Information

STATISTICS
STANDINGS
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

21:00
2 HF
90+
ESTUDIANTES CARACAS
14
 
 
ARAGUA FC
9
 
 
1
0
1
2

21:30
2 HF
76'
ATLETICO VENEZUELA
11
 
 
PUERTO CABELLO
15
 
 
0
0
0
0

21:45
2 HF
64'
CYPRUS
1
 
 
BELGIUM
2
 
 
0
2
0
2
TV

21:45
2 HF
65'
NETHERLANDS
1
1
 
GERMANY
3
 
 
0
2
2
2
TV

21:45
2 HF
66'
NORTHERN IRELAND
2
 
 
BELARUS
5
 
 
1
1
1
1
TV

21:45
2 HF
64'
POLAND
3
1
 
LATVIA
5
2
 
0
0
0
0
TV

21:45
2 HF
63'
SLOVENIA
4
2
 
FYR MACEDONIA
2
4
 
1
0
1
1
TV

21:45
2 HF
64'
SPORTING GIJON
11
 
 
OVIEDO
8
 
 
1
0
1
0
TV

22:00
2 HF
48'
GIMNASIA JUJUY
17
 
 
ALMAGRO
14
 
 
0
0
0
0

22:00
2 HF
48'
INDEPENDIENTE RIVADAVIA
11
 
 
FERRO CARRIL OESTE
13
 
 
0
0
0
0

22:00
2 HF
48'
ORSOMARSO
15
 
 
BARRANQUILLA
6
 
 
0
1
0
1

22:00
2 HF
50'
VALLEDUPAR
9
 
 
QUINDIO
5
 
 
0
0
0
0

22:00
2 HF
49'
FRANCE (U21)
 
 
DENMARK (U21)
 
 
 
0
0
0
1
 

22:00
2 HF
49'
PUERTO RICO
33
3
 
GRENADA
25
 
 
0
1
0
1
 

22:00
H/T
H/T
NEW ENGLAND REVOLUTION
12
 
 
FC CINCINNATI
7
 
 
0
1
0
1
TV

22:00
H/T
H/T
AC MINEROS
6
 
 
ZULIA FC
10
 
 
0
1
0
1

22:00
2 HF
47'
DEPORTIVO LA GUAIRA
5
 
 
LLANEROS FC
18
 
 
2
0
2
0

22:00
H/T
H/T
ESTUDIANTES MERIDA
12
 
 
METROPOLITANOS FC
3
 
 
0
0
0
0

22:10
H/T
H/T
NEWELLS OLD BOYS
 
 
VILLA MITRE
 
 
 
0
2
0
2
TV

22:30
1 HF
35'
COLCHAGUA CD
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
 
 
 
0
0

22:30
1 HF
35'
DEPORTES CONCEPCION
 
 
SANTIAGO WANDERERS
 
 
 
0
2
TV

22:30
1 HF
36'
DEPORTES RECOLETA
 
 
UNION SAN FELIPE
 
 
 
0
0

22:30
1 HF
36'
DEPORTIVO PILMAHUE
 
 
DEPORTES VALDIVIA
 
 
 
0
0

22:30
1 HF
33'
GENERAL VELASQUEZ
 
 
MAGALLANES
 
 
 
0
1

22:30
1 HF
37'
INDEPENDIENTE CAUQUENES
 
 
RANGERS DE TALCA
 
 
 
1
1

22:30
1 HF
37'
LAUTARO DE BUIN
 
 
DEPORTES MELIPILLA
 
 
 
1
0

22:30
1 HF
37'
SAN MARCOS DE ARICA
 
 
COBRELOA
 
 
 
1
0

22:30
1 HF
36'
REAL SAN ANDRES
13
 
 
FORTALEZA FC
8
 
 
0
1

22:30
1 HF
38'
DEPORTIVO UNIVERSITARIO
7
 
 
ALIANZA FC
9
 
 
1
0

23:00
1 HF
4'
INDEPENDIENTE MEDELLIN
16
 
 
ENVIGADO
11
 
 
1
0
TV

23:00
1 HF
6'
DOMINICAN REPUBLIC
15
 
 
BERMUDA
13
 
 
1
0
 

23:00
1 HF
6'
DEPORTIVO MUNICIPAL
10
 
 
SPORT BOYS
18
 
 
0
0
TV

23:00
SCH
SACRAMENTO REPUBLIC
9
 
 
OKC ENERGY
4
 
 

23:00
1 HF
4'
MONAGAS SC
13
 
 
CARACAS FC
4
 
 
0
0

23:05
SCH
LIMON FC
11
 
 
GUADALUPE FC
10
 
 

23:30
SCH
LIBERTAD
8
 
 
SOL DE AMERICA
9
 
 

23:55
SCH
PEREZ ZELEDON
2
 
 
UNIV. DE COSTA RICA
6
 
 

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
POST
AGUILA
2
 
 
LUIS ANGEL FIRPO
9
 
 

23:00
POST
CD AUDAZ
10
 
 
JOCORO FC
11
 
 

23:00
POST
FAS
6
 
 
CHALATENANGO
5
 
 

23:00
POST
MUNICIPAL LIMENO
4
 
 
ALIANZA
1
 
 

23:00
POST
SANTA TECLA
7
 
 
AD ISIDRO METAPAN
3
 
 

23:00
POST
SONSONATE
12
 
 
PASAQUINA
8
 
 

21:30
POST
PETARE FC
5
 
 
YARACUY FC
2
 
 
 

21:00
FIN
CLUB COMUNICACIONES
19
 
 
ALMIRANTE BROWN
15
 
 
0
0
0
1

21:00
FIN
COLEGIALES
12
 
1
DEFENSORES UNIDOS
14
 
 
0
0
0
1

21:00
FTR
FLANDRIA
8
 
 
UAI URQUIZA
11
 
 
Full Time Result Only
 

21:00
FTR
J.J. URQUIZA
13
 
 
SAN MIGUEL
16
 
 
Full Time Result Only
 

21:00
FIN
TALLERES REMEDIOS
18
 
 
SACACHISPAS
17
 
1
0
0
0
1

21:00
FIN
GUABIRA
7
1
 
AURORA
14
3
1
0
0
1
0

21:00
FIN
AMERICANO CAMPOS
6
 
 
BOTAFOGO
4
 
 
0
0
2
2

21:00
FIN
FLAMENGO
2
 
 
FLUMINENSE
1
 
1
1
0
3
2

21:00
FIN
MADUREIRA
4
 
 
CABOFRIENSE
3
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
PORTUGUESA-RJ
5
 
 
RESENDE
6
 
 
0
0
2
1

21:00
FIN
VOLTA REDONDA
3
 
 
BOAVISTA SPORT CLUB
5
 
 
0
2
2
4

21:00
FIN
CIANORTE
4
 
2
CASCAVEL
6
 
1
0
0
0
2

21:00
FIN
CORITIBA
1
 
 
RIO BRANCO
2
 
1
1
0
1
1

21:00
FIN
OPERARIO-PR
3
 
 
MARINGA
6
 
 
1
0
2
0
 

21:00
FIN
TOLEDO
5
 
 
LONDRINA
2
 
 
1
1
2
2

21:00
FIN
SAO PAULO
 
 
ITUANO
 
 
 
1
0
2
1

21:00
FIN
ATLETICO MINEIRO
 
 
TUPYNAMBAS
 
 
 
1
0
3
1

21:00
FIN
JUVENTUDE
 
1
GREMIO
 
 
 
0
1
0
6

21:00
FIN
SPORT RECIFE
 
 
PETROLINA
 
 
 
2
0
4
0

21:00
FIN
CORTULUA
3
 
 
PEREIRA
1
 
 
1
1
2
1

21:00
FIN
TIGRES FC
12
 
 
ATLETICO CALI
16
 
1
1
0
1
1

21:00
FIN
BRITISH VIRGIN ISL.
30
2
 
BONAIRE
26
1
1
0
1
1
2

21:00
FIN
GRANADA CF
2
 
 
LAS PALMAS
12
 
 
0
0
1
1
TV

21:00
FIN
CA RIVER PLATE
8
 
 
CA CERRO
15
 
1
0
0
2
1

21:00
FIN
DEFENSOR SPORTING
16
 
1
MONTEVIDEO WANDERERS
6
 
1
1
1
1
1

21:00
FIN
JUVENTUD
9
 
 
CERRO LARGO
3
 
3
1
0
1
0

21:00
FIN
NACIONAL DE FOOTBALL
11
 
 
PLAZA COLONIA
14
 
 
1
0
3
0
TV

21:00
FIN
PROGRESO
4
 
 
BOSTON RIVER
7
 
 
1
1
1
1

21:00
FTR
LIBERTADOR FC
6
 
 
PETARE FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

20:05
FIN
DEPORTIVO MORON
19
 
 
NUEVA CHICAGO
2
 
 
1
0
1
1

20:00
FIN
SPORT RECIFE (W)
15
 
 
KINDERMANN (W)
6
 
 
0
0
0
1

20:00
FIN
MALACATECO
1
 
 
SANARATE FC
11
 
 
0
1
1
1

20:00
FIN
UNIVERSITATEA CLUJ
3
 
1
ARGES PITESTI
6
 
 
0
0
0
0

19:05
FIN
MUNICIPAL GRECIA
4
 
 
AD CARMELITA
12
 
 
0
0
1
1

19:00
FIN
LIBYA
3
 
 
SOUTH AFRICA
2
 
 
0
0
1
2
TV
 

19:00
FIN
CS CARTAGINES
5
 
 
DEPORTIVO SAPRISSA
1
 
 
1
0
2
0

19:00
FIN
REP. OF IRELAND (U21)
1
 
 
LUXEMBOURG (U21)
6
 
 
2
0
3
0

19:00
FIN
HUNGARY
4
1
 
CROATIA
1
1
 
1
1
2
1
TV

19:00
FIN
ISRAEL
1
3
 
AUSTRIA
6
5
 
2
1
4
2
TV

19:00
FIN
SAN MARINO
6
1
 
SCOTLAND
4
1
 
0
1
0
2
TV

19:00
FIN
VIKING
 
 
HAUGESUND
 
 
 
3
0
4
0
 

19:00
FIN
CADIZ
6
 
 
CORDOBA
21
 
 
0
0
1
1
TV

19:00
FIN
ATLETICO MADRID B
2
 
 
BURGOS
14
 
 
0
0
0
1

19:00
FIN
CULTURAL LEONESA
1
 
 
CELTA VIGO B
15
 
 
1
1
3
1

19:00
FIN
LLEIDA ESPORTIU
5
 
 
CASTELLON
16
 
 
0
1
0
1

19:00
FIN
UD CORNELLA
4
 
 
PERALADA
12
 
 
0
0
0
0

19:00
FIN
CARTAGENA
1
 
 
VILLANOVENSE
17
 
 
0
1
1
1

19:00
FIN
NEW YORK RED BULLS 2
5
 
 
NASHVILLE SC
7
 
 
0
1
1
1

18:30
POST
NAESTVED
4
 
 
FREMAD AMAGER
8
 
 

18:30
FIN
REAL MADRID CASTILLA
5
 
 
PONFERRADINA
6
 
 
0
0
0
0

18:30
FIN
UCAM MURCIA
4
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
14
 
 
0
0
0
0

18:15
FIN
U. SAN MARTIN
11
 
 
CARLOS A. MANNUCCI
14
 
 
1
0
1
0
TV

18:00
FIN
DENMARK (U17)
3
 
 
SWITZERLAND (U17)
4
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
VALERENGA (W)
3
 
 
STABAEK (W)
10
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
FC POLITEHNICA TIMISOARA
14
 
 
PETROLUL PLOIESTI
5
 
 
2
0
3
0

18:00
FIN
CORUXO
9
 
 
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
4
 
 
1
1
2
2

18:00
FIN
PONTEVEDRA
7
 
 
GUIJUELO
8
 
1
1
0
2
1

18:00
FIN
RAPIDO DE BOUZAS
18
 
 
DEPORTIVO FABRIL
20
 
 
1
0
2
1

18:00
FIN
BARAKALDO
4
 
 
SPORTING GIJON B
12
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
CD IZARRA
16
 
 
ATHLETIC BILBAO B
6
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
MIRANDES
2
 
 
GIMNASTICA DE TORRELAVEGA
19
 
1
0
0
1
0

18:00
FIN
RACING SANTANDER
1
 
 
REAL UNION
15
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
UD LOGRONES
3
 
 
SD LEIOA
9
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
BADALONA
10
 
 
ALCOYANO
20
 
 
1
1
2
1

18:00
FIN
TERUEL
14
 
 
CONQUENSE
19
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
TALAVERA
10
 
 
EJIDO
18
 
1
1
0
2
0

17:45
FIN
RODA
8
2
 
MVV
10
2
 
0
0
2
2

17:30
FIN
FANO ALMA J.
20
 
 
FERALPISALO
3
 
 
0
1
0
1

17:30
FIN
GIANA ERMINIO
18
 
1
TERAMO
11
 
 
1
1
1
2

17:30
FIN
IMOLESE
6
 
 
MONZA
4
 
 
1
1
1
3

17:30
FIN
RAVENNA
7
 
1
ALBINOLEFFE
14
 
 
0
0
0
1

17:30
FIN
TERNANA
13
 
 
PORDENONE
1
 
 
0
1
1
1

17:30
FIN
TRIESTINA
2
 
 
SAMBENEDETTESE
10
 
 
0
0
4
0

17:30
FIN
VIRTUS VERONA
16
 
 
RIMINI
19
 
 
3
0
3
0

17:30
FIN
MONOPOLI
8
 
1
VIRTUS FRANCAVILLA
6
 
 
0
0
1
1

17:30
FIN
POTENZA
5
 
 
BISCEGLIE
16
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
BENIN
2
 
 
TOGO
4
 
 
1
0
2
1
TV
 

17:00
FIN
CAPE VERDE
4
 
 
LESOTHO
3
 
 
0
0
0
0
TV
 

17:00
FIN
TANZANIA
2
 
 
UGANDA
1
 
 
1
0
3
0
TV
 

17:00
FIN
TUBIZE
4
 
 
ROESELARE
2
 
 
0
1
1
1

17:00
FIN
OSORNO
 
 
D. PUERTO MONTT
 
 
 
0
2
1
3

17:00
FIN
BRISTOL CITY (W)
5
 
 
EVERTON (W)
10
 
 
1
0
1
0

17:00
FIN
RANHEIM
 
 
GIF SUNDSVALL
 
 
 
0
0
1
1
 

17:00
FIN
TROMSO
 
 
BODO/GLIMT
 
 
 
1
4
2
4

17:00
POST
AKWA UNITED
1
 
 
GOMBE UNITED
11
 
 

17:00
FIN
AKWA UNITED
1
 
 
HEARTLAND
9
 
 
0
0
1
0

17:00
POST
ENUGU RANGERS
3
 
 
KATSINA UNITED
7
 
 

17:00
FIN
ENUGU RANGERS
3
 
 
REMO STARS
11
 
 
2
1
5
2

17:00
POST
ENYIMBA
2
 
 
BENDEL INSURANCE FC
10
 
 

17:00
FIN
ENYIMBA
2
 
 
SUNSHINE STARS
8
 
 
1
0
2
1

17:00
POST
GO ROUND OMOKU
4
 
 
ABIA WARRIORS
7
 
 

17:00
FIN
GO ROUND OMOKU
4
 
 
YOBE STARS
12
 
1
0
0
1
0

17:00
FIN
GOMBE UNITED
11
 
 
EL KANEMI WARRIORS
2
 
 
0
0
0
1

17:00
POST
KANO PILLARS
5
 
 
EL KANEMI WARRIORS
2
 
 

17:00
FIN
KWARA UNITED
6
 
 
KATSINA UNITED
7
 
 
1
0
1
0

17:00
POST
KWARA UNITED
6
 
 
MFM FC
1
 
 

17:00
FIN
LOBI STARS
4
 
 
NIGER TORNADOES
12
 
 
0
1
2
2

17:00
POST
LOBI STARS
4
 
 
SUNSHINE STARS
8
 
 

17:00
POST
NASARAWA UNITED
10
 
 
IFEANYI UBA
3
 
 

17:00
FIN
PLATEAU UNITED
8
 
 
ABIA WARRIORS
7
 
1
1
0
1
0

17:00
POST
PLATEAU UNITED
8
 
 
HEARTLAND
9
 
 

17:00
POST
RIVERS UNITED
9
 
 
NIGER TORNADOES
12
 
 

17:00
FIN
RIVERS UNITED
9
 
 
WIKKI TOURISTS
5
 
 
1
2
1
2

17:00
POST
WIKKI TOURISTS
5
 
 
REMO STARS
11
 
 

17:00
POST
YOBE STARS
12
 
 
KADA CITY
6
 
 

17:00
FIN
GIMNASTIC
20
 
 
MALAGA
4
 
 
0
0
0
1
TV

17:00
FIN
RAYO VALLECANO (W)
10
 
 
BETIS (W)
4
 
 
0
0
0
0

17:00
CANC
HIRNYK-SPORT
13
 
 
KOBRA KHARKIV
16
 
 

16:30
FIN
APEJES
1
 
 
PWD BAMENDA
9
 
 
2
1
3
1
 

16:30
FIN
COLOMBE
8
 
 
NEW STARS
5
 
 
0
0
0
0
 

16:30
FIN
FEUTCHEU
4
 
 
STADE RENARD
3
 
 
0
0
0
0
 

16:30
FIN
LES ASTRES
2
 
 
FOVU CLUB
7
 
 
1
0
1
0
 

16:30
FIN
UMS DE LOUM
1
 
 
AS FORTUNA
6
 
 
0
0
1
0
 

16:30
FIN
UNION DOUALA
2
 
 
TONNERRE KALARA
6
 
 
1
1
1
2
 

16:30
FIN
FORTUNA HJORRING (W)
2
 
 
BSF (W)
5
 
 
4
0
6
0

16:30
FIN
KRISTIANSUND BK
 
 
AALESUND
 
 
 
0
0
1
0

16:30
FIN
MJONDALEN
 
 
STABAEK
 
 
 
0
0
0
1
 

16:00
FIN
CENTRAL AFRICAN REPUBLIC
3
 
 
GUINEA
1
 
 
0
0
0
0
TV

16:00
FIN
TSV ST. JOHANN
5
 
 
BSK 1933
11
 
 
1
3
1
3

16:00
FIN
KAZAKHSTAN
3
4
 
RUSSIA
5
1
 
0
2
0
4
TV

16:00
FIN
WALES
3
2
 
SLOVAKIA
2
7
 
1
0
1
0
TV

16:00
FIN
HACKEN
 
 
GAIS
 
 
 
0
2
1
2
 

16:00
FIN
MJALLBY AIF
 
 
HAMMARBY
 
 
 
0
1
0
1
 

16:00
FIN
KAZAKHSTAN (U21)
 
 
ESTONIA (U21)
 
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
FRANKFURT (W)
7
 
 
BAYERN MUNICH (W)
2
 
 
0
0
0
3

16:00
CANC
SIRACUSA
17
 
 
MATERA
19
 
 

16:00
FIN
JUVENTUS (W)
1
 
 
FIORENTINA (W)
2
 
 
0
0
1
0

16:00
FIN
BERANE
10
 
 
KOM
4
 
 
0
1
0
4
 

16:00
FIN
BOKELJ
3
 
 
FK DECIC
7
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
IGALO
8
 
 
FK OTRANT OLYMPIC
2
 
 
0
0
0
2
 

16:00
FIN
JEZERO
9
 
 
ARSENAL TIVAT
5
 
 
1
0
1
0
 

16:00
FIN
MLADOST LJESKOPOLJE
1
 
 
JEDINSTVO BIJELO POLJE
6
 
 
2
1
2
2
 

16:00
FIN
WARTA POZNAN
14
 
 
GKS TYCHY
9
 
 
1
0
1
1

16:00
POST
ZIRKA KIROVOHRAD
15
 
 
OBOLON-BROVAR KYIV
5
 
 

15:30
FIN
DIGENIS AKRITAS M.
1
 
 
ELPIDA ASTROMERITI
11
 
 
0
0
3
2

15:30
FIN
OMONIA PSEVDA
2
 
 
OLYMPIAS LIMPION
12
 
 
0
0
2
1

15:30
FIN
FK GOBLEN
8
 
 
FK GENC KALEMLER
9
 
 
1
0
1
0
 

15:30
FIN
FERMANA
8
 
 
VIS PESARO
12
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
GUBBIO
15
 
 
RENATE
17
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
SUDTIROL
5
 
 
L. R. VICENZA
9
 
 
0
1
2
2

15:30
FIN
CATANZARO
4
 
 
SICULA LEONZIO
12
 
1
0
0
3
0

15:30
FIN
PAGANESE
18
 
 
CASERTANA
7
 
1
2
2
2
2

15:30
FIN
REGGINA
14
 
 
CATANIA
3
 
1
1
0
3
0

15:30
FIN
RENDE
13
 
 
CAVESE
11
 
 
3
1
3
3

15:30
FIN
VITERBESE CASTRENSE
9
 
 
VIBONESE
10
 
 
0
0
2
2

15:30
FIN
GO AHEAD EAGLES
3
4
 
TWENTE
1
2
 
0
1
1
2

15:30
FIN
TRONDHEIMS-ORN (W)
5
 
 
ARNA-BJORNAR (W)
6
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
CHINDIA TARGOVISTE
4
 
 
DACO-GETICA BUCURESTI
15
 
 
0
1
4
2

15:00
FIN
CONGO DR
2
 
 
LIBERIA
3
 
 
0
0
1
0
TV
 

15:00
FIN
ZIMBABWE
1
 
 
CONGO
4
 
 
2
0
2
0
TV

15:00
FIN
LOKOMOTIV RUSE
7
 
 
BOTEV NOVI PAZAR
5
 
 
1
0
2
0

15:00
FIN
SUVOROVO
1
 
 
KALIAKRA
10
 
 
2
0
4
0

15:00
FIN
USTREM DONCHEVO
12
 
 
TOPOLI 2010
8
 
 
0
1
0
4

15:00
FIN
VOLOV SHUMEN
13
 
 
BENKOVSKI BYALA
11
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
HASKOVO 1957
9
 
 
ASENOVETS 2005
18
 
 
3
1
4
1

15:00
FIN
RINGKOBING IF
6
 
 
TARUP-PAARUP
11
 
1
0
0
1
0

15:00
FIN
SPORTFREUNDE LOTTE
13
 
1
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
15
 
1
0
0
0
1

15:00
FIN
EINTRACHT NORDERSTEDT
14
 
 
SV DROCHTERSEN/ASSEL
5
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
HOLSTEIN KIEL II
7
 
 
VFB OLDENBURG
8
 
 
1
0
2
2

15:00
FIN
VFL OLDENBURG
17
 
 
SSV JEDDELOH
13
 
 
3
0
3
0

15:00
FIN
MSV DUISBURG (W)
9
 
 
BAYER LEVERKUSEN (W)
10
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
TURBINE POTSDAM (W)
4
 
 
WERDER BREMEN (W)
11
 
 
2
0
5
0

15:00
FIN
VFL WOLFSBURG (W)
1
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. (W)
12
 
 
3
0
8
0

15:00
FIN
AE KARAISKAKIS
10
 
 
AEP IRAKLIS 1908 PAE
11
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
APOLLON PONTOU
3
 
 
PANACHAIKI 1891
4
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
DOXA DRAMAS
9
 
 
APOLLON LARISSA FC
2
 
 
1
0
2
0

15:00
FIN
APOLLON PARALIMNIOU
4
 
 
ETHNIKOS ALEXANDROUPOLIS
11
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
ASPIS XANTHIS
12
 
 
KALAMPAKIOU AE
10
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
ETHNIKOS SIDIROKASTROU
13
 
 
ARIS AVATOU
7
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
KAVALA
1
 
 
ALEXANDROS KILKIS
6
 
 
0
0
2
1

15:00
FIN
KERAVNOS PERNIS
8
 
 
AETOS ORFANOU
5
 
 
0
0
5
4

15:00
FIN
KOSMIOU PAO
14
 
 
PANSERRAIKOS
3
 
 
0
0
2
4

15:00
FIN
ORFEAS PUMA XANTHIS
9
 
 
NESTOS CHRISOUPOLIS
2
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
ALMOPOS ARIDEAS
6
 
 
ARIS PALEOHORIOU
3
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
ERMIS AMYNTEOU
14
 
 
MELITEVS MELITIS
12
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
KOUFALION PAO
10
 
 
ANAGENNISI GIANNITSA
9
 
 
0
0
0
2

15:00
FIN
LAGKADAS
13
 
 
ELPIS SKOUTAREOS
1
 
 
0
0
0
3

15:00
FIN
MAKEDONIKOS A.S.
7
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
8
 
 
0
0
2
1

15:00
FIN
NIKI AGKATHIAS
4
 
 
EDESSAIKOS
5
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
TRIGLIA PO
2
 
 
OLYMPIAKOS KIMINON
11
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
KRONOS ARGIRADON
2
 
 
NAFPAKTIAKOS ASTERAS
3
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
M.ALEXANDROS KALLITHEAS
10
 
 
SOULI PARAMITHIAS
5
 
 
0
0
2
1

15:00
FIN
MAKEDONIKOS FOUFA
1
 
 
THRIAMVOS SERVIANON
9
 
 
0
0
1
1

15:00
CANC
THESPROTOS
7
 
 
FLORIADAS AO
13
 
 

15:00
FIN
TILIKRATIS
8
 
 
GREVENA AERATA
12
 
 
0
0
5
0

15:00
FIN
ACHILLEAS NEOKESARIAS
10
 
 
APOLLON MAKRICHORIOU
11
 
 
0
0
2
0

15:00
CANC
ANAGENNISI KARDITSAS
14
 
 
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
2
 
 

15:00
FIN
FOKIKOS
13
 
 
ASTERAS ITEAS
3
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
NIKI VOLOU
1
 
 
ALMYROS
7
 
 
0
0
3
2

15:00
FIN
SELLANON AO
9
 
 
PIERIKOS
8
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
STILIS AO
12
 
 
ECONOMOS TSARITSANIS
6
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
THISEAS AGRIAS
5
 
 
METEORA AS
4
 
 
0
0
2
2

15:00
FIN
AMPELAKIAKOS
10
 
 
IONIKOS
2
 
 
0
0
1
2

15:00
FIN
ATROMITOS PIRAEUS
13
 
 
SINKA AEEK
7
 
 
0
0
2
5

15:00
FIN
GIOUCHTAS
5
 
 
ATSALENIOS
8
 
 
0
0
1
3

15:00
FIN
KERATSINI
6
 
 
EPISKOPI
4
 
 
0
0
1
3

15:00
FIN
NEAPOLIS AE
12
 
 
ETHNIKOS PIRAEUS
3
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
PROODEFTIKI
9
 
 
IERAPETRA
1
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
ACHARNAIKOS
9
 
 
NIKI TRAGANOU
8
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
PALLINIAKOS AO
4
 
 
PANILIAKOS
7
 
 
1
0
1
1

15:00
FIN
PANEGIALIOS
10
 
 
PANMOVRIAKOS
11
 
 
0
0
3
1

15:00
FIN
AGIOI ANARGIRON
5
 
 
EOLIKOS
2
 
 
0
0
1
3
 

15:00
FIN
AGIOS IEROTHEOS
6
 
 
EGALEO
1
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
APOLLON ERETRIAS
12
 
 
KALLITHEA
7
 
 
0
0
0
4
 

15:00
FIN
ILISIAKOS
3
 
 
CHARAVGIAKOS
9
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
KORINTHOS 2006
11
 
 
THIELLA KAMARIOU
8
 
 
0
0
1
1
 

15:00
POST
PANTHIRAIKOS
4
 
 
CHALKIS AO
10
 
 
 

15:00
FIN
DIMOU PELLANAS KASTOREIOU
7
 
 
PANARGIAKOS
3
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
ENOSI LERNAS
12
 
 
PAMISSOS MESSINIS
13
 
 
0
0
1
2
 

15:00
FIN
ERMIONIDA
5
 
 
ENOSI PANASPROPIRG. DOXAS
2
 
 
0
0
2
4
 

15:00
FIN
KALAMATA
1
 
 
IPATOU AO
6
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
MANDRAIKOS
11
 
 
ASTERAS VLAHIOTI
8
 
 
0
0
1
2
 

15:00
FIN
PANARKADIKOS
9
 
 
AMVRISSEAS
10
 
 
0
0
1
1
 

14:45
FIN
FC FREDERICIA
3
 
 
NYKOBING FC
5
 
1
0
1
2
1

14:45
FIN
HB KOGE
7
 
 
HVIDOVRE
10
 
 
1
0
1
2

14:45
FIN
ROSKILDE
9
 
 
THISTED FC
12
 
 
2
0
2
1

14:45
FIN
VIBORG
1
 
 
FC HELSINGOR
11
 
 
1
0
1
1

14:30
FIN
AKADEMIK SVISHTOV
9
 
 
BOTEV LUKOVIT
10
 
 
0
0
0
2

14:30
FIN
BDIN VIDIN
5
 
 
SPARTAK PLEVEN
1
 
 
0
1
0
1

14:30
FIN
LEVSKI 2007
15
 
 
SEVLIEVO
3
 
 
0
2
0
2

14:30
FIN
LOKOMOTIV MEZDRA
7
 
 
LOKOMOTIV 1927 DRYANOVO
16
 
 
1
1
1
1

14:30
FIN
PARVA ATOMNA
11
 
 
KOM BERKOVITSA
8
 
 
0
0
3
0

14:30
FIN
TRYAVNA
13
 
 
PAVLIKENI
6
 
 
0
0
0
2

14:30
FIN
VIHAR SLAVYANOVO
4
 
 
YANTRA POLSKI TRAMBESH
14
 
 
0
0
3
0

14:30
FIN
YANTRA GABROVO
2
 
 
PARTIZAN CHERVEN BRYAG
12
 
 
0
0
3
1

14:30
FIN
LIVERPOOL (W)
8
 
 
ARSENAL (W)
1
 
 
0
2
1
5

14:30
FIN
BERLINER AK 07
2
 
 
VSG ALTGLIENICKE
13
 
 
0
1
2
1

14:30
FIN
GERMANIA HALBERSTADT
9
 
 
LOKOMOTIVE LEIPZIG
7
 
 
0
0
0
0

14:30
FIN
ROT-WEISS ERFURT
5
 
 
WACKER NORDHAUSEN
4
 
 
1
0
1
0