Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

13:30
2 HF
65'
1.CFL
KOM
8
 
 
FK PETROVAC
9
 
 
0
1
0
1

14:00
H/T
H/T
GS
CHIANGRAI UNITED
4
 
 
BEIJING GUOAN
3
1
 
0
1
0
1
 

14:00
H/T
H/T
FRC
ILVES
 
 
TALLINNA KALEV
 
 
 
2
0
2
0
 

15:00
SCH
FRC
AVANGARD KURSK
 
 
FK POPRAD
 
 
 

15:00
SCH
FRC
IRTYSH PAVLODAR
 
 
FC ISLOCH MINSK RAION
 
 
 

15:00
SCH
1.CFL
RUDAR PLJEVLJA
7
 
 
FK GRBALJ
10
 
 

15:00
SCH
UPL
VIPERS FC
1
 
 
KCCA FC
2
 
 
 

15:25
SCH
SF
IBRI CLUB
 
 
AL-ORUBA
 
 
 

15:30
SCH
GS
RIGA FC
1
 
 
SHINNIK YAROSLAVL
3
 
 
 

15:30
SCH
UPL
BUSOGA UNITED
7
 
 
URA FC
4
 
 
 

15:30
SCH
UPL
POLICE FC
14
 
 
BRIGHT STARS FC
12
 
 
 

15:30
SCH
UPL
WAKISO GIANTS FC
9
 
 
MAROONS FC
10
 
 
 

16:00
SCH
FRC
DINAMO BREST
 
 
CASPIY
 
 
 

16:00
SCH
FRC
DINAMO MOSCOW
 
 
FC MINSK
 
 
 
 

16:00
SCH
FRC
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
DILA GORI
 
 
 
 

16:00
SCH
1.CFL
FK PODGORICA
5
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 

16:55
SCH
GS
AL-AIN FC
4
 
 
AL-NASSR RIYADH
3
 
 
 

17:00
SCH
FRC
FC UFA
 
 
RAPPERSWIL
 
 
 

17:00
SCH
FRC
VALERENGA
 
 
LOKOMOTIV MOSCOW
 
 
 

17:35
SCH
GS
AL-SADD SC
2
 
 
SEPAHAN FC
1
 
 
 

17:35
SCH
GS
AL-TAAWON
2
 
 
AL-DUHAIL SC
1
 
 
 

17:35
SCH
GS
SHARJAH FC
3
 
 
PERSEPOLIS FC
4
 
 
 

17:40
SCH
SF
AL-NAHDA CLUB
 
 
DHOFAR
 
 
 

18:00
SCH
BP
OLYMPIQUE KHOURIBGA
14
 
 
OLYMPIQUE SAFI
10
 
 
 

18:15
SCH
GS
SKA ROSTOV
2
 
 
MORDOVIA SARANSK
4
 
 
 

18:30
SCH
FRC
IF ELFSBORG
 
 
ODD BALLKLUBB
 
 
 
 

18:30
SCH
1.CFL
ZETA
4
 
 
SUTJESKA
2
 
 

19:05
SCH
LL
BNEI SAKHNIN
3
 
 
BEITAR TEL AVIV BAT YAM
6
 
 

19:05
SCH
LL
HAPOEL AKKO
11
 
 
HAPOEL AFULA
16
 
 

19:05
SCH
LL
HAPOEL NOF HAGALIL
9
 
 
HAPOEL BNEY LOD FC
14
 
 

19:05
SCH
LL
HAPOEL RAMAT GAN
10
 
 
MACCABI AHI NAZARETH
13
 
 

19:05
SCH
LL
HAPOEL RISHON LEZION
2
 
 
HAPOEL PETAH TIKVA
12
 
 

19:05
SCH
LL
KAFR QASIM
5
 
 
HAPOEL R. H. I. NIR
8
 
 

19:05
SCH
LL
MACCABI PETAH TIKVA
1
 
 
HAPOEL ASHKELON
15
 
 

19:30
SCH
FRC
DEGERFORS IF
 
 
BK FORWARD
 
 
 
 

20:00
SCH
FRC
IFK NORRKOPING
 
 
JONKOPINGS SODRA
 
 
 
 

20:30
SCH
EDW
VV ALKMAAR (W)
6
 
 
TWENTE (W)
4
 
 

21:00
SCH
GS
PORTSMOUTH (U23)
4
 
 
ASTON VILLA (U23)
3
 
 
 

21:45
SCH
EL1
OXFORD UNITED
11
 
 
AFC WIMBLEDON
20
 
 

21:45
SCH
EL1
SOUTHEND
22
 
 
GILLINGHAM
10
 
 

21:45
SCH
EL2
MACCLESFIELD
23
 
 
PLYMOUTH
4
 
 

OFF

OFF

OFF

21:45
SCH
NL
BARNET
13
 
 
HARROGATE TOWN
2
 
 

21:45
SCH
NL
BARROW
1
 
 
DOVER
9
 
 

OFF

OFF

OFF

21:45
SCH
NLN
ALFRETON
14
 
 
LEAMINGTON
16
 
 

21:45
SCH
NLN
BRACKLEY TOWN
6
 
 
SOUTHPORT
12
 
 

21:45
SCH
NLN
CHESTER
4
 
 
KINGS LYNN
1
 
 

21:45
SCH
NLS
MAIDSTONE UTD
9
 
 
BATH CITY
5
 
 

21:45
SCH
NLS
OXFORD CITY
12
 
 
DORKING WANDERERS
6
 
 

21:45
SCH
SF
PORTSMOUTH
 
 
EXETER
 
 
 

21:45
SCH
SL1
FALKIRK
2
 
 
EAST FIFE
4
 
 

21:45
SCH
5R
MOTHERWELL
 
 
ST MIRREN
 
 
 

1.95

3.30

4.00

22:00
SCH
R16
ATLETICO MADRID
 
 
LIVERPOOL
 
 
 

3.20

3.30

2.25

22:00
SCH
R16
BORUSSIA DORTMUND
 
 
PARIS SAINT GERMAIN
 
 
 

2.80

3.75

2.25

FINISHED GAMES
22:00
FTR
CH
DERGVIEW
11
 
 
QUEENS UNIVERSITY
9
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
NPL
FC UTD OF MANCHESTER
4
 
 
STAFFORD RANGERS
22
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
NPL
WARRINGTON TOWN
7
 
 
GRANTHAM TOWN
21
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
NPL
WHITBY
9
 
 
RADCLIFFE FC
15
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLC
ALVECHURCH
21
 
 
KINGS LANGLEY
10
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLC
LOWESTOFT TOWN
17
 
 
STOURBRIDGE
6
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLC
ROYSTON TOWN
4
 
 
BIGGLESWADE TOWN
15
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLS
HAYES & YEADING
6
 
 
BLACKFIELD & LANGLEY
17
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLS
POOLE TOWN
8
 
 
HENDON
12
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLS
SALISBURY FC
9
 
 
TRURO CITY
2
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
SLS
YATE TOWN
19
 
 
SWINDON SUPERMARINE
4
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
IPL
BISHOP S STORTFORD
16
 
 
ENFIELD TOWN
7
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
IPL
BOWERS & PITSEA FC
14
 
 
BRIGHTLINGSEA REGENT
22
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
IPL
EAST THURROCK UNITED
10
 
 
CARSHALTON ATHLETIC
3
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
IPL
MARGATE
13
 
 
AFC HORNCHURCH
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
IPL
MERSTHAM
19
 
 
CORINTHIAN CASUALS
20
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
SLS
HARTLEY WINTNEY
18
 
 
METROPOLITAN POLICE
11
 
 
Full Time Result Only

 
18:00
FTR
D1
OHOD
2
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:15
FTR
D1
AL-NAJOOM
19
 
 
AL-BATEN
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
L2
AMAL BOU SAADA
10
 
 
ASM ORAN
7
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
L2
RC ARBAA
4
 
 
MO BEJAIA
15
 
 
Full Time Result Only

 
16:00
FTR
L2
RC RELIZANE
5
 
 
USM ANNABA
9
 
 
Full Time Result Only

 
15:00
FTR
D1
AL-JABALAIN
7
 
 
AL-TAEE
11
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:50
FTR
D1
AL-MOJZEL
20
 
 
AL-QADISIYAH FC
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:30
FTR
D1
AL-THUQBAH
8
 
 
HETTEN FC
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
POST
NLS
BILLERICAY
19
 
 
CONCORD RANGERS
14
 
 

21:45
POST
NPL
MATLOCK TOWN
18
 
 
ASHTON UNITED
19
 
 

21:45
POST
SLC
COALVILLE
8
 
 
TAMWORTH
1
 
 

21:00
POST
L1
MC ALGER
2
 
 
PARADOU AC
12
 
 

20:00
POST
D1
AL AHLY CAIRO
1
 
 
EL GOUNA FC
12
 
 

20:00
POST
D1
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
5
 
 
HARAS EL HODOOD
11
 
 

20:00
POST
D1
AL MOKAWLOON
2
 
 
ZAMALEK SC
3
 
 

20:00
POST
D1
EL GEISH
14
 
 
SMOUHA SC
6
 
 

20:00
POST
D1
ENPPI
7
 
 
ASWAN SC
13
 
 

20:00
POST
D1
FC MASR
18
 
 
AL MASRY
10
 
 

20:00
POST
D1
MISR EL MAKASA
16
 
 
WADI DEGLA
17
 
 

20:00
POST
D1
PYRAMIDS FC
4
 
 
EL ENTAG EL HARBY
8
 
 

20:00
POST
D1
TANTA SC
15
 
 
ISMAILY SC
9
 
 

12:45
FIN
GS
KRYLYA SOVETOV 2
1
 
 
TOM TOMSK
3
 
 
3
2
3
3
 

12:45
POST
ALG
SEPIDROOD RASHT
16
 
 
SORKHPOOSHAN PAKDASHT
11
 
 
 

12:30
FIN
GS
FC SEOUL
1
 
 
MELBOURNE VICTORY
2
1
 
1
0
1
0
 

12:00
FIN
GS
FC TOKYO
1
 
 
PERTH GLORY FC
4
1
 
0
0
1
0
 

11:45
FIN
QSL
BRISBANE ROAR YOUTH
4
 
 
CAPALABA FC
12
 
 
2
0
3
0
 

11:30
FIN
QSL
REDLANDS UNITED
13
 
 
QUEENSLAND LIONS
2
 
 
0
4
0
8

10:00
FIN
GS
TAMBOV
2
 
 
CHERTANOVO MOSCOW
4
 
 
0
0
1
1
 

07:00
FIN
GS
HONG KONG PEGASUS
3
 
 
LEE MAN FC
4
 
 
0
2
2
3

02:40
FIN
AP2
BARRANQUILLA
7
 
 
REAL CARTAGENA
9
 
 
0
0
0
0
 

02:10
FIN
SL
INDEPENDIENTE
15
4
1
ARSENAL SARANDI
7
3
 
0
1
1
1

1.80

3.50

4.75

02:10
FIN
PN
ESTUDIANTES R.C.
3
 
 
PLATENSE
7
 
 
3
0
3
2
 

02:00
FIN
AP2
HUILA
5
 
1
FORTALEZA FC
7
 
 
1
0
1
1
 

01:30
FIN
MIN
COIMBRA
10
 
 
AMERICA MINEIRO
1
 
 
0
1
0
2
 

01:30
FIN
BW
CORINTHIANS (W)
3
 
 
GREMIO OSASCO AUDAX (W)
14
 
 
1
0
3
0
 

01:00
FIN
PAU
ITUANO
4
 
 
PONTE PRETA
2
 
 
1
0
1
0
 

01:00
FIN
PD
DEPORTIVO LARA
2
 
 
PUERTO CABELLO
14
 
1
3
1
3
1

00:30
FIN
PD
UNION ESPANOLA
12
2
 
AUDAX ITALIANO
4
2
 
1
2
1
2
 

00:00
FIN
SL
ESTUDIANTES L.P.
11
3
 
DEFENSA Y JUSTICIA
12
3
 
0
1
1
2

2.25

2.80

3.75

00:00
FIN
AP
AURORA
11
4
1
ROYAL PARI FC
1
3
 
0
1
0
1
 

00:00
FIN
BW
SANTOS (W)
1
 
 
CRUZEIRO (W)
7
 
 
1
0
2
0
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score