Information
All Games Live Finished Scheduled
SORT BY TIME
SORT BY LEAGUE
Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FINISHED GAMES
22:30
POST
WCQ
COLOMBIA
8
 
 
VENEZUELA
4
 
 

22:00
POST
GS
MOROCCO
1
 
 
CENTRAL AFRICAN REPUBLIC
3
 
 

22:00
POST
GS
TUNISIA
1
 
 
TANZANIA
3
 
 

22:00
CANC
FRI
ENGLAND
 
 
ITALY
 
 
 
 

22:00
CANC
FRI
FRANCE
 
 
UKRAINE
 
 
 
 

22:00
POST
PR
FINN HARPS
8
 
 
BOHEMIANS
3
 
 

22:00
POST
SD
ELCHE
6
 
 
GIRONA
5
 
 

21:45
CANC
FRI
POLAND
 
 
FINLAND
 
 
 
 

21:45
CANC
FRI
SAN MARINO
 
 
ALBANIA
 
 
 
 

21:45
CANC
FRI
SLOVENIA
 
 
TURKEY
 
 
 
 

21:45
CANC
FRI
WALES
 
 
AUSTRIA
 
 
 
 

21:45
POST
D1
DORDRECHT
19
 
 
DEN BOSCH
11
 
 

21:45
POST
SF
BALLYMENA UNITED
 
 
COLERAINE FC
 
 
 

21:45
POST
PR
CORK CITY
9
 
 
SLIGO ROVERS
10
 
 

21:45
POST
PR
DUNDALK
2
 
 
WATERFORD FC
6
 
 

21:45
POST
PR
SHELBOURNE
5
 
 
DERRY CITY
7
 
 

21:45
POST
PR
ST. PATRICKS ATHLETIC
4
 
 
SHAMROCK ROVERS
1
 
 

21:45
POST
D1
ATHLONE TOWN
10
 
 
DROGHEDA UNITED
2
 
 

21:45
POST
D1
BRAY WANDERERS
5
 
 
UCD
4
 
 

21:45
POST
D1
CABINTEELY
1
 
 
COBH RAMBLERS
6
 
 

21:45
POST
D1
GALWAY UNITED
7
 
 
LONGFORD TOWN FC
3
 
 

21:05
POST
SCH
ARBROATH
6
 
 
DUNDEE UTD
1
 
 

21:00
POST
GS
COTE D IVOIRE
3
 
 
MADAGASCAR
1
 
 

21:00
POST
GS
GHANA
1
 
 
SUDAN
3
 
 

21:00
POST
GS
MALI
2
 
 
NAMIBIA
3
 
 

21:00
POST
SLW
ANDERLECHT (W)
1
 
 
OH LEUVEN (W)
6
 
 

21:00
POST
SLW
CLUB BRUGGE (W)
5
 
 
GENT (W)
3
 
 

21:00
POST
SLW
STANDARD LIEGE (W)
2
 
 
GENK (W)
4
 
 

21:00
POST
QR
SCOTLAND (U21)
3
 
 
CROATIA (U21)
4
 
 
 

21:00
FIN
FRC
IFK TUMBA
 
 
FC DJURSHOLM
 
 
 
0
0
0
1
 

1.61

5.00

3.50

20:30
POST
EST
EBREICHSDORF
3
 
 
ADMIRA WACKER (AM)
15
 
 

20:30
POST
EST
FC MAUERWERK
12
 
 
NEUSIEDL/SEE
11
 
 

20:30
POST
EST
MARCHFELD MANNSDORF
1
 
 
RAPID VIENNA (AM)
2
 
 

20:30
POST
EST
SC WIENER NEUSTADT
10
 
 
SG TRAISKIRCHEN
14
 
 

20:30
POST
EST
WIENER SPORTKLUB
4
 
 
LEOBENDORF
16
 
 

20:30
POST
WST
ROT-WEISS ESSEN
3
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
8
 
 

20:30
POST
EDW
AJAX (W)
2
 
 
EXCELSIOR/BARENDRECHT (W)
8
 
 

20:30
POST
EDW
HEERENVEEN (W)
4
 
 
ADO DEN HAAG (W)
5
 
 

20:30
POST
EDW
PEC ZWOLLE (W)
7
 
 
TWENTE (W)
3
 
 

20:30
POST
EDW
VV ALKMAAR (W)
6
 
 
PSV (W)
1
 
 

20:15
FIN
FRC
EKENASSJONS IF
 
 
MYRESJO IF
 
 
 
3
3
6
5
 

1.11

8.00

11.00

20:15
POST
BLW
FRANKFURT (W)
6
 
 
SC SAND (W)
7
 
 

20:00
POST
GS
SOUTH AFRICA
2
 
 
SAO TOME E PRINCIPE
4
 
 

20:00
POST
EST
ASK-BSC BRUCK/LEITHA
13
 
 
SV MATTERSBURG (AM)
8
 
 

20:00
POST
EST
ASV DRASSBURG
9
 
 
SC WIENER VIKTORIA
7
 
 

20:00
POST
D1
HB KOGE
7
 
 
FC FREDERICIA
3
 
 

20:00
POST
QR
KOSOVO (U21)
3
 
 
ALBANIA (U21)
4
 
 
 

20:00
POST
NAT
BASTIA-BORGO
13
 
 
TOULON
18
 
 

20:00
POST
NAT
BOULOGNE
3
 
 
BEZIERS
16
 
 

20:00
POST
NAT
CHOLET
12
 
 
QUEVILLY
14
 
 

20:00
POST
NAT
CONCARNEAU
11
 
 
DUNKERQUE
2
 
 

20:00
POST
NAT
CRETEIL
9
 
 
PAU
1
 
 

20:00
POST
NAT
LAVAL
10
 
 
VILLEFRANCHE
7
 
 

20:00
POST
NAT
LE PUY
15
 
 
RED STAR FC 93
4
 
 

20:00
POST
NAT
LYON DUCHERE
8
 
 
GAZELEC FC AJACCIO
17
 
 

20:00
FIN
FRC
ASKERODS IF (W)
 
 
VINSLOVS IF (W)
 
 
 
0
3
0
10
 

20:00
CANC
FRC
ENHORNA IF
 
 
SODERTALJE FF
 
 
 
 

1.57

5.25

4.00

20:00
FIN
FRC
GILLBERGA LISTA IF
 
 
BAGGETORPS IF
 
 
 
2
0
6
0
 

1.12

8.00

11.00

20:00
FIN
FRC
LINDO FF
 
 
DAGSBERGS
 
 
 
0
2
0
2
 

20:00
FIN
FRC
QVIDING FIF
 
 
IK ODDEVOLD
 
 
 
0
0
0
0
 

1.61

4.00

4.50

20:00
POST
3.LG
FC WURZBURGER KICKERS
10
 
 
CARL ZEISS JENA
20
 
 

20:00
POST
NTH
SCHWARZ-WEISS REHDEN
8
 
 
HANNOVER 96 II
13
 
 

20:00
POST
WST
BORUSSIA DORTMUND II
7
 
 
FC KOLN II
5
 
 

20:00
POST
WST
SPORTFREUNDE LOTTE
10
 
 
SC VERL
2
 
 

20:00
POST
S/W
KICKERS OFFENBACH
8
 
 
TSV STEINBACH
3
 
 

20:00
POST
S/W
SV ELVERSBERG
2
 
 
FK PIRMASENS
16
 
 

20:00
POST
BAV
SV HEIMSTETTEN
14
 
 
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
5
 
 

19:30
POST
QR
NETHERLANDS (U21)
1
 
 
BELARUS (U21)
3
 
 
 

19:30
CANC
FRC
GERMANIA HALBERSTADT
 
 
VFL WOLFSBURG
 
 
 
 

19:30
FIN
FRC
LUNDS BK
 
 
IFK MALMO FK
 
 
 
3
0
3
1
 

1.28

6.00

7.50

19:30
CANC
FRI
PORTUGAL
 
 
BELGIUM
 
 
 
 

19:00
POST
GS
NIGERIA
1
 
 
SIERRA LEONE
4
 
 

19:00
FIN
PR
RUKH BREST
12
 
 
FC ENERGETIK-BGATU MINSK
1
 
 
0
1
0
1

2.25

3.60

2.90

19:00
POST
D1
VIBORG
2
 
 
ROSKILDE
12
 
 

19:00
POST
QR
WALES (U21)
3
 
 
MOLDOVA (U21)
5
 
 
 

19:00
POST
NAT
AVRANCHES
6
 
 
BOURG-EN-BRESSE 01
5
 
 

19:00
CANC
FRI
DENMARK
 
 
FAROE ISLANDS
 
 
 
 

18:45
POST
PR
EAST RIFFA CLUB
3
 
 
AL-SHABAB MANAMA
9
 
 
 

18:30
POST
QR
LITHUANIA (U21)
5
 
 
SAN MARINO (U21)
6
 
 
 

18:30
POST
QR
POLAND (U21)
2
 
 
LATVIA (U21)
6
 
 
 

18:00
POST
GS
GUINEA
1
 
 
CHAD
4
 
 

17:00
POST
CTR
ATSV WOLFSBERG
14
 
 
RIED (AM)
13
 
 

17:00
POST
CTR
DEUTSCHLANDSBERGER
11
 
 
FC GLEISDORF 09
10
 
 

17:00
POST
CTR
SC KALSDORF
12
 
 
ATSV STADL-PAURA
15
 
 

17:00
POST
CTR
STURM GRAZ (AM)
1
 
 
FC WELS
16
 
 

17:00
POST
CTR
SV ALLERHEILIGEN
2
 
 
UNION VB VOCKLAMARKT
7
 
 

17:00
POST
CTR
UNION GURTEN
4
 
 
WOLFSBERGER AC (AM)
6
 
 

17:00
POST
CTR
USV ST. ANNA AM AIGEN
8
 
 
GLEICHENBERG
5
 
 

17:00
POST
CTR
WSC HERTHA
3
 
 
SC WEIZ
9
 
 

17:00
FIN
PR
TORPEDO ZHODINO
7
 
 
BELSHINA BOBRUISK
16
 
 
0
0
1
0

1.50

4.20

6.50

17:00
POST
QR
GREECE (U21)
2
 
 
CZECH REPUBLIC (U21)
1
 
 
 

17:00
POST
L1
CLUB AFRICAIN
4
 
 
ETOILE S. METLAOUI
14
 
 

17:00
POST
L1
CS CHEBBA
9
 
 
US MONASTIRIENNE
3
 
 

17:00
POST
L1
CS HAMMAM-LIF
11
 
 
AS SOLIMAN
8
 
 

17:00
POST
L1
CS SFAXIEN
2
 
 
CA BIZERTIN
13
 
 

17:00
POST
L1
ETOILE DU SAHEL
6
 
 
US TATAOUINE
10
 
 

17:00
POST
L1
STADE TUNISIEN
5
 
 
JS KAIROUANAISE
12
 
 

17:00
POST
L1
US BEN GUERDANE
7
 
 
ESPERANCE ST
1
 
 

16:30
POST
OHA
HAMM UNITED
4
 
 
UNION TORNESCH
9
 
 
 

16:20
POST
PR
AL-HALA
10
 
 
MANAMA CLUB
6
 
 
 

16:00
POST
QR
MALTA (U21)
6
 
 
UKRAINE (U21)
4
 
 
 

16:00
CANC
FRI
KAZAKHSTAN
 
 
LITHUANIA
 
 
 
 

15:35
POST
D2A
AL-SUQOOR
12
 
 
AL-SAHEL QATIF
2
 
 
 

15:30
POST
OHE
HESSEN DREIEICH
4
 
 
FC EDDERSHEIM
12
 
 
 

15:30
POST
OHA
HAMBURGER SV III
14
 
 
USC PALOMA
17
 
 
 

15:30
POST
OMI
FC WEGBERG-BEECK
1
 
 
SV BREINIG
8
 
 
 

15:15
POST
D2B
ARAR
2
 
 
AL-ARABI AL-SAUDI
4
 
 
 

15:05
POST
D2B
AL-KHLOOD
3
 
 
AL-DRAE
12
 
 
 

15:00
CANC
FRC
DJURGARDEN
 
 
GIF SUNDSVALL
 
 
 
 

15:00
POST
OBN
SC ELTERSDORF
1
 
 
SPVGG BAYERN HOF
2
 
 
 

15:00
POST
OBW
FC NOETTINGEN
6
 
 
SV SANDHAUSEN II
10
 
 
 

15:00
POST
D2A
AL-WASHM
6
 
 
AL ENTESAR
9
 
 
 

14:50
POST
D2A
AL-SADD SAUDI
7
 
 
AFIF
10
 
 
 

14:50
POST
D2B
AL-RIYADH
6
 
 
AL-SHARQ
8
 
 
 

14:40
POST
D2A
AL-JABIL
11
 
 
AL-AKHDOUD
3
 
 
 

14:40
POST
D2A
AL-RAWDHAH
8
 
 
WEG SC
5
 
 
 

14:40
POST
D2B
AL-SAFA
10
 
 
AL-HJAZZ
9
 
 
 

14:20
POST
D2B
AL-OROBAH FC
5
 
 
AL-ANWAR
11
 
 
 

11:00
POST
SA
CAMPBELLTOWN CITY
8
 
 
ADELAIDE OLYMPIC
4
 
 

11:00
POST
VIC
GREEN GULLY
9
 
 
SOUTH MELBOURNE
8
 
 

10:30
POST
AL
MELBOURNE CITY
2
 
 
ADELAIDE UNITED
7
 
 

OFF

OFF

OFF

10:30
POST
VIC
MELBOURNE KNIGHTS
11
 
 
OAKLEIGH CANNONS
2
 
 

04:00
POST
1QR
GUATEMALA
 
 
MONTSERRAT
 
 
 

03:00
POST
VIC
HEIDELBERG UNITED
5
 
 
BENTLEIGH GREENS
10
 
 

02:30
CANC
FRI
MEXICO
 
 
CZECH REPUBLIC
 
 
 
 

02:10
POST
WCQ
ARGENTINA
9
 
 
ECUADOR
10
 
 

02:00
POST
BW
IRANDUBA (W)
12
 
 
FLAMENGO (W)
13
 
 
 

02:00
POST
1QR
BAHAMAS
 
 
FRENCH GUIANA
 
 
 

02:00
POST
1QR
GUADELOUPE
 
 
ST VINCENT & GRENADINES
 
 
 

01:30
POST
BW
CORINTHIANS (W)
5
 
 
CRUZEIRO (W)
7
 
 
 

01:00
POST
1QR
BARBADOS
 
 
GUYANA
 
 
 

00:45
POST
WCQ
URUGUAY
3
 
 
CHILE
7
 
 

00:30
POST
WCQ
PARAGUAY
1
 
 
PERU
2
 
 

00:00
POST
GAU
SAO JOSE-RS
4
 
 
NOVO HAMBURGO
2
 
 

00:00
POST
BW
SANTOS (W)
2
 
 
SAO PAULO (W)
9
 
 
 

SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score