Sorted by kick off
LEAGUES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

20:45
E/T
106'
1R
WAALWIJK
 
 
CAMBUUR
 
 
 
0
2
2
2
2
2

4.00

3.75

1.72

21:30
2 HF
74'
PR
IF FUGLAFJORDUR
6
2
 
B36 TORSHAVN
4
 
 
0
0
1
1

21:30
2 HF
74'
CGC
BISCEGLIE
11
 
 
CAVESE
19
 
 
0
0
0
1
 

2.40

2.62

3.25

21:45
2 HF
54'
ECH
BIRMINGHAM
17
1
 
HUDDERSFIELD
14
1
 
1
0
1
0

2.45

3.10

3.10

21:45
2 HF
56'
ECH
BOURNEMOUTH
6
 
 
BRISTOL CITY
4
 
 
0
0
0
0

1.75

3.60

4.75

21:45
2 HF
54'
ECH
DERBY
22
 
 
CARDIFF
15
 
 
1
0
1
0

3.00

3.10

2.50

21:45
2 HF
53'
ECH
LUTON
10
 
 
NOTTINGHAM FOREST
20
 
1
1
0
1
0

3.60

3.30

2.10

21:45
H/T
H/T
ECH
ROTHERHAM
19
1
 
SHEFFIELD WED
24
1
1
3
0
3
0

3.40

3.25

2.20

21:45
2 HF
57'
NLN
AFC FYLDE
8
 
 
KETTERING
13
 
 
0
1
0
1

1.57

3.75

5.25

21:45
2 HF
53'
IPL
CRAY WANDERERS FC
8
 
 
MERSTHAM
22
 
 
3
0
4
0

21:45
2 HF
53'
PR
FINN HARPS
9
1
 
ST. PATRICKS ATHLETIC
7
 
 
2
1
2
2

4.75

3.30

1.80

22:00
H/T
H/T
GS
BORUSSIA DORTMUND
4
 
 
ZENIT SAINT PETERSBURG
3
1
 
0
0
0
0

1.28

5.75

9.50

22:00
H/T
H/T
GS
CLUB BRUGGE
2
1
 
LAZIO
1
3
 
1
1
1
1

2.05

3.50

3.60

22:00
H/T
H/T
GS
FERENCVAROSI TC
4
3
 
DYNAMO KYIV
3
 
 
0
2
0
2

3.40

3.30

2.20

22:00
H/T
H/T
GS
JUVENTUS
2
1
 
BARCELONA
1
 
 
0
1
0
1

2.75

3.50

2.45

22:00
H/T
H/T
GS
MANCHESTER UTD
3
1
 
RB LEIPZIG
1
 
 
1
0
1
0

2.30

3.50

3.00

22:00
H/T
H/T
GS
SEVILLA
3
1
 
RENNES
2
 
 
0
0
0
0

1.40

4.50

8.00

22:00
H/T
H/T
1R
RODA
 
 
FORTUNA SITTARD
 
 
 
0
2
0
2

2.87

3.75

2.10

22:30
1 HF
28'
SD
OVIEDO
18
1
1
UD LOGRONES
21
 
 
1
0

1.95

2.87

4.75

23:00
1 HF
2'
PD
PUERTO CABELLO
6
 
 
CARABOBO FC
7
 
 
0
0

23:00
SCH
AP
CD MARATHON
2
 
 
VIDA
1
 
 

23:00
SCH
AP
CD REAL SOCIEDAD
5
 
 
CD MOTAGUA
1
 
 

23:45
SCH
PL
SPORTING CP
3
 
 
GIL VICENTE
12
 
 

1.53

4.00

6.00

FINISHED GAMES
FINISHED GAMES
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
 

1

X

2

23:00
FTR
AP
SPORTING SAN JOSE
5
 
 
PEREZ ZELEDON
4
 
 
Full Time Result Only

2.30

3.20

3.20

 
22:30
FTR
L2
ALIANZA ATLETICO
7
 
 
DEPORTIVO COOPSOL
6
 
 
Full Time Result Only
 

 
22:00
FTR
QF
KINDERMANN (W)
 
 
INTERNACIONAL (W)
 
 
 
Full Time Result Only

 
22:00
FTR
AP2
AD GUANACASTECA
2
 
 
PUNTARENAS FC
5
 
 
Full Time Result Only
 

 
21:45
FTR
LL
BO NESS UNITED
2
 
 
CIVIL SERVICE STROLLERS
13
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
BSC GLASGOW
4
 
 
CUMBERNAULD COLTS
11
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
EAST STIRLINGSHIRE
6
 
 
EAST KILBRIDE
3
 
 
Full Time Result Only

 
21:45
FTR
LL
STIRLING UNIVERSITY
7
 
 
BONNYRIGG ROSE ATHLETIC
5
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FTR
DA3
AFOGADOS DA INGAZEIRA
5
 
 
SALGUEIRO
3
 
 
Full Time Result Only
 

 
20:45
FTR
OWE
SG FINNENTROP-BAMENOHL
17
 
 
TUS HALTERN
14
 
 
Full Time Result Only

 
21:00
FIN
R16
SANTOS
2
 
CEARA
 
4
 
0
0
0
0

1.83

3.40

3.80

21:00
FIN
PD
EVERTON DE VINA
11
1
 
COLO COLO
17
4
 
1
0
1
1

1.90

3.30

4.00

21:00
FIN
ECH
PRESTON
13
2
 
MILLWALL
8
 
 
0
0
0
2

2.40

3.20

3.10

21:00
FIN
NAT
STADE BRIOCHIN
14
 
 
ORLEANS
10
 
 
0
0
0
0

21:00
FIN
CGA
JUVENTUS (U23)
9
 
 
COMO
11
 
 
0
1
1
2

2.20

3.00

3.10

21:00
FIN
D1
RANHEIM
4
1
 
STJORDALS BLINK
10
1
 
2
2
2
2

1.44

4.50

6.50

20:45
FIN
1R
EMMEN
 
 
FC EINDHOVEN
 
 
 
0
0
2
0

1.44

4.33

6.00

20:45
FIN
1R
HERACLES
 
 
TELSTAR
 
 
 
1
0
3
0

1.50

4.33

5.25

20:30
FIN
N/E
FSV 63 LUCKENWALDE
13
 
 
OPTIK RATHENOW
19
 
 
1
0
1
1

20:30
FIN
WST
SV RODINGHAUSEN
10
 
 
VFB HOMBERG
21
 
 
3
0
4
0

1.33

4.00

9.00

20:30
FIN
ONWL
HEESLINGER SC
3
 
 
KICKERS EMDEN
4
 
1
2
1
4
2
 

20:30
FIN
ONR
FC MONHEIM
11
 
 
VFB HILDEN
15
 
 
1
2
2
2
 

20:00
FIN
EST
TEAM WIENER LINIEN
6
 
 
FC MAUERWERK
10
 
 
1
1
2
1

20:00
FIN
PR
VIKINGUR GOTA
5
1
 
KI KLAKSVIK
2
3
 
1
1
1
3

20:00
FIN
N/E
BFC DYNAMO
7
 
 
SV LICHTENBERG 47
11
 
 
2
0
3
0

20:00
FIN
N/E
BISCHOFSWERDAER
20
 
 
CHEMNITZER FC
8
 
 
0
1
0
3

20:00
FIN
N/E
CARL ZEISS JENA
4
 
1
ENERGIE COTTBUS
9
 
 
0
2
1
2

20:00
FIN
N/E
GERMANIA HALBERSTADT
16
 
1
BSG CHEMIE LEIPZIG
3
 
 
2
0
2
1

20:00
FIN
N/E
LOKOMOTIVE LEIPZIG
6
 
 
ZFC MEUSELWITZ
17
 
 
1
0
1
0

20:00
FIN
N/E
SV BABELSBERG 03
9
 
 
VFB AUERBACH
15
 
 
2
0
3
0

20:00
FIN
S/W
TUS ROT-WEISS KOBLENZ
18
 
 
EINTRACHT STADTALLENDORF
22
 
 
2
0
2
0

20:00
FIN
OWE
EINTRACHT RHEINE
17
 
 
SV SCHERMBECK 2020
16
 
 
0
1
1
3

20:00
FIN
2R
VITORIA SETUBAL
 
 
ACADEMICO VISEU
 
 
 
0
1
0
1

3.30

3.40

1.90

20:00
FIN
SD
ALBACETE
15
2
 
LAS PALMAS
8
5
 
1
0
1
1

3.00

2.75

2.70

20:00
FIN
SD
CASTELLON
15
1
1
ALMERIA
13
4
 
0
1
1
2

3.10

2.80

2.62

20:00
FIN
SD
ESPANYOL
1
3
 
PONFERRADINA
9
4
 
1
0
2
0

1.50

3.75

7.50

20:00
FIN
ASV
HACKEN
4
1
 
DJURGARDEN
2
2
 
0
1
0
2

2.37

3.40

2.90

19:55
FIN
GS
ISTANBUL BASAKSEHIR
4
3
 
PARIS SAINT GERMAIN
2
1
 
0
0
0
2

12.00

6.50

1.22

19:55
FIN
GS
KRASNODAR
4
2
 
CHELSEA
1
 
 
0
1
0
4

8.50

5.25

1.33

19:45
FIN
1R
ADO DEN HAAG
 
 
SPARTA ROTTERDAM
 
 
 
0
1
1
1
1
1
4-2

2.87

3.40

2.25

19:30
FIN
2BL
VFL OSNABRUCK
6
2
 
SV DARMSTADT 98
11
2
 
0
1
1
1

3.00

3.40

2.30

19:30
FIN
OBW
TSG BACKNANG
12
 
 
FSV 08 BISSINGEN
4
 
 
2
0
5
2

19:30
FIN
PSL
GOLDEN ARROWS
3
 
 
SUPERSPORT UNITED
7
1
 
1
0
3
1

5.00

3.00

1.85

19:30
FIN
PSL
MAMELODI SUNDOWNS
2
2
 
TSHAKHUMA MADZIVHANDILA
11
3
 
0
0
0
0

1.36

4.75

8.50

19:30
FIN
PSL
MARITZBURG UTD
15
2
1
CAPE TOWN CITY
5
1
 
0
1
0
1

2.75

2.70

3.00

19:30
FIN
PSL
MOROKA SWALLOWS
4
3
 
BLOEM CELTIC
13
2
 
0
0
1
0

2.30

2.50

3.50

19:30
FIN
PSL
ORLANDO PIRATES
10
1
 
STELLENBOSCH FC
9
1
 
1
1
1
1

1.53

3.50

6.00

19:30
FIN
PSL
TS GALAXY FC
6
4
 
AMAZULU
14
 
 
1
0
1
0

2.60

2.60

3.00

19:00
FIN
B
SAN MARCOS DE ARICA
8
 
 
DEPORTES TEMUCO
12
 
 
0
0
1
0

19:00
FIN
AP2
FUTBOL CONSULTANTS
1
 
 
PUERTO GOLFITO
2
 
 
0
1
1
1

19:00
FIN
ML
FLORA TALLINN
1
 
 
PAIDE LINNAMEESKOND
2
 
 
1
0
1
0

19:00
FIN
PR
HB TORSHAVN
1
3
 
NSI RUNAVIK
2
2
 
0
1
2
2

19:00
FIN
KGC
GBK
10
 
 
VIFK
11
 
 
0
0
0
2

1.55

4.33

4.75

19:00
FIN
NAT
BASTIA-BORGO
8
 
 
BOULOGNE
12
 
 
0
0
2
1

19:00
FIN
N2GA
FC FLEURY 91
6
 
 
VOLTIGEURS DE CHATEAUBRIANT
2
 
 
1
2
2
3

19:00
FIN
N2GB
METZ B
6
 
 
US LUSITANOS
4
 
 
0
0
1
0

19:00
FIN
N2GC
JURA SUD
14
 
 
RUMILLY
12
 
 
0
0
1
1

19:00
FIN
OBW
SV OBERACHERN
17
 
 
SV LINX
16
 
 
0
0
3
1

19:00
FIN
3R
PARMA
 
 
PESCARA
 
 
 
2
0
3
1

1.50

4.50

6.00

19:00
FIN
3R
UDINESE
1
 
L. R. VICENZA
 
4
 
1
0
3
1

1.33

4.75

8.00

19:00
FIN
D1
OYGARDEN
16
3
 
KONGSVINGER
15
2
 
1
1
1
1

3.50

3.50

2.05

19:00
FIN
D1
RAUFOSS
8
1
 
LILLESTROM
3
1
 
1
0
2
0

3.80

4.00

1.80

19:00
FIN
D1
SANDNES ULF
9
3
 
STROMMEN
11
1
 
1
1
2
2

2.15

3.40

3.30

19:00
FIN
D1
SOGNDAL
2
 
 
JERV
7
 
 
1
0
1
0

1.20

6.00

12.00

19:00
FIN
D1
TROMSO
1
3
 
HAM-KAM
12
2
 
1
0
3
1

1.53

4.20

5.50

19:00
FIN
EK
WISLA KRAKOW
9
4
 
LECHIA GDANSK
5
1
 
1
1
1
3

2.80

3.30

2.40

19:00
FIN
1L
FC KOPER
4
 
 
NK CM CELJE
8
 
 
2
0
3
0

2.37

3.20

2.62

19:00
FIN
D1N
GEFLE IF
7
 
 
IK FREJ
8
 
 
1
0
2
0

2.40

3.80

2.40

18:45
FIN
PL
AL-SHABAB AL AHMADI
11
 
 
AL-SALMIYAH
4
 
 
0
1
1
1

18:30
FIN
B
MAGALLANES
3
 
 
NUBLENSE
1
 
 
0
0
0
0

18:30
FIN
KGC
JBK
5
 
 
FC KIISTO
12
 
 
2
1
3
2

18:30
FIN
N2GD
CHAMALIERES FC
13
 
 
ANGERS B
7
 
 
0
0
0
0

18:30
FIN
CGC
AVELLINO
4
 
1
TURRIS
5
 
 
1
0
2
2

18:30
FIN
3R
FIORENTINA
1
 
PADOVA
 
4
 
2
0
2
1

1.12

7.50

15.00

18:30
FIN
A
FK RITERIAI
5
 
 
FK PANEVEZYS
6
 
 
0
0
1
1

18:00
FIN
1.HNL
NK SLAVEN BELUPO
5
 
 
NK LOKOMOTIVA ZAGREB
9
 
 
0
0
0
0

18:00
FIN
EL
TELAVI
6
 
2
FC SABURTALO
4
 
1
1
1
1
1
 

18:00
FIN
3R
CROTONE
1
 
SPAL
 
2
 
0
0
0
0
1
1
3-4

1.85

3.50

3.75

18:00
FIN
3R
GENOA
1
 
CATANZARO
 
1
 
1
0
2
1

1.14

7.00

13.00

18:00
FIN
3R
VERONA
2
 
VENEZIA
 
2
 
1
0
2
2
3
3
3-1

1.36

4.60

7.00

18:00
FIN
CL
MQABBA FC
8
 
 
QRENDI
5
 
 
1
0
1
1
 

18:00
FIN
L2
MOLINOS EL PIRATA
2
 
 
COMERCIANTES UNIDOS
10
 
 
2
0
2
0
 

18:00
FIN
2LW
AMEDSPOR
5
 
 
GUMUSHANESPOR
16
 
 
0
1
2
1
 

17:30
FIN
PR
ZELJEZNICAR SARAJEVO
2
 
 
ZRINJSKI MOSTAR
7
 
 
0
0
1
0

17:30
FIN
PL
YARMOUK
15
 
 
BURGAN
3
 
 
0
0
2
3

17:25
FIN
D1
JEDDAH CLUB
10
 
 
AL-JABALAIN
2
 
 
1
0
1
2

17:05
FIN
D1
AL-HAZEM
1
 
 
AL-TAEE
17
 
 
2
1
3
1

17:00
FIN
D1
ETHNIKOS ACHNAS
12
2
 
ANORTHOSIS
2
2
 
0
0
0
1

17:00
FIN
1R
PAEEK KERYNIAS
 
 
APOEL
 
 
 
0
2
0
4

17:00
FIN
2R
ONISILLOS SOTIRAS 2014
 
 
KARMIOTISSA POLEMIDION
 
 
 
0
0
0
2

17:00
FIN
N2GD
LES HERBIERS
5
 
 
COLOMIERS
3
 
 
0
1
1
2

17:00
FIN
3R
BENEVENTO
5
1
EMPOLI
 
4
 
0
0
2
4

1.66

3.70

4.50

17:00
FIN
3R
BRESCIA
3
 
PERUGIA
 
4
 
2
0
3
0

17:00
FIN
OPL
AL-NASR SALALAH
4
 
 
SOHAR
9
 
 
0
0
1
0
 

17:00
FIN
OPL
AL-ORUBA
12
 
 
AL-NAHDA CLUB
5
 
 
0
0
2
2
 

17:00
FIN
OPL
BAHLA CLUB
8
 
 
OMAN CLUB
12
 
 
0
0
0
0
 

17:00
FIN
OPL
FANJA SC
3
 
 
AL-RUSTAQ SC
5
 
 
3
0
3
1
 

17:00
FIN
OPL
MIRBAT
14
 
 
AL-SUWAIQ SC
11
 
 
0
2
0
4
 

17:00
FIN
OPL
MUSCAT CLUB
10
 
 
AL-SEEB
1
 
 
1
0
1
1
 

17:00
FIN
OPL
SAHAM
6
 
 
DHOFAR
2
 
 
0
0
1
2
 

17:00
FIN
CPF
LOURES
6
 
 
ALVERCA
1
 
 
0
0
0
2
 

17:00
FIN
2R
FELGUEIRAS 1932
 
 
VALADARES
 
 
 
0
0
2
1

17:00
FIN
2R
REBORDELO
 
 
VARZIM
 
 
 
0
1
1
3

17:00
FIN
L2
PETROLUL PLOIESTI
7
 
 
CSM SLATINA
18
 
 
0
0
1
1

17:00
FIN
FNL
CHERTANOVO MOSCOW
18
3
 
FC CHAYKA
11
4
 
0
1
1
2

17:00
FIN
FNL
DINAMO BRYANSK
15
2
 
BALTIKA
8
 
 
0
2
1
3

17:00
FIN
FNL
KRYLYA SOVETOV
1
2
 
SHINNIK YAROSLAVL
20
2
 
2
0
4
1

17:00
FIN
FNL
NEFTEKHIMIK
5
1
 
KRASNODAR 2
14
2
 
3
0
5
0

17:00
FIN
1L
ND GORICA
10
 
 
TABOR SEZANA
1
 
 
2
0
2
1

17:00
FIN
D1N
TEAM TG FF
14
 
 
SANDVIKENS IF
4
 
 
0
1
0
5

5.75

5.25

1.33

16:50
FIN
D1
AL-SHOALAH
15
 
 
NAJRAN
16
 
 
1
1
1
1

16:40
FIN
D1
AL-NAHDA
5
 
 
AL-BUKIRYAH
13
 
 
2
2
3
2

16:40
FIN
D1
AL-NAJOOM
19
 
 
AL-KHALEEJ SAIHAT
1
 
 
0
2
0
2

16:30
FIN
SL
BLESSING FC
5
 
 
AS VITA CLUB
3
 
 
1
1
2
2
 

16:30
FIN
PL
AL-TADHAMON
7
 
 
AL-SULAIBIKHAT
10
 
 
0
1
1
2

16:30
FIN
2R
VILAVERDENSE
 
 
SANTAREM
 
 
 
1
0
1
1
1
1
5-4

16:30
FIN
FNL
IRTYSH OMSK
21
1
 
VELES MOSCOW
5
2
 
0
1
1
2

16:30
FIN
FNL
VOLGAR ASTRAKHAN
11
1
 
FAKEL VORONEZH
17
3
 
0
1
2
1

16:00
FIN
B
COBRELOA
11
 
 
SANTIAGO MORNING
14
 
 
0
0
2
3

16:00
FIN
B
D. PUERTO MONTT
7
 
 
DEPORTES SANTA CRUZ
15
 
 
0
0
4
1

16:00
FIN
B
DEPORTES MELIPILLA
3
 
 
DEPORTES COPIAPO
6
 
 
0
0
1
2

16:00
FIN
B
DEPORTES VALDIVIA
9
 
 
RANGERS DE TALCA
2
 
 
0
0
0
1

16:00
FIN
D1
NEA SALAMIS
14
1
 
ERMIS
9
3
 
0
0
0
1

16:00
FIN
3R
CITTADELLA
 
 
SPEZIA
 
2
 
0
0
0
2

3.50

3.25

2.00

16:00
FIN
3R
COSENZA
 
 
MONOPOLI
 
1
 
1
0
2
1

1.61

3.40

5.50

16:00
FIN
FNL
ALANIA VLADIKAVKAZ
5
1
 
AKRON TOGLIATTI
19
 
 
2
0
5
1

15:30
FIN
S/W
SC FREIBURG II
1
 
 
BAHLINGER SC
11
 
 
2
1
4
3

15:30
FIN
DGA
LAVAGNESE
10
 
 
CASALE
19
 
 
2
1
2
1
 

15:30
FIN
DGA
LEGNANO
14
 
 
GOZZANO
4
 
 
0
0
2
0
 

15:30
FIN
DGC
CHIONS
20
 
 
MONTEBELLUNA
2
 
 
0
2
0
2
 

15:30
FIN
DGE
SANGIOVANNESE
6
 
 
PIANESE
10
 
 
0
0
0
0
 

15:30
FIN
DGI
PATERNO
10
 
 
DATTILO NOIR
9
 
 
1
0
1
0
 

15:30
FIN
3R
CAGLIARI
2
 
CREMONESE
 
1
 
0
0
1
0

1.28

5.25

8.00

15:00
FIN
2.HNL
HNK CIBALIA
7
 
 
HNK HAJDUK SPLIT II
15
 
 
1
1
2
1

15:00
FIN
N/E
BERLINER AK 07
5
 
 
VSG ALTGLIENICKE
2
 
 
0
0
2
0

15:00
FIN
3R
TORINO
1
 
LECCE
 
2
 
1
1
1
1
3
1

1.36

4.60

7.00

15:00
FIN
SL
DRENICA
7
 
 
TREPCA 89
6
 
 
0
0
2
1

15:00
FIN
SL
GJILANI
3
 
 
BESA PEJE
10
 
 
1
0
1
0

15:00
FIN
SL
KF BALLKANI
1
 
 
PRISHTINA
4
 
 
0
1
2
1

15:00
FIN
R16
SHERIFF TIRASPOL
 
 
ISKRA-STAL RIBNITA
 
 
 
1
1
2
1

15:00
FIN
D1
GRORUD
14
 
 
ASANE
5
2
 
0
2
1
4

15:00
FIN
D1
KFUM OSLO
6
 
 
ULL-KISA
12
1
 
3
0
3
0

15:00
FIN
L2
FC POLITEHNICA TIMISOARA
3
 
 
DUNAREA CALARASI
7
 
 
0
1
1
1

15:00
FIN
L2
GLORIA BUZAU
14
 
1
CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
11
 
 
0
0
0
1

15:00
FIN
L2
PANDURII TG JIU
21
 
1
FARUL CONSTANTA
5
 
 
0
1
0
1

15:00
FIN
3S1
ACS FORESTA SUCEAVA
4
 
 
BUCOVINA RADAUTI
3
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
3S3
VIITORUL CONSTANTA II
6
 
 
AGRICOLA BORCEA
9
 
 
4
2
7
4
 

15:00
FIN
3S4
STEAUA BUCURESTI
1
 
 
FC VOLUNTARI II
4
 
 
0
0
1
0
 

15:00
FIN
3S9
SANATATEA CLUJ
5
 
 
ACS INDUSTRIA GALDA
9
 
 
1
2
3
4
 

15:00
FIN
3S10
CA ORADEA
3
 
 
SATU MARE
8
 
 
0
0
3
0

15:00
FIN
3S10
SCM ZALAU
1
 
 
MINAUR BAIA MARE
2
 
 
0
1
3
3
 

15:00
FIN
FNL
NIZHNY NOVGOROD
1
1
 
ORENBURG
2
5
 
0
0
0
0

15:00
FIN
FNL
TEKSTILSHTIK IVANOVO
16
1
1
TORPEDO MOSCOW
4
1
 
0
0
1
3

14:45
FIN
1R
AE KARITSAS
 
 
ETHNIKOS GIANNITSON
 
 
 
0
0
2
0

14:45
FIN
1R
AE MESOLOGGIOU
 
 
ATROMITOS PATRAS
 
 
 
0
0
2
0

14:45
FIN
1R
AGIOS NIKOLAOS
 
 
MINOTAVROS
 
 
 
0
0
1
1
1
1
5-4

14:45
FIN
1R
ANAGENNISI ARTAS
 
 
AO POTAMIAS
 
 
 
0
1
4
1

14:45
FIN
1R
ELLISPONTOS
 
 
HEPHAESTUS
 
 
 
0
1
0
1

14:45
FIN
1R
IRAKLIS XYLOKASTRO
 
 
KORONIDA KILADAS
 
 
 
0
0
0
0
0
0
4-3

14:45
FIN
1R
KALIVION
 
 
ATROMITOS PALAMA
 
 
 
0
2
1
2

14:45
FIN
1R
KERATSINI
 
 
ARIS ARCHANGELOU
 
 
 
0
0
2
2
2
2
5-4

14:45
FIN
1R
PANTHRAKIKOS
 
 
ANATOLI SERRON
 
 
 
0
0
1
0

14:45
FIN
1R
TALOS MELIDONIOU
 
 
ASTERAS VARIS
 
 
 
0
0
0
8

14:30
FIN
N/W
DRENOVETS
14
 
 
AKADEMIK SVISHTOV
12
 
 
0
0
0
2

14:30
FIN
SL
CS DON BOSCO
4
 
 
FC SIMBA
15
 
 
2
0
3
0
 

14:30
FIN
SL
JSK
12
 
 
JS BAZANO
11
 
 
0
0
1
1

14:30
FIN
D2
KOURRIS ERIMIS
10
 
 
ASIL LISIS
18
 
 
0
0
2
0

14:30
FIN
EL2
ARAGVI DUSHETI
10
 
 
ZUGDIDI
7
 
 
0
1
1
2

14:00
FIN
1R
AGIOS LEONTAS
 
 
PALLIXOURIAKOS
 
 
 
0
0
0
3

14:00
FIN
1R
MESOTOPOS
 
 
AGIOS IEROTHEOS
 
 
 
0
0
0
2

14:00
FIN
PFL
KAYA-ILOILO
1
 
 
MAHARLIKA
5
 
 
1
0
1
0
 

14:00
FIN
1L
RADOMIAK RADOM
7
 
 
GKS TYCHY
5
 
 
1
1
2
2

14:00
FIN
FNL
SPARTAK MOSCOW 2
6
3
1
ENISEY
10
3
 
1
1
1
1

14:00
FIN
SL
MASH AL MUBAREK
10
 
 
PAKHTAKOR
1
 
 
1
2
1
4

13:45
FIN
1R
PAXON
 
 
PAS ACHERON KANALAKIOU
 
 
 
0
3
0
8

13:35
FIN
SF
BEIJING GUOAN
2
 
GUANGZHOU FC
 
2
 
0
0
0
0

3.50

3.75

1.95

13:35
FIN
CL1P
TAIZHOU YUANDA
6
 
 
CHANGCHUN YATAI
1
 
 
0
0
0
2

13:35
FIN
CL1R1
BEIJING BSU
2
 
 
XINJIANG TIANSHAN
4
 
 
0
0
1
1

13:30
FIN
FNL
TOM TOMSK
22
5
1
SKA-KHABAROVSK
11
3
 
0
1
1
2

13:00
FIN
FL
WEST ARMENIA
1
 
 
SHIRAK FC-2
8
 
 
0
0
3
0

13:00
FIN
R16
DINAMO-AUTO TIRASPOL
 
 
SOCOL COPCEAC
 
 
 
6
0
13
0

13:00
FIN
R16
PETROCUB
 
 
FCM UNGHENI
 
 
 
2
1
4
1

13:00
FIN
R16
SPERANTA NISPORENI
 
 
DACIA BUIUCANI
 
 
 
1
1
1
1
2
1

13:00
FIN
R16
SPORTING TRESTIENI
 
 
SFINTUL GHEORGHE
 
 
 
0
2
0
4

13:00
FIN
R16
ZIMBRU CHISINAU
 
 
FC FLORESTI
 
 
 
0
0
0
1

13:00
FIN
2LW
24 ERZINCANSPOR
2
 
 
HACETTEPE SK
14
 
 
0
0
2
0
 

13:00
FIN
2LW
ANKARA DEMIRSPOR
4
 
 
MANISA FK
1
 
 
0
0
0
1
 

13:00
FIN
2LW
ERGENE VELIMESE SPOR
12
 
 
YENI CORUMSPOR
9
 
 
1
0
1
0
 

13:00
FIN
2LW
HEKIMOGLU TRABZON
7
 
 
USAKSPOR
4
 
 
0
1
1
2
 

13:00
FIN
2LW
INEGOLSPOR
18
 
 
AFJET AFYONSPOR
13
 
 
0
2
2
2
 

13:00
FIN
2LW
NIGDE ANADOLU
17
 
 
KOCAELISPOR
5
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
2LR
1922 KONYASPOR
15
 
 
ELAZIGSPOR
10
 
 
1
0
3
0
 

13:00
FIN
2LR
ETIMESGUT BELEDIYESPOR
6
 
 
SERIK BELEDIYESPOR
2
 
 
0
0
2
0
 

13:00
FIN
2LR
EYUPSPOR
2
 
 
PENDIKSPOR
14
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
2LR
KASTAMONUSPOR
18
 
 
BAYBURT OZEL IDARSPOR
12
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
2LR
KIRKLARELISPOR
7
 
 
KIRSEHIR BELEDIYESPOR
5
 
 
0
0
0
1
 

13:00
FIN
2LR
PAZARSPOR
16
 
 
KARACABEY BELEDIYESPOR
5
 
 
0
0
1
1
 

13:00
FIN
2LR
SAKARYASPOR
10
 
 
SIVAS BELEDIYESPOR
17
 
 
2
1
2
2
 

13:00
FIN
2LR
TARSUS IDMAN YURDU
4
 
 
BAK SPOR KULUBU
13
 
 
2
0
4
0
 

13:00
FIN
2LR
TURGUTLUSPOR
1
 
 
KARDEMIR KARABUKSPOR
20
 
 
1
0
2
1
 

13:00
FIN
2LR
VAN SPOR FK
5
 
 
BB BODRUMSPOR
18
 
 
0
1
1
1
 

13:00
FIN
3L1
PAYASSPOR
12
 
 
BUCASPOR IZMIR
1
 
 
0
1
0
1
 

13:00
FIN
3L3
ALTINDAG BELEDIYESPOR
12
 
 
ESENLER EROKSPOR
9
 
 
0
0
0
1
 

13:00
FIN
3L3
OSMANIYESPOR
14
 
 
ISPARTA 32 SPOR
7
 
 
0
1
1
2
 

13:00
FIN
3L4
ADIYAMANSPOR
1
 
 
KELKIT BELEDIYESPOR
6
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
3L4
KARAKOPRU BELEDIYESPOR
14
 
 
KESTELSPOR
9
 
 
0
0
1
0
 

13:00
FIN
3L4
KIRIKKALESPOR BUYUK A.
13
 
 
MODAFEN
4
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
3L4
KOZANSPOR
12
 
 
68 AKSARAY BELEDIYE SPOR
2
 
 
0
1
0
1
 

13:00
FIN
3L4
MUGLASPOR
16
 
 
BERGAMA BELEDIYESPOR
8
 
 
1
1
1
1
 

13:00
FIN
3L4
SIIRT IL OZEL IDARESISPOR
15
 
 
52 ORDUSPOR
3
 
 
0
0
0
0
 

13:00
FIN
3L4
SILIVRISPOR
11
 
 
SULTANBEYLI BELEDIYESPOR
16
 
 
0
0
1
0
 

12:00
FIN
CL1R2
NANTONG ZHIYUN
3
 
 
SUZHOU DONGWU
6
 
 
0
1
1
1

12:00
FIN
EL2
FC RUSTAVI
4
 
 
MERANI MARTVILI
5
 
 
2
1
3
1

12:00
FIN
J1
FC TOKYO
4
4
 
KASHIWA REYSOL
8
2
 
0
1
1
3

2.20

3.50

3.10

12:00
FIN
J1
SANFRECCE HIROSHIMA
10
 
 
YOKOHAMA F. MARINOS
7
2
 
1
0
3
1

2.62

3.40

2.55

12:00
FIN
J1
VEGALTA SENDAI
18
 
 
VISSEL KOBE
11
1
 
0
0
2
3

3.50

4.00

1.85

12:00
FIN
J3
GAMBA OSAKA (U23)
12
 
 
FUKUSHIMA UNITED
11
 
 
0
0
0
0

12:00
FIN
3R
ARTERIVO WAKAYAMA
 
 
FC TIAMO HIRAKATA
 
 
 
0
1
2
2
3
2

12:00
FIN
3R
FUJI UNIVERSITY SC
 
 
REINMEER AOMORI
 
 
 
0
2
1
2

12:00
FIN
3R
KANOYA TAIIKU UNIV.
 
 
VERSPAH OITA
 
 
 
0
0
1
2

12:00
FIN
3R
UNIV. OF TSUKUBA
 
 
TOKYO MUSASHINO
 
 
 
0
0
1
1
3
2

12:00
FIN
SL
FK TERMEZ SURKHON
13
 
 
LOKOMOTIV TASHKENT
9
 
 
1
1
1
1

11:00
FIN
3R
NIIGATA UNIVERSITY
 
 
FUKUI UNITED FC
 
 
 
0
1
0
2

11:00
FIN
3G4
KRYLYA SOVETOV 2
13
 
 
FK NOVOSIBIRSK
1
 
 
1
5
2
6
 

10:30
FIN
PFL
UNITED CITY FC
1
 
 
AZKALS DEVELOPMENT TEAM
6
 
 
1
0
1
0
 

09:30
FIN
13-16
SHENZHEN FC
1
 
SHIJIAZHUANG EVER BRIGHT
 
 
 
0
0
1
0

2.20

3.40

3.20

09:05
FIN
3R
HONDA FC
 
 
MARUYASU OKAZAKI
 
 
 
0
0
1
0