Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

08:00
SCH
CL
BEIJING BSU
16
 
 
JIANGXI LIANSHENG
15
 
 
 

08:00
SCH
CL
GUANGXI BAOYUN
12
 
 
QINGDAO JONOON
2
 
 
 

08:00
SCH
CL
HEBEI KUNGFU
4
 
 
NANJING CITY FC
8
 
 
 

08:00
SCH
CL
HEILONGJIANG LAVA SPRING
10
 
 
SHAANXI CHANGAN ATHLETIC
5
 
 
 

08:00
SCH
CL
XINJIANG TIANSHAN
17
 
 
BEIJING TECHNOLOGY
18
 
 
 

10:15
SCH
L1
MARTAPURA FC
15
 
 
AREMA FC
12
 
 
 

11:00
SCH
ELQ
SAMTREDIA
 
 
SIONI BOLNISI
 
 
 
 

13:00
SCH
IL
RAJASTHAN UNITED
4
 
 
KENKRE
10
 
 
 

13:00
SCH
PR
RUKH LVIV
13
 
 
CHORNOMORETS ODESA
15
 
 

13:15
SCH
L1
PERSIK KEDIRI
18
 
 
PERSIB BANDUNG
9
 
 
 

14:00
SCH
FRC
HERTHA BERLIN
 
 
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
 
 
 
 

14:00
SCH
1.CF
ARSENAL TIVAT
5
 
 
FK PETROVAC
4
 
 
 

14:00
SCH
1.CF
JEDINSTVO BIJELO POLJE
6
 
 
SUTJESKA
2
 
 
 

14:00
SCH
1.CF
JEZERO
7
 
 
RUDAR PLJEVLJA
8
 
 
 

14:00
SCH
GrC
FCM ALEXANDRIA
5
 
 
DUMBRAVITA
6
 
 
 

14:45
SCH
PL
PHARCO FC
8
 
 
EL DAKHLEYA
18
 
 
 

14:45
SCH
PL
PYRAMIDS FC
6
 
 
AL MOKAWLOON
7
 
 
 

15:00
SCH
SL2S
APOLLON SMIRNIS
2
 
 
OLYMPIACOS PIRAEUS B
12
 
 
 

15:00
SCH
SL2S
ROUF PAO
14
 
 
KIFISIA
1
 
 
 

15:00
SCH
PL
SINGIDA BIG STARS
4
 
 
COASTAL UNION
13
 
 
 

15:30
SCH
IL
GOKULAM KERALA
5
 
 
SUDEVA
12
 
 
 

16:00
SCH
L1
CS CONSTANTINE
2
 
 
ASO CHLEF
9
 
 
 

16:00
SCH
L1
HB CHELGHOUM LAID
16
 
 
US BISKRA
13
 
 
 

16:00
SCH
L1
MCE BAYADH
10
 
 
ES SETIF
3
 
 
 

16:00
SCH
L1
PARADOU AC
15
 
 
JS SAOURA
4
 
 
 

16:00
SCH
L1
USM ALGER
7
 
 
CR BELOUIZDAD
1
 
 
 

16:00
SCH
L1
USM KHENCHELA
6
 
 
NC MAGRA
11
 
 
 

16:00
SCH
1.CF
ISKRA DANILOVGRAD
10
 
 
BUDUCNOST PODGORICA
1
 
 
 

16:00
SCH
1L
FC KOPER
5
 
 
TABOR SEZANA
10
 
 
 

16:30
SCH
FRC
STURM GRAZ
 
 
NICE
 
 
 
 

17:00
SCH
L1
JS KABYLIE
14
 
 
RC ARBAA
8
 
 
 

17:00
SCH
PL
GHAZL EL MAHALLA
2
 
 
AL AHLY CAIRO
1
 
 
 

17:00
SCH
GrD
AFC HERMANNSTADT
3
 
 
CHINDIA TARGOVISTE
6
 
 
 

17:00
SCH
GrD
ARGES PITESTI
4
 
 
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
1
 
 
 

17:00
SCH
GrD
OCNA MURES
2
 
 
FCM BAIA MARE
5
 
 
 

18:00
SCH
FRC
OOSTENDE
 
 
LILLE
 
 
 
 

18:00
SCH
FRC
TRABZONSPOR
 
 
CRYSTAL PALACE
 
 
 
 

18:00
SCH
1.CF
MORNAR
9
 
 
FK DECIC
3
 
 
 

18:30
SCH
1L
NK DOMZALE
6
 
 
NK CM CELJE
2
 
 
 

19:00
SCH
L1
MC ORAN
12
 
 
MC ALGER
5
 
 
 

19:00
SCH
PL
EL GEISH
13
 
 
ZAMALEK SC
5
 
 
 

19:00
SCH
FRC
FIORENTINA
 
 
CLUB ALWAYS READY
 
 
 
 

19:00
SCH
FRC
INTER
 
 
RED BULL SALZBURG
 
 
 
 

19:00
SCH
PM
HAPOEL HAIFA
 
 
SEKTZIA NES TZIONA
 
 
 
 

19:30
SCH
LL
HAPOEL AKKO
2
 
 
MACCABI PETAH TIKVA
1
 
 
 

19:30
SCH
LL
HAPOEL RAMAT GAN
11
 
 
HAPOEL UMM AL-FAHM
5
 
 
 

19:30
SCH
LL
HAPOEL RISHON LEZION
8
 
 
KAFR QASIM
14
 
 
 

19:30
SCH
LL
IRONI TIBERIAS
6
 
 
AGUDAT SPORT ASHDOD
16
 
 
 

19:30
SCH
LL
MACCABI AHI NAZARETH
10
 
 
HAPOEL KFAR-SABA
4
 
 
 

19:45
SCH
GrC
LYON (W)
3
 
 
FC ZURICH (W)
4
 
 

19:45
SCH
GrD
ROSENGARD (W)
4
 
 
BENFICA (W)
3
 
 

19:45
SCH
FRC
ANTALYASPOR
 
 
NAPOLI
 
 
 
 

19:45
SCH
PM
HAP.IR.KIRYAT SHMONA
 
 
BEITAR JERUSALEM
 
 
 
 

20:00
SCH
SC
TIRANA
 
 
VLLAZNIA
 
 
 
 

20:00
SCH
PM
MACCABI TEL AVIV
 
 
HAPOEL JERUSALEM FC
 
 
 
 

20:00
SCH
GrC
FCV FARUL CONSTANTA
3
 
 
CFR 1907 CLUJ
1
 
 
 

20:00
SCH
GrC
UNIVERSITATEA CLUJ
2
 
 
RAPID BUCURESTI
4
 
 
 

20:00
SCH
SD
CARTAGENA
5
 
 
VILLARREAL B
12
 
 

1.727

3.60

5.250

20:00
SCH
SD
HUESCA
11
 
 
FC ANDORRA
8
 
 

2.500

2.800

3.400

20:00
SCH
PDR1
RACING DE FERROL
4
 
 
LINARES DEPORTIVO
6
 
 
 

1.650

3.600

4.500

20:00
SCH
PDR2
AMOREBIETA
8
 
 
CD CALAHORRA
20
 
 
 

2.000

3.00

3.600

20:15
SCH
FS
MACCABI NETANYA
 
 
HAPOEL HADERA
 
 
 
 

20:30
SCH
GrB
FARENSE
4
 
 
MARITIMO
3
 
 
 

21:00
SCH
GrA
MANCHESTER UTD (W)
4
 
 
EVERTON (W)
2
 
 

21:00
SCH
GrB
LIVERPOOL (W)
1
 
 
MANCHESTER CITY (W)
2
 
 

21:00
SCH
FRC
CADIZ
 
 
MANCHESTER UTD
 
 
 
 

21:00
SCH
FRC
MANCHESTER UTD
 
 
CADIZ
 
 
 
 

21:30
SCH
GrA
SHEFFIELD UTD (W)
5
 
 
ASTON VILLA (W)
1
 
 

21:30
SCH
B
TERNANA
7
 
 
CAGLIARI
12
 
 
 

2.450

3.20

2.700

21:45
SCH
NLN
KIDDERMINSTER
12
 
 
CHESTER
5
 
 

21:45
SCH
SLS
HARROW BOROUGH
18
 
 
HARTLEY WINTNEY
21
 
 
 

21:45
SCH
SLS
TIVERTON
7
 
 
NORTH LEIGH
22
 
 
 

21:45
SCH
SLS
TRURO CITY
2
 
 
BEACONSFIELD TOWN
14
 
 
 

21:45
SCH
IPL
BOGNOR REGIS
14
 
 
CRAY WANDERERS FC
8
 
 
 

21:45
SCH
IPL
KINGSTONIAN
17
 
 
LEWES
12
 
 
 

21:45
SCH
FC
STOCKPORT
 
 
CHARLTON
 
 
 
 

2.100

3.600

3.400

22:00
SCH
GrC
ARSENAL (W)
1
 
 
JUVENTUS (W)
2
 
 

22:00
SCH
GrD
BAYERN MUNICH (W)
2
 
 
BARCELONA (W)
1
 
 

22:00
SCH
SD
TENERIFE
16
 
 
ALAVES
3
 
 

2.600

2.700

3.400

22:00
SCH
PDR1
ALGECIRAS
16
 
 
REAL LINENSE
14
 
 
 

2.050

3.000

3.500

22:00
SCH
PDR1
CF TALAVERA DE LA REINA
19
 
 
CELTA VIGO B
13
 
 
 

22:00
SCH
PDR1
CORDOBA
1
 
 
PONTEVEDRA
18
 
 
 

1.400

4.333

6.000

22:00
SCH
PDR1
CULTURAL LEONESA
9
 
 
SAN FERNANDO
15
 
 
 

1.750

3.300

4.500

22:00
SCH
PDR2
BARCELONA B
9
 
 
CD ELDENSE
2
 
 
 

2.300

3.00

2.900

22:00
SCH
PDR2
CASTELLON
1
 
 
NUMANCIA
14
 
 
 

1.700

3.400

4.333

22:30
SCH
GrB
RIO AVE
2
 
 
SPORTING CP
1
 
 
 

FULL TIME RESULT ONLY
13:00
FTR
2LGr
DUZCESPOR
9
 
 
YENI CORUMSPOR
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
14:40
FTR
PL
OMAN CLUB
8
 
 
SOHAR
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
BLACKS POWER
12
 
 
SC VILLA
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
MAROONS FC
11
 
 
GADAFFI FC
8
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:00
FTR
PL
VIPERS SC
4
 
 
ONDUPARAKA
15
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:05
FTR
PL
DHOFAR
6
 
 
AL-ORUBA
13
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
FRC
GRASSHOPPER-CLUB
 
 
FC LUZERN
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGrI
AVERSA NORMANNA
9
 
 
TRAPANI
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGrI
CANICATTI
12
 
 
PATERNO
17
 
 
Full Time Result Only
 

 
15:30
FTR
DGrI
MARIGLIANESE
18
 
 
LAMEZIA TERME
4
 
 
Full Time Result Only
 

 
16:30
FTR
PL
HIDD SCC
6
 
 
RIFFA SC
2
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:00
FTR
CUP
TORPEDO KUTAISI
 
 
LOKOMOTIVI TBILISI RESERVES
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:10
FTR
PL
AL-RUSTAQ SC
3
 
 
AL-BASHAIR
14
 
 
Full Time Result Only
 

 
17:30
FTR
PL
MUHARRAQ CLUB
1
 
 
BUDAIYA
12
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:00
FTR
FRC
MALLORCA B
 
 
FSV MAINZ 05
 
 
 
Full Time Result Only
 

 
19:30
FTR
PL
SITRA
8
 
 
AL-HALA
10
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:30
FTR
NTH
BUCKLEY TOWN
6
 
 
MOLD ALEXANDRA
8
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
NTH
CEFN DRUIDS AFC
4
 
 
CHIRK AAA FC
13
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
NTH
CONWY BOROUGH
12
 
 
PRESTATYN TOWN
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
NTH
HOLYWELL TOWN
2
 
 
RUTHIN TOWN FC
9
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
NTH
LLANDUDNO
3
 
 
HOLYHEAD HOTSPUR
15
 
 
Full Time Result Only

 
21:30
FTR
NTH
LLANIDLOES TOWN
11
 
 
PENRHYNCOCH
16
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
BO NESS UNITED
12
 
 
EDINBURGH UNIVERSITY
18
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
BSC GLASGOW
8
 
 
COWDENBEATH
16
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
EAST STIRLINGSHIRE
17
 
 
STIRLING UNIVERSITY
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
GRETNA FC 2008
15
 
 
CALEDONIAN BRAVES
10
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
HEARTS B
13
 
 
SPARTANS
6
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
NTH
COLWYN BAY
1
 
 
GRESFORD ATHLETIC FC
14
 
 
Full Time Result Only

 
19:00
CANC
PDR1
INTERNACIONAL DE MADRID
18
 
 
CELTA VIGO B
13
 
 
 

3.250

3.100

2.100

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score