Information

STATISTICS
TABLES
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
23:30
FIN
VIDA
10
 
1
JUTICALPA
8
 
1
0
0
1
1

23:15
FIN
AURORA
14
2
 
NACIONAL POTOSI
2
3
1
0
0
0
0
TV

23:15
FIN
ORIENTE PETROLERO
7
4
 
JORGE WILSTERMANN
3
4
 
1
0
2
0
TV

23:15
FIN
AGUILA
3
 
 
MUNICIPAL LIMENO
6
 
 
0
0
1
0

23:15
FIN
CD AUDAZ
11
 
 
ALIANZA
2
 
 
0
0
0
1

23:05
FIN
LIMON FC
8
 
 
MUNICIPAL GRECIA
1
 
 
0
1
0
2

23:05
FIN
AUCAS
8
 
 
EMELEC
4
 
 
0
1
0
2
TV
 

23:00
FIN
TEMPERLEY
10
 
 
SARMIENTO JUNIN
1
 
 
0
0
2
1

23:00
FIN
LA EQUIDAD
10
 
 
DEPORTIVO CALI
5
 
 
0
0
0
0
TV

23:00
FIN
PASAQUINA
5
 
 
LUIS ANGEL FIRPO
10
 
 
1
0
1
0

23:00
FIN
ATLANTA UNITED FC
 
 
LOS ANGELES FC
 
 
 
2
0
2
2
 

23:00
FIN
REAL DE MINAS
7
 
 
CD HONDURAS
9
 
1
0
0
3
0
 

22:30
FIN
GREMIO
1
 
 
AVENIDA
10
 
 
2
0
6
0
 

22:30
FIN
GUASTATOYA
8
 
 
COMUNICACIONES
4
 
 
0
0
0
0

22:30
FIN
COLOMBIA (U20)
4
 
1
URUGUAY (U20)
3
 
1
0
0
0
0
 

22:10
FIN
GODOY CRUZ
11
1
 
SAN MARTIN TUCUMAN
21
1
1
2
1
3
2
TV

22:10
FIN
NEWELLS OLD BOYS
15
2
 
ROSARIO CENTRAL
17
3
 
0
0
0
0
TV

22:00
FIN
ARSENAL SARANDI
2
 
 
OLIMPO BAHIA BLANCA
21
 
 
1
0
2
0

22:00
FIN
GIMNASIA JUJUY
16
 
1
NUEVA CHICAGO
3
 
 
1
1
1
2

22:00
FIN
PLATENSE
11
 
 
ALMAGRO
12
 
 
2
1
3
1

22:00
FIN
ACASSUSO
5
 
 
TRISTAN SUAREZ
9
 
 
0
0
0
1
 

22:00
FIN
ATLETICO FENIX
10
 
2
SACACHISPAS
17
 
1
0
1
1
1
 

22:00
FIN
BRASIL DE PELOTAS
12
 
 
AIMORE
6
 
 
0
3
1
3

22:00
FIN
ORSOMARSO
7
 
 
POPAYAN
6
 
1
0
1
2
2

22:00
FIN
NICE
7
2
 
LYON
3
2
 
0
0
1
0
TV

22:00
FIN
NEW YORK RED BULLS
 
 
PHOENIX RISING
 
 
 
3
1
5
1
 

22:00
FIN
VERONA
7
3
 
CROTONE
17
3
1
0
0
1
1
TV

22:00
FIN
FEIRENSE
18
6
 
SPORTING CP
4
2
 
0
1
1
3
TV

22:00
FIN
DEPORTIVO LA GUAIRA
16
 
 
DEPORTIVO ANZOATEGUI
19
 
 
1
0
1
0
 

22:00
FIN
DEPORTIVO TACHIRA FC
7
 
 
CARACAS FC
2
 
 
0
0
2
1
 

21:45
FIN
ATHLETIC BILBAO
14
3
1
BARCELONA
1
2
 
0
0
0
0
TV

21:30
FIN
AD CARMELITA
12
 
 
CS CARTAGINES
4
 
 
0
1
0
3

21:30
FIN
AC MILAN
4
 
 
CAGLIARI
14
1
 
2
0
3
0
TV

21:00
FIN
GENT
7
 
 
ROYAL EXCEL MOUSCRON
11
4
1
0
1
1
2
TV

21:00
FIN
CLUB ALWAYS READY
12
4
 
BLOOMING
4
2
 
2
0
3
0
TV

21:00
FIN
BAHIA
3
 
 
JACOBINA
9
 
 
0
0
3
0

21:00
FIN
BAHIA DE FEIRA
1
 
 
VITORIA
2
 
1
1
0
2
2

21:00
FIN
JACUIPENSE
7
 
 
JUAZEIRENSE
10
 
 
0
0
1
0

21:00
FIN
VITORIA DA CONQUISTA
5
 
 
JEQUIE
6
 
 
1
0
1
0

21:00
FIN
ATLETICO PARANAENSE
5
 
 
CIANORTE
4
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
CASCAVEL CR
5
 
 
TOLEDO
1
 
 
0
1
1
2
 

21:00
FIN
LONDRINA
4
 
 
PARANA
3
 
 
1
2
1
2
 

21:00
FIN
MARINGA
3
 
1
CASCAVEL
1
 
1
1
0
2
1
 

21:00
FIN
OPERARIO-PR
2
 
 
CORITIBA
2
 
 
2
1
2
2
 

21:00
FIN
RIO BRANCO
6
 
 
FOZ DO IGUACU
6
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
NOVORIZONTINO
2
 
 
CORINTHIANS
3
 
 
0
0
1
0
 

21:00
FIN
CRUZEIRO
3
 
 
TUPYNAMBAS
7
 
 
2
0
3
0
 

21:00
FIN
JUVENTUDE
9
 
1
INTERNACIONAL
5
 
1
0
1
1
2

21:00
FIN
CENTRAL-PE
1
 
 
AFOGADOS
5
 
 
0
1
1
1

21:00
FIN
SPORT RECIFE
2
 
 
PETROLINA
10
 
1
1
0
3
0
 

21:00
FIN
VITORIA-PE
8
 
 
AMERICA-PE
9
 
 
1
0
1
0
 

21:00
FIN
QUINDIO
3
 
 
BOGOTA FC
16
 
 
2
0
4
1

21:00
FIN
DEPORTIVO CUENCA
6
 
 
INDEPEND. DEL VALLE
12
 
 
1
2
3
2
TV
 

21:00
FIN
BEITAR JERUSALEM
8
 
 
MACCABI HAIFA
3
 
1
1
1
1
1
TV

21:00
FIN
CS UNIVERSITATEA CRAIOVA
2
1
 
CFR 1907 CLUJ
1
4
 
1
0
2
0
TV

21:00
FIN
MALAGA
5
 
1
LAS PALMAS
11
 
1
0
0
0
0
TV

21:00
FIN
LLANEROS FC
9
 
 
AC MINEROS
1
 
 
0
1
3
3

20:30
FIN
VILLA NOVA-MG
8
 
 
PATROCINENSE
6
 
 
1
0
3
1
 

20:00
FIN
TOLUCA
13
2
 
CRUZ AZUL
12
2
 
0
1
1
1
TV

20:00
FIN
REAL MADRID CASTILLA
5
 
 
CULTURAL LEONESA
6
 
 
0
1
2
2

19:30
FIN
PAOK
1
3
 
OLYMPIAKOS PIRAEUS
2
4
 
2
0
3
1
TV

19:30
FIN
ANTIGUA GFC
3
 
 
DEPORTIVO CHIANTLA
5
 
 
1
1
2
2

19:30
FIN
PIACENZA
1
 
 
ALBISSOLA
15
 
1
1
1
1
1

19:30
FIN
PISA
8
 
1
PISTOIESE
16
 
 
0
0
2
1

19:30
FIN
BENFICA
2
1
 
NACIONAL
12
 
 
3
0
10
0
TV

19:30
FIN
SEVILLA
4
3
1
EIBAR
10
2
 
0
1
2
2
TV

19:00
FIN
ANDERLECHT
6
1
 
ZULTE-WAREGEM
12
2
 
0
0
0
0
TV

19:00
FIN
FC COPENHAGEN
1
2
 
ODENSE
10
3
 
3
0
6
1
TV

19:00
FIN
IFK MARIEHAMN
3
 
 
LAHTI
1
 
1
0
0
1
0
 

19:00
FIN
FORTUNA DUSSELDORF
12
3
 
VFB STUTTGART
16
4
1
1
0
3
0
TV

19:00
FIN
ATROMITOS ATHINON
4
3
 
LEVADIAKOS
15
 
 
1
0
1
0
TV

19:00
FIN
KAPOSVAR
3
 
 
BUDAORSI SC
4
 
 
0
1
0
2

19:00
FIN
HAPOEL HADERA
5
 
 
BNEI YEHUDA TEL AVIV
2
 
 
0
3
0
4
TV

19:00
FIN
SASSUOLO
11
3
 
JUVENTUS
1
2
 
0
1
0
3
TV

19:00
FIN
ITTIHAD TANGER
2
 
 
MOULOUDIA OUJDA
10
 
 
2
1
3
2

19:00
FIN
WISLA PLOCK
15
1
 
LEGIA WARSZAWA
2
1
 
0
0
0
1
TV

19:00
FIN
AROUCA
13
 
 
FAMALICAO
2
 
1
1
0
2
1

19:00
FIN
ALMERIA
10
 
 
NUMANCIA
15
 
1
1
0
1
0
TV

19:00
FIN
GRANADA CF
3
 
 
DEPORTIVO LA CORUNA
2
 
1
0
0
0
1
TV

18:30
FIN
HNK HAJDUK SPLIT
6
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
4
 
 
1
0
2
1
TV

18:30
FIN
CSMS IASI
6
4
 
GAZ METAN MEDIAS
10
4
 
1
0
1
0
TV

18:15
FIN
ONTINYENT
16
 
 
SABADELL
11
 
 
2
1
3
1

18:00
FIN
TEUTA DURRES
2
 
 
KAMZA
10
 
 
0
0
0
0
TV

18:00
FIN
A. E. KITION LARNACA
4
3
 
ALKI OROKLINIS
11
2
1
1
0
2
0
TV

18:00
FIN
SPARTA PRAHA
5
1
 
BOHEMIANS 1905
14
3
1
0
0
1
0
TV

18:00
FIN
WADI DEGLA
17
 
 
AL ITTIHAD ALEXANDRIA
12
 
 
1
2
1
3
 

18:00
FIN
MANCHESTER CITY
1
1
 
CHELSEA
6
2
 
4
0
6
0
TV

18:00
FIN
GUINGAMP
20
2
 
LILLE
2
1
 
0
0
0
2
TV

18:00
FIN
RENNES
8
 
 
ST ETIENNE
5
3
1
1
0
3
0
TV

18:00
FIN
BEKESCSABA 1912
5
 
 
ZALAEGERSZEGI TE
2
 
 
0
1
1
2

18:00
FIN
GUIJUELO
11
 
 
CF SALMANTINO
15
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
PONTEVEDRA
7
 
1
INTERNACIONAL DE MADRID
13
 
 
1
1
2
2

18:00
FIN
CD IZARRA
16
 
 
SCD DURANGO
20
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
MIRANDES
2
 
 
UP LANGREO
8
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
RACING SANTANDER
1
 
 
CD VITORIA
18
 
 
3
0
4
0

18:00
FIN
UD LOGRONES
3
 
 
CD CALAHORRA
11
 
 
1
1
1
1

18:00
FIN
TERUEL
19
 
 
HERCULES
3
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
CARTAGENA
1
 
 
JUMILLA
11
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
EJIDO
15
 
 
BADAJOZ
8
 
 
0
1
0
2

18:00
FIN
SAN FERNANDO
3
 
 
VILLANOVENSE
14
 
 
1
0
2
0

18:00
FIN
TALAVERA
12
 
 
SEVILLA ATLETICO
16
 
 
1
0
2
1

18:00
FIN
GALATASARAY
2
4
 
TRABZONSPOR
6
1
 
2
1
3
1
TV

18:00
FIN
DENIZLISPOR
1
 
 
ALTINORDU
7
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
AL-AIN FC
2
 
1
AL-WAHDA SCC
6
 
1
0
0
1
0

17:45
FIN
UTRECHT
7
1
 
PSV
1
1
 
2
0
2
2
TV

17:45
FIN
CORUXO
8
 
 
FUENLABRADA
2
 
 
1
1
1
1

17:30
FIN
LOKOMOTIV MOSCOW
 
 
HAUGESUND
 
 
 
2
0
3
1
 

17:30
FIN
CATANIA
4
 
 
CASERTANA
5
 
 
0
0
3
0

17:30
FIN
CAVESE
14
 
1
VIBONESE
8
 
 
0
0
0
0

17:30
FIN
POTENZA
9
 
1
RENDE
10
 
 
0
0
0
0

17:30
FIN
ABERDEEN
1
 
QUEEN OF THE SOUTH
 
1
 
0
0
4
1
TV

17:30
FIN
RAPIDO DE BOUZAS
19
 
1
CELTA VIGO B
12
 
 
0
0
0
1

17:15
FIN
VALENCIA
9
2
 
REAL SOCIEDAD
7
4
 
0
0
0
0
TV

17:00
FIN
BEERSCHOT WILRIJK
2
 
 
UNION SAINT-GILLOISE
4
 
 
0
0
3
1

17:00
FIN
APEJES
4
 
 
TONNERRE KALARA
7
 
1
1
1
1
1
 

17:00
FIN
OMONIA
7
1
 
DOXA KATOKOPIAS
8
3
 
0
1
2
2
TV

17:00
FIN
FC NORDSJAELLAND
7
1
 
BRONDBY
3
1
 
1
1
3
3
TV

17:00
FIN
BRISTOL CITY (W)
5
 
 
BRIGHTON (W)
9
 
 
0
0
0
0

17:00
FIN
BIRKIRKARA
6
 
 
FLORIANA FC
10
 
 
0
0
0
0
TV

17:00
POST
BENDEL INSURANCE FC
9
 
 
ENUGU RANGERS
11
 
 
 

17:00
FIN
EL KANEMI WARRIORS
2
 
 
ABIA WARRIORS
7
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
ENYIMBA
3
 
 
REMO STARS
8
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
HEARTLAND
3
 
 
IFEANYI UBA
1
 
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
KANO PILLARS
6
 
 
YOBE STARS
11
 
 
2
0
3
1

17:00
FIN
KWARA UNITED
7
 
 
WIKKI TOURISTS
6
 
 
1
0
1
0
 

17:00
POST
LOBI STARS
12
 
 
RIVERS UNITED
5
 
 
 

17:00
FIN
MFM FC
1
 
 
NIGER TORNADOES
10
 
 
1
2
3
2
 

17:00
FIN
PLATEAU UNITED
8
 
 
GO ROUND OMOKU
5
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
BOAVISTA
14
1
 
SANTA CLARA
9
1
 
0
0
1
0
TV

17:00
FIN
SC BRAGA
3
2
 
CHAVES
17
2
 
0
0
2
1
TV

17:00
FIN
OLIVEIRENSE
11
 
 
MAFRA
6
 
 
1
1
3
2

17:00
FIN
PACOS FERREIRA
1
 
 
VARZIM
12
 
1
1
0
1
0

17:00
FIN
HEART OF MIDLOTHIAN
1
 
AUCHINLECK TALBOT
 
3
 
3
0
4
0

17:00
FIN
ALBACETE
1
 
 
MALLORCA
9
 
1
1
0
2
0
TV

17:00
FIN
FC SION
6
2
 
FC LUGANO
8
3
 
1
1
2
2
TV

17:00
FIN
FC THUN
2
2
 
BSC YOUNG BOYS
1
6
 
0
1
1
1
TV

17:00
FIN
NEUCHATEL XAMAX FC
10
2
 
FC LUZERN
7
4
1
2
0
2
1
TV

16:45
FIN
OVIEDO B
7
 
 
REAL UNION
13
 
 
1
1
1
1

16:30
FIN
FOVU CLUB
2
 
 
EDING SPORT FC
8
 
 
1
1
1
1
 

16:30
FIN
NEW STARS
9
 
 
UNION DOUALA
5
 
 
0
0
1
1
 

16:30
FIN
STADE RENARD
5
 
 
AS FORTUNA
9
 
 
0
0
1
0

16:30
FIN
DC MOTEMA PEMBE
3
 
 
SANGA BALENDE
6
 
 
0
0
1
1
 

16:30
FIN
OLIMPIK DONETSK
 
 
OLIMPIJA LJUBLJANA
 
 
 
0
0
0
0
 

16:30
FIN
SKA-KHABAROVSK
 
 
CSKA 1948
 
 
 
0
0
0
0
 

16:30
FIN
WERDER BREMEN
10
 
 
FC AUGSBURG
15
1
 
3
0
4
0
TV

16:30
FIN
ARKA GDYNIA
11
3
 
KORONA KIELCE
4
1
 
0
2
1
2
TV

16:30
FIN
CARDIFF MET
1
 
 
CEFN DRUIDS AFC
4
 
 
0
0
3
0
 

16:00
FIN
PWD BAMENDA
6
 
 
COLOMBE
3
 
 
0
0
1
1

16:00
FIN
INTER ZAPRESIC
8
 
 
HNK RIJEKA
2
 
 
0
0
0
3
TV

16:00
FIN
E.N. PARALIMNIOU
10
 
 
APOEL
1
 
 
0
1
0
2
TV

16:00
FIN
ARIS LIMASSOL
4
 
1
ETHNIKOS ACHNAS
3
 
1
0
1
2
2

16:00
POST
EVERTON (W)
10
 
 
BIRMINGHAM (W)
4
 
 

16:00
FIN
MONTPELLIER
6
1
 
MONACO
16
5
1
0
1
2
2
TV

16:00
FIN
NANTES
14
1
 
NIMES
9
2
 
2
0
2
4
TV

16:00
FIN
TOULOUSE
15
2
 
REIMS
11
4
 
0
0
1
1
TV

16:00
FIN
CHORNOMORETS ODESA
 
 
RAKOW CZESTOCHOWA
 
 
 
0
0
0
0
 

16:00
FIN
DINAMO MINSK
 
 
KARPATY LVIV
 
 
 
0
1
1
2
 

16:00
FIN
PUNE CITY
7
 
 
ATLETICO DE KOLKATA
6
 
 
1
1
2
2
 

16:00
FIN
ATALANTA
5
1
 
SPAL
15
3
 
0
1
2
1
TV

16:00
FIN
SAMPDORIA
9
3
 
FROSINONE
19
3
 
0
1
0
1
TV

16:00
FIN
TORINO
8
2
 
UDINESE
16
3
1
1
0
1
0
TV

16:00
FIN
FOGGIA
15
3
 
PESCARA
5
1
 
1
0
1
1
TV

16:00
FIN
LIVORNO
16
4
 
COSENZA
14
2
1
0
0
2
0
TV

16:00
FIN
PRISHTINA
 
 
TREPCA 89
 
 
 
0
0
0
0
0
0
4-5

16:00
FIN
KAC KENITRA
4
 
 
JSM LAAYOUNE
14
 
2
0
0
2
0
 

16:00
FIN
MAGHREB FES
3
 
 
RAJA BENI MELLAL
2
 
1
0
0
2
0
 

15:45
FIN
SEPAHAN FC
1
1
 
SEPIDROOD RASHT
15
 
 
0
0
3
0

15:45
FIN
AL SHORTA
1
 
 
AL-NAJAF
13
 
 
0
1
1
1
 

15:30
FIN
CERCLE BRUGGE
13
3
1
CLUB BRUGGE
2
4
 
1
2
2
2
TV

15:30
FIN
TOTTENHAM
3
3
 
LEICESTER
12
1
 
1
0
3
1
TV

15:30
FIN
NASSAJI MAZANDARAN
10
1
 
TRACTOR SAZI
4
 
 
0
1
1
1
TV
 

15:30
FIN
JUVENTUS (U23)
11
 
 
ARZACHENA
19
 
 
0
0
1
0

15:30
FIN
LUCCHESE
18
 
1
GOZZANO
12
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
NOVARA
10
 
 
CARRARESE
3
 
 
0
1
1
2

15:30
FIN
OLBIA
17
 
 
CUNEO
13
 
 
1
0
1
2

15:30
FIN
PRO VERCELLI
2
 
1
PRO PATRIA
7
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
ROBUR SIENA
6
 
 
ALESSANDRIA
14
 
 
1
0
3
1

15:30
POST
VIRTUS ENTELLA
5
 
 
PRO PIACENZA
20
 
 

15:30
FIN
BISCEGLIE
17
 
 
TRAPANI
2
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
CATANZARO
3
 
 
PAGANESE
18
 
1
2
1
4
1

15:30
FIN
MONOPOLI
6
 
 
VITERBESE CASTRENSE
12
 
 
0
2
0
2

15:30
FIN
RIETI
15
 
 
SICULA LEONZIO
13
 
 
0
0
0
0

15:30
FIN
VIRTUS FRANCAVILLA
11
 
 
MATERA
19
 
 
0
0
3
0

15:30
FIN
EMMEN
15
1
 
ADO DEN HAAG
9
2
 
2
0
3
2
TV

15:30
FIN
GRONINGEN
14
1
 
VITESSE
5
 
 
1
1
2
1
TV

15:30
FIN
CELTIC
1
 
ST JOHNSTONE
 
 
 
2
0
5
0
TV

15:30
FIN
BAROKA FC
14
 
 
BLOEM CELTIC
5
 
 
2
1
2
2

15:30
FIN
GOLDEN ARROWS
10
 
 
SUPERSPORT UNITED
6
 
 
0
2
2
3
TV

15:30
FIN
AJAX CAPE TOWN
3
 
1
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
7
 
 
1
2
4
4

15:30
FIN
RICHARDS BAY FC
5
 
 
CAPE UMOYA UNITED FC
13
 
2
1
0
2
1

15:30
FIN
TS GALAXY FC
8
 
 
REAL KINGS FC
16
 
 
0
0
1
0

15:30
FIN
TS SPORTING
9
 
 
MACCABI
11
 
 
0
1
2
2

15:30
FIN
FC CHIASSO
9
 
 
SERVETTE FC
1
 
 
2
1
2
1

15:30
FIN
FC WIL 1900
4
 
 
FC SCHAFFHAUSEN
6
 
 
1
0
1
1

15:00
FIN
FK KUKESI
3
 
 
TIRANA
7
 
 
0
0
0
1
TV

15:00
FIN
LUFTETARI GJIROKASTER
8
 
 
FLAMURTARI VLORE
6
 
 
0
0
0
0
TV

15:00
FIN
DRAGON DE YAOUNDE
2
 
 
AVION NKAM
8
 
 
0
0
1
1
 

15:00
FIN
DIGENIS AKRITAS M.
1
 
1
OMONIA PSEVDA
2
 
 
4
0
4
1

15:00
FIN
AALBORG
8
1
 
RANDERS FC
4
1
 
0
0
0
3
TV

15:00
FIN
MANCHESTER CITY (W)
1
 
 
CHELSEA (W)
3
 
 
2
0
2
2

15:00
FIN
EINTRACHT BRAUNSCHWEIG
19
 
 
SV WEHEN
3
 
 
1
2
2
3

15:00
FIN
1899 HOFFENHEIM (W)
5
 
 
FRANKFURT (W)
6
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
SC SAND (W)
8
 
 
TURBINE POTSDAM (W)
3
 
 
1
1
2
3

15:00
FIN
AEK ATHENS
3
3
 
OFI
14
3
 
1
0
1
0
TV

15:00
FIN
A.O.K. KERKYRA
2
 
1
APOLLON LARISSA FC
3
 
 
0
1
1
2

15:00
FIN
AE KARAISKAKIS
11
 
 
VOLOS NPS
1
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
AITTITOS SPATON
14
 
1
PLATANIAS
7
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
EGINIAKOS
16
 
 
PANACHAIKI 1891
5
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
IRODOTOS
13
 
 
AEP IRAKLIS 1908 PAE
8
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
KISSAMIKOS
10
 
 
SPARTI
15
 
 
2
0
4
1

15:00
FIN
ARIS AVATOU
6
 
 
APOLLON PARALIMNIOU
4
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
ASPIS XANTHIS
14
 
 
ORFEAS PUMA XANTHIS
7
 
 
0
0
0
2

15:00
FIN
ETHNIKOS SIDIROKASTROU
13
 
 
KALAMPAKIOU AE
10
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
KAVALA
2
 
 
NESTOS CHRISOUPOLIS
1
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
KOSMIOU PAO
12
 
 
ETHNIKOS ALEXANDROUPOLIS
11
 
 
0
0
3
3

15:00
FIN
ALMOPOS ARIDEAS
6
 
 
MELITEVS MELITIS
14
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
ARIS PALEOHORIOU
2
 
 
OLYMPIAKOS KIMINON
10
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
ELPIS SKOUTAREOS
1
 
 
KOUFALION PAO
12
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
ERMIS AMYNTEOU
13
 
 
ANAGENNISI GIANNITSA
9
 
 
0
0
1
1

15:00
FIN
LAGKADAS
11
 
 
AGROTIKOS ASTERAS
7
 
 
0
0
0
2

15:00
FIN
MAKEDONIKOS A.S.
8
 
 
NIKI AGKATHIAS
3
 
 
0
0
2
3

15:00
FIN
TRIGLIA PO
4
 
 
EDESSAIKOS
5
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
ACHERON KANALAKIOU
7
 
 
MAKEDONIKOS FOUFA
4
 
 
0
0
1
1

15:00
CANC
FLORIADAS AO
13
 
 
GREVENA AERATA
12
 
 

15:00
FIN
KRONOS ARGIRADON
1
 
 
M.ALEXANDROS KALLITHEAS
10
 
 
0
0
3
1

15:00
FIN
THESPROTOS
6
 
 
MAKEDONIKOS SIATISTAS
11
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
TILIKRATIS
8
 
 
SOULI PARAMITHIAS
5
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
ACHILLEAS NEOKESARIAS
12
 
 
METEORA AS
4
 
 
0
0
3
3

15:00
FIN
ALMYROS
8
 
 
ECONOMOS TSARITSANIS
9
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
APOLLON MAKRICHORIOU
7
 
 
SELLANON AO
5
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
FOKIKOS
13
 
 
PIERIKOS
10
 
 
0
0
2
3

15:00
FIN
NIKI VOLOU
1
 
 
ASTERAS ITEAS
3
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
STILIS AO
11
 
 
OLYMPIAKOS VOLOU 1937
2
 
 
0
0
0
2

15:00
CANC
THISEAS AGRIAS
6
 
 
ANAGENNISI KARDITSAS
14
 
 

15:00
FIN
AMPELAKIAKOS
10
 
 
ATSALENIOS
9
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
ETHNIKOS PIRAEUS
1
 
 
EPISKOPI
6
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
GIOUCHTAS
2
 
 
PROODEFTIKI
8
 
 
0
0
2
0

15:00
FIN
IONIKOS
4
 
 
ATROMITOS PIRAEUS
12
 
 
0
0
5
0

15:00
FIN
KERATSINI
5
 
 
IERAPETRA
3
 
 
0
0
2
1

15:00
FIN
NEAPOLIS AE
13
 
 
PALEOHORA
11
 
 
0
0
1
3

15:00
FIN
ACHARNAIKOS
9
 
 
PANILIAKOS
6
 
 
0
0
0
0

15:00
FIN
DIAGORAS VRAHNEIKON
7
 
 
PANMOVRIAKOS
10
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
PALLINIAKOS AO
4
 
 
PAMVOUPRASIAKOS AO VARDAS
3
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
APOLLON ERETRIAS
12
 
 
AGIOI ANARGIRON
4
 
 
0
0
2
5
 

15:00
FIN
EGALEO
1
 
 
CHALKIS AO
11
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
EOLIKOS
3
 
 
ILISIAKOS
2
 
 
0
0
2
1
 

15:00
FIN
KALLITHEA
9
 
 
AGIOS IEROTHEOS
6
 
 
0
0
2
0
 

15:00
FIN
KORINTHOS 2006
10
 
 
CHARAVGIAKOS
8
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
THIELLA KAMARIOU
7
 
 
PANTHIRAIKOS
5
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
ASTERAS VLAHIOTI
10
 
 
ERMIONIDA
4
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
KALAMATA
1
 
 
DIMOU PELLANAS KASTOREIOU
6
 
 
0
0
3
1
 

15:00
FIN
KATASTARIOU AO
5
 
 
ENOSI PANASPROPIRG. DOXAS
2
 
 
0
0
2
2
 

15:00
FIN
MANDRAIKOS
11
 
 
IPATOU AO
7
 
 
0
0
0
0
 

15:00
FIN
PAMISSOS MESSINIS
13
 
 
AMVRISSEAS
9
 
 
0
0
0
2
 

15:00
FIN
PANARKADIKOS
8
 
 
PANARGIAKOS
3
 
 
0
0
2
1
 

15:00
FIN
BALMAZUJVAROS
18
 
 
KAZINCBARCIKAI
9
 
 
0
0
1
0

15:00
FIN
BUDAFOKI MTE
15
 
 
SIOFOK
16
 
2
1
1
2
1

15:00
FIN
CSAKVAR
8
 
 
VASAS
6
 
 
0
1
2
3

15:00
FIN
DOROGI FC
11
 
 
SOROKSAR
7
 
 
0
2
0
2

15:00
FIN
GYORI ETO FC
10
 
 
MONORI SE
20
 
 
0
0
2
1

15:00
FIN
NYIREGYHAZA
12
 
 
CEGLEDI VSE
17
 
 
3
0
4
1

15:00
FIN
TISZAKECSKE FC
13
 
1
MTE 1904
19
 
2
0
0
1
1

15:00
FIN
VAC
14
 
 
GYIRMOT SE
1
 
 
1
0
1
1

15:00
FIN
FELDA UNITED FC
8
 
 
PKNP
11
 
 
0
1
1
1
 

15:00
FIN
HIBERNIANS FC
1
 
 
GZIRA UNITED
3
 
1
1
0
1
0
TV

15:00
FIN
GOZTEPE
11
6
1
ALANYASPOR
12
3
 
2
1
3
2
TV

15:00
FIN
ADANASPOR AS
12
 
 
ALTAY
11
 
 
2
0
2
3

15:00
FIN
ISTANBULSPOR AS
13
 
 
ADANA DEMIRSPOR
9
 
 
0
0
2
0

15:00
FIN
BUL FC
4
 
 
EXPRESS FC
10
 
 
0
0
1
0
 

14:30
FIN
SABAIL
3
 
1
ZIRA
8
 
 
0
1
0
2

<