Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

17:30
SCH
SF
SLAVIA MOZYR
 
 
BATE BORISOV
 
 
 

3.00

3.40

2.15

19:30
SCH
SF
DINAMO BREST
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
 
 
 

2.25

3.00

3.20

FINISHED GAMES
23:00
FTR
CL
MANAGUA FC (U20)
1
 
 
DEPORTIVO OCOTAL (U20)
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:30
FTR
CL
DEPORTIVO LAS SABANAS(U20)
10
 
 
ART MUNICIPAL JALAPA (U20)
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:00
FTR
VL
DUSHANBE-83
8
 
 
FC ISTIKLOL DUSHANBE
6
 
 
Full Time Result Only
 

9.00

5.50

1.25

 
14:00
FTR
VL
CSKA PAMIR
7
 
 
KHUJAND
9
 
 
Full Time Result Only
 

 
23:00
POST
R64
ATLANTA
 
 
VILLA SAN CARLOS
 
 
 

23:00
POST
R64
ATLETICO TUCUMAN
 
 
CLUB COMUNICACIONES
 
 
 

23:00
POST
R64
BOCA JUNIORS
 
 
CLAYPOLE
 
 
 

23:00
POST
R64
COLON SANTA FE
 
 
CIPOLLETTI
 
 
 

23:00
POST
R64
DEFENSA Y JUSTICIA
 
 
ESTUDIANTES B.A.
 
 
 

23:00
POST
R64
ESTUDIANTES R.C.
 
 
CHACO FOR EVER
 
 
 

23:00
POST
R64
GODOY CRUZ
 
 
J.J. URQUIZA
 
 
 

23:00
POST
R64
INDEPENDIENTE
 
 
VILLA MITRE
 
 
 

23:00
POST
R64
LANUS
 
 
REAL PILAR
 
 
 

23:00
POST
R64
NEWELLS OLD BOYS
 
 
SPORTIVO PENAROL
 
 
 

23:00
POST
R64
RACING CLUB
 
 
SPORTIVO BELGRANO
 
 
 

23:00
POST
R64
SAN LORENZO
 
 
LINIERS
 
 
 

23:00
POST
R64
SAN MARTIN TUCUMAN
 
 
SAN MARTIN S.J.
 
 
 

23:00
POST
R64
TALLERES CORDOBA
 
 
ATLETICO DE RAFAELA
 
 
 

23:00
POST
R64
TEMPERLEY
 
 
DEPORTIVO RIESTRA
 
 
 

23:00
POST
R64
TIGRE
 
 
ALVARADO
 
 
 

23:00
POST
R64
VELEZ SARSFIELD
 
 
ATLETICO CAMIONEROS
 
 
 

22:00
POST
GS
BURKINA FASO
3
 
 
ZIMBABWE
4
 
 
 

22:00
POST
FINAL
CLUB TIJUANA
 
 
MONTERREY
 
 
 

21:30
POST
FINAL
TERNANA
 
 
JUVENTUS (U23)
 
 
 

20:30
POST
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
11
 
 
TUS HALTERN
15
 
 

20:30
POST
D2
MUAITHER
4
 
 
LUSAIL SC
7
 
 
 

20:30
POST
PSL
CAPE TOWN CITY
10
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
2
 
 

20:00
POST
NTH
WEICHE FLENSBURG
3
 
 
HOLSTEIN KIEL II
7
 
 

3.10

3.80

1.95

20:00
POST
WST
SV LIPPSTADT 08
16
 
 
BERGISCH GLADBACH 09
18
 
 

19:45
POST
ERD
AZ ALKMAAR
2
 
 
FEYENOORD
3
 
 

19:30
POST
ML
FLORA TALLINN
2
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
1
 
 

19:20
POST
D1
AL-ANSAR
16
 
 
AL-AIN ATAWLAH
1
 
 
 

19:15
POST
D1
AL-JABALAIN
8
 
 
AL-MOJZEL
17
 
 
 

19:05
POST
D1
AL-TAQDOM
20
 
 
JEDDAH CLUB
7
 
 
 

19:00
POST
GS
CAMEROON
1
 
 
MALI
2
 
 
 

19:00
POST
D1
APOEL
3
 
 
OMONIA
1
 
 
 

19:00
POST
ML
KALJU NOMME
4
 
 
TAMMEKA TARTU
3
 
 

19:00
POST
ML
KURESSAARE
7
 
 
TRANS NARVA
8
 
 

19:00
POST
VIR
FK JELGAVA
8
 
 
RIGA FC
9
 
 

18:50
POST
D1
AL-KAWKAB
15
 
 
AL-THUQBAH
9
 
 
 

18:40
POST
D1
AL-NAHDA
6
 
 
AL-NAJOOM
18
 
 
 

18:30
POST
N/E
BISCHOFSWERDAER
17
 
 
SV BABELSBERG 03
16
 
 

18:15
POST
N/E
BERLINER AK 07
7
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
2
 
 

18:15
POST
D2
AL-KHARAITIYAT
1
 
 
AL-MARKHIYA
3
 
 
 

18:15
POST
D2
AL-MESAIMEER
5
 
 
AL-BIDDA
2
 
 
 

18:15
POST
D2
AL-WAAB SC
8
 
 
AL-SHAMAL
6
 
 
 

18:00
POST
SF
NK SLAVEN BELUPO
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
 
 
 

18:00
POST
SF
KF BALLKANI
 
 
FERONIKELI
 
 
 

18:00
POST
SF
PRISHTINA
 
 
DRENICA
 
 
 

18:00
POST
E2
CHABAB MOHAMMEDIA
2
 
 
OLYMPIQUE DCHEIRA
5
 
 
 

18:00
POST
E2
CHABAB RIADI SALMI
4
 
 
ITTIHAD KHEMISSET
7
 
 
 

18:00
POST
E2
CHABAB RIF HOCEIMA
16
 
 
JEUNESSE BEN GUERIR
13
 
 
 

18:00
POST
E2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
14
 
 
CHABAB ATLAS KHENIFRA
6
 
 
 

18:00
POST
E2
SIDI KACEM
15
 
 
MAGHREB FES
1
 
 
 

18:00
POST
E2
TAS DE CASABLANCA
8
 
 
KAC KENITRA
11
 
 
 

18:00
POST
E2
WYDAD FES
10
 
 
RACING DE CASABLANCA
3
 
 
 

18:00
POST
E2
WYDAD TEMARA
12
 
 
AS SALE
9
 
 
 

18:00
POST
SF
AKADEMIJA PANDEV
 
 
BREGALNICA STIP
 
 
 

18:00
POST
SF
SHKENDIJA
 
 
FK STRUGA
 
 
 

18:00
POST
FNL
BALTIKA
7
 
 
ENISEY
14
 
 

18:00
POST
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
3
 
 
FC ARMAVIR
12
 
 

18:00
POST
FNL
FAKEL VORONEZH
19
 
 
ROTOR VOLGOGRAD
1
 
 

18:00
POST
FNL
FC CHAYKA
10
 
 
KHIMKI
2
 
 

18:00
POST
FNL
KRASNODAR 2
15
 
 
TORPEDO MOSCOW
4
 
 

18:00
POST
FNL
MORDOVIA SARANSK
20
 
 
AVANGARD KURSK
13
 
 

18:00
POST
FNL
NIZHNY NOVGOROD
11
 
 
FC LUCH VLADIVOSTOK
16
 
 

18:00
POST
FNL
SHINNIK YAROSLAVL
8
 
 
NEFTEKHIMIK
5
 
 

18:00
POST
FNL
SKA-KHABAROVSK
6
 
 
TEKSTILSHTIK IVANOVO
18
 
 

18:00
POST
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
17
 
 
TOM TOMSK
9
 
 

18:00
POST
CTR
ROTOR VOLGOGRAD 2
13
 
 
ZORKY KRASNOGORSK
7
 
 

17:00
POST
D1
ANORTHOSIS
2
 
 
AEL LIMASSOL
6
 
 
 

17:00
POST
D1
ETHNIKOS ACHNAS
5
 
 
E.N. PARALIMNIOU
4
 
 
 

17:00
POST
D1
NEA SALAMIS
2
 
 
DOXA KATOKOPIAS
6
 
 
 

17:00
POST
D1
OLYMPIAKOS NICOSIA
3
 
 
PAFOS FC
1
 
 
 

17:00
POST
ML
TALLINNA KALEV
10
 
 
FCI LEVADIA
5
 
 

17:00
POST
SF
PETROCUB
 
 
SHERIFF TIRASPOL
 
 
 

17:00
POST
L2
ACS VIITORUL PANDURI TARGU
10
 
 
CSM SCOLAR RESITA
15
 
 

17:00
POST
L2
ARGES PITESTI
4
 
 
FC POLITEHNICA TIMISOARA
11
 
 

17:00
POST
L2
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
17
 
 
CS MIOVENI
2
 
 

17:00
CANC
L2
DUNAREA CALARASI
12
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
20
 
 

17:00
POST
L2
GLORIA BUZAU
8
 
 
VOINT TURNU MAGURELE
3
 
 

17:00
POST
L2
METALOGLOBUS
7
 
 
CONCORDIA
16
 
 

17:00
POST
L2
PETROLUL PLOIESTI
5
 
 
PANDURII TG JIU
19
 
 

17:00
POST
L2
RIPENSIA TIMISOARA
13
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
14
 
 

17:00
CANC
L2
SPORTUL SNAGOV
18
 
 
FARUL CONSTANTA
9
 
 

17:00
POST
L2
UTA ARAD
1
 
 
RAPID BUCURESTI
6
 
 

17:00
POST
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
2
 
 
FC BOTOSANI II
13
 
 

17:00
POST
3S1
BUCOVINA RADAUTI
4
 
 
TARGU SECUIESC
11
 
 

17:00
POST
3S1
CSM BACAU
15
 
 
STIINTA MIROSLAVA
6
 
 

17:00
POST
3S1
CSM PASCANI
16
 
 
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
3
 
 

17:00
POST
3S1
HUSANA HUSI
12
 
 
CSM FOCSANI 2007
5
 
 

17:00
POST
3S1
SOMUZ FALTICENI
9
 
 
OTELUL GALATI
7
 
 

17:00
POST
3S1
SPORTING LIESTI
10
 
 
AEROSTAR BACAU
1
 
 

17:00
CANC
3S1
UNIVERSITATEA DUNAREA
14
 
 
OZANA TARGU NEAMT
8
 
 

17:00
POST
3S2
AXIOPOLIS CERNAVODA
13
 
 
CS AFUMATI
3
 
 

17:00
POST
3S2
FAUREI
8
 
 
AGRICOLA BORCEA
9
 
 

17:00
POST
3S2
FCSB II
15
 
 
RECOLTA GHEORGHE
16
 
 

17:00
POST
3S2
GLORIA POPESTI LEORDENI
6
 
 
CS MEDGIDIA
12
 
 

17:00
POST
3S2
INAINTE MODELU
5
 
 
DACIA UNIREA BRAILA
14
 
 

17:00
POST
3S2
MOSTISTEA ULMU
2
 
 
METALUL BUZAU
11
 
 

17:00
POST
3S2
POSEIDON MAI LIMANU
10
 
 
VIITORUL IANCA
7
 
 

17:00
POST
3S2
UNIREA 2004 SLOBOZIA
1
 
 
CS TUNARI
4
 
 

17:00
POST
3S3
CETATE RASNOV
9
 
 
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 

17:00
CANC
3S3
CS BALOTESTI
14
 
 
TRACTORUL CETATE
15
 
 

17:00
POST
3S3
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
5
 
 
FC ASTRA GIURGIU II
13
 
 

17:00
POST
3S3
CSM SLATINA
2
 
 
FC PUCIOASA
12
 
 

17:00
POST
3S3
FC VOLUNTARI II
10
 
 
FCM ALEXANDRIA
4
 
 

17:00
POST
3S3
FLACARA MORENI
3
 
 
FC BRASOV
11
 
 

17:00
POST
3S3
UNIREA BASCOV
7
 
 
CS SPORTING ROSIORI
16
 
 

17:00
POST
3S3
VEDITA COLONESTI
6
 
 
CS BLEJOI
8
 
 

17:00
POST
3S4
ACS GHIRODA
8
 
 
DUMBRAVITA
6
 
 

17:00
POST
3S4
ACSO FILIASI
13
 
 
GLORIA CERMEI
9
 
 

17:00
POST
3S4
CRAIOVA 1948
1
 
 
CORVINUL HUNEDOARA
7
 
 

17:00
POST
3S4
FLACARA HOREZU
4
 
 
ACS POLI TIMISOARA
14
 
 

17:00
POST
3S4
GILORTUL TARGU CARBUNESTI
16
 
 
CETATE DEVA
12
 
 

17:00
CANC
3S4
NATIONAL SEBIS
15
 
 
FORTUNA BECICHERECU
10
 
 

17:00
POST
3S4
SOIMII LIPOVA
2
 
 
CRISUL CHISINEU CRIS
3
 
 

17:00
POST
3S4
VIITORUL DAESTI
11
 
 
PROGRESUL PECICA
5
 
 

17:00
POST
3S5
ACS INDUSTRIA GALDA
14
 
 
UNIREA DEJ
10
 
 

17:00
POST
3S5
ARIESUL 1907 TURDA
9
 
 
UNIREA ALBA IULIA
12
 
 

17:00
POST
3S5
ASC RECEA
1
 
 
SANATATEA CLUJ
11
 
 

17:00
POST
3S5
AVANTUL REGHIN
8
 
 
UNU FOTBAL GLORIA
7
 
 

17:00
POST
3S5
CFR CLUJ II
13
 
 
FC ZALAU
16
 
 

17:00
POST
3S5
CSC SANMARTIN
6
 
 
VIITORUL SELIMBAR
3
 
 

17:00
POST
3S5
METALURGISTUL CUGIR
4
 
 
ODORHEIU SECUIESC
15
 
 

17:00
POST
3S5
MINAUR BAIA MARE
2
 
 
CS LUCEAFARUL ORADEA
5
 
 

17:00
POST
SF
NK NAFTA
 
 
RADOMLJE
 
 
 

17:00
POST
SF
NS MURA
 
 
ALUMINIJ
 
 
 

16:30
POST
QF
BESELIDHJA LEZHE
 
 
TIRANA
 
 
 

16:30
POST
QF
FK KUKESI
 
 
APOLONIA FIER
 
 
 

16:30
POST
QF
SKENDERBEU KORCE
 
 
BYLIS
 
 
 

16:30
POST
QF
TEUTA DURRES
 
 
VLLAZNIA
 
 
 

16:30
POST
GS
CHIANGRAI UNITED
4
 
 
FC SEOUL
1
 
 
 

16:00
POST
SF
SFINTUL GHEORGHE
 
 
SPERANTA NISPORENI
 
 
 

15:00
POST
SL
PAKHTAKOR
1
 
 
FC BUNYODKOR
5
 
 
 

14:30
POST
GS
SUWON BLUEWINGS
4
 
 
JOHOR DARUL TAKZIM
2
 
 
 

14:30
POST
GS
YOKOHAMA F. MARINOS
1
 
 
SHANGHAI SIPG FC
4
 
 
 

14:00
POST
EL
CHIKHURA SACHKHERE
9
 
 
MERANI TBILISI
8
 
 
 

14:00
POST
EL
DILA GORI
2
 
 
DINAMO BATUMI
5
 
 
 

14:00
POST
EL
LOKOMOTIVI TBILISI
1
 
 
TELAVI
7
 
 
 

14:00
POST
EL
SAMTREDIA
4
 
 
DINAMO TBILISI
6
 
 
 

14:00
POST
EL
TORPEDO KUTAISI
10
 
 
FC SABURTALO
3
 
 
 

13:35
POST
GS
MELBOURNE VICTORY
3
 
 
BEIJING GUOAN
2
 
 
 

13:00
POST
GS
CEREZO OSAKA
2
 
 
VEGALTA SENDAI
3
 
 
 

13:00
POST
GS
CONSADOLE SAPPORO
1
 
 
SANFRECCE HIROSHIMA
2
 
 
 

13:00
POST
GS
GAMBA OSAKA
3
 
 
OITA TRINITA
4
 
 
 

13:00
POST
GS
KASHIWA REYSOL
1
 
 
SHONAN BELLMARE
2
 
 
 

13:00
POST
GS
KAWASAKI FRONTALE
1
 
 
KASHIMA ANTLERS
3
 
 
 

13:00
POST
GS
MATSUMOTO YAMAGA
4
 
 
URAWA RED DIAMONDS
1
 
 
 

13:00
POST
GS
SHIMIZU S-PULSE
4
 
 
NAGOYA GRAMPUS
2
 
 
 

13:00
POST
GS
YOKOHAMA FC
3
 
 
SAGAN TOSU
4
 
 
 

03:30
POST
GS
DEPORTIVO BINACIONAL
4
 
 
RIVER PLATE
1
 
 

03:30
POST
GS
JUNIOR
3
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
1
 
 

03:30
POST
GS
LDU QUITO
3
 
 
SAO PAULO
2
 
 

01:15
POST
GS
BARCELONA SC
4
 
 
FLAMENGO
2
 
 

01:15
POST
GS
ESTUDIANTES MERIDA
3
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
2
 
 

01:15
POST
GS
TIGRE
4
 
 
BOLIVAR
3
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score