Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

11:00
1 HF
19'
L2
ACS ENERGETICIANUL
15
 
 
UTA ARAD
8
 
 
1
0

11:00
1 HF
17'
L2
AEROSTAR BACAU
17
 
 
DACIA UNIREA BRAILA
20
 
 
3
0

11:00
1 HF
19'
L2
CS LUCEAFARUL ORADEA
11
 
 
CS MIOVENI
7
 
 
0
1

11:00
1 HF
18'
L2
METALOGLOBUS
12
 
 
SPORTUL SNAGOV
4
 
 
0
0

11:00
1 HF
17'
L2
PANDURII TG JIU
14
 
 
CS BALOTESTI
18
 
 
1
0

11:30
SCH
QF
BALI UNITED PUSAM
 
 
PERSIJA JAKARTA
 
 
 

12:00
SCH
QSL
REDLANDS UNITED
14
 
 
MORETON BAY UNITED
6
 
 

12:45
SCH
VIC
MELBOURNE KNIGHTS
4
 
 
GREEN GULLY
5
 
 

12:50
SCH
AL
MELBOURNE CITY
6
 
 
C. COAST MARINERS FC
10
 
 

13:00
SCH
J3
THESPAKUSATSU GUNMA
12
 
 
GAMBA OSAKA U23
7
 
 

13:00
SCH
CTR
KHIMKI 2
14
 
 
SOKOL SARATOV
2
 
 

13:00
SCH
VL1
HAI PHONG
5
 
 
BECAMEX BINH DUONG
7
 
 
 

13:30
SCH
KL1
POHANG STEELERS
10
 
 
SUWON BLUEWINGS
9
 
 

14:00
SCH
3S2
CS TUNARI
7
 
 
CS AFUMATI
3
 
 

14:35
SCH
CSL
GUANGZHOU R&F FC
11
 
 
SHENZHEN FC
8
 
 
TV

15:00
SCH
PR
ARARAT YEREVAN
9
 
 
FC ARARAT-ARMENIA
1
 
 

15:00
SCH
SF
1899 HOFFENHEIM (U19)
 
 
FC PORTO (U19)
 
 
 

15:30
SCH
SL
DINAMO SAMARQAND
7
 
 
NAVBAHOR NAMANGAN
6
 
 

15:45
SCH
IPL
SEPIDROOD RASHT
15
 
 
FOOLAD FC
6
 
 
TV

16:00
SCH
SEPTEMVRI SOFIA
3
 
 
DUNAV RUSE
4
 
 
TV

16:00
SCH
MSL
FELDA UNITED FC
12
 
 
MELAKA UNITED
5
 
 

16:00
SCH
MSL
KEDAH
4
 
 
SELANGOR
3
 
 

16:00
SCH
PR
JOHOR D. TAKZIM II
1
 
 
SELANGOR UNITED
4
 
 

16:00
SCH
PR
KELANTAN
11
 
 
PENANG
9
 
 

16:00
SCH
3S2
RAPID BUCURESTI
1
 
 
AGRICOLA BORCEA
10
 
 

16:00
SCH
PL
SUKHOTHAI FC
9
 
 
CHIANGRAI UNITED
3
 
 

16:30
SCH
ND
CODRU LOZOVA
7
 
 
ZIMBRU CHISINAU
8
 
 

16:45
SCH
PR
FC VITEBSK
12
 
 
FC SLUTSK
16
 
 

17:00
SCH
JPL
THAT RAS
12
 
 
AL-SALT
5
 
 

17:00
SCH
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
6
 
 
STIINTA MIROSLAVA
4
 
 

17:00
SCH
3S1
BUCOVINA RADAUTI
2
 
 
GLORIA BUZAU
1
 
 

17:00
SCH
3S1
CSM FOCSANI 2007
5
 
 
CSM PASCANI
11
 
 

17:00
SCH
3S1
FC BOTOSANI II
12
 
 
CEAHLAUL PIATRA NEAMT
8
 
 

17:00
SCH
3S1
METALUL BUZAU
9
 
 
CSM RAMNICU SARAT
14
 
 

17:00
SCH
3S1
SOMUZ FALTICENI
13
 
 
SANATATEA DARABANI
15
 
 

17:00
SCH
3S1
TARGU SECUIESC
10
 
 
SPORTING LIESTI
7
 
 

17:00
SCH
3S2
AXIOPOLIS CERNAVODA
8
 
 
FAUREI
9
 
 

17:00
SCH
3S2
GLORIA POPESTI LEORDENI
5
 
 
FCSB II
13
 
 

17:00
SCH
3S2
INAINTE MODELU
6
 
 
CS MEDGIDIA
12
 
 

17:00
SCH
3S2
PROGRESUL SPARTAC
4
 
 
SPORTUL CHISCANI
11
 
 

17:00
SCH
3S3
ACSO FILIASI
6
 
 
FC UNIVERSITATEA CRAIOVA
2
 
 

17:00
SCH
3S3
AFC HERMANNSTADT II
14
 
 
FLACARA MORENI
12
 
 

17:00
SCH
3S3
CS SPORTING ROSIORI
13
 
 
ATLETIC BRADU
15
 
 

17:00
SCH
3S3
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
10
 
 
FC BRASOV
5
 
 

17:00
SCH
3S3
FC ASTRA GIURGIU II
7
 
 
VOINT TURNU MAGURELE
1
 
 

17:00
SCH
3S3
FLACARA HOREZU
3
 
 
FCM ALEXANDRIA
4
 
 

17:00
SCH
3S3
UNIREA BASCOV
8
 
 
FC VOLUNTARI II
11
 
 

17:00
SCH
3S3
VIITORUL DOMNESTI
16
 
 
FC PUCIOASA
9
 
 

17:00
SCH
3S4
CORVINUL HUNEDOARA
14
 
 
DUMBRAVITA
3
 
 

17:00
SCH
3S4
CRISUL CHISINEU CRIS
6
 
 
GLORIA CERMEI
5
 
 

17:00
SCH
3S4
CSM LUGOJ
15
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
11
 
 

17:00
SCH
3S4
CSM SCOLAR RESITA
1
 
 
ACS GHIRODA
8
 
 

17:00
SCH
3S4
FC AVRIG
9
 
 
CETATE DEVA
13
 
 

17:00
SCH
3S4
METALURGISTUL CUGIR
4
 
 
NATIONAL SEBIS
7
 
 

17:00
SCH
3S4
MILLENIUM GIARMATA
12
 
 
SOIMII LIPOVA
2
 
 

17:00
SCH
3S4
UNIREA ALBA IULIA
10
 
 
OCNA MURES
16
 
 

17:00
SCH
3S5
ASC RECEA
1
 
 
AFC HARMAN
13
 
 

17:00
SCH
3S5
CFR CLUJ II
5
 
 
UNIREA TASNAD
11
 
 

17:00
SCH
3S5
CS IERNUT
16
 
 
CETATE RASNOV
4
 
 

17:00
SCH
3S5
GAZ METAN MEDIAS II
15
 
 
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
2
 
 

17:00
SCH
3S5
GLORIA BISTRITA
9
 
 
MSE TARGU MURES
14
 
 

17:00
SCH
3S5
MINAUR BAIA MARE
3
 
 
ARIESUL 1907 TURDA
7
 
 

17:00
SCH
3S5
ODORHEIU SECUIESC
10
 
 
AVANTUL REGHIN
8
 
 

17:00
SCH
3S5
UNIREA DEJ
12
 
 
SANATATEA CLUJ
6
 
 

17:00
SCH
EPL
AL-ITTIHAD KALBA
11
 
 
SHARJAH FC
1
 
 

17:00
SCH
EPL
DIBBA AL-FUJAIRAH
14
 
 
AJMAN
7
 
 

17:05
SCH
EPL
AL-WAHDA SCC
5
 
 
FUJAIRAH SC
12
 
 

17:15
SCH
3R
UMM SALAL
 
 
AL-ARABI SC
 
 
 

17:30
SCH
IPL
ZOB AHAN
10
 
 
TRACTOR SAZI
4
 
 
TV

17:35
SCH
SL
FK BUXORO
10
 
 
FC BUNYODKOR
3
 
 

17:35
SCH
SL
NASAF QARSHI
14
 
 
AGMK
13
 
 

18:00
SCH
WST
PSKOV-747
10
 
 
CHERTANOVO MOSCOW 2
13
 
 

18:15
SCH
CHERNO MORE VARNA
6
 
 
LUDOGORETS
1
 
 
TV

18:30
SCH
PR
DINAMO MINSK
4
 
 
FC NEMAN GRODNO
8
 
 

18:30
SCH
VEI
ILVES
4
 
 
LAHTI
6
 
 
TV

18:30
SCH
VEI
ROPS
8
 
 
KUPS
9
 
 
TV

18:30
SCH
VEI
VPS
10
 
 
SJK
5
 
 
TV

18:30
SCH
ND
PETROCUB
6
 
 
SHERIFF TIRASPOL
1
 
 

18:30
SCH
L2
UNIVERSITATEA CLUJ
3
 
 
RIPENSIA TIMISOARA
9
 
 

18:45
SCH
PR
AL-SHABAB MANAMA
7
 
 
EAST RIFFA CLUB
6
 
 

18:45
SCH
PR
BUDAIYA
9
 
 
MANAMA CLUB
3
 
 

18:45
SCH
IPL
PERSEPOLIS FC
1
 
 
SEPAHAN FC
3
 
 
TV

19:00
SCH
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
5
 
 
ISTRA 1961
9
 
 
TV

19:00
SCH
SF
BARCELONA (U19)
 
 
CHELSEA (U19)
 
 
 

19:00
SCH
N/E
UNION FURSTENWALDE
11
 
 
BFC DYNAMO
12
 
 

19:00
SCH
WST
SV LIPPSTADT 08
10
 
 
FC VIKTORIA KOLN
1
 
 

19:00
SCH
PR
TARXIEN RAINBOWS
10
 
 
FLORIANA FC
8
 
 

19:00
SCH
EK
ZAGLEBIE LUBIN
6
 
 
JAGIELLONIA
4
 
 
TV

19:00
SCH
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
10
 
 
ACS POLI TIMISOARA
19
 
 

19:00
SCH
CTR
SATURN RAMENSKOYE
12
 
 
DINAMO BRYANSK
4
 
 

19:00
SCH
SF
AL-HILAL SAUDI FC
 
 
AL-TAAWON
 
 
 

19:30
SCH
2BL
FC INGOLSTADT 04
17
 
 
DYNAMO DRESDEN
13
 
 
TV

19:30
SCH
2BL
FC KOLN
1
 
 
SV DARMSTADT 98
12
 
 
TV

19:30
SCH
N/E
VSG ALTGLIENICKE
14
 
 
SV BABELSBERG 03
7
 
 

19:30
SCH
JPL
AL-AQABA
6
 
 
AL-WEHDAT SC
3
 
 

19:30
SCH
SL
FC NITRA
2
 
 
ZP SPORT PODBREZOVA
4
 
 

20:00
SCH
SL
AALBORG
2
 
 
HOBRO
4
 
 
TV

20:00
SCH
SL
VENDSYSSEL FF
3
 
 
RANDERS FC
1
 
 
TV

20:00
SCH
PR
VIKINGUR GOTA
7
 
 
B36 TORSHAVN
3
 
 

20:00
SCH
SG SONN. GROSSASPACH
16
 
 
HALLESCHER FC
3
 
 

20:00
SCH
NTH
VFL WOLFSBURG II
1
 
 
FC ST. PAULI II
10
 
 

20:00
SCH
S/W
SV ELVERSBERG
6
 
 
TSV STEINBACH
7
 
 

20:00
SCH
BAV
BAYERN MUNICH II
1
 
 
SV HEIMSTETTEN
17
 
 

20:00
SCH
BAV
FV ILLERTISSEN
8
 
 
TSV BUCHBACH
9
 
 

20:00
SCH
3R
AL-KHOR
 
 
AL-GHARAFA
 
 
 

20:00
SCH
SPR
ORGRYTE
3
 
 
VASTERAS FK
6
 
 

20:10
SCH
2L
AUSTRIA KLAGENFURT
10
 
 
FLORIDSDORFER AC
11
 
 

20:10
SCH
2L
FC JUNIORS OO
8
 
 
SV HORN
15
 
 

20:10
SCH
2L
FC LIEFERING
9
 
 
FC BW LINZ
5
 
 

20:10
SCH
2L
KSV SUPERFUND
6
 
 
AUSTRIA LUSTENAU
3
 
 

20:10
SCH
2L
RIED
2
 
 
SC WIENER NEUSTADT
7
 
 

20:10
SCH
2L
SK VORWARTS STEYR
16
 
 
SV LAFNITZ
13
 
 

20:10
SCH
2L
SKU AMSTETTEN
12
 
 
AUSTRIA VIENNA (AM)
14
 
 

20:30
SCH
LEVSKI SOFIA
3
 
 
BEROE
5
 
 
TV

20:30
SCH
NTH
VFB LUBECK
2
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
4
 
 

20:30
SCH
WST
BONNER SC
12
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
4
 
 

20:30
SCH
EDW
ACHILLES 29 (W)
4
 
 
VV ALKMAAR (W)
2
 
 

20:30
SCH
EDW
AJAX (W)
2
 
 
ADO DEN HAAG (W)
4
 
 

20:30
SCH
EDW
HEERENVEEN (W)
1
 
 
EXCELSIOR/BARENDRECHT (W)
3
 
 

20:30
SCH
EDW
PSV (W)
3
 
 
TWENTE (W)
1
 
 

20:30
SCH
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
1
 
 
GOZTEPE
17
 
 
TV

20:45
SCH
PR
BATE BORISOV
5
 
 
FC MINSK
11
 
 

21:00
SCH
ANDERLECHT (W)
1
 
 
STANDARD LIEGE (W)
2
 
 

21:00
SCH
BW
EC VITORIA (W)
14
 
 
MINAS BRASILIA (W)
12
 
 

21:00
SCH
ARSENAL (U23)
4
 
 
LEICESTER (U23)
8
 
 
 

21:00
SCH
FULHAM (U23)
10
 
 
NORWICH (U23)
11
 
 
 

21:00
SCH
MANCHESTER UTD (U23)
6
 
 
WOLVERHAMPTON (U23)
1
 
 
 

21:00
SCH
STOKE CITY (U23)
8
 
 
READING (U23)
2
 
 
 

21:00
SCH
L2
CHATEAUROUX
14
 
 
LE HAVRE
7
 
 
TV

21:00
SCH
L2
CLERMONT FOOT
9
 
 
PARIS FC
5
 
 
TV

21:00
SCH
L2
GAZELEC FC AJACCIO
15
 
 
SOCHAUX
18
 
 
TV

21:00
SCH
L2
GRENOBLE
10
 
 
BEZIERS
19
 
 
TV

21:00
SCH
L2
NANCY
16
 
 
AJACCIO
17
 
 
TV

21:00
SCH
L2
ORLEANS
8
 
 
ESTAC TROYES
3
 
 
TV

21:00
SCH
L2
RED STAR FC 93
20
 
 
METZ
1
 
 
TV

21:00
SCH
L2
VALENCIENNES
12
 
 
NIORT
11
 
 
TV

21:00
SCH
NAT
AVRANCHES
9
 
 
DRANCY
18
 
 

21:00
SCH
ND
UNION TITUS PETANGE
8
 
 
RACING FC UNION LUXEMBOURG
6
 
 

21:00
SCH
PR
BIRKIRKARA
7
 
 
SENGLEA ATHLETIC
11
 
 

21:00
SCH
PR
QORMI FC
13
 
 
MOSTA FC
9
 
 

21:00
SCH
PR
ST. ANDREWS FC
12
 
 
GZIRA UNITED
3
 
 

21:00
SCH
D1
ALMERE CITY FC
5
 
 
JONG PSV
4
 
 

21:00
SCH
D1
CAMBUUR
8
 
 
MVV
11
 
 

21:00
SCH
D1
FC EINDHOVEN
14
 
 
JONG AZ
18
 
 

21:00
SCH
D1
GO AHEAD EAGLES
3
 
 
WAALWIJK
10
 
 

21:00
SCH
D1
JONG UTRECHT
20
 
 
HELMOND SPORT
19
 
 

21:00
SCH
D1
NEC NIJMEGEN
9
 
 
TWENTE
1
 
 

21:00
SCH
D1
RODA
13
 
 
DEN BOSCH
6
 
 

21:00
SCH
D1
SPARTA ROTTERDAM
2
 
 
JONG AJAX
12
 
 

21:00
SCH
D1
TELSTAR
15
 
 
VOLENDAM
16
 
 

21:00
SCH
D1
TOP OSS
7
 
 
DORDRECHT
17
 
 

21:00
SCH
LP
OLIVEIRENSE
15
 
 
FARENSE
13
 
 

21:00
SCH
L1
CONCORDIA
8
 
 
GAZ METAN MEDIAS
1
 
 
TV

21:00
SCH
PSL
CHIPPA UNITED
15
 
 
CAPE TOWN CITY
5
 
 
TV

21:00
SCH
CHL
FC LAUSANNE-SPORT
2
 
 
FC WINTERTHUR
4
 
 

21:05
SCH
SCH
ROSS COUNTY
1
 
 
QUEEN OF THE SOUTH
8
 
 

21:30
SCH
CPR
ANTWERP
3
 
 
STANDARD LIEGE
4
 
 
TV

21:30
SCH
RPO
OH LEUVEN
1
 
 
LOMMEL UNITED
2
 
 

21:30
SCH
RPO
ROESELARE
3
 
 
TUBIZE
4
 
 

21:30
SCH
GENT (W)
3
 
 
GENK (W)
4
 
 

21:30
SCH
BL
FC AUGSBURG
14
 
 
BAYER LEVERKUSEN
7
 
 
TV

21:30
SCH
EK
PIAST GLIWICE
3
 
 
CRACOVIA KRAKOW
5
 
 
TV

21:45
SCH
L1
BORDEAUX
14
 
 
LYON
3
 
 
TV

21:45
SCH
PR
BOHEMIANS
2
 
 
WATERFORD FC
6
 
 

21:45
SCH
PR
DERRY CITY
4
 
 
CORK CITY
7
 
 

21:45
SCH
PR
SLIGO ROVERS
8
 
 
FINN HARPS
10
 
 

21:45
SCH
PR
ST. PATRICKS ATHLETIC
5
 
 
UCD
9
 
 

21:45
SCH
D1
BRAY WANDERERS
4
 
 
CABINTEELY
1
 
 

21:45
SCH
D1
SHELBOURNE
3
 
 
GALWAY UNITED
9
 
 

21:45
SCH
D1
WEXFORD FC
10
 
 
ATHLONE TOWN
8
 
 

21:45
SCH
WPL
BALA TOWN
6
 
 
CAERNARFON TOWN
4
 
 

21:45
SCH
WPL
BARRY TOWN
3
 
 
NEWTOWN AFC
5
 
 

21:45
SCH
WPL
CARDIFF MET
1
 
 
LLANELLI TOWN AFC
6
 
 

21:45
SCH
WPL
CARMARTHEN TOWN
3
 
 
ABERYSTWYTH TOWN
2
 
 

21:45
SCH
WPL
LLANDUDNO
5
 
 
CEFN DRUIDS AFC
4
 
 

21:45
SCH
WPL
THE NEW SAINTS
1
 
 
GAP CONNAH S QUAY FC
2
 
 

22:00
SCH
SF
WYDAD A.C. CASABLANCA
 
 
MAMELODI SUNDOWNS
 
 
 

22:00
SCH
EPL
LIVERPOOL
2
 
 
HUDDERSFIELD
20
 
 
TV

22:00
SCH
B
BENEVENTO
4
 
 
COSENZA
11
 
 
TV

22:00
SCH
PR
DUNDALK
3
 
 
SHAMROCK ROVERS
1
 
 
TV

22:00
SCH
SD
NUMANCIA
17
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
7
 
 
TV

22:30
SCH
PL
RIO AVE
8
 
 
FC PORTO
2
 
 
TV

23:00
SCH
URV
VALUR REYKJAVIK
11
 
 
VIKINGUR REYKJAVIK
6
 
 

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

22:30
FTR
AP2
UCV
3
 
 
CIUDAD VINOTINO
7
 
 
Full Time Result Only
 
 

21:00
FTR
MEDJIMURJE
13
 
 
KUSTOSIJA
10
 
 
Full Time Result Only
 

20:30
FTR
EST
EBREICHSDORF
1
 
 
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
7
 
 
Full Time Result Only
 

20:30
FTR
EST
SC MANNSDORF
3
 
 
SV MATTERSBURG (AM)
10
 
 
Full Time Result Only
 

20:30
FTR
EST
SV SCHWECHAT
16
 
 
LEOBENDORF
4
 
 
Full Time Result Only
 

20:15
FTR
WST
SCR ALTACH (AM)
11
 
 
USK ANIF
3
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
EST
RAPID VIENNA (AM)
6
 
 
SG TRAISKIRCHEN
9
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
EST
SC-ESV PARNDORF
13
 
 
STADLAU
15
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
FC GLEISDORF 09
4
 
 
DEUTSCHLANDSBERGER
9
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
FC WELS
14
 
 
STURM GRAZ (AM)
11
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
SC KALSDORF
13
 
 
FC LENDORF
16
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
SC WEIZ
5
 
 
ATSV STADL-PAURA
3
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
SV ALLERHEILIGEN
6
 
 
GLEICHENBERG
8
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
UNION VB VOCKLAMARKT
2
 
 
WSC HERTHA
10
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
CTR
VST VOLKERMARKT
15
 
 
GRAZER AK
1
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
WST
SV SEEKIRCHEN
6
 
 
BSK 1933
14
 
 
Full Time Result Only
 

20:00
FTR
D1N
IF SYLVIA
11
 
 
NYKOPINGS BIS
4
 
 
Full Time Result Only
 
 

20:00
FTR
D1S
FC TROLLHATTAN
13
 
 
UTSIKTENS BK
6
 
 
Full Time Result Only
 
 

19:30
FTR
WST
SVG REICHENAU
9
 
 
SC SCHWAZ
5
 
 
Full Time Result Only
 

19:00
FTR
1L
METALIST 1925 KHARKIV
4
 
 
KOLOS KOVALIVKA
3
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
11
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
5
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
FTR
SESVETE
6
 
 
LUCKO
9
 
 
Full Time Result Only
 

17:00
FTR
ARDA KARDZHALI
2
 
 
DOBRUDZHA
16
 
 
Full Time Result Only
 

17:00
FTR
KARIANA ERDEN
12
 
 
MONTANA
3
 
 
Full Time Result Only
 

17:00
FTR
LITEX
5
 
 
LOKOMOTIV SOFIA
9
 
 
Full Time Result Only
 

17:00
FTR
2W
FK STRUGA
1
 
 
TETEKS
8
 
 
Full Time Result Only
 
 

16:00
FTR
1L
HIRNYK-SPORT
12
 
 
RUKH VYNNYKY
11
 
 
Full Time Result Only
 

13:30
FTR
1L
AVANHARD KRAMATORSK
6
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
2
 
 
Full Time Result Only
 

18:00
CANC
1L
DNIPRO-1
1
 
 
KOBRA KHARKIV
16
 
 

18:00
CANC
1L
ZIRKA KIROVOHRAD
15
 
 
MFK MYKOLAIV
10
 
 

17:00
CANC
3S1
CSM ROMAN
16
 
 
OTELUL GALATI
3
 
 

17:00
FIN
3S2
DELTA TULCEA
16
 
 
CSM OLTENITA
14
 
 
0
0
0
3

17:00
CANC
3S2
UNIREA 2004 SLOBOZIA
2
 
 
BRAGADIRU
15
 
 

17:00
FIN
WST
DNEPR SMOLENSK
12
 
 
DOLGOPRUDNY
5
 
 
0
0
0
3

17:00
POST
QF
CS SFAXIEN
 
 
EL GAWAFEL S. GAFSA
 
 
 

17:00
POST
QF
ESPERANCE ST
 
 
US MONASTIRIENNE
 
 
 

05:00
FIN
GS
FBC MELGAR
3
4
1
PALMEIRAS
1
2
 
0
2
0
4
TV
 

03:30
FIN
4R
SANTA CRUZ
 
 
FLUMINENSE
 
 
 
0
0
2
0
2-3
TV

03:30
FIN
GS
BUCARAMANGA
3
 
 
CUCUTA
2
 
 
1
0
2
2
TV

03:30
FIN
GS
TIGRES FC
2
 
 
MILLONARIOS
1
 
 
1
2
1
3

03:00
FIN
AP
ORIENTE PETROLERO
7
4
 
SPORT BOYS WARNES
12
3
1
0
0
2
1
TV

03:00
FIN
AP
SPORTIVO LUQUENO
5
 
 
DEPORTIVO SANTANI
12
 
 
1
0
1
1

03:00
FIN
GS
JUNIOR
4
5
 
SAN LORENZO
2
4
1
1
0
1
0
TV
 

02:10
FIN
R64
UNION SANTA FE
 
 
BARRACAS CENTRAL
 
 
 
0
1
0
1
TV

02:00
FIN
3R
GUAYAQUIL CITY FC
 
 
CLAN JUVENIL
 
 
 
5
1
6
1

01:15
FIN
4R
LONDRINA
 
 
BAHIA
 
 
 
2
1
2
1
TV

01:00
FIN
AP
CLUB SP. SAN LORENZO
9
 
 
SOL DE AMERICA
7
 
1
2
1
2
4
TV

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score