Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

FULL TIME RESULT ONLY
16:30
FTR
SL
FC RENAISSANCE
18
 
 
US PANDA
16
 
 
Full Time Result Only
 

 
FINISHED GAMES
23:00
FIN
PPO
CHAVELINES JUNIORS
 
1
CARLOS STEIN FC
 
 
 
0
1
1
2

23:00
FIN
PD
ZULIA FC
4
 
 
TRUJILLANOS FC
7
 
 
0
0
2
0

22:45
FIN
LP
ROSARIO CENTRAL
18
2
 
PATRONATO
13
4
 
1
1
3
2

2.15

3.30

3.10

22:45
FIN
CUP
CF OS BELENENSES
 
1
SPORTING CP
 
 
 
0
1
0
4

17.00

9.50

1.05

22:30
FIN
SD
ATLETICO LA CRUZ
3
 
 
MINERVEN EXPRESO AZUL
8
 
 
3
1
6
2

22:00
FIN
B
BRUSQUE
13
 
 
REMO
10
 
 
0
1
3
1

22:00
FIN
PD
PALESTINO
2
 
O HIGGINS
11
1
1
1
1
2
2

1.65

3.50

4.75

22:00
FIN
AP2A
ESCORPIONES
7
 
 
AD CARMELITA
2
 
 
0
0
0
2

22:00
FIN
ECH
WEST BROM
2
3
 
BIRMINGHAM
17
 
 
0
0
1
0

1.57

4.00

6.00

22:00
FIN
L1
PARIS SAINT GERMAIN
1
1
 
ANGERS
4
2
 
0
1
2
1

1.36

5.00

8.00

22:00
FIN
CLGrA
LIJA ATHLETIC
10
 
 
VITTORIOSA STARS
7
 
 
2
0
4
0
 

22:00
FIN
PR
SHAMROCK ROVERS
1
 
 
SLIGO ROVERS
3
2
 
2
0
2
0

1.65

3.50

5.25

22:00
FIN
SD
EIBAR
5
3
 
ALMERIA
1
4
 
1
0
1
0

2.20

3.40

3.30

22:00
FIN
PDR2
ALCOYANO
10
 
1
UCAM MURCIA
9
 
 
0
0
3
2

2.20

3.10

3.10

22:00
FIN
PDR2
FC ANDORRA
8
 
 
SAN FERNANDO
15
 
 
1
0
1
0

1.90

3.40

3.75

21:45
FIN
1A
CLUB BRUGGE
4
3
 
KORTRIJK
8
5
 
2
0
2
0

1.18

5.75

15.00

21:45
FIN
EL1
BURTON ALBION
9
4
 
MORECAMBE
13
1
 
2
1
3
2

2.15

3.40

3.30

21:45
FIN
DGrD
PRATO
 
 
SERAVEZZA
 
 
 
0
0
0
0
 

21:45
FIN
PR
BOHEMIANS
5
4
 
DUNDALK
9
3
 
0
1
1
1

2.10

3.80

3.00

21:45
FIN
PR
DERRY CITY
4
3
1
ST. PATRICKS ATHLETIC
2
1
1
0
0
1
0

2.45

3.10

2.90

21:45
FIN
PR
DROGHEDA UNITED
6
 
 
LONGFORD TOWN FC
10
 
 
0
0
2
0

1.53

4.20

5.75

21:45
FIN
PR
WATERFORD FC
8
4
1
FINN HARPS
7
2
 
1
0
4
1

2.40

3.20

2.87

21:45
FIN
D1
COBH RAMBLERS
9
 
 
SHELBOURNE
1
 
 
2
0
2
0

21:45
FIN
D1
GALWAY UNITED
2
 
1
WEXFORD FC
10
 
 
2
1
2
1

21:45
FIN
D1
TREATY UNITED
5
 
 
ATHLONE TOWN
6
 
 
0
1
1
1

21:45
FIN
D1
UCD
3
 
 
CORK CITY
7
 
 
1
0
1
0

21:45
FIN
SCH
HAMILTON ACADEMICAL
8
2
 
PARTICK
5
3
 
0
1
1
6

2.80

3.30

2.15

21:45
FIN
SL2
EDINBURGH CITY
5
3
 
KELTY HEARTS
1
2
 
1
2
2
3

10.00

4.75

1.25

21:30
FIN
BL
1899 HOFFENHEIM
11
1
 
FC KOLN
6
1
 
1
0
5
0

1.90

3.80

3.60

21:30
FIN
1L
KORONA KIELCE
2
 
 
WIDZEW LODZ
1
 
1
0
1
0
1

2.30

3.30

2.75

21:30
FIN
D1
BRAY WANDERERS
4
 
 
CABINTEELY
8
 
 
1
0
1
2

21:30
FIN
CHL
FC STADE LS OUCHY
3
 
 
FC AARAU
5
 
 
0
2
0
2

21:30
FIN
CHL
FC THUN
4
 
1
FC WINTERTHUR
1
 
 
0
0
0
2

21:30
FIN
CHL
NEUCHATEL XAMAX FC
2
 
 
FC VADUZ
6
 
 
0
0
0
2

21:15
FIN
1L1
CS CHENOIS
9
 
 
LANCY FC
6
 
 
1
3
3
3

21:00
FIN
1B
DEINZE
4
 
 
WAASLAND-BEVEREN
2
 
 
0
0
0
0

2.30

3.30

2.80

21:00
FIN
PL2/2
FULHAM (U23)
1
 
 
READING (U23)
9
 
 
2
0
3
0

21:00
FIN
NBI
MTK BUDAPEST
7
4
 
PUSKAS ACADEMY
5
3
 
0
0
0
1

3.60

3.50

2.05

21:00
FIN
ED
DE GRAAFSCHAP
6
 
 
FC EINDHOVEN
10
1
 
0
0
0
0

1.44

4.75

6.50

21:00
FIN
ED
DEN BOSCH
19
 
 
ALMERE CITY FC
16
1
 
1
0
1
0

3.75

3.75

1.72

21:00
FIN
ED
EXCELSIOR
5
1
 
VVV VENLO
9
2
 
1
0
3
0

1.75

3.60

4.00

21:00
FIN
ED
HELMOND SPORT
18
2
 
ADO DEN HAAG
1
1
 
0
0
0
0

4.20

4.00

1.72

21:00
FIN
ED
JONG AJAX
11
4
 
JONG UTRECHT
7
 
 
1
1
3
1

1.83

3.80

3.60

21:00
FIN
ED
MVV
13
5
 
DORDRECHT
20
3
1
2
1
2
1

1.85

4.00

3.30

21:00
FIN
ED
NAC BREDA
17
2
 
JONG AZ
3
2
 
1
0
1
0

1.55

4.33

5.00

21:00
FIN
ED
RODA
8
1
 
JONG PSV
14
2
 
1
1
2
2

1.36

4.33

7.00

21:00
FIN
ED
TELSTAR
12
 
 
VOLENDAM
2
1
 
1
4
1
5

4.00

3.75

1.72

21:00
FIN
ED
TOP OSS
15
2
 
EMMEN
4
1
 
0
0
1
2

4.33

3.60

1.80

21:00
FIN
2D
NK NAFTA
6
 
 
NK KRKA
10
 
 
1
1
1
1

20:45
FIN
ONWL
VFL OLDENBURG
8
 
 
SPELLE-VENHAUS
6
 
 
2
2
2
2
 

20:45
FIN
SD
GENERAL DIAZ
17
 
 
2 DE MAYO
12
 
 
0
0
3
1
 

20:45
FIN
CUP
SINTRENSE
 
 
FC PORTO
 
 
 
0
2
0
5

12.00

9.00

1.08

20:30
FIN
LP
GODOY CRUZ
21
1
 
CENTRAL CORDOBA
25
1
 
0
0
0
0

1.65

3.80

4.33

20:30
FIN
EST
ASV DRASSBURG
12
 
 
SG TRAISKIRCHEN
8
 
 
0
1
0
2

20:30
FIN
EST
TEAM WIENER LINIEN
6
 
 
MARCHFELD DONAUAUEN
7
 
 
0
0
0
1

20:30
FIN
EST
WIENER SPORTKLUB
3
 
 
FIRST VIENNA FC 1894
2
 
 
0
1
0
3

20:30
FIN
SAL
TSV ST. JOHANN
1
 
 
SV AUSTRIA SALZBURG
2
 
 
1
2
1
2

20:30
FIN
WST
FC WEGBERG-BEECK
18
 
 
BORUSSIA MONCHENGLADB. II
8
 
 
1
0
1
0

20:30
FIN
OBS
HALLBERGMOOS
19
 
 
TSV SCHWABMUENCHEN
17
 
 
0
1
0
2

20:30
FIN
OBS
TSV 1880 WASSERBURG
14
 
 
SV DONAUSTAUF
9
 
 
0
1
3
2

20:30
FIN
OHEB
FC EDDERSHEIM
1
 
 
RW WALLDORF
3
 
 
1
1
2
2

20:30
FIN
OHAE
HAMM UNITED
8
 
 
TUS DASSENDORF
1
 
 
0
1
0
1

20:30
FIN
OHAW
TUS OSDORF
2
 
1
TSV BUCHHOLZ
5
 
 
1
0
1
2
 

20:30
FIN
ONR
SSVG VELBERT
2
 
 
SCHWARZ-WEISS ESSEN
16
 
 
2
2
5
2
 

20:30
FIN
JPL
AL-BAQA A
12
 
 
AL-SALT
3
 
 
0
1
0
1

20:30
FIN
JPL
AL-HUSSEIN SC
5
 
 
SAHAB SC
9
 
 
1
0
3
1

20:30
FIN
L1
GAZ METAN MEDIAS
14
3
 
DINAMO BUCURESTI
15
3
1
2
0
2
1

2.05

3.40

3.60

20:15
FIN
1PFL
LOKOMOTIV PLOVDIV
12
4
 
ARDA KARDZHALI
9
4
 
0
0
0
0

1.70

3.50

5.50

20:15
FIN
BLW
WERDER BREMEN (W)
12
 
 
SGS ESSEN (W)
7
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
EST
ASK-BSC BRUCK-LEITHA
11
 
 
SC WIENER NEUSTADT
14
 
 
3
0
5
1

20:00
FIN
CTR
GLEICHENBERG
7
 
 
FC GLEISDORF 09
15
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
CTR
SC WEIZ
8
 
 
DEUTSCHLANDSBERGER
1
 
 
0
0
1
0

20:00
FIN
CTR
TREIBACH
13
 
 
STURM GRAZ (AM)
3
 
 
0
3
2
3

20:00
FIN
CTR
UNION VB VOCKLAMARKT
2
 
 
SV ALLERHEILIGEN
9
 
 
1
1
2
1

20:00
FIN
TYR
SV HALL
11
 
 
FC KUFSTEIN
4
 
 
1
0
3
2

20:00
FIN
SAL
SAK 1914
10
 
 
USK ANIF
3
 
 
0
3
0
3

20:00
FIN
SAL
SV WALS GRUNAU
8
 
 
SV SEEKIRCHEN
6
 
 
0
0
0
2

20:00
FIN
SL
VIBORG
10
 
 
SILKEBORG
5
 
 
0
0
1
1

2.10

3.60

3.30

20:00
FIN
D1
FREMAD AMAGER
10
 
 
FC FREDERICIA
4
 
1
0
0
0
1

3.80

4.20

1.80

20:00
FIN
D2
SKIVE
11
 
 
AARHUS FREMAD
8
 
 
0
1
2
1

20:00
FIN
DS3
MARIENLYST
3
 
 
OKS
2
 
 
0
0
3
2

20:00
FIN
3.LG
VIKTORIA BERLIN
4
3
 
VFL OSNABRUCK
7
4
 
1
2
1
2

2.40

3.20

2.70

20:00
FIN
NTHN
SV DROCHTERSEN-ASSEL
4
 
 
HAMBURGER SV II
7
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
N/E
CARL ZEISS JENA
5
 
 
BFC DYNAMO
2
 
 
1
0
2
0

20:00
FIN
N/E
UNION FURSTENWALDE
17
 
 
HERTHA BERLIN II
13
 
 
0
1
3
2

20:00
FIN
WST
ROT-WEISS AHLEN
14
 
 
FC KOLN II
7
 
 
2
3
2
6

20:00
FIN
BAV
VIKTORIA ASCHAFFENBURG
9
 
 
SPVGG BAYREUTH
2
 
 
0
1
0
1

20:00
FIN
BAV
WACKER BURGHAUSEN
3
 
 
BAYERN MUNICH II
1
 
1
1
2
2
2

20:00
FIN
OBN
SC FEUCHT
7
 
 
FC EINTRACHT BAMBERG
1
 
 
0
0
0
0

20:00
FIN
IL
BANGA GARGZDAI B
8
 
 
FK ZALGIRIS KAUNAS B
13
 
 
1
0
3
1

20:00
FIN
CUP
ACADEMICA
 
 
FAMALICAO
 
 
 
0
3
0
4

4.75

3.75

1.61

20:00
FIN
PDR1
CD CALAHORRA
13
 
 
REAL UNION
15
 
 
2
2
2
4

1.83

3.25

4.20

20:00
FIN
PDR2
SABADELL
18
 
 
ATLETICO SANLUQUENO
4
 
 
0
0
1
0

1.90

3.20

3.75

20:00
FIN
D1S
LJUNGSKILE SK
6
 
 
QVIDING FIF
12
 
 
1
0
2
0

20:00
FIN
SL
ISTANBUL BASAKSEHIR
15
2
 
BESIKTAS
3
2
 
1
0
3
2

2.50

3.40

2.70

19:30
FIN
2L
AUSTRIA LUSTENAU
1
 
 
KAPFENBERGER SV
13
4
 
5
0
6
0

19:30
FIN
2L
FC LIEFERING
2
2
 
FC JUNIORS OO
14
1
 
0
0
2
0

19:30
FIN
2L
FLORIDSDORFER AC
7
2
 
SK VORWARTS STEYR
16
 
 
1
0
2
0

19:30
FIN
2L
SKN ST. POLTEN
11
4
 
GRAZER AK
4
3
1
3
0
6
1

19:30
FIN
SAL
SV GRODIG
9
 
 
SV KUCHL
5
 
 
0
1
0
3

19:30
FIN
2BL
HANNOVER 96
13
2
 
FC SCHALKE 04
4
2
 
0
0
0
1

2.70

3.50

2.50

19:30
FIN
2BL
SC PADERBORN 07
3
1
 
JAHN REGENSBURG
2
3
 
0
1
1
1

1.90

4.00

3.60

19:30
FIN
WST
FORTUNA DUSSELDORF II
6
 
 
FC SCHALKE 04 II
12
 
 
2
0
5
1

19:30
FIN
OBN
SV SELIGENPORTEN
16
 
 
SV VATAN SPOR
18
 
1
0
0
0
0
 

19:30
FIN
PL
NAFT AL-JANOOB
3
 
 
AL SHORTA
4
 
 
1
0
1
3
 

19:00
FIN
1.HNL
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
10
 
1
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
6
 
 
1
2
2
2

7.50

4.33

1.33

19:00
FIN
D2
ERMIS
11
 
 
NEA SALAMIS
4
 
 
1
1
3
2

19:00
FIN
D2
ONISILLOS SOTIRAS 2014
3
 
 
KARMIOTISSA POLEMIDION
7
 
 
0
2
1
3

19:00
FIN
FNL
USTI NAD LABEM
12
 
 
VLASIM
5
 
 
0
0
2
1

2.80

3.30

2.30

19:00
FIN
EL
TAMMEKA TARTU II
9
 
 
PAIDE LM II
3
 
 
2
0
2
2

19:00
FIN
KGrB
ILVES-2
9
 
 
HJS AKATEMIA
3
 
 
1
0
1
1

19:00
FIN
1.CFL
FK PETROVAC
5
 
 
FK PODGORICA
9
 
 
0
0
2
1

19:00
FIN
3Gr1
GJELLERASEN
3
 
 
LILLESTROM 2
7
 
 
0
0
0
1
 

19:00
FIN
PL
SHABAB AL-KHALIL
1
 
 
ISLAMI QALQILYA
7
 
 
1
0
2
0
 

19:00
FIN
1L
PUSZCZA NIEPOLOMICE
16
 
 
ODRA OPOLE
9
 
 
2
0
3
0

2.30

3.00

3.10

19:00
FIN
2L
ZNICZ PRUSZKOW
15
 
1
OLIMPIA ELBLAG
5
 
 
1
0
1
1

19:00
FIN
2D
TRIGLAV KRANJ
1
 
 
ND BILJE
9
 
 
1
0
3
0

18:30
FIN
PD
HUACHIPATO
2
 
ANTOFAGASTA
 
3
 
0
1
0
1

1.85

3.40

3.80

18:30
FIN
KGrC
OLS
7
 
 
OTP
3
 
 
0
2
2
4

18:30
FIN
BP2
KAWKAB A.C.MARRAKECH
16
 
 
MOGHREB TETOUAN
13
 
 
0
0
0
1
 

18:30
FIN
BP2
OLYMPIQUE DCHEIRA
15
 
 
WYDAD FES
7
 
 
0
0
3
2
 

18:30
FIN
D1
NYVA TERNOPIL
8
 
 
VPK-AHRO SHEVCHENKIVKA
14
 
 
2
0
2
0

18:00
FIN
PR
PYUNIK YEREVAN
4
 
 
ALASHKERT
9
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
PR
VELEZ MOSTAR
10
 
1
ZRINJSKI MOSTAR
2
 
 
0
0
0
1

18:00
FIN
1PFL
PIRIN BLAGOEVGRAD
14
3
 
BOTEV VRATSA
8
3
1
1
1
3
1

1.50

4.00

7.00

18:00
FIN
2.HNL
INTER ZAPRESIC
16
 
 
ORIJENT RIJEKA
4
 
 
0
0
1
0

18:00
FIN
FNL
FC ZBROJOVKA BRNO
1
 
 
VYSKOV
10
 
 
1
0
2
2

1.16

6.50

12.00

18:00
FIN
AGr1
BULGARIA U17 (W)
2
 
 
HUNGARY U17 (W)
1
 
 
0
1
0
1
 

18:00
FIN
AGr1
REPUBLIC OF IRELAND U17(W)
3
 
 
NORWAY U17 (W)
4
 
 
1
0
2
1
 

18:00
FIN
JPL
AL-FAISALY AMMAN
4
 
 
AL-JALIL
10
 
 
1
0
3
0

18:00
FIN
A
SUDUVA MARIJAMPOLE
1
 
 
FK RITERIAI
6
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
IL
FK JONAVA
1
 
 
FK PANEVEZYS B
4
 
 
1
0
1
1

18:00
FIN
CLGrB
TARXIEN RAINBOWS
5
 
 
ST. ANDREWS FC
9
 
 
1
2
2
2
 

18:00
FIN
SL
FK VOZDOVAC
7
 
 
NAPREDAK
5
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
SL
TATRAN LIPTOVSKY MIKULAS
10
1
 
AS TRENCIN
6
2
 
0
0
2
1

17:30
FIN
L2
RIPENSIA TIMISOARA
14
 
 
UNIVERSITATEA CLUJ
2
 
 
0
1
0
3

17:30
FIN
D1
OBOLON-BROVAR KYIV
4
 
 
KREMEN KREMENCHUG
11
 
 
0
0
2
0

17:15
FIN
PL
ERBIL
13
 
 
AL-NAJAF
7
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
U17
FC COPENHAGEN (U17)
3
 
 
FC NORDSJAELLAND (U17)
2
 
 
2
0
3
1

17:00
FIN
PR
SHAKHTAR DONETSK
2
 
 
ZORYA LUHANSK
4
2
 
3
0
6
1

16:30
FIN
2D
NK DRAVA PTUJ
13
 
 
ND ILIRIJA
14
 
 
0
0
0
0

16:30
FIN
SL
NASAF QARSHI
6
 
 
METALLURG BEKABAD
10
 
1
1
0
1
0

16:00
FIN
2PFL
SEPTEMVRI SOFIA
6
 
 
MINYOR PERNIK
3
 
 
1
0
3
0

16:00
FIN
LL
AGUDAT SPORT ASHDOD
2
 
 
BNEI YEHUDA TEL AVIV
14
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
LL
HAPOEL AFULA
11
 
1
MACCABI BNEI RAINA
8
 
 
0
0
0
2

16:00
FIN
LL
HAPOEL R. H. I. NIR
9
 
1
HAPOEL AKKO
13
 
 
0
1
0
3

16:00
FIN
LL
KAFR QASIM
1
 
 
HAPOEL KFAR-SABA
3
 
 
1
2
2
2

16:00
FIN
LL
MACCABI AHI NAZARETH
6
 
 
HAPOEL PETAH TIKVA
5
 
 
0
0
0
0

16:00
FIN
CP1
AC MILAN (U19)
9
 
 
NAPOLI (U19)
5
 
 
0
0
1
2
 

16:00
FIN
PL
SHABAB ALSAMU
4
 
 
HILAL AL-QUDS
5
 
 
2
0
2
3
 

16:00
FIN
D2A
WEG SC
8
 
1
AL-RAWDHAH
4
 
 
1
0
2
0
 

16:00
FIN
SL
NOVI PAZAR
16
 
 
FK SPARTAK SUBOTICA
13
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
2L
FK ZELEZIARNE PODBREZOVA
2
 
 
MSK ZILINA B
7
 
 
0
0
3
0

16:00
FIN
SL
GREEN BUFFALOES
1
 
 
INDENI FC
7
 
 
2
0
5
0
 

15:40
FIN
D2A
AL-LEWAA
7
 
 
AL-NAJOOM
12
 
 
0
0
1
1
 

15:35
FIN
D2A
AL-ARABI AL-SAUDI
4
 
 
TAWEEK CLUB
13
 
1
0
0
1
0
 

15:35
FIN
D2A
AL-SAQER FC
5
 
 
AL-BUKIRYAH
6
 
 
0
1
1
1
 

15:30
FIN
FLRS
ZELJEZNICAR BANJA LUKA
7
 
 
FK BORAC KOZARSKA DUBICA
13
 
 
2
0
6
0

15:30
FIN
D2A
AL-WASHM
11
 
 
AL ENTESAR
14
 
 
0
0
1
0

15:25
FIN
D2A
AL-SHARQ
8
 
 
AL-RIYADH
1
 
 
0
0
0
1
 

15:15
FIN
PL
POSTA RANGERS FC
13
 
 
VIHIGA BULLETS FC
11
 
 
2
0
4
0

15:00
FIN
PR
FC NOAH
5
 
 
SEVAN
3
 
1
1
0
2
1

15:00
FIN
PL2/2
BURNLEY (U23)
11
 
 
NORWICH (U23)
7
 
 
2
1
4
3

15:00
FIN
PL
AL-KARKH
14
 
 
NAFT AL-WASAT
2
 
 
0
1
0
1
 

15:00
FIN
PL
NAFT MAYSAN
18
 
 
AL SINAAH
10
 
 
1
0
3
1
 

15:00
FIN
PL
NEWROZ
15
 
 
AL-QUWA AL-JAWIYA
1
 
 
0
0
0
3

15:00
FIN
1.MFL
FK RABOTNICKI
4
 
1
FK SKOPJE
9
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
3S2
CSM RAMNICU SARAT
6
 
 
CSM FOCSANI 2007
3
 
 
0
2
1
2
 

15:00
FIN
3S3
FARUL CONSTANTA II
1
 
 
CSM OLTENITA
10
 
 
3
0
9
0
 

15:00
FIN
3S3
GLORIA POPESTI LEORDENI
2
 
 
CS AFUMATI
6
 
 
1
3
1
6
 

15:00
FIN
3S3
INAINTE MODELU
4
 
 
RECOLTA GHEORGHE
8
 
 
0
2
1
2
 

15:00
FIN
3S4
ACADEMICA CLINCENI II
6
 
 
PROGRESUL SPARTAC
1
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
3S4
ARGES PITESTI II
9
 
 
UNIREA BASCOV
8
 
 
0
0
0
1
 

15:00
FIN
3S4
DINAMO BUCURESTI II
3
 
 
FLACARA MORENI
7
 
 
2
3
4
6
 

15:00
FIN
3S4
RAPID BUCURESTI II
4
 
 
FCSB II
10
 
 
0
0
2
0
 

15:00
FIN
3S5
ODORHEIU SECUIESC
1
 
 
KIDS TAMPA BRASOV
10
 
 
0
0
7
1