Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
22:10
POST
R64
HURACAN
 
 
ESTUDIANTES S.L.
 
 
 

22:00
POST
GS
CONGO DR
3
 
 
ANGOLA
4
 
 

22:00
POST
PBMCL
ACASSUSO
5
 
 
TALLERES REMEDIOS
17
 
 

22:00
POST
PBMCL
ARGENTINO DE QUILMES
14
 
 
DEFENSORES UNIDOS
12
 
 

22:00
POST
PBMCL
CLUB COMUNICACIONES
2
 
 
ATLETICO FENIX
18
 
 

22:00
POST
PBMCL
COLEGIALES
10
 
 
SAN TELMO
11
 
 

22:00
POST
PBMCL
FLANDRIA
8
 
 
DEPORTIVO ARMENIO
16
 
 

22:00
POST
PBMCL
J.J. URQUIZA
4
 
 
SACACHISPAS
15
 
 

22:00
POST
PBMCL
LOS ANDES
9
 
 
TRISTAN SUAREZ
1
 
 

22:00
POST
PBMCL
SAN MIGUEL
13
 
 
ALMIRANTE BROWN
7
 
 

22:00
POST
PBMCL
VILLA SAN CARLOS
6
 
 
UAI URQUIZA
3
 
 

22:00
POST
SD
MALAGA
14
 
 
EXTREMADURA
21
 
 

22:00
POST
SD
RACING SANTANDER
22
 
 
TENERIFE
12
 
 

22:00
POST
AP
CA RIVER PLATE
10
 
 
DEPORTIVO MALDONADO
16
 
 
 

22:00
POST
AP
FENIX
13
 
 
DEFENSOR SPORTING
5
 
 
 

22:00
POST
AP
LIVERPOOL MONTEVIDEO
3
 
 
CA CERRO
12
 
 
 

22:00
POST
AP
MONTEVIDEO CITY TORQUE
7
 
 
BOSTON RIVER
9
 
 
 

22:00
POST
AP
MONTEVIDEO WANDERERS
4
 
 
CERRO LARGO
6
 
 
 

22:00
POST
AP
PENAROL
8
 
 
RENTISTAS
1
 
 
 

22:00
POST
AP
PLAZA COLONIA
11
 
 
NACIONAL DE FOOTBALL
14
 
 
 

22:00
POST
AP
PROGRESO
2
 
 
DANUBIO
15
 
 
 

22:00
POST
SD
ANGOSTURA FC
1
 
 
LIBERTADOR FC
7
 
 
 

22:00
POST
SD
TFC MARACAIBO
2
 
 
CD HERMANOS COLMENAREZ
5
 
 
 

22:00
POST
SD
URENA SC
1
 
 
ATLETICO EL VIGIA FC
3
 
 
 

21:45
POST
D1
TOP OSS
16
 
 
HELMOND SPORT
20
 
 

21:00
POST
GS
SENEGAL
1
 
 
GUINEA-BISSAU
3
 
 

21:00
POST
L2
AMAL BOU SAADA
12
 
 
KHROUB
6
 
 

21:00
POST
L2
ARZEW
13
 
 
OLYMPIQUE MEDEA
1
 
 

21:00
POST
L2
ASM ORAN
8
 
 
MO BEJAIA
14
 
 

21:00
POST
L2
EL EULMA
7
 
 
RC ARBAA
5
 
 

21:00
POST
L2
JSM BEJAIA
15
 
 
TADJENANT
9
 
 

21:00
POST
L2
JSM SKIKDA
2
 
 
USM EL HARRACH
16
 
 

21:00
POST
L2
MC SAIDA
11
 
 
USM ANNABA
10
 
 

21:00
POST
L2
WA TLEMCEN
3
 
 
RC RELIZANE
4
 
 

21:00
POST
PN
AGROPECUARIO
8
 
 
TEMPERLEY
4
 
 

21:00
POST
PN
ALL BOYS
14
 
 
GIMNASIA JUJUY
16
 
 

21:00
POST
PN
ALVARADO
11
 
 
FERRO CARRIL OESTE
6
 
 

21:00
POST
PN
ATLETICO DE RAFAELA
6
 
 
SANTAMARINA
15
 
 

21:00
POST
PN
ATLETICO MITRE
15
 
 
NUEVA CHICAGO
16
 
 

21:00
POST
PN
BARRACAS CENTRAL
14
 
 
DEPORTIVO MORON
5
 
 

21:00
POST
PN
BELGRANO CORDOBA
10
 
 
ATLANTA
1
 
 

21:00
POST
PN
BROWN DE ADROGUE
10
 
 
VILLA DALMINE
8
 
 

21:00
POST
PN
CHACARITA JUNIORS
12
 
 
SARMIENTO JUNIN
3
 
 

21:00
POST
PN
DEFENSORES DE BELGRANO
2
 
 
SAN MARTIN TUCUMAN
1
 
 

21:00
POST
PN
ESTUDIANTES B.A.
3
 
 
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
13
 
 

21:00
POST
PN
GIMNASIA MENDOZA
7
 
 
DEPORTIVO RIESTRA
4
 
 

21:00
POST
PN
GUILLERMO BROWN
12
 
 
ESTUDIANTES R.C.
2
 
 

21:00
POST
PN
QUILMES
11
 
 
INSTITUTO CORDOBA
9
 
 

21:00
POST
PN
SAN MARTIN S.J.
9
 
 
PLATENSE
7
 
 

21:00
POST
PN
TIGRE
5
 
 
ALMAGRO
13
 
 

21:00
POST
1L
TERMALICA NIECIECZA
10
 
 
OLIMPIA GRUDZIADZ
7
 
 

21:00
POST
USL
REAL MONARCHS SLC
14
 
 
FC TULSA
9
 
 

20:45
POST
CGA
PRO PATRIA
13
 
 
GOZZANO
20
 
 

20:45
POST
CGB
VIRTUS VERONA
12
 
 
MODENA
8
 
 

20:45
POST
CGC
TERNANA
5
 
 
TERAMO
8
 
 

20:10
POST
2L
WIDZEW LODZ
1
 
 
LEGIONOVIA LEGIONOWO
17
 
 
 

20:00
POST
BW
MINAS BRASILIA (W)
10
 
 
PALMEIRAS (W)
4
 
 
 

20:00
POST
ER
BELGIUM (U17)
2
 
 
GEORGIA (U17)
4
 
 

19:30
POST
NL
BARROW
1
 
 
STOCKPORT
7
 
 

19:30
POST
WST
WUPPERTALER SV
14
 
 
FC SCHALKE 04 II
9
 
 

19:30
POST
D1
CAMBUUR
1
 
 
FC EINDHOVEN
13
 
 

19:30
POST
SD
ALBACETE
18
 
 
HUESCA
4
 
 

19:30
POST
SD
LAS PALMAS
15
 
 
LUGO
20
 
 

19:00
POST
GS
NIGER
4
 
 
ETHIOPIA
2
 
 

19:00
POST
WST
DORNBIRNER SV
1
 
 
WORGL
3
 
 

19:00
POST
WST
SAK 1914
6
 
 
SC SCHWAZ
4
 
 

19:00
POST
WST
VFB HOHENEMS
5
 
 
FC PINZGAU
2
 
 

19:00
POST
ER
ENGLAND (U19)
1
 
 
DENMARK (U19)
3
 
 

19:00
POST
ER
SCOTLAND (U19)
2
 
 
RUSSIA (U19)
4
 
 

19:00
POST
ER
AUSTRIA (U17)
1
 
 
GERMANY (U17)
3
 
 

19:00
CANC
FRI
SWEDEN
 
 
RUSSIA
 
 
 
 

19:00
POST
1L
STOMIL OLSZTYN
12
 
 
CHOJNICZANKA CHOJNICE
17
 
 

19:00
POST
2L
ELANA TORUN
11
 
 
GARBARNIA KRAKOW
12
 
 

19:00
POST
2L
GKS KATOWICE
4
 
 
STAL RZESZOW
9
 
 

19:00
POST
MLS
NEW YORK RED BULLS
3
 
 
ORLANDO CITY
9
 
 

18:45
POST
PR
AL-NAJMA CLUB
5
 
 
HIDD SCC
1
 
 
 

18:30
POST
1L
GKS JASTRZEBIE
5
 
 
SANDECJA NOWY SACZ
11
 
 

18:10
POST
FINAL
INVERNESS CT
 
 
RAITH ROVERS
 
 
 

18:00
POST
GS
UGANDA
1
 
 
SOUTH SUDAN
4
 
 

18:00
FIN
PR
GORODEYA
16
 
 
SHAKHTER SOLIGORSK
6
 
 
0
0
0
2

5.25

3.25

1.66

18:00
POST
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
14
 
 
WIGRY SUWALKI
18
 
 

17:30
POST
PR
RIFFA SC
4
 
 
BUSAITEEN
8
 
 
 

17:00
POST
EST
TEAM WIENER LINIEN
6
 
 
SV STRIPFING/WEIDEN
5
 
 

17:00
POST
PD
COQUIMBO UNIDO
17
 
 
HUACHIPATO
9
 
 

17:00
POST
EL1
ACCRINGTON ST
17
 
 
COVENTRY
1
 
 

17:00
POST
EL1
BRISTOL ROVERS
14
 
 
ROCHDALE
19
 
 

17:00
POST
EL1
BURTON ALBION
12
 
 
DONCASTER
9
 
 

17:00
POST
EL1
FLEETWOOD TOWN
5
 
 
BOLTON
23
 
 

17:00
POST
EL1
LINCOLN
15
 
 
AFC WIMBLEDON
20
 
 

17:00
POST
EL1
OXFORD UNITED
3
 
 
PORTSMOUTH
4
 
 

17:00
POST
EL1
SHREWSBURY
16
 
 
WYCOMBE
8
 
 

17:00
POST
EL1
SOUTHEND
22
 
 
SUNDERLAND
7
 
 

17:00
POST
EL1
TRANMERE
21
 
 
MILTON KEYNES DONS
18
 
 

17:00
POST
EL2
COLCHESTER
6
 
 
MANSFIELD
21
 
 

17:00
POST
EL2
CRAWLEY TOWN
12
 
 
CAMBRIDGE UNITED
16
 
 

17:00
POST
EL2
EXETER
4
 
 
BRADFORD
9
 
 

17:00
POST
EL2
FOREST GREEN
11
 
 
CHELTENHAM
5
 
 

17:00
POST
EL2
GRIMSBY
13
 
 
PLYMOUTH
3
 
 

17:00
POST
EL2
LEYTON ORIENT
17
 
 
MORECAMBE
22
 
 

17:00
POST
EL2
MACCLESFIELD
23
 
 
CARLISLE
18
 
 

17:00
POST
EL2
NORTHAMPTON
7
 
 
OLDHAM
19
 
 

17:00
POST
EL2
PORT VALE
8
 
 
CREWE
1
 
 

17:00
POST
EL2
SALFORD CITY
10
 
 
NEWPORT COUNTY
15
 
 

17:00
POST
EL2
STEVENAGE
24
 
 
SCUNTHORPE
20
 
 

17:00
POST
EL2
WALSALL
14
 
 
SWINDON TOWN
2
 
 

17:00
POST
NL
AFC FYLDE
23
 
 
HARTLEPOOL
9
 
 

17:00
POST
NL
BOREHAM WOOD
5
 
 
DAGENHAM & REDBRIDGE
18
 
 

17:00
POST
NL
BROMLEY
13
 
 
ALDERSHOT TOWN
17
 
 

17:00
POST
NL
DOVER
12
 
 
BARNET
11
 
 

17:00
POST
NL
FC HALIFAX TOWN
6
 
 
WREXHAM
20
 
 

17:00
POST
NL
MAIDENHEAD
22
 
 
TORQUAY
15
 
 

17:00
POST
NL
SOLIHULL MOORS
8
 
 
CHORLEY
24
 
 

17:00
POST
NL
SUTTON UTD
14
 
 
EASTLEIGH
16
 
 

17:00
POST
NL
WOKING
10
 
 
CHESTERFIELD
19
 
 

17:00
POST
NL
YEOVIL
4
 
 
EBBSFLEET UNITED
21
 
 

17:00
POST
NLN
AFC TELFORD UTD
13
 
 
HEREFORD
15
 
 

17:00
POST
NLN
ALFRETON
14
 
 
ALTRINCHAM
5
 
 

17:00
POST
NLN
BRADFORD PARK AVENUE
22
 
 
GATESHEAD
8
 
 

17:00
POST
NLN
CHESTER
7
 
 
KETTERING
20
 
 

17:00
POST
NLN
DARLINGTON FC
11
 
 
CURZON ASHTON
18
 
 

17:00
POST
NLN
GLOUCESTER CITY
19
 
 
KIDDERMINSTER
16
 
 

17:00
POST
NLN
KINGS LYNN
2
 
 
BRACKLEY TOWN
3
 
 

17:00
POST
NLN
LEAMINGTON
17
 
 
BOSTON UTD
4
 
 

17:00
POST
NLN
SOUTHPORT
12
 
 
FARSLEY CELTIC
10
 
 

17:00
POST
NLN
SPENNYMOOR TOWN
6
 
 
GUISELEY AFC
9
 
 

17:00
POST
NLN
YORK
1
 
 
BLYTH SPARTANS
21
 
 

17:00
POST
NLS
CHELMSFORD
10
 
 
ST ALBANS
19
 
 

17:00
POST
NLS
CHIPPENHAM
12
 
 
EASTBOURNE BOROUGH
15
 
 

17:00
POST
NLS
CONCORD RANGERS
17
 
 
WEALDSTONE
1
 
 

17:00
POST
NLS
DARTFORD
6
 
 
BATH CITY
4
 
 

17:00
POST
NLS
DULWICH HAMLET
16
 
 
OXFORD CITY
14
 
 

17:00
POST
NLS
HAMPTON & RICHMOND
8
 
 
BRAINTREE
21
 
 

17:00
POST
NLS
HAVANT & WATERLOOVILLE
2
 
 
BILLERICAY
18
 
 

17:00
POST
NLS
HEMEL HEMPSTEAD TOWN
11
 
 
MAIDSTONE UTD
9
 
 

17:00
POST
NLS
HUNGERFORD TOWN
22
 
 
WEYMOUTH
3
 
 

17:00
POST
NLS
TONBRIDGE ANGELS
20
 
 
SLOUGH TOWN
5
 
 

17:00
POST
NLS
WELLING
13
 
 
DORKING WANDERERS
7
 
 

17:00
CANC
NPL
ASHTON UNITED
11
 
 
BASFORD UNITED
5
 
 

17:00
CANC
NPL
GRANTHAM TOWN
14
 
 
WITTON ALBION
1
 
 

17:00
CANC
NPL
HYDE UTD
15
 
 
ATHERTON COLLIERIES AFC
12
 
 

17:00
CANC
NPL
LANCASTER
22
 
 
BUXTON
10
 
 

17:00
CANC
NPL
MATLOCK TOWN
16
 
 
FC UTD OF MANCHESTER
7
 
 

17:00
CANC
NPL
MICKLEOVER SPORTS
17
 
 
BAMBER BRIDGE
9
 
 

17:00
CANC
NPL
NANTWICH TOWN
19
 
 
MORPETH TOWN AFC
18
 
 

17:00
CANC
NPL
RADCLIFFE FC
3
 
 
STAFFORD RANGERS
20
 
 

17:00
CANC
NPL
SCARBOROUGH
6
 
 
GAINSBOROUGH
13
 
 

17:00
CANC
NPL
WARRINGTON TOWN
2
 
 
SOUTH SHIELDS
8
 
 

17:00
CANC
NPL
WHITBY
4
 
 
STALYBRIDGE
21
 
 

17:00
CANC
SLC
ALVECHURCH
3
 
 
BANBURY UNITED
1
 
 
 

17:00
CANC
SLC
BARWELL
4
 
 
STOURBRIDGE
18
 
 
 

17:00
CANC
SLC
BIGGLESWADE TOWN
5
 
 
RUSHALL OLYMPIC
2
 
 
 

17:00
CANC
SLC
LEISTON FC
9
 
 
STRATFORD
19
 
 
 

17:00
CANC
SLC
LOWESTOFT TOWN
10
 
 
AFC RUSHDEN & DIAMONDS
22
 
 
 

17:00
CANC
SLC
NEEDHAM MARKET
11
 
 
KINGS LANGLEY
8
 
 
 

17:00
CANC
SLC
NUNEATON BOROUGH FC
13
 
 
HITCHIN
7
 
 
 

17:00
CANC
SLC
PETERBOROUGH SPORTS
15
 
 
HEDNESFORD TOWN
14
 
 
 

17:00
CANC
SLC
REDDITCH
16
 
 
ROYSTON TOWN
21
 
 
 

17:00
CANC
SLC
ST IVES
17
 
 
BROMSGROVE SPORTING FC
6
 
 
 

17:00
CANC
SLC
TAMWORTH
20
 
 
COALVILLE
12
 
 
 

17:00
CANC
SLS
BEACONSFIELD TOWN
16
 
 
SALISBURY FC
12
 
 

17:00
CANC
SLS
DORCHESTER
19
 
 
CHESHAM UNITED
18
 
 

17:00
CANC
SLS
FARNBOROUGH
20
 
 
METROPOLITAN POLICE
10
 
 

17:00
CANC
SLS
HAYES & YEADING
7
 
 
MERTHYR
9
 
 

17:00
CANC
SLS
POOLE TOWN
11
 
 
WALTON CASUALS
22
 
 

17:00
CANC
SLS
SWINDON SUPERMARINE
13
 
 
YATE TOWN
5
 
 

17:00
CANC
SLS
TAUNTON TOWN
14
 
 
HARTLEY WINTNEY
6
 
 

17:00
CANC
SLS
TIVERTON
15
 
 
HENDON
8
 
 

17:00
CANC
SLS
TRURO CITY
1
 
 
BLACKFIELD & LANGLEY
17
 
 

17:00
CANC
SLS
WESTON SUPER MARE
3
 
 
GOSPORT BOROUGH
21
 
 

17:00
CANC
SLS
WIMBORNE TOWN
4
 
 
HARROW BOROUGH
2
 
 

17:00
CANC
IPL
BRIGHTLINGSEA REGENT
5
 
 
LEATHERHEAD
15
 
 

17:00
CANC
IPL
CARSHALTON ATHLETIC
6
 
 
HARINGEY BOROUGH
12
 
 

17:00
CANC
IPL
CHESHUNT FC
7
 
 
AFC HORNCHURCH
22
 
 

17:00
CANC
IPL
EAST THURROCK UNITED
9
 
 
HORSHAM
13
 
 

17:00
CANC
IPL
ENFIELD TOWN
10
 
 
MARGATE
2
 
 

17:00
CANC
IPL
FOLKESTONE INVICTA
11
 
 
BOWERS & PITSEA FC
4
 
 

17:00
CANC
IPL
KINGSTONIAN
14
 
 
POTTERS BAR TOWN
19
 
 

17:00
CANC
IPL
LEWES
18
 
 
MERSTHAM
17
 
 

17:00
CANC
IPL
WINGATE & FINCHLEY
20
 
 
CORINTHIAN CASUALS
8
 
 

17:00
CANC
IPL
WORTHING
21
 
 
BISHOP S STORTFORD
3
 
 

17:00
POST
SF
CONCORD RANGERS
 
 
HALESOWEN TOWN
 
 
 

17:00
POST
SF
NOTTS COUNTY
 
 
HARROGATE TOWN
 
 
 

17:00
POST
QR
GIBRALTAR (U21)
6
 
 
NORWAY (U21)
4
 
 
 

17:00
POST
ER
NETHERLANDS (U19)
1
 
 
SWITZERLAND (U19)
3
 
 

17:00
POST
ER
CROATIA (U17)
2
 
 
ISRAEL (U17)
4
 
 

17:00
FIN
FRC
SYRIANSKA ESKILSTUNA IF
 
 
AC PRIMAVERA
 
 
 
1
0
4
1
 

2.20

4.20

2.37

17:00
POST
BP
HASSANIA AGADIR
14
 
 
RAJA CASABLANCA
6
 
 

17:00
POST
PIL
DOLLINGSTOWN
3
 
 
PORTSTEWART
2
 
 

17:00
POST
PIL
LIMAVADY UNITED
10
 
 
ANNAGH UNITED
1
 
 

17:00
POST
2L
GORNIK POLKOWICE
8
 
 
LECH II POZNAN
13
 
 

17:00
POST
2L
ZNICZ PRUSZKOW
10
 
 
OLIMPIA ELBLAG
5
 
 

17:00
POST
D1
SHAMROCK ROVERS II
9
 
 
WEXFORD FC
8
 
 

17:00
POST
SCH
ALLOA ATHLETIC
8
 
 
DUNFERMLINE
5
 
 

17:00
POST
SCH
DUNDEE
3
 
 
QUEEN OF THE SOUTH
9
 
 

17:00
POST
SCH
INVERNESS CT
2
 
 
AYR UTD
4
 
 

17:00
POST
SCH
PARTICK
10
 
 
MORTON
7
 
 

17:00
POST
SL1
EAST FIFE
5
 
 
CLYDE
7
 
 

17:00
POST
SL1
FORFAR ATHLETIC
9
 
 
FALKIRK
2
 
 

17:00
POST
SL1
PETERHEAD
8
 
 
MONTROSE
4
 
 

17:00
POST
SL1
RAITH ROVERS
1
 
 
AIRDRIEONIANS
3
 
 

17:00
POST
SL1
STRANRAER
10
 
 
DUMBARTON
6
 
 

17:00
POST
SL2
ANNAN ATHLETIC
7
 
 
BRECHIN
10
 
 

17:00
POST
SL2
COWDENBEATH
4
 
 
STENHOUSEMUIR
8
 
 

17:00
POST
SL2
EDINBURGH CITY
2
 
 
COVE RANGERS
1
 
 

17:00
POST
SL2
ELGIN CITY
3
 
 
QUEENS PARK
5
 
 

17:00
POST
SL2
STIRLING ALBION
6
 
 
ALBION ROVERS
9
 
 

17:00
POST
SD
DEPORTIVO LA CORUNA
19
 
 
RAYO VALLECANO
11
 
 

16:30
POST
ER
ENGLAND (U17)
1
 
 
ROMANIA (U17)
3
 
 

16:30
CANC
FRC
OREBRO SYRIANSKA
 
 
FANNA BK
 
 
 
 

1.90

4.75

2.70

16:30
POST
WPL
AIRBUS UK BROUGHTON
6
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
3
 
 

16:30
POST
WPL
BARRY TOWN
4
 
 
NEWTOWN AFC
6
 
 

16:30
POST
WPL
CAERNARFON TOWN
5
 
 
CONNAH S QUAY NOMADS
1
 
 

16:30
POST
WPL
CARDIFF METROPOLITAN
1
 
 
CARMARTHEN TOWN
5
 
 

16:30
POST
WPL
PENYBONT FC
4
 
 
CEFN DRUIDS AFC
2
 
 

16:30
POST
WPL
THE NEW SAINTS
2
 
 
BALA TOWN
3
 
 

16:20
POST
PR
MUHARRAQ CLUB
2
 
 
AL-AHLI CLUB MANAMA
7
 
 
 

16:00
POST
SAL
BSK 1933
8
 
 
SV KUCHL
7
 
 

16:00
POST
SAL
SV GRODIG
5
 
 
USK ANIF
2
 
 

16:00
POST
SAL
SV SEEKIRCHEN
1
 
 
SV AUSTRIA SALZBURG
6
 
 

16:00
POST
SAL
SV WALS GRUNAU
3
 
 
TSV ST. JOHANN
4
 
 

16:00
POST
VOR
FC LANGENEGG
2
 
 
SW BREGENZ
1
 
 

16:00
POST
VOR
FC WOLFURT
4
 
 
RW RANKWEIL
8
 
 

16:00
POST
VOR
LAUTERACH
6
 
 
AUSTRIA LUSTENAU (AM)
7
 
 

16:00
POST
VOR
SCR ALTACH (AM)
3
 
 
ROTHIS
5
 
 

16:00
FIN
PR
FC MINSK
1
 
 
DINAMO MINSK
14
 
1
3
0
3
2

2.75

3.10

2.50

16:00
POST
2PFL
BOTEV GALABOVO
10
 
 
LOKOMOTIV G. ORYAHOVITSA
9
 
 

16:00
CANC
2PFL
CSKA 1948
1
 
 
VEREYA STARA ZAGORA
18
 
 
 

16:00
POST
2PFL
HEBAR PAZARDZHIK
6
 
 
SEPTEMVRI SOFIA
2
 
 

16:00
POST
2PFL
KARIANA ERDEN
8
 
 
CHERNOMORETS BALCHIK
14
 
 

16:00
CANC
2PFL
LOKOMOTIV SOFIA
4
 
 
POMORIE
17
 
 

16:00
POST
2PFL
LUDOGORETS II
12
 
 
STRUMSKA SLAVA
13
 
 

16:00
POST
2PFL
NEFTOCHIMIC BURGAS
5
 
 
LITEX
7
 
 

16:00
POST
2PFL
SPARTAK PLEVEN
16
 
 
MONTANA
3
 
 

16:00
POST
2PFL
SPARTAK VARNA
15
 
 
PIRIN BLAGOEVGRAD
11
 
 

16:00
POST
2D1
B93 COPENHAGEN
7
 
 
BRONSHOJ
3
 
 

16:00
POST
EDRR
AALBORG (W)
2
 
 
B93 COPENHAGEN (W)
1
 
 
 

16:00
POST
ER
BELGIUM (U19)
2
 
 
NORTH MACEDONIA (U19)
4
 
 

16:00
POST
ER
GEORGIA (U19)
1
 
 
FRANCE (U19)
3
 
 

16:00
POST
ER
ITALY (U19)
1
 
 
ICELAND (U19)
3
 
 

16:00
POST
ER
PORTUGAL (U19)
1
 
 
CROATIA (U19)
3
 
 

16:00
POST
ER
SPAIN (U19)
1
 
 
BULGARIA (U19)
3
 
 

16:00
POST
ER
DENMARK (U17)
1
 
 
RUSSIA (U17)
3
 
 

16:00
POST
ER
FINLAND (U17)
2
 
 
SERBIA (U17)
4
 
 

16:00
POST
ER
FRANCE (U17)
1
 
 
SWEDEN (U17)
3
 
 

16:00
POST
ER
GREECE (U17)
1
 
 
TURKEY (U17)
3
 
 

16:00
POST
ER
NORWAY (U17)
2
 
 
HUNGARY (U17)
4
 
 

16:00
POST
ER
UKRAINE (U17)
2
 
 
BELARUS (U17)
4
 
 

16:00
POST
NL
HJK HELSINKI (W)
2
 
 
ILVES (W)
4
 
 
 

16:00
POST
NL
KUPS (W)
6
 
 
HONKA (W)
3
 
 
 

16:00
POST
NL
PK-35 (W)
7
 
 
TPS (W)
5
 
 
 

16:00
FIN
FRC
LONSBODA GOIF
 
 
HARADSBACKS IF
 
 
 
0
0
0
2
 

2.55

4.00

2.10

16:00
POST
AW
AGSM VERONA (W)
9
 
 
FIORENTINA (W)
2
 
 
 

16:00
POST
AW
CF FLORENTIA (W)
5
 
 
EMPOLI (W)
8
 
 
 

16:00
POST
AW
INTER (W)
7
 
 
TAVAGNACCO (W)
11