
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
AL KHALIDIYAH
3
 
 
EAST RIFFA CLUB
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
N2Gr
LES HERBIERS
5
 
 
TRELISSAC FC
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBW
FC RIELASINGEN-ARLEN
12
 
 
FV RAVENSBURG
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OBW
SG SONN. GROSSASPACH
2
 
 
TSG BACKNANG
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:00
FTR
OHA
FC SUDERELBE
9
 
 
NIENDORFER TSV
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
N2Gr
BOULOGNE
16
 
 
WASQUEHAL
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
N2Gr
BERGERAC PERIGORD
3
 
 
GOAL FC
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OHA
HARKSHEIDE
12
 
 
TSV SASEL
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OHA
SC VICTORIA HAMBURG
8
 
 
TSV BUCHHOLZ
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OHA
TUS OSDORF
19
 
 
UNION TORNESCH
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
OHE
FC EDDERSHEIM
11
 
 
EINT. FRANKFURT II
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
ONN
UNION FURSTENWALDE
9
 
 
1. FC FRANKFURT
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
ONR
SSVG VELBERT
1
 
 
SF HAMBORN 07
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:30
FTR
ORGr
SG MUELHEIM-KAERLICH
7
 
 
FV ENGERS
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:45
FTR
ONN
HERTHA ZEHLENDORF
3
 
 
ROSTOCKER FC 1895
1
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:00
FTR
N2Gr
ANGOULEME
8
 
 
ANDREZIEUX
7
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
NL
LINCOLN RED IMPS
1
 
 
LIONS GIBRALTAR
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
CH
ANNAGH UNITED
2
 
 
DUNDELA
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
LL
BSC GLASGOW
9
 
 
CIVIL SERVICE STROLLERS
6
 
 
Full Time Result Only

 
FINISHED GAMES
05:00
FIN
LNAF
XELAJU
 
 
COBAN IMPERIAL
 
 
 
0
0
0
0
 

15:30
POST
L1
BALI UNITED PUSAM
5
 
 
PSM MAKASSAR
3
 
 
 

13:15
POST
L1
PUSAMANIA BORNEO
1
 
 
BARITO PUTERA
17
 
 
 

13:00
CANC
EL2
FC SHEVARDENI 1906
8
 
 
SAMTREDIA
3
 
 

13:00
CANC
EL2
MERANI MARTVILI
4
 
 
ZUGDIDI
6
 
 

13:00
POST
PL
AL-FOTUWA
5
 
 
AL-WATHBA
1
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-ITTIHAD ALEPPO
4
 
 
AL-MAJD
11
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-JAISH DAMASCUS
3
 
 
TALIYA
9
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-JAZEERA HASAKAH
12
 
 
AL-KARAMAH
10
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-KARAMAH
10
 
 
JABLEH SC
2
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-MAJD
11
 
 
AL-FOTUWA
5
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-WAHDA DAMASCUS
6
 
 
HUTTEEN SC
7
 
 
 

13:00
POST
PL
AL-WATHBA
1
 
 
AL-JAISH DAMASCUS
3
 
 
 

13:00
POST
PL
JABLEH SC
2
 
 
AL-WAHDA DAMASCUS
6
 
 
 

13:00
POST
PL
TALIYA
9
 
 
HUTTEEN SC
7
 
 
 

13:00
POST
PL
TISHREEN
8
 
 
AL-JAZEERA HASAKAH
12
 
 
 

13:00
POST
PL
TISHREEN
8
 
 
AL-ITTIHAD ALEPPO
4
 
 
 

11:00
POST
L1
PSIS SEMARANG
13
 
 
AREMA FC
9
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score